Met de startlijst erbij
1. Team INEOS
1 THOMAS Geraint / G, Djie, Thomas GERAINT
2 BERNAL Egan / Jody, Lelijke ebolabonobo met HIV
3 CASTROVIEJO Jonathan
4 KWIATKOWSKI Micha/ Loller(kowski), Kwiatek
5 MOSCON Gianni / Racist, Racistische appelboer, agressieve aap , negerhater
6 POELS Wout / Twan, slaaf/lintworm van Froome
7 ROWE Luke / Reauw
8 VAN BAARLE Dylan / Fuck buddy van Floortje Mackaij
2. BORA - hansgrohe
11 SAGAN Peter
12 BUCHMANN Emanuel/ Boekmans, Emu
13 BURGHARDT Marcus
14 KONRAD Patrick / Kontrat
15 MÜHLBERGER Gregor
16 OSS Daniel
17 PÖSTLBERGER Lukas
18 SCHACHMANN Maximilian/ Schachtman
3. Deceuninck - Quick Step
21 ALAPHILIPPE Julian / Loller(flip), Flipje
22 ASGREEN Kasper
23 DEVENYNS Dries / 3s
24 LAMPAERT Yves
25 MAS Enric
26 MØRKØV Michael
27 RICHEZE Maximiliano
28 VIVIANI Elia / Eljero
4. AG2R La Mondiale
31 BARDET Romain / De muis
32 CHEREL Mickaël
33 COSNEFROY Benoît
34 FRANK Mathias
35 GALLOPIN Tony
36 GOUGEARD Alexis
37 NAESEN Oliver / OIlie
38 VUILLERMOZ Alexis / Pikachu
5. Bahrain Merida
41 NIBALI Vincenzo / De haai, Lo Squalo, Nibs
42 CARUSO Damiano
43 COLBRELLI Sonny / "SONNY!"
44 DENNIS Rohan / Dennis ROHAN
45 GARCÍA CORTINA Iván
46 MOHORIČ Matej / De Mohoor
47 TEUNS Dylan / Domme Dylan, Dielan, Dielon
48 TRATNIK Jan
6. Groupama - FDJ
51 PINOT Thibaut / Pino, Pineau
52 BONNET William
53 GAUDU David / Anorexiapatiënt
54 KÜNG Stefan / KingKung
55 LADAGNOUS Matthieu
56 MOLARD Rudy
57 REICHENBACH Sébastien /
58 ROUX Anthony / Roe
7. Movistar Team
61 QUINTANA Nairo De (misvormde) Capibara
62 VALVERDE Alejandro / Piti, Bala, El Imbatido
63 AMADOR Andrey /
64 ERVITI Imanol / Erpiti
65 LANDA Mikel / #FreeLanda
66 OLIVEIRA Nelson
67 SOLER Marc / Mauricio Soler
68 VERONA Carlos
8. Astana Pro Team
71 FUGLSANG Jakob / Vogel(en)zang
72 BILBAO Pello/ Bilbo, Peejo
73 FRAILE Omar / Oma Fraile
74 HOULE Hugo
75 IZAGIRRE Gorka
76 LUTSENKO Alexey / De Luts
77 CORT Magnus
78 SÁNCHEZ Luis León / LL Cool S, Huerta
9. Team Jumbo-Visma
81 KRUIJSWIJK Steven / De kleerhanger, Krachtwijk, Krachthonk, Krachtveld, Prachtveld, KrachtGod, Steve-O
82 BENNETT George/ Sjors
83 DE PLUS Laurens /
84 GROENEWEGEN Dylan / Greenways, Dielan
85 JANSEN Amund Grøndahl/ Arnoud Jansen
86 MARTIN Tony / Der Pfanzerwagen
87 TEUNISSEN Mike / De Teun
88 VAN AERT Wout / WVA
10. EF Education First
91 URÁN Rigoberto / Uran Uran Uran Uran etc.., Mick Jagger
92 BETTIOL Alberto
93 CLARKE Simon
94 KANGERT Tanel / Kanggert
95 LANGEVELD Sebastian / Sebas
96 SCULLY Tom
97 VAN GARDEREN Tejay / Tee – jay, Halve Nederlander
98 WOODS Michael/ Rusty
11. Mitchelton-Scott
101 YATES Adam/ Adam (Y)aids
102 DURBRIDGE Luke / Derpbridge
103 HAIG Jack / Sjaak Haag
104 HEPBURN Michael / Heppie
105 IMPEY Daryl / Impie
106 JUUL-JENSEN Christopher
107 TRENTIN Matteo / Trantèn
108 YATES Simon / Simon (Y)aids, Astmapatiënt
12. CCC Team
111 VAN AVERMAET Greg/ Olvarit, Krek, Crack
112 BEVIN Patrick
113 DE MARCHI Alessandro
114 GESCHKE Simon / De baard
115 PAUWELS Serge
116 ROSSKOPF Joey
117 SCHÄR Michael
118 WIŚNIOWSKI Łukasz
13. UAE-Team Emirates
121 MARTIN Dan / Hondslelijke kutier, Denjel Martin
122 ARU Fabio / Hersenbloeding, TIA
123 BYSTRØM Sven Erik
124 COSTA Rui
125 HENAO Sergio
126 KRISTOFF Alexander / Dikke geblokte Noor
127 LAENGEN Vegard Stake
128 PHILIPSEN Jasper
14. Trek - Segafredo
131 PORTE Richie / Portuh
132 BERNARD Julien
133 CICCONE Giulio
134 DE KORT Koen
135 FELLINE Fabio
136 MOLLEMA Bauke / Molkema , Bokkema
137 SKUJIŅ¦ Toms
138 STUYVEN Jasper
15. Team Sunweb
141 MATTHEWS Michael / Bling
142 ARNDT Nikias / Arend
143 BOL Cees
144 HAGA Chad
145 KÄMNA Lennard / Keven
146 KELDERMAN Wilco / Wielco, Wivco Kevoerman,
147 KRAGH ANDERSEN Søren / SKA, Krak
148 ROCHE Nicolas / Rooetsj
16. Cofidis, Solutions Crédits
151 LAPORTE Christophe /
152 BERHANE Natnael
153 EDET Nicolas
154 HERRADA Jesús /
155 PEREZ Anthony
156 PÉRICHON Pierre-Luc
157 ROSSETTO Stéphane
158 SIMON Julien
17. Lotto Soudal
161 EWAN Caleb / Klep, Ewen, Benzine snuivende aidskoala, Juwen
162 BENOOT Tiesj / Ties(je)
163 DE BUYST Jasper
164 DE GENDT Thomas
165 KEUKELEIRE Jens / Keukenla
166 KLUGE Roger
167 MONFORT Maxime / De renner die altijd vijftiende wordt
168 WELLENS Tim / Welles
18. Team Total Direct Energie
171 CALMEJANE Lilian / Camelsjaan
172 BONIFAZIO Niccolò
173 GRELLIER Fabien
174 OURSELIN Paul
175 SICARD Romain/ Sigaar
176 TAARAMÄE Rein / Tamaree, Taramararee
177 TERPSTRA Niki / Oetlul
178 TURGIS Anthony
19. Team Katusha Alpecin
181 ZAKARIN Ilnur / De Tartaar (uit Tartaarije), De Zak, De afdaler
182 DEBUSSCHERE Jens / De Bus
183 DOWSETT Alex
184 GONÇALVES José / Achterlijke stoeptegel
185 HALLER Marco
186 POLITT Nils / Polittshow
187 WÜRTZ SCHMIDT Mads
188 ZABEL Rick
20. Wanty - Gobert Cycling Team
191 MARTIN Guillaume / Gieljoom
192 BACKAERT Frederik
193 DE GENDT Aimé
194 EIKING Odd Christian
195 MEURISSE Xandro
196 OFFREDO Yoann
197 PASQUALON Andrea
198 VAN MELSEN Kevin
21. Team Dimension Data
201 BOASSON HAGEN Edvald / Eddie, EBH
202 BAK Lars Ytting
203 CUMMINGS Steve
204 JANSE VAN RENSBURG Reinardt
205 KING Ben
206 KREUZIGER Roman/ Kreuzinger
207 NIZZOLO Giacomo / Niksolo
208 VALGREN Michael
22. Team Arkéa Samsic
211 BARGUIL Warren / Barkiel
212 BOUET Maxime
213 DELAPLACE Anthony
214 GESBERT Élie
215 GREIPEL André/ Gorilla
216 LEDANOIS Kévin
217 MOINARD Amaël
218 VACHON Florian
Vult u aan!