Ze bestaan.quote:Op zaterdag 22 juni 2019 20:52 schreef YoshiBignose het volgende:
Zijn er eigenlijk ook zonnebril contactlenzen?
Oh ja, maar sommige mensen doen lenzen ook ff in en uit alsof het niets is. Ik moet voor de spiegel lopen priegelen. Doe mij maar een bril... ben toch al een nerdquote:Op zondag 23 juni 2019 12:23 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Ik denk het niet, niet heel praktisch; een zonnebril moet je kunnen afzetten als je bijvoorbeeld ergens naar binnen loopt.
Toch wel. Dus bij een zonnebril heet het gewoon glazen.quote:
Hehe, das waar idd.quote:Op zondag 23 juni 2019 13:24 schreef YoshiBignose het volgende:
[..]
Oh ja, maar sommige mensen doen lenzen ook ff in en uit alsof het niets is. Ik moet voor de spiegel lopen priegelen. Doe mij maar een bril... ben toch al een nerd
En als ze van plastic zijn? Plasticjes?quote:Op zondag 23 juni 2019 13:24 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
[..]
Toch wel. Dus bij een zonnebril heet het gewoon glazen.
Al rijdend in de auto je contactlenzen wisselen is toch wel een trucje voor gevorderden hoor. Ik hou t wel bij mn normale contactlenzen en een zonnebril met goede polarizerende glazen.quote:Op zondag 23 juni 2019 13:24 schreef YoshiBignose het volgende:
[..]
Oh ja, maar sommige mensen doen lenzen ook ff in en uit alsof het niets is.
Yep blijkbaar iedereen zwakke blauwe oogjes dus beetje zon betekent zonnebril. Beetje zelfde als al die mensen met hooikoorts. Allergisch voor de natuur.... 5000 jaar geleden hadden ze het niet.quote:Op zondag 23 juni 2019 15:45 schreef leolinedance het volgende:
Vraag ik me ook wel eens af TS. Het lijkt zelfs dat mensen standaard een zonnebril opzetten zodra ze in de auto stappen
Al de 2e keer dat ik dat lees over blauwe ogen. Heeft dat er invloed op? Want ik heb blauwe ogen maar gebruik dus maar heel weinig een zonnebril.quote:Op zondag 23 juni 2019 17:42 schreef YoshiBignose het volgende:
[..]
Yep blijkbaar iedereen zwakke blauwe oogjes dus beetje zon betekent zonnebril. Beetje zelfde als al die mensen met hooikoorts. Allergisch voor de natuur.... 5000 jaar geleden hadden ze het niet.
Ik las dat ook voor het eerst in dit topic maar heb zelf geen blauw ogen dus weet het nietquote:Op zondag 23 juni 2019 17:54 schreef LoveAtFirstDrive het volgende:
[..]
Al de 2e keer dat ik dat lees over blauwe ogen. Heeft dat er invloed op? Want ik heb blauwe ogen maar gebruik dus maar heel weinig een zonnebril.
Nee, 5000 jaar geleden, waren de mensen die die oogziekte hebben die ik heb allang blind geweest. Best handig, heb je ook geen zonnebril nodig.quote:Op zondag 23 juni 2019 17:42 schreef YoshiBignose het volgende:
[..]
Yep blijkbaar iedereen zwakke blauwe oogjes dus beetje zon betekent zonnebril. Beetje zelfde als al die mensen met hooikoorts. Allergisch voor de natuur.... 5000 jaar geleden hadden ze het niet.
hoe beschadig je een oog door de zon?quote:Op dinsdag 11 juni 2019 13:02 schreef Sounddragon het volgende:
Ik heb umm.. Dertig Oakleys ofzo, dus ja, dan moet je er ook wat mee heah
Ik heb een beschadigd oog (door de zon, ooit intern verbrand geweest) en dat is hypergevoelig voor fel licht, dus ik heb bijna standaard een zonnebril op, en dan dus de hele dag.. Als ik dat niet doe krijg ik migraine aanvalletjes waar je echt van gaat janken..
Ik heb voor mijn werk (in de lucht kijken is mijn ding) een speciale laten maken met 90% glas met spiegelcoating. De fabrikant weigerde in eerste instantie om hem überhaupt te máken omdat hij echt gruwelijk donker is.. Als het moet kan ik daarmee direct in de zon kijken voor een paar minuten. Als ik ermee autorijd en je rijdt een tunnel in, zie je 0,niks meer.
Zonnebrillen zijn goeie sjit jonge!
quote:Op zondag 23 juni 2019 19:20 schreef qltel het volgende:
Nee, 5000 jaar geleden, waren de mensen die die oogziekte hebben die ik heb allang blind geweest. Best handig, heb je ook geen zonnebril nodig.
Ik ken ze wel. Je hebt dan categorieën, van 0 (decoratief) tot IV (felle zon), en bij die laatste mag je niet mee autorijden, stond idd op het kaartje dat aan de bril hing.quote:Op dinsdag 11 juni 2019 09:55 schreef vosss het volgende:
[..]
Ik kan me niet herinneren ooit een handleiding bij een (zonne)bril gekregen te hebben.
Ik bedoel wat staat daar in?
1. klap de pootjes open
2. zet hem op
Gewoon klep naar beneden (afhankelijk waar de zon staat) en gaan.quote:Op zondag 23 juni 2019 20:03 schreef Metalfreak het volgende:
Ik snap juist nooit hoe mensen zonder zonnebril kunnen autorijden als het zo zonnig is.
Ja, mensen met blauwe ogen zijn gevoeliger voor zonlicht. Ik heb blauwe ogen en op zo'n dag als vandaag heb ik in de auto altijd de zonnebril op. Mijn vader heeft bruine ogen en die heeft echt zelden een zonnebril op.quote:Op zondag 23 juni 2019 17:54 schreef LoveAtFirstDrive het volgende:
[..]
Al de 2e keer dat ik dat lees over blauwe ogen. Heeft dat er invloed op? Want ik heb blauwe ogen maar gebruik dus maar heel weinig een zonnebril.
Dan heb je nog heel veel last van reflecties en schitteringen. Met een gepolariseerde zonnebril zie je echt zoveel meer.quote:Op zondag 23 juni 2019 21:14 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Gewoon klep naar beneden (afhankelijk waar de zon staat) en gaan.
Zoveel zal het ook niet schelen, ken zat mensen met blauwe ogen die ik nog nooit een zonnebril heb zien dragen.quote:Op zondag 23 juni 2019 21:39 schreef Kentekenplaat het volgende:
[..]
Ja, mensen met blauwe ogen zijn gevoeliger voor zonlicht. Ik heb blauwe ogen en op zo'n dag als vandaag heb ik in de auto altijd de zonnebril op. Mijn vader heeft bruine ogen en die heeft echt zelden een zonnebril op.
Zoals deze dagen.quote:Op zondag 23 juni 2019 20:03 schreef Metalfreak het volgende:
Ik snap juist nooit hoe mensen zonder zonnebril kunnen autorijden als het zo zonnig is.
Kolder. Je iris vangt het licht niet op he.quote:Op zondag 23 juni 2019 21:39 schreef Kentekenplaat het volgende:
[..]
Ja, mensen met blauwe ogen zijn gevoeliger voor zonlicht. Ik heb blauwe ogen en op zo'n dag als vandaag heb ik in de auto altijd de zonnebril op. Mijn vader heeft bruine ogen en die heeft echt zelden een zonnebril op.
Als 12 jarig knulletje op de middellandse zee een catamaran over de kop raggen en niet meer overeind krijgen, en dan een uurtje of 4 in de schittering van het water turen naar hulp. netvlies verpiept, week lang blind geweest aan dat oog, en door een mirakel genezen.. heb er alleen een soort van littekenweefsel in mijn oog aan overgehouden waardoor het een beetje mongolisch reageert op licht, heb ik verder geen last van op zich, alleen fel licht voelt voor mijn linker oog aan alsof ik acuut een lasoog krijg. Kan dat op zich wel negeren, maar dan krijg ik een soort migraine aanval waar je echt bijna van gaat janken.quote:
Oefquote:Op dinsdag 25 juni 2019 01:07 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Als 12 jarig knulletje op de middellandse zee een catamaran over de kop raggen en niet meer overeind krijgen, en dan een uurtje of 4 in de schittering van het water turen naar hulp.
Dit. Ik ben overigens wel klein.quote:Op dinsdag 11 juni 2019 10:09 schreef CherryLips het volgende:
Ik draag ontzettend vaak een zonnebril, ik vind licht vaak al heel fel.
En je hebt speciale categorieën zonnebril, je moet niet gaan autorijden met een skibril op, schijnbaar, maar categorie 2 of 3 moet prima kunnen. Het is een stuk rustiger voor m'n ogen.En ik ben een ukkepuk ofzo, want ik heb de zon regelmatig recht in m'n giegel
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |