Als je dat vind en je bent 1.67 dan weet je toch dat het nuttig is om voor te daten te vermelden dat je zo klein bent en je vraagt hoe lang de ander is? Ik als vrouw van 1.69 verwacht eigenlijk dat de man meestal gewoon groter dan mij is.quote:Op zondag 9 juni 2019 22:57 schreef Cryptocoryne het volgende:
Wat??
Een lange vrouw een trofee?
Ik vind lange vrouwen intimiderend.
Ik ben 1.87 maar ik heb nooit vrouwen langer dan 1.65 ofzo gedate.quote:Op zondag 9 juni 2019 22:58 schreef Naregenkomtzon het volgende:
[..]
Als je dat vind en je bent 1.67 dan weet je toch dat het nuttig is om voor te daten te vermelden dat je zo klein bent en je vraagt hoe lang de ander is? Ik als vrouw van 1.69 verwacht eigenlijk dat de man meestal gewoon groter dan mij is.
Ik snap dat ook niet; ik heb helemaal niets met vrouwen die langer zijn dan ik ben. Het maakt mij onmannelijk en haar onvrouwelijk.quote:Op zondag 9 juni 2019 22:52 schreef Naregenkomtzon het volgende:
Waarom lijken kleine mannen niet het probleem te hebben dat ze kleiner zijn?
Ja precies dit!quote:Op zondag 9 juni 2019 23:07 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Ik snap dat ook niet; ik heb helemaal niets met vrouwen die langer zijn dan ik ben. Het maakt mij onmanelijk en haar onvrouwelijk.
Ze kijken letterlijk op je neer... naar beneden... om met jou te communicerenquote:Op zondag 9 juni 2019 23:09 schreef Cryptocoryne het volgende:
Ik vind kleine vrouwen gewoon schattig, bij lange vrouwen
Meestal kijk ik altijd naar mannen pas vanaf de 1.80. liefst 1.87. ik wil met mijn hoofd precies in zijn schouder kunnen vallen als ik sta. Liefste een kop verschil. Verschil moet er wezen en het voelt extra veilig en beschermt dan weinig verschil. Ik hou niet zo vanquote:Op zondag 9 juni 2019 23:11 schreef yosander het volgende:
Je druk maken om 2cmheb je een meetlint mee op date?
Ja klinkt heel lullig maar ik prefereer eerder om een rotter innerlijk te hebben met een langere lengte dan een beter innerlijk met kortere lengte... Ik ben heel visueel ingesteld.. ik ben vrij simpel en oppervlakkig in dit. Ik lijk soms veel op een man in dit. Maar boeiend, gaat erom dat ik van mijn vriendje moet kunnen genieten. En liefde gaat niet door mijn maag maar wat mijn oog ziet... En wat ik ruik ...quote:Op zondag 9 juni 2019 23:13 schreef Renesite het volgende:
Kut. Hebben ze en goed innerlijk, zijn ze klein.
Dan maar een minder goed innerlijk met wat meer lengte.
Kleine vrouwen zijn ook meteen op de juiste hoogte enzovoort.quote:Op zondag 9 juni 2019 23:13 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Ze kijken letterlijk op je neer... naar beneden... om met jou te communiceren. Dat kan toch niet als jij haar de baas wilt zijn of haar (een gevoel) veiligheid poogt te bieden? Een vent die omhoog moet kijken om zijn vrouw terecht te wijzen, een gênanter beeld kan ik mij niet indenken.
Qua seks is een meer gelijke lengte dan wel weer wat beter, voor het strandjesrepertoire waarover ik beschik iig.quote:Op zondag 9 juni 2019 23:20 schreef Cryptocoryne het volgende:
[..]
Kleine vrouwen zijn ook meteen op de juiste hoogte enzovoort.
Ja, alhoewel het zo niet helemaal werkt. Het is veel meer voedsel dan genen; dat blijkt wel uit de algehele stijging in lengte. (Zelfs de Chinezen ervaren momenteel een groeispurt!).quote:Op zondag 9 juni 2019 23:24 schreef Naregenkomtzon het volgende:
Ik zou het ook gewoon sneu vinden voor als ik jongens babies krijg dat die dan ook zo klein worden omdat ik al zo klein ben en mijn partner helemaal..als het meisjes worden zou het niet erg zijn maar kans is dat je een jongetje krijgt en dat wil ik mijn kind gewoon niet aandoen.
Ja maar ik volg niet de Nederlandse cultuur op qua voedsel en al helemaal niet dit millennial vegatroep voedselquote:Op zondag 9 juni 2019 23:26 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Ja, alhoewel het zo niet helemaal werkt. Het is veel meer voedsel dan genen; dat blijkt wel uit de algehele stijging in lengte. (Zelfs de Chinezen ervaren momenteel een groeispurt!).
Grotendeels vezels en zuivel denk ik. Wat eet jij dan?quote:Op zondag 9 juni 2019 23:27 schreef Naregenkomtzon het volgende:
Ja maar ik volg niet de Nederlandse cultuur op qua voedsel en al helemaal niet dit millennial vegatroep voedsel
Ik vraag me af hoe ze er zelf uit ziet.quote:Op zondag 9 juni 2019 23:29 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Die continue afgewezen wordt door de mannen op wie ze denkt aanspraak te mogen maken?
Inderdaad.quote:Op zondag 9 juni 2019 23:15 schreef Naregenkomtzon het volgende:
[..]
ik ben vrij simpel en oppervlakkig.
Kale lange mannenquote:
Je geeft het helemaal geen kans als je nu al zegt dat kaal een dealbreaker is. Je wil aandacht, overal en altijd, dus moet je daten.quote:
Je vergeet even te vermelden dat ze ook nog met je mee op wereldreis moet willen en daarna ook huisje boompje beestje moeten willen met je en dat ze het allemaal op jou tempo moeten willen en ze zich volledig naar jouw wensen moeten schikken..quote:Op zondag 9 juni 2019 23:29 schreef Naregenkomtzon het volgende:
[..]
Wat mannen betreft wel. Mijn ex voldeed wel aan uiterlijk en aan bepaalde innerlijk eisen (maarja die vond mij niet meer leuk) dus dan ligt mijn eis inderdaad hoog dat dit mogelijk moet zijn dat er leuke mannen zijn die niet kaal zijn en goede lengte en verder er prima uitzien, met een redelijk karakter, die mij ook leuk vinden en niet stinken. Ik heb altijd alleen mannen achter mij aan waar ik niet op val. Word vervelend onderhand.
Blijkbaar niet leuk genoeg voor lange mannenquote:Op zondag 9 juni 2019 23:30 schreef Cryptocoryne het volgende:
[..]
Ik vraag me af hoe ze er zelf uit ziet.
Denk wel prima. Maar ik ben wel heel specifiek in mijn karakter waardoor ik niet bij veel pas.quote:Op zondag 9 juni 2019 23:30 schreef Cryptocoryne het volgende:
[..]
Ik vraag me af hoe ze er zelf uit ziet.
Klein eisenpakket, toch? Heeft ze recht op!quote:Op zondag 9 juni 2019 23:32 schreef madam-april het volgende:
[..]
Je vergeet even te vermelden dat ze ook nog met je mee op wereldreis moet willen en daarna ook huisje boompje beestje moeten willen met je en dat ze het allemaal op jou tempo moeten willen en ze zich volledig naar jouw wensen moeten schikken..
Ik heb wel lange mannen met hele grote neuzen achter me aan, maar ik vind grote neuzen echt een dealbreaker. De kleine mannen hun gezicht is perfect die achter me aan lopen. De grote mannen die dan achter me aanlopen is hun gezicht weer lelijk van. En de mannen met een mooie lengte en mooie gezicht vinden mij helaas zo far niet leuk genoegquote:Op zondag 9 juni 2019 23:32 schreef Fancy2 het volgende:
[..]
Blijkbaar niet leuk genoeg voor lange mannen
quote:Op zondag 9 juni 2019 23:32 schreef Fancy2 het volgende:
[..]
Blijkbaar niet leuk genoeg voor lange mannen
Daar zit het probleem. Weinig kerels hebben zin in een vrouw die om uiterlijkheden moeilijk doet. Helemaal als ze dan ook nog een moeilijk karakter heeft.quote:Op zondag 9 juni 2019 23:34 schreef Naregenkomtzon het volgende:
[..]
Denk wel prima. Maar ik ben wel heel specifiek in mijn karakter waardoor ik niet bij veel pas.
Blijkbaar trek je de knappe, lange mannen niet aan. Misschien is jouw houding gewoon een afknapper voor die mannen. Zulke mannen kunnen vast wel beter krijgen, toch?quote:Op zondag 9 juni 2019 23:35 schreef Naregenkomtzon het volgende:
[..]
Ik heb wel lange mannen met hele grote neuzen achter me aan, maar ik vind grote neuzen echt een dealbreaker
Die hebben geen zin om een soort accessoire te worden.quote:Op zondag 9 juni 2019 23:37 schreef Fancy2 het volgende:
[..]
Blijkbaar trek je de knappe, lange mannen niet aan. Misschien is jouw houding gewoon een afknapper voor die mannen. Zulke mannen kunnen vast wel beter krijgen, toch?
Omdat ik denk een deel van de single mensen ook wat moeten aanpassen aan de optielijst.quote:Op zondag 9 juni 2019 23:40 schreef Naregenkomtzon het volgende:
Stelletje negatievelingen zijn jullie toch. Wat een conclusies. Het is heel normaal dat de mensen die je leuk vind jou niet leuk vinden vice versa. Waarom zijn anders zoveel mensen single als het zo makkelijk was.
Maar jij kijkt niet verder dan het uiterlijk,je hebt een beeld van jouw droom vent in je hoofd maar die bestaat helaas niet.quote:Op zondag 9 juni 2019 23:40 schreef Naregenkomtzon het volgende:
Stelletje negatievelingen zijn jullie toch. Wat een conclusies. Het is heel normaal dat de mensen die je leuk vind jou niet leuk vinden vice versa. Waarom zijn anders zoveel mensen single als het zo makkelijk was.
Je hebt niet het idee dat je teveel focus op het uiterlijk legt?quote:Op zondag 9 juni 2019 23:42 schreef Naregenkomtzon het volgende:
Onzin mijn ex was ik ook gewoon tevreden mee. Het kan dus wel.
Nou dan kun je dus ook wel door lengte heenkijken.quote:Op zondag 9 juni 2019 23:42 schreef Naregenkomtzon het volgende:
Onzin mijn ex was ik ook gewoon tevreden mee. Het kan dus wel. Die had zijn haar zelfs tot zijn kont en mensen vonden hem lelijk, dus zo veeleisend ben ik niet. Want ik vind haar tot de kont walgelijk, maar als je iemand aantrekkelijk vind kan je er door heen kijken.
Ach ze heeft gelukkig alleen zichzelf ermee..quote:Op zondag 9 juni 2019 23:34 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Klein eisenpakket, toch? Heeft ze recht op!
Wat loop je nou dom te zwetsen dan? Je weet wat je wil terwijl je morgen een date hebt met een kale. Terwijl je loopt te janken dat je geen kale wil.quote:Op zondag 9 juni 2019 23:41 schreef Naregenkomtzon het volgende:
Ik weet gewoon wat ik wil en zoek. Blijkbaar intimideert dit mensen. Maar ik ben blij dat ik weet wat ik wil. En ik ga met niks minder dan dat want ik ben niet hopeloos.
Maar ik lees niks over zijn innerlijk.quote:Op zondag 9 juni 2019 23:42 schreef Naregenkomtzon het volgende:
Onzin mijn ex was ik ook gewoon tevreden mee. Het kan dus wel. Die had zijn haar zelfs tot zijn kont en droeg zwerver kleding,douchte 1x per week en mensen vonden hem lelijk, dus zo veeleisend ben ik niet. Want ik vind haar tot de kont walgelijk, maar als je iemand aantrekkelijk en leuk vind kan je er door heen kijken. Maar bij mijn Tinder dates voel ik dit niet.
Hoe oud was je toen je een relatie met je ex kreeg en hoe oud was hij toen?quote:Op zondag 9 juni 2019 23:42 schreef Naregenkomtzon het volgende:
Onzin mijn ex was ik ook gewoon tevreden mee. Het kan dus wel. Die had zijn haar zelfs tot zijn kont en droeg zwerver kleding,douchte 1x per week en mensen vonden hem lelijk, dus zo veeleisend ben ik niet. Want ik vind haar tot de kont walgelijk, maar als je iemand aantrekkelijk en leuk vind kan je er door heen kijken. Maar bij mijn Tinder dates voel ik dit niet.
Jawel, maar reppen graag over het uiterlijk van de man...en zijn vooral heel erg makkelijk voor de knapste mannen, nog veel makkelijker dan ze voor de gemiddelde verschijning zijn. Als in; aanranden is ze niet vreemd.quote:Op zondag 9 juni 2019 23:46 schreef Cryptocoryne het volgende:
[..]
Is dat zo? Ik dacht dat die makkelijk waren?
Hmm, nooit zo over nagedachtquote:Op zondag 9 juni 2019 23:50 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Jawel, maar reppen graag over het uiterlijk van de man...en zijn vooral heel erg makkelijk voor de knapste mannen, nog veel makkelijker dan ze voor de gemiddelde verschijning zijn. Als in; aanranden is ze niet vreemd.
Misschien is vooraf melden dat je een pigmee bent slecht voor het aantal dates?quote:Op zondag 9 juni 2019 22:52 schreef Naregenkomtzon het volgende:
Elke keer als ik ontdek dat mijn mannelijke date veel kleiner is dan ik online verwachte (even groot of kleiner dan mij in het echt), dan zijn ze altijd ultra lief en zijn ze altijd erg enthousiast, en aangetrokken op de date tot mij.
Waarom lijken kleine mannen niet het probleem te hebben dat ze kleiner zijn? Ik heb er oprecht heel veel moeite mee, vooral als ik naast zo iemand loop voel ik mij enorm ongemakkelijk. Krijg soms het idee dat kleine mannen het eerder een trofee vinden als hun vrouw groter is zo van:kijk ik heb deze toch aan de haak weten te krijgen/ of een langere vrouw een hogere rang ofzo uitstraald en ze erop geilen dat een vrouw er intimiderend uitziet want langer ofzo.
Als je als man 1.67 bent en je in Nederland gaat daten dan is het toch slim om je lengte erbij neer te zetten? Het aan te geven van tevoren? Het is dat ik niet lang ben voor een Nederlandse vrouw (1.69) moet je nagaan als ik in de 1.80 was. Hoe gênant is dat dan.
Wat denken jullie? Jullie date ervaring met een langere vrouw of een kortere man? En vinden jullie mannen een langere vrouw een afknapper?
Doe normaal!quote:Op zondag 9 juni 2019 23:05 schreef Naregenkomtzon het volgende:
[..]
Hypocriete lui dit. Krijg zelfkennis.
Ik ga voor innerlijk en uiterlijk. Dat verdien ik ook/ ben dat waard. Ik ga geen sex hebben met iemand die ik niet aantrekkelijk vind. Dat is niet gezond.
Jij gaat ook niet met een dier neuken omdat je daar niet op valt qua uiterlijk, hoe lief karakter dan ook.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |