Fropjes mogen m'n kont inkruipen, onmogelijk receptquote:Op maandag 10 juni 2019 16:59 schreef Mikeytt het volgende:
Poging 2 ook mislukt. 2 nieuwe problemen ondervonden... Deeg blijft niet goed plakken. (De helft is nu gewoon aardappel met kruiden)
Tweede probleem is dat de patat gewoon te zacht is om pas na het frituren met deeg te omringen... Wellicht gewoon volledig bakken en dan laten afkoelen.
Morgen poging 3.
[ afbeelding ]
Geen natte sate stokjes in de frituur..quote:
Hmm lukt de snakcbar toch ook om dingen in deeg te frituren... niet opgeven!quote:Op zondag 16 juni 2019 10:36 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Fropjes mogen m'n kont inkruipen, onmogelijk recept![]()
Beslag blijft niet plakken
Een hele aardappel zou wel kunnen lukken, maar die spiraalvormige patat is gewoon te fragiel om het deeg goed in te kunnen werkenquote:Op zondag 16 juni 2019 12:00 schreef Uhmmpie het volgende:
[..]
Hmm lukt de snakcbar toch ook om dingen in deeg te frituren... niet opgeven!
Dan is het in ieder geval sowieso geen failquote:Op zondag 16 juni 2019 12:12 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Een hele aardappel zou wel kunnen lukken, maar die spiraalvormige patat is gewoon te fragiel om het deeg goed in te kunnen werken![]()
Plusside, het deeg dat er eigenlijk omheen had gemoeten is 1 van de lekkerste dingen die ik ooit heb gemaakt
Dan moet je de aardappel drogen. Nat blijft niets plakken. Dompel het hele stokje even onder in kokend water en laat drogen. Dan plakt het wel.quote:Op zondag 16 juni 2019 10:36 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Fropjes mogen m'n kont inkruipen, onmogelijk recept![]()
Beslag blijft niet plakken
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |