SPOILER: Transferbeleid 2018/2019Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2019/2020Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Gifjes enzulksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Landskampioen 2018/2019Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: CL 2018/2019Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Dat het geen helder licht is was al bekend.quote:Op zaterdag 8 juni 2019 09:48 schreef Tarado het volgende:
twitter:RTLnieuws twitterde op zaterdag 08-06-2019 om 09:45:03'Heitinga nodigde rellende harde kern uit voor mini-Klassieker' https://t.co/F18OxWPl6i https://t.co/Rb4a7LXmKf reageer retweet
VBL SC influencer
Left, right, behind![]()
Ah testcase ook voor de fansLief van Johnny dat hij aan alle discussie een einde heeft gemaakt.
Ik vind het vooral matig dat Ajax een soort radiostilte ingelast heeft. Je zult zien dat de paar fans die een SV hebben gekregen dat dat slechts voor een jaartje is of zo![]()
zo kan je het ook zienquote:Op zaterdag 8 juni 2019 10:20 schreef KingRadler het volgende:
Er mocht alleen familie komen. De harde Kern is toch familie van Heitinga.Feyenoord had er voor gekozen om alleen familie mee te nemen omdat bekend was dat de vrienden van Johnnie kwamen
![]()
Pierie heeft echt een egn rotkop. Maar hij is natuurlijk welkom.Die engerd die altijd bij de ingang van de super staat.![]()
Wat een club
Sjon_!
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
Sjonnie. God van de harde kern.Op zaterdag 28 april 2012 00:09 schreef Klinkerbotsing het volgende:
Lieve jongeman ben jij. :@
Op woensdag 8 juli 2020 18:58 schreef PoezeligDing het volgende:
:* My one and only, master, king , whatever. THE ZER! O+![]()
Dat John nou niet bepaald het meest heldere licht is wisten we al natuurlijk, maar dit geeft daar wel weer een nieuwe dimensie aan.Huilen dan.![]()
is er dan niemand in die organisatie die zegt “john, we snappen wat je bedoelt, maar dit is niet handig om te doen”
maar goed. wel een goede reden om hem te ontslaan.proberen is de eerste stap naar falen
een cafe zonder Hazes, is geen kroeg![]()
daar hebben ze die Arisz toch al voor geslachtofferdquote:Op zaterdag 8 juni 2019 15:22 schreef manny het volgende:
is er dan niemand in die organisatie die zegt “john, we snappen wat je bedoelt, maar dit is niet handig om te doen”
maar goed. wel een goede reden om hem te ontslaan.![]()
Ik heb gelezen dat Arisz mede door dit incident aan de kant is gezet (qua emmer, druppel etc). Benieuwd wat voor berisping Onze John heeft gekregen.♫ ~ Je kunt de massa niet beteugelen; het is een monster ~ Marcel van Roosmalen![]()
Zal wel meevallen, hij had gewoon een voorstel wat blijkbaar was goedgekeurd door die Arisz die verantwoordelijk was.quote:Op zaterdag 8 juni 2019 15:54 schreef El-Stinho het volgende:
Ik heb gelezen dat Arisz mede door dit incident aan de kant is gezet (qua emmer, druppel etc). Benieuwd wat voor berisping Onze John heeft gekregen.
Heitinga kan beter een berisping krijgen hoe hij de Youth League dit seizoen verneukt heeft.Oh.![]()
Het is natuurlijk de verantwoordelijkheid van Arisz en de zoveelste fout van hem, dat staat buiten kijf. Echter, je mag wel wat intelligentie van je medewerkers verwachten. Heitinga staat er als trainer, maar ook als leider van het vlaggenschip van de jeugdopleiding.quote:Op zaterdag 8 juni 2019 16:03 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Zal wel meevallen, hij had gewoon een voorstel wat blijkbaar was goedgekeurd door die Arisz die verantwoordelijk was.
Heitinga kan beter een berisping krijgen hoe hij de Youth League dit seizoen verneukt heeft.♫ ~ Je kunt de massa niet beteugelen; het is een monster ~ Marcel van Roosmalen![]()
Als analist was hij al helemaal geen succes, en hij heeft vast geen zin om alleen op de golfbaan te staan.quote:Op zaterdag 8 juni 2019 16:14 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Waarom wil Heitinga berhaupt trainer worden, als ik iets niet in hem zie dan is het dat wel.Oh.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: