abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  donderdag 6 juni 2019 @ 15:15:20 #26
474254 GurneyIsBestOke
rekent een pak winegums af
pi_187289545
quote:
14s.gif Op donderdag 6 juni 2019 15:12 schreef GGMM het volgende:
Ik zou Tapia gewoon altijd opstellen. Tegen Argentinië speelde hij een keer Messi uit de wedstrijd!
ja grappig
Makkelijk eerste
  donderdag 6 juni 2019 @ 15:15:31 #27
268491 fetX
Al bezig met volgend seizoen
pi_187289552
quote:
0s.gif Op donderdag 6 juni 2019 15:10 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]

Dat was Tonny. Tapia speelde niet toen.

Hij bedoelt denk ik de uitwedstrijd waar we twee minuten voor tijd het deksel op ons neus kregen. Toen liet Tapia Sterling lekker uit z'n rug weglopen.
pi_187289827
quote:
0s.gif Op donderdag 6 juni 2019 14:11 schreef maxi-mus het volgende:

[..]

Ik heb bij Cambuur niet een speler zien voetballen dit seizoen die iets aan Feyenoord toevoegt.
Heb m even opgezocht en ik bedoel Kallon. Goede speler dat.
  donderdag 6 juni 2019 @ 15:42:25 #29
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_187289897
quote:
0s.gif Op donderdag 6 juni 2019 15:35 schreef HetDonkertAan het volgende:

[..]

Heb m even opgezocht en ik bedoel Kallon. Goede speler dat.
Leuk spelertje voor Cambuur ja, een linksbuiten die in 26 wedstrijden in de KK-divisie 0 keer scoort is toch niet iets voor Feyenoord.
  donderdag 6 juni 2019 @ 15:55:49 #30
262211 hhh38
Duistere driften en afgoderij
pi_187290021
quote:
0s.gif Op donderdag 6 juni 2019 15:15 schreef fetX het volgende:

[..]

Hij bedoelt denk ik de uitwedstrijd waar we twee minuten voor tijd het deksel op ons neus kregen. Toen liet Tapia Sterling lekker uit z'n rug weglopen.
Dat deed Sterling ook erg goed, geen schande voor een Eredivisie verdediger. Heb op 'm gelet in de bekerfinale en toen speelde hij prima
pi_187304364
quote:
Feyenoord neemt het in de openingswedstrijd van het seizoen 2019-2020 op tegen Southampton. De traditionele laatste oefenwedstrijd in De Kuip voor de start van een nieuw seizoen wordt dit jaar gespeeld op zondag 28 juli. De aftrap is die dag om 14:30 uur. Seizoenkaarthouders hebben automatisch toegang tot de traditionele openingswedstrijd.
De vriendschappelijke ontmoeting met Southampton betekent ook een weerzien met Jordy Clasie, die het afgelopen seizoen werd gehuurd van de club uit de Premier League. The Saints – vier jaar geleden ook al tegenstander van Feyenoord tijdens de oefencampagne – eindigden het voorbije seizoen als zestiende in de Engelse competitie.
Ook Panathinaikos naar De Kuip
Behalve Southampton ontvangt Feyenoord ook Panathinaikos tijdens de oefencampagne voor het nieuwe seizoen. De wedstrijd tegen de Grieken wordt op woensdag 17 juli om 20:00 uur gespeeld in De Kuip.
  vrijdag 7 juni 2019 @ 13:00:03 #32
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_187304436
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 juni 2019 12:54 schreef Scrummie2.0 het volgende:

[..]

Walgelijk, weer een traditie de nek omgedraaid.
VBL SC influencer
Left, right, behind
  vrijdag 7 juni 2019 @ 13:04:24 #33
262211 hhh38
Duistere driften en afgoderij
pi_187304502
Prima tegenstanders wel
pi_187306126
quote:
Martin van Geel is met ingang van 1 juli aanstaande de nieuwe algemeen directeur van Willem II. Eind maart werd bekend dat de huidig technisch directeur deze zomer na acht jaar vertrekt uit De Kuip.
Met de overgang naar Willem II keert Van Geel terug naar de club waar hij zijn spelerscarrière begon én afsloot en waar hij zijn eerste directeursfunctie bekleedde. Voordat Van Geel in mei 2011 startte bij Feyenoord, was hij ook TD van achtereenvolgens AZ, Ajax en Roda JC.
De afgelopen acht jaar – waarmee de Brabander de langstzittende technisch directeur van Feyenoord is – werden door Van Geel eerder al omschreven als ‘een prachtig avontuur’. Tijdens die periode veroverde Feyenoord liefst vijf prijzen, waaronder de eerste landstitel sinds achttien jaar. Bovendien werd de club mede door zijn inspanningen weer gezond gemaakt en kon worden geïnvesteerd in 1908, de nieuwe trainingsaccommodatie voor het eerste elftal, en het nieuwe jeugdcomplex dat nu in aanbouw is.
Van Geel trekt na acht jaar met gepaste trots de deur achter zich dicht. ‘Ik wil mijn collega’s bij Feyenoord bedanken voor de mooie en intensieve samenwerking van de afgelopen jaren en koester de successen die we met elkaar hebben geboekt. Verder wens ik deze schitterende club alle succes in de toekomst.’
Succes.
  vrijdag 7 juni 2019 @ 15:33:36 #35
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_187306137
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 juni 2019 15:32 schreef Scrummie2.0 het volgende:

[..]

Succes.
Normaal neemt hij altijd spelers mee maar wie zou een versterking zijn voor Willem 2?
pi_187306228
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 juni 2019 15:33 schreef maxi-mus het volgende:

[..]

Normaal neemt hij altijd spelers mee maar wie zou een versterking zijn voor Willem 2?
Tapia :')
  Moderator vrijdag 7 juni 2019 @ 15:42:20 #37
362868 crew  Slobeend
of all places
pi_187306239
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 juni 2019 15:33 schreef maxi-mus het volgende:

[..]

Normaal neemt hij altijd spelers mee maar wie zou een versterking zijn voor Willem 2?
Nieuwkoop, Van Beek, Vente.
  vrijdag 7 juni 2019 @ 15:46:58 #38
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_187306319
quote:
1s.gif Op vrijdag 7 juni 2019 15:42 schreef Slobeend het volgende:

[..]

Nieuwkoop, Van Beek, Vente.
Dit zeg je uit eigen belang.
  Moderator vrijdag 7 juni 2019 @ 16:19:13 #39
362868 crew  Slobeend
of all places
pi_187306827
quote:
10s.gif Op vrijdag 7 juni 2019 15:46 schreef maxi-mus het volgende:

[..]

Dit zeg je uit eigen belang.
De wens is de vader van de gedachte.
pi_187307054
quote:
0s.gif Op donderdag 6 juni 2019 15:42 schreef maxi-mus het volgende:

[..]

Leuk spelertje voor Cambuur ja, een linksbuiten die in 26 wedstrijden in de KK-divisie 0 keer scoort is toch niet iets voor Feyenoord.
Het ziet er eerst wel leuk uit, maar het is een speler met de meeste onproductieve acties, zeg maar zinloze acties..

Ik was verbaasd dat hij vorig jaar weer een contractverlenging gekregen had.
  vrijdag 7 juni 2019 @ 16:44:53 #41
268491 fetX
Al bezig met volgend seizoen
pi_187307167
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 juni 2019 15:33 schreef maxi-mus het volgende:

[..]

Normaal neemt hij altijd spelers mee maar wie zou een versterking zijn voor Willem 2?
Bijna iedereen.

Van Beek kun je misschien als grasmeester proberen.
  zaterdag 8 juni 2019 @ 10:13:37 #42
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_187316913
quote:
Ajax en Heitinga nodigden harde kern uit voor mini-Klassieker

De harde kern die voor ongeregeldheden zorgde waardoor Ajax Onder 19-Feyenoord Onder 19 op 25 mei werd gestaakt, was uitgenodigd door John Heitinga, trainer van het Ajaxteam, ex-international én icoon van de harde kern.

Ajax en Onder 19-trainer John Heitinga vonden het een goed idee als enkele honderden fanatieke supporters op jeugdcomplex De Toekomst voor sfeer zouden zorgen bij de kampioenswedstrijd van twee weken geleden. De voorwaarde was uiteraard dat ze zich zouden gedragen. De politie was akkoord mits maatregelen werden genomen, zoals inzet van tientallen stewards. Het plan bleek naïef en werd hard afgestraft.


Familie en vrienden
Uit vrees voor geweld mogen bij wedstrijden tussen de eerste elftallen van Ajax en Feyenoord al jaren geen uitsupporters komen. Nadat Feye­noord een paar dagen voor de wedstrijd van 25 mei van Ajax had vernomen dat ook leden van de harde kern zouden komen, besloten de Rotterdammers alleen familieleden en vrienden van de jeugdspelers en begeleiders mee te ­nemen. Directeur Jan de Jong en technisch directeur Martin van Geel bleven thuis. Ze wilden niet als een rode lap op een stier werken.

De wel aanwezige Rotterdamse aanhang moedigde hun elftal tijdens een schaarse aanval voor het eerst luider aan, na 33 minuten. Toen vanuit het Rotterdamse publiek een provocerend gebaar volgde, stormden Amsterdamse hooligans op hen af. Er vielen geen gewonden, maar de ontzetting bij Feyenoord was groot. Een Rotterdamse bron: “Er is een erecode geschonden. Van spelers en hun familie blijf je af.”

Toegesnelde beveiligers, trainer Heitinga en zijn Rotterdamse evenknie Dirk Kuyt sprongen tussenbeide. Ook Kuyts vrouw en kinderen werden belaagd. Dat blijkt uit een reconstructie door deze krant. Als geliefde oud-speler wordt Heitinga door de harde kern doorgaans als held vereerd. Hij dacht voldoende invloed te hebben om een paar honderd van de fanatiekste supporters onder strikte afspraken toe te laten.

De politie ging akkoord op voorwaarde dat Ajax en Heitinga de genodigde Ajaxfans op het hart zouden drukken dat ze voor een positieve sfeer moesten zorgen. Ajax ging ervan uit dat de harde kern het bij luidruchtig aanmoedigen zou laten. Volgens Ajax en de politie was Feyenoord akkoord over de omstandigheden waaronder zou worden gespeeld.

De politie ontbrak vanwege vaste afspraken. “Uitgangspunt is dat we geen politie inzetten bij jeugdwedstrijden van Ajax of bij de amateurs,” zegt hoofd woordvoering Jean Fransman.

Intimiderend
Het ging die zaterdagmiddag meteen mis. Al kort voor de aftrap van ‘de mini-klassieker’ werd intimiderend geslagen op de dug-out, waarin jeugdspelers en leden van de technische staf van Feyenoord zaten. Er werd geschreeuwd. De tientallen stewards reageerden nauwelijks.

Dat de voorhoede van de hooligans de Feyenoorddelegatie na de eerste kansrijke counter ­belaagde, kwam niet als donderslag bij heldere hemel. Maar de politie werd niet alsnog gealarmeerd.

Nadat de wedstrijd definitief was gestaakt (Feyenoord wilde alleen verder spelen als de hooligans zouden vertrekken, een eis waaraan Ajax niet kon voldoen), wilden de pakweg 150 Rotterdamse toeschouwers, onder wie kinderen, snel de bussen in. Tientallen Ajaxhooligans hingen daar dreigend rond. Eén of twee probeerden zelfs een Feyenoordbus binnen te komen. Stewards die Feyenoord zelf voor de zekerheid had meegenomen uit Rotterdam – acht plus een chef in plaats van de gebruikelijke twee – konden dat ternauwernood te voorkomen.

Feyenoord besloot na de gestaakte wedstrijd dat ‘de normalisering’ rond de wedstrijden tussen Ajax en Feyenoord wordt opgeschort: ook komende seizoenen zijn Ajaxsupporters niet welkom in De Kuip. Dat deze wedstrijd een testcase was, ‘wisten alle partijen tevoren’, aldus de politie.

Rutger Arisz
Anderhalve week na de gestaakte kampioenswedstrijd van Onder 19 meldde Ajax dat opera­tioneel directeur Rutger Arisz – als rechterhand van algemeen directeur Edwin van der Sar verantwoordelijk voor de jeugdwedstrijd – per 1 juli vertrekt, ondanks zijn contract tot 2021.

Ingewijden zeggen dat de gestaakte wedstrijd de directe aanleiding is voor Arisz’ aftocht. Ajax bevestigt dat niet. De verklaring die Van der Sar uren na de ongeregeldheden op De Toekomst naar buiten bracht, waarin staat dat Ajax het gebeurde ­‘natuurlijk afkeurt’, wordt zowel in Rotterdam als Amsterdam als slappe hap gezien.

Tal van betrokkenen vinden dat hij schande had moeten spreken van het voorval en harde maatregelen had moeten aankondigen. Ajax zegt het beeld te hebben willen bijstellen als zou zich een veldslag hebben afgespeeld (zie kader).

Alsnog kampioen
De politie betreurt het dat ‘overleg met de harde kern’ door Ajax kennelijk geen garanties ­oplevert dat het rustig blijft bij jeugdwedstrijden. “Nadat John Heitinga als coach de wens had uitgesproken leden van de harde kern uit te nodigen omdat hij sfeer wilde hebben, hebben wij gezegd dat het kon als er geen supporters van Feyenoord zouden komen en andere strenge ­afspraken zouden worden nageleefd,” zegt hoofd woordvoering Jean Fransman.

“Uiteraard was het uitgangspunt dat iedereen zich diende te gedragen, met in het achterhoofd de wens Ajax-Feyenoord te normaliseren. Familieleden van de Feyenoordspelers moesten wél hun kinderen kunnen aanmoedigen, op een apart deel van de tribune met extra stewards ter beveiliging.”

Het gesprek tussen Ajax, Heitinga en de harde kern over die voorwaarden, gaf de politie ‘alles overziend’ voldoende vertrouwen. Fransman: “Terugkijkend is de conclusie dat het blijkbaar toch niet gaat, zo’n overleg met de harde kern.”

Dat betekent niet dat de politie een volgende keer wél zal komen. “Het is al erg genoeg dat we soms bij Jong Ajax moeten opdraven. Anders moet het maar niet op De Toekomst of überhaupt niet. De maatschappelijke kosten zijn ­anders echt te hoog.”

Op 1 juni werd Ajax Onder 19 alsnog kampioen door een 2-0-overwinning op Feyenoord achter de gesloten deuren van De Toekomst.

Reactie Ajax: ‘Doel was wat aanmoediging’
Ajax laat in een reactie op dit ­artikel weten dat het uiteraard niet John Heitinga’s bedoeling was hooligans uit te nodigen. De ­ex-international dacht dat het team ‘wel wat aanmoediging kon gebruiken’.

Hooligans die aantoonbaar over de schreef zijn gegaan, krijgen een stadionverbod, benadrukt Ajax. De man die op de dug-out sloeg én naar Feyenoord-trainer Dirk Kuyt spuugde, zoals op ­camerabeelden is te zien, ‘is inmiddels geïdentificeerd’ en kan die maatregel verwachten.

Feyenoord was ingelicht over de komst van 300 Ajaxsupporters. Om de orde te bewaken waren ‘ruim vijftig’ beveiligers ingeschakeld, onder wie een hondengeleider met ‘vuurwerkhond’.

De vraag hoe Heitinga terugkijkt op het gebeurde, kan Ajax niet beantwoorden doordat hij in het buitenland verbleef en vrijdagmiddag niet bereikbaar was.

De verklaring van algemeen ­directeur Edwin van der Sar na de gestaakte wedstrijd was ‘aan de late kant’, omdat beide clubdirecties hadden afgesproken niet te reageren. Uiteindelijk moest Van der Sar wel met een verklaring komen – aldus Ajax – omdat vragen bleven komen. “Inhoudelijk hinkten we op twee gedachten,” zegt Ajaxwoordvoerder Arjan Duijnker. ”De ­gebeurtenissen zijn op geen enkele manier goed te praten, maar er ontstond in de media een beeld van een ware veldslag. Terwijl de situatie gelukkig door tussenkomst van beveiliging, stewards en de trainers in de kiem gesmoord was.”

De vraag of operationeel directeur Rutger Arisz mede vanwege de ongeregeldheden vertrekt bij Ajax, wil de club niet beantwoorden. “Over Arisz’ vertrek heeft Ajax een persbericht ­gestuurd, daarbij willen we het graag laten.”
Parool.
VBL SC influencer
Left, right, behind
  zaterdag 8 juni 2019 @ 10:28:09 #43
131800 Tarado
capô de fusca
pi_187317031
quote:
1s.gif Op zaterdag 8 juni 2019 10:13 schreef Caland het volgende:

[..]

Parool.
toch wel een beetje KNJB dit, voor 2500 euro afgekocht, is nog goedkoper dan behoorlijke beveiliging
  zaterdag 8 juni 2019 @ 10:41:29 #44
263417 Keyos
Like a Boss
pi_187317151
Hoe een grote club zo klein kan zijn. Die reactie van Ajax laat alleen maar de angst en naïviteit zien met betrekking tot de relatie met de achterban. Bizar.
The Only Thing We Learn From History Is That We Learn Nothing From History - Hagel.
  zaterdag 8 juni 2019 @ 10:45:31 #45
131800 Tarado
capô de fusca
pi_187317190
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 juni 2019 10:41 schreef Keyos het volgende:
Hoe een grote club zo klein kan zijn. Die reactie van Ajax laat alleen maar de angst en naïviteit zien met betrekking tot de relatie met de achterban. Bizar.
dat lees ik dan weer niet, tenminste die angst, naïviteit kan je ze wel verwijten, er was afgesproken dat beide directies geen reactie zouden geven
pi_187319428
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 juni 2019 10:28 schreef Tarado het volgende:

[..]

toch wel een beetje KNJB dit, voor 2500 euro afgekocht, is nog goedkoper dan behoorlijke beveiliging
_O_
  zaterdag 8 juni 2019 @ 18:30:07 #47
474254 GurneyIsBestOke
rekent een pak winegums af
pi_187323193
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 juni 2019 10:41 schreef Keyos het volgende:
Hoe een grote club zo klein kan zijn. Die reactie van Ajax laat alleen maar de angst en naïviteit zien met betrekking tot de relatie met de achterban. Bizar.
Het is heel raar. Feyenoord werkt keihard om de gekkies in toom te houden en we worden continu afgestraft voor die fakkels, terwijl Ajax volledig de controle kwijt is en met alles maar weg lijkt te komen.

Het zal genuanceerder liggen dan dat maar gevoelsmatig ligt het anders.
Makkelijk eerste
  zaterdag 8 juni 2019 @ 18:51:36 #48
419273 Durmada
Neem de tijd!
pi_187323547
Ik snap het probleem niet helemaal? Hoezo mag Heitinga, nota bene de coach, de harde kern niet uitnodigen? Is toch gewoon een belangrijke wedstrijd waar dit soort supporters bij moeten zijn, lijkt me.
AZ
ALKMAAR
  zaterdag 8 juni 2019 @ 19:09:25 #49
474254 GurneyIsBestOke
rekent een pak winegums af
pi_187323828
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 juni 2019 18:51 schreef Durmada het volgende:
Ik snap het probleem niet helemaal? Hoezo mag Heitinga, nota bene de coach, de harde kern niet uitnodigen? Is toch gewoon een belangrijke wedstrijd waar dit soort supporters bij moeten zijn, lijkt me.
Dit is een troll toch
Makkelijk eerste
pi_187323978
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 juni 2019 18:30 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Het is heel raar. Feyenoord werkt keihard om de gekkies in toom te houden en we worden continu afgestraft voor die fakkels, terwijl Ajax volledig de controle kwijt is en met alles maar weg lijkt te komen.

Het zal genuanceerder liggen dan dat maar gevoelsmatig ligt het anders.
Ajax heeft natuurlijk een speciale positie ja.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')