Ik zou toch nog een beetje geen spreiden als ik jou was.quote:Op vrijdag 31 mei 2019 12:23 schreef El-Stinho het volgende:
Voor de vlucht gekozen na mogelijke scenario's te hebben doorgenomen. Gokken dat er een klassementsrennersstrijd komt, is maar tot God bidden dat Astana of Mitsjelten Skot iets doet. Dat doe ik niet. Ik ga voor de vlucht.
'' Je kan beter ten onder gaan met je eigen visie als met de visie van een ander”
Misschien maar voor de klassementsmannen gaan?quote:
De druk is intens, maar ik zal vast blijven houden aan mijn idealen. Mocht ik verliezen, dan doe ik dat met opgeheven hoofd. In principe ben ik altijd de morele winnaar omdat ik heb vastgehouden aan waar ik in geloof.quote:Op vrijdag 31 mei 2019 12:29 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Ik zou toch nog een beetje geen spreiden als ik jou was.
Maar misschien gaan maar een drietal vluchters de finish halen en de rest wordt dan opgevuld door klassementsrenners.quote:Op vrijdag 31 mei 2019 12:47 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
De druk is intens, maar ik zal vast blijven houden aan mijn idealen. Mocht ik verliezen, dan doe ik dat met opgeheven hoofd. In principe ben ik altijd de morele winnaar omdat ik heb vastgehouden aan waar ik in geloof.
Maar misschien, maar misschien, maar misschien. Half-half kiezen is ook maar domweg geluk hebben. Wat zou je daar aan hebben?quote:Op vrijdag 31 mei 2019 12:48 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Maar misschien gaan maar een drietal vluchters de finish halen en de rest wordt dan opgevuld door klassementsrenners.
Sorry dat ik iets heb gezegd hoor.quote:Op vrijdag 31 mei 2019 12:51 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Maar misschien, maar misschien, maar misschien. Half-half kiezen is ook maar domweg geluk hebben. Wat zou je daar aan hebben?
Daarvoor hoef je je niet te excuseren. Je gedachten delen mag. Ik zit nu in mijn hoofd te malen en vrees dat het inderdaad een klassementsshow wordt, maar dan doe ik weer afbreuk aan mijn eerste post.quote:
Er zijn gewoon teveel ploegen die willen achtervolgen en het is een korte makkelijke etappe tot die klim, makkelijk te controleren en door die vlakke aanloop is het ook nog eens een loterij wie er mee gaat zitten. Dus ja.quote:Op vrijdag 31 mei 2019 12:53 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Daarvoor hoef je je niet te excuseren. Je gedachten delen mag. Ik zit nu in mijn hoofd te malen en vrees dat het inderdaad een klassementsshow wordt, maar dan doe ik weer afbreuk aan mijn eerste post.
Waarom zou Bahrain niets doen?quote:Op vrijdag 31 mei 2019 12:23 schreef El-Stinho het volgende:
Voor de vlucht gekozen na mogelijke scenario's te hebben doorgenomen. Gokken dat er een klassementsrennersstrijd komt, is maar tot God bidden dat Astana of Mitsjelten Skot iets doet. Dat doe ik niet. Ik ga voor de vlucht.
'' Je kan beter ten onder gaan met je eigen visie als met de visie van een ander”
Het spijt me dat ik dit gedaan heb.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
Volgens mij ben jij iets vergeten vandaag. Alhoewel vandaag een prima moment is om dat te vergeten en je nauwelijks schade op zal lopen.quote:Op vrijdag 31 mei 2019 02:25 schreef Frozen-assassin het volgende:
Wat een extreem lachwekkende dagwinnaar. Dit kan toch niet
Wel lekker duur.quote:Op vrijdag 31 mei 2019 15:26 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Volgens mij ben jij iets vergeten vandaag. Alhoewel vandaag een prima moment is om dat te vergeten en je nauwelijks schade op zal lopen.
Allemaal 'top'sprinters he. Hoewel de 9 beste sprinters nog nooit zo goedkoop zijn geweest in een grote ronde.quote:
Wie is dat?quote:Op vrijdag 31 mei 2019 14:13 schreef showtimer het volgende:
Het orakel toch weer pikzwarte Vendraam mee
Primus.quote:Op vrijdag 31 mei 2019 16:23 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Wie is dat?
Pieter moet voor mij de meubelen redden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |