Geef haar dan lekker een eigen programma. Met dingen waar ze goed in is. Als je puur duffe mensen dwars wilt liggen - wat ik heus begrijp en ik neem het niet persoonlijkquote:Op dinsdag 4 juni 2019 14:02 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Heerlijk hoe zij het duffe Nederland tegen de haren in strijkt... alleen daarom zou ze eigenlijk al moeten presenteren
Het gaat mij meer om hoe zij met een beetje bovengemiddeld enthousiasme en een bijdehante opmerking over Madonna gelijk half Nederland tegen zich in het harnas jaagt... dat vind ik typisch Hollands. In de UK vonden ze haar een hoogtepuntje van de avond.quote:Op dinsdag 4 juni 2019 17:06 schreef Greys het volgende:
[..]
Geef haar dan lekker een eigen programma. Met dingen waar ze goed in is. Als je puur duffe mensen dwars wilt liggen - wat ik heus begrijp en ik neem het niet persoonlijk- hoeven we daar niet het hele songfestival voor op te offeren toch. Duf of niet, geen zin om na 44 jaar straks met kromme tenen te gaan zitten kijken.
Ik ben all about lekker jong en frisse wind enzo, het hoeft zeker niet stijf en statig en truttig, maar neem dan Duncan gewoon als presentator. Prima tussenweg lijkt me.
Nederland is songfestivalgek, weinig landen waar het zó leeft als hier. En ook zo serieus wordt genomen. Ik ben het dus niet met je eens.quote:Op zaterdag 8 juni 2019 21:00 schreef Sableheart het volgende:
Gezien de uitstraling van het songfestival in de UK vind ik dat eerlijk gezegd niet echt verrassend. Met Graham Norton als presentator wordt het daar nog altijd niet serieus genomen.
Ik moet het haar nageven, ze was enthousiast. Maar ik ben bang dat ze, als ze op vergelijkbare wijze presenteerd als ze nu de punten gaf, ze de stereotypen van het festival herbevestigd.
Nu is de algemene indruk van het songfestival in Nederland door de komst van Anouk wel omhoog gegaan, maar de reputatie bij het grote publiek is nog altijd niet geweldig. Een serieuzere presentator zou, denk ik, het festival in Nederland meer goed doen.
We zijn in 10 jaar tijd van een lachertje naar een Zweden 2.0 gegaan (aangezien het daar nét iets populairder en serieuzer is dan hier).quote:Op zaterdag 8 juni 2019 21:57 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Nederland is songfestivalgek, weinig landen waar het zó leeft als hier. En ook zo serieus wordt genomen. Ik ben het dus niet met je eens.
Ik vind natuurlijk niet echt dat Emma Wortelboer moet presenteren, maar Engelsen zagen haar licht-hysterische rol voor wat het is, namelijk iemand die zichzelf niet al te serieus neemt. In de polder valt dat wat minder goed.
https://www.ad.nl/show/di(...)oprogramma~ad8165a4/quote:Stax zal later dit jaar al bij AvroTros ook het tv-programma DNA Onbekend gaan presenteren. Ze neemt dan de rol over van Caroline Tensen die eerder de overstap maakte naar RTL. Stax gaat ‘exclusief’ aan de slag voor AvroTros, waardoor het voor de hand ligt dat zij volgend jaar het Songfestival presenteert, dat dan in Nederland plaatsvindt. Ze zal overigens wel Van Onschatbare Waarde voor Omroep MAX blijven maken.
Ja, kans is groot dat hierbij ook meteen een van de presentatrices voor het ESF bekend is.quote:Op donderdag 13 juni 2019 14:09 schreef Em31 het volgende:
Dionne Stax gaat van de NOS naar de AVROTROS..
Zeker, prima keuze, en misschien samen met Rik vd Westelaken. Zullen ze alleen de opnames voor WIDM een keertje naar juni moeten verschuivenquote:Op donderdag 13 juni 2019 15:05 schreef ijs_beer het volgende:
Dionne lijkt me een zekerheidje nu ja. Ach. Kan slechter.
bleghquote:Op donderdag 13 juni 2019 14:51 schreef Aadrianus het volgende:
[..]
Ja, kans is groot dat hierbij ook meteen een van de presentatrices voor het ESF bekend is.
Ik zou Duncan echt een topper vinden om te presenteren. Die jongen loopt over van charisma en zijn Engels klinkt nagenoeg vlekkeloos. Dat wordt vanzelf leuk en losjes (ondanks dat het natuurlijk tot uit den treure wordt gerepeteerd).quote:Op donderdag 13 juni 2019 15:06 schreef Greys het volgende:
Dionne en Duncan samen.
Niks mis mee.
(Dionne is niet m'n nummer 1 keuze want ik hoop echt heel hard dat ze het dan niet te deftig/statig gaat presenteren, maar het kan stukken minder denk ik...)
Ja daarom, leuke tegenhanger voor Deftige Dionne dan om het geheel wat losser te maken.quote:Op donderdag 13 juni 2019 15:47 schreef Aadrianus het volgende:
[..]
Ik zou Duncan echt een topper vinden om te presenteren. Die jongen loopt over van charisma en zijn Engels klinkt nagenoeg vlekkeloos. Dat wordt vanzelf leuk en losjes (ondanks dat het natuurlijk tot uit den treure wordt gerepeteerd).
Voor in de greenroom is toch prima, en wat zei doet in videos is toch eigenlijk ook presenteren? En ze kan goed Engels, en heeft charisma, en heeft veel internationale fans.quote:Op donderdag 13 juni 2019 16:09 schreef KoningPils het volgende:
NikkieTutorials![]()
Hopelijk gaan ze voor mensen met ervaring en niet voor vloggers.
Nou, ze is in elk geval niet saai, in tegenstelling tot al die Avrotrossers. Wat is er mis met een beetje karakter?quote:Op donderdag 13 juni 2019 14:58 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Ohja en als die Wortelboer daar komt te staan ga ik het niet eens kijken.
Hoe kut zou dat zijn zeg.
Liever saai als vervelend/hysterisch.quote:Op donderdag 13 juni 2019 16:13 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Nou, ze is in elk geval niet saai, in tegenstelling tot al die Avrotrossers. Wat is er mis met een beetje karakter?
Ik bedoel, Dionne Stax, niks mis mee hoor, maar ik zet m'n tv er niet voor aan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |