ik denk dat mensen die van plan waren om op GL te stemmen tactisch gekozen hebben voor de PvdAquote:Op donderdag 23 mei 2019 21:19 schreef Pedroso het volgende:
Groen Links heeft zijn plafond ook wel bereikt lijkt me, al denken ze dat zelf niet.
Lekker maatquote:Op donderdag 23 mei 2019 21:16 schreef skysherrif het volgende:
PvdA gewoon de grootste jongens wat een dag
Ik vind hem ook verre van sympathiek, mogelijk geldt dat zelfs voor de meeste Nederlanders, maar je hebt natuurlijk nog geen 20% van de stemmen nodig om de grootste te worden.quote:Op donderdag 23 mei 2019 21:19 schreef DuizendGezichten het volgende:
[..]
Allright. Waarschijnlijk omdat ik hem niet sympathiek vind, onderschatte ik zijn appeal, dus.
Aan de andere kant lijken jongeren meer geïnteresseerd in de EU dan ouderen, ik vraag me echt af of er meer ouderen zijn gaan stemmen.quote:Op donderdag 23 mei 2019 21:22 schreef Nattekat het volgende:
Denk dat dit te verklaren is doordat het vooral ouderen zijn die zich geroepen voelen om te stemmen. Vooral CDA zie ik toch als een partij met trouwe achterban.
Precies. als 10000 man heel hard schreeuwen lijkt het al snel half Nederland. Vooral als ze zichzelf dan nog eens naschreeuwen en opzichtig schouderklopjes uitdelen over hoe goed ze wel niet geschreeuwd hebben.quote:Op donderdag 23 mei 2019 21:17 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Vrees dat de man vooral verguisd wordt door de luidruchtige roepers op interwebz. Met de daadwerkelijke afkeer valt het wel mee.
Als je van de NCPN, dan zal je altijd denken dat rechtse de grootste winnaar isquote:Op donderdag 23 mei 2019 21:22 schreef Heufd het volgende:
PvdA, VVD, FvD, CDA de grootsten... heeft rechts toch weer gewonnen
Jongeren stemmen per definitie minder.quote:Op donderdag 23 mei 2019 21:23 schreef Hanca het volgende:
[..]
Aan de andere kant lijken jongeren meer geïnteresseerd in de EU dan ouderen, ik vraag me echt af of er meer ouderen zijn gaan stemmen.
Zouden die in een coalitie kunnen als TK-verkiezingen zo gaan?quote:Op donderdag 23 mei 2019 21:22 schreef Heufd het volgende:
PvdA, VVD, FvD, CDA de grootsten... heeft rechts toch weer gewonnen
Ja, ik bedoelde dus ook meer of de verhouding nou "meer ouderen" is dan bij andere verkiezingen. Dat denk ik eigenlijk niet.quote:Op donderdag 23 mei 2019 21:23 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Jongeren stemmen per definitie minder.
Interessant, al moeten we zien wat de definitieve uitslag is. Een aantal verschuivingen zijn zoals bij de gemeenteverkiezingen: PVV eraf en iets meer dan dat aantal zetels erbij voor VVD en FVD samen. Maar ook verlies voor de PvdD en flinke winst voor de PvdA.quote:Op donderdag 23 mei 2019 21:17 schreef capricia het volgende:
Hier ook even de exitpoll. Zal hem ook in de OP zetten.
Ja. Het zat er al aan te komen. Maar voor veel mensen is het een complete verrassing. Die keken alleen naar rechts en extreem rechts. En zagen de opkomst van de PvdA niet.quote:Op donderdag 23 mei 2019 21:25 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Interessant, al moeten we zien wat de definitieve uitslag is. Een aantal verschuivingen zijn zoals bij de gemeenteverkiezingen: PVV eraf en iets meer dan dat aantal zetels erbij voor VVD en FVD samen. Maar ook verlies voor de PvdD en flinke winst voor de PvdA.
Het was al voorspeld:
[ afbeelding ]
Vooral het CDA-verlies valt in de exitpoll mee.quote:Op donderdag 23 mei 2019 21:27 schreef capricia het volgende:
[..]
Ja. Het zat er al aan te komen. Maar voor veel mensen is het een complete verrassing. Die keken alleen naar rechts en extreem rechts. En zagen de opkomst van de PvdA niet.
ItaliëGodenquote:
In de EU zijn die twee altijd de grootste.quote:Op donderdag 23 mei 2019 21:27 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Vooral het CDA-verlies valt in de exitpoll mee.
Ja, trouwe achterban waarschijnlijk. Zie je ook bij CU/SGP. Die verliezen niet (maar wonnen zelfs een paar procent), zoals in de peiling was voorspeld.quote:Op donderdag 23 mei 2019 21:27 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Vooral het CDA-verlies valt in de exitpoll mee.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |