Eigen bedrijf ja. Ik kan hulp inschakelen, maar niemand die mij echt kan vervangen. Ik kan natuurlijk wel altijd nog op een stoel gaan zitten en delegeren, als het echt moet.quote:Op woensdag 22 mei 2019 09:42 schreef Savvy het volgende:
Oh wauw Ela, van harte gefeliciteerd met je 2 jongens!![]()
![]()
[..]
Het is lastig in te schatten omdat iedereen anders is (en ander werk heeft natuurlijk) en elke zwangerschap ook anders is.
Bij mijn eerste heb ik zonder moeite doorgewerkt tot 36 weken. Minimaal 40u per week, met lange dagen van 10 uur en vrij fysiek werk in een dierenkliniek. Bij de tweede werkte ik nog maar 24u en verder hetzelfde werk. Ik wilde weer gewoon tot 36 wkn werken, maar nu was het aanzienlijk zwaarder. Vanaf 32 weken heb ik het fysieke gedeelte meer overgelaten aan collega's en bij 35wkn heb ik een week vakantie opgenomen omdat het toch wel erg zwaar werd.
Ik had natuurlijk al wel een peuter rondlopen thuis, maar toch viel het me tegen hoeveel zwaarder het nu was.
Ik begrijp dat je een eigen bedrijf hebt of freelance werkt? Dan is het wel iets lastiger en kan je met 34 wkn niet makkelijk besluiten om toch te stoppen. Maar je hebt wel hulp zeg je, is het dan mogelijk om meer taken richting hulp door te schuiven indien het toch te zwaar wordt?
Ai Edman, wat rot dat deze situatie zich weer voordoet. Ik heb er verder helaas weinig zinnigs over te zeggen, maar wil jullie wel veel sterkte wensen met de - wederom - onzekere tijd
Bij mijn eerste kind evenzo, maar bij de tweede juist vroeg gegaan, zodat ik lekker veel dagen alleen had om een beetje rust te pakken terwijl mijn dochter op de opvang zat.quote:Op woensdag 22 mei 2019 09:47 schreef Savvy het volgende:
Ik wilde juist graag tot 36 weken doorwerken zodat ik 2 weken langer met de baby had (als die netjes op tijd komt dan)
Dat is dus kennelijk wel gedaan:quote:Op woensdag 22 mei 2019 07:34 schreef douche-eendje het volgende:
Edman, wat heftig weer joh! Ik zou in jullie situatie echt eens een verwijzing vragen naar een klinisch geneticus.
EDMAN- wat kut weer.quote:Op woensdag 22 mei 2019 07:09 schreef EDMAN- het volgende:
Een of andere genetica heeft ons ook nog getest en hier kwam niks uit.
Je kan sowieso een ZEZ uitkering aanvragen bij het UWV hè, als het ook om de inkomsten gaatquote:Op woensdag 22 mei 2019 09:54 schreef -Mellow- het volgende:
[..]
Eigen bedrijf ja. Ik kan hulp inschakelen, maar niemand die mij echt kan vervangen. Ik kan natuurlijk wel altijd nog op een stoel gaan zitten en delegeren, als het echt moet.
Dank voor jullie input.
Ik heb besloten mijn laatste klus in week 36 zelf te doen.
Rond UD nog één grote klus die ik overdraag, maar waarvoor ik dus nog wel wat voorbereidend werk doe, mailtjes stuur en lijstjes maak. Het moet maar.
Daarna wel een hele herfst en winter lang verlof met een baby
Komt helemaal goed taxibabe!quote:Op woensdag 22 mei 2019 11:33 schreef taxibabe het volgende:
Over een uurtje de 20 wekenecho!! Begin nu toch wel een beetje zenuwachtig te worden..pfff
Tnx Sisu, goeie tip! Ik kreeg maandag op het werk al te horen dat ik toch wel een klein buikje had voor bijna 20 weken, dat gaf mij ook al wat zenuwen. Dus als dat straks ook allemaal goed dan trek ik mij daar voortaan ook niks meer van aan.quote:Op woensdag 22 mei 2019 11:52 schreef Sisu het volgende:
[..]
Komt helemaal goed taxibabe!
Rustig aan en bevraag de echoscopist gewoon over wat je ziet.
Niets zo vervelend als naar huis gaan met het idee dat je ergens over twijfelt /zorgen over gaat maken (over de intonatie bijvoorbeeld).
Zo lag ik echt wakker toen ze tegen me zei dat de baby 'wat kleiner' was. sNachts dacht ik.. 'wat kleiner?' Hoeveel kleiner. Waarom kleiner? in vergelijking met wie?
ik kan er nu weer om lachen, maar jezus.. wat kun je jezelf gek maken.
Ik moet om half 3 ook voor onderzoek. Ik denk dat ik wat ontsluiting heb, maar zeker weten doe ik het niet. En merk dat ik het nu toch wil weten.
hier hebben we het geluk dat men juist wil vanuit de CAO dat je met 34 weken met verlof gaat, en omdat ze je niet aan je weken willen komen, geven ze die twee weken extra, mits je die dus opneemt met 34 en 35 weken, erachteraan nog plakken gaat niet.quote:Op woensdag 22 mei 2019 09:47 schreef Savvy het volgende:
Ik wilde juist graag tot 36 weken doorwerken zodat ik 2 weken langer met de baby had (als die netjes op tijd komt dan)
Spannend 39.5!quote:Op woensdag 22 mei 2019 12:18 schreef dodoria het volgende:
Mellow, hier is het heel normaal om tot voorbij 37 weken door te werken. Ik ben de eerste twee keren met 37 weken gestopt. Het is wel zwaar, maar thuiszitten is ook zwaar met die termijn. 36 weken is volgens mij dus prima te doen, helemaal als je geen andere kinderen thuis hebt en dus echt goed uit kunt rusten vanaf dan. Maar als je een heel fysiek beroep hebt kan het misschien wel te zwaar worden tegen die tijd.
Anyway, dat is mijn ervaring.
Hier 39+5 vandaag. En baby is omgedraaid..... na 5 maanden in een prima positie te hebben gelegen heb ik nu een sterrenkijker. Niet ideaal, maar nog tijd genoeg voor m om terug te draaien. Ik zit dus de halve dag op mijn handen en knieeen nu....
Waarom dan al naar het ziekenhuis? Je bent dan 40+4 toch? Toen ik bij 39+3 op controle kwam bij de vlk, kreeg ik gewoon weer een afspraak bij de vlk mee, bij 40+5.quote:Op woensdag 22 mei 2019 15:02 schreef Sisu het volgende:
Vrijdag dus naar het ziekenhuis voor alle stomme onderzoeken. Ctg, echo,Op je ingepraat worden dat je ingeleid moet worden. Oh wat heb ik daar een zin in
Ja echt wel! Morgen naar de VK, dus dan zullen we dit ook wel bespreken. Oh de baby was niet te klein! Dat mijn buik wat kleiner lijkt te zijn komt omdat mijn buikspieren goed ontwikkeld zijn, haha.quote:Op woensdag 22 mei 2019 15:02 schreef Sisu het volgende:
Jaaaaa een jongetje voor taxi![]()
Gefeliciteerd. Fijn dat alles goed was.
Goed gevoel over?
Pff.. dat lijkt mij ook heel zwaar zeg.. Maar zoals ook al gezegd is, er kan nog van alles gebeuren, en je bent zelf altijd nog de baas!quote:Ik ben net terug van de verloskundige. Mn baarmoedermond had nog een tuutje en zat potdicht dus ik kon niet eens gestript worden al had ik het gewild.
Ik dacht net zeker te zijn dat Mn water brak. Steeds kleine scheutjes water, maar dat blijkt dus ook niks bijzonders te zijn.
Mocht je Mn frustratie niet opmerken vanuit deze post: ik heb een half uur huilend naar huis gereden.
Wat is dit slopend. Constant denken dat het begint en dan toch niks dat doorzet.
Ik ben emotioneel en fysiek ook even op, maar met een kleuter om je heen heb je weinig mogelijkheden tot somber doen dus we zijn weer in de speeltuin. Joepie![]()
Vrijdag dus naar het ziekenhuis voor alle stomme onderzoeken. Ctg, echo,Op je ingepraat worden dat je ingeleid moet worden. Oh wat heb ik daar een zin in
Omdat het weekend er tussen zit, zei ze.quote:Op woensdag 22 mei 2019 15:19 schreef ViviRAWRS het volgende:
[..]
Waarom dan al naar het ziekenhuis? Je bent dan 40+4 toch? Toen ik bij 39+3 op controle kwam bij de vlk, kreeg ik gewoon weer een afspraak bij de vlk mee, bij 40+5.
Deze factsheet rept ook pas van CTG/echo vanaf 41+0: https://www.knov.nl/serve(...)_22_oktober_2015.pdf
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |