quote:ADO Den Haag-directeur Mattijs Manders is donderdag voorgedragen als directeur van de Eredivisie CV. Hij moet de opvolger worden van Jacco Swart, die in maart bekendmaakte te vertrekken.
De vijftigjarige Manders is sinds 1 mei 2016 in dienst als directeur bij ADO. Vorige maand werd er in de media gesproken over een vertrouwensbreuk tussen Manders en clubeigenaar United Vansen.
"We zijn ervan overtuigd dat Mattijs Manders de juiste persoon is om de Eredivisie CV nu verder te leiden. Hij is stevig en scherp, maar weet ook te verbinden", zegt John Jaakke, voorzitter van de raad van commissarissen van de Eredivisie CV.
"Bij ADO Den Haag heeft hij moeilijke en spannende momenten meegemaakt waarbij hij soms uitzonderlijke stappen heeft gezet en heeft moeten zetten. Mattijs heeft ook ruime kennis en ervaring opgedaan buiten de voetballerij, hetgeen zijn blik en oordeel verbreedt en verdiept."
Komende maandag wordt tijdens een vergadering besloten over de voordracht van de vijftigjarige Manders. Bij die bijeenkomst wordt ook de voordracht van Oege Boonstra als nieuwe commissaris besproken.
Wat moeten we nu doen?quote:Op vrijdag 17 mei 2019 14:43 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Ik vind het ook vreemd een uurtje maar.
Boksen (geen sport) live vanuit Utrecht.quote:Op vrijdag 17 mei 2019 14:50 schreef JR-Style-93 het volgende:
Waarom is die aanpassing er eigenlijk?
Damesvoetbal?
Minder VI omdat er wat proletengevechtjes zijnquote:Op vrijdag 17 mei 2019 16:27 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Boksen (geen sport) live vanuit Utrecht.
ik denk dat ze er zelf wel blij mee zijnquote:Op vrijdag 17 mei 2019 16:43 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Minder VI omdat er wat proletengevechtjes zijn
Kunnen ze dat niet wegstoppen op Eurogeensport 5
Bedankt.quote:Op vrijdag 17 mei 2019 06:54 schreef ikweethetookniet het volgende:
LET OP VANAVOND BEGINT VI OM 20:00
Gisteren in de server van Zwevend, 0 lag gehad.quote:
Ik mention je wel als het zover isquote:Op vrijdag 17 mei 2019 19:44 schreef ChevyCaprice het volgende:
Ja leuk nu weet ik niet wanneer de reclame ongeveer is.
Klasse vriend.quote:Op vrijdag 17 mei 2019 19:46 schreef Scrummie2.0 het volgende:
[..]
Ik mention je wel als het zover is.
En de videoclip van Duncan een homoclip.quote:Op vrijdag 17 mei 2019 20:01 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Johan noemde het ESF een homofeest...en dat mag blijkbaar niet.
Ook weer weinig verbazend dat Dwdd volk weer woedend is..quote:Op vrijdag 17 mei 2019 20:01 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Johan noemde het ESF een homofeest...en dat mag blijkbaar niet.
Dat ESF is ook een ongekende treurigheid.quote:Op vrijdag 17 mei 2019 20:01 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Johan noemde het ESF een homofeest...en dat mag blijkbaar niet.
Rip VBL slachtofftersquote:Op vrijdag 17 mei 2019 20:03 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Dat ESF is ook een ongekende treurigheid.
Tja, het is slechts een mening...het heeft toch wel wat treurigs om MAD te worden over een mening van een ietwat conservatieve ouwe voetbalanalist.quote:Op vrijdag 17 mei 2019 20:02 schreef Slobeend het volgende:
[..]
En de videoclip van Duncan een homoclip.
Schijnt wat sip te zijn door de nederlaag in de halve finale.quote:Op vrijdag 17 mei 2019 20:05 schreef Slobeend het volgende:
Waarom stond Onana als enige steeds achter de groep niks te doen?
Niet van de feestjes denk ikquote:Op vrijdag 17 mei 2019 20:05 schreef Slobeend het volgende:
Waarom stond Onana als enige steeds achter de groep niks te doen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |