Nee, we staan precies waar we horen. Ambitie niet halen kan altijd he, en dat hoeft ook niet direct te betekenen dat die ambitie verkeerd is. Liever wél inzetten op het hoogst, en achteraf concluderen waar het mis gaat, dan vooraf al genoegen nemen met iets. Van Hanegem zegt dat ook altijd volgens mij; altijd streven naar een kampioenschap als club, of het nou realistisch is of niet (voor een top3 club dan).quote:Op maandag 13 mei 2019 18:23 schreef Elan het volgende: [..] [..] Zelfde met presteren in de competitie. Zou jij expliciet iets kunnen benoemen dat Gio had kunnen doen waar we substantieel hoger zouden zijn geëindigd?
Ik zal het doorgeven aan Mart.quote:Op maandag 13 mei 2019 18:33 schreef Mansjester het volgende:
12 miljoen voor Vilhena met 1 jarig contract?Als je 6 krijgt mag je in je handjes knijpen hoor
Ok. Als jij het zegt, dan doen we 6 miljoen.quote:Op maandag 13 mei 2019 18:33 schreef Mansjester het volgende:
12 miljoen voor Vilhena met 1 jarig contract?Als je 6 krijgt mag je in je handjes knijpen hoor
Dus je roept vooraf maar wat maar weigert er conclusies aan te verbinden.quote:Op maandag 13 mei 2019 18:29 schreef Scrummie2.0 het volgende:
[..]
Nee, we staan precies waar we horen. Ambitie niet halen kan altijd he , en dat hoeft ook niet direct te betekenen dat die ambitie verkeerd is. Liever wél inzetten op het hoogst, en achteraf concluderen waar het mis gaat, dan vooraf al genoegen nemen met iets. Van Hanegem zegt dat ook altijd volgens mij; altijd streven naar een kampioenschap als club, of het nou realistisch is of niet (voor een top3 club dan).
Ik weiger dat helemaal niet. Ik zeg letterlijk "dat hoeft niet direct te betekenen dat ..", het hele punt is dat je met een gestelde ambitie kan analyseren waarom het niet is gelukt. Jij wil (tenminste, zo vat ik het op) maar wat doen en kijken waar het eindigt.quote:Op maandag 13 mei 2019 18:49 schreef Elan het volgende:
[..]
Dus je roept vooraf maar wat maar weigert er conclusies aan te verbinden.
Een seizoen zonder ambitie is inderdaad niets waard.quote:Wat is dan waard? Niks.
Alle 3 die dingen ja, goed van jequote:Allemaal gelul in de ruimte. Net als roepen dat een club als Feyenoord zich altijd zou moeten kwalificeren voor de groepsfase. Op basis waar van precies? Reputatie? Begroting? Naam?
Het lijkt me nogal logisch dat je gaat kijken waar iets wat slecht gaat aan ligt, dat staat los van ambities hebben.quote:Ga eens kijken waar het in godsnaam elke keer zo enorm fout gaat. Met name die excessen in uitwedstrijden. Kan toch niet man.
Het een hoeft het ander toch niet uit te sluiten? En ja, natuurlijk behoort een club als Feyenoord poulefase EL te halen.quote:Op maandag 13 mei 2019 18:49 schreef Elan het volgende:
Ga eens kijken waar het in godsnaam elke keer zo enorm fout gaat. Met name die excessen in uitwedstrijden. Kan toch niet man.
Jij bent echt een alcoholist.quote:Op maandag 13 mei 2019 19:02 schreef RedLabel het volgende:
Feyenoord moet gewoon een stuk of 3 spelers halen van rond de 15 miljoen per stuk en daarom heen de jeugd een kans geven.
Dan kan het best zo zijn dat het volgend seizoen mee kan doen om te titel...
Allemaal theoretisch gelul dus.quote:Op maandag 13 mei 2019 19:00 schreef Scrummie2.0 het volgende:
[..]
Ik weiger dat helemaal niet. Ik zeg letterlijk "dat hoeft niet direct te betekenen dat ..", het hele punt is dat je met een gestelde ambitie kan analyseren waarom het niet is gelukt. Jij wil (tenminste, zo vat ik het op) maar wat doen en kijken waar het eindigt.
[..]
Een seizoen zonder ambitie is inderdaad niets waard.
[..]
Alle 3 die dingen ja, goed van je.
[..]
Het lijkt me nogal logisch dat je gaat kijken waar iets wat slecht gaat aan ligt, dat staat los van ambities hebben.
Zonder PSV en Ajax was Feyenoord gewoon kampioen geworden.....quote:Op maandag 13 mei 2019 19:05 schreef Elan het volgende:
[..]
Allemaal theoretisch gelul dus.
Als je de zere vinger niet op het probleem kan liggen waardoor je zo extreem wisselvallig speelt kan je niets verwachten voor komend seizoen. Zelfs Gio die dagelijks met die gasten werkte heb ik er nog nooit iets zinnigs over horen zeggen als we er weer eens geheel kansloos vanaf gingen en niemand begreep waar we naar hadden zitten kijken.
Als het puur een kwaliteitsprobleem is moet je je ambities wellicht drastisch aanpassen.
Loop maar weer weg. Jood.quote:Op maandag 13 mei 2019 19:07 schreef Scrummie2.0 het volgende:
[..]
Je hebt 100% gelijk Elan, einde 'discussie'!
Gastquote:
Ik ben het met je eens betreffende het originele discussieonderwerp, Elan.quote:Op maandag 13 mei 2019 19:10 schreef Elan het volgende:
[..]
Gast
Ga gewoon geen discussie aan als je halverwege op stapt met een kutsmoes. Echt een mongool ben je ook af en toe.
Ik ga liever een discussie aan waarbij ik de indruk heb iemand te kunnen overtuigen van mijn punt. Ik weet dat ik bij mijn punt blijf, en ik heb zo'n idee dat jij dat ook zal doen.quote:Op maandag 13 mei 2019 19:10 schreef Elan het volgende:
[..]
Gast
Ga gewoon geen discussie aan als je halverwege op stapt met een kutsmoes. Echt een mongool ben je ook af en toe.
@klaasweetallesquote:Op maandag 13 mei 2019 19:07 schreef RedLabel het volgende:
[..]
Zonder PSV en Ajax was Feyenoord gewoon kampioen geworden.....
Ik zeg helemaal nergens dat je als club geen ambitie moet hebben. Ik vraag me alleen af waar de grondslag ligt voor de gestelde doelen als de basis binnen je club kennelijk verrot is en niemand inclusief trainer en TD de vinger exact op de zere plek weet te leggen. En dat eigenlijk al jarenlang.quote:Op maandag 13 mei 2019 19:25 schreef Scrummie2.0 het volgende:
Maar oke, ik wil best nog 10 keer roepen dat ik vind dat een ambitie stellen handig is, en dat jij daar dan weer 10 keer op reageert dat dat onzin is.
Ik denk nog altijd dat er veel meer in deze selectie zat waar Gio meer uit had moeten kunnen halen, voorbeelden:quote:Op maandag 13 mei 2019 18:23 schreef Elan het volgende:
[..]
[..]
Zelfde met presteren in de competitie. Zou jij expliciet iets kunnen benoemen dat Gio had kunnen doen waar we substantieel hoger zouden zijn geëindigd?
Duidelijk verhaal, dan zijn we het dus gewoon eens. Het zal vast aan mij hebben gelegen dat dat even duurde.quote:Op maandag 13 mei 2019 19:46 schreef Elan het volgende:
[..]
Ik zeg helemaal nergens dat je als club geen ambitie moet hebben. Ik vraag me alleen af waar de grondslag ligt voor de gestelde doelen als de basis binnen je club kennelijk verrot is en niemand inclusief trainer en TD de vinger exact op de zere plek weet te leggen. En dat eigenlijk al jarenlang.
Als jij ergens aangeeft binnen 3 jaar directeur van Shell te willen zijn zou ik ook oprecht benieuwd zijn hoe je dat denkt te gaan realiseren. Snap je? Het is niet dat ik je dan meteen ergens van wil proberen te overtuigen.
Ik word moe van mensen binnen de club die constant open deuren intrappen zonder met een concreet conceptplan te komen of de structurele problemen zelfs maar onder ogen te lijken kunnen komen.
Nu ook weer: We willen het gat met PSV in elk geval halveren. Dat snap ik ja. Maar HOE DAN? Wat moet er concreet anders, wat heb je geleerd van de gemaakt fouten dit seizoen en vorig seizoen. Waar ging het precies mis, wat ik dat gezeik in uitwedstrijden elke keer en het compleet ontbreken van een spelsysteem (anders dan tik de bal rond en terug).
#bringbackklaasweetallesquote:Op maandag 13 mei 2019 19:49 schreef Mansjester het volgende:
Een discussie tussen Scrummie en Elan. Beter wordt het vandaag niet
dit seizoenquote:
Hou op hoor. Echtquote:In het voetbalpraatprogramma FC Rijnmond zijn Sinclair Bischop, Emile Schelvis, Bart Nolles en Jan Everse aangeschoven om te praten over het afgelopen voetbalweekeinde en de actualiteiten. Bij Feyenoord is tot op heden nog steeds geen nieuwe technisch directeur aangesteld en met nog één wedstrijd te spelen en het vertrek van Martin van Geel per 1 juli begint de tijd te dringen. De heren aan tafel bespreken echter een interessante optie. Hierbij zou een soort technisch hart worden opgericht bestaande uit prominente Feyenoorders.
"Er wordt gekeken of er een groepje geformeerd kan gaan worden die alle zaken kan gaan regelen. Dirk Kuyt gaat zich bemoeien met spelers die komen en gaan. Cor Adriaanse is verantwoordelijk voor de jeugdopleiding”, aldus Sinclair Bischop. Schelvis is het daar totaal niet mee eens: “Dirk Kuyt is bezig om zich te ontwikkelen als trainer.” Everse denkt dat het probleem dieper zit: “Niemand wil, je moet een goeie technisch directeur binnenhalen met een visie, want die is er nu niet. Hoe wil je gaan voetballen, wat is het idee waarmee je wil spelen. Dat is het grote verschil met Amsterdam, wat wil je nou als je de bal hebt?” Everse is gecharmeerd van de naam van Jordi Cruijff: “Met de naam Cruijff gaan er deuren open.”
Vreemde tekstquote:
Ja, dat is wat onduidelijk. "Er wordt gekeken" lijkt erop te wijzen dat het een serieuze optie zou zijn.quote:Op maandag 13 mei 2019 21:29 schreef Caland het volgende:
[..]
Vreemde tekst
Ik maak er niet echt uit op of het weer een hersenscheet is van Schelvis of een serieuze optie
Dat eerste.quote:Op maandag 13 mei 2019 21:29 schreef Caland het volgende:
[..]
Vreemde tekst
Ik maak er niet echt uit op of het weer een hersenscheet is van Schelvis of een serieuze optie
quote:Op maandag 13 mei 2019 21:24 schreef PIETR het volgende:
Maak Dirk gewoon alles. Algemeen directeur, technisch directeur, assistent, spitsentrainer, commercieel directeur. Problemen opgelost.
Natuurlijk is juridische kennis helemaal niet nodig. Dat checkt van Benthem allemaal.quote:Op maandag 13 mei 2019 21:39 schreef RedLabel het volgende:
Jullie snappen toch wel dat Schelvis goede vriendjes is met Dirkie.
Mensen denken dat je zomaar technische directeur van een club kan wordenLekker voetballertjes kopen en klaar is kees. De meeste weten niet dat je toch wel enige juridische kennis zou moeten hebben en in staat zijn om die kennis tot je te nemen wat betreft contracten en dergelijke. Zou Kuyt met zijn beperkte intellectuele vermogens die kennis tot zich kunnen nemen binnen afzienbare tijd?Ik denk van niet.
quote:Op maandag 13 mei 2019 21:39 schreef RedLabel het volgende:
De meeste weten niet dat je toch wel enige juridische kennis zou moeten hebben en in staat zijn om die kennis tot je te nemen wat betreft contracten en dergelijke.
quote:Op maandag 13 mei 2019 21:43 schreef PIETR het volgende:
[..]
Natuurlijk is juridische kennis helemaal niet nodig. Dat checkt van Benthem allemaal.
Van een technische directeur van Feyenoord mag je verwachten dat hij daar ook enige kennis van heeft om te kunnen onderhandelen. Van Benthum wordt pas ingeschakeld in de laatste fase als het bijna rond is en het contract opgesteld kan worden. Die loop niet heel de dag naast van Geel.quote:Op maandag 13 mei 2019 21:45 schreef Caland het volgende:
[..]
Daar heeft een beetje voetbalclub gewoon juristen voor in dienst.
Das een goed plan, dan lijkt het mij wel verstandig om Sven van Beek voor 70 miljoen te verkopen aan Barcelona om kapitaal te genererenquote:Op maandag 13 mei 2019 19:02 schreef RedLabel het volgende:
Feyenoord moet gewoon een stuk of 3 spelers halen van rond de 15 miljoen per stuk en daarom heen de jeugd een kans geven.
Dan kan het best zo zijn dat het volgend seizoen mee kan doen om te titel...
Die kunnen wel een scorende verdediger gebruiken ja.quote:Op maandag 13 mei 2019 22:18 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Das een goed plan, dan lijkt het mij wel verstandig om Sven van Beek voor 70 miljoen te verkopen aan Barcelona om kapitaal te genereren
O wacht het is inderdaad nog echt Klaas ookquote:Op maandag 13 mei 2019 22:29 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Hij valt nu wel duidelijk door de mand als klaas ja.
stadion..quote:Op maandag 13 mei 2019 21:24 schreef PIETR het volgende:
Maak Dirk gewoon alles. Algemeen directeur, technisch directeur, assistent, spitsentrainer, commercieel directeur...
Hij speelde in NL-elftal ook als verdediger, laat hem de verdedigers dan ook gelijk gaan trainen.quote:Op maandag 13 mei 2019 21:24 schreef PIETR het volgende:
Maak Dirk gewoon alles. Algemeen directeur, technisch directeur, assistent, spitsentrainer, commercieel directeur. Problemen opgelost.
Kan je het even hier posten? Z’n account staat op privé.quote:Op dinsdag 14 mei 2019 12:39 schreef PIETR het volgende:
Elia is wel een zekerheidje voor komend seizoen. Check zijn Instagram.
Laten we het in hemelsnaam niet hopen.quote:Op dinsdag 14 mei 2019 12:39 schreef PIETR het volgende:
Elia is wel een zekerheidje voor komend seizoen. Check zijn Instagram.
quote:Op dinsdag 14 mei 2019 14:10 schreef Caland het volgende:
https://www.instagram.com(...)?igshid=7ktmowk0k7mq
Nou, wat een zekerheidje zeg.
Is dat alles?quote:Op dinsdag 14 mei 2019 14:10 schreef Caland het volgende:
https://www.instagram.com(...)?igshid=7ktmowk0k7mq
Nou, wat een zekerheidje zeg.
quote:Op dinsdag 14 mei 2019 14:10 schreef Caland het volgende:
https://www.instagram.com(...)?igshid=7ktmowk0k7mq
Nou, wat een zekerheidje zeg.
Oh ja hij was een van die jongens met een omgekeerd shirt toen, had het bijna verdrongen. Wat heb ik mij daar toen aan geergerd.quote:Op dinsdag 14 mei 2019 14:10 schreef Caland het volgende:
https://www.instagram.com(...)?igshid=7ktmowk0k7mq
Nou, wat een zekerheidje zeg.
Scouting is wel topnotch bij jullie hequote:Op dinsdag 14 mei 2019 14:19 schreef Caland het volgende:
https://www.instagram.com/p/BxPMr6tgVRX/?igshid=1h86kyo6khup1
Kalou heeft vorige week al getekend zelfs.
quote:Op dinsdag 14 mei 2019 14:36 schreef fetX het volgende:
Maher schijnt ook een ‘welkom bij Feyenoord’ bericht geliked te hebben. Die tekent dus ook morgen.
quote:De laatste weken van het seizoen staan voor Giovanni van Bronckhorst in het teken van afscheid. Van De Kuip, het legioen en het hoofdtrainerschap. ‘De laatste wedstrijdvoorbereiding is mede daardoor anders, maar we willen natuurlijk met een overwinning afsluiten’, zei hij dinsdagmiddag na zijn drukbezochte laatste training, die op een zonovergoten 1908 werd afgewerkt in aanloop naar het uitduel met Fortuna Sittard.
Feyenoord nam zondag al groots afscheid van Van Bronckhorst, die na de laatste thuiswedstrijd van dit seizoen door een bomvolle Kuip werd uitgezwaaid. Tijdens de afscheidsceremonie waren er optredens en kreeg hij onder meer een tribune op het nieuwe trainingscomplex van Feyenoord Academy naar zich vernoemd.
''Zondag heb ik heel veel jaren mooi af kunnen ronden,'' blikte de hoofdcoach kort terug. ''Het mooie was dat ik dit in De Kuip kon doen, voor het eigen publiek en met familie om me heen. Dat past ook bij mij. Ik denk dat de club dat fantastisch heeft gedaan. Vandaag was het de laatste keer op het trainingsveld, binnenkort de laatste keer in mijn kantoor. Je weet dat dit soort dingen eraan zit te komen. Dat voelt niet raar, maar heel goed.''
Voor het eerst stond er voor Van Bronckhorst en Feyenoord niets meer op het spel aan het einde van het seizoen. Morgen in Sittard is dat weer het geval, omdat Feyenoord al verzekerd is van de derde plaats. ''Het is een einde geworden dat ik nog niet eerder heb meegemaakt. Andere jaren was het zo dat we of nog een bekerfinale speelden, of om het kampioenschap streden. Nu is dat niet het geval. Bij NAC stelden we de derde plaats al veilig, dus het is een heel raar slot geworden, mede door een lange periode zonder wedstrijden aan het eind.''
Maar Van Bronckhorst zou graag met een goed resultaat afsluiten. Na de 0-2 nederlaag tegen ADO Den Haag is daar nog één kans voor: morgenavond tegen Fortuna Sittard. ''We willen natuurlijk heel graag nog een overwinning’, aldus Van Bronckhorst. ‘In de voorbereiding op dit duel nemen we de eerdere wedstrijden tegen Fortuna (0-2 nederlaag in competitie, 4-1 zege in bekertoernooi, red.) natuurlijk mee, zoals altijd.''
De hoofdcoach kondigde wel al wijzigingen aan. Zo kan hij bijvoorbeeld niet beschikken over Sam Larsson, die afgelopen weekend geblesseerd uitviel. De Zweedse buitenspeler gaat binnenkort onder de scan, waarmee de ernst van de blessure aangetoond moet worden. Verder zijn Ridgeciano Haps, Yassin Ayoub (geblesseerd), Justin Bijlow (niet wedstrijdfit) en Luis Sinisterra (WK Onder 20) niet inzetbaar. Van Bronckhorst: ''Er zal dus een ander team spelen dan zondag.''
Mwah. Was in eerste instantie ook totaal niet enthousiast over Maher, maar schijnt het als controlerende middenvelder toch heel goed te doen bij AZ. Kan een prima vervanger zijn voor Clasie met El Bouchataoui (al speelt hij de laatste tijd meer aanvallend) in zijn kielzog. Is bovendien transfervrij, 25 jaar dus met een 4-jarig contract oid kun je hoe dan ook over 2 jaar wel (flink) aan hem verdienen.quote:
Nog een nederlaag dus?quote:Op dinsdag 14 mei 2019 15:32 schreef Elan het volgende:
https://www.feyenoord.nl/(...)d-afsluiten---140519
Dat kan maar een ding betekenen dus
Joh, die gast droomt over schapen.quote:Op dinsdag 14 mei 2019 14:56 schreef Caland het volgende:
[..]
Hij is die schapengeluiden iig snel vergeten.
We kunnen geen prijs meer pakken dus een passend afscheid zal het niet worden.quote:Op dinsdag 14 mei 2019 15:32 schreef Elan het volgende:
https://www.feyenoord.nl/(...)d-afsluiten---140519
Dat kan maar een ding betekenen dus
Ik vind het eigenlijk wel tekenend dat Gio zegt dat hij afgelopen zondag 'heel veel jaren mooi heeft kunnen afronden' en het een mooi afscheid vond.quote:Op dinsdag 14 mei 2019 15:57 schreef fetX het volgende:
[..]
We kunnen geen prijs meer pakken dus een passend afscheid zal het niet worden.
Ach het is Theo Lucius destijds toch ook gelukt?quote:Op dinsdag 14 mei 2019 15:11 schreef fetX het volgende:
[..]
Ik zou het alleen niet doen als ik Maher was. Als je al moeite hebt om bij een relatief rustige topclub als PSV te aarden en je niveau te halen, moet je het al helemaal niet bij wespennest Feyenoord proberen.
Ik heb de teksten van Gio sowieso nooit echt serieus genomen. Hij zegt eigenlijk altijd niks.quote:Op dinsdag 14 mei 2019 16:01 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Ik vind het eigenlijk wel tekenend dat Gio zegt dat hij afgelopen zondag 'heel veel jaren mooi heeft kunnen afronden' en het een mooi afscheid vond.
Zit dus totaal niet met die wanstaltige wedstrijd en dito resultaat lijkt het. Dat is toch geen mooi afscheid?
quote:Op dinsdag 14 mei 2019 14:10 schreef Caland het volgende:
https://www.instagram.com(...)?igshid=7ktmowk0k7mq
Nou, wat een zekerheidje zeg.
Feyenoord was net kampioen geworden na 18 jaar en jij gaat je ergeren aan omgedraaide shirtjesquote:Op dinsdag 14 mei 2019 14:21 schreef Rocket Ride het volgende:
[..]
Oh ja hij was een van die jongens met een omgekeerd shirt toen, had het bijna verdrongen. Wat heb ik mij daar toen aan geergerd.
Nou ja, misschien ook wat gechargeerd, maar vond het op zijn minst vreemd.quote:Op dinsdag 14 mei 2019 16:38 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Feyenoord was net kampioen geworden na 18 jaar en jij gaat je ergeren aan omgedraaide shirtjes
Zou ik ook doen, hij kan echt wel wat. En kijken of je Kerk kan halen (het lijk een prutser, maar hij houdt drie man bezig, heeft een topinstelling en heeft 12 pk) (Obiku meets Van Gobbel)quote:Op dinsdag 14 mei 2019 16:07 schreef Rocket Ride het volgende:
[..]
Ach het is Theo Lucius destijds toch ook gelukt?
Ik heb Maher overigens niet echt gevolgd bij AZ, moet maar op de berichtgeving afgaan dat hij het daar goed heeft gedaan. En inderdaad transfervrij, zou de gok wagen.
quote:Emil Hansson keert deze zomer terug bij Feyenoord na een goed seizoen bij RKC Waalwijk. De 20-jarige middenvelder maakt veel indruk in de Keuken Kampioen Divisie met zijn spel. Analist Hans Kraaij jr is te spreken over zijn kwaliteiten. De Zweed heeft een goede aanname en houdt tijdens zijn dribbels altijd het overzicht.
''Hansson maakt sowieso een hele goede indruk. Je kunt mij niet wijsmaken, ondanks het feit dat dit heel weinig tegenstand is, dat hij met dit gevoel minder is dan Larsson. Hij is van Feyenoord, hij gaat terug. Ik zou Larsson proberen te verkopen,'' analyseert Kraaij jr de Feyenoord-huurling in de rust van RKC Waalwijk - NEC Nijmegen op FOX Sports.
Hansson heeft er dit jaar alles aan gedaan om zichzelf te ontwikkelen. Ook heeft hij twee keer in de week Nederlandse les gehad om zijn kans op slagen bij Feyenoord groter te maken. ''Ik heb mijn uiterste best gedaan op de trainingen. Ik heb er ook buiten het veld met mijn slaap- en eetpatroon voor geleefd om een betere voetballer te worden. Ik ga er keihard voor werken,'' vertelt Hansson in gesprek met het Algemeen Dagblad.
Smaken verschillen.quote:Op woensdag 15 mei 2019 09:15 schreef Tomatenboer het volgende:
Iemand al ons nieuwe uittenue gezien?
Ik vind ze meestal wel okee, maar ik vind 'm dit keer echt gaar.
Is hetzelfde als die van Ajax, doen ze weer goed bij adidasquote:Op woensdag 15 mei 2019 09:30 schreef Divje het volgende:
Is ons nieuwe uit shirt al gepost?
[ afbeelding ]
quote:Giovanni van Bronckhorst zit vanavond in de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard voor het laatst op de bank bij Feyenoord. De trainer neemt na vier seizoenen afscheid van de Rotterdamse club. De coach kende enkele hoogtepunten met Feyenoord, maar ook dieptepunten.
De thuiswedstrijd tegen dit seizoen Willem II was een dieptepunt. ''We verloren met 2-3. Hier heb ik het misschien wel het moeilijkst gehad in al die seizoenen. Ik zag het niet aankomen. Die avond zag ik dat we niet meer de dingen deden die we moesten doen. Ik vroeg me af wat ik nog moest doen. Ik zat maar te peinzen. Hoe wij die avond verdedigden, dat kon echt niet. Ik heb er nog meer energie ingestopt.''
''Ik wilde absoluut niet zo eindigen,'' vertelt Van Bronckhorst, die nooit aan eerder stoppen dacht, in gesprek met het Algemeen Dagblad. ''Ik geef nooit op, dat is het Molukse in mij. Voor de camera's was ik weer rustig. Voor de camera's van FOX raakte ik in vier seizoenen volgens mij eenmaal geïrriteerd. Na AZ-uit. Dat ging over iets voetbalinhoudelijks, dat werd niet begrepen en dat leverde irritatie op aan mijn kant. Ik was soms echt boos, maar ik bleef fatsoenlijk.''
''Te netjes voor het voetbal? Ik weet niet of dat te netjes is. Het heeft gewoon met karakter te maken, met mensen in hun waarde laten. Netjes kan toch nooit abnormaal zijn? Ik kan echt harde beslissingen nemen. Maar menselijkheid staat voorop, altijd. Er is in die vier jaar heel veel gebeurd, maar de mensen weten dat niet. Neem Boëtius. Die hebben we naar FSV Mainz laten gaan. Die kon niet meer blijven. Later in het seizoen kwam hij ons opzoeken. Toen wilde hij weggaan, maar ik vond dat hij in de kleedkamer kon blijven. Ik zei: 'Jij bent ook Feyenoorder, blijf nog even bij ons'. Amrabat stuurt nog regelmatig appjes, terwijl we ook hem lieten gaan.''
Wilde het net zeggen😂quote:Op woensdag 15 mei 2019 09:35 schreef Tarado het volgende:
[..]
Is hetzelfde als die van Ajax, doen ze weer goed bij adidas
quote:Op woensdag 15 mei 2019 09:26 schreef Scrummie2.0 het volgende:
Ja godverdorie, zit ik voor niets dat tyfusplaatje te zoeken.
Lijkt qua kleurstelling wel een beetje op Ajax 2014-2015 shirt.quote:Op woensdag 15 mei 2019 09:35 schreef Tarado het volgende:
[..]
Is hetzelfde als die van Ajax, doen ze weer goed bij adidas
Mja, wel totaal andere kleur blauw en geen patroon. Wel het gele erbij.quote:Op woensdag 15 mei 2019 10:06 schreef Elan het volgende:
[..]
Lijkt qua kleurstelling wel een beetje op Ajax 2014-2015 shirt.
Pics?quote:Op woensdag 15 mei 2019 10:38 schreef PIETR het volgende:
Wederom een afschuwelijk lelijk uittenue met die felle kleurtjes. Ziet er echt niet uit.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |