FOK!forum / Voetbal / [CL]Ajax v Tottenham #13 Dit is gespeeld
Cocowoensdag 8 mei 2019 @ 21:39
488ics0p.png

0801lamprou.jpg
Het is 19 april en Ajax zit nog in de Champions League. De halve finale is inmiddels gehaald. Als je dit voor het seizoen had gezegd was je afgevoerd. Maar het is toch echt waar. Veronica is met de neus in de boter gevallen. Na een poule met Bayern München, Benfica en AEK glansrijk te zijn doorgekomen volgde het wonder van Bernabeu. De 1-2 thuisnederlaag werd op een schitterende wijze rechtgezet. Een pijnlijke 1-4 nederlaag was er voor de titelverdediger. Daarna kwam Juventus uit de koker. De nieuwe club van de koning van de Champions League : Cristiano Ronaldo. Volgens velen zou dit dan wel écht het eindstation worden voor Ajax (inclusief ondergetekende). In de heenwedstrijd kwam Ajax wederom verrassend goed voor de dag. Het werd uiteindelijk 1-1, maar er zat meer in. De 0-1 kwam op naam van wie anders dan Ronaldo, net na de rust deed Neres wat terug. Ajax moest helaas Tagliafico missen in de return. Daar zou Juventus het allemaal wel even recht gaan zetten. Het zijn Italianen, die waren wel tevreden met een gelijkspelletje uit, alle clichés kwamen er weer heerlijk uit. (die man met dat bord kan nu weg mensen) De eerste helft was Juventus ook de baas op het veld. Een vroege noodzakelijke wissel vanwege een blessure voor Mazraoui leek ook rampzalig. Daley Sinkgraven mocht weer eens opdraven, en deed dat uiteindelijk verdienstelijk. Wederom Ronaldo scoorde, en net als in Amsterdam met een kopbal. Ietwat gelukkig kwam Ajax terug in de wedstrijd. Via een mislukt schot van Ziyech (niet zijn laatste) kwam de bal bij Donny van de Beek, die nu wel rustig bleef : 1-1. Mede door een tactische aanpassing van Ten Hag kwam Ajax steeds beter in de wedstrijd. De tweede helft was volledig voor Ajax, en met een aantal prachtige aanvallen werd de Oude Dame teruggedrongen. Dit resulteerde in een aantal kansen en uiteindelijk knikte de Ligt de 1-2 binnen uit een corner. Uit een standaardsituatie, normaal gesproken de specialiteit van Juventus zelf. Daarna waren de beste kansen ook voor Ajax en Juventus wist eigenlijk weinig te creëren. In de afwerking valt er echter nog wel het nodige te verbeteren bij de Amsterdammers, het bleef uiteindelijk bij 1-2. Weer een prachtige prestatie, de beentjes konden omhoog en ze konden gaan zien wie de tegenstander in de halve finale werd: Tottenham of het Manchester City van Pep Guardiola.

utcaa2ghhtbzo.png

De heenwedstrijd was met 1-0 gewonnen door Tottenham. Enkele laffe keuzes van Guardiola (geen Sané en De bruyne) werder afgestraft. De return werd een knotsgek spektakelstuk waar alles in zat. Toen alle stofwolken waren opgetrokken stond er 4-3 op het scorebord. De Londenaren gingen dus door naar de halve finale. Tottenham wordt dus de tegenstander van Ajax in de halve finale. Een leuk weerzien met Alderweireld, Sanchez, Eriksen en Vertonghen. Zoals bekend zat Tottenham in de groepsfase bij PSV in de poule. Met daarnaast nog mede halvefinalist Barcelona en Inter Milaan kon je gerust spreken van een sterke poule. In de eerste wedstrijd uit bij Inter stond Tottenham lang met 0-1 voor. In de 85e en 92e minuut dompelde Icardi de Londenaren echter in rouw. Op voorhand leek Inter de concurrent van Tottenham voor plek 2 dus dit was een stevige tegenvaller. Daarna volgde een verlies thuis tegen Barcelona en een 2-2 gelijkspel uit tegen PSV. Halverwege had Tottenham dus slechts 1 punt en leek de achtste finale ver weg. Uit de resterende 3 wedstrijden werden echter 7 punten gehaald. Van PSV werd met 2-1 gewonnen, van Inter met 1-0 en uit bij Barcelona werd knap een punt gepakt. Doordat Inter niet verder kwam dan een gelijkspel tegen PSV ging Tottenham alsnog door. In de achtste finale werden ze gekoppeld aan Borussia Dortmund. Dit tweeluik was echter na één wedstrijd al beslist. Het werd maar liefst 3-0 voor Tottenham. Daarna was de uitwedstrijd slechts een formaliteit, maar ook deze werd winnend afgesloten (0-1).

lwglyp2.png

In de Premier League staat Tottenham op een knappe 3e plaats, boven clubs als Arsenal, Chelsea en Manchester United. Dit is vooral knap omdat Tottenham voor het seizoen 2018/2019 geen enkele aankoop deed. Ajax staat zoals bekend (op het moment van tikken) bovenaan in de Eredivisie. In diezelfde Eredivisie is het programma behoorlijk op de schop gegaan. Omdat de altijd incompetente KNVB geen rekening had gehouden met dit scenario (nee, ik ook niet) sluiten we de competitie af met een midweekse speelronde. Iedereen buitelt al weer schuimbekkend over elkaar heen, genot. Zwolle is het er niet mee eens, we noteren het even. Eerst maar eens van dat walgelijke kunstgras af zou ik ze graag mee willen geven, mag je daarna weer meepraten. Op 5 mei speelt Ajax ook nog de bekerfinale tegen het altijd sympathieke Willem 2 dus je kan gerust spreken van een overvol programma. Het is nog even afwachten met Mazraoui maar gelukkig zijn er verder behalve Bandé (wie?) geen blessures. Dat is bij de tegenstander wel anders. Sterspeler Harry Kane is er hoogstwaarschijnlijk niet bij in de wedstrijden tegen Ajax. Een groot gemis, ook omdat Son een schorsing moet uitzitten in het eerste duel. Dit tot zijn grote verbazing trouwens, hij wist namelijk helemaal niet dat hij op scherp stond. (kijk eens dom, ja ho maar) Daarnaast viel Sissokko uit in de wedstrijd tegen City, dit is nog even afwachten. Ook Harry Winks, Serge Aurier, Erik Lamela en Eric Dier konden de wedstrijd tegen City niet spelen.

fhmfnqmuk3.png

Tottenham zonder Son en Kane dus, een flinke aderlating. Lucas Moura is de laatste weken ook prima in vorm maar verder houdt het niet over in de aanval. Llorente vind ik geen bijzondere speler en veel meer smaken heeft Pochettino niet. Vinsaint Janssen is helaas (voor Ajax) niet ingeschreven voor het kampioenenbal. Op het middenveld hebben ze wel een paar schitterende spelers. Dele Alli en Eriksen, daar gaat het broekje voor uit mensen. De backs van Tottenham ben ik niet kapot van, hier liggen zeker kansen voor Ajax met hun snelheid in de omschakeling. Ajax is voor het eerst niet echt de underdog in de knock-out fase. Ik hou het zelf op 50/50, waarvan akte. De eerste wedstrijd staat dinsdag 30 april op het programma, in het gloednieuwe Tottenham Hotspur Stadium. De return is woensdag 8 mei. We wachten gespannen af wie er uiteindelijk op 1 juni de finale in Madrid mag spelen. Daar wacht dan de winnaar van de andere halve finale: Barcelona - Liverpool.

lzokpscp.png

*Dinsdag 30 april 2019.De voorbeschouwing op Veronica begint om 19:45 uur. Tottenham - Ajax om 21.00 uur.

Poll: Wie gaat de finale halen?
AFC Ajax
Tottenham Hotspur FC
Tussenstand:
results.cgi?pid=401746&layout=1&sort=prc
Ook een poll maken? Klik hier

HH-89115747-750x480.jpg
Zipportalwoensdag 8 mei 2019 @ 21:39
Op naar Spurs TV.
Max23woensdag 8 mei 2019 @ 21:39
Onana :')
Van_Poppelwoensdag 8 mei 2019 @ 21:39
Circus Onana
#ANONIEMwoensdag 8 mei 2019 @ 21:39
Ik dacht dat zoiets als dit alleen in FM kon lol
Mortaxxwoensdag 8 mei 2019 @ 21:39
quote:
2s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:39 schreef µ het volgende:
en wie niet springt
@haags_kwartiertje
Koffieplanterwoensdag 8 mei 2019 @ 21:39
Hoe kan dit?
Isanewoensdag 8 mei 2019 @ 21:39
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:38 schreef Doublepain het volgende:
Alleen jammer dat ze tegen dat walgelijke Liverpool moeten
Beter dan tegen Barcelona?
cherrycokewoensdag 8 mei 2019 @ 21:39
een kans een goal dat doen de spurs ze niet na.
µwoensdag 8 mei 2019 @ 21:39
❌❌❌
Mortaxxwoensdag 8 mei 2019 @ 21:39
Jaaaa jongens
#ANONIEMwoensdag 8 mei 2019 @ 21:39
vi_overstap.gif
RemcoW23woensdag 8 mei 2019 @ 21:40
Barca stond ook met 3-0 voor.....
wdnwoensdag 8 mei 2019 @ 21:40
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:38 schreef PzKpfw het volgende:
Hoe de fuck staat Tottenham überhaupt in de halve finale. :')
Kane + Son.
Son alleen kan het niet maar met Kane is het een heel ander team. Bizar maar wel waar.
Grobywoensdag 8 mei 2019 @ 21:40
Op naar het Spurs topic
Vjenne12345woensdag 8 mei 2019 @ 21:40
Wat is de mening van Onlogisch?
PzKpfwwoensdag 8 mei 2019 @ 21:40
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:38 schreef Doublepain het volgende: Alleen jammer dat ze tegen dat walgelijke Liverpool moeten
Je bent zelf walgelijk en dat clubje van je al helemaal.
#ANONIEMwoensdag 8 mei 2019 @ 21:40
COCO JINXER DOE NOU NIET
3rr0rwoensdag 8 mei 2019 @ 21:40
172be96309ea4d46dc296cbbcc577fed.gif
Dj_Day-Vwoensdag 8 mei 2019 @ 21:40
de Ligt, Blind, Frenkie, v.d. Beek, van Dijk, Wijnaldum... allemaal in de finale :)

Paar dagen later Nations League tegen Engeland :')
onlogischwoensdag 8 mei 2019 @ 21:40
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:40 schreef Vjenne12345 het volgende:
Wat is de mening van Onlogisch?
Dit is wel over.
KingRolandwoensdag 8 mei 2019 @ 21:40
quote:
1s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:39 schreef Mortaxx het volgende:

[..]

@:haags_kwartiertje
MORTYYYYYYYYYYYYYY

JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Evertjanwoensdag 8 mei 2019 @ 21:40
nu de 0 vasthouden
Oscar.woensdag 8 mei 2019 @ 21:40
quote:
99s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:39 schreef Karina het volgende:
oe megafoonman
Nee, dat is zijn eigen stem
KingRolandwoensdag 8 mei 2019 @ 21:40
morty morty morty!!
#ANONIEMwoensdag 8 mei 2019 @ 21:40
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:40 schreef PzKpfw het volgende:

[..]

Je bent zelf walgelijk en dat clubje van je al helemaal.
Je vader
Annelooswoensdag 8 mei 2019 @ 21:40
3-1 gaat het worden jaja
capuchon_jongenwoensdag 8 mei 2019 @ 21:40
Wees slim en boek nu naar Madrid voor de mensen die een kaartje hebben!!!!!!!!!!

Wees de dure prijzen voor!!!!!
Evertjanwoensdag 8 mei 2019 @ 21:40
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:40 schreef Dj_Day-V het volgende:
de Ligt, Blind, Frenkie, v.d. Beek, van Dijk, Wijnaldum... allemaal in de finale :)

Paar dagen later Nations League tegen Engeland :')
je vergeet Veltman
Slobeendwoensdag 8 mei 2019 @ 21:40
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:39 schreef Koffieplanter het volgende:
Hoe kan dit?
Wat is het geheim van Ajax?
cherrycokewoensdag 8 mei 2019 @ 21:40
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:40 schreef capuchon_jongen het volgende:
Wees slim en boek nu naar Madrid voor de mensen die een kaartje hebben!!!!!!!!!!

Wees de dure prijzen voor!!!!!
al te laat
Max23woensdag 8 mei 2019 @ 21:40
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:40 schreef capuchon_jongen het volgende:
Wees slim en boek nu naar Madrid voor de mensen die een kaartje hebben!!!!!!!!!!

Wees de dure prijzen voor!!!!!
Dan had je al eerder moeten boeken
Collidewoensdag 8 mei 2019 @ 21:41
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:40 schreef capuchon_jongen het volgende:
Wees slim en boek nu naar Madrid voor de mensen die een kaartje hebben!!!!!!!!!!

Wees de dure prijzen voor!!!!!
Thanks zojuist 100 tickets gekocht
Karinawoensdag 8 mei 2019 @ 21:41
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:40 schreef capuchon_jongen het volgende:
Wees slim en boek nu naar Madrid voor de mensen die een kaartje hebben!!!!!!!!!!

Wees de dure prijzen voor!!!!!
ik gok dat je nu al te laat bent hoor ;)
3rr0rwoensdag 8 mei 2019 @ 21:41
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:40 schreef capuchon_jongen het volgende:
Wees slim en boek nu naar Madrid voor de mensen die een kaartje hebben!!!!!!!!!!

Wees de dure prijzen voor!!!!!
dure prijzen :')
cherrycokewoensdag 8 mei 2019 @ 21:41
quote:
1s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:40 schreef Slobeend het volgende:

[..]

Wat is het geheim van Ajax?
snel schakelen, het manke schaap spelen.
Wereldgozerwoensdag 8 mei 2019 @ 21:41
Hakimgod
franklopwoensdag 8 mei 2019 @ 21:41
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:40 schreef capuchon_jongen het volgende:
Wees slim en boek nu naar Madrid voor de mensen die een kaartje hebben!!!!!!!!!!

Wees de dure prijzen voor!!!!!
Je bent al veels te laat.
Adameswoensdag 8 mei 2019 @ 21:41
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:40 schreef wdn het volgende:

[..]

Kane + Son.
Son alleen kan het niet maar met Kane is het een heel ander team. Bizar maar wel waar.
Nee
Perrinwoensdag 8 mei 2019 @ 21:41
quote:
1s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:40 schreef Slobeend het volgende:

[..]

Wat is het geheim van Ajax?
Talent, inzet en teamwork.
Evertjanwoensdag 8 mei 2019 @ 21:41
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:40 schreef capuchon_jongen het volgende:
Wees slim en boek nu naar Madrid voor de mensen die een kaartje hebben!!!!!!!!!!

Wees de dure prijzen voor!!!!!
niet gewoon met de taxi naar Madrid gaan
Max23woensdag 8 mei 2019 @ 21:41
En dit met 10 man

Dolberg heeft niks gedaan nog
Mortaxxwoensdag 8 mei 2019 @ 21:41
quote:
6s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:40 schreef KingRoland het volgende:

[..]

MORTYYYYYYYYYYYYYY

JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Ok kijk via de stream met Sierd dus ik reageer hier weinig maar IK BEN ER
KingRadlerwoensdag 8 mei 2019 @ 21:41
Had Hakim al gegeten?
WheeledWarriorwoensdag 8 mei 2019 @ 21:42
Schöne in een CL-finale. Zou iemand daar 10 jaar geleden geld op hebben gezet?
KingRolandwoensdag 8 mei 2019 @ 21:42
Zuid-Korea _O_ _O_ _O_ _O_ _O_
cherrycokewoensdag 8 mei 2019 @ 21:42
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:42 schreef WheeledWarrior het volgende:
Schöne in een CL-finale. Zou iemand daar 10 jaar geleden geld op hebben gezet?
ik niet in ieder geval
vaarsuviuswoensdag 8 mei 2019 @ 21:42
Ik begin dat 1995 gevoel te krijgen.... medelijden met de tegenstanders....
Lavenderrwoensdag 8 mei 2019 @ 21:42
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:41 schreef Perrin het volgende:

[..]

Talent, inzet en teamwork.
:Y ^O^
Adameswoensdag 8 mei 2019 @ 21:42
Is timmmm al van de brug gesprongen?
Durftehopen
napoleonfourwoensdag 8 mei 2019 @ 21:42
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:41 schreef Max23 het volgende:
En dit met 10 man

Dolberg heeft niks gedaan nog
dat is juist positief.
Evertjanwoensdag 8 mei 2019 @ 21:42
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:42 schreef WheeledWarrior het volgende:
Schöne in een CL-finale. Zou iemand daar 10 jaar geleden geld op hebben gezet?
1e oud NEC speler in de CL Finale?
PzKpfwwoensdag 8 mei 2019 @ 21:42
quote:
1s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:40 schreef Slobeend het volgende:

[..]

Wat is het geheim van Ajax?
Lucky met blessures van de tegenstanders.
Adameswoensdag 8 mei 2019 @ 21:42
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:42 schreef WheeledWarrior het volgende:
Schöne in een CL-finale. Zou iemand daar 10 jaar geleden geld op hebben gezet?
@wimderon
Cocowoensdag 8 mei 2019 @ 21:42
quote:
1s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:40 schreef Slobeend het volgende:

[..]

Wat is het geheim van Ajax?
KNVB
#ANONIEMwoensdag 8 mei 2019 @ 21:43
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:42 schreef PzKpfw het volgende:

[..]

Lucky met blessures van de tegenstanders.
_O-
cherrycokewoensdag 8 mei 2019 @ 21:43
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:42 schreef PzKpfw het volgende:

[..]

Lucky met blessures van de tegenstanders.
:')
franklopwoensdag 8 mei 2019 @ 21:43
quote:
Drie keer scoren, dat is wel een heel moeilijke opdracht.
Wesley Sonck, cocommentator Proximus
Ik geloof er nu zeker in jongens!
Karinawoensdag 8 mei 2019 @ 21:43
quote:
1s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:40 schreef Slobeend het volgende:

[..]

Wat is het geheim van Ajax?
Sjaak Swart
KingRolandwoensdag 8 mei 2019 @ 21:43
Ajax heeft alleen maar tegen zwakke tegenstanders gespeeld

Juventus
Real Madrid
Bayern

bah
Cocowoensdag 8 mei 2019 @ 21:43
We missen nog Bianconeri.
Grobywoensdag 8 mei 2019 @ 21:43
UEJA
onlogischwoensdag 8 mei 2019 @ 21:43
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:40 schreef capuchon_jongen het volgende:
Wees slim en boek nu naar Madrid voor de mensen die een kaartje hebben!!!!!!!!!!

Wees de dure prijzen voor!!!!!
:')
#ANONIEMwoensdag 8 mei 2019 @ 21:43
Kampioenen!!!!!
Koffieplanterwoensdag 8 mei 2019 @ 21:43
quote:
1s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:40 schreef Slobeend het volgende:

[..]

Wat is het geheim van Ajax?
Ik heb net de indruk of ik in een Maigret film zit.
3rr0rwoensdag 8 mei 2019 @ 21:43
Dolberg loopt verdedigend wel goed mee
NaturalSciencewoensdag 8 mei 2019 @ 21:43
Dit Ajax scoort zo makkelijk. _O_

Ik heb hele WKs voorbij zien gaan waarbij er constant ballen tientallen meters naast of over de goals werden geschoten. Maar bij Ajax zie je dit vrijwel nooit.... als de kans wordt uitgespeeld is het vrijwel altijd tussen de palen. :)
Karinawoensdag 8 mei 2019 @ 21:43
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:43 schreef Coco. het volgende:
We missen nog Bianconeri.
oe die zit zichzelf op te vreten nu _O-
capuchon_jongenwoensdag 8 mei 2019 @ 21:43
Toen Ajax tegen Standard in de voorronde van de CL speelde, en ik had gezegd dat Ajax de CL finale zou spelen:

Dan had ik " :') :') :') :') :') :') :') :') :') " als reactie gehad
StephanLwoensdag 8 mei 2019 @ 21:43
Son kan er niks van
#ANONIEMwoensdag 8 mei 2019 @ 21:43
Als je slim bent boek je ticket Barcelona en dan treintje Madrid pakken
ReplaRwoensdag 8 mei 2019 @ 21:43
quote:
It’s terrible. They are passing round us like we are traffic cones.
Heerlijk dit.
PowerLoungenwoensdag 8 mei 2019 @ 21:44
Schone eruit aub
PzKpfwwoensdag 8 mei 2019 @ 21:44
quote:
14s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:43 schreef cherrycoke het volgende:

[..]

:')
Denk maar niet dat Ajax had gewonnen van een Real met Ramos op het veld. Chiellini zelfde verhaal.
Max23woensdag 8 mei 2019 @ 21:44
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:43 schreef Coco. het volgende:
We missen nog Bianconeri.
"twee amateurteams in de finale, wat een afgang voor de CL"

Zoiets?
Mani89woensdag 8 mei 2019 @ 21:44
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:39 schreef Koffieplanter het volgende:
Hoe kan dit?
Staan toch gewoon ongelofelijk goeie spelers in dat elftal?
cherrycokewoensdag 8 mei 2019 @ 21:44
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:43 schreef Doublepain het volgende:
Als je slim bent boek je ticket Barcelona en dan treintje Madrid pakken
dit dus
KingRadlerwoensdag 8 mei 2019 @ 21:44
quote:
1s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:40 schreef Slobeend het volgende:

[..]

Wat is het geheim van Ajax?
Overmars

Dit is een serieus antwoord.
Hij heeft de juiste spelers gehaald.
Wereldgozerwoensdag 8 mei 2019 @ 21:44
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:42 schreef Adames het volgende:
Is timmmm al van de brug gesprongen?
Durftehopen
Rt
WheeledWarriorwoensdag 8 mei 2019 @ 21:44
Dit wordt nog wel 4-0 of 5-0.
Collidewoensdag 8 mei 2019 @ 21:44
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:43 schreef Doublepain het volgende:
Als je slim bent boek je ticket Barcelona en dan treintje Madrid pakken
Ja of Praag en dan met een flixbus
RemcoW23woensdag 8 mei 2019 @ 21:44
quote:
2s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:42 schreef Evertjan het volgende:

[..]

1e oud NEC speler in de CL Finale?
Eerder dan Cillessen iig.
KingRolandwoensdag 8 mei 2019 @ 21:44
DOODSVERWENSING IN DIT TOPIC
Falcowoensdag 8 mei 2019 @ 21:44
Tovenaar uit Dronten yeah
Grobywoensdag 8 mei 2019 @ 21:45
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:43 schreef Doublepain het volgende:
Als je slim bent boek je ticket Barcelona en dan treintje Madrid pakken
3 uur in een snikhete trein zitten :')
3rr0rwoensdag 8 mei 2019 @ 21:45
die moet eens geel krijgen
Noberwoensdag 8 mei 2019 @ 21:45
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:40 schreef Dj_Day-V het volgende:
de Ligt, Blind, Frenkie, v.d. Beek, van Dijk, Wijnaldum... allemaal in de finale :)

Paar dagen later Nations League tegen Engeland :')
Er spelen nauwelijks Engelsen bij de Engelse topclubs.
#ANONIEMwoensdag 8 mei 2019 @ 21:45
Je kan ook Sevilla pakken en dan nachtbus richting Madrid een dag ervoor

TIP
Perrinwoensdag 8 mei 2019 @ 21:45
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:44 schreef KingRadler het volgende:

[..]

Overmars

Dit is een serieus antwoord.
Hij heeft de juiste spelers gehaald.
Anderhalf jaar geleden werd ie nog door velen vervloekt.
dvdfreakwoensdag 8 mei 2019 @ 21:45
Wat waren de oďds dat ajax de finale zou halen
Vjenne12345woensdag 8 mei 2019 @ 21:45
Die wanyama kan echt niet voetballen hé.
Karinawoensdag 8 mei 2019 @ 21:45
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:45 schreef Doublepain het volgende:
Je kan ook Sevilla pakken en dan nachtbus richting Madrid een dag ervoor

TIP
ja of met de fiets kan ook nog :')
Geenfrietmaarpatatwoensdag 8 mei 2019 @ 21:45
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:44 schreef PzKpfw het volgende:

[..]

Denk maar niet dat Ajax had gewonnen van een Real met Ramos op het veld. Chiellini zelfde verhaal.
Ook niet als de spelers van Tottenham met mitrailleurs op de spelers van Ajax haddden mogen schieten :+
#ANONIEMwoensdag 8 mei 2019 @ 21:45
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:43 schreef Coco. het volgende:
We missen nog Bianconeri.
@bianconeri
napoleonfourwoensdag 8 mei 2019 @ 21:45
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:45 schreef Doublepain het volgende:
Je kan ook Sevilla pakken en dan nachtbus richting Madrid een dag ervoor

TIP
je kan ook vliegen naar porto en dan een auto huren.
NaturalSciencewoensdag 8 mei 2019 @ 21:45
quote:
1s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:45 schreef Groby het volgende:

[..]

3 uur in een snikhete trein zitten :')
Is een hypermoderne sneltrein met betere airco dan de Nederlandse treinen.
capuchon_jongenwoensdag 8 mei 2019 @ 21:45
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:45 schreef Doublepain het volgende:
Je kan ook Sevilla pakken en dan nachtbus richting Madrid een dag ervoor

TIP
Of er rijden wel treinen ook zekers
hjansen82woensdag 8 mei 2019 @ 21:45
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:44 schreef KingRadler het volgende:

[..]

Overmars

Dit is een serieus antwoord.
Hij heeft de juiste spelers gehaald.
Overmars is intussen bezig met ...
200w.webp?cid=790b76115cd331d4754671526b83d6c1&rid=200w.webp
Wereldgozerwoensdag 8 mei 2019 @ 21:46
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:45 schreef Doublepain het volgende:
Je kan ook Sevilla pakken en dan nachtbus richting Madrid een dag ervoor

TIP
Je kan ook gewoon op tv kijken
3rr0rwoensdag 8 mei 2019 @ 21:46
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:45 schreef Vjenne12345 het volgende:
Die wanyama kan echt niet voetballen hé.
met fysiek kom je al een eind
WheeledWarriorwoensdag 8 mei 2019 @ 21:46
Inb4 De Ligt
RemcoW23woensdag 8 mei 2019 @ 21:46
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:45 schreef dvdfreak het volgende:
Wat waren de oďds dat ajax de finale zou halen
Vanochtend 1.38
KingRadlerwoensdag 8 mei 2019 @ 21:46
Gazprom doet ook goede zaken vanavond.
PzKpfwwoensdag 8 mei 2019 @ 21:46
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:45 schreef Geenfrietmaarpatat het volgende:

[..]

Ook niet als de spelers van Tottenham met mitrailleurs op de spelers van Ajax haddden mogen schieten :+
Toepasselijke vergelijking inderdaad.
napoleonfourwoensdag 8 mei 2019 @ 21:46
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:45 schreef Vjenne12345 het volgende:
Die wanyama kan echt niet voetballen hé.
dat was in de eerste wedstrijd al duidelijk. Matige coach dat van de spurs.
Falcowoensdag 8 mei 2019 @ 21:46
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:45 schreef capuchon_jongen het volgende:

[..]

Of er rijden wel treinen ook zekers
'Dure prijzen' :')
#ANONIEMwoensdag 8 mei 2019 @ 21:46
Trippier blijft ook gewoon De Ligt dekken
Grobywoensdag 8 mei 2019 @ 21:46
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:45 schreef NaturalScience het volgende:

[..]

Is een hypermoderne sneltrein met betere airco dan de Nederlandse treinen.
Ah. De laatste keer dat ik in Barcelona de trein nam was dat echt zo’n heet vercrackt ding
#ANONIEMwoensdag 8 mei 2019 @ 21:46
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:43 schreef Doublepain het volgende:
Als je slim bent boek je ticket Barcelona en dan treintje Madrid pakken
Gelukkig is door de EU reizen niet zo moeilijk
#ANONIEMwoensdag 8 mei 2019 @ 21:47
Coca krijgen.
RedLabelwoensdag 8 mei 2019 @ 21:47
Ajax is een beetje dom bezig. Waarom nog energie verspillen als de wedstrijd gespeeld is. Beter concentreren op de titel?

Spelers wisselen? stapje terug doen en de wedstrijd uitspelen?

341a69a52dfdace8ffc671b0b743-is-the-wall-street-journal-stupid.jpg
#ANONIEMwoensdag 8 mei 2019 @ 21:47
Voor meer Spanje tips kan je me DMen
capuchon_jongenwoensdag 8 mei 2019 @ 21:47
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:45 schreef dvdfreak het volgende:
Wat waren de oďds dat ajax de finale zou halen
je zou maar een tientje ingezet hebben ¤¤¤¤¤
Zwansenwoensdag 8 mei 2019 @ 21:47
Doen de Marokkanen mee aan de ramadan?
#ANONIEMwoensdag 8 mei 2019 @ 21:47
quote:
6s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:44 schreef KingRoland het volgende:
DOODSVERWENSING IN DIT TOPIC
Volgens Danny mag dat

SPOILER
Zolang het maar een grap is


[ Bericht 9% gewijzigd door #ANONIEM op 08-05-2019 21:48:11 ]
#ANONIEMwoensdag 8 mei 2019 @ 21:47
quote:
2s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:46 schreef Falco het volgende:

[..]

'Dure prijzen' :')
Prijzige prijzen.
NaturalSciencewoensdag 8 mei 2019 @ 21:47
quote:
1s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:46 schreef Groby het volgende:

[..]

Ah. De laatste keer dat ik in Barcelona de trein nam was dat echt zo’n heet vercrackt ding
Wel de lokale trein. Niet de trein tussen Barca en Madrid.
Adameswoensdag 8 mei 2019 @ 21:47
quote:
14s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:46 schreef napoleonfour het volgende:

[..]

dat was in de eerste wedstrijd al duidelijk. Matige coach dat van de spurs.
Beetje power
Al hebben ze dat nu iets te veel
RAVWwoensdag 8 mei 2019 @ 21:47
quote:
1s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:47 schreef Zwansen het volgende:
Doen de Marokkanen mee aan de ramadan?
ja
Falcowoensdag 8 mei 2019 @ 21:47
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:47 schreef Vollenhoven het volgende:

[..]

Volgens Danny mag dat
Afhankelijk van de context ja
hjansen82woensdag 8 mei 2019 @ 21:47
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:47 schreef RedLabel het volgende:
Ajax is een beetje dom bezig. Waarom nog energie verspillen als de wedstrijd gespeeld is. Beter concentreren op de titel?

Spelers wisselen? stapje terug doen en de wedstrijd uitspelen?

[ afbeelding ]
De Spurs zijn in staat om in de tweede helft 3 goals te maken.
KingRadlerwoensdag 8 mei 2019 @ 21:48
Het lijkt mij leuker om naar Amsterdam te gaan en in een Cafe de wedstrijd te kijken.
Watashiwawoensdag 8 mei 2019 @ 21:48
Zo joh! Ziyech..voor iemand dat een heel dag niet gegeten heeft :D
RAVWwoensdag 8 mei 2019 @ 21:48
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:47 schreef hjansen82 het volgende:

[..]

De Spurs zijn in staat om in de tweede helft 3 goals te maken.
je maar niet vandaag , misschien tegen MVV _O-
napoleonfourwoensdag 8 mei 2019 @ 21:48
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:47 schreef Adames het volgende:

[..]

Beetje power
Al hebben ze dat nu iets te veel
hebben ze daar geen alternatief?
#ANONIEMwoensdag 8 mei 2019 @ 21:48
quote:
2s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:47 schreef Falco het volgende:

[..]

Afhankelijk van de context ja
Wat is er passende context aan een doodsbedreiging of verwensing dat het niet in overtreding maakt?

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 08-05-2019 21:49:19 ]
Dagoduckwoensdag 8 mei 2019 @ 21:48
Ik eet een tulband met appel en drink een Chocomel.
Wereldgozerwoensdag 8 mei 2019 @ 21:48
quote:
1s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:48 schreef KingRadler het volgende:
Het lijkt mij leuker om naar Amsterdam te gaan en in een Cafe de wedstrijd te kijken.
Je kan ook met vrienden kijken
franklopwoensdag 8 mei 2019 @ 21:49
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:48 schreef Watashiwa het volgende:
Zo joh! Ziyech..voor iemand dat een heel dag niet gegeten heeft :D
Dat is maar de vraag. Kan best zijn dat hij het uitgesteld heeft.
#ANONIEMwoensdag 8 mei 2019 @ 21:49
quote:
1s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:48 schreef Wereldgozer het volgende:

[..]

Je kan ook met vrienden kijken
Misschien kunnen wij samen gaan kijken
cherrycokewoensdag 8 mei 2019 @ 21:49
quote:
1s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:48 schreef KingRadler het volgende:
Het lijkt mij leuker om naar Amsterdam te gaan en in een Cafe de wedstrijd te kijken.
zeker, alleen gaat om 03:00 weer de wekker om naar werk te gaan.
franklopwoensdag 8 mei 2019 @ 21:49
quote:
1s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:48 schreef Wereldgozer het volgende:

[..]

Je kan ook met vrienden kijken
FOK!kers hebben geen vrienden toch?
Adameswoensdag 8 mei 2019 @ 21:49
quote:
14s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:48 schreef napoleonfour het volgende:

[..]

hebben ze daar geen alternatief?
geen idee
Ik volg geen b-voetbal
Max23woensdag 8 mei 2019 @ 21:49
@COCO?
3rr0rwoensdag 8 mei 2019 @ 21:49
Netjes ^O^
Karinawoensdag 8 mei 2019 @ 21:49
quote:
1s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:48 schreef KingRadler het volgende:
Het lijkt mij leuker om naar Amsterdam te gaan en in een Cafe de wedstrijd te kijken.
Dan zie je geen reet.
KingRadlerwoensdag 8 mei 2019 @ 21:49
Hebben de Spurs nu 5 wedstrijden verloren op een rij als je deze mee telt.
Cocowoensdag 8 mei 2019 @ 21:49
HAXBALL IN DE RUST!!!

https://www.haxball.com/play?c=qxvcSFOqjk4

HAXBALL IN DE RUST!!!

https://www.haxball.com/play?c=qxvcSFOqjk4

HAXBALL IN DE RUST!!!

https://www.haxball.com/play?c=qxvcSFOqjk4
onlogischwoensdag 8 mei 2019 @ 21:49
@Coco. ?
Dj_Day-Vwoensdag 8 mei 2019 @ 21:49
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:49 schreef Max23 het volgende:
@:Coco?
Dagoduckwoensdag 8 mei 2019 @ 21:49
quote:
1s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:48 schreef Wereldgozer het volgende:

[..]

Je kan ook met vrienden kijken
Wat zijn vrienden?
napoleonfourwoensdag 8 mei 2019 @ 21:49
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:49 schreef onlogisch het volgende:
@:Coco. ?
te laat
Machielovicwoensdag 8 mei 2019 @ 21:49
roest
cherrycokewoensdag 8 mei 2019 @ 21:49
ruuust
Karinawoensdag 8 mei 2019 @ 21:49
Kijken wat van Gaal te zeggen heeft.
Cocowoensdag 8 mei 2019 @ 21:49
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:49 schreef onlogisch het volgende:
@:Coco. ?
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:49 schreef Dj_Day-V het volgende:

[..]

:?
#ANONIEMwoensdag 8 mei 2019 @ 21:50
quote:
99s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:49 schreef Karina het volgende:
Kijken wat van Gaal te zeggen heeft.
Iets met "ik vind".
3rr0rwoensdag 8 mei 2019 @ 21:50
geen reclame bij ziggo
#ANONIEMwoensdag 8 mei 2019 @ 21:50
Heb 10eu op Tottenham gezet
TLCwoensdag 8 mei 2019 @ 21:50
Zijn er mogelijkheden dat je wedstrijden in zn geheel nog terug kan kijken ? want je zit met teveel spanning te kijken om er van te kunnen genieten ;(
NaturalSciencewoensdag 8 mei 2019 @ 21:50
Geen reclame bij Ziggo _O_ _O_ _O_
napoleonfourwoensdag 8 mei 2019 @ 21:50
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:50 schreef Doublepain het volgende:
Heb 10eu op Tottenham gezet
Had je net zo goed weg kunnen gooien.
Sun-dried_Potatowoensdag 8 mei 2019 @ 21:50
waarom geen herhaling van die ippon dan?
franklopwoensdag 8 mei 2019 @ 21:50
Dan moet ik na vanavond mogelijk maar gaan zoeken waar ik in San Francisco de finale kan gaan kijken. Ik hou me aanbevolen voor tips.
RAVWwoensdag 8 mei 2019 @ 21:50
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:50 schreef Doublepain het volgende:
Heb 10eu op Tottenham gezet
die ben je nu kwijt :W
#ANONIEMwoensdag 8 mei 2019 @ 21:51
quote:
14s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:50 schreef napoleonfour het volgende:

[..]

Had je net zo goed weg kunnen gooien.
Ja of je moeder tippen
Enchanterwoensdag 8 mei 2019 @ 21:51
De Ligt #1 Trending op Twitter nu
AjaToT 2
En Ajax 3

Oh ja Twitter :’)
#ANONIEMwoensdag 8 mei 2019 @ 21:51
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:50 schreef Doublepain het volgende:
Heb 10eu op Tottenham gezet
Je had beter 10eu Bitcoin kunnen kopen.
cherrycokewoensdag 8 mei 2019 @ 21:51
52 schoten op doel.
BansheeBoywoensdag 8 mei 2019 @ 21:51
quote:
14s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:23 schreef Perrin het volgende:

[..]

Eet smakelijk.
Thanks! Was lekker.

:{²
Van_Poppelwoensdag 8 mei 2019 @ 21:51
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:50 schreef Doublepain het volgende:
Heb 10eu op Tottenham gezet
230 euro winst :o
#ANONIEMwoensdag 8 mei 2019 @ 21:51
Lachwekkend dit.
napoleonfourwoensdag 8 mei 2019 @ 21:51
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:51 schreef Doublepain het volgende:

[..]

Ja of je moeder tippen
Dat had wel aardig geweest, Onlo had ook al geen geld achter gelaten.
Adameswoensdag 8 mei 2019 @ 21:51
quote:
10s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:50 schreef franklop het volgende:
Dan moet ik na vanavond mogelijk maar gaan zoeken waar ik in San Francisco de finale kan gaan kijken. Ik hou me aanbevolen voor tips.
Vraag de mexicanen
#ANONIEMwoensdag 8 mei 2019 @ 21:51
quote:
6s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:44 schreef KingRoland het volgende:
DOODSVERWENSING IN DIT TOPIC
Niet echt teruggelezen, maar pak wel een TR mee.
@onlogisch
Karinawoensdag 8 mei 2019 @ 21:51
Van Gaal met zijn Ajax das :D
#ANONIEMwoensdag 8 mei 2019 @ 21:51
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:51 schreef Van_Poppel het volgende:

[..]

230 euro winst :o
*260
Dagoduckwoensdag 8 mei 2019 @ 21:52
BETER ALS
DE DOEL
ALS ZIJNDE
3rr0rwoensdag 8 mei 2019 @ 21:52
haha Trippier echt fucking slecht
Perrinwoensdag 8 mei 2019 @ 21:52
quote:
15s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:51 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]

Thanks! Was lekker.

:{²
Heb je de goal van Ziyech wel gezien?
BansheeBoywoensdag 8 mei 2019 @ 21:52
Prachtig man.

:{²
#ANONIEMwoensdag 8 mei 2019 @ 21:52
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:50 schreef Doublepain het volgende:
Heb 10eu op Tottenham gezet
Ben je skeer of wat.
franklopwoensdag 8 mei 2019 @ 21:52
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:51 schreef Adames het volgende:

[..]

Vraag de mexicanen
Ik moet de PSV kroegjes ontwijken natuurlijk
BansheeBoywoensdag 8 mei 2019 @ 21:52
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:52 schreef Perrin het volgende:

[..]

Heb je de goal van Ziyech wel gezien?
Ja, eten met TV aan. :P

:{²
Adameswoensdag 8 mei 2019 @ 21:52
Kan de ligt nog meer waard worden
Wat een beest vanavond, niet alleen de goal
Frenkie ook trouwens
firefly3woensdag 8 mei 2019 @ 21:52
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:40 schreef Dj_Day-V het volgende:
de Ligt, Blind, Frenkie, v.d. Beek, van Dijk, Wijnaldum... allemaal in de finale :)

Paar dagen later Nations League tegen Engeland :')
LOL :D
#ANONIEMwoensdag 8 mei 2019 @ 21:53
quote:
18s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:52 schreef O_o_ het volgende:

[..]

Ben je skeer of wat.
Skeer als een peer
BansheeBoywoensdag 8 mei 2019 @ 21:53
Dat Tottenham is vlees noch vis man.

:{²
Mansjesterwoensdag 8 mei 2019 @ 21:53
quote:
10s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:50 schreef franklop het volgende:
Dan moet ik na vanavond mogelijk maar gaan zoeken waar ik in San Francisco de finale kan gaan kijken. Ik hou me aanbevolen voor tips.
Ik ben op Best Kept Secret dan :D
#ANONIEMwoensdag 8 mei 2019 @ 21:53
quote:
15s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:53 schreef BansheeBoy het volgende:
Dat Tottenham is vlees noch vis man.

:{²
Kk op.met je debiele smiley, kneus
#ANONIEMwoensdag 8 mei 2019 @ 21:53
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:52 schreef Adames het volgende:
Kan de ligt nog meer waard worden
Wat een beest vanavond, niet alleen de goal
Frenkie ook trouwens
Ziyech speelt ook de pot van z'n leven. Die is ook direct 10-15 miljoen meer waard geworden.
SaskiaRwoensdag 8 mei 2019 @ 21:53
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:50 schreef TLC het volgende:
Zijn er mogelijkheden dat je wedstrijden in zn geheel nog terug kan kijken ? want je zit met teveel spanning te kijken om er van te kunnen genieten ;(
https://www.uitzendinggem(...)hampions_League.html
#ANONIEMwoensdag 8 mei 2019 @ 21:53
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:52 schreef Adames het volgende:
Kan de ligt nog meer waard worden
Wat een beest vanavond, niet alleen de goal
Frenkie ook trouwens
19 jaar

wtf ouwe
Adameswoensdag 8 mei 2019 @ 21:53
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:52 schreef franklop het volgende:

[..]

Ik moet de PSV kroegjes ontwijken natuurlijk
Do you know ajax? From the country of psv?
Dagoduckwoensdag 8 mei 2019 @ 21:53
PAY ATTENSJON TO THE MENESJER!
KingRolandwoensdag 8 mei 2019 @ 21:53
Ajax - Liverpool Finale :o
Sigaartjewoensdag 8 mei 2019 @ 21:53
Madrid, we komen er aan!
Vjenne12345woensdag 8 mei 2019 @ 21:53
quote:
15s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:53 schreef BansheeBoy het volgende:
Dat Tottenham is vlees noch vis man.

:{²
Jij mag nu geen vlees noch vis
#ANONIEMwoensdag 8 mei 2019 @ 21:53
Toen ik 19 was zat ik op FOK!
Watashiwawoensdag 8 mei 2019 @ 21:54
Is Louis beetje moe of zo..

zo haperig in uitspraak en vergeetachtig
franklopwoensdag 8 mei 2019 @ 21:54
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:53 schreef Mansjester het volgende:

[..]

Ik ben op Best Kept Secret dan :D
Dan ben je tenminste nog in het land.. Ik kan wel om 12.00 smiddags al aan de pils
#ANONIEMwoensdag 8 mei 2019 @ 21:54
telegraaf twitterde op woensdag 08-05-2019 om 21:32:39 De politie is op zoek naar de 27-jarige Thijs Hermans uit Den Haag, die ook veelvuldig verblijft in Zuid-Limburg. Hij wordt ervan verdacht dat hij op 7 mei op de Brunssummerheide twee mensen heeft gedood. https://t.co/8j3ab8RT4a reageer retweet
Duidelijk een FOK!ker.
Adameswoensdag 8 mei 2019 @ 21:54
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:53 schreef kapiteintje het volgende:

[..]

Ziyech speelt ook de pot van z'n leven. Die is ook direct 10-15 miljoen meer waard geworden.
Is ook heerlijk ja.
#ANONIEMwoensdag 8 mei 2019 @ 21:54
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:53 schreef Adames het volgende:

[..]

Do you know ajax? From the country of psv?
Gewoon op je laptop kijken.
BansheeBoywoensdag 8 mei 2019 @ 21:54
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:53 schreef Lenny_Leonard het volgende:

[..]

Kk op.met je debiele smiley, kneus
Mee eens, jammer dat Neres niet speelt. Dolberg is ontzettend slecht!

:{²
Vjenne12345woensdag 8 mei 2019 @ 21:54
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:53 schreef Doublepain het volgende:

[..]

19 jaar

wtf ouwe
zou jij die graag bij PSV willen hebben?
#ANONIEMwoensdag 8 mei 2019 @ 21:54
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:53 schreef Dagoduck het volgende:
PAY ATTENSJON TO THE MENESJER!
Benieuwd wanneer Louis de credits voor dit Ajax gaat opeisen.
NaturalSciencewoensdag 8 mei 2019 @ 21:54
Ik zit in Madagascar tijdens de finale...... waar de F ga ik dat kijken....... :@
Saekerhettwoensdag 8 mei 2019 @ 21:54
Het is nog niet binnen jongens. Elke minuut verder in de tweede helft is er één.
RAVWwoensdag 8 mei 2019 @ 21:55
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:53 schreef kapiteintje het volgende:

[..]

Ziyech speelt ook de pot van z'n leven. Die is ook direct 10-15 miljoen meer waard geworden.
ja die denkt hoe eerder ik weet dat we de finale staan vraag ik een wissel aan , kan ik gaan eten B:)B
#ANONIEMwoensdag 8 mei 2019 @ 21:55
quote:
15s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:54 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]

Mee eens, jammer dat Neres niet speelt. Dolberg is ontzettend slecht!

:{²
Beter klaasjanGod
Saekerhettwoensdag 8 mei 2019 @ 21:55
quote:
5s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:54 schreef NaturalScience het volgende:
Ik zit in Madagascar tijdens de finale...... waar de F ga ik dat kijken....... :@
Antananarivo.
Perrinwoensdag 8 mei 2019 @ 21:55
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:53 schreef kapiteintje het volgende:

[..]

Ziyech speelt ook de pot van z'n leven. Die is ook direct 10-15 miljoen meer waard geworden.
Ja die is ook pure wereldklasse als hij in vorm is zoals deze pot.
Sigaartjewoensdag 8 mei 2019 @ 21:55
Tja Dolberg....
Grobywoensdag 8 mei 2019 @ 21:55
quote:
5s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:54 schreef NaturalScience het volgende:
Ik zit in Madagascar tijdens de finale...... waar de F ga ik dat kijken....... :@
King julian
firefly3woensdag 8 mei 2019 @ 21:55
quote:
6s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:43 schreef KingRoland het volgende:
Ajax heeft alleen maar tegen zwakke tegenstanders gespeeld

Juventus
Real Madrid
Bayern

bah
_O-
#ANONIEMwoensdag 8 mei 2019 @ 21:55
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:54 schreef Bolasie het volgende:
telegraaf twitterde op woensdag 08-05-2019 om 21:32:39 De politie is op zoek naar de 27-jarige Thijs Hermans uit Den Haag, die ook veelvuldig verblijft in Zuid-Limburg. Hij wordt ervan verdacht dat hij op 7 mei op de Brunssummerheide twee mensen heeft gedood. https://t.co/8j3ab8RT4a reageer retweet
Duidelijk een FOK!ker.
Ik had de schuld al gegeven aan @johannes_vermeer
Paulwoensdag 8 mei 2019 @ 21:55
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:53 schreef Lenny_Leonard het volgende:

[..]

Kk op.met je debiele smiley, kneus
beetje normaal doen tegen deze legende newbie
#ANONIEMwoensdag 8 mei 2019 @ 21:55
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:54 schreef Vjenne12345 het volgende:

[..]

zou jij die graag bij PSV willen hebben?
nee alles behalve
napoleonfourwoensdag 8 mei 2019 @ 21:55
Ik zit in belgie tijdens de finale jongens. Denken jullie dat de starbucks het gaat uitzenden?
Perrinwoensdag 8 mei 2019 @ 21:55
quote:
5s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:54 schreef NaturalScience het volgende:
Ik zit in Madagascar tijdens de finale...... waar de F ga ik dat kijken....... :@
In elk dorp kun je kijken, allemaal voetbalgekken daar.
Adameswoensdag 8 mei 2019 @ 21:55
quote:
5s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:54 schreef NaturalScience het volgende:
Ik zit in Madagascar tijdens de finale...... waar de F ga ik dat kijken....... :@
Live verslag met de postduif
#ANONIEMwoensdag 8 mei 2019 @ 21:55
quote:
14s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:55 schreef napoleonfour het volgende:
Ik zit in belgie tijdens de finale jongens. Denken jullie dat de starbucks het gaat uitzenden?
Waar in België?
Oscar.woensdag 8 mei 2019 @ 21:56
quote:
6s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:43 schreef KingRoland het volgende:
Ajax heeft alleen maar tegen zwakke tegenstanders gespeeld

Juventus
Real Madrid
Bayern

bah
jezus wat een slechte trol
Karinawoensdag 8 mei 2019 @ 21:56
Is er niemand thuis met de finale :D
#ANONIEMwoensdag 8 mei 2019 @ 21:56
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:55 schreef Paul het volgende:

[..]

beetje normaal doen tegen deze legende newbie
Legende :')

Die vent is vanaf het begin van zijn bestaan een debiel.
Dagoduckwoensdag 8 mei 2019 @ 21:56
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:54 schreef franklop het volgende:

[..]

Dan ben je tenminste nog in het land.. Ik kan wel om 12.00 smiddags al aan de pils
Doe ik wel vaker, geen tijdsverschil voor nodig.
Karinawoensdag 8 mei 2019 @ 21:56
Sjek is ook helemaal happy.
Grobywoensdag 8 mei 2019 @ 21:56
Joerie is aan het jinxen
#ANONIEMwoensdag 8 mei 2019 @ 21:56
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:56 schreef Lenny_Leonard het volgende:

[..]

Legende :')

Die vent is vanaf het begin van zijn bestaan een debiel.
giphy.gif
Adameswoensdag 8 mei 2019 @ 21:56
quote:
99s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:56 schreef Karina het volgende:
Sjek is ook helemaal happy.
Is nog steeds blij met afc
PSVCLwoensdag 8 mei 2019 @ 21:56
Wilfred ajacied _O_
napoleonfourwoensdag 8 mei 2019 @ 21:56
quote:
18s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:55 schreef O_o_ het volgende:

[..]

Waar in België?
Ukkel
Saekerhettwoensdag 8 mei 2019 @ 21:56
Ga het lekker jinxen, Jack en Youri....
#ANONIEMwoensdag 8 mei 2019 @ 21:57
Kut Ajax
franklopwoensdag 8 mei 2019 @ 21:57
Ziyech doet het telefoontje niet meer he bij zijn goals
Karinawoensdag 8 mei 2019 @ 21:57
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:56 schreef Adames het volgende:

[..]

Is nog steeds blij met afc
Nou was ik ook wel :@ kon helaas zondag niet anders was ik naar de wedstrijd gegaan. Wel de stream gekeken.
#ANONIEMwoensdag 8 mei 2019 @ 21:57
quote:
14s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:56 schreef napoleonfour het volgende:

[..]

Ukkel
Dat is op een steenworp van Anderlecht. Twee Marokkanen in Brussel is altijd prijs.
Adameswoensdag 8 mei 2019 @ 21:57
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:56 schreef Lenny_Leonard het volgende:

[..]

Legende :')

Die vent is vanaf het begin van zijn bestaan een debiel.
Onzin
BorisDeLulwoensdag 8 mei 2019 @ 21:57
Heer en meester? :?
KingRolandwoensdag 8 mei 2019 @ 21:57
KUT OSCAR KUT OSCAR
Zipportalwoensdag 8 mei 2019 @ 21:57
quote:
9s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:57 schreef franklop het volgende:
Ziyech doet het telefoontje niet meer he bij zijn goals
Hij heeft geen 5G.
firefly3woensdag 8 mei 2019 @ 21:57
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:43 schreef StephanL het volgende:
Son kan er niks van
Haha die Son waar iedereen bang voor was
wdnwoensdag 8 mei 2019 @ 21:57
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:50 schreef TLC het volgende:
Zijn er mogelijkheden dat je wedstrijden in zn geheel nog terug kan kijken ? want je zit met teveel spanning te kijken om er van te kunnen genieten ;(
Ja wordt op ziggo vannacht nog eens uitgezonden. Deden ze met de wedstrijd tegen real en juve ook
#ANONIEMwoensdag 8 mei 2019 @ 21:58
quote:
14s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:55 schreef napoleonfour het volgende:
Ik zit in belgie tijdens de finale jongens. Denken jullie dat de starbucks het gaat uitzenden?
Waar in Bels.
Perrinwoensdag 8 mei 2019 @ 21:58
quote:
9s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:57 schreef franklop het volgende:
Ziyech doet het telefoontje niet meer he bij zijn goals
Ja die wordt nu al genoeg gebeld.
franklopwoensdag 8 mei 2019 @ 21:58
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:57 schreef Zipportal het volgende:

[..]

Hij heeft geen 5G.
Duidelijk!
KingRolandwoensdag 8 mei 2019 @ 21:58
post nummer 243 is een gaylord
Karinawoensdag 8 mei 2019 @ 21:58
Goeie muziek _O-
#ANONIEMwoensdag 8 mei 2019 @ 21:58
quote:
14s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:56 schreef napoleonfour het volgende:

[..]

Ukkel
wtf moet je daar doen
napoleonfourwoensdag 8 mei 2019 @ 21:59
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:58 schreef kapiteintje het volgende:

[..]

wtf moet je daar doen
de finale kijken.
VeX-woensdag 8 mei 2019 @ 21:59
Tottenham choke lol. City had Ajax vermorzeld.
napoleonfourwoensdag 8 mei 2019 @ 21:59
N1ek- heeft post 243.
#ANONIEMwoensdag 8 mei 2019 @ 21:59
quote:
6s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:58 schreef KingRoland het volgende:
post nummer 243 is een gaylord
Spannend dit
Karinawoensdag 8 mei 2019 @ 21:59
quote:
14s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:59 schreef napoleonfour het volgende:
N1ek- heeft post 243.
haha
KingRolandwoensdag 8 mei 2019 @ 21:59
quote:
14s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:59 schreef napoleonfour het volgende:
N1ek- heeft post 243.
HAHAHAHAHAHAHAH
Straniwoensdag 8 mei 2019 @ 21:59
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:57 schreef firefly3 het volgende:

[..]

Haha die Son waar iedereen bang voor was
Hm.. ik vind Son en Alli af en toe best gevaarlijk. En als die bal op de paal van Son er in gaat heb je toch een hele andere wedstrijd.
Mansjesterwoensdag 8 mei 2019 @ 22:00
De Ligt is de beste speler de ik ooit in een Ajax shirt heb zien spelen
Vattawoensdag 8 mei 2019 @ 22:00
Uurtje reclameaidsblokken
napoleonfourwoensdag 8 mei 2019 @ 22:00
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 22:00 schreef Mansjester het volgende:
De Ligt is de beste speler de ik ooit in een Ajax shirt heb zien spelen
U is <19?
Merkiewoensdag 8 mei 2019 @ 22:00
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:54 schreef Saekerhett het volgende:
Het is nog niet binnen jongens. Elke minuut verder in de tweede helft is er één.
Hoezo, Spurs bakken er niks van joh. Die zouden tegen een willekeurige middenmoter uit de Eredivsie nog geen deuk in een pakje boter schoppen.
#ANONIEMwoensdag 8 mei 2019 @ 22:00
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 22:00 schreef Mansjester het volgende:
De Ligt is de beste speler de ik ooit in een Ajax shirt heb zien spelen
Hier doe je Cvitanich toch ernstig mee tekort.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 08-05-2019 22:00:50 ]
Adameswoensdag 8 mei 2019 @ 22:00
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:59 schreef Strani het volgende:

[..]

Hm.. ik vind Son en Alli af en toe best gevaarlijk. En als die bal op de paal van Son er in gaat heb je toch een hele andere wedstrijd.
Dat was een absurde hoek. Meer dan paal lukte niet
Met de rebound wel mazzel natuurlijk
Vattawoensdag 8 mei 2019 @ 22:01
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 22:00 schreef Mansjester het volgende:
De Ligt is de beste speler de ik ooit in een Ajax shirt heb zien spelen
Nee Sanogo, Westermann en Jan van Halst
cherrycokewoensdag 8 mei 2019 @ 22:01
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 22:00 schreef Mansjester het volgende:
De Ligt is de beste speler de ik ooit in een Ajax shirt heb zien spelen
Cruyff is nog steeds nummer 1
PzKpfwwoensdag 8 mei 2019 @ 22:01
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:59 schreef Strani het volgende:

[..]

Hm.. ik vind Son en Alli af en toe best gevaarlijk. En als die bal op de paal van Son er in gaat heb je toch een hele andere wedstrijd.
Eriksen heeft ook wel wat gevaarlijke acties laten zien.
Karinawoensdag 8 mei 2019 @ 22:01
quote:
18s.gif Op woensdag 8 mei 2019 22:00 schreef O_o_ het volgende:

[..]

Hier doe je Cvitanich toch ernstig mee tekort.
Of Gabrich _O-
SaferSephywoensdag 8 mei 2019 @ 22:01
Hoi!
Mansjesterwoensdag 8 mei 2019 @ 22:01
quote:
14s.gif Op woensdag 8 mei 2019 22:00 schreef napoleonfour het volgende:

[..]

U is <19?
+10
Perrinwoensdag 8 mei 2019 @ 22:01
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 22:00 schreef Mansjester het volgende:
De Ligt is de beste speler de ik ooit in een Ajax shirt heb zien spelen
Dit is wel een beetje overdreven, maar top 10 zeker.
#ANONIEMwoensdag 8 mei 2019 @ 22:01
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:59 schreef Strani het volgende:

[..]

Hm.. ik vind Son en Alli af en toe best gevaarlijk. En als die bal op de paal van Son er in gaat heb je toch een hele andere wedstrijd.
Als je moeder je vader is dan is je vader je moeder
Grobywoensdag 8 mei 2019 @ 22:01
Stuur de Ligt op vakantie met van Dijk ofzo. Als die twee een beetje chemie krijgen is het 0 tegendoelpunten confirmed op het ek.
Vjenne12345woensdag 8 mei 2019 @ 22:01
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 22:00 schreef Mansjester het volgende:
De Ligt is de beste speler de ik ooit in een Ajax shirt heb zien spelen
Jij bent nog niet zo oud?
Adameswoensdag 8 mei 2019 @ 22:01
quote:
14s.gif Op woensdag 8 mei 2019 22:00 schreef napoleonfour het volgende:

[..]

U is <19?
Nou ja. Wie anders?
Misschien van der vaart nog
butz0rswoensdag 8 mei 2019 @ 22:01
quote:
14s.gif Op woensdag 8 mei 2019 22:01 schreef cherrycoke het volgende:

[..]

Cruyff is nog steeds nummer 1
Die hebben alleen babyboomers in het echt zien spelen.
#ANONIEMwoensdag 8 mei 2019 @ 22:01
quote:
99s.gif Op woensdag 8 mei 2019 22:01 schreef Karina het volgende:

[..]

Of Gabrich _O-
Waar jij overigens best je pruim voor in stelling had gebracht, dus waarom haten?
capuchon_jongenwoensdag 8 mei 2019 @ 22:01
quote:
14s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:55 schreef napoleonfour het volgende:
Ik zit in belgie tijdens de finale jongens. Denken jullie dat de starbucks het gaat uitzenden?
zeker in andere cafe's
Machielovicwoensdag 8 mei 2019 @ 22:01
quote:
14s.gif Op woensdag 8 mei 2019 22:01 schreef cherrycoke het volgende:

[..]

Cruyff is nog steeds nummer 1
14 :P
firefly3woensdag 8 mei 2019 @ 22:01
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:47 schreef RedLabel het volgende:
Ajax is een beetje dom bezig. Waarom nog energie verspillen als de wedstrijd gespeeld is. Beter concentreren op de titel?

Spelers wisselen? stapje terug doen en de wedstrijd uitspelen?

[ afbeelding ]
De titel kan me gestolen worden. P. 's. Grappig plaatje van Son
#ANONIEMwoensdag 8 mei 2019 @ 22:02
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 22:00 schreef Mansjester het volgende:
De Ligt is de beste speler de ik ooit in een Ajax shirt heb zien spelen
serveimage?url=https:%2F%2Fwww.hartvannederland.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2017%2F08%2Fsjaak-swart-te-koop-voor-clubs-die-prijzen-willen-pakken-1000x562.jpg&sp=98a66e8ae70b836f7d47128d05c1a0da
spijkerbroekwoensdag 8 mei 2019 @ 22:02
quote:
1s.gif Op woensdag 8 mei 2019 22:01 schreef Groby het volgende:
Stuur de Ligt op vakantie met van Dijk ofzo. Als die twee een beetje chemie krijgen is het 0 tegendoelpunten confirmed op het ek.
Die moeten eerst nog tegen elkaar ballen op 1 juni.
3rr0rwoensdag 8 mei 2019 @ 22:02
wat een suffe kroeg
Karinawoensdag 8 mei 2019 @ 22:02
quote:
18s.gif Op woensdag 8 mei 2019 22:01 schreef O_o_ het volgende:

[..]

Waar jij overigens best je pruim voor in stelling had gebracht, dus waarom haten?
Neuh wel voor mooiboy Dani misschien :P
Karinawoensdag 8 mei 2019 @ 22:02
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 22:02 schreef 3rr0r het volgende:
wat een suffe kroeg
Ja en interviews met rare dronken gasten.
#ANONIEMwoensdag 8 mei 2019 @ 22:02
HOP POP POP POP
Tassendiefwoensdag 8 mei 2019 @ 22:02
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 22:01 schreef Vatta het volgende:

[..]

Nee Sanogo, Westermann en Jan van Halst
Sanogogod
cherrycokewoensdag 8 mei 2019 @ 22:03
dronken vent op tv. wat is dit voor interview dan.
#ANONIEMwoensdag 8 mei 2019 @ 22:03
tweede helft het wonder van Spurs _O_
SaferSephywoensdag 8 mei 2019 @ 22:03
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 22:01 schreef PzKpfw het volgende:

[..]

Eriksen heeft ook wel wat gevaarlijke acties laten zien.
Tja, ik zit nog niet helemaal rustig. Ben bang dat we een zware tweede helft krijgen
Straniwoensdag 8 mei 2019 @ 22:03
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 22:01 schreef Doublepain het volgende:

[..]

Als je moeder je vader is dan is je vader je moeder
Niet per se hoor.
3rr0rwoensdag 8 mei 2019 @ 22:03
quote:
99s.gif Op woensdag 8 mei 2019 22:02 schreef Karina het volgende:

[..]

Ja en interviews met rare dronken gasten.
die kerel zat er al vanaf vanmiddag
Tassendiefwoensdag 8 mei 2019 @ 22:03
Spurs mist een type Janssen
Adameswoensdag 8 mei 2019 @ 22:03
Luuk de jong 2.0 erin
Karinawoensdag 8 mei 2019 @ 22:03
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 22:03 schreef 3rr0r het volgende:

[..]

die kerel zat er al vanaf vanmiddag
Die ziet de hele wedstrijd niet eens.
Grobywoensdag 8 mei 2019 @ 22:03
quote:
99s.gif Op woensdag 8 mei 2019 22:01 schreef Karina het volgende:

[..]

Of Gabrich _O-
Christiaan Wielaert
Vjenne12345woensdag 8 mei 2019 @ 22:03
Wilfried moet Links zitten niet rechts.
3rr0rwoensdag 8 mei 2019 @ 22:04
De-iets-tedikkewielrennerwoensdag 8 mei 2019 @ 22:04
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 22:03 schreef Vjenne12345 het volgende:
Wilfried moet Links zitten niet rechts.
Autist gespot
cherrycokewoensdag 8 mei 2019 @ 22:04
van gaal aan het woord:

ehhh ehhh ehhh ehhhh
Vattawoensdag 8 mei 2019 @ 22:04
quote:
1s.gif Op woensdag 8 mei 2019 22:03 schreef Groby het volgende:

[..]

Christiaan Wielaert
Rob
Straniwoensdag 8 mei 2019 @ 22:05
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 22:03 schreef Vjenne12345 het volgende:
Wilfried moet Links zitten niet rechts.
Of de camera moet achter ze staan in plaats van voor ze. Dan kan het ook.
Grobywoensdag 8 mei 2019 @ 22:05
quote:
1s.gif Op woensdag 8 mei 2019 22:03 schreef Groby het volgende:

[..]

Christiaan Wielaert
Rob Wielaert bedoel ik uiteraard
Vjenne12345woensdag 8 mei 2019 @ 22:05
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 22:05 schreef Strani het volgende:

[..]

Of de camera moet achter ze staan in plaats van voor ze. Dan kan het ook.
Eens
#ANONIEMwoensdag 8 mei 2019 @ 22:05
Atouba niet noemen :')
#ANONIEMwoensdag 8 mei 2019 @ 22:05
Leuk laatste potje.
cherrycokewoensdag 8 mei 2019 @ 22:05
suikerwater voor ziyech
De-iets-tedikkewielrennerwoensdag 8 mei 2019 @ 22:05
Ziyech met bierbuik het veld op
TLCwoensdag 8 mei 2019 @ 22:05
En Neres gewoon sparen voor de finale _O_
franklopwoensdag 8 mei 2019 @ 22:05
Waarom moeten ze in hemelsnaam Johan weer noemen
hjansen82woensdag 8 mei 2019 @ 22:05
Goed duo : Son en Breugel.
El-Stinhowoensdag 8 mei 2019 @ 22:05
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 21:19 schreef Doublepain het volgende:

[..]

@:el-stinho
weet ik veel