Dat snap ik wel.quote:Op maandag 6 mei 2019 23:22 schreef Amphorapotje het volgende:
Ik krijg van Oma Potje geen toestemming om de foto te plaatsen.
Ik kon een paar jaar geleden makkelijk 12 uur slapen.quote:Op maandag 6 mei 2019 23:21 schreef Scrutinizer het volgende:
Ik word ook vaak wel vroeg wakker maar kan me, als ik een schoon geweten heb en niet allerlei dringende zaken uitgesteld heb, prima nog eens omdraaien.
Van jezelf?quote:Op maandag 6 mei 2019 23:22 schreef Amphorapotje het volgende:
Ik krijg van Oma Potje geen toestemming om de foto te plaatsen.
Oma's aan de Topquote:Op maandag 6 mei 2019 23:22 schreef Amphorapotje het volgende:
Ik krijg van Oma Potje geen toestemming om de foto te plaatsen.
Nee, van mini-potje.quote:Op maandag 6 mei 2019 23:24 schreef Five4Nine het volgende:
[..]
Van jezelf?
Als jij er 1 plaats maak ik ook een verse foto van mijzelf. Ook al heb ik net mijn haar gewassen die niet heel fris zit met de eerste gel beurt.
Kijk eens naar The O.A. Dat is ingewikkeldquote:Op maandag 6 mei 2019 23:20 schreef Ghostbuster het volgende:
[..]
Goed opletten het is razend ingewikkeld, ik kijk het ook graag als geheugen training, maar ik heb bijna altijd de GOT wiki erbij
Kan ik alleen nog als ik een tekort opgelopen heb. Maar 10 uurtjes lukt me wel. Meestal 7 uur of zo.quote:Op maandag 6 mei 2019 23:23 schreef Recce het volgende:
[..]
Ik kon een paar jaar geleden makkelijk 12 uur slapen.Daar zou ik nu veel voor over hebben.
Dat laatste seizoen was inderdaad niet zo leuk meer. De rest was wel lekker hersenloos entertainment.quote:Op maandag 6 mei 2019 23:23 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Ja, fijne serie. Alleen het laatste seizoen of de laatste seizoenen zonder Eric Forman zijn niet echt leuk meer.
Ja, lekker Amerikaans tempo van grappen.quote:Op maandag 6 mei 2019 23:29 schreef Recce het volgende:
[..]
Dat laatste seizoen was inderdaad niet zo leuk meer. De rest was wel lekker hersenloos entertainment.
Slaap ze Tilly !!quote:
Trusten.quote:
En Oma is de baas.quote:Op maandag 6 mei 2019 23:22 schreef Amphorapotje het volgende:
Ik krijg van Oma Potje geen toestemming om de foto te plaatsen.
We doen alles samen. Maar haar argumentatie kon ik goed begrijpen.quote:
Hoi.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |