Oh dit heb ik laatst nog teruggelezen. Wat was ik INTENS gelukkig. En onwetend over wat er ging komen.quote:Op dinsdag 30 april 2019 23:57 schreef Guanabana het volgende:
Hier wachten we op het bekend worden van het nummer van Waylon in DWDD:
ESF / [2018] Nederland: Waylon - #21 Is de popcorn al in huis?
vanaf post 202 merkt KoningPils op dat Outlaw in de 3 minuten versie op Spotify staat, en weten we het stiekem dus al![]()
Greys wilde er nog niet aan uit zelfbescherming, dat was ook cute![]()
quote:Op vrijdag 2 maart 2018 18:43 schreef Guanabana het volgende:
Ik wapper altijd als ik enthousiast ben over iets (ja, don't ask), ik sla mezelf bijkans voor de muil.
Dit vind ik oprecht een van de meest verschrikkelijke liedjes ever... Die stem gaat door merg en been. Gelukkig vlogen ze er een paar jaar geleden uit in de halve finale met dat champignonnennummerquote:Op dinsdag 30 april 2019 23:56 schreef Jason22 het volgende:
De halve finale van 2007. Wat een beroerd jaar was dat zeg./ Het Grote Halve Finale topic
Het eerste nummer:
[..]
[..]
En ga zo maar door![]()
quote:Op dinsdag 30 april 2019 23:57 schreef Guanabana het volgende:
Hier wachten we op het bekend worden van het nummer van Waylon in DWDD:
ESF / [2018] Nederland: Waylon - #21 Is de popcorn al in huis?
vanaf post 202 merkt KoningPils op dat Outlaw in de 3 minuten versie op Spotify staat, en weten we het stiekem dus al![]()
Greys wilde er nog niet aan uit zelfbescherming, dat was ook cute![]()
quote:Ze zijn alleen wel erg knullig om hem een uur voor het moment supreme al live te flikkeren, alsof je van plan bent om voor het zingen de kerk uit te gaan maar toch even de pastoor onderkwakt....
Oh ik vond het geweldig. Hun 2e halve finale nummer nog beterquote:Op woensdag 1 mei 2019 00:02 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Dit vind ik oprecht een van de meest verschrikkelijke liedjes ever... Die stem gaat door merg en been. Gelukkig vlogen ze er een paar jaar geleden uit in de halve finale met dat champignonnennummer
quote:Op donderdag 9 november 2017 09:08 schreef Greys het volgende:
OMG OMG OMG OMG OMG OMG
DIT KAN NIET WAAR ZIJN
GAAT HET ECHT GEBEUREN?
Ik durf het niet te geloven.
Zal wel een grap zijn dan.
NEE MAAK DEZE GRAP NIET MET ME!
Wat een toffe video.
DAT IS WAYLON Z'N HOND!!
Doe als je wilt ff een linkje naar die post erbij. Dat linkje krijg je door bij die post op de PI te drukken en dan de url bovenaan te kopiëren.quote:
Ik kon niet slapen, dus ik denk ga even op FOK kijken, nou had ik beter niet kunnen doen, lig mij te bescheuren in bed. Dat gedoe over die instastory, gierenquote:Op dinsdag 30 april 2019 23:34 schreef grazz het volgende:
[..]
HOU OP![]()
Ik lees het nu pas voor het eerst terug en zit verd*mm hardop te lachen en dat doe ik normaliter niet want ik lach zonder geluid
Oh ja kan ik herinneren. Ik was ook blij met de keuze voor Waylon en Outlaw.quote:Op woensdag 1 mei 2019 00:18 schreef Greys het volgende:
Het moment dat ik de Guess Who video zag en merkte dat het Waylon werd.
[..]
Haha , heerlijk om terug te lezen hequote:Op woensdag 1 mei 2019 00:20 schreef summer52 het volgende:
[..]
Ik kon niet slapen, dus ik denk ga even op FOK kijken, nou had ik beter niet kunnen doen, lig mij te bescheuren in bed. Dat gedoe over die instastory, gierenIk kom nu helemaal niet meer in slaap.
De teleurstelling van Greysquote:Op dinsdag 1 mei 2018 17:24 schreef Wuwwa het volgende:
Haal die Priester van die galg en maak plaats voor Hans PANNEKOEK!
En ijs_beer die alle negativiteit rondom de act helemaal zat isquote:Op dinsdag 1 mei 2018 17:42 schreef Greys het volgende:
Er had eigenlijk niks kunnen gebeuren om dit nummers iets gênant te maken. Behalve dit dan. VERDOMME.
Nou ja Cee, we gaan wel lekker ontspannen naar Lissabon volgende weekIk doe alleen wel een ander shirtje aan.
quote:Op dinsdag 1 mei 2018 17:23 schreef ijs_beer het volgende:
Doe eens even normaal joh. Het zijn dansers, geen vuurspuwende Patty Brard.
quote:Op dinsdag 1 mei 2018 17:39 schreef ijs_beer het volgende:
Ik zeg het je: we halen de top 10 in de finale. Ik ben er zeker van. De groeten. Ik log nu uit, want geen zin in dit gehuil en gemier.
Ja en jullie voelden je natuurlijk ook een beetje in de maling genomen, omdat Waylon jullie bij EiC nog had verzekerd dat hij alleen op het podium zou staan, zonder poespas. En Cornald die de act 'meaningful' noemde. Logisch dat er dan sprake is van grote teleurstelling.quote:Op woensdag 1 mei 2019 14:31 schreef Greys het volgende:
Whoehoehoeeeeee
Oh ik was zo intens teleurgesteld. Omdat ik het in de verste verten niet aan had zien komen dat juist uitgerekend Waylon (de man die NOOIT VAN Z'N LEVEN DANSERS HEEFT) ineens met dansers op de proppen kwam. Dat uitgerekend zo'n eigenwijze (dit bedoel ik positief) man zich dat aan had laten praten.
Nou ja, het was alsnog - en misschien mede daardoor - een tof esf jaar. En ik zal altijd blij blijven dat ie dat lied koos.Die bladzijdes lang JAAAAAAAAAAA hier op het forum toen bij DWDD blijft een kippenvelmoment.
En ik ga nog steeds naar Waylon z'n concert dit jaar.
Ja. Toen had ik het echte beeld nog niet gezien, dat die dansers zo agressief overkwamen.quote:Op woensdag 1 mei 2019 14:31 schreef Greys het volgende:
Wel echt lief dat ijs_beer alsnog top tien dacht.![]()
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |