Die reacties kun je uittekenen inderdaad.quote:Op dinsdag 30 april 2019 18:02 schreef Plompzakker het volgende:
Inb4 persoonlijke aanval van het olijke duo pf en qd
Waarom je nu op de man inspeelt is mij een raadsel, terwijl je in de OP links afkraakt. Je gebruikt argumenten van links om je eigen (rechtse?) opinie aan te duiden. Aardig krom, me dunkt.quote:Op dinsdag 30 april 2019 18:01 schreef Draaideurcrimineel het volgende:
maar het is links Nederland dat uiteindelijk de trekker heeft overgehaald. Alle linkse mensen in Nederland zijn medeverantwoordelijk voor die moord.
Niet zozeer op de man, wel op de groep. Je mag je als links georiënteerd persoon best medeverantwoordelijk voelen voor het klimaat dat je meehelpt creëren.quote:Op dinsdag 30 april 2019 18:05 schreef Metalfrost het volgende:
[..]
Waarom je nu op de man inspeelt is mij een raadsel, terwijl je in de OP links afkraakt.
Baudet en Wilders worden beveiligd, terwijl Jesse Klaver met zijn bakfiets rondfietst. Er zit wel een kern van waarheid in vrees ik.quote:Op dinsdag 30 april 2019 18:11 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
Ik zie vooral "rechten" roepen dat ze zo hard worden gedemoniseerd door de "linksen". En zo heeft een ieder zijn/ haar/een eigen waarheid.
Wat een larie. Dat is hetzelfde als zeggen dat vogels verantwoordelijk zijn voor de omgewaaide bomen en losse takken op straat omdat vogelnestjes van kleine takken en twijgjes gemaakt worden.quote:Op dinsdag 30 april 2019 18:06 schreef Draaideurcrimineel het volgende:
Niet zozeer op de man, wel op de groep. Je mag je als links georiënteerd persoon best medeverantwoordelijk voelen voor het klimaat dat je meehelpt creëren.
De linkse nieuwsmedia en politiek in binnen en buitenland is een erg grote macht die heel suggestief en tendentieus is. En toen werd Fortuyn vermoord. En al die linkschen schijnheilig 'ikke niet hoor'quote:Op dinsdag 30 april 2019 18:53 schreef Metalfrost het volgende:
[..]
Wat een larie. Dat is hetzelfde als zeggen dat vogels verantwoordelijk zijn voor de omgewaaide bomen en losse takken op straat omdat vogelnestjes van kleine takken en twijgjes gemaakt worden.
Je kunt ook gewoon voor kiezen om niet het nieuws te gaan kijken als je weet dat het links georiënteerd is. Ik kijk al tijden geen tv meer, juist omdat ik weet dat het uit één politieke richting komt. En dat is bevooroordeeld nieuws, en dus discriminatie. Mij niet gezien om daar actief in gepropageerd te worden.quote:Op dinsdag 30 april 2019 18:57 schreef Zomaar-een-Chinees het volgende:
[..]
De linkse nieuwsmedia en politiek in binnen en buitenland is een erg grote macht die heel suggestief en tendentieus is.
Zelfs in linkse kringen is moord niet goed te praten.quote:En toen werd Fortuyn vermoord.
De daden van één gekkie, uitsmeren op een gehele bevolkingsgroep. Wat een achterlijk pad om te gaan bewandelen.quote:En al die linkschen schijnheilig 'ikke niet hoor'
Linkse retoriek bestaat altijd uit de Godwin plus een figuur namelijk Hitler. Daar "winnen" ze 95% van alle discussies mee. Bijvoorbeeld, Baudet nee want Naziquote:Op dinsdag 30 april 2019 19:05 schreef Metalfrost het volgende:
[..]
Je kunt ook gewoon voor kiezen om niet het nieuws te gaan kijken als je weet dat het links georiënteerd is. Ik kijk al tijden geen tv meer, juist omdat ik weet dat het uit één politieke richting komt. En dat is bevooroordeeld nieuws, en dus discriminatie. Mij niet gezien om daar actief in gepropageerd te worden.
[..]
Zelfs in linkse kringen is moord niet goed te praten.
[..]
De daden van één gekkie, uitsmeren op een gehele bevolkingsgroep. Wat een achterlijk pad om te gaan bewandelen.
Kat liep op mijn toetsenbord, sorry.quote:
Op wie heb jij gestemd?quote:Op dinsdag 30 april 2019 20:05 schreef Verbruikersnaam het volgende:
[..]
Kat liep op mijn toetsenbord, sorry.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |