SPOILER: Transferbeleid 2018/2019Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Gifjes enzulksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.
twitter:SpursOfficial twitterde op maandag 29-04-2019 om 14:01:10TEAM NEWS:🔹 @MoussaSissoko (groin)🔹 @JanVertonghen (thigh) – trained with the squad today and will be assessed ahead of tomorrow’s match.#UCL ⚪️ #COYS https://t.co/IbxgWiyFFU reageer retweet
Wel als het de 4 na laatste wedstrijd is om het kampioenschap en je gelijk staat op punten waardoor je eigenlijk MOET winnen.quote:Op maandag 29 april 2019 14:31 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
een vergelijking tussen een wedstrijd tegen Groningen of Tottenham in de CL is niet te beargumenteren.
ik begin wel steeds meer het belang van deze wedstrijd te voelen. return gaat een stuk zwaarder worden.quote:Op maandag 29 april 2019 14:39 schreef Frozen-assassin het volgende:
twitter:SpursOfficial twitterde op maandag 29-04-2019 om 14:01:10TEAM NEWS:🔹 @:MoussaSissoko (groin)🔹 @:JanVertonghen (thigh) – trained with the squad today and will be assessed ahead of tomorrow’s match.#UCL ⚪️ #COYS https://t.co/IbxgWiyFFU reageer retweet
natuurlijk niet man, is gewoon lastig spelen als je uit een zware CL pot komt en de tegenstander klapt er vol op.quote:Op maandag 29 april 2019 14:40 schreef SaferSephy het volgende:
[..]
Wel als het de 4 na laatste wedstrijd is om het kampioenschap en je gelijk staat op punten waardoor je eigenlijk MOET winnen.
Ik wil vooral een goede wedstrijd zien. Dat ze er alles aan gedaan hebbenquote:Op maandag 29 april 2019 14:40 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
ik begin wel steeds meer het belang van deze wedstrijd te voelen. return gaat een stuk zwaarder worden.
Ik denk inderdaad dat Tottenham er niet vol op klapt morgenquote:Op maandag 29 april 2019 14:42 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
natuurlijk niet man, is gewoon lastig spelen als je uit een zware CL pot komt en de tegenstander klapt er vol op.
we hadden het toch over Groningen?quote:Op maandag 29 april 2019 14:43 schreef SaferSephy het volgende:
[..]
Ik denk inderdaad dat Tottenham er niet vol op klapt morgen
Ik heb oprecht moeite om dit te geloven. Als winst zo belangrijk is als in deze fase van de competitie, dan speel je toch ook gewoon voluit??quote:Op maandag 29 april 2019 14:45 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
we hadden het toch over Groningen?
de motivatie is toch vele malen sterker als ze een halve finale in de CL spelen dan na een busreis naar fucking grun om dan tegen de een paar half tamme te ballen die dit wel als de wedstrijd van het jaar zien.
je zag duidelijk dat de speler vermoeid waren, wat ook gewoon te begrijpen is. Daarom hadden wij hier vooraf ook allemaal de schrik er in voor die wedstrijd, maar we hebben er gewoon gewonnen dus dikke prima.quote:Op maandag 29 april 2019 14:49 schreef SaferSephy het volgende:
[..]
Ik heb oprecht moeite om dit te geloven. Als winst zo belangrijk is als in deze fase van de competitie, dan speel je toch ook gewoon voluit??
Voordat iedereen een heel epistel schrijft; heb je zelf wel eens gesport?quote:Op maandag 29 april 2019 14:49 schreef SaferSephy het volgende:
[..]
Ik heb oprecht moeite om dit te geloven. Als winst zo belangrijk is als in deze fase van de competitie, dan speel je toch ook gewoon voluit??
man ik zou echt mijn linker testikel opgeven voor een 0-4 overwinning morgen...quote:Op maandag 29 april 2019 14:50 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
je zag duidelijk dat de speler vermoeid waren, wat ook gewoon te begrijpen is. Daarom hadden wij hier vooraf ook allemaal de schrik er in voor die wedstrijd, maar we hebben er gewoon gewonnen dus dikke prima.
Ik kan je vertellen dat het missen van 1 testikel best meevaltquote:Op maandag 29 april 2019 14:51 schreef SaferSephy het volgende:
[..]
man ik zou echt mijn linker testikel opgeven voor een 0-4 overwinning morgen...
als je dan nu alvast onder narcose gaat is dat voor iedereen een win.quote:Op maandag 29 april 2019 14:51 schreef SaferSephy het volgende:
[..]
man ik zou echt mijn linker testikel opgeven voor een 0-4 overwinning morgen...
niet zo he!quote:Op maandag 29 april 2019 14:51 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
als je dan nu alvast onder narcose gaat is dat voor iedereen een win.
KOEKOEKquote:Op maandag 29 april 2019 14:51 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
als je dan nu alvast onder narcose gaat is dat voor iedereen een win.
Je doet alsof iedereen hier denkt dat we morgenavond dik gaan winnen..quote:Op maandag 29 april 2019 14:54 schreef SaferSephy het volgende:
Maar goed, ik denk dat we 2-1 verliezen. En je mag mij echt schandpalen als we winnen met meer dan 1 doelpunt verschil.
Nou die algehele sfeer hangt wel een beetje rond deze pot.quote:Op maandag 29 april 2019 14:55 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Je doet alsof iedereen hier denkt dat we morgenavond dik gaan winnen..
nee hoor, wordt echt een moeilijke wedstrijdquote:Op maandag 29 april 2019 14:56 schreef SaferSephy het volgende:
[..]
Nou die algehele sfeer hangt wel een beetje rond deze pot.
Ik heb ook het gevoel dat dit makkelijker wordt dan Juve en Madrid, en daar zit juist het gevaar van onderschatting.quote:Op maandag 29 april 2019 14:56 schreef SaferSephy het volgende:
[..]
Nou die algehele sfeer hangt wel een beetje rond deze pot.
Diemen?quote:Op maandag 29 april 2019 14:33 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Zat op de HES in de Bijlmer in dezelfde studiejaren, dus ja dat klopt. Oja, heb ook in de klas gezeten bij Daley op de basisschool en wij maakte hem altijd belachelijk om de mcdonalds reclame samen met zijn pa. En nu heb ik een kantoorbaan en hij is miljonair, leven is niet eerlijk
Boeit allemaal geen reet als je met lege handen staat op het eindquote:Op maandag 29 april 2019 15:05 schreef YourCaptor het volgende:
[..]
Ik heb ook het gevoel dat dit makkelijker wordt dan Juve en Madrid, en daar zit juist het gevaar van onderschatting.
Maar zoals alle vorige potten zit ik er met 0 verwachting in en hoop gewoon het beste. Wat overheerst is fucking trots op de prestatie tot nu toe.
ik heb nu juist wel het gevoel dat ze het kunnen redden in tegenstelling tot die wedstrijden tegen Real en Juve, daarom nu ook een bepaalde wedstrijdspanning die ik denk voor het laatst had in 96 voor de finale tegen Juventusquote:Op maandag 29 april 2019 15:05 schreef YourCaptor het volgende:
[..]
Ik heb ook het gevoel dat dit makkelijker wordt dan Juve en Madrid, en daar zit juist het gevaar van onderschatting.
Maar zoals alle vorige potten zit ik er met 0 verwachting in en hoop gewoon het beste. Wat overheerst is fucking trots op de prestatie tot nu toe.
Yes. Jaren 90 woonde sowieso al die voetballers in Diemen, Dani die met eieren naar beneden ging gooien tijdens sintmaartenquote:
Ja, ik weet het...ben daar opgegroeid...Ging wekelijks uit "drinken" met Dan Pedersen.quote:Op maandag 29 april 2019 15:14 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Yes. Jaren 90 woonde sowieso al die voetballers in Diemen, Dani die met eieren naar beneden ging gooien tijdens sintmaarten
Oneens. Halve finale CL halen is gewoon top.quote:Op maandag 29 april 2019 15:13 schreef JanCees het volgende:
[..]
Boeit allemaal geen reet als je met lege handen staat op het eind
Het ziet er goed uit voor morgen. Goaltje graag in elk geval, of gewoon 0-3. Dat zou in lijn zijn met de vorige wedstrijden.quote:Op maandag 29 april 2019 15:14 schreef Tarado het volgende:
[..]
ik heb nu juist wel het gevoel dat ze het kunnen redden in tegenstelling tot die wedstrijden tegen Real en Juve, daarom nu ook een bepaalde wedstrijdspanning die ik denk voor het laatst had in 96 voor de finale tegen Juventus
Haha de videotheek winkelcentrum Diemen Noord zeker? De wereldbeker finale Tokio toen ook met zijn allen in de hal gekeken vanwege Daley Blind. Zijn vader die toen uiteindelijk de winnende penalty erin schoot, gekkenhuis.quote:Op maandag 29 april 2019 15:17 schreef --HOOLIE-- het volgende:
[..]
Ja, ik weet het...ben daar opgegroeid...Ging wekelijks uit "drinken" met Dan Pedersen.
Dani huurde altijd video's bij een vriend van mij...later nog leuke avonden gehad met hem in Portugal en Spanje..
Werkte als bijbaan in een electronicazaak. Heb toen het hele huis van Petterson voorzien van B&O apparatuur...
Mooie tijden..
Heerlijke radio maakt diequote:Op maandag 29 april 2019 15:30 schreef mokkiemok het volgende:
Genee wil VI-show maken in Arena rondom Ajax-Spurs: "Dit is zo uniek"
Wilfred Genee wil volgende week woensdag flink uitpakken rondom Ajax-Tottenham Hotspur, de return in de halve finale van de Champions League. De presentator is van plan om vanuit de Johan Cruijff Arena een radioshow te maken.
Dat vertelt Genee in gesprek met het Algemeen Dagblad. "Dit is zo uniek, dat maken we de komende tien jaar niet meer mee", aldus de presentator van VI. Naast tv-uitzendingen op maandag en vrijdag is Genee ook een paar keer per week host van radioshow Veronica Inside op de gelijknamige zender. Volgende week, als Spurs op bezoek komt in Amsterdam, wil hij dus flink uitpakken.
"Televisie maken op locatie geeft een bepaalde magie, zeker nu Ajax zo ver is gekomen in de Champions League. Ik denk dat hetzelfde geldt voor radio. Het zou mooi zijn als we dan een radiouitzending kunnen maken van vier uur tot half acht, waarna de televisie het van de radio overneemt. We zijn nu aan het kijken of dat haalbaar is."
Dinsdagavond staat de eerste clash tussen Spurs en Ajax op het programma. De wedstrijd begint om 21.00 uur.
https://www.voetbalprimeu(...)-tot-half-acht-.html
ik kan er echt niet naar luisteren, vreselijk die gasten erbij. VI kijk ik wel.quote:
Volgens mij is het zo dat de FIFA het toe staat en het vervolgens bij de ecv en niet bij de knvb om te besluiten of men het toe staat in de eredivisie.quote:Op maandag 29 april 2019 14:14 schreef Tarado het volgende:
[..]
vind ik niet, ze kunnen/moeten het gewoon in de reglementen zetten
zolang Jan Smit er zit zal het niet gebeuren maar dat maakt het nog niet minder belachelijkquote:Op maandag 29 april 2019 16:01 schreef Adames het volgende:
[..]
Volgens mij is het zo dat de FIFA het toe staat en het vervolgens bij de ecv en niet bij de knvb om te besluiten of men het toe staat in de eredivisie.
Die laatste ligt dus dwars, althans met name 1 club vertegenwoordigd hierin.
Dan zou dus eerst de KNVB moeten worden gewijzigd zodat zij hier (meer) autoriteit over krijgen.
Die sidekicks en Genee zeggen wel vaak waar het op slaat ipv al dat politieke correcte geneuzel.quote:Op maandag 29 april 2019 16:00 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
ik kan er echt niet naar luisteren, vreselijk die gasten erbij. VI kijk ik wel.
radio 10 voor mij of eigen muziek
Boeiendquote:Op maandag 29 april 2019 16:08 schreef maxi-mus het volgende:
Feyenoord u19- Ajax u19 is trouwens bezig.
Volgend jaar jong Ajax gok ik?quote:Op maandag 29 april 2019 16:45 schreef maxi-mus het volgende:
Unavar is wel een lekker spelertje hoor.
Juist wel, moeten winnen om 1ste te blijven.quote:
Het is leuk om naar een of meer spelers te kijken (al zal ik dat ook niet snel doen), maar volgens mij hebben we al jaren geleden het idee laten varen dat het resultaat in jeugdelftallen echt belangrijk is.quote:Op maandag 29 april 2019 16:54 schreef Houniet het volgende:
[..]
Juist wel, moeten winnen om 1ste te blijven.
Boeiendquote:Op maandag 29 april 2019 16:54 schreef Houniet het volgende:
[..]
Juist wel, moeten winnen om 1ste te blijven.
Doe maar niet. Moet wel leuk blijven.quote:Op maandag 29 april 2019 15:30 schreef mokkiemok het volgende:
Genee wil VI-show maken in Arena rondom Ajax-Spurs: "Dit is zo uniek"
Wilfred Genee wil volgende week woensdag flink uitpakken rondom Ajax-Tottenham Hotspur, de return in de halve finale van de Champions League. De presentator is van plan om vanuit de Johan Cruijff Arena een radioshow te maken.
Dat vertelt Genee in gesprek met het Algemeen Dagblad. "Dit is zo uniek, dat maken we de komende tien jaar niet meer mee", aldus de presentator van VI. Naast tv-uitzendingen op maandag en vrijdag is Genee ook een paar keer per week host van radioshow Veronica Inside op de gelijknamige zender. Volgende week, als Spurs op bezoek komt in Amsterdam, wil hij dus flink uitpakken.
"Televisie maken op locatie geeft een bepaalde magie, zeker nu Ajax zo ver is gekomen in de Champions League. Ik denk dat hetzelfde geldt voor radio. Het zou mooi zijn als we dan een radiouitzending kunnen maken van vier uur tot half acht, waarna de televisie het van de radio overneemt. We zijn nu aan het kijken of dat haalbaar is."
Dinsdagavond staat de eerste clash tussen Spurs en Ajax op het programma. De wedstrijd begint om 21.00 uur.
https://www.voetbalprimeu(...)-tot-half-acht-.html
Hier ben ik het wel mee eens ja, ik kijk ook naar potentie niet naar of ze een potje winnen.quote:Op maandag 29 april 2019 17:12 schreef Adames het volgende:
[..]
Het is leuk om naar een of meer spelers te kijken (al zal ik dat ook niet snel doen), maar volgens mij hebben we al jaren geleden het idee laten varen dat het resultaat in jeugdelftallen echt belangrijk is.
Mooi meegenomen en je wil niet constant pakkie krijgen, maar het uiteindelijke succes van een opleiding wordt bepaald door het aantal doorgebroken spelers, niet het aantal kampioenschappen in de jeugd.
Geen idee of dit al was geplaatst. Stond op de site van de BBCquote:"It feels like the whole world is talking about Ajax again. It would be immense to win the title."
Edwin van der Sar has spent much of a sunny April afternoon watching Ajax's youth teams in training. At 48, he is chief executive of the Dutch club he first joined as a 20-year-old goalkeeper in 1990.
He won four league titles, three Dutch Cups, the Uefa Cup in 1991 and the Champions League in 1995 during his time with Ajax, before leaving for Juventus and later joining Fulham, then Manchester United.
Now sitting inside the 55,000-capacity stadium named after club legend Johan Cruyff, his attention is once again turning to trophies.
There is growing excitement around the compelling young Ajax side who have already beaten Real Madrid and Juventus in this season's Champions League. Tuesday evening brings the first leg of their semi-final against Tottenham in London.
BBC Sport's Football Focus programme travelled to Amsterdam in the week before the match and heard how Ajax's "philosophy and DNA" continues to produce exciting talent in a football world that has "changed completely" since their last major European success.
But what does the future hold for this group of players? Do they really only have "one shot" at success?
Watch Football Focus on iPlayer
Edwin van der Sar
At Ajax we have a certain philosophy that is sometimes more important than winning - the development of players.
It happened in the 1970s with Ruud Krol, Johan Neeskens and Johan Cruyff. In the 1980s there was Marco van Basten and Frank Rijkaard. In the 1990s, Edgar Davids, Patrick Kluivert, Clarence Seedorf, Frank and Ronald de Boer and myself. In the 2000s, Rafael van der Vaart and Wesley Sneijder.
Now we have players like central defender Matthijs de Ligt, who has been tremendous for us. He lives about 5km away from the training ground and would always arrive cycling on his bike. A tremendous player. He is only 19 but since last year he is our captain.
In midfield we have Donny van de Beek, a 22-year-old and another home-grown product, and 21-year-old Frenkie de Jong, who is unfortunately leaving for Barcelona.
De Jong is not from our academy, we signed him from Willem II at 17, but [technical director] Marc Overmars saw him at 15. He is an Ajax-style player, confident with the ball, always looking for solutions. He never wants to kick it away.
Many other clubs think differently, but here it has always been important to give youngsters a chance. It's our lifeline. It's in our DNA.
In 1995 it was easier to build a team. Then came the Bosman ruling, and the growth of the big five leagues of Europe. The world of football has changed completely and it's a handicap for us being in a small country.
Our domestic TV money is about 9m euros (£7.7m) - the Netherlands is only 17m people - while last place in the Premier League got 110 million euros (£94.6m) last season.
But we are fine. We have a certain strategy, a way we think we need to play football, and I think fans in the whole world like that the team is not only about maximising revenues. It is not only about selling shirts, it is about football.
Our philosophy, that we develop children and give them a chance to shine, that needs to continue.
Sander Zeldenrijk, chief editor of Ajax Life magazine
The philosophy at Ajax has always been the same. Play attractive football, educate your own players, get them in the team, add good signings if necessary. It is the philosophy of Johan Cruyff.
In the summer Ajax signed Daley Blind from Manchester United and Dusan Tadic from Southampton. They spent a lot of money for this club, around 25m euros (£21.5m) but that is what the team needed - experienced players to get the job done and get through the Champions League qualifying rounds.
That's why there has been pressure from the very beginning this season. They had to make the group stage.
They played Standard Liege from Belgium, Sturm Graz of Austria and Ukrainian side Dynamo Kiev. They showed quality and performed well, but nobody expected them to go on and do what they have done.
To have eliminated Real Madrid and Juventus, it's already been a crazy season for Ajax. But now you are so close, you have to be thinking about the final. It is too tempting not to.
There is a hunger in the team, but the Spurs game will be difficult and this recent success could actually be one of the biggest dangers. Spurs are a great team and Ajax will have to be at 100% to get a good result in London.
Looking at the group of players Ajax have this season, this is their only shot to win the trophy in a long time. I expect after this season they will not be the same any more.
Van der Sar
Here we don't have the four automatic spots that you have in England, so we had to play three games to qualify for the Champions League, after finishing second in the league last year.
There has been a gradual build-up since - every game we play better. Against Real Madrid and Juventus in the last 16 and quarter-finals, the way we showed that our team can beat more experienced and more expensive players, it gave us tremendous joy and pride.
Maybe this can be dangerous as well of course. Before we were the underdog and maybe surprise was important. Now people expect from us, even though we are the youngest team in the competition.
But I don't think we are only dreaming of the final. We feel we are well equipped to deal with everything that is thrown at us. It would be immense to win the trophy.
We have had a lot of compliments about the club, its philosophy. The whole world is talking about Ajax again, but at the same time we have not won the league for four seasons, so it is about time.
The players are very focused on achieving something, on giving something back to Ajax and then we can help you reach the next level, at a bigger club. Maybe we see you again at the end of your career, maybe like me or maybe as a coach like Frank de Boer.
Frank de Boer, former Ajax, Barcelona, Rangers and Netherlands defender. Now manager of MLS club Atlanta United, he managed Ajax from 2010-2016, winning four Dutch league titles
I am still an Ajax fan. I worked there for almost 25 years - I cannot call it work really, I just enjoyed being there - as a player and a coach. So I am always watching my old club with a very sharp eye. When they are doing well I am very happy because I am still a very fanatical supporter.
Ajax have always put a lot of effort into the academy, they put a lot of money into it. Now these players are returning the favour.
Normally the academy will be pleased when it produces on average one and a half players for the first team every year. Then suddenly you have a fantastic generation like this one right now.
You already see how fast it goes, how quickly the players move on, but maybe it's good that Ajax do not stand in the way. Another generation has to step up and hopefully they will. We will see what is happening next season.
Daniel Dwarswaard, from Dutch daily newspaper Algemeen Dagblad
The whole environment in football is changing so fast and in 20 years the difference between the big leagues and smaller ones like the Dutch league will be even wider. I honestly don't know if in 20 years there will be another generation like this one, like the great teams we saw in the 1970s and 1990s.
De Jong is already leaving, maybe Van de Beek will go, maybe Argentina defender Nicolas Tagliafico too.
De Ligt is very likely to leave I think. He is a phenomenal player. He was the youngest ever in a Europa League final at 17 two years ago, and now at 19 he has already played 75 games in the Dutch league. Only one person reached that landmark at a younger age - Gerald Vanenburg, who played for Ajax from 1980-1986.
The way De Ligt plays, the way he lives for his sport, the way he speaks, we have never seen that before at his age. He is a smart, intelligent guy, very strong. If you look at him you say he must be 30 years old.
The people of Ajax may be dreaming about winning the Champions League, but they are also worried about the team breaking up.
Next year the team will be very different and it will be very hard for Overmars to build another team. This is the moment. This year it must happen for Ajax because in the next years they are not going to make it this far.
Ik verwacht wederom niks, kan alleen het alleen maar meevallenquote:Op maandag 29 april 2019 18:51 schreef PeeJie_ het volgende:
Het gevoel bij deze halve finale is zo goed tov de andere finales, dat ik het idee heb dat het alleen maar slecht kan aflopen.
Die gedachte kan ik dit keer niet voor elkaar krijgen. Misschien komt dat omdat dit een ontzettend grote kans is voor iets wat je misschien niet zo snel meer mee gaat maken voor je clubbie en het enigszins realistisch is dat ze het redden.quote:Op maandag 29 april 2019 18:59 schreef JeSuisDroppie het volgende:
[..]
Ik verwacht wederom niks, kan alleen het alleen maar meevallen
Met een beetje pech wel jaquote:Op maandag 29 april 2019 19:32 schreef TLC het volgende:
En kort na de finale van de CL begint het weer helemaal van voren af aan
Jammer dat Johan dat niet mag meemakenquote:Op maandag 29 april 2019 19:23 schreef TLC het volgende:
Ajax-Barcelona dat zou toch een droomfinale zijn, en dat notabene in Madrid, boh lekker zou dat zijn
Als we winnen zijn we toch automatisch geplaatst 😆quote:Op maandag 29 april 2019 19:32 schreef TLC het volgende:
En kort na de finale van de CL begint het weer helemaal van voren af aan
Hoorde ik nou goed bij Studio Voetbal dat Chelsea ten Hag wil hebben ?quote:
Ja, maar geruchten zijn geruchten. Ik kan het me niet voorstellen. Iedereen heeft toch gezien wat er met Bosz gebeurde?quote:Op maandag 29 april 2019 19:40 schreef TLC het volgende:
[..]
Hoorde ik nou goed bij Studio Voetbal dat Chelsea ten Hag wil hebben ?
Toevallig komen deze berichten vlak voor zijn contractverlenging. Zaakwaarnemer dingetje dus.quote:Op maandag 29 april 2019 19:40 schreef TLC het volgende:
[..]
Hoorde ik nou goed bij Studio Voetbal dat Chelsea ten Hag wil hebben ?
Gelukkig hebben we niet een type Enoh (Enohquote:Op maandag 29 april 2019 19:53 schreef Simmertje het volgende:
Zit nu live de training te kijken van Ajax, hou je toch stiekem je hart vast dat niemand nu nog naar de grond gaat
Verschil tussen Ten Hag en Bosz is wel dat Bosz zijn spelletje extreem goed liet uitvoeren, terwijl Ten Hag heeft bewezen tactisch flexibel te kunnen zijn.quote:Op maandag 29 april 2019 19:42 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
Ja, maar geruchten zijn geruchten. Ik kan het me niet voorstellen. Iedereen heeft toch gezien wat er met Bosz gebeurde?
Welke route is makkelijker, nu de CL winnen met dit team en volgend seizoen auotmatisch geplaatst, of met een nieuw elftal de voorrondes doir komenquote:Op maandag 29 april 2019 19:40 schreef TornadoDK het volgende:
[..]
Als we winnen zijn we toch automatisch geplaatst 😆
Ligt er ook aan of je kampioen wordt of niet, scheelt nogal in de zwaarte van de tegenstanders.quote:Op maandag 29 april 2019 20:07 schreef PeeJie_ het volgende:
[..]
Welke route is makkelijker, nu de CL winnen met dit team en volgend seizoen auotmatisch geplaatst, of met een nieuw elftal de voorrondes doir komen
Klopt... Funny Video...quote:Op maandag 29 april 2019 15:19 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Haha de videotheek winkelcentrum Diemen Noord zeker? De wereldbeker finale Tokio toen ook met zijn allen in de hal gekeken vanwege Daley Blind. Zijn vader die toen uiteindelijk de winnende penalty erin schoot, gekkenhuis.
Bosz had wel een De Ligt en De Jong die 2 jaar jonger warenquote:Op maandag 29 april 2019 20:06 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Verschil tussen Ten Hag en Bosz is wel dat Bosz zijn spelletje extreem goed liet uitvoeren, terwijl Ten Hag heeft bewezen tactisch flexibel te kunnen zijn.
Beiden profiteerden wel van een extreem sterke lichting natuurlijk.
Funny Video ja haha, heb dat pasje nog ergens. Nog een maandje wel, volgende maand weer terug naar het mooie Amsterdam.quote:Op maandag 29 april 2019 20:20 schreef --HOOLIE-- het volgende:
[..]
Klopt... Funny Video...
Woon je nog in Diemen?
Lol...ik heb nog wat videobandenquote:Op maandag 29 april 2019 20:34 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Funny Video ja haha, heb dat pasje nog ergens. Nog een maandje wel, volgende maand weer terug naar het mooie Amsterdam.
En een neres die niet werd gebruiktquote:Op maandag 29 april 2019 20:23 schreef Vollenhoven het volgende:
[..]
Bosz had wel een De Ligt en De Jong die 2 jaar jonger waren
quote:Op maandag 29 april 2019 20:57 schreef Heeinz het volgende:
Ik zat in de auto naar huis met 'blah blah blah' op en ik was zo ontzettend hyped dat ik morgen een 0-4 verwacht
Wanneer komt de dvd?quote:Op maandag 29 april 2019 21:20 schreef RedLabel het volgende:
Het is te hopen dat ajax morgen beter presteert
Ach, gewoon thuis 2-0 winnen en dan alsnog finalegenot.quote:Op maandag 29 april 2019 21:20 schreef RedLabel het volgende:
Het is te hopen dat ajax morgen beter presteert
Allemaal niet slecht neequote:Op maandag 29 april 2019 21:23 schreef Frozen-assassin het volgende:
Wordt nog een hevige strijd om spitspositie volgend seizoen... Dolberg, Huntelaar, Traore, Danilo en dan heb je Tadic nog.
Eens, ben bang dat we er af gaan.quote:Op maandag 29 april 2019 14:56 schreef SaferSephy het volgende:
[..]
Nou die algehele sfeer hangt wel een beetje rond deze pot.
Kan. Engelse clubs brengen toch weer een sloot meer energie dan Real of Juve. Kijken of we daarin meekunnen.quote:Op maandag 29 april 2019 21:49 schreef Donnie-Brasco het volgende:
[..]
Eens, ben bang dat we er af gaan.
En de finale?quote:Op maandag 29 april 2019 22:17 schreef patrickt37 het volgende:
Ik doe niet mee aan het indekgenot.
Ajax gaat gewoon naar de finale. Heb het volste vertrouwen.
Sterkte morgen, hoop dat je ondanks alles toch nog een positief einde van de dag hebt.quote:Op maandag 29 april 2019 22:37 schreef Schanulleke het volgende:
Morgen heb ik een hele vervelende dag ivm een begrafenis. Ondanks alle verdriet van afgelopen week zie ik nog steeds echt uit naar de wedstrijd en heb ik er veel afleiding van gehad. Ik hoop van harte dat de dag van morgen toch nog een heel licht einde krijgt.
Ajax
Ik denk wel dat het hun doel is hoorquote:Op maandag 29 april 2019 15:57 schreef AmaninFull het volgende:
Ik zie het, zoals de meesten hier, als een licht nadeel dat Ajax nu eerst uit en dan thuis speelt. Om de doodeenvoudige reden dat het een breuk is met een succesvol patroon (de uitwedstrijd in de tweede leg grandioos winnen). Het gevaar is dat Ajax tevreden is met een gelijkspel, terwijl je juist nu tegen een gehavend Tottenham moet uithalen. Met andere woorden: je moet proberen drie-vier keer te scoren, dan is het over en uit. Met of zonder Son is een wereld van verschil.
De UEFA gaat het zo leuk vinden dat Ajax weer in de finale staat dat ze hem dan ook aan ons geven.quote:
De Messi-storyline willen ze denk ik liever uitmelken.quote:Op maandag 29 april 2019 22:59 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
De UEFA gaat het zo leuk vinden dat Ajax weer in de finale staat dat ze hem dan ook aan ons geven.
Gecondoleerd en sterkte morgenquote:Op maandag 29 april 2019 22:37 schreef Schanulleke het volgende:
Morgen heb ik een hele vervelende dag ivm een begrafenis. Ondanks alle verdriet van afgelopen week zie ik nog steeds echt uit naar de wedstrijd en heb ik er veel afleiding van gehad. Ik hoop van harte dat de dag van morgen toch nog een heel licht einde krijgt.
Ajax
Zou heel “toevallig” zijn idd,en dan in de 14e en 34e min scoren.quote:Op maandag 29 april 2019 19:23 schreef TLC het volgende:
Ajax-Barcelona dat zou toch een droomfinale zijn, en dat notabene in Madrid, boh lekker zou dat zijn
quote:Op maandag 29 april 2019 22:40 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Sterkte morgen, hoop dat je ondanks alles toch nog een positief einde van de dag hebt.
Thanks. En laten we hopen dat het Ajaxhart morgenavond vol van vreugde is!quote:Op maandag 29 april 2019 23:27 schreef Neo-Mullen het volgende:
[..]
Gecondoleerd en sterkte morgenhoop dat de dag mooi mag eindigen!
Sterkte man. Hoop dat je toch een beetje kan genieten vanavondquote:Op maandag 29 april 2019 22:37 schreef Schanulleke het volgende:
Morgen heb ik een hele vervelende dag ivm een begrafenis. Ondanks alle verdriet van afgelopen week zie ik nog steeds echt uit naar de wedstrijd en heb ik er veel afleiding van gehad. Ik hoop van harte dat de dag van morgen toch nog een heel licht einde krijgt.
Ajax
En daarom gaat het misquote:Op dinsdag 30 april 2019 07:24 schreef Kaneelstokje het volgende:
Ben benieuwd. Dit moet te doen zijn.
Heb meer vertrouwen in deze wedstrijd dan de potten tegen Bayern, Real en Juve. Gek eigenlijk.
Zou kunnen.quote:
Thuis vallen ze mee. Vier laatste thuiswedstrijden gewonnen, waarvan de laatste drie zonder tegendoelpunt.quote:Op dinsdag 30 april 2019 07:09 schreef firefly3 het volgende:
Tottenham heeft echt geen Benzema of Ronaldo rondlopen en hun verdediging is zo lek als een mandje. Zowel hun verdediging, als aanval en balbezit over het middenveld is slecht. 4-0 voor Ajax
Zaterdag was t gewoon 0-1 voor West Hamquote:Op dinsdag 30 april 2019 07:31 schreef Robbberttt het volgende:
[..]
Thuis vallen ze mee. Vier laatste thuiswedstrijden gewonnen, waarvan de laatste drie zonder tegendoelpunt.
Behalve de laatste thuiswedstrijdquote:Op dinsdag 30 april 2019 07:31 schreef Robbberttt het volgende:
[..]
Thuis vallen ze mee. Vier laatste thuiswedstrijden gewonnen, waarvan de laatste drie zonder tegendoelpunt.
quote:Op dinsdag 30 april 2019 08:04 schreef mokkiemok het volgende:
betreffende die game of thrones/ajax video die gemaakt is.
als de wedstrijd vanavond net zo goed is als de vorige aflevering van Game of Thrones, dat ga ik alvast aan het zuurstof.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat inderdaad. Kan het niet alvast 16:30 uur zijn....quote:Op dinsdag 30 april 2019 07:51 schreef Simmertje het volgende:
MATCHDAY![]()
Dit gaat een lange dag op werk worden![]()
quote:Op dinsdag 30 april 2019 08:19 schreef Tyron het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.
logisch wel dat TH Mazraoui opstelt, al heb ik ook liever veltman momenteel.quote:Op dinsdag 30 april 2019 08:25 schreef Heeinz het volgende:
Ik lees Mazraoui in vermoedelijke opstelling, maar hoop toch wel op Veltman hoor
Ik hoorde gisteren bij Vi dat de spelers zelf liever Mazraoui hebben.quote:Op dinsdag 30 april 2019 08:25 schreef Heeinz het volgende:
Ik lees Mazraoui in vermoedelijke opstelling, maar hoop toch wel op Veltman hoor
Ja precies, het liefst zoveel mogelijk zodat de finale al goed in zicht is.quote:Op dinsdag 30 april 2019 08:30 schreef Simmertje het volgende:
We moeten scoren (liefst meerdere keren) en daarnaast doen de twee gevaarlijkste mensen niet mee. In die zin snap ik de keuze voor Mazraoui wel, aanvallend stukje beter. Thuis wanneer je de uitslag moet verdedigen en Son weer terug is wordt een ander verhaal.
Voetbalanalyse op het scherpst van de snede.quote:Op dinsdag 30 april 2019 08:42 schreef PicoMMP het volgende:
We moeten gewoon zoveel mogelijk scoren.
- Fok!
AAAAAAAND HYPEDquote:
Als je vanavond wint, heb je thuis genoeg aan een gelijkspelquote:Op dinsdag 30 april 2019 08:42 schreef PicoMMP het volgende:
We moeten gewoon zoveel mogelijk scoren.
- Fok!
Jeetje , wat een wijsheidquote:Op dinsdag 30 april 2019 09:08 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
Als je vanavond wint, heb je thuis genoeg aan een gelijkspel
bedankt!quote:
*Ajaxquote:Op dinsdag 30 april 2019 09:22 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
bedankt!
Je hebt ajax verkeerd geschreven in je onderschrift.
ja dat horen we al maandenquote:Op dinsdag 30 april 2019 09:33 schreef NaturalScience het volgende:
https://m.voetbalzone.nl/doc.asp?uid=350908
De Ligt naar Barca dus.
Jaaaaaa, kippenvel elke keer als ik dit hooor.quote:
CAUSE IT'S JA JA JA JAquote:Op dinsdag 30 april 2019 09:42 schreef Frozen-assassin het volgende:
WE DONT EVEN CARE ABOUT WHAT THEY SAY
Feli, volgens mij best lucky.quote:Op dinsdag 30 april 2019 10:15 schreef mabo11 het volgende:
Heb ze weer!!! Vanaf Luik er al thuis bij geweest.
Heb je nog tips voor de volgende keer?quote:Op dinsdag 30 april 2019 10:15 schreef mabo11 het volgende:
Heb ze weer!!! Vanaf Luik er al thuis bij geweest.
Seizoenskaart kopenquote:Op dinsdag 30 april 2019 10:34 schreef Themeparktommy het volgende:
[..]
Heb je nog tips voor de volgende keer?
Thanks. Aanhangregels en shit is wel lastig te onthouden al die afmetingenquote:
wint alles daar, die kunnen een dagje vrij wel gebruiken.quote:Op dinsdag 30 april 2019 10:52 schreef Simmertje het volgende:
https://www.ajax1.nl/fran(...)t-zijn-spelers-vrij/
Daarom, vandaag lekker risico nemen. 3-3 is een prima uitslag, een 0-0 is een ramp, we moeten dus niet te voorzichtig gaan spelen.quote:Op dinsdag 30 april 2019 11:03 schreef Ronald-Koeman het volgende:
Rustig aan mensen. Vanavond is pas de eerste helft. Volgende week wordt alles pas beslist/kan alles nog goed gemaakt worden.
TOETEREN DOOR DE STRAAT BLAH BLAH BLAHquote:Op dinsdag 30 april 2019 11:04 schreef Bugno2 het volgende:
Vandaag winnen met 0-3, dan is het wel klaar hoor.
Ging echt niet normaal hard inderdaad, maar dat was ook te verwachtenquote:Op dinsdag 30 april 2019 10:11 schreef Themeparktommy het volgende:
Helaasch... waren nog maar 30 tickets over ofzo
Erik Ten Inch Hag werd ie al genoemd op Redditquote:Op dinsdag 30 april 2019 08:55 schreef mokkiemok het volgende:
shots fired, no survivors. TH slaat de spijker op zijn kop. Natuurlijk is Ajax nog steeds de underdog.
Navraag doen aan een sccer waar nog het meeste plek is en dan direct naar dat vak op plaatsen rammen.quote:Op dinsdag 30 april 2019 10:34 schreef Themeparktommy het volgende:
[..]
Heb je nog tips voor de volgende keer?
Nee, zelfs dan is het niet klaar. Maak gvd niet dezelfde fout als wat Real/Ramos toen dacht...quote:Op dinsdag 30 april 2019 11:04 schreef Bugno2 het volgende:
Vandaag winnen met 0-3, dan is het wel klaar hoor.
Als we 0 3 voorstaan laten we de ligt gewoon schorsen hoor.quote:Op dinsdag 30 april 2019 11:16 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Nee, zelfs dan is het niet klaar. Maak gvd niet dezelfde fout als wat Real/Ramos toen dacht...
Ik denk dat je het te ligt opvat.quote:Op dinsdag 30 april 2019 11:16 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Als we 0 3 voorstaan laten we de ligt gewoon schorsen hoor.
Dit is wel echt een groot verschil inderdaad, daar is denk ook de hoop op gebaseerd van veel mensen deze dagen. We spelen uit zelfs beter dan in de Arena dit jaar.quote:Op dinsdag 30 april 2019 11:21 schreef Saekerhett het volgende:
Dit Ajax is gelukkig veel volwassener (vooral in uitwedstrijden) dan tijdens dat Europa League seizoen... Man man man, wat was dat billenknijpen toen uit bij Schalke en Lyon terwijl je in de eerste wedstrijd een prachtig resultaat had neergezet.
En je speelde Lyon in de eerste helft in de uitwedstrijd gewoon helemaal weg en dan ga je met 2-1 achter de rust in met die twee onnodige tegengoals vlak voor rust
Ik kan me ook totaal niet meer concentreren.quote:Op dinsdag 30 april 2019 11:31 schreef Mestreech1990 het volgende:
Werken is niet te doen vandaag...
Hopelijk zijn de kopjes fris vanavond, zijn ze effectief zoals in Madrid. Nu je hier staat moet je ook doorpakken.
Ik ook wel. Maar toen was ik aan het slapen op mn vaders schootquote:Op dinsdag 30 april 2019 11:29 schreef Saekerhett het volgende:
Jammer dat FOK! in 1995 nog niet bestond, ik had graag de reacties om en nabij te wedstrijden tegen Bayern en Milan terug willen lezen
tegen Bayern was Ajax gewoon favoriet en Milan was al eerder van gewonnen dus we wisten wel dat het weer zou kunnen al vond ik die finale zelf echt wel 50-50quote:Op dinsdag 30 april 2019 11:29 schreef Saekerhett het volgende:
Jammer dat FOK! in 1995 nog niet bestond, ik had graag de reacties om en nabij te wedstrijden tegen Bayern en Milan terug willen lezen
Ik knal in de ochtend al mijn werk er doorheen en na de lunch ga ik de samenvattingen kijken van de eerdere CL wedstrijden dit seizoen om er vast lekker in te komen😂quote:Op dinsdag 30 april 2019 11:31 schreef Mestreech1990 het volgende:
Werken is niet te doen vandaag...
Hopelijk zijn de kopjes fris vanavond, zijn ze effectief zoals in Madrid. Nu je hier staat moet je ook doorpakken.
Sevngodtwitter:AFCAjax twitterde op dinsdag 30-04-2019 om 11:57:00Doe 't voor m'n team. 👑#UCL #totaja https://t.co/JK9Ds9GvCk reageer retweet
Dat zi ye choedquote:Op dinsdag 30 april 2019 11:17 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Ik denk dat je het te ligt opvat.
supportersquote:Op dinsdag 30 april 2019 12:23 schreef onlogisch het volgende:
Nu op Radio 1 supporters die hun kaarten voor grof geld aanbieden volgende week.
Alsof de meesten van ons niet al hun verplichtingen af zouden zeggen voor deze wedstrijd. Hij staat alleen wat meer in de spotlights.quote:Op dinsdag 30 april 2019 10:53 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
wint alles daar, die kunnen een dagje vrij wel gebruiken.
zouden ze dat bij jouw club ook doen? Tja dat zullen we nooit wetenquote:Op dinsdag 30 april 2019 12:24 schreef onlogisch het volgende:
Er gaan kaartjes voor 2k+
Twitter ontploft. Die gast op Radio 1 : Fuck it, geld is geld.
Kijk, dat zijn de echte
Op zeker.quote:Op dinsdag 30 april 2019 12:25 schreef Tarado het volgende:
[..]
zouden ze dat bij jouw club ook doen? Tja dat zullen we nooit weten
doe t voor mn team jaxiequote:Op dinsdag 30 april 2019 12:17 schreef Bolasie het volgende:
Sevngodtwitter:AFCAjax twitterde op dinsdag 30-04-2019 om 11:57:00Doe 't voor m'n team. 👑#UCL #totaja https://t.co/JK9Ds9GvCk reageer retweet
wat is herres lolquote:Op dinsdag 30 april 2019 12:29 schreef Bolasie het volgende:
[..]
Ik zet herres op die flank als Neres
Hypedquote:Op dinsdag 30 april 2019 12:17 schreef Bolasie het volgende:
Sevngodtwitter:AFCAjax twitterde op dinsdag 30-04-2019 om 11:57:00Doe 't voor m'n team. 👑#UCL #totaja https://t.co/JK9Ds9GvCk reageer retweet
Gemakzucht is helemaal een uiterste. Ze hebben gewoon weer een berg te beklimmen, ze moeten weer in de wedstrijd een niveau zien te halen dat ze weliswaar kunnen bereiken maar niet zomaar hebben. Als Ajax gewoon zijn eigen niveau haalt en gewoon zijn eigen spel speelt gaan ze er met 3-0 af.quote:Op dinsdag 30 april 2019 12:09 schreef jarco1984z het volgende:
Ik hoop dat Ajax niet te makkelijk denkt over deze pot. Dat ze tegen twee grote namen stonden te spelen in de vorige twee rondes heeft ze denk ik geholpen om scherp te zijn. Hopelijk maakt dat geen plaats voor iets van gemakzucht. Dat zou een valkuil kunnen zijn.
Liever een indo toch smoofie? Wibi soerjadigod @Doublepainquote:Op dinsdag 30 april 2019 12:30 schreef Smoofie het volgende:
Nodigen ze andre rieu wel uit zoals in 1995?
Godverdomme kkharde diss.quote:Op dinsdag 30 april 2019 12:25 schreef Tarado het volgende:
[..]
zouden ze dat bij jouw club ook doen? Tja dat zullen we nooit weten
niet meer dan drie seconden opgezet maar,quote:
Ik vind hem wel lekkerquote:Op dinsdag 30 april 2019 12:29 schreef Bolasie het volgende:
[..]
Ik zet herres op die flank als Neres
In de Champions League bedoelde ik.quote:
quote:Op dinsdag 30 april 2019 11:29 schreef Saekerhett het volgende:
Jammer dat FOK! in 1995 nog niet bestond, ik had graag de reacties om en nabij te wedstrijden tegen Bayern en Milan terug willen lezen
quote:Op woensdag 24 mei 1995 22:45 schreef bianconeri het volgende:
Dat schijtmilan is gewoon veels te afhankelijk van Savicevic zei ik al. Zonder hem verliezen ze dus zelfs van zo'n kansloos kutteam als Ajax
Ik ben er dus volgende week voor school, kut timingquote:Op dinsdag 30 april 2019 13:50 schreef Simmertje het volgende:
Ik vind het toch verdomme jammer dat ik niet in Londen ben
hoeveel kijks??quote:Op dinsdag 30 april 2019 13:51 schreef riazop het volgende:
Keiharde AJAX rap van Sevn Alias ontploft op socmed
wij hebben je niet tegen gehoudenquote:Op dinsdag 30 april 2019 13:50 schreef Simmertje het volgende:
Ik vind het toch verdomme jammer dat ik niet in Londen ben
Nooit gesnapt waarom men zo wegliep met Sevn, qua flow is het echt moeilijk-meh. Maar ja, nu gaat het om Jaxie (quote:Op dinsdag 30 april 2019 13:51 schreef riazop het volgende:
Keiharde AJAX rap van Sevn Alias ontploft op socmed
Rapquote:Op dinsdag 30 april 2019 13:51 schreef riazop het volgende:
Keiharde AJAX rap van Sevn Alias ontploft op socmed
geen nageslacht zou een goed idee zijn bij jou.quote:Op dinsdag 30 april 2019 14:18 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Rap
Ik snij nog liever mijn lul er af.
Ik had verdomme 10 euro op Ajax moet zetten Winst CL.quote:Op dinsdag 30 april 2019 14:27 schreef Themeparktommy het volgende:
Nog mensen die 1000,- euro op een onmogelijke eindstand inzetten?
Gewoon 1000 op winst Tottenham. Of je hebt knaken, of een geweldige uitgangspositie voor Ajax.quote:Op dinsdag 30 april 2019 14:27 schreef Themeparktommy het volgende:
Nog mensen die 1000,- euro op een onmogelijke eindstand inzetten?
quote:Op dinsdag 30 april 2019 14:34 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
Gewoon 1000 op winst Tottenham. Of je hebt knaken, of een geweldige uitgangspositie voor Ajax.
quote:Op dinsdag 30 april 2019 14:39 schreef mokkiemok het volgende:
1000 op ajax gewoon, get rich or die trying.
Ik zei het vanochtend ook al, ik vind het beangstigend dat het eigenlijk allemaal te mooi is om waar te zijnquote:Op dinsdag 30 april 2019 14:45 schreef Elan het volgende:
Ajax de grote favoriet en Spurs aangeslagen wild dat de genadeslag moet krijgen.
Dit kan natuurlijk alleen maar mis gaan eigenlijk.
precies waarom we hier nog niet overgaan op euforie, ik zie het nog steeds als 50/50 en verwacht niks maar hoop op een mooie wedstrijd.quote:Op dinsdag 30 april 2019 14:45 schreef Elan het volgende:
Ajax de grote favoriet en Spurs aangeslagen wild dat de genadeslag moet krijgen.
Dit kan natuurlijk alleen maar mis gaan eigenlijk.
die van de Gele Graaf zijn niet helemaal lekkerquote:Op dinsdag 30 april 2019 14:45 schreef Elan het volgende:
Ajax de grote favoriet en Spurs aangeslagen wild dat de genadeslag moet krijgen.
Dit kan natuurlijk alleen maar mis gaan eigenlijk.
Valentijn inderdaad, ik zat gisteren werkelijk vol verbazing die podcast te luisteren.quote:Op dinsdag 30 april 2019 14:46 schreef Tarado het volgende:
[..]
die van de Gele Graaf zijn niet helemaal lekker
eerst de hele boel afkraken en nu doen alsof de CL winnen de normaalste zaak van de wereld isquote:Op dinsdag 30 april 2019 14:47 schreef Elan het volgende:
[..]
Valentijn inderdaad, ik zat gisteren werkelijk vol verbazing die podcast te luisteren.
nee dan kan hij weer z'n Ten Hag dossier uit de kast trekken, "tactisch gefaald etc"quote:Op dinsdag 30 april 2019 14:51 schreef mokkiemok het volgende:
Valentijn is nu aan het trollen, alleen als Ajax daadwerkelijk wint, kan hij zeggen dat gelijk had, en als ze er af gaan zegt hij ja natuurlijk was ik niet serieus.
altijd weer negatief johquote:Op dinsdag 30 april 2019 14:45 schreef Elan het volgende:
Ajax de grote favoriet en Spurs aangeslagen wild dat de genadeslag moet krijgen.
Dit kan natuurlijk alleen maar mis gaan eigenlijk.
Ik denk dat jij wel extra gaat genieten van Neres hequote:Op dinsdag 30 april 2019 14:49 schreef Tarado het volgende:
[..]
eerst de hele boel afkraken en nu doen alsof de CL winnen de normaalste zaak van de wereld is
Ik quote een journalist Hans, gelukkig had de rest van het topic dat wel direct door.quote:Op dinsdag 30 april 2019 14:56 schreef KingRoland het volgende:
[..]
altijd weer negatief joh
wat ben jij zuur zeg
jammer dat je weer zo bijdehand moet doenquote:Op dinsdag 30 april 2019 14:57 schreef Elan het volgende:
[..]
Ik quote een journalist Hans, gelukkig had de rest van het topic dat wel direct door.
Ik hoop dat Liverpool Barcelona helemaal kapot maakt. Dit is de CL waar de underdogs het verschil maken, dus ik zie kansen voor Liverpool.quote:Op dinsdag 30 april 2019 14:58 schreef Elan het volgende:
Mijn voorspelling: Vanavond 1-1
3-2 in Amsterdam.
Finale 4-2 voor Barcelona
Liverpool stond vorig seizoen ook in de finale dan ben je geen outsider meer.quote:Op dinsdag 30 april 2019 14:59 schreef KingRoland het volgende:
[..]
Ik hoop dat Liverpool Barcelona helemaal kapot maakt. Dit is de CL waar de underdogs het verschil maken, dus ik zie kansen voor Liverpool.
Ik vind Liverpool helemaal niet de underdog tegen Barcelona. Hadden even een dip rond de kerst, maar zijn op dit moment weer akelig goed. Zeer stabiele defensie met daarnaast misschien wel de beste voorhoede van Europa momenteel. Ik speel eigenlijk denk ik veel liever tegen Barca de finale, Liverpool is precies de ploeg waar Ajax het ontzettend moeilijk tegen gaat krijgen.quote:Op dinsdag 30 april 2019 14:59 schreef KingRoland het volgende:
[..]
Ik hoop dat Liverpool Barcelona helemaal kapot maakt. Dit is de CL waar de underdogs het verschil maken, dus ik zie kansen voor Liverpool.
Milan speelt toch niet vanavond?quote:Op dinsdag 30 april 2019 14:56 schreef ForzaMilan het volgende:
Tering man. Nog 6 uurtjes kan niet wachten.
Tegen barca wel hoor. ik hoor alleen maar finales met barca.quote:Op dinsdag 30 april 2019 15:01 schreef Elan het volgende:
[..]
Liverpool stond vorig seizoen ook in de finale dan ben je geen outsider meer.
ajax - liverpool vind ik ook mooi hoor. win win. geen club wie ik het totaal niet gun op barca na dan.quote:Op dinsdag 30 april 2019 15:02 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Ik vind Liverpool helemaal niet de underdog tegen Barcelona. Hadden even een dip rond de kerst, maar zijn op dit moment weer akelig goed. Zeer stabiele defensie met daarnaast misschien wel de beste voorhoede van Europa momenteel. Ik speel eigenlijk denk ik veel liever tegen Barca de finale, Liverpool is precies de ploeg waar Ajax het ontzettend moeilijk tegen gaat krijgen.
Zijn beide gewoon mooie (historische) finales waar we absoluut de underdog zullen zijn. Hoop alleen niet een finale zoals tegen Man Utd, daar was je gewoon echt kansloos.quote:Op dinsdag 30 april 2019 15:03 schreef KingRoland het volgende:
[..]
ajax - liverpool vind ik ook mooi hoor. win win. geen club wie ik het totaal niet gun op barca na dan.
het maakt mij niet uit wie ze maakt als ze maar winnenquote:Op dinsdag 30 april 2019 14:57 schreef KingRoland het volgende:
[..]
Ik denk dat jij wel extra gaat genieten van Neres he
als het ze lukt om enigszins dit niveau weer te krijgen/behouden, zou dat een wereldprestatie zijn.quote:Van der Sar waarschuwt Ajax-spelers in The Guardian: 'Volgend seizoen wéér'
Edwin van der Sar beseft dat diverse spelers van Ajax komende zomer hopen op een stap naar het buitenland, maar de algemeen directeur is niet bereid om mee te werken aan een massale exodus. Hij stelt dat in gesprek met The Guardian.
"Het is niet mijn idee om zeven spelers van dit elftal te verkopen. We willen competitief en dit niveau volgend seizoen weer te halen", aldus Van der Sar, die de Europese zegereeks van zijn club uitgebreid bespreekt met de kwaliteitskrant.
Dat een aantal spelers niet te behouden is, weet de voormalig doelman. "Marc (Overmars, directeur voetbalzaken, red.) en ik zijn prof geweest. Wij verlieten de club op een zeker moment ook, op zoek naar een nieuwe uitdaging. We weten dat zoiets gaat gebeuren. Is ook geen probleem, zolang spelers maar twee, drie of zelfs vier goede seizoenen bij de club besteden. Dáárna kunnen ze gaan."
Ajax verkocht Frenkie de Jong al aan FC Barcelona. Matthijs de Ligt lijkt zijn vriend en collega richting Spanje te volgen.
https://www.voetbalprimeu(...)niet-mijn-idee-.html
Ik vrees nu al voor een kutseizoen eigenlijk, dus laten we van de komende weken (of maand als het mee zit) genietenquote:Op dinsdag 30 april 2019 15:19 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
als het ze lukt om enigszins dit niveau weer te krijgen/behouden, zou dat een wereldprestatie zijn.
Niet onmogelijk, maar wel hoogst onwaarschijnlijk.
Je haalt toch nooit een gelijkwaardige vervanger voor Tadic en/of Ziyech? Laat staan voor De Ligt en De Jong.quote:Op dinsdag 30 april 2019 15:19 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
als het ze lukt om enigszins dit niveau weer te krijgen/behouden, zou dat een wereldprestatie zijn.
Niet onmogelijk, maar wel hoogst onwaarschijnlijk.
Tadic blijft wel denk ik, en Ziyech geef ik ook wel een aardige kans om te blijvenquote:Op dinsdag 30 april 2019 15:25 schreef Elan het volgende:
[..]
Je haalt toch nooit een gelijkwaardige vervanger voor Tadic en/of Ziyech? Laat staan voor De Ligt en De Jong.
quote:Op dinsdag 30 april 2019 15:26 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Tadic blijft wel denk ik, en Ziyech geef ik ook wel een aardige kans om te blijven
Zou mooi zijn maar lijkt er niet op.quote:"Voetbal blijft onvoorspelbaar. Soms wil je blijven, maar dan gebeuren er dingen", laat Tadic weten in gesprek met FOX Sports. Op de vermeende interesse van Manchester City wil de sterspeler niet ingaan. "Ik heb niet met mijn agent gesproken. Ik wil geen energie verspillen aan dit soort dingen. We hebben afgesproken dat hij mij niets vertelt, omdat ik mij op Ajax wil focussen."
Tadic blijft gewoon, ziyech is ook nog niet weg.quote:Op dinsdag 30 april 2019 15:25 schreef Elan het volgende:
[..]
Je haalt toch nooit een gelijkwaardige vervanger voor Tadic en/of Ziyech? Laat staan voor De Ligt en De Jong.
Dit zegt eigenlijk bijzonder weinig. Maar 1 op 1 vervangers kan je rustig vergeten ja. Maar er is wel geld, dus als je 5/6 basisspelers kunt houden is er wel wat mogelijk om in ieder geval in de Eredivisie een meer dan representatief elftal te houden. Een seizoen als dit kun je rustig vergeten ja, maar goed dit is ook uniek.quote:Op dinsdag 30 april 2019 15:31 schreef Elan het volgende:
[..]
[..]
Zou mooi zijn maar lijkt er niet op.
Volgens mij heeft Lloris persoonlijk Tottenham gered in de return tegen Dortmund.quote:Op dinsdag 30 april 2019 14:43 schreef TLC het volgende:
Ik ben niet kapot van die Lloris, zo'n Cillissen in Barcelona kan toch niet veel minder zijn ?
Hup Ajax !
Ik zou nog even genieten van de laatste paar wedstrijden van het seizoen. Ik verwacht eerlijk gezegd niet dat er volgend seizoen een (minstens) zo sterk elftal staat. Daarbij is ook de vraag natuurlijk wat Erik Ten Hag gaat doen.quote:Op dinsdag 30 april 2019 15:33 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
Tadic blijft gewoon, ziyech is ook nog niet weg.
Dat niet alleen na de europa league finale hebben ze ook bewezen (weliswaar niet in 1 keer) goed te kunnen inkopen.
De financiële middelen zijn er en met een mogelijk finale(overwinning CL) heb je wel wat meer kans bij spelers van een bepaald niveau.
ik probeer er nu nog niet mee bezig te zijn en te genieten van het moment, maar ik kan echt niet wachten om te zien hoe het team er volgend seizoen uit ziet.
Veltman toch basis?quote:Op dinsdag 30 april 2019 15:38 schreef Simmertje het volgende:
Iemand enig idee waarom de odd van Ajax zo omhoog geschoten is opeens? Stond gister nog op 2,90 op de meeste sites en nu opeens 3,40.
Ben benieuwd.quote:Op dinsdag 30 april 2019 15:33 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
Tadic blijft gewoon, ziyech is ook nog niet weg.
Dat niet alleen na de europa league finale hebben ze ook bewezen (weliswaar niet in 1 keer) goed te kunnen inkopen.
De financiële middelen zijn er en met een mogelijk finale(overwinning CL) heb je wel wat meer kans bij spelers van een bepaald niveau.
ik probeer er nu nog niet mee bezig te zijn en te genieten van het moment, maar ik kan echt niet wachten om te zien hoe het team er volgend seizoen uit ziet.
gaat inderdaad heel moeilijk worden om dit seizoen te herhalen, sowieso onmogelijk zonder De Jong, zo'n speler is er gewoon geen 2e van.quote:Op dinsdag 30 april 2019 15:40 schreef Elan het volgende:
[..]
Ben benieuwd.
Komt op mij wel over als een seizoen waarin alles toevalligerwijs prachtig samen valt. De Jong en De Ligt als extreme talenten met gearriveerde spelers die op de toppen van hun kunnen spelen. Lijkt me lastig om dat komend seizoen te evenaren.
En niet om te bagatelliseren want het is fenomenaal wat jullie laten zien maar dat Real kon je natuurlijk ook niet op een beter moment treffen.
Rap is echt de grootste aids ooit.quote:Op dinsdag 30 april 2019 13:51 schreef riazop het volgende:
Keiharde AJAX rap van Sevn Alias ontploft op socmed
Wat is uw voorspelling voor vanavondquote:Op dinsdag 30 april 2019 15:45 schreef Tarado het volgende:
[..]
gaat inderdaad heel moeilijk worden om dit seizoen te herhalen, sowieso onmogelijk zonder De Jong, zo'n speler is er gewoon geen 2e van.
Ik vond Real voetballend beter dan Juve, het verschil was Ronaldo
Ik vond het Jah jah jah blah blah blah filmpje leuk, deze ooraids mogen ze achterwege laten. Dit is meer iets voor een Tele2 reclamequote:Op dinsdag 30 april 2019 15:49 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Rap is echt de grootste aids ooit.
Dit moeten ze niet meer doen.
Ik kwam er gisteren pas achter dat Ajax niet meer tegen Liverpool heeft gespeeld sinds 1966/67quote:Op dinsdag 30 april 2019 15:03 schreef KingRoland het volgende:
[..]
ajax - liverpool vind ik ook mooi hoor. win win. geen club wie ik het totaal niet gun op barca na dan.
Real afgelopen weekend tiende nederlaag, dat is wel echt ongekend voor die club. Die hele ploeg is jarenlang gedrild om Ronaldo te bedienen, schattig naïef om dan te denken dat je zonder hem ook prima uit te voeten kan.quote:Op dinsdag 30 april 2019 15:45 schreef Tarado het volgende:
[..]
gaat inderdaad heel moeilijk worden om dit seizoen te herhalen, sowieso onmogelijk zonder De Jong, zo'n speler is er gewoon geen 2e van.
Ik vond Real voetballend beter dan Juve, het verschil was Ronaldo
2-2quote:Op dinsdag 30 april 2019 15:49 schreef JanCees het volgende:
[..]
Wat is uw voorspelling voor vanavond
nee inderdaadquote:Op dinsdag 30 april 2019 15:51 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik kwam er gisteren pas achter dat Ajax niet meer tegen Liverpool heeft gespeeld sinds 1966/67
Toen keek zelfs Tarado volgens mij nog geen voetbal.
Ik zat gisteren even te kijken wie we in de voorrondes kunnen treffen als we kampioen worden (en de CL niet winnen).quote:Op dinsdag 30 april 2019 15:21 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Ik vrees nu al voor een kutseizoen eigenlijk, dus laten we van de komende weken (of maand als het mee zit) genieten
ze spelen ook nergens meer voor dus dan wordt het moeilijk, maar als je een kleine 50 goals verkoopt en je haalt er niets voor terug ben je niet erg slimquote:Op dinsdag 30 april 2019 15:51 schreef Elan het volgende:
[..]
Real afgelopen weekend tiende nederlaag, dat is wel echt ongekend voor die club. Die hele ploeg is jarenlang gedrild om Ronaldo te bedienen, schattig naïef om dan te denken dat je zonder hem ook prima uit te voeten kan.
Maar goed lekker belangrijk, over een paar jaar weten mensen toch alleen nog die 1-4.
Gelukkig zit Rostov niet in dat rijtjequote:Op dinsdag 30 april 2019 15:52 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik zat gisteren even te kijken wie we in de voorrondes kunnen treffen als we kampioen worden (en de CL niet winnen).
Kopenhagen, Rosenborg, Dinamo Zagreb, Slavia Praag. Er kwam wat trauma naar boven.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |