Dat zou idd ook nog kunnen. Maar we willen eerst onze eigen dierenarts een kans gevenquote:Op donderdag 25 april 2019 07:59 schreef Cryptocoryne het volgende:
Misschien kunnen jullie nog naar een gespecialiseerde dierenarts gaan.
Je kunt je eigen dierenarts gewoon aanhouden.quote:Op donderdag 25 april 2019 08:28 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Dat zou idd ook nog kunnen. Maar we willen eerst onze eigen dierenarts een kans gevenhij krijgt nu sinds gisteren avond weer andere medicatie. Hopelijk slaat dat snel aan.
Wij zijn helaas dat station al gepasseerd. Loebes heeft al jaren een wandelschema, supplementen en pijnstillers voor de slechte dagen we hebben hem nu alleen heel snel zien verslechteren. Vandaar dat hij dan voortaan Metacam zou krijgen maar het lijkt allemaal niet aan te slaanquote:Op donderdag 25 april 2019 08:39 schreef Cryptocoryne het volgende:
[..]
Je kunt je eigen dierenarts gewoon aanhouden.
Wij hadden vroeger ook een hond met artrose, en die brachten we naar een gespecialiseerde dierenarts, die kreeg toen een wandelschema, pijnstillers, voedingsupplementen en een speciaal kussen. En dat hielp, want daarna had ze er veel minder last van.
We willen idd als hij stabiel is gaan kijken wat we nog meer voor hem kunnen doen. Maar dan moet hij eerst stabiliseren.quote:Op donderdag 25 april 2019 14:36 schreef Miss_Isis het volgende:
Ach wat sneu dat hij zo'n last heeftik heb geen ervaring met die pijnstillers, maar hopelijk gaan ze snel werken. Zoveel pijn moeten lijden dat hij bijna niet kan lopen is ook niet hond-waardig natuurlijk
![]()
Ik hoor wel allemaal lyrische verhalen van mensen over CBD olie, wie weet kun je dat ook nog proberen? Dat schijnt tegen zo'n beetje alles te helpen als ik de verhalen van enthousiaste gebruikers moet geloven. En wellicht (zodra de pijn is gestabiliseerd) iets van aqua therapie om de spieropbouw in zijn achterhand te vergroten, zonder zijn gewrichten extra te belasten?
Pff! Succes!quote:Op donderdag 25 april 2019 17:27 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
We gaan zometeen weer naar de dierenarts. Ik heb een naar voorgevoel
Ik woon Deurne, noord Brabant.quote:Op donderdag 25 april 2019 18:45 schreef Candaasje het volgende:
Pfoe, klinkt wel zorgelijk ja![]()
Als jullie besluiten verder te willen behandelen, dan zou je eens overleggen of Onsior al een gepasseerd station is (ook een NSAID, zoals Metacam, maar meer gericht op gewrichtsontstekingen.)
Waar ik ook wel goede verhalen over heb gehoord; therapie bij een dierenfysiotherapeut (zoek er dan wel eentje die echt diploma's heeft gehaald voor humane fysiotherapie, en daarna heeft doorgeleerd. Dat is de officiële weg). Ik weet niet waar je woont, maar in Kamerik schijnt wel een goede te zitten. Mocht dat in de buurt liggen.
Ah, dat is niet echt in de richtig nee.quote:Op donderdag 25 april 2019 18:52 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Ik woon Deurne, noord Brabant.
Ik weet niet of dat al gepasseerd station is hij heeft nu pillen die pijnstiller en prednison in een zijn.
Groot respect voor alle moeite die je steekt in de goede medische zorg voor je hond. Ik hoop dat ze erachter komen wat het is en dat het te behandelen is, er is niets ergers dan je huisdier waarvan je zoveel houdt, hulpeloos te zien lijden. Sterkte voor jou en je dier.quote:Op donderdag 25 april 2019 07:34 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Hallo,
De meeste mensen hier weten wel dat ik een blonde Labrador Loebes heb. Helaas gaat het niet goed met hem.
En voor degene die zeggen ga dan naar de dierenarts, dat ben ik geweest afgelopen vrijdag, dinsdag en gisteren.
We hebben een bloedtest laten doen daar kwam uit dat hij gezond is, lichamelijk onderzoek wees ook niks uit behalve de artrose waar wij van op de hoogte waren door eerdere tests en foto's die we hebben laten maken.
Dus de pijn komt daar vandaan.
Sinds vrijdag heeft hij metacam gekregen tot ik dinsdag ochtend met hem aan de wandel ging en op nog geen 200 meter van huis wilde hij alleen nog maar liggen. Niet goed dus en de dierenarts meteen weer gebeld.
Toen moesten we stoppen met de Metacam
Daar heeft hij een Dexamethason injectie gekregen en dinsdag avond leek hij daadwerkelijk wel wat happier. Heeft een rondje lekker mee gewandeld en had er zowaar echt de gang in.
Nu heeft hij phen-pred pijnstillers. Hoe lang duurt het normaal gezien voor die moeten gaan werken? Hij heeft gisteren avond twee pillen gehad en nu net weer twee.
Iemand nog andere ideeën? Hij krijgt als supplementen als glucosamine enzo.
Mijn man en ik maken ons echt ontzettend veel zorgen
We zijn nog onderweg. Kan pas om 19:30 terecht. En eigenwijs dat ik ben zitten we nog steeds bij onze dierenarts in Eindhoven.quote:Op donderdag 25 april 2019 18:58 schreef Candaasje het volgende:
[..]
Ah, dat is niet echt in de richtig nee.
En ik bedacht me net eigenlijk te laat dat cortico's en Onsior niet zo'n goede combinatie zijn![]()
En alleen op een NSAID zal wel niet meer afdoende zijn waarschijnlijk.
Heeft de dierenarts nog wat kunnen helpen?
Ah, nouja een dierenarts waarbij je je fijn voelt is wel een reisje waard wat mij betreft hoorquote:Op donderdag 25 april 2019 19:06 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
We zijn nog onderweg. Kan pas om 19:30 terecht. En eigenwijs dat ik ben zitten we nog steeds bij onze dierenarts in Eindhoven.
Dankjewel dat is lief ik ben van mening dat als je voor een hond kiest (of welk ander dier dan ook) dat je er voor moet zorgen dat ze goed eten, drinken, liefde een lekker bed en medische zorg moeten krijgen. Niet perse in de volgorde trouwensquote:Op donderdag 25 april 2019 19:01 schreef DoubleUU het volgende:
[..]
Groot respect voor alle moeite die je steekt in de goede medische zorg voor je hond. Ik hoop dat ze erachter komen wat het is en dat het te behandelen is, er is niets ergers dan je huisdier waarvan je zoveel houdt, hulpeloos te zien lijden. Sterkte voor jou en je dier.
Nogmaals sterkte. Ik hoop dat het goedkomt.quote:Op donderdag 25 april 2019 19:10 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Dankjewel dat is lief ik ben van mening dat als je voor een hond kiest (of welk ander dier dan ook) dat je er voor moet zorgen dat ze goed eten, drinken, liefde een lekker bed en medische zorg moeten krijgen. Niet perse in de volgorde trouwensLoebes is altijd al een zorgen hondje geweest. Maar dat het nu in een keer zo hard achteruit gaat zagen wij ook niet aankomen eigenlijk.
Hij staat twee keer per dag op een paardenmiddel.quote:Op donderdag 25 april 2019 19:07 schreef Angelfrouk het volgende:
Wij hadden een poes die veel pijn had. 1x per dag pijnstilling was niet genoeg. In overleg met de dierenarts hebben we dat toen in tweeën gesplitst en dat werkte voor haar prima. Is dat nog een oplossing? Zelfde dosis in meerdere keren geven?
Ja hij zit daar al van pups af aan ik vind dat een fijn idee.quote:Op donderdag 25 april 2019 19:07 schreef Candaasje het volgende:
[..]
Ah, nouja een dierenarts waarbij je je fijn voelt is wel een reisje waard wat mij betreft hoor![]()
Succes!
Daar hebben mijn man en ik het al over gehad. Als onze dierenarts zegt ik kan hem niet helpen zullen wij het juiste doen en Loebes laten gaan.quote:Op donderdag 25 april 2019 19:22 schreef DoubleUU het volgende:
Ik wil trouwens nog wel even pleiten voor het volgende: Als het erg lang duurt en je komt er uiteindelijk niet uit, doe dan alsjeblieft wel het humane. Met andere woorden, als er uiteindelijk geen oplossing gevonden kan worden, dan moet het lijden ook stoppen, vind ik. Hoe denk jij daarover? Jij zegt dat hij overduidelijk lijdt..
Ik ga dit bekijken dankjewel.quote:Op donderdag 25 april 2019 19:19 schreef Lonaa het volgende:
Sally heeft veel baat gehad met Anarthron-injecties, maar ik weet niet of dat ook werkt in jullie situatie. (https://www.dierenkliniekecht.nl/huisdieren/anarthron-bij-artrose)
Ik vind het wel heel naar voor jullie, ik ken de stress...
Ik weet hoeveel je van hem houdt, en dat je het beste voor hem wiltquote:Op donderdag 25 april 2019 19:24 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Daar hebben mijn man en ik het al over gehad. Als onze dierenarts zegt ik kan hem niet helpen zullen wij het juiste doen en Loebes laten gaan.
Heel goed. Het zal verschrikkelijk zijn, maar hem laten leven met pijn omdat jij dat wilt zal nog veel meer pijn opleveren. Voor beiden. Ik word gewoon zelf treurig van je verhaalquote:Op donderdag 25 april 2019 19:24 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Daar hebben mijn man en ik het al over gehad. Als onze dierenarts zegt ik kan hem niet helpen zullen wij het juiste doen en Loebes laten gaan.
Mooi beestje, ziet er top fit uit als je hem zo ziet. Beetje dun wel. Haha dus slobberen doet ie wel?:P Echte Loebes.quote:Op donderdag 25 april 2019 19:31 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[ afbeelding ]
Dit is mijn knappe jongen vorige week donderdag. Toen hij moe was en we toen maar lekker met zijn twee in het gras zijn gaan liggen.
Als hij drinkt loopt daarna zijn halve drinkbak over de vloer heel fijn met laminaat![]()
Dun is hij niet hoor. Hij weegt 35 kilo. Dik is hij ook niet trouwens. Volgens de dierenarts precies goed.quote:Op donderdag 25 april 2019 19:37 schreef DoubleUU het volgende:
[..]
Mooi beestje, ziet er top fit uit als je hem zo ziet. Beetje dun wel. Haha dus slobberen doet ie wel?:P Echte Loebes.
Ah oke dan ligt het aan de houding op de foto.quote:Op donderdag 25 april 2019 19:41 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Dun is hij niet hoor. Hij weegt 35 kilo. Dik is hij ook niet trouwens. Volgens de dierenarts precies goed.
Ik geloof dat ik een atrosehond niet koud zou leggenquote:Op donderdag 25 april 2019 20:38 schreef Cause_Mayhem het volgende:
Ontzettend veel sterkte hiermee. Heb niet echt tips voor je die nu ingezet kunnen worden. Heb goede resultaten met aqua therapie en fysiotherapie voor honden gezien. Maar dat is voor als hij iets aangesterkt is.
Verder kan je misschien een natte handdoek of koelmat op de kussens leggen zodat hij daarop wil liggen (nou ja, dat is het idee, of hij het doet is een tweede)? Het is nu nog te warm om op kussens te liggen.
Kan de schildklier waarde voortkomen uit de medicijnen?quote:Op donderdag 25 april 2019 20:45 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Hoeft ook helemaal niet zomaar.
Oké lang verhaal. Loebes heeft zover de dierenarts kan bepalen nu geen pijn. Maar de dierenarts kwam met iets anders. Schildklier problemen.
Dus weer een bloedtest gedaan en zijn waarde zit op 12 waar hij minstens 20 moet hebben. Nieuwe medicijnen. Over 3 weken sowieso terug weer waarde bepalen.
Die had ik niet aan zien komen
Nee maar het verklaard wel een hoop voor ons.quote:Op donderdag 25 april 2019 20:47 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Kan de schildklier waarde voortkomen uit de medicijnen?
Niet schuldig voelen. Achteraf kaarten ditdat.quote:Op donderdag 25 april 2019 21:01 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Nee maar het verklaard wel een hoop voor ons.
Wij zijn 5 maanden aan het verbouwen geweest. En in die tijd hebben we die arme drommel overal naartoe gesleept. Dus wij dachten dat arme beest is gewoon kei moe van al dat gesleep. Ja niet dus.. Ik voel me zo schuldig
Ogh excuseer je daar alsjeblieft niet voor. Je had het nooit kunnen weten. Bij onze Remus (broertje van onze Loebes) is ook een tumor geknapt 2,5 week geleden. En is toen ook overleden. Dat gaat zo snel. En hun wisten zelfs dat die tumor er zat. Als je het niet weet kun je dat onmogelijk gokken.quote:Op donderdag 25 april 2019 21:06 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Niet schuldig voelen. Achteraf kaarten ditdat.
Ik snap het wel, echt. Zelf worstel ik soms nog steeds omdat ik 'alleen maar' dacht dat Sally oud werd, bloedtesten lieten niks geks zien. En toen bleek ze toch ineens heel heel erg ziek 8 weken later met 2 gigantische tumoren.
Op woensdag was ze helemaal niet lekker en ik mocht niet meer aan haar buik zitten nadat ze buiten was geweest. DA gebeld, 'zal wel niks zijn, waarschijnlijk spier verrekt'', toen bleek dat er een tumor gebarsten was en ik was pas 20 uur later bij de DA.![]()
En toen was het te laat. En misschien was dat die dag daarvoor ook wel zo geweest maar ze heeft zich zo slecht gevoeld en ik heb er niks aan gedaan.
(Nu zit ik er weer om te janken...)
Sorry voor topickaap.
Zeker. Maar het doet wel pijn.quote:Op donderdag 25 april 2019 21:31 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Ogh excuseer je daar alsjeblieft niet voor. Je had het nooit kunnen weten. Bij onze Remus (broertje van onze Loebes) is ook een tumor geknapt 2,5 week geleden. En is toen ook overleden. Dat gaat zo snel. En hun wisten zelfs dat die tumor er zat. Als je het niet weet kun je dat onmogelijk gokken.
Maar het doet gewoon vreselijk veel pijn om te weten dat ze pijn hebben (gehad) maar je kunt dat jezelf niet kwalijk nemen. Je hebt immers de dierenarts gebeld en dan ga je uit van de deskundigheid van die persoon. Meer kun je niet doen toch.
Niet te koud. Maar nu wel koeler.quote:Op donderdag 25 april 2019 20:40 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Ik geloof dat ik een atrosehond niet koud zou leggen
Loebes heeft een koelmat op de hamburger foto zit hij erop. Hij gaat daar af en toe op liggen want hij heeft het best snel warm. Heb gelukkig niet het idee dat hij daar stijver van wordt.quote:Op donderdag 25 april 2019 20:38 schreef Cause_Mayhem het volgende:
Ontzettend veel sterkte hiermee. Heb niet echt tips voor je die nu ingezet kunnen worden. Heb goede resultaten met aqua therapie en fysiotherapie voor honden gezien. Maar dat is voor als hij iets aangesterkt is.
Verder kan je misschien een natte handdoek of koelmat op de kussens leggen zodat hij daarop wil liggen (nou ja, dat is het idee, of hij het doet is een tweede)? Het is nu nog te warm om op kussens te liggen.
Nee joh, Labrador he. Als het niet kan vretenquote:Op donderdag 25 april 2019 21:54 schreef monsterd. het volgende:
Hahaha dat vindt hij totaal niet vervelend
Ik doe mijn bestquote:Op donderdag 25 april 2019 21:35 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Zeker. Maar het doet wel pijn.
Maar doe je ook wat met je eigen advies? Jullie hadden het ook niet kunnen weten.
Liefquote:Op donderdag 25 april 2019 21:48 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Verwennen![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ik was al langs geweestquote:Op donderdag 25 april 2019 19:22 schreef Rewimo het volgende:
Oww sterkte T-P![]()
Ik doe even een mention voor @:Miss_Isis, misschien heeft zij nog tips.
quote:
Ik ga maandag bellen om te vragen of we van de pred-phen weer terug mogen naar de metacam. Ik weet niet waarom hij nu nog op de prednison gehouden wordt namelijk.quote:Op zaterdag 27 april 2019 22:05 schreef monsterd. het volgende:
Fijn dat jullie hem op deze manier hem zijn plezier kunnen doen. Heeft de dierenarts nog aangegeven of de prednison binnen een aantal dagen verbetering moet laten zien?
Dat klinkt als een vooruitgang. Fijn!!quote:Op maandag 29 april 2019 11:46 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Loebes mag van de pred-phen terug naar de Metacam. Dan plast hij hopelijk straks ook niet zoveel meer.
Metacam gaan we op zijn lichaamsgewicht mee beginnen en als hij straks weer onze happy woef is gaan we dat afbouwen kijken hoeveel hij nodig heeft voor zijn artrose. Opbouwen kan dan namelijk makkelijker als hij ouder wordt![]()
Hij is vandaag zelf op de bank geklommen en vannacht ook. Dat heeft hij echt heel de week niet gedaan. Ik zie dat als een klein goed teken!
Ja heerlijk. Hij lag vandaag ook weer zo lekker te klooien met zijn tennisballen.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |