Ja is een investering dan maar in grotere hoeveelheden inkopen is een stuk beter.quote:Op zondag 28 april 2019 12:28 schreef Lunatiek het volgende:
[..]
Ja dat is goedkoop. Maar als je weinig geld hebt, kun je die 25 euro helemaal niet betalen. Je hebt dan vaak een budget van 15-25 euro voor de hele week, voor alle maaltijden.
Nee, dat is kant en klare nasi, alles erop en eraanquote:
Daarom zijn mensen met geld vaak veel goedkoper uit dan mensen die geen geld hebben.quote:Op zondag 28 april 2019 12:36 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Ja is een investering dan maar in grotere hoeveelheden inkopen is een stuk beter.
Zou je eigenlijk een soort van instelling voor moeten hebben om mensen met geldproblemen zo'n paket pasta rijst en zo te geven van lang houdbaar eten in bulk.quote:Op zondag 28 april 2019 12:38 schreef Lunatiek het volgende:
[..]
Daarom zijn mensen met geld vaak veel goedkoper uit dan mensen die geen geld hebben.
Dure aardappelkeuze. Je hebt nu ook 3 kg voor 3,22.quote:Op zondag 28 april 2019 12:46 schreef Lunatiek het volgende:
De eerder genoemde zuurkool, bekend om zijn vitaminen, dus supergezond:
[ afbeelding ]
Ik vind het lekker met appel en mozarella, maar die kun je weglaten.
Kilo aardappels kun je makkelijk twee keer mee doen.
Klopt, maar ik hou daar niet zo van en dan kan ik meer dan de helft weggooien. Aardappels kun je niet invriezen.quote:Op zondag 28 april 2019 13:05 schreef Postbus100 het volgende:
[..]
Dure aardappelkeuze. Je hebt nu ook 3 kg voor 3,22.
Ja, alles kan. Maar dan zit je weer te kutten met een apart bouillonblokje èn kruiden voor de rijst waardoor het weer duurder is. En het kost extra gas en water.quote:
Gewoon vaker aardappels eten (ovenschotel met rode kool en gehakt en aardappelpuree kan ook nog. Maakt het allemaal wel goedkoper. En aardappels goed koel bewaren (niet in de koelkast...)quote:Op zondag 28 april 2019 13:11 schreef Lunatiek het volgende:
[..]
Klopt, maar ik hou daar niet zo van en dan kan ik meer dan de helft weggooien. Aardappels kun je niet invriezen.
Gedroogde bonen kon ik in de app niet vinden.quote:Op zondag 28 april 2019 13:22 schreef Postbus100 het volgende:
Chili con carne: gedroogde bonen, daar kan je veel langer mee doen.
En dat pakje kan je laten zitten. Tomatenpuree, uitje, knoflookteentje en wat komijnpoeder, chilipoeder, paprikapoeder, oregano en zout en peper. Serieus, dat is precies hetzelfde als in zo'n pakje zit, hoor.
Ja, dat viel me ook op! 8 cent 'vroeger', nu 28 cent ofzoquote:Op zondag 28 april 2019 13:27 schreef Lunatiek het volgende:
[..]
Wat me tegenvalt is dat de tomatenpuree tegenwoordig zo duur is. Was nog niet zo lang geleden 7 of 10 cent voor 63 gram
Pfoe, heb het gisteren gemaakt voor 6 personen, maar dat was wel een luxe versie.quote:Op zondag 28 april 2019 12:25 schreef kree het volgende:
maar ok nasi maken? hoeveel zijn jullie daar voor kwijt per maaltijd?
29 ct bij Appie.quote:Op zondag 28 april 2019 13:29 schreef Postbus100 het volgende:
[..]
Ja, dat viel me ook op! 8 cent 'vroeger', nu 28 cent ofzo![]()
![]()
Moet je wel zo'n Turk in de buurt hebben.quote:Op zondag 28 april 2019 13:29 schreef Kaneelstokje het volgende:
Algemene tips zijn om je gedroogde en "verse" kruiden bij de Turk te halen. 3 bosjes voor een euro, een bakje voor een euro. Stukken goedkoper dan bij de AH.
Ergo: de Honigmix is goedkoper dan zelfmaken met tomatenpuree.quote:Op zondag 28 april 2019 13:29 schreef Postbus100 het volgende:
[..]
Ja, dat viel me ook op! 8 cent 'vroeger', nu 28 cent ofzo![]()
![]()
niet onder 1 euro p/d maaltijd hequote:Op zondag 28 april 2019 13:20 schreef Lunatiek het volgende:
Spinazie met een hamburgertje en een eitje
[ afbeelding ]
Kidsfavoriet![]()
[ afbeelding ]
Hutspot (behalve de worst kiloverpakkingen)
[ afbeelding ]
Chili con carne! De mix doe je 4x mee.
[ afbeelding ]
Volgens mij moeten de bonen goedkoper kunnen. En de aardappelen zijn dus per 3kg nog iets goedkoper.
Pppd wel, ik ga ervan uit dat er 4 personen van eten, dus max 4 euro. Het zijn grote verpakkingen. Die diepvrieshamburgers bijvoorbeeld, dat is 12 stuks (totaal 840 gram) voor 1,75 euro. Je hebt er maar 1 per persoon per maaltijd nodig, er zit ook al ei in die maaltijd dus meer is niet nodig.quote:
boodschappen lijstjes wil ik hier zien trouwens. Want het is wel mooi lulllen zo op gevoel? Maar komt wss iets duurder uitquote:Op zondag 28 april 2019 16:05 schreef kree het volgende:
HAHA, T kan wel minder natuurlijk?
maar onder eurootje eten pp is lastig
Als je de kipsaté neemt, kun je elk een stokje nemen in plaats van elk 3 stokjes.quote:Op zondag 28 april 2019 16:05 schreef kree het volgende:
HAHA, T kan wel minder natuurlijk?
maar onder eurootje eten pp is lastig
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |