hahahaquote:Op zaterdag 20 april 2019 01:45 schreef FANN het volgende:
[..]
I am Cow, eating grass
Methane gas comes out my ass
And out my muzzle when I belch
Oh, the ozone layer is thinner
From the outcome of my dinner
I am Cow, I am Cow, I've got gas
quote:Op zaterdag 20 april 2019 01:48 schreef TillyB het volgende:
[..]Goeie ondertitelaar ook. Mocht niets kosten, zeker?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ze zat in een programma Just Tattoo Of Us, dan krijg je een tattoo die je vriend(in) voor je uitgezocht heeft. Denk ik. Heb het nooit gezien.quote:
Thx, al ben je het niet met mij eens (in mijn gevoel) en denk je er net als de rest hier in mijn ogen veeeeeel te licht over....Vind ik het wel erg tof dat je voor me op komt en mij gewoon mijn eigen mening laat geven. Zonder dat dat belachelijk gemaakt word. Ik respecteer dat zeer! Thx!!quote:Op zaterdag 20 april 2019 01:39 schreef FreshFruit72 het volgende:
[..]
Respect voor jouw mening hoor.
Waardoor er druk op de aardbodem verminderd en er meer vulkaan uitbarstingen gaan plaats vinden.... Grote uitbarstingen.... Zo simpel is het soms iddquote:Op zaterdag 20 april 2019 01:42 schreef chufi het volgende:
Voordeel van een ijskap die gesmolten is, is dat de druk op het vaste lad verdwijnt waardoor dat weer omhoog komt .. ja zo simpel is het soms
quote:Op zaterdag 20 april 2019 01:48 schreef TillyB het volgende:
[..]Dikke fout in de ondertiteling ook.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Kut, kut!quote:Op zaterdag 20 april 2019 01:56 schreef TillyB het volgende:
Petz waar had je het over? Het woord k...?
Konterfeitsel.quote:Op zaterdag 20 april 2019 01:56 schreef TillyB het volgende:
Petz waar had je het over? Het woord k...?
kut, en het was een vraag. Verder moet je het zelf weten, ook al zie ik dat andersquote:Op zaterdag 20 april 2019 01:56 schreef TillyB het volgende:
Petz waar had je het over? Het woord k...?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |