Toch zou ik het Flip niet misgunnen, voorzover ik het iemand misgun überhaupt.quote:Op zondag 14 april 2019 16:05 schreef TargaFlorio het volgende:
Mooie groep, jammer dat Deceuninck twee man heeft.
Laporte heeft wel de Cofidisminus inderdaad. Bij een andere ploeg zou het misschien daadwerkelijk wat kunnen worden.quote:Op zondag 14 april 2019 16:05 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Laporte is wel echt goed. Zet hem bij Quick-Step en hij komt in de buurt van dubbele cijfers, denk ik dan.
Juist goed. Sterkste ploeg met twee man vooruit. Dan rijden ze tenminste in plaats van steeds naar achteren te kijken.quote:Op zondag 14 april 2019 16:05 schreef TargaFlorio het volgende:
Mooie groep, jammer dat Deceuninck twee man heeft.
Had je anders verwacht.quote:Op zondag 14 april 2019 16:06 schreef RedWhiteArmy1983 het volgende:
Volgens mij heeft Krek sowieso geen ploegmaats meer.
Daarom dat de koers ook wel gereden is voor het peloton. Deceuninck heeft nog genoeg mannen om af te stoppen.quote:Op zondag 14 april 2019 16:07 schreef Frozen-assassin het volgende:
Trek ook slag gemist, Quickstep stopt af.
twitter:raykerckhoffs twitterde op zondag 14-04-2019 om 16:04:42Mons-en-Pévèle, ook een van de vijf sterren sectoren van Parijs-Roubaix. https://t.co/BSZKsFq4OI reageer retweet
Jups. Wel matig gereden door Greg en Naesen. Eerst ging Wout en daarna Sagan pas. Twee kansen om mee te springen.quote:Op zondag 14 april 2019 16:07 schreef TheArt het volgende:
[..]
Daarom dat de koers ook wel gereden is voor het peloton. Deceuninck heeft nog genoeg mannen om af te stoppen.
quote:Op zondag 14 april 2019 16:08 schreef Aguero het volgende:
[ afbeelding ]twitter:raykerckhoffs twitterde op zondag 14-04-2019 om 16:04:42Mons-en-Pévèle, ook een van de vijf sterren sectoren van Parijs-Roubaix. https://t.co/BSZKsFq4OI reageer retweet
Wat een monsterklim op het eind van de strook.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |