abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 14 oktober 2019 @ 23:52:01 #251
44703 ExtraWaskracht
Laat maar lekker draaien
pi_189439476
Klein beetje goed nieuws uit Polen: Poolse regeringspartij PiS verliest meerderheid in senaat
pi_189439707
quote:
Een senaat die wetten alleen maar kan vertragen.
zie email 27 oktober
  dinsdag 15 oktober 2019 @ 10:51:34 #253
177053 Klopkoek
Woke Warrior
pi_189442411
Artikel over de extreem rechtse intellectuelen in Duitsland.

https://foreignpolicy.com(...)nazi-intelligentsia/

JuurdEijsvoogel twitterde op maandag 14-10-2019 om 22:14:41 @Lotfi_Hamid Heb die uitzending niet gezien. Schokkend vond ik ivm antisemitisme deze grafiek van virig jaar, van serieus bureau: https://t.co/pHisVtdTok reageer retweet
Deuger, Woke & Gutmensch
"Conservatism consists of exactly one proposition, to wit: There must be in-groups whom the law protects but does not bind, alongside out-groups whom the law binds but does not protect."
pi_189442508
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 oktober 2019 15:46 schreef Klopkoek het volgende:
Reacties op advertentie:
Hé, cempexo is terug in Nederland.
When government - in pursuit of good intentions - tries to rearrange the economy, legislate morality, or help special interests, the cost come in inefficiency, lack of motivation, and loss of freedom. Government should be a referee, not an active player.
Friedman on Donahue
pi_189474116
Kuzu staat weer lekker Turkije te verdedigen in de kamer. Wat een gekkie is dat toch
zie email 27 oktober
  donderdag 17 oktober 2019 @ 05:56:07 #256
176450 Kaneelstokje
Archbishop of Banterbury
pi_189476784
quote:
0s.gif Op woensdag 16 oktober 2019 22:55 schreef trein2000 het volgende:
te verdedigen in de kamer.
Hij vertegenwoordigd de Turkse gemeenschap met deze zelfde gedachten.
Dat vind ik vele malen erger.
Emotionele exclusiviteit monogamie-adept
pi_189518053
JPeterBurger twitterde op vrijdag 18-10-2019 om 22:41:54 Nee, er was ook bij de verkiezingen voor Provinciale Staten en het Europarlement geen sprake van buitenlandse desinformatiecampagnes in Nederland. Dat blijkt uit een onderzoek door de Universiteit van Amsterdam in opdracht van minister Ollongren. 1 reageer retweet
Heel die nepnieuws lawine van Ollongren/D66 was dus gewoon complete bullshit met als doel om het vijandsbeeld jegens Rusland op te stoken.
  maandag 21 oktober 2019 @ 19:07:04 #258
177053 Klopkoek
Woke Warrior
pi_189551251
Deuger, Woke & Gutmensch
"Conservatism consists of exactly one proposition, to wit: There must be in-groups whom the law protects but does not bind, alongside out-groups whom the law binds but does not protect."
  vrijdag 25 oktober 2019 @ 16:46:46 #259
177053 Klopkoek
Woke Warrior
pi_189615861
Leolucassen twitterde op vrijdag 25-10-2019 om 15:32:06 Waarom het aanhalen van ‘onze westerse waarden’ problematisch en anachronistisch is en bol staat van tegenstrijdigheden. Erg interessant blog van Peter Harrison https://t.co/UY1MiiNeKQ reageer retweet
Westerse waarden zijn een verzinsel
Deuger, Woke & Gutmensch
"Conservatism consists of exactly one proposition, to wit: There must be in-groups whom the law protects but does not bind, alongside out-groups whom the law binds but does not protect."
pi_189767309
Martinbosma_pvv twitterde op zaterdag 02-11-2019 om 09:04:19 Vijftien jaar na de moord op Theo van Gogh. Wat zijn we opgeschoten?Nou, ⁦@groenlinks⁩ wil dat de overheid gaat bijhouden wie er kritiek heeft op de islam.Een totalitair voorstel van ⁦@NevinOzutok⁩ https://t.co/vDpCxgUlvL reageer retweet
pi_189796574
chrisklomp twitterde op dinsdag 05-11-2019 om 10:24:36 Deze mafklapper werd een jaar geleden definitief veroordeeld wegens smaadcampagne. Zes maanden celstraf. Het OM maakt geen haast met executie. reageer retweet
pi_189796595
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 november 2019 15:03 schreef Bluesdude het volgende:
chrisklomp twitterde op dinsdag 05-11-2019 om 10:24:36 Deze mafklapper werd een jaar geleden definitief veroordeeld wegens smaadcampagne. Zes maanden celstraf. Het OM maakt geen haast met executie.[ afbeelding ] reageer retweet
cover-up van een deepstate ?
EU trekt weer aan de touwtjes ?
  dinsdag 5 november 2019 @ 16:06:14 #263
312994 deelnemer
ff meedenken
pi_189797636
quote:
Desinformatie als wapen van de toekomst?

Dit is niet zomaar een losse gedachte van Nielen, die werkt bij de recent opgerichte Counter Hybrid Unit van het ministerie van Defensie. Tal van militairen onderzoeken namelijk hoe de Nederlandse krijgsmacht in de nabije toekomst conflicten in zijn voordeel kan beslissen door het gedrag en de geest van mensen te beïnvloeden. Zo heeft Defensie onlangs een licentie gekocht voor de toepassing van behavioural dynamics methodology, een methode uit de sociale wetenschappen om doelgroepen te verleiden tot een gewenste gedragsverandering.

[...]

Zo langzamerhand willen militairen een stap verder gaan en overleggen met onder meer met inlichtingendiensten als de MIVD over mogelijke acties die nu nog niet mogen. „Als door desinformatie het debat verhardt, zouden we bots kunnen uitschakelen en accounts platleggen”, zegt Gwenda Nielen. „We zouden dan zelf kunnen inbreken op internetfora en proberen het narratief om te zetten. Net zoals de Russen zouden we dan onder berichten andere berichten en opmerkingen kunnen plaatsen zodat de discussie uiteindelijk over iets anders gaat. Dit is symptoombestrijding, waarmee we kunnen en moeten beginnen.”

Op termijn moeten militairen even behendige spelers worden als reclamemakers, zegt Van Dalen. „Die reclamemakers zijn zo goed, dat je vaak iets koopt zonder dat je beseft dat je in het verleden al beïnvloed bent. Die vernuftige diepgang willen we ook.” Daarom is defensie nu onder meer aan de slag gegaan met een marketingmethode – de marketings behaviour dynamics methodology – waarbij doelgroepen worden onderzocht om te achterhalen hoe die het meest effectief tot een gedragsverandering kunnen worden bewogen.

[...]

Vervolgens is de vraag hoe ver je mag gaan om met informatie je doel te bereiken. „Manipuleren is een gevaarlijk begrip”, erkent Van Dalen. „In theorie mag je natuurlijk niet liegen om je doel te bereiken. Maar goed, mag ik overdrijven? Onderdrijven? Dan mag ik dingen kleurrijker voorstellen zoals in de reclame?”

Liever niet, zegt onderzoeker Jurriën Hamer van het Rathenau Instituut, dat veel onderzoek doet naar het informatieconflict. „Stel dat je bijvoorbeeld in Rusland desinformatie zou gaan verspreiden, dan hol je het toch al fragiele informatiesysteem van Rusland verder uit. Dan begeef je je rechtstatelijk op glad ijs. Wil je dat wel?”

Nielen ziet de bezwaren niet zo: „Gedragsbeïnvloeding is niet wezenlijk anders dan het gebruik van een tank, maar dáárover voeren we die discussie niet.” Volgens haar remt de discussie in Nederland de ontwikkeling van informatie manoeuvre. „Bij ons wordt snel gezegd: laten we het maar niet doen. Dat maakt ons wel terughoudender in gebruik van informatie op internet dan bijvoorbeeld de Verenigde Staten.”

Patrick Dekker pleit daarom voor een „paradigmawisseling”, waarbij militairen voortvarend aan de slag gaan met informatie manoeuvre. „We moeten de ballen hebben om hiermee te gaan experimenteren.”
Innovatie.
Innovatie.
Innovatie.

Karakter.
Karakter.
Karakter.

Een nieuwe wapenwedloop. Zo escaleert het machtsspel steeds verder. Mannen met ballen heb je overal, zelfs vrouwen. Ze hoeven alleen maar naar elkaar te wijzen en het is duidelijk: je moet wel. De nucleaire wapenverdragen zijn in middels ook tanende. Wat is er mis met zinnige internationale verdragen? Ze blokkeren het machtsspel en worden daarom altijd ondermijnt. Heerlijk toch, gewoon door beuken tot de bom barst. 8)7

[ Bericht 0% gewijzigd door deelnemer op 05-11-2019 18:45:51 ]
The view from nowhere.
pi_189975027
Deuger, Woke & Gutmensch
"Conservatism consists of exactly one proposition, to wit: There must be in-groups whom the law protects but does not bind, alongside out-groups whom the law binds but does not protect."
pi_189980258
quote:
Stel... Wilders stopt als kamerlid.
Bosma wordt de nieuwe partijleider.
Krijgt de PVV meer stemmen door zijn getoeter?
Komt er meer kritiek dat de PVV opnieuw een extreemrechtse lul heeft als grote leider ?
pi_189986685
quote:
0s.gif Op zondag 3 november 2019 19:17 schreef Arthur_Spooner het volgende:
Martinbosma_pvv twitterde op zaterdag 02-11-2019 om 09:04:19 Vijftien jaar na de moord op Theo van Gogh. Wat zijn we opgeschoten?Nou, ⁦@:groenlinks⁩ wil dat de overheid gaat bijhouden wie er kritiek heeft op de islam.Een totalitair voorstel van ⁦@:NevinOzutok⁩ https://t.co/vDpCxgUlvL reageer retweet
Maar linkse docenten moeten weg.
Allah Al Watan Al Malik
pi_189986870
quote:
6s.gif Op zondag 17 november 2019 15:37 schreef Mutant01 het volgende:

[..]

Maar linkse docenten moeten weg.
Bosma en meer lieden in die haatzaaiende hoek ( geenstijjl, DDS) liegen over de de motie van Nevin Ozutok⁩

quote:
MOTIE VAN DE LEDEN ÖZÜTOK EN VAN KOOTEN-ARISSEN
Voorgesteld 31 oktober 2019
De Kamer,
gehoord de beraadslaging,
overwegende dat er helaas nog regelmatig sprake is van discriminatie en
dat vaak mensen uit minderheden hiervan slachtoffer zijn;
constaterende dat er jaarlijks een Monitor antisemitische incidenten wordt
uitgebracht; verzoekt de regering, om in overleg met betrokken partijen te komen tot
een jaarlijkse monitor islamofobie,
en gaat over tot de orde van de dag.
Özütok
Van Kooten-Arissen
Het idee was een algemeen verslag over de islamietenhaat in dezelfde stijl zoals men een jaarlijke monitor over jodenhaat maakt.
Geen lijsten van iedereen die kritiek heeft op de islamitische leerstellingen etc.
pi_189987038
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 november 2019 23:52 schreef Bluesdude het volgende:

[..]

Stel... Wilders stopt als kamerlid.
Bosma wordt de nieuwe partijleider.
Krijgt de PVV meer stemmen door zijn getoeter?
Komt er meer kritiek dat de PVV opnieuw een extreemrechtse lul heeft als grote leider ?
Gaat niet gebeuren, Bosma heeft al tientallen malen gezegd dat zijn huidige rol, de grote man achter de schermen, hem het beste bevalt. Ik vraag me ook af of hij meer invloed zou hebben als partijleider.

Ik zie nog niet direct een opvolger voor Wilders, maar Bosma lijkt me dat zeker niet. Best kans dat de partij net zo hard uit elkaar valt als LPF zonder Fortuyn deed.
Misschien is er geen gevoel dat groter geluk geeft dan dat men voor andere mensen iets kan betekenen (Dietrich Bonhoeffer )
  zondag 17 november 2019 @ 17:17:20 #269
177053 Klopkoek
Woke Warrior
pi_189987915
JuliusKoetsier twitterde op zondag 17-11-2019 om 14:47:30 Een vooroorlogs interview met Hitler. Belangrijk om te lezen, omdat fascisten tegenwoordig nog steeds veelal in deze stijl geïnterviewd worden. https://t.co/9PuhGpCHlf reageer retweet
Deuger, Woke & Gutmensch
"Conservatism consists of exactly one proposition, to wit: There must be in-groups whom the law protects but does not bind, alongside out-groups whom the law binds but does not protect."
  maandag 18 november 2019 @ 17:51:59 #270
177053 Klopkoek
Woke Warrior
pi_190008064
JoshuaLivestro twitterde op maandag 18-11-2019 om 11:50:02 Dan graag ook op de gevels van multinationals projecteren hoeveel miljard staatssteun en belastingvrijstelling ze ontvangen... https://t.co/O59khqdkSv reageer retweet
VVD weer...
Deuger, Woke & Gutmensch
"Conservatism consists of exactly one proposition, to wit: There must be in-groups whom the law protects but does not bind, alongside out-groups whom the law binds but does not protect."
pi_190047367
Een zwarte zomer was het voor de gemeente Zoetermeer. Het is niet langer de derde grootste gemeente van Zuid-Holland. De gemeente Leiden heeft Zoetermeer per oktober ingehaald volgens Wikipedia.
https://nl.wikipedia.org/wiki/Tabel_van_Nederlandse_gemeenten

Maar goed. 2019 is nog niet voorbij. <O)
pi_190048529
Leolucassen twitterde op donderdag 21-11-2019 om 06:36:52 Henk en Ingrid onder de bus. Nog iemand die denkt dat de PVV sociaal-economisch links is? https://t.co/AfEWptnUIM reageer retweet
AndreKrouwel twitterde op woensdag 20-11-2019 om 12:57:59 Mooi voorbeeld om in mijn colleges te gebruiken: @JoostNiemoller poogt de aandacht af te leiden van het openlijke racisme tijdens de wedstrijd door het meest omstreden en inderdaad onduidelijke moment te benadrukken. Waar zegt Niemoller dat racisme onacceptabel is? https://t.co/EXu3M18vpZ reageer retweet
berendmetz twitterde op donderdag 21-11-2019 om 08:33:30 Weer een zo'n typisch voorbeeld waar de VVD niet verder komt dan straffen en vernederen als oplossing. Waarbij ze ook nog eens een decentralisatie deels terugdraaien. Je kan niet eerst decentraliseren en als het dan even tegen zit het deels terugdraaien.https://t.co/vAOfyA0rBM reageer retweet
VVD :r
Deuger, Woke & Gutmensch
"Conservatism consists of exactly one proposition, to wit: There must be in-groups whom the law protects but does not bind, alongside out-groups whom the law binds but does not protect."
pi_190048539
quote:
0s.gif Op donderdag 21 november 2019 09:09 schreef Klopkoek het volgende:
Leolucassen twitterde op donderdag 21-11-2019 om 06:36:52 Henk en Ingrid onder de bus. Nog iemand die denkt dat de PVV sociaal-economisch links is? https://t.co/AfEWptnUIM reageer retweet
AndreKrouwel twitterde op woensdag 20-11-2019 om 12:57:59 Mooi voorbeeld om in mijn colleges te gebruiken: @:JoostNiemoller poogt de aandacht af te leiden van het openlijke racisme tijdens de wedstrijd door het meest omstreden en inderdaad onduidelijke moment te benadrukken. Waar zegt Niemoller dat racisme onacceptabel is? https://t.co/EXu3M18vpZ reageer retweet
berendmetz twitterde op donderdag 21-11-2019 om 08:33:30 Weer een zo'n typisch voorbeeld waar de VVD niet verder komt dan straffen en vernederen als oplossing. Waarbij ze ook nog eens een decentralisatie deels terugdraaien. Je kan niet eerst decentraliseren en als het dan even tegen zit het deels terugdraaien.https://t.co/vAOfyA0rBM reageer retweet
VVD :r
Tweetje nummer 3, waarom zou dat niet kunnen?
zie email 27 oktober
pi_190048903
quote:
0s.gif Op donderdag 21 november 2019 09:10 schreef trein2000 het volgende:

[..]

Tweetje nummer 3, waarom zou dat niet kunnen?
Natuurlijk kan dat wel maar het is niet bepaald deugdelijk beleid. Een argument achter decentralisatie is dat ze op de werkvloer, dichtbij de burger, beter uit de praktijk snappen wat werkt.

Gemeentes merken dat diverse wetenschappelijke onderzoeken eigenlijk wel gelijk hebben, passen hun beleid aan, wat veel effectiever is (ook voor hun eigen portemonnee), maar dan doet die akelige en nare VVD weer moeilijk. De onderdrukkers en symboolpolitiek partij, waarbij kosten amper een beletsel zijn.

randymartens twitterde op woensdag 20-11-2019 om 23:20:54 Minstens de helft van het VVD-beleid komt neer op het straffen, vernederen en treiteren van mensen zonder geld. https://t.co/lCvL0guUPr reageer retweet
JoshuaLivestro twitterde op donderdag 21-11-2019 om 08:26:25 Bij de VVD denken ze dat je voor de lol bijstand aanvraagt... https://t.co/dnJbpnIKMr reageer retweet
Dieptrieste zwarte piet avatar trouwens.
Deuger, Woke & Gutmensch
"Conservatism consists of exactly one proposition, to wit: There must be in-groups whom the law protects but does not bind, alongside out-groups whom the law binds but does not protect."
pi_190062500
geertwilderspvv twitterde op donderdag 21-11-2019 om 09:07:21 Racisme is altijd - ook in voetbalstadions - verschrikkelijk. Maar wat over dit gewelddadig racisme waar een blanke jongen door allochtoon tuig in elkaar wordt gemept?Waar blijft de consternatie nu?Waar is de premier nu?Waar is de publieke omroep nu?https://t.co/zlw327pfJS reageer retweet
  vrijdag 22 november 2019 @ 22:21:53 #276
177053 Klopkoek
Woke Warrior
pi_190075751
geertwilderspvv twitterde op vrijdag 22-11-2019 om 16:30:14 Oppakken dat multicultureel straattuig. En zet ze samen met hun familie het land uit.Want het racistisch geweld van de multiculturele samenleving tegen blanke Nederlanders hoort hier niet thuis. Dit is ons land!#PVV #Wilders https://t.co/WOz32IZr9q reageer retweet
Eng, heel eng die Wilders.

Het is niet 'links' dat stil is bij straatterreur. Het is extreem rechts dat eenzijdig lawaai maakt en anders aapgeluiden wel prima vindt.

Er wordt ook even gedaan alsof geweld tegen blanken (door allochtonen) veel vaker voor komt dan andersom. Dat is de suggestie.
Deuger, Woke & Gutmensch
"Conservatism consists of exactly one proposition, to wit: There must be in-groups whom the law protects but does not bind, alongside out-groups whom the law binds but does not protect."
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 23 november 2019 @ 18:56:05 #277
92686 crew  borisz
Keurmeester
pi_190085498
SGP en de VVD op één kussen
https://www.ad.nl/politie(...)secretaris~a4f3871f/

/Den Haag BLVD
winnaar wielerprono 2007 :) Last.FM
pi_190152032
SterkNikki twitterde op woensdag 27-11-2019 om 08:05:20 Artikel in De Standaard vandaag. Volgens Belgische experts is rechts-extremisme het nieuwe jihadisme. En ze vinden het moeilijk om erover te praten omdat uiterst rechts steeds meer mainstream is gewordenhttps://t.co/3GqVQibugx https://t.co/VJhSijMHPo reageer retweet
Het meldpunt linkse leraren heeft al zijn effect
Deuger, Woke & Gutmensch
"Conservatism consists of exactly one proposition, to wit: There must be in-groups whom the law protects but does not bind, alongside out-groups whom the law binds but does not protect."
  dinsdag 3 december 2019 @ 21:45:18 #280
177053 Klopkoek
Woke Warrior
pi_190256475
Dit land gaat echt helemaal naar de filestijnen

https://nos.nl/l/2313097

https://www.rtlnieuws.nl/(...)e-positie-rapport-vn

Rechtstaat, gemeenten en gehandicapten kapot door de VVD
Deuger, Woke & Gutmensch
"Conservatism consists of exactly one proposition, to wit: There must be in-groups whom the law protects but does not bind, alongside out-groups whom the law binds but does not protect."
pi_190257892
We gaan er op alle fronten aantoonbaar op achteruit maar het klapvee van de VVD blijft hardnekkig roepen dat we het beter dan ooit hebben.
pi_190263478
Wie me de tip gaf naar debat_direct.... veel dank.
Na enig zoeken valt daar de uitslagen per motie per partij van de Tweede Kamer in een overzichtelijk plaatje te vinden.

BIjv de moties van 3 december :
https://debatdirect.tweed(...)en-15-12/markeringen
  maandag 9 december 2019 @ 23:11:28 #283
177053 Klopkoek
Woke Warrior
pi_190355304

Johan Derksen weer. "Er was eens een meisje die beter voetbalde dan mijn stiefzoon en daarom vind ik het niks".
Deuger, Woke & Gutmensch
"Conservatism consists of exactly one proposition, to wit: There must be in-groups whom the law protects but does not bind, alongside out-groups whom the law binds but does not protect."
  dinsdag 10 december 2019 @ 00:04:47 #284
233102 cherrycoke
"Fear is a weapon."
pi_190356368
"I wear the mask to protect the city… but the city is what made the mask." – Batman
pi_190550369
https://www.omroepwest.nl(...)ep-de-Mos-afwezig-is

De moslims en de PVV, twee handen op één buik, zo vlak voor kerst.
  vrijdag 20 december 2019 @ 19:44:42 #286
177053 Klopkoek
Woke Warrior
pi_190561625
CNNFC twitterde op vrijdag 20-12-2019 om 12:25:00 "They don't feel what we feel ... they don't get abused like that"Liverpool midfielder Georginio Wijnaldum says the Dutch Christmas character 'Black Pete' -- full blackface, a curly afro wig, red lipstick and large gold earrings -- emboldens racism.https://t.co/rfmMpSpLIv https://t.co/HlS6SZw6g7 reageer retweet
Goed zo dat onze voetballers ons walgelijke land besmeuren.
Deuger, Woke & Gutmensch
"Conservatism consists of exactly one proposition, to wit: There must be in-groups whom the law protects but does not bind, alongside out-groups whom the law binds but does not protect."
pi_190561679
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 december 2019 19:44 schreef Klopkoek het volgende:
CNNFC twitterde op vrijdag 20-12-2019 om 12:25:00 "They don't feel what we feel ... they don't get abused like that"Liverpool midfielder Georginio Wijnaldum says the Dutch Christmas character 'Black Pete' -- full blackface, a curly afro wig, red lipstick and large gold earrings -- emboldens racism.https://t.co/rfmMpSpLIv https://t.co/HlS6SZw6g7 reageer retweet
Goed zo dat onze voetballers ons walgelijke land besmeuren.
Waarom deel jij haatzaai-tweets van een door jou erkent oorlogspropagandakanaal?

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 20-12-2019 19:49:26 ]
pi_190562229
  vrijdag 20 december 2019 @ 20:21:06 #289
176450 Kaneelstokje
Archbishop of Banterbury
pi_190562247
quote:
Wat is de Amerikaanse media toch een gênante bende.
Emotionele exclusiviteit monogamie-adept
pi_190562281
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 december 2019 20:21 schreef Kaneelstokje het volgende:

[..]

Wat is de Amerikaanse media toch een gênante bende.
Ja, al is het vooral gênant voor hun volgers.
  vrijdag 20 december 2019 @ 20:24:52 #291
176450 Kaneelstokje
Archbishop of Banterbury
pi_190562292
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 december 2019 20:24 schreef LelijKnap het volgende:

[..]

Ja, al is het vooral gênant voor hun volgers.
Die zitten tot aan het amandelen in hun loopgravenoorlog. Die zien echt niet meer dat dit gênant is.
Emotionele exclusiviteit monogamie-adept
pi_190562301

Normaliter geen Jensenkijker maar de titel vond ik wel intrigerend. Erg dubieus.
pi_190562309
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 december 2019 19:48 schreef LelijKnap het volgende:

[..]

Waarom deel jij haatzaai-tweets van een door jou erkent oorlogspropagandakanaal?
Zou me niets verbazen als Klopkoek Peter Breedveld is. Precies net zo'n geradicaliseerde twitter-warrior.
pi_190562453
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 december 2019 20:25 schreef Arthur_Spooner het volgende:

[..]

Zou me niets verbazen als Klopkoek Peter Breedveld is. Precies net zo'n geradicaliseerde twitter-warrior.
Peter wie? :D
pi_190562471
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 december 2019 20:34 schreef LelijKnap het volgende:

[..]

Peter wie? :D
https://twitter.com/FrontaalNaakt
pi_190562542
quote:
Oh ja, ik heb dat joodse anti-blanke kereltje met zijn blogje wel eens eerder voorbij zien komen.

[ Bericht 1% gewijzigd door #ANONIEM op 20-12-2019 20:39:04 ]
  vrijdag 20 december 2019 @ 20:50:00 #297
313152 Harvest89
Black Metal fan
pi_190562780
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 november 2019 22:21 schreef Klopkoek het volgende:
Er wordt ook even gedaan alsof geweld tegen blanken (door allochtonen) veel vaker voor komt dan andersom. Dat is de suggestie.
Dat lijkt me inderdaad wel waar.
Deceit for a lifetime has taken it's toll.
An emotional void, I feel numb and cold.
You're all dead to me now. And has been for long.
The time has come to reap what you've sown.
pi_190563244
Daar bestaat geen twijfel over. Blanken zijn veruit de grootste slachtoffers van de 'multicultuur'.

[ Bericht 1% gewijzigd door #ANONIEM op 20-12-2019 21:15:12 ]
pi_190563567
quote:
1s.gif Op vrijdag 20 december 2019 21:10 schreef LelijKnap het volgende:
Daar bestaat geen twijfel over. Blanken zijn veruit de grootste slachtoffers van de 'multicultuur'.
Nogal racistisch van je.....
Oja.... niet-blanken zijn slachtoffers van dit soort racisme
pi_190563725
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 december 2019 21:24 schreef Bluesdude het volgende:

[..]

Nogal racistisch van je.....
Oja.... niet-blanken zijn slachtoffers van dit soort racisme
Blanken die anti-blank racisme aankaarten zijn racisten die daarmee niet-blanken benadelen. Dat zegt iedereen die blanken van de aardbodem willen wegvolken. Je ontneemt ze immers de kans -het recht- zichzelf te verdedigen.

[ Bericht 4% gewijzigd door #ANONIEM op 20-12-2019 21:36:30 ]
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')