https://www.avrotros.nl/e(...)al-2019-in-tel-aviv/quote:Singer-songwriter Duncan Laurence gaat Nederland vertegenwoordigen op de 64ste editie van het Eurovisie Songfestival 2019 in Tel Aviv.
De Nederlandse inzending van het Songfestival heeft de afgelopen jaren een absolute kwaliteitsslag gemaakt. Met Duncan Laurence zet AVROTROS deze lijn voort. Algemeen directeur AVROTROS en lid van de selectiecommissie Eric van Stade: “We werden van onze stoel geblazen door deze song. Het is zo krachtig dat we unaniem hebben besloten dat Duncan onze man is.”
Over Duncan Laurence
Duncan Laurence ( Spijkenisse, 11 april 1994) studeerde afgelopen jaar af aan de Rockacademie in Tilburg. Hij ontwikkelde zich daar als zanger, songwriter en producer en deed tijdens zijn studie ervaring op in onder andere Londen en Stockholm.
Duncan Laurence: “De afgelopen jaren deden voor Nederland A-artiesten mee met grote naamsbekendheid. Voor mij geldt dat laatste niet maar dat is juist ook mooi: er zijn heel veel jonge muzikale talenten in Nederland. Mijn deelname bewijst dat je zomaar de kans kunt krijgen om op zo’n groot platform te laten zien wat je waard bent. Ik ben heel trots dat ik Nederland ga vertegenwoordigen en ik ga alles geven.”
Ilse DeLange – die de selectiecommissie wees op deze inzending: “Duncan is heel bijzonder. Wat hij schrijft is heel erg internationaal. Het is authentiek. Het raakt in alles vind ik. Verder heeft hij ook de persoonlijkheid die bij zo’n groot avontuur hoort. Zijn prioriteiten liggen altijd bij de muziek.”
Alle details rondom de Nederlandse inzending worden op donderdag 7 maart bekend gemaakt. Duncan zal zich tot die tijd in alle rust volledig focussen en voorbereiden op zijn inzending.
Social media van Ducan:twitter:dunclaurence twitterde op woensdag 27-03-2019 om 21:30:43Can somebody pinch me... ? #4million 😱 #Spotify #arcade @Eurovision https://t.co/LRp5SYIHfO reageer retweet
Dat vroeg ik me eerder ook al af.quote:Op donderdag 11 april 2019 21:53 schreef blackswangreen het volgende:
Leuk die Scoreboard app, maar zitten daar ook niet gewoon veel Nederlanders op?
En Danny was zo lief om meteen ja te zeggen toen we vroegen of ESF aparte forumheaders mag.quote:
Die zag ik niet aan komenquote:Op donderdag 11 april 2019 22:37 schreef Greys het volgende:
@:grazz Cee heeft ze gemaakt, de headers.
Dannyquote:Op donderdag 11 april 2019 22:41 schreef Greys het volgende:
[..]
En Danny was zo lief om meteen ja te zeggen toen we vroegen of ESF aparte forumheaders mag.
Toch wel, en zo klinkt het ook. Het album met de instrumentale versies is vanaf vandaag online verschenen. Zal wel als eerst in NZ zijn geweest ofzo.quote:Op donderdag 11 april 2019 18:23 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Mooi gedaan, maar dit is niet de originele backing track.
Inderdaad!quote:Op donderdag 11 april 2019 22:53 schreef grazz het volgende:
Ik raad iedereen aan de instrumentale versie te beluisteren als je het nog niet hebt gedaan. Ik vind die instrumentatie in dit nummer zo prachtig. Nu pas zijn details goed te horen.
Maar deze is ook prachtig:quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.All we got is this moment - Joost Klein, 9 mei 2024
quote:
Ja, blijkbaar wel. Ik vond met name die claps anders klinken, maar het is wel het origineel inderdaad.quote:Op donderdag 11 april 2019 22:52 schreef grazz het volgende:
[..]
Toch wel, en zo klinkt het ook. Het album met de instrumentale versies is vanaf vandaag online verschenen. Zal wel als eerst in NZ zijn geweest ofzo.
Ik heb diep respect en bewondering voor Duncan. Het arrangement geeft hem nergens melodisch houvast. Er is eigenlijk nooit een lijntje in een instrument dat met de zang meegaat. Dat is heel knap om dan de melodie te zingen. In je eentje over de muziek heen. Misschien verklaart het ook waarom hij in het eerste couplet altijd een beetje shaky klinkt. Hopelijk heb de juries dat ook door.quote:
Dat is niet zo moeilijk, als je een beetje muzikaal gehoor hebt. Het begin is alleen laag, dat ligt hem blijkbaar niet zo.quote:Op donderdag 11 april 2019 23:31 schreef yorrick69 het volgende:
[..]
Ik heb diep respect en bewondering voor Duncan. Het arrangement geeft hem nergens melodisch houvast. Er is eigenlijk nooit een lijntje in een instrument dat met de zang meegaat. Dat is heel knap om dan de melodie te zingen. In je eentje over de muziek heen. Misschien verklaart het ook waarom hij in het eerste couplet altijd een beetje shaky klinkt. Hopelijk heb de juries dat ook door.
Ik bedoel natuurlijk dat ze door hebben dat het best een pittig lied is om te zingen en hem indien nodig een beetje vergevingsgezind zijn. En dat ze door hebben dat ze vakjury zijn. Lied en zanger zijn met gemak de beste van de avond (als je het mij vraagt en wellicht objectief gezien, voor zo ver dat mogelijk is). Maar of de Sienekes en Ralphen dat ook zo zien...quote:Op donderdag 11 april 2019 23:31 schreef yorrick69 het volgende:
[..]
Misschien verklaart het ook waarom hij in het eerste couplet altijd een beetje shaky klinkt. Hopelijk heb de juries dat ook door.
quote:Op donderdag 11 april 2019 23:16 schreef grazz het volgende:
[..]
Maar deze is ook prachtig:Zeker wetenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op donderdag 11 april 2019 23:16 schreef Greys het volgende:
MiniDuncan moet hier ook nog ff.
[ afbeelding ]
ze studeert russisch, is ze stiekem een sergey fanquote:Op vrijdag 12 april 2019 01:27 schreef Butler456 het volgende:
Alleen dit helpt natuurlijk niet: https://wiwibloggs.com/20(...)ost-city-bid/236961/
Geschreven door dezelfde die ook al schreef over dat we al een draaiboek hebben klaarliggen, straks gaan we nog verliezen dankzij haar
Ach Joh vermijdt dat.quote:Op vrijdag 12 april 2019 01:27 schreef Butler456 het volgende:
Alleen dit helpt natuurlijk niet: https://wiwibloggs.com/20(...)ost-city-bid/236961/
Geschreven door dezelfde die ook al schreef over dat we al een draaiboek hebben klaarliggen, straks gaan we nog verliezen dankzij haar
Ah wel gewoon dus! Dacht al, beetje vreemd dat er een andere versie op de CD zou staan. Alleen twijfelde zelf ook bij dat klappen.quote:Op donderdag 11 april 2019 22:52 schreef grazz het volgende:
[..]
Toch wel, en zo klinkt het ook. Het album met de instrumentale versies is vanaf vandaag online verschenen. Zal wel als eerst in NZ zijn geweest ofzo.
Ook deze twee uploaden de instrumentale versies:
Ach, enthousiasme. Wij hebben het er hier ook al over gehad waar het EVENTUEEL zou kunnen plaatsvinden.quote:Op vrijdag 12 april 2019 06:59 schreef Em31 het volgende:
Ik ga de reacties maar niet lezendie zijn daar steeds al zo zuur
![]()
En vind het sowieso al stom dat ze dit in Nederland nu al roepen.
Ja ik vind het echt niet handig.... gewoon eerst ff die finale afwachten, dan is er nog tijd genoeg om dit allemaal in het openbaar te delen (dat er achter de schermen draaiboeken klaar liggen geloof ik best, maar láát ze daar).quote:Op vrijdag 12 april 2019 06:59 schreef Em31 het volgende:
Ik ga de reacties maar niet lezendie zijn daar steeds al zo zuur
![]()
En vind het sowieso al stom dat ze dit in Nederland nu al roepen.
Lekker niet druk om maken joh. Hoeveel van alle stemmers in Europa straks in mei denk je dat dit lezen?quote:Op vrijdag 12 april 2019 01:27 schreef Butler456 het volgende:
Alleen dit helpt natuurlijk niet: https://wiwibloggs.com/20(...)ost-city-bid/236961/
Geschreven door dezelfde die ook al schreef over dat we al een draaiboek hebben klaarliggen, straks gaan we nog verliezen dankzij haar
Tarotquote:Op vrijdag 12 april 2019 10:27 schreef linps het volgende:
Volgens deze troela haar tarotkaarten gaat Nederland niet winnen
https://old.reddit.com/r/(...)d_likely_winners_of/
Ik geloof niet in tarot, maar '"issue with performance/staging" en/of "disagreements" klinkt niet heel unlikely met den Hans en die Ilse.quote:Op vrijdag 12 april 2019 10:27 schreef linps het volgende:
Volgens deze troela haar tarotkaarten gaat Nederland niet winnen
https://old.reddit.com/r/(...)d_likely_winners_of/
Is deze tarotvoorspelling niet van 2018?quote:Op vrijdag 12 april 2019 11:27 schreef Dave het volgende:
[..]
Ik geloof niet in tarot, maar '"issue with performance/staging" en/of "disagreements" klinkt niet heel unlikely met den Hans en die Ilse.
Dat is denk ik een tikfout - Nederland behoorde vorig jaar niet tot de likely winners toch?quote:Op vrijdag 12 april 2019 11:28 schreef GeorgeM het volgende:
[..]
Is deze tarotvoorspelling niet van 2018?
Ik heb het ook niet gelezen, sorry (uit zelfbeschermingquote:Op vrijdag 12 april 2019 11:30 schreef Dave het volgende:
[..]
Dat is denk ik een tikfout - Nederland behoorde vorig jaar niet tot de likely winners toch?
Nouja een raadslid dat dit roept is toch wel wat anders dan wij hier op Fok.. Vind het een beetje beschamend.quote:Op vrijdag 12 april 2019 10:37 schreef Greys het volgende:
[..]
Ach, enthousiasme. Wij hebben het er hier ook al over gehad waar het EVENTUEEL zou kunnen plaatsvinden.
twitter:ralfsluijs twitterde op vrijdag 12-04-2019 om 08:58:44Het was een mooie dag gisteren! Volop aandacht voor het idee om het #Eurovisiesongfestival 2020 naar Den Haag te halen. De bal ligt bij onze topper Duncan Laurence! 💪🏻 #DenHaag #stadstrots https://t.co/hy65RSDRKw reageer retweet
Ja dit is een goed teken hoorquote:Op donderdag 11 april 2019 23:18 schreef grazz het volgende:
[..]![]()
Ligt het aan mij of lijken de Oost Europeanen dit nummer ook behoorlijk te appreciëren? Oke, we hebben nog lang niet alle landen gehad, maar Moldavië zette Arcade ook op 1 dacht ik.
Oeh, die strijkers...kippenvelquote:Op donderdag 11 april 2019 22:52 schreef grazz het volgende:
[..]
Toch wel, en zo klinkt het ook. Het album met de instrumentale versies is vanaf vandaag online verschenen. Zal wel als eerst in NZ zijn geweest ofzo.
Ook deze twee uploaden de instrumentale versies:
Lol, 'de bal ligt bij Duncan'. Hij moet alleen nog even winnen, een formaliteit.quote:Op vrijdag 12 april 2019 11:56 schreef Em31 het volgende:
[..]
Nouja een raadslid dat dit roept is toch wel wat anders dan wij hier op Fok.. Vind het een beetje beschamend.twitter:ralfsluijs twitterde op vrijdag 12-04-2019 om 08:58:44Het was een mooie dag gisteren! Volop aandacht voor het idee om het #Eurovisiesongfestival 2020 naar Den Haag te halen. De bal ligt bij onze topper Duncan Laurence! 💪🏻 #DenHaag #stadstrots https://t.co/hy65RSDRKw reageer retweet
Het valt mij op dat Duncan op z'n Instagram wordt gevolgd door heel veel Russische, Wit-Russische en Oekraïense meisjes. Misschien de eerste keer dat ze daar een paar blote billen te zien krijgen?quote:Op vrijdag 12 april 2019 14:45 schreef TheVulture het volgende:
Volgens mij valt Arcade ook heel erg goed in het oosten als je die verschillende "jury" en OGAE-resultaten ziet...
Maruv gaf toch wel de indruk dat ze daar ook niet massaal in Volendamse klederdracht rondhuppelenquote:Op vrijdag 12 april 2019 15:06 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Het valt mij op dat Duncan op z'n Instagram wordt gevolgd door heel veel Russische, Wit-Russische en Oekraïense meisjes. Misschien de eerste keer dat ze daar een paar blote billen te zien krijgen?
Natuurlijk niet. In Kiëvse klederdracht.quote:Op vrijdag 12 april 2019 15:08 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Maruv gaf toch wel de indruk dat ze daar ook niet massaal in Volendamse klederdracht rondhuppelen
Het is ook heel onhandig. Maar niet kwaad bedoeld lijkt me. Heb even gereageerd:quote:Op vrijdag 12 april 2019 11:56 schreef Em31 het volgende:
[..]
Nouja een raadslid dat dit roept is toch wel wat anders dan wij hier op Fok.. Vind het een beetje beschamend.twitter:ralfsluijs twitterde op vrijdag 12-04-2019 om 08:58:44Het was een mooie dag gisteren! Volop aandacht voor het idee om het #Eurovisiesongfestival 2020 naar Den Haag te halen. De bal ligt bij onze topper Duncan Laurence! 💪🏻 #DenHaag #stadstrots https://t.co/hy65RSDRKw reageer retweet
twitter:ESF_FOK twitterde op vrijdag 12-04-2019 om 15:33:32@ralfsluijs Wacht met dit soort dingen nou toch ajb eens af of NL daadwerkelijk wint. Daarna is er evt nog tijd zat voor de stedenstrijd. Buitenlandse reacties zijn nu - in reactie hierop - 'Arrogante Nederlanders denken kennelijk dat ze al gewonnen hebben'. Dit doet meer kwaad dan goed. reageer retweet
Goedkoop scoren van die politicus natuurlijkquote:Op vrijdag 12 april 2019 15:35 schreef Greys het volgende:
[..]
Het is ook heel onhandig. Maar niet kwaad bedoeld lijkt me. Heb even gereageerd:twitter:ESF_FOK twitterde op vrijdag 12-04-2019 om 15:33:32@:ralfsluijs Wacht met dit soort dingen nou toch ajb eens af of NL daadwerkelijk wint. Daarna is er evt nog tijd zat voor de stedenstrijd. Buitenlandse reacties zijn nu - in reactie hierop - 'Arrogante Nederlanders denken kennelijk dat ze al gewonnen hebben'. Dit doet meer kwaad dan goed. reageer retweet
quote:Op vrijdag 12 april 2019 15:35 schreef Greys het volgende:
[..]
Het is ook heel onhandig. Maar niet kwaad bedoeld lijkt me. Heb even gereageerd:twitter:ESF_FOK twitterde op vrijdag 12-04-2019 om 15:33:32@:ralfsluijs Wacht met dit soort dingen nou toch ajb eens af of NL daadwerkelijk wint. Daarna is er evt nog tijd zat voor de stedenstrijd. Buitenlandse reacties zijn nu - in reactie hierop - 'Arrogante Nederlanders denken kennelijk dat ze al gewonnen hebben'. Dit doet meer kwaad dan goed. reageer retweet
WOEHOEEEEEEquote:
Überhaupt.... Den Haag heeft toch helemaal geen zaal in de grootte van Ziggo of Ahoy.... Waarom zou er, als het ooit zover komt, dan voor Den Haag gekozen moeten worden?quote:Op vrijdag 12 april 2019 15:39 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Goedkoop scoren van die politicus natuurlijk
Dan bouwen we er een hutssssquote:Op vrijdag 12 april 2019 15:52 schreef Aadrianus het volgende:
[..]
Überhaupt.... Den Haag heeft toch helemaal geen zaal in de grootte van Ziggo of Ahoy.... Waarom zou er, als het ooit zover komt, dan voor Den Haag gekozen moeten worden?
Volgens mij wel een paar nationale zenders ook. Zag op een foto dat de BBC er bijvoorbeeld ook was, maar geen idee of dat op de radio ofzo was, want heb niets teruggezien. Omroep van Spanje was er ook en een programma van Malta.quote:Op vrijdag 12 april 2019 15:55 schreef drxanax het volgende:
Die persinterviews zijn wel vnl door blogs en fansites toch? Geen of niet veel nationale zenders (ala 'boulevard') die naar A'dam komen hiervoor toch?
Hoe kom je aan zo'n accreditatie?
Bedoel je Eurovision in Concert?quote:Op vrijdag 12 april 2019 15:55 schreef drxanax het volgende:
Die persinterviews zijn wel vnl door blogs en fansites toch? Geen of niet veel nationale zenders (ala 'boulevard') die naar A'dam komen hiervoor toch?
Hoe kom je aan zo'n accreditatie?
twitter:cornaldm twitterde op vrijdag 12-04-2019 om 16:07:54Tja. We moeten nog wel even winnen natuurlijk... De oranje klompen, toeters & bellen graag nog even in de kast https://t.co/ZziA4abE7V reageer retweet
Meneer heeft terug gereageerd:quote:Op vrijdag 12 april 2019 16:11 schreef Greys het volgende:
Hopla, Cornald quote die Den Haag meneer ook even.twitter:cornaldm twitterde op vrijdag 12-04-2019 om 16:07:54Tja. We moeten nog wel even winnen natuurlijk... De oranje klompen, toeters & bellen graag nog even in de kast https://t.co/ZziA4abE7V reageer retweet
twitter:ralfsluijs twitterde op vrijdag 12-04-2019 om 16:19:35@cornaldm We verkopen de huid zeker niet voor de beer geschoten is beste Cornald. Maar hardop dromen mag natuurlijk altijd! Duncan Laurence heeft alles in huis voor een geweldige prestatie! #douzepoints https://t.co/U6gBNLbEVm reageer retweet
Da's waar. Een heleboel Nederlands zijn nogal hypocriet wanneer het over het ESF gaat.quote:Op vrijdag 12 april 2019 16:47 schreef Greys het volgende:
Mjah, enthousiasme is superleuk maar ik vraag me stiekem toch af of deze meneer ooit eerder zo enthousiast over het songfestival was. Of dat het enthousiasme pas komt als we bovenaan staan.
Ja alle andere landen zingen vals en zijn circus, en ze komen uit Oost-Europa!quote:Op vrijdag 12 april 2019 16:51 schreef Butler456 het volgende:
[..]
Da's waar. Een heleboel Nederlands zijn nogal hypocriet wanneer het over het ESF gaat.
En mochten we winnen, dan een petitie starten om het ESF niet in NL te organiseren, want 'weggegooid geld' of 'beter besteden aan armoede in eigen land'.quote:Op vrijdag 12 april 2019 16:54 schreef Momo... het volgende:
[..]
Ja alle andere landen zingen vals en zijn circus, en ze komen uit Oost-Europa!
Wij sturen topacts als Sieneke, Toppers en 3Js en zelfs dan winnen we niet!
Ik vermoed dat het eerder enthousiasme voor Den Haag is.quote:Op vrijdag 12 april 2019 16:47 schreef Greys het volgende:
Mjah, enthousiasme is superleuk maar ik vraag me stiekem toch af of deze meneer ooit eerder zo enthousiast over het songfestival was. Of dat het enthousiasme pas komt als we bovenaan staan.
Gelukkig doet Netta dit jaar niet meequote:Op vrijdag 12 april 2019 16:54 schreef Momo... het volgende:
[..]
Ja alle andere landen zingen vals en zijn circus, en ze komen uit Oost-Europa!
Wij sturen topacts als Sieneke, Toppers en 3Js en zelfs dan winnen we niet!
Ja, Renske heeft kennelijk liever niet dat Nederland wint.quote:Op vrijdag 12 april 2019 16:49 schreef blackswangreen het volgende:
Ach, die Sluijs mag dat ook allemaal roepen, het is een vrij land. Het is alleen de vraag waarom mevrouw Wiwibloggs er weer een artikel aan wijdt, die doet echt haar best om zoveel mogelijk antipathie te kweken.
Eigenbelang idd, lijkt mij ook.quote:Op vrijdag 12 april 2019 17:00 schreef Sableheart het volgende:
[..]
Ik vermoed dat het eerder enthousiasme voor Den Haag is.
"Oh, groot evenement! Als dat naar Den Haag komt is dat mooie reclame voor de stad. Laat ik dat tijdig aankaarten, dan is dat gelijk ook mooie reclame voor mezelf".
@Cee, deze complimenten zijn voor jou!quote:Complimenten voor de banners, trouwens.
quote:Duncan Laurence in mooi rijtje
Duncan’s Arcade klimt namelijk twee plaatsen en heeft nu de vierde plek in handen. Daarmee is Duncan pas de derde Nederlandse Songfestivalinzending in de afgelopen 43 jaar, die de top 4 van de Top 40 weet te halen. Anouk wist met Birds in 2013 tot de derde plek te komen, terwijl The Common Limits met Calm After The Storm tot 2 kwamen in 2014. Voor de track die het voor hen flikte, moeten we terug naar 1976: The Party’s Over van Sandra Reemer werd toen Alarmschijf en kwam tot nummer 3.
Dat ook ja. En steeds als iemand hier zo'n link post met 'kijk nou wat stom dat ze dit schrijven' geven we ze alleen maar meer bezoekers en blijven ze het doen. Dus mensen, onthou dat.quote:Op vrijdag 12 april 2019 17:58 schreef Em31 het volgende:
Wiwi zal nu ook wel veel bezoekers trekken door die artikelen over Nederland. Hebben ook steeds de meeste reacties. Dus negatief of positief, voor wiwi werkt het goed
Met CATS in elk geval niet... wat ik nog knapper vind is dat streaming intussen veel belangrijker is geworden, en downloads er nauwelijks nog toe doen. Birds en CATS hadden dan niet zo hoog gestaan.quote:Op vrijdag 12 april 2019 18:20 schreef Spumonisal het volgende:
[..]
En dat al ruim vóór het festival, of was dat met Birds en Calm after the storm ook?
twitter:euroleslie twitterde op vrijdag 12-04-2019 om 18:21:53Eurojury update 12 AprilGermany and Australia voted today! only 4 countries who have yet to receive any votes https://t.co/uuQEtSUXlt reageer retweet
NL maar bij 2 van de 15 juries niet in de top 10. En Zweden de meeste topscoresquote:Op vrijdag 12 april 2019 18:54 schreef Em31 het volgende:
[ afbeelding ]twitter:euroleslie twitterde op vrijdag 12-04-2019 om 18:21:53Eurojury update 12 AprilGermany and Australia voted today! only 4 countries who have yet to receive any votes https://t.co/uuQEtSUXlt reageer retweet
Ja zoiets dacht ik ook nog. Of ze laten eerst alle landen zien die Zweden in de top 3 hebben of Zweden staat gewoon bij zowat iedereen in de top 3quote:Op vrijdag 12 april 2019 19:03 schreef Spumonisal het volgende:
[..]
NL maar in 2 van de 15 juries niet in de top 10. En Zweden de meeste topscoresHopelijk hebben ze het een beetje spannend opgebouwd, zodat de laatste juries nog wat verrassingen brengen ofzo (en dat NL uitloopt
) Tsjechië een kleine verrassing bij de juries tot nu toe?
Jurijus zingt Arcadetwitter:bESCpositive twitterde op vrijdag 12-04-2019 om 05:35:15Meanwhile…🇱🇹 Lithuania’s Jurijus loves the 🇳🇱 Dutch song by @dunclaurence. https://t.co/axspq38EXt reageer retweet
Ziet er weinig hoopvol uit, waarschijnlijk een Zweden fanquote:Op vrijdag 12 april 2019 10:27 schreef linps het volgende:
Volgens deze troela haar tarotkaarten gaat Nederland niet winnen
https://old.reddit.com/r/(...)d_likely_winners_of/
Het was niet heel slecht hoor, maar wel de minste versie van allemaal, hij schoot hier en daar wat uit, ik denk dat ze hebben besloten het niet te plaatsen.quote:Op vrijdag 12 april 2019 20:58 schreef ato het volgende:
Ik hoorde van 2 mensen dat hij niet goed zong live bij Q Music. Was het echt zo vreselijk?
Video is ook niet meer terug te vinden, vond Duncan het zelf ook maar matig?
Sssshtquote:Op vrijdag 12 april 2019 20:58 schreef ato het volgende:
Ik hoorde van 2 mensen dat hij niet goed zong live bij Q Music. Was het echt zo vreselijk?
Video is ook niet meer terug te vinden, vond Duncan het zelf ook maar matig?
Ah ja tuurlijk.. Cyprusquote:Op vrijdag 12 april 2019 21:24 schreef ato het volgende:
Top 10 from INFE Greece
1 point goes to Portugal
2 points go to Norway
3 points go to France
4 points go to Azerbaijan
5 points go to Sweden
6 points go to Russia
7 points go to Italy
8 points go to… The Netherlands
10 points go to… Switzerland
12 points go to… Cyprus!
De gehele jury zal vast in een kring hebben staan overleggen!quote:Op vrijdag 12 april 2019 21:45 schreef Em31 het volgende:
[ afbeelding ]
We staan er in ieder geval elke keer in![]()
Dit is wel leuk om te zien. Na de Engelse, Belgische en Griekse deelnemers, nog één die enthousiast is over onze inzending.quote:Op vrijdag 12 april 2019 19:10 schreef Em31 het volgende:
Jurijus zingt Arcadetwitter:bESCpositive twitterde op vrijdag 12-04-2019 om 05:35:15Meanwhile…🇱🇹 Lithuania’s Jurijus loves the 🇳🇱 Dutch song by @:dunclaurence. https://t.co/axspq38EXt reageer retweet
![]()
Ik vind de instrumentale versie echt prachtig. Ik vind alleen het begin een beetje flauw. Aangezien dat ook het stuk is waar hij het vocaal het het moeilijkst heeft vind ik dat wel jammer...quote:Op donderdag 11 april 2019 22:52 schreef grazz het volgende:
[..]
Toch wel, en zo klinkt het ook. Het album met de instrumentale versies is vanaf vandaag online verschenen. Zal wel als eerst in NZ zijn geweest ofzo.
Ook deze twee uploaden de instrumentale versies:
Ik heb zelf nog hier lopen te roepen dat we er niet te veel aandacht aan moeten geven, maar in mijn achterhoofd loopt het toch te knagen dat we hier vaak niet in de top 3 zitten.quote:
Ja alleen het publiek is wel weer echt de fans. Bij dit wordt eigenlijk altijd meer naar de jury alleen gekeken om een inschatting te maken, niet de combinatie van beide.quote:Op zaterdag 13 april 2019 10:56 schreef Mandy040986 het volgende:
Ik denk ergens dat we het dit jaar ook van de televote gaan hebben.![]()
Voorheen waren onze inzendingen vooral afhankelijk van de jury voor een goede uitslag.
En vergeet niet dat straks het publiek ook nog mag stemmen bij die eurojury.
Je kunt volgens mij nu al stemmen tot 14 april. https://www.eurojury.eurovoix-showcase.com/quote:Op zaterdag 13 april 2019 10:56 schreef Mandy040986 het volgende:
Ik denk ergens dat we het dit jaar ook van de televote gaan hebben.![]()
Voorheen waren onze inzendingen vooral afhankelijk van de jury voor een goede uitslag.
En vergeet niet dat straks het publiek ook nog mag stemmen bij die eurojury.
Publiek mag wel stemmen. Tot 13 of 14 april.quote:Op zaterdag 13 april 2019 11:00 schreef Em31 het volgende:
[..]
Ja alleen het publiek is wel weer echt de fans. Bij dit wordt eigenlijk altijd meer naar de jury alleen gekeken om een inschatting te maken, niet de combinatie van beide.
Ja I know, maar als het over de eurojury gaat als inschatting van wat de echte jury gaat doen, kijken ze alleen naar de scores van de jury.quote:Op zaterdag 13 april 2019 11:02 schreef Mandy040986 het volgende:
[..]
Publiek mag wel stemmen. Tot 13 of 14 april.
Als er echt steeds maar 1 of 2 mensen in de eurojury zitten, lijkt me dat niet heel representatief voor de real deal straks.quote:Op zaterdag 13 april 2019 11:03 schreef Em31 het volgende:
[..]
Ja I know, maar als het over de eurojury gaat als inschatting van wat de echte jury gaat doen, kijken ze alleen naar de scores van de jury.
Ja, klopt. Maar je krijgt dan wel een beeld wat misschien de televoting gaat worden. En zo kan kijken wat de uiteindelijke uitslag zou kunnen worden. Ik weet niet hoe groot de fanbase is van die Eurojury.quote:Op zaterdag 13 april 2019 11:03 schreef Em31 het volgende:
[..]
Ja I know, maar als het over de eurojury gaat als inschatting van wat de echte jury gaat doen, kijken ze alleen naar de scores van de jury.
quote:Op zaterdag 13 april 2019 11:03 schreef Em31 het volgende:
[..]
Ja I know, maar als het over de eurojury gaat als inschatting van wat de echte jury gaat doen, kijken ze alleen naar de scores van de jury.
Het is de afgelopen jaren vooral een graadmeter gebleken voor de acts die tot nu toe laag stonden in de polls en bookies, wellicht toch goed gaan scoren bij de jury stemming in mei.quote:Op zaterdag 13 april 2019 11:05 schreef Mandy040986 het volgende:
[..]
Als er echt steeds maar 1 of 2 mensen in de eurojury zitten, lijkt me dat niet heel representatief voor de real deal straks.
Het zal wel aan mij liggen.
Niet echt gok ik wat het zijn weer de fans, dus waarschijnlijk gaat Zweden zakken en Italië winnenquote:Op zaterdag 13 april 2019 11:06 schreef Dollie321 het volgende:
[..]
Ja, klopt. Maar je krijgt dan wel een beeld wat misschien de televoting gaat worden. En zo kan kijken wat de uiteindelijke uitslag zou kunnen worden. Ik weet niet hoe groot de fanbase is van die Eurojury.
Ja, maar goed, als er in al die landen 1 of 2 juryleden zijn krijg je straks toch een dikke 60-70 juryleden, en als die allemaal Zweden in de top-3 hebben zegt dat wel iets.quote:Op zaterdag 13 april 2019 11:05 schreef Mandy040986 het volgende:
[..]
Als er echt steeds maar 1 of 2 mensen in de eurojury zitten, lijkt me dat niet heel representatief voor de real deal straks.
Het zal wel aan mij liggen.
Daar heb je wel een punt.quote:Op zaterdag 13 april 2019 11:11 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Ja, maar goed, als er in al die landen 1 of 2 juryleden zijn krijg je straks toch een dikke 60-70 juryleden, en als die allemaal Zweden in de top-3 hebben zegt dat wel iets.
Nederland is volgens mij wel het enige land dat in al die lijstjes voorkomt, maar inderdaad: niet zo vaak in de top-3.
quote:Op zaterdag 13 april 2019 11:39 schreef ato het volgende:
Over 5 weken de finale![]()
Hebben jullie soms ook van 'oh als de staging maar goed is' . Dus toch wel wat zenuwachtig.
Hoeveel juryleden zitten er eigenlijk in de echte jury per land? Want als het steeds 1 of 2 juryleden zijn bij de Eurojury dan kan dat toch nooit echt representatief zijn? Is gewoon de persoonlijke smaak van 1 persoon. Als er 10 juryleden of 20 per land zijn kunnen de punten compleet anders zijn bij de echte telling.quote:Op zaterdag 13 april 2019 11:11 schreef blackswangreen het volgende:
Ja, maar goed, als er in al die landen 1 of 2 juryleden zijn krijg je straks toch een dikke 60-70 juryleden, en als die allemaal Zweden in de top-3 hebben zegt dat wel iets.
Nederland is volgens mij wel het enige land dat in al die lijstjes voorkomt, maar inderdaad: niet zo vaak in de top-3.
quote:Op zaterdag 13 april 2019 11:44 schreef nik4ever het volgende:
[..]
Hoeveel juryleden zitten er eigenlijk in de echte jury per land? Want als het steeds 1 of 2 juryleden zijn bij de Eurojury dan kan dat toch nooit echt representatief zijn? Is gewoon de persoonlijke smaak van 1 persoon. Als er 10 juryleden of 20 per land zijn kunnen de punten compleet anders zijn bij de echte telling.
Ik dacht 5 per land.quote:Op zaterdag 13 april 2019 11:44 schreef nik4ever het volgende:
[..]
Hoeveel juryleden zitten er eigenlijk in de echte jury per land? Want als het steeds 1 of 2 juryleden zijn bij de Eurojury dan kan dat toch nooit echt representatief zijn? Is gewoon de persoonlijke smaak van 1 persoon. Als er 10 juryleden of 20 per land zijn kunnen de punten compleet anders zijn bij de echte telling.
5 juryleden per land. Maar nogmaals, met 70 juryleden doe je wel een aardige steekproef.quote:Op zaterdag 13 april 2019 11:44 schreef nik4ever het volgende:
[..]
Hoeveel juryleden zitten er eigenlijk in de echte jury per land? Want als het steeds 1 of 2 juryleden zijn bij de Eurojury dan kan dat toch nooit echt representatief zijn? Is gewoon de persoonlijke smaak van 1 persoon. Als er 10 juryleden of 20 per land zijn kunnen de punten compleet anders zijn bij de echte telling.
Okay thanx, duidelijkquote:Op zaterdag 13 april 2019 11:47 schreef lashatumbai het volgende:
[ afbeelding ]
Hier zie je de hele lijst. Het is wellicht niet zo representatief als het daadwerkelijke songfestival (hoewel er daar ook maar vijf per land zijn...) Maar in totaal zijn het natuurlijk wel veel personen. En als zoals gezegd bijna al deze mensen Zweden in de top drie zetten dan zegt dat waarschijnlijk toch wel wat.
Dit zijn niet de uiteindelijke juryleden, maar hebben soms al wel in afgelopen jaren gejureerd. Het zijn sowieso wel mensen uit het wereldje, waarvan je vaak ziet dat soortgelijke mensen gevraagd worden (door de deelnemende omroepen) om te jureren.quote:Op zaterdag 13 april 2019 11:52 schreef nik4ever het volgende:
[..]
Okay thanx, duidelijk! Maar zijn deze mensen daadwerkelijk ook onderdeel van de echte jury?
Ik vrees dat de conclusie die we kunnen trekken is dat Zweden idd weer overgewaardeerd wordt door de jury....
Bij deze poll zat men er ook vaak naast. Ik zou het ook allemaal niet te serieus nemen.quote:Op zaterdag 13 april 2019 11:52 schreef nik4ever het volgende:
[..]
Okay thanx, duidelijk! Maar zijn deze mensen daadwerkelijk ook onderdeel van de echte jury?
Ik vrees dat de conclusie die we kunnen trekken is dat Zweden idd weer overgewaardeerd wordt door de jury....
I knowquote:Op zaterdag 13 april 2019 12:02 schreef ato het volgende:
[..]
Bij deze poll zat men er ook vaak naast. Ik zou het ook allemaal niet te serieus nemen.
Serieus en een goede graadmeter wordt het tijdens de repetitie week.
Dat begint over circa 4 weken.
Grootste verschil is toch wel dat eurojury oordeelt op clip en nummer, daadwerkelijke jury oordeelt op staging en nummer. Rusland zal dus wel hoger eindigen dan ze nu doen.quote:Op zaterdag 13 april 2019 12:07 schreef Chocoladesoes het volgende:
Verloopt de manier van jureren op dezelfde manier bij Eurojury als bij de echte jury? En ik vraag mij af op welke manier er beoordeeld wordt (door de echte jury)? Gewoon op basis van gevoel punten toekennen, of moeten ze op verschillende criteria beoordelen?
Dat eerste denk ik ook.quote:Op zaterdag 13 april 2019 10:56 schreef Mandy040986 het volgende:
Ik denk ergens dat we het dit jaar ook van de televote gaan hebben.![]()
Voorheen waren onze inzendingen vooral afhankelijk van de jury voor een goede uitslag.
En vergeet niet dat straks het publiek ook nog mag stemmen bij die eurojury.
Precies. Ik denk dat Duncan het nummer met de performance naar een nog hoger niveau kan tillen, terwijl dit bij Italië en Zweden toch minder van toepassing is.quote:Op zaterdag 13 april 2019 12:50 schreef Spumonisal het volgende:
Over die eurojury: ik ben blij dat NL er bij vrijwel iedereen bij zit. Dat zegt toch wel wat. En vrijwel zeker top 3 uiteindelijk met Zweden en Italië. Maar er ook niet meer belang aan hechten dan nodig, want in mei gaat het toch weer anders zijn en met andere juryleden (nu ook veel van die junior esf kandidaten bijv) die er echt voor moeten gaan zitten. En ik denk dat Arcade live alleen nog maar meer kan imponeren met een goede staging. Iets dat bij Italië bijvoorbeeld wat minder het geval zou kunnen zijn
Nou ja, Zweden is sowieso heel gelikt en ziet er aanstekelijk uit en precies wat het moet doen. Maar Duncan kan echt raken en indruk maken met een goede staging en zijn stem omdat het er zich perfect voor leent en dat is een groot voordeel. Nu maar hopen dat het allemaal goed zal zijn 🤞quote:Op zaterdag 13 april 2019 15:05 schreef FruitofUtopia het volgende:
[..]
Precies. Ik denk dat Duncan het nummer met de performance naar een nog hoger niveau kan tillen, terwijl dit bij Italië en Zweden toch minder van toepassing is.
Even teruggezocht, Poli Genova had ook zo'n soort begin en bij haar instrumentale versie zat dat er ook nog gewoon in, maar tijdens het songfestival zelf niet. Dus gok dat het niet op band staat.quote:Op zaterdag 13 april 2019 08:10 schreef Momazie het volgende:
[..]
Ik hoor in de instrumentale versie overigens ook steeds de oh's. Zou dit betekenen dat dit op de band staat? Dat mag toch niet?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 13 april 2019 16:16 schreef Em31 het volgende:
[..]
Even teruggezocht, Poli Genova had ook zo'n soort begin en bij haar instrumentale versie zat dat er ook nog gewoon in, maar tijdens het songfestival zelf niet. Dus gok dat het niet op band staat.
Hier het verschil:De instrumentale versie is er vooral dat mensen thuis lekker met de muziek mee kunnen zingen. Dan is het ook wel fijn dat de backing vocals mee doen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
In Tel Avi brengt Duncan natuurlijk backing vocals mee, want alle zang moet daar live zijn. Of die zangers in beeld komen of niet, hangt af van de staging plannen. Maar omdat ze best een belangrijke rol spelen in het totaal denk ik dat ze wel ergens in beeld te zien zullen zijn.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 13 april 2019 17:09 schreef Em31 het volgende:
[ afbeelding ]
Jeujen ook nog eens vijf juryleden
Takk NorgeSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Het is ook vooral voor de lol natuurlijk. En er zit wel iets van een kern van waarheid in.quote:Op zaterdag 13 april 2019 17:12 schreef Peter het volgende:
Ik vind die zelfbenoemde-representatieve-jury-stemlijstjes maar stom. Heb je niets aan toch?
quote:Op zaterdag 13 april 2019 17:09 schreef Em31 het volgende:
[ afbeelding ]
Jeujen ook nog eens vijf juryleden
Geen ItaliëSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Vergeet niet dat hij ook creative director isquote:Op zaterdag 13 april 2019 19:35 schreef Greys het volgende:
Duncan is in Londen.
Trouwens, ik volg voor the sake of Eurovision ook Jan Smit op Twitter, maar die tweet echt alleen maar over zichzelf en voetbal. Interesseert het Eurovisie hem überhaupt? Of echt alleen heel even op de avonden dat ie commentator is?
Die is in mineur omdat ie niet mag creative directen.....quote:Op zaterdag 13 april 2019 19:35 schreef Greys het volgende:
Duncan is in Londen.
Trouwens, ik volg voor the sake of Eurovision ook Jan Smit op Twitter, maar die tweet echt alleen maar over zichzelf en voetbal. Interesseert het Eurovisie hem überhaupt? Of echt alleen heel even op de avonden dat ie commentator is?
Ohjaquote:Op zaterdag 13 april 2019 19:40 schreef GeorgeM het volgende:
[..]
Vergeet niet dat hij ook creative director is
Dit is morgen toch? Weten jullie of er een livestream is?quote:Op zaterdag 13 april 2019 19:46 schreef Em31 het volgende:
[..]
Zo leuk dat Nederland er een keer bij is
Jaaaa. Ben je ook al op zoek naar foto's van zijn aankomst op het vliegveld?quote:Op zaterdag 13 april 2019 19:46 schreef Em31 het volgende:
[..]
Zo leuk dat Nederland er een keer bij is
Denk het niet. Maar houd iig hun Youtube account in de gaten https://www.youtube.com/channel/UCSvdWI7_8quOvM8jRwmUGpA/videos en die van de Wiwi's , die zullen ook wel optredens en interviews uploaden.quote:Op zaterdag 13 april 2019 19:52 schreef Mlita het volgende:
[..]
Dit is morgen toch? Weten jullie of er een livestream is?
Dank! Nog wat filmpjes van vorig jaar bekeken, maar ze filmen ook mooi dichtbij, kunnen we gezicht en emotie van Duncan wat beter zien in de studioversie.. ik ben weer heel benieuwd.quote:Op zaterdag 13 april 2019 19:55 schreef grazz het volgende:
[..]
Denk het niet. Maar houd iig hun Youtube account in de gaten https://www.youtube.com/channel/UCSvdWI7_8quOvM8jRwmUGpA/videos en die van de Wiwi's , die zullen ook wel optredens en interviews uploaden.
Greys ik vind dit echt een grove aanname, om er zomaar vanuit te gaan dat het Eurovisie hem interesseert op de avonden dat hij commentator is.quote:Op zaterdag 13 april 2019 19:35 schreef Greys het volgende:
Duncan is in Londen.
Trouwens, ik volg voor the sake of Eurovision ook Jan Smit op Twitter, maar die tweet echt alleen maar over zichzelf en voetbal. Interesseert het Eurovisie hem überhaupt? Of echt alleen heel even op de avonden dat ie commentator is?
Ik heb in ieder geval niets langs zien komenquote:Op zaterdag 13 april 2019 19:53 schreef grazz het volgende:
[..]
Jaaaa. Ben je ook al op zoek naar foto's van zijn aankomst op het vliegveld?![]()
Edit: oh zo toevalligtwitter:MichaelRiceOff twitterde op zaterdag 13-04-2019 om 13:10:13@dunclaurence https://t.co/EJpA6BByzi reageer retweet
Oeh wat deden vorig jaar veel mensen meerdere nummers! Zou leuk zijn, een duet met SuRie ofzoquote:Op zaterdag 13 april 2019 19:55 schreef grazz het volgende:
[..]
Denk het niet. Maar houd iig hun Youtube account in de gaten https://www.youtube.com/channel/UCSvdWI7_8quOvM8jRwmUGpA/videos en die van de Wiwi's , die zullen ook wel optredens en interviews uploaden.
Dit is volgens mij nog van vorige week, althans dat hoop ik, anders moet dat spijkerjackie van hem ondertussen echt MEUREN.quote:Op zaterdag 13 april 2019 20:30 schreef lashatumbai het volgende:
Hij is inderdaad al in Londen! Ik vind dit zo leuk he, onze eerste act die mee doet aan een promo event in het buitenland![]()
![]()
[ afbeelding ]
quote:Op zaterdag 13 april 2019 20:09 schreef Cee het volgende:
[..]
Greys ik vind dit echt een grove aanname, om er zomaar vanuit te gaan dat het Eurovisie hem interesseert op de avonden dat hij commentator is.
Graham Norton hoor je er nu ook niet over. Maar ja, die heeft op de avond zelf het soort droge humor waar Jan Smit alleen maar van kan dromen.quote:Op zaterdag 13 april 2019 19:52 schreef grazz het volgende:
[..]
Ohjaik kan me niet voorstellen dat Duncan hem in zijn team wil hebben. Wat heeft hij nou bewezen dan in de afgelopen jaren. Volgens mij voelt Jan zich nogal buiten gesloten. Je hoort niks over het ESF. Totaal geen enthousiasme bij die kerel.
Vlak Peter van der Veire op VRT niet uit. Die heeft ook humorquote:Op zaterdag 13 april 2019 20:50 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Graham Norton hoor je er nu ook niet over. Maar ja, die heeft op de avond zelf het soort droge humor waar Jan Smit alleen maar van kan dromen.
Die tweet toch iig nog af en toe songfestivaldingen.quote:Op zaterdag 13 april 2019 20:50 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Graham Norton hoor je er nu ook niet over. Maar ja, die heeft op de avond zelf het soort droge humor waar Jan Smit alleen maar van kan dromen.
quote:Op zaterdag 13 april 2019 23:10 schreef grazz het volgende:
OGAE Roemenië heeft een voorlopige tussenstand:
https://www.instagram.com/p/BwNbC_ZHhku/
En blijkbaar was er vanavond een songfestival previewparty in Keulen. 22 fans hebben gestemd. De winnaar is: https://www.instagram.com/p/BwK9lCJBW_6/
quote:Op zaterdag 13 april 2019 23:10 schreef grazz het volgende:
OGAE Roemenië heeft een voorlopige tussenstand:
https://www.instagram.com/p/BwNbC_ZHhku/
En blijkbaar was er vanavond een songfestival previewparty in Keulen. 22 fans hebben gestemd. De winnaar is: https://www.instagram.com/p/BwK9lCJBW_6/
Ik vond het wel prima klinken eigenlijk. Er is alleen een piepklein stukje terug te vinden in dit filmpje...v.a 4min ongeveerquote:Op vrijdag 12 april 2019 20:58 schreef ato het volgende:
Ik hoorde van 2 mensen dat hij niet goed zong live bij Q Music. Was het echt zo vreselijk?
Video is ook niet meer terug te vinden, vond Duncan het zelf ook maar matig?
Ik vind het ook zo leukquote:Op zaterdag 13 april 2019 20:30 schreef lashatumbai het volgende:
Hij is inderdaad al in Londen! Ik vind dit zo leuk he, onze eerste act die mee doet aan een promo event in het buitenland![]()
![]()
[ afbeelding ]
Laat je ons morgen weten hoe de sfeer in de zaal was bij ons lied? Als je er tijd voor hebt. Veel plezierquote:Op zaterdag 13 april 2019 23:59 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Ik vind het ook zo leukBen hem nog niet tegengekomen.
Dat ga ik zeker doen! Ik zal zeker sowieso even verslag doen van de landen die niet op EIC waren!quote:Op zondag 14 april 2019 00:14 schreef grazz het volgende:
[..]
Laat je ons morgen weten hoe de sfeer in de zaal was bij ons lied? Als je er tijd voor hebt. Veel plezier
Het is niet heel groot idd, maar dat maakt het wel een stuk intiemer. En je hebt ook nog beter zicht op de artiesten. Kijk er naar uit om je reacties te lezen!quote:Op zondag 14 april 2019 00:18 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Dat ga ik zeker doen! Ik zal zeker sowieso even verslag doen van de landen die niet op EIC waren!En bedankt!
![]()
Ik was vandaag nog langs de venue gelopen. Het ziet er zo leuk uit! Wel klein; als je er niet speciaal naar zoekt, dan loop je er ook zo voorbij
Volgens mij is het zelfs nog de helft van de Melkweg qua grootte. Echt dicht bij het podium, totaal andere sfeer, een clubgevoel i.p.v. concert. Lijkt me echt heel speciaal om mee te maken.quote:Op zondag 14 april 2019 00:18 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Dat ga ik zeker doen! Ik zal zeker sowieso even verslag doen van de landen die niet op EIC waren!En bedankt!
![]()
Ik was vandaag nog langs de venue gelopen. Het ziet er zo leuk uit! Wel klein; als je er niet speciaal naar zoekt, dan loop je er ook zo voorbij
Op een instagram post zag ik dat ze Duncan in het programma ook weer helemaal op het einde hebben gezet, na Zweden en voor Engeland. Tof hoor, favoriet zijnquote:Op zondag 14 april 2019 01:17 schreef Cee het volgende:
[..]
Volgens mij is het zelfs nog de helft van de Melkweg qua grootte. Echt dicht bij het podium, totaal andere sfeer, een clubgevoel i.p.v. concert. Lijkt me echt heel speciaal om mee te maken.
Ik ben wel een beetje ‘bang’ dat hij minder gaat zijnquote:Op zondag 14 april 2019 07:40 schreef Mlita het volgende:
[..]
Op een instagram post zag ik dat ze Duncan in het programma ook weer helemaal op het einde hebben gezet, na Zweden en voor Engeland. Tof hoor, favoriet zijn
Mogen ze dan meer liedjes zingen? Ik heb even gekeken op YT en ik zie dat de artiesten vorig jaar 2 liedjes hebben gezongen. Als dat zo is dan mag Duncan van mij I miss You ook doen. Blijf ik toch wel heel erg mooi vinden.quote:Op zaterdag 13 april 2019 19:55 schreef grazz het volgende:
[..]
Denk het niet. Maar houd iig hun Youtube account in de gaten https://www.youtube.com/channel/UCSvdWI7_8quOvM8jRwmUGpA/videos en die van de Wiwi's , die zullen ook wel optredens en interviews uploaden.
Veel plezier en oh wat zal het genieten zijn. Heb je hetquote:Op zondag 14 april 2019 00:18 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Dat ga ik zeker doen! Ik zal zeker sowieso even verslag doen van de landen die niet op EIC waren!En bedankt!
![]()
Ik was vandaag nog langs de venue gelopen. Het ziet er zo leuk uit! Wel klein; als je er niet speciaal naar zoekt, dan loop je er ook zo voorbij
Hij was in de AFAS toch ook fantastisch en de Londen Party is ook gewoon 's avonds en niet 's ochtends vroeg. Heb wat meer vertrouwen anders redt je hart het niet de komende weken.quote:Op zondag 14 april 2019 07:51 schreef GeorgeM het volgende:
[..]
Ik ben wel een beetje ‘bang’ dat hij minder gaat zijnkomt denk ik door het optreden bij Q
Jaja ik weet, maar het is lastig. Dit is by far het ‘zwaarste jaar’ uit m’n hele levenquote:Op zondag 14 april 2019 09:51 schreef Greys het volgende:
[..]
Hij was in de AFAS toch ook fantastisch en de Londen Party is ook gewoon 's avonds en niet 's ochtends vroeg. Heb wat meer vertrouwen anders redt je hart het niet de komende weken.
Oh jaaaaa ik hoop dat hij een 2e liedje mag doenquote:Op zondag 14 april 2019 08:19 schreef summer52 het volgende:
[..]
Mogen ze dan meer liedjes zingen? Ik heb even gekeken op YT en ik zie dat de artiesten vorig jaar 2 liedjes hebben gezongen. Als dat zo is dan mag Duncan van mij I miss You ook doen. Blijf ik toch wel heel erg mooi vinden.
Straks staat hij weer op 26%... het zou toch wat zijn.quote:Op zondag 14 april 2019 09:51 schreef Greys het volgende:
[..]
Hij was in de AFAS toch ook fantastisch en de Londen Party is ook gewoon 's avonds en niet 's ochtends vroeg. Heb wat meer vertrouwen anders redt je hart het niet de komende weken.
Zullen we de zuurstoftankjes maar vast klaarzetten voor de zekerheid?quote:Op zondag 14 april 2019 10:18 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Straks staat hij weer op 26%... het zou toch wat zijn.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.IT'S GREYSIE IT'S PARTY
Die gaan ook alleen maar voor de bops hequote:Op zondag 14 april 2019 10:45 schreef Em31 het volgende:
De Britten moeten ons inderdaad niet![]()
[ afbeelding ]
Als SuRie de jury had geweest waren we op één. Dus zo zie je maar hoe de smaak van een enkeling in dit soort lijstjes de boel bepaalt.quote:Op zondag 14 april 2019 10:45 schreef Em31 het volgende:
De Britten moeten ons inderdaad niet![]()
[ afbeelding ]
Ja alleen daar wordt niet zozeer de vraag gesteld wie jouw favoriet is. Maar wie jij denkt dat zal winnen. Tenminste, zo interpreteer ik het. Maar altijd leuk om daar bovenaan te staanquote:Op zondag 14 april 2019 11:32 schreef Dollie321 het volgende:
Trouwens die poll van Eurovisionworld is ook een goede graadmeter. De laatste vier jaar hadden zij het toch (bijna) altijd goed. Behalve 2016 met 1% verschil. Hier stemmen ook duizenden fans. Nu al 127.000 stemmen. En raad eens wie ruim bovenaan staat...![]()
https://eurovisionworld.com/esc/eurovision-2019-poll
Ik zal mijn best doenquote:
Dit!quote:Op zondag 14 april 2019 11:54 schreef blackswangreen het volgende:
Het is wel een open veld als je zo al die resultaten van jury's en fanclubs ziet. Niemand springt er echt uit. Het wordt een leuk avondje in mei!
Ik kom net terug van de ontbijtzaal en zo'n 70% zal al ongegeneerd aan het bier op dit tijdstipquote:Op zondag 14 april 2019 11:08 schreef Cee het volgende:
Echt knetterhard zitten zuipen die jury, ik snap dat smaken verschillen maar je zet toch niet met je volle verstand Wit-Rusland in de lijst en Italië of Nederland niet? Zelfs geen betere uptempo zoals Azerbeidzjan of Finland.
Oh wacht, of Malta of CYPRUS zelfs, echt, knetterladderzat die jury.
Niet als Nederland een van de favorieten is. Dan wil ik liever dat het een landslide wordt. Stel je voor dat we op het laatst net niet winnen, dan ben ik wel een beetje chagrijnig hoorquote:Op zondag 14 april 2019 11:56 schreef Greys het volgende:
[..]
Dit!
Ik vind het tien keer leuker kijken als het nog alle kanten op kan.
Dat zeker, maar ik ben nu al paniekerig en bloednerveusquote:Op zondag 14 april 2019 11:54 schreef blackswangreen het volgende:
Het is wel een open veld als je zo al die resultaten van jury's en fanclubs ziet. Niemand springt er echt uit. Het wordt een leuk avondje in mei!
twitter:LDNEurovision twitterde op zondag 14-04-2019 om 13:09:04It’s @dunclaurence soundchecking with Arcade! #eurovision #lep2019 @escxtra #Netherlands https://t.co/n8UFKMpEqg reageer retweet
Zo te zien hebben ze voorgaande jaren wel na afloop filmpjes geplaatstquote:Op zondag 14 april 2019 13:20 schreef Lamballert het volgende:
Is er voor vanavond een stream beschikbaar?
Het zou nog een spijkerblouse kunnen zijnquote:
Geen spijkerpakquote:Op zondag 14 april 2019 13:14 schreef Em31 het volgende:
twitter:LDNEurovision twitterde op zondag 14-04-2019 om 13:09:04It’s @:dunclaurence soundchecking with Arcade! #eurovision #lep2019 @:escxtra #Netherlands https://t.co/n8UFKMpEqg reageer retweet
quote:Op zaterdag 13 april 2019 19:55 schreef grazz het volgende:
[..]
Denk het niet. Maar houd iig hun Youtube account in de gaten https://www.youtube.com/channel/UCSvdWI7_8quOvM8jRwmUGpA/videos en die van de Wiwi's , die zullen ook wel optredens en interviews uploaden.
Haha hier ook.quote:Op zondag 14 april 2019 13:25 schreef Cee het volgende:
Ik zou gewoon eens een keer op tijd moeten gaan slapen maar ik voorspel nu al dat dat vandaag echt niet ga lukken voordat ik alle reacties en filmpjes heb gezien en de daaropvolgende paniek uit mijn lijf is.
Ik zeg doen!quote:Op zondag 14 april 2019 13:32 schreef Em31 het volgende:
Is een apart London pre-party topic ook een idee?
Er is wel een stream voor de persmiddag in ieder geval!quote:Op zondag 14 april 2019 13:20 schreef Lamballert het volgende:
Is er voor vanavond een stream beschikbaar?
Vind ik ook als andere landen om de winst strijden. Ik wil zo’n Loreen-gevoelquote:Op zondag 14 april 2019 11:56 schreef Greys het volgende:
[..]
Dit!
Ik vind het tien keer leuker kijken als het nog alle kanten op kan.
Leukquote:Op zondag 14 april 2019 13:32 schreef Em31 het volgende:
Is een apart London pre-party topic ook een idee?
Is Aiobhin daar ook?quote:Op zondag 14 april 2019 13:35 schreef maresc het volgende:
[..]
Er is wel een stream voor de persmiddag in ieder geval!
Gottegot, dat is toch ook niksquote:Op zondag 14 april 2019 13:39 schreef Greys het volgende:
[..]
Leuk
Polen staat achter elkaar twee aan twee, passen niet naast elkaar
Zie foto in dit topicquote:
Mooi dat blauwe licht, hier gaat hij zeker mee wat doen straks op het podium in Tel Aviv.quote:
quote:Op zondag 14 april 2019 10:45 schreef Em31 het volgende:
De Britten moeten ons inderdaad niet![]()
[ afbeelding ]
Blauwquote:
quote:Op zondag 14 april 2019 17:07 schreef Cee het volgende:
We zitten in de top 3 van de IJslandse eurojury, samen met Zwitserland en Cyprus
Ah joh, jij hebt dan weer Salvador live gezien in Lissabon. Zo maken we allemaal weer wat leuks mee.quote:Op zondag 14 april 2019 13:30 schreef Cee het volgende:
Heb ik al gezegd dat ik jaloers ben op Aoibhin?
Haha nee, dat mocht ik willenquote:
Geniet vooral, je bent er voor jezelf! En dan zijn we daarna erg benieuwd naar je reactie. Maar GENIET vooral!quote:Op zondag 14 april 2019 17:25 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Ah joh, jij hebt dan weer Salvador live gezien in Lissabon. Zo maken we allemaal weer wat leuks mee.![]()
Ik hoop dat ik binnen foto's mag nemen. Ik weet niet hoe ik die mobiel op Fok kan zetten (ja, heb wel internet op mobiel, maar dat is TERGEND langzaam), maar kan ze wel op de app gooien.
Dat gaat sowieso lukken!quote:Op zondag 14 april 2019 17:33 schreef Cee het volgende:
[..]
Geniet vooral, je bent er voor jezelf! En dan zijn we daarna erg benieuwd naar je reactie. Maar GENIET vooral!
quote:Op zondag 14 april 2019 17:53 schreef Em31 het volgende:
OGAE Ierland: NL 12 punten
OGAE Hongarije: NL 10 punten
EN HOU ONS OP DE HOOGTEquote:Op zondag 14 april 2019 17:33 schreef Cee het volgende:
[..]
Geniet vooral, je bent er voor jezelf! En dan zijn we daarna erg benieuwd naar je reactie. Maar GENIET vooral!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Apart from some of the videos and haircuts, I don't think I've made any wrong moves.
George Michael
quote:Op zondag 14 april 2019 17:53 schreef Em31 het volgende:
OGAE Ierland: NL 12 punten
OGAE Hongarije: NL 10 punten
twitter:jonwillchambers twitterde op maandag 15-04-2019 om 00:05:22Great night at #LEP2019 - Netherlands smashed it. Clear winner of the night heading into Tel Aviv along with Italy and Sweden out of those who were there. 🔥🇪🇺 https://t.co/rMsLfurOSG reageer retweet
twitter:surieofficial twitterde op maandag 15-04-2019 om 01:35:37I didn't fangirl over @dunclaurence you fangirled over @dunclaurence reageer retweet
quote:Op maandag 15 april 2019 07:27 schreef Em31 het volgende:
twitter:surieofficial twitterde op maandag 15-04-2019 om 01:35:37I didn't fangirl over @:dunclaurence you fangirled over @:dunclaurence reageer retweet
![]()
![]()
Nee, jammer! Hij heeft ook maar 1 nummer gedaan..quote:Op maandag 15 april 2019 08:47 schreef GeorgeM het volgende:
Hebben Duncan en SuRie nou eigenlijk samen gezongen?
In mijn verslag meer over SuRie!quote:Op maandag 15 april 2019 07:27 schreef Em31 het volgende:
twitter:surieofficial twitterde op maandag 15-04-2019 om 01:35:37I didn't fangirl over @:dunclaurence you fangirled over @:dunclaurence reageer retweet
![]()
![]()
Nope... Duncan deed alleen Arcade. SuRie opende de show met eerst Rise Like a Phoenix en daarna Storm.quote:Op maandag 15 april 2019 08:47 schreef GeorgeM het volgende:
Hebben Duncan en SuRie nou eigenlijk samen gezongen?
Hoe laat kunnen we je verslag verwachten?quote:Op maandag 15 april 2019 10:01 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Nope... Duncan deed alleen Arcade. SuRie opende de show met eerst Rise Like a Phoenix en daarna Storm.
Ahhhhh verslagggggg yesssquote:Op maandag 15 april 2019 10:00 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
In mijn verslag meer over SuRie!![]()
![]()
Kan echt confirmen dat ze het HEEL ERG meent wat betreft Duncan.
Laat... Probeer wel vandaag, maar ben brak en wil wel straks genoeg opgelapt zijn om nog even Londen in te gaan.quote:Op maandag 15 april 2019 10:11 schreef lashatumbai het volgende:
[..]
Hoe laat kunnen we je verslag verwachten?
Groot gelijk! We kijken er naar uit, maar wachten rustig afquote:Op maandag 15 april 2019 10:12 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Laat... Probeer wel vandaag, maar ben brak en wil wel straks genoeg opgelapt zijn om nog even Londen in te gaan.
twitter:wiwibloggs twitterde op maandag 15-04-2019 om 09:35:54Who gave the best live performance at the London #Eurovision Party? Vote now! https://t.co/yLi0dmZafD via @stoniem #ESC2019 #LEP2019 reageer retweet
Albanië en Polen verrassend op 3 en 4. Misschien dat die straks ook gaan verrassen dan.quote:Op maandag 15 april 2019 10:20 schreef Greys het volgende:
NL staat nu bovenaan bij de Wiwi poll wie er in Londen het beste was.twitter:wiwibloggs twitterde op maandag 15-04-2019 om 09:35:54Who gave the best live performance at the London #Eurovision Party? Vote now! https://t.co/yLi0dmZafD via @:stoniem #ESC2019 #LEP2019 reageer retweet
Polen is sowieso echt geweldig live, ze bliezen iedereen omver vorige week bij Eurovision in Concert ook.quote:Op maandag 15 april 2019 10:24 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
Albanië en Polen verrassend op 3 en 4. Misschien dat die straks ook gaan verrassen dan.
Concurrentie uit onverwachte hoek? Of zo goed is het ook weer niet?quote:Op maandag 15 april 2019 10:25 schreef Greys het volgende:
[..]
Polen is sowieso echt geweldig live, ze bliezen iedereen omver vorige week bij Eurovision in Concert ook.
Denk niet dat het lied zelf goed genoeg is om de top vijf te halen maar ik zie ze evt wel top tien doen in de finale. Wat ik van te voren nooit had gedacht. Maar het 'gevaar' voor ze is misschien wel dat als je er in de zaal staat het echt bizar goed is live, maar ik weet niet hoe het op tv over gaat komen. Echt heel lastig in te schatten deze.quote:Op maandag 15 april 2019 10:25 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
Concurrentie uit onverwachte hoek? Of zo goed is het ook weer niet?
die zie ik nog wel in de top 10 eindigenquote:Op maandag 15 april 2019 10:25 schreef Greys het volgende:
[..]
Polen is sowieso echt geweldig live, ze bliezen iedereen omver vorige week bij Eurovision in Concert ook.
Die Nicky91 is zo vreselijk irritant telkens op wiwibloggs. Nu ook weer:quote:Op maandag 15 april 2019 10:20 schreef Greys het volgende:
NL staat nu bovenaan bij de Wiwi poll wie er in Londen het beste was.twitter:wiwibloggs twitterde op maandag 15-04-2019 om 09:35:54Who gave the best live performance at the London #Eurovision Party? Vote now! https://t.co/yLi0dmZafD via @:stoniem #ESC2019 #LEP2019 reageer retweet
Ik begin er ook wel steeds meer aan te wennen. Vond het eerst echt vreselijk en nu best aardig.quote:Op maandag 15 april 2019 10:30 schreef Giggio het volgende:
[..]
die zie ik nog wel in de top 10 eindigen
gewoon lekker geinig nummer
Ik ben al lang blij dat hij hier niet meer te vinden isquote:Op maandag 15 april 2019 10:32 schreef maresc het volgende:
[..]
Die Nicky91 is zo vreselijk irritant telkens op wiwibloggs. Nu ook weer:
"Netherlands, of course
the almighty King Duncan, no one is better than him 🙂
he gave a true masterclass to the rest of the competition field, this cannot go wrong for us dutch anymore
feel sorry for the rest who have all that stress, while we have the trophy in our pockets"
Ik haat dat soort figuren, we worden gewoon gesaboteerd door dat soort overduidelijke jinxesquote:Op maandag 15 april 2019 10:32 schreef maresc het volgende:
[..]
Die Nicky91 is zo vreselijk irritant telkens op wiwibloggs. Nu ook weer:
"Netherlands, of course
the almighty King Duncan, no one is better than him 🙂
he gave a true masterclass to the rest of the competition field, this cannot go wrong for us dutch anymore
feel sorry for the rest who have all that stress, while we have the trophy in our pockets"
Wiwi beweerde dat ze gisteren playbackte, wat mij doet afvragen of ze dat vorige week ook hebben gedaan.quote:Op maandag 15 april 2019 10:25 schreef Greys het volgende:
[..]
Polen is sowieso echt geweldig live, ze bliezen iedereen omver vorige week bij Eurovision in Concert ook.
En terecht!quote:Op maandag 15 april 2019 10:20 schreef Greys het volgende:
NL staat nu bovenaan bij de Wiwi poll wie er in Londen het beste was.twitter:wiwibloggs twitterde op maandag 15-04-2019 om 09:35:54Who gave the best live performance at the London #Eurovision Party? Vote now! https://t.co/yLi0dmZafD via @:stoniem #ESC2019 #LEP2019 reageer retweet
Die waren ook echt goed live!quote:Op maandag 15 april 2019 10:24 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
Albanië en Polen verrassend op 3 en 4. Misschien dat die straks ook gaan verrassen dan.
Die is hier ook nogal notoriousquote:Op maandag 15 april 2019 10:32 schreef maresc het volgende:
[..]
Die Nicky91 is zo vreselijk irritant telkens op wiwibloggs. Nu ook weer:
Nicky91 is gewoon Jan Smit in disguise. Wie zij ook alweer dat Jan niet aktief was m.b.t. ESF op de socials?quote:
Jaaaa nu vind ik Zweden weer leuk!quote:
Dat vind ik pas als ze óf een keer weer een goed nummer insturen, óf een keer stranden in de halve finale, waar ze de afgelopen jaren thuis horen.quote:
Geen aandacht aan geven. Dat soort internettrollen wil juist dit soort reacties. Tis ergens heel zielig als je daar je aandacht in je leven vandaan moet halen moet je maar denken.quote:Op maandag 15 april 2019 10:32 schreef maresc het volgende:
[..]
Die Nicky91 is zo vreselijk irritant telkens op wiwibloggs. Nu ook weer:
"Netherlands, of course
the almighty King Duncan, no one is better than him 🙂
he gave a true masterclass to the rest of the competition field, this cannot go wrong for us dutch anymore
feel sorry for the rest who have all that stress, while we have the trophy in our pockets"
Dit jaar horen ze wmb wel in de finale hoor, zeker in dit deelnemersveld. Toch?quote:Op maandag 15 april 2019 10:46 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
Dat vind ik pas als ze óf een keer weer een goed nummer insturen, óf een keer stranden in de halve finale, waar ze de afgelopen jaren thuis horen.
Niet teveel aandacht aan besteden, maar toch:quote:Op maandag 15 april 2019 10:32 schreef maresc het volgende:
[..]
Die Nicky91 is zo vreselijk irritant telkens op wiwibloggs. Nu ook weer:
"Netherlands, of course
the almighty King Duncan, no one is better than him 🙂
he gave a true masterclass to the rest of the competition field, this cannot go wrong for us dutch anymore
feel sorry for the rest who have all that stress, while we have the trophy in our pockets"
Mwah. Op het randje.quote:Op maandag 15 april 2019 11:08 schreef Greys het volgende:
[..]
Dit jaar horen ze wmb wel in de finale hoor, zeker in dit deelnemersveld. Toch?
Ik vind zulke polls een beetje gevaarlijk. Die zijn meestal gebaseerd op mensen diequote:Op maandag 15 april 2019 10:20 schreef Greys het volgende:
NL staat nu bovenaan bij de Wiwi poll wie er in Londen het beste was.twitter:wiwibloggs twitterde op maandag 15-04-2019 om 09:35:54Who gave the best live performance at the London #Eurovision Party? Vote now! https://t.co/yLi0dmZafD via @:stoniem #ESC2019 #LEP2019 reageer retweet
Er zitten hier ook wel een paar in die categorie. Ik vind hem nou niet bepaald een uitzondering.quote:Op maandag 15 april 2019 10:32 schreef maresc het volgende:
[..]
Die Nicky91 is zo vreselijk irritant telkens op wiwibloggs. Nu ook weer:
"Netherlands, of course
the almighty King Duncan, no one is better than him 🙂
he gave a true masterclass to the rest of the competition field, this cannot go wrong for us dutch anymore
feel sorry for the rest who have all that stress, while we have the trophy in our pockets"
Welneequote:
Zang is ook helemaal niks mis mee! Hij zong heel goed zelfs. Tis meer gewoon de sfeer. Ik weet niet, kan het niet helemaal beschrijven.quote:Op maandag 15 april 2019 13:23 schreef Greys het volgende:
[..]
Welnee
Ieder z'n gevoel toch.
Ik heb er zelf ook een stuk minder gevoelens bij inmiddels zodra er mensen mee staan te lallen trouwens. (Live bij EIC had ik dat weer wel omdat ik er toen tussen stond, is ook weer anders).
Maar ik vond het alsnog prima gezongen. Voor zover ik kan horen.
Ik denk dat ik het wel een beetje snap hoor wat je bedoelt.quote:Op maandag 15 april 2019 13:25 schreef Nexum het volgende:
[..]
Zang is ook helemaal niks mis mee! Hij zong heel goed zelfs. Tis meer gewoon de sfeer. Ik weet niet, kan het niet helemaal beschrijven.
Denk zodra ik het op tv zie dat ik het dan wel weer helemaal geweldig vind
Huh echt? Zo extreem?quote:Op maandag 15 april 2019 12:13 schreef iBenny het volgende:
[..]
Er zitten hier ook wel een paar in die categorie. Ik vind hem nou niet bepaald een uitzondering.
Ik mag aannemen dat die figuur op wiwiblogs juist iemand is die een hekel aan Duncan heeft en zijn kansen op deze manier probeert te saboteren. Zulke figuren hebben we hier niet volgens mij.quote:Op maandag 15 april 2019 12:13 schreef iBenny het volgende:
[..]
Er zitten hier ook wel een paar in die categorie. Ik vind hem nou niet bepaald een uitzondering.
Misschien las of begreep iBenny het verkeerd. Snap het ook niet. Laat iig ajb niemand hier zich aangesproken voelen want dat zou imho onterecht zijn.quote:Op maandag 15 april 2019 13:35 schreef Em31 het volgende:
[..]
Nee echt niemand zegt hier dat we de winst al binnen hebben
Als je er op gezonde wijze niet te veel waarde aan hecht (zoals we met alles doen zeg maar) dan is het gewoon leuk en niet gevaarlijk hoor.quote:Op maandag 15 april 2019 12:11 schreef iBenny het volgende:
[..]
Ik vind zulke polls een beetje gevaarlijk. Die zijn meestal gebaseerd op mensen die
• niet alle video's hebben bekeken
• op favorieten stemmen (of juist trollen)
• hun eigen land stemmen (kwestie wie het meest actief is)
Daar zit voor mij op het moment ook nog het grootste valkuil in de huidige peilingen/polls. Hoe actief zijn de Duncanny's en hoe populair is hij daadwerkelijk.
Feit is wel dat het grote publiek hem steeds meer en meer omarmt.
Bij EIC had ik het emotionele ook minder en dat kwam omdat ik werd afgeleid door het gejoel, geklap en vlaggetjes in de zaal.quote:Op maandag 15 april 2019 13:09 schreef Nexum het volgende:
Tis vloeken in de kerk hier maar ik vond z'n live performance bij LEP niet goed. Ik voel namelijk helemaal geen emotie, het komt allemaal veel te robot-achtig over en te statisch. Nou hebben we in Tel Aviv natuurlijk een staging d'r bij, maar zo leeg doet het me echt helemaal niks.
Tis nog steeds een geweldig lied maar het doet me live (voor nu) niet zoveel
Ik heb het filmpje nog niet gezien. Hij deed toch niet weer een "London, come onnnnnn, clap your hands" of iets dergelijks?quote:Op maandag 15 april 2019 13:23 schreef Greys het volgende:
[..]
Ik heb er zelf ook een stuk minder gevoelens bij inmiddels zodra er mensen mee staan te lallen trouwens. (Live bij EIC had ik dat weer wel omdat ik er toen tussen stond, is ook weer anders).
Maar ik vond het alsnog prima gezongen. Voor zover ik kan horen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |