Wat goed van jou zegquote:
quote:Op maandag 8 april 2019 21:58 schreef Solotovski het volgende:
[..]
Wat goed van jou zeg
Als de groter wijzer op de 12 staat en de kleine op 10
Jij komt er wel
hey wat toevallig ik kreeg deze eerder vandaag aangeraden door @Amaranthaquote:
Ongelooflijkquote:Op maandag 8 april 2019 22:26 schreef Der_Mann het volgende:
[..]
hey wat toevallig ik kreeg deze eerder vandaag aangeraden door @:Amarantha
quote:Op maandag 8 april 2019 22:26 schreef Der_Mann het volgende:
[..]
hey wat toevallig ik kreeg deze eerder vandaag aangeraden door @:Amarantha
heb je daar problemen meequote:Op maandag 8 april 2019 23:06 schreef JimmyDean het volgende:
[..]
Oh ja jij bent een van die wajong lui
Gast wat lul je ik woon op de atlantische oceaanquote:
oh okokquote:Op maandag 8 april 2019 23:31 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Gast wat lul je ik woon op de atlantische oceaan
quote:Op dinsdag 9 april 2019 00:01 schreef Catkiller het volgende:
Mijn vriendin zette zo'n YT kutfilmpje op waar mensen een zielig verhaal gingen ophangen en 1 van die mensen kon 1000 dollar krijgen, van de 7 mensen blijven de 3 zwarten over waarvan er 1 tussendoor nog loopt te janken over racisme, wie is er nou de racist joh vieze flikker.
quote:
Naar dat fantastisch geweldige YouTube filmpje.quote:
Oh dat.quote:Op dinsdag 9 april 2019 00:22 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Naar dat fantastisch geweldige YouTube filmpje.
Zelfs deze tijdloze beauty niet? Wat is meer jouw smaak?quote:
Zet die maar eens aan bromsnor.quote:
Serieus joh? Gecondoleerd!quote:Op dinsdag 9 april 2019 08:44 schreef Fem_LittleLady het volgende:
[..]
Nee heb bagger geslapen, gister 2x bij dierenarts geweest en uiteindelijk konijn overleden.
Ze denken dat hij is ziek geworden na zijn castratie verleden week, dan is de weerstand wat minder. Konijn laat nooit direct zien wanneer die zich ziek voelt, dus eergister zag ik nog niets en gister kon ik hem ineens uit hok tillen en kon ik hem knuffelen. Daar hield hij niet van dus hop naar de dierenarts, spuit in bil met antibiotica, dwangvoer mee. Maar mocht allemaal niet baten. Voelde mij zo schuldig, volgende week had hij anders leuk bij zijn vrouwtje mogen wonenquote:Op dinsdag 9 april 2019 08:46 schreef Driepink het volgende:
[..]
Serieus joh? Gecondoleerd!
Wat had je konijn?
Jezus, dat is kut zeg..quote:Op dinsdag 9 april 2019 08:48 schreef Fem_LittleLady het volgende:
[..]
Ze denken dat hij is ziek geworden na zijn castratie verleden week, dan is de weerstand wat minder. Konijn laat nooit direct zien wanneer die zich ziek voelt, dus eergister zag ik nog niets en gister kon ik hem ineens uit hok tillen en kon ik hem knuffelen. Daar hield hij niet van dus hop naar de dierenarts, spuit in bil met antibiotica, dwangvoer mee. Maar mocht allemaal niet baten. Voelde mij zo schuldig, volgende week had hij anders leuk bij zijn vrouwtje mogen wonen![]()
Ja baal gewoon zo van, was zo'n lief beestje verder, dit verdiende hij gewoon niet. Als dier van ouderdom overlijd dan is dat zo, maar beestje was nog geen jaar oud. Nou ja, zal de motor even aantrappen en dan op visite gaan.quote:Op dinsdag 9 april 2019 08:50 schreef Driepink het volgende:
[..]
Jezus, dat is kut zeg..![]()
En hoe nu verder?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |