https://www.avrotros.nl/e(...)al-2019-in-tel-aviv/quote:Singer-songwriter Duncan Laurence gaat Nederland vertegenwoordigen op de 64ste editie van het Eurovisie Songfestival 2019 in Tel Aviv.
De Nederlandse inzending van het Songfestival heeft de afgelopen jaren een absolute kwaliteitsslag gemaakt. Met Duncan Laurence zet AVROTROS deze lijn voort. Algemeen directeur AVROTROS en lid van de selectiecommissie Eric van Stade: “We werden van onze stoel geblazen door deze song. Het is zo krachtig dat we unaniem hebben besloten dat Duncan onze man is.”
Over Duncan Laurence
Duncan Laurence ( Spijkenisse, 11 april 1994) studeerde afgelopen jaar af aan de Rockacademie in Tilburg. Hij ontwikkelde zich daar als zanger, songwriter en producer en deed tijdens zijn studie ervaring op in onder andere Londen en Stockholm.
Duncan Laurence: “De afgelopen jaren deden voor Nederland A-artiesten mee met grote naamsbekendheid. Voor mij geldt dat laatste niet maar dat is juist ook mooi: er zijn heel veel jonge muzikale talenten in Nederland. Mijn deelname bewijst dat je zomaar de kans kunt krijgen om op zo’n groot platform te laten zien wat je waard bent. Ik ben heel trots dat ik Nederland ga vertegenwoordigen en ik ga alles geven.”
Ilse DeLange – die de selectiecommissie wees op deze inzending: “Duncan is heel bijzonder. Wat hij schrijft is heel erg internationaal. Het is authentiek. Het raakt in alles vind ik. Verder heeft hij ook de persoonlijkheid die bij zo’n groot avontuur hoort. Zijn prioriteiten liggen altijd bij de muziek.”
Alle details rondom de Nederlandse inzending worden op donderdag 7 maart bekend gemaakt. Duncan zal zich tot die tijd in alle rust volledig focussen en voorbereiden op zijn inzending.
Social media van Ducan:twitter:dunclaurence twitterde op woensdag 27-03-2019 om 21:30:43Can somebody pinch me... ? #4million 😱 #Spotify #arcade @Eurovision https://t.co/LRp5SYIHfO reageer retweet
Echt?quote:Op zondag 7 april 2019 16:44 schreef Butler456 het volgende:
Bij de poll op Omroep Brabant zitten ze nog steeds zonder vertrouwen: maar 8% denkt dat we winnen, 52% denkt óf helemaal geen top tien óf überhaupt niet eens de finale halen
Die hebben een klap van de carnavalsmolen gehadquote:Op zondag 7 april 2019 16:44 schreef Butler456 het volgende:
Bij de poll op Omroep Brabant zitten ze nog steeds zonder vertrouwen: maar 8% denkt dat we winnen, 52% denkt óf helemaal geen top tien óf überhaupt niet eens de finale halen
twitter:EuroGuyXX twitterde op zondag 07-04-2019 om 02:09:05Fucking hell Duncan 😍 https://t.co/3loRfl3TZG reageer retweet
Maar ik hoor bij die 8% hoor....quote:Op zondag 7 april 2019 16:45 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Die hebben een klap van de carnavalsmolen gehad![]()
Jij niet dan!quote:Op zondag 7 april 2019 16:47 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Maar ik hoor bij die 8% hoor....
Ik durf te wedden dat dit vrijwel allemaal van die "het wordt toch niks want Oostblok etc." denkers zijn.quote:Op zondag 7 april 2019 16:44 schreef Butler456 het volgende:
Bij de poll op Omroep Brabant zitten ze nog steeds zonder vertrouwen: maar 8% denkt dat we winnen, 53% denkt óf helemaal geen top tien óf überhaupt niet eens de finale halen
Is toch meestal gewoon de stemmen van een paar mensen?quote:Op zondag 7 april 2019 16:59 schreef Butler456 het volgende:
Serieus? OGAE Slovenië zojuist bekend gemaakt: 0 punten voor Nederland (maar wel 12 punten naar Denemarken en 7 naar Polen). Toont maar weer eens aan dat ik die OGAE niet serieus neem, zitten er regelmatig flink naast qua winnaars.
Vraag me af of dat weer de complete lijst is. Staat weer niet op die officiële site. Zelfde met Tsjechië/Duitsland laatst.quote:Op zondag 7 april 2019 16:59 schreef Butler456 het volgende:
Serieus? OGAE Slovenië zojuist bekend gemaakt: 0 punten voor Nederland (maar wel 12 punten naar DENEMARKEN en 7 naar Polen). Toont maar weer eens aan dat ik die OGAE niet serieus neem, zitten er regelmatig flink naast qua winnaars.
Ik vond het hier: https://eurosongland.blogspot.com/p/ogae-poll-2019.html (denk dat Slovenië niet klopt, want hier staat dat Armenië geen 8, 10 of 12 punten aan Zweden heeft gegeven).quote:Op zondag 7 april 2019 17:03 schreef Em31 het volgende:
[..]
Vraag me af of dat weer de complete lijst is. Staat weer niet op die officiële site. Zelfde met Tsjechië/Duitsland laatst.
Ja er is steeds iemand op Twitter die lijstjes plaatst, maar is al 2x geweest dat die nog helemaal niet compleet waren. Hier moet het staan uiteindelijk: https://ogaeinternational(...)vidual-club-results/quote:Op zondag 7 april 2019 17:06 schreef Butler456 het volgende:
[..]
Ik vond het hier: https://eurosongland.blogspot.com/p/ogae-poll-2019.html
OGAE is wat anders dan Eurojury! Als je dat bedoelt met dat laatstequote:Op zondag 7 april 2019 17:06 schreef Butler456 het volgende:
[..]
Ik vond het hier: https://eurosongland.blogspot.com/p/ogae-poll-2019.html (denk dat Slovenië niet klopt, want hier staat dat Armenië geen 8, 10 of 12 punten aan Zweden heeft gegeven).
Denk het welquote:Op zondag 7 april 2019 17:09 schreef Em31 het volgende:
[..]
OGAE is wat anders dan Eurojury! Als je dat bedoelt met dat laatste
die OGAE kun je toch niet serieus nemen?quote:Op zondag 7 april 2019 17:09 schreef Em31 het volgende:
[..]
OGAE is wat anders dan Eurojury! Als je dat bedoelt met dat laatste
Nee klopt, daarom is Eurojury ook een betere indicatie, al zitten die er geloof ik ook wel gewoon eens naast. Ik zag gisteren een overzichtje, zal even kijken of ik die nog kan vinden.quote:Op zondag 7 april 2019 17:13 schreef Giggio het volgende:
[..]
die OGAE kun je toch niet serieus nemen?
leuk die 12 points van Albanië dankzij 10 stemmers?
nee hou de Odds in de gaten en afwachten hoe het straks in TelAviv gaat lopen
ik reken me niet rijk - het is het ESF: ken nog alle kanten op gaan
vind het wel retespannend al v.a. 7 maart.... en nog 1,5 maand te gaan
twitter:ESCtips_Gavster twitterde op zaterdag 06-04-2019 om 19:05:13EuroJury also went backwards in 2018 following 2-3 very good years. I still maintain that gut instinct for good songs should always be the main indicator, though I would concede that EuroJury is good at picking up the odd jury favourite. https://t.co/5t9Dt9YpKE reageer retweet
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.twitter:ESCtips_Gavster twitterde op zaterdag 06-04-2019 om 19:05:13⚠️ Warning: OGAE was actually worse at predicting #Eurovision last year. It was the worst prediction since 2011. The OGAE poll tends to get 2-3 of the top-5 and around half of the top-10. https://t.co/ZP4GGsppij reageer retweet
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.twitter:ESCtips_Gavster twitterde op zaterdag 06-04-2019 om 19:05:132013-2016 were their best years were in terms of the top-10, yet predicting the top-5 remains their main weakness, which is often skewed with fan favourites. https://t.co/69taQkm14I reageer retweet
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op zaterdag 6 april 2019 17:24 schreef Em31 het volgende:
Helaas geen punten uit Hongarije
Ik vraag me af of dit alleen om persoonlijk smaak draait of dat ze ook criteria (net als op het esf) hebben meegekregen in de ranking. Ik bedoel, Wit Rusland in de top 10 en NL geen eens? Natuurlijk hoeft niet iedereen ons lied nou geweldig te vinden, maar is ons lied zoveel slechter dan dat I like itSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.quote:Op zondag 7 april 2019 12:23 schreef Gerard-Joling het volgende:
[..]
Wat moet Rosanna daar nou? (zie links)
[ afbeelding ]
All we got is this moment - Joost Klein, 9 mei 2024![]()
Ik vind het sowieso maar vreemde punten. Van AWS zou je toch ook wel iets voor IJsland verwachten.quote:Op zondag 7 april 2019 17:53 schreef grazz het volgende:
[..]
Ik vraag me af of dit alleen om persoonlijk smaak draait of dat ze ook criteria (net als op het esf) hebben meegekregen in de ranking. Ik bedoel, Wit Rusland in de top 10 en NL geen eens? Natuurlijk hoeft niet iedereen ons lied nou geweldig te vinden, maar is ons lied zoveel slechter dan dat I like itDe Sahara is zonder meer erg droog.![]()
Ja hoe kan dat nou, tenslotte sturen de IJslanders een metalband. Hier klopt iets nietquote:Op zondag 7 april 2019 18:30 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Ik vind het sowieso maar vreemde punten. Van AWS zou je toch ook wel iets voor IJsland verwachten.
All we got is this moment - Joost Klein, 9 mei 2024![]()
😱😱 hij post een teaser op instagram,
Stay tuned, met een shuffle van spotify
Zou zijn EP uitkomen of I miss you?![]()
Nee Stay Tuned is een playlist! Daar is zijn nummer aan toegevoegdquote:Op zondag 7 april 2019 19:26 schreef Mlita het volgende:
😱😱 hij post een teaser op instagram,
Stay tuned, met een shuffle van spotify
Zou zijn EP uitkomen of I miss you?![]()
https://www.parool.nl/kunst-en-media/ook-concurrentie-ziet-duncan-laurence-als-topfavoriet~a4625578/
Kan iemand zien wat hier in staat verder?![]()
Reetveger ontslagen bij het AD?quote:Op zondag 7 april 2019 19:28 schreef Momo... het volgende:
https://www.parool.nl/kunst-en-media/ook-concurrentie-ziet-duncan-laurence-als-topfavoriet~a4625578/
Kan iemand zien wat hier in staat verder?![]()
Thanks!!! Ha Ha ik ben weer bij..quote:Op zondag 7 april 2019 19:28 schreef Em31 het volgende:
[..]
Nee Stay Tuned is een playlist! Daar is zijn nummer aan toegevoegd![]()
Zag dat mensen die Quicksand hebben gezien Arcade helemaal niet hebben gehoord, dus geen idee waarom het nummer op de soundtrack staat![]()
![]()
Ohquote:Op zondag 7 april 2019 20:23 schreef Em31 het volgende:
Zag dat mensen die Quicksand hebben gezien Arcade helemaal niet hebben gehoord, dus geen idee waarom het nummer op de soundtrack staat
IT'S GREYSIE IT'S PARTY![]()
Die mensen sporen niet, stomme Brabo’s.quote:Op zondag 7 april 2019 16:44 schreef Butler456 het volgende:
Bij de poll op Omroep Brabant zitten ze nog steeds zonder vertrouwen: maar 8% denkt dat we winnen, 53% denkt óf helemaal geen top tien óf überhaupt niet eens de finale halen![]()
Jammer van de onscherpe achtergrond, maar stel je deze kleuren voor in Tel Aviv. Zo mooi!![]()
https://www.instagram.com/p/Bv9sckBFF0q/![]()
Ik geloof wel dat er zo'n soort achtergrond komt.quote:Op zondag 7 april 2019 21:01 schreef Em31 het volgende:
Jammer van de onscherpe achtergrond, maar stel je deze kleuren voor in Tel Aviv. Zo mooi!![]()
[ afbeelding ]
https://www.instagram.com/p/Bv9sckBFF0q/Life can be a bitch, so like it..![]()
Gelukkig zijn er ook leuke Brabo'squote:Op dit forum hebben de Brabo's wel smaak
Op dinsdag 2 augustus 2022 22:02 schreef Domnivoor het volgende:
Jij bent een eindeloze bron van leuke quotes :D![]()
Binnenkort moeten ze @Aoibhin correct spellen. Ik geef het ze te doen.quote:Op zondag 7 april 2019 21:05 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Ik denk dat je dezelfde uitslag krijgt als de Telegraaf een enquête doet.C’est Davie :o)![]()
Hehequote:Op zondag 7 april 2019 21:14 schreef Dave het volgende:
[..]
Binnenkort moeten ze @:Aoibhin correct spellen. Ik geef het ze te doen.![]()
Op dinsdag 2 augustus 2022 22:02 schreef Domnivoor het volgende:
Jij bent een eindeloze bron van leuke quotes :D![]()
Ik ben vooral gefocust op hoe hij daar staatquote:Op zondag 7 april 2019 21:01 schreef Em31 het volgende:
Jammer van de onscherpe achtergrond, maar stel je deze kleuren voor in Tel Aviv. Zo mooi!![]()
[ afbeelding ]
https://www.instagram.com/p/Bv9sckBFF0q/
All we got is this moment - Joost Klein, 9 mei 2024![]()
Zou heel mooi zijn denk ik!quote:Op zondag 7 april 2019 21:03 schreef ato het volgende:
[..]
Ik geloof wel dat er zo'n soort achtergrond komt.![]()
Na weken hyperen moet ik m'n enthousiasme voor Duncan en Arcade echt kwijt hoor. Ik had al bijna een echtscheiding aangevraagd toen m'n man vertelde Arcade niet bijzonder te vinden![]()
![]()
![]()
Maar vanavond hoorde ik hem het nummer opeens uit het niets neuriën, dus er is nog hoop voor hem
![]()
![]()
Oh en ik schaam me bijna dat ik een Brabantse ben, wat een mafklappers die 52%
And so the lion fell in love with the lamb![]()
Altijd heel erg welkom om hier lekker mee te hyperen!quote:Op zondag 7 april 2019 22:33 schreef Bamba het volgende:
Na weken hyperen moet ik m'n enthousiasme voor Duncan en Arcade echt kwijt hoor. Ik had al bijna een echtscheiding aangevraagd toen m'n man vertelde Arcade niet bijzonder te vinden![]()
![]()
![]()
Maar vanavond hoorde ik hem het nummer opeens uit het niets neuriën, dus er is nog hoop voor hem
![]()
![]()
Oh en ik schaam me bijna dat ik een Brabantse ben, wat een mafklappers die 52%![]()
En je man die het liep te neuriën, hahaha, goed teken!IT'S GREYSIE IT'S PARTY![]()
Welkom! Hyper lekker meequote:Op zondag 7 april 2019 22:33 schreef Bamba het volgende:
Na weken hyperen moet ik m'n enthousiasme voor Duncan en Arcade echt kwijt hoor. Ik had al bijna een echtscheiding aangevraagd toen m'n man vertelde Arcade niet bijzonder te vinden![]()
![]()
![]()
Maar vanavond hoorde ik hem het nummer opeens uit het niets neuriën, dus er is nog hoop voor hem
![]()
![]()
Oh en ik schaam me bijna dat ik een Brabantse ben, wat een mafklappers die 52%![]()
Als er een jaar is om het te doen, is het deze wel yesyes
Apart from some of the videos and haircuts, I don't think I've made any wrong moves.
George Michael![]()
Welkom!quote:Op zondag 7 april 2019 22:33 schreef Bamba het volgende:
Na weken hyperen moet ik m'n enthousiasme voor Duncan en Arcade echt kwijt hoor. Ik had al bijna een echtscheiding aangevraagd toen m'n man vertelde Arcade niet bijzonder te vinden![]()
![]()
![]()
Maar vanavond hoorde ik hem het nummer opeens uit het niets neuriën, dus er is nog hoop voor hem
![]()
![]()
Oh en ik schaam me bijna dat ik een Brabantse ben, wat een mafklappers die 52%Dit is echt de plek bij uitstek om lekker met medestanders te hyperen!
En er zitten hier leuke Brabanders op het forum hoor die Duncan super vindenNiet schamen!
Op dinsdag 2 augustus 2022 22:02 schreef Domnivoor het volgende:
Jij bent een eindeloze bron van leuke quotes :D![]()
Jaa leuk! Welkom!quote:Op zondag 7 april 2019 22:33 schreef Bamba het volgende:
Na weken hyperen moet ik m'n enthousiasme voor Duncan en Arcade echt kwijt hoor. Ik had al bijna een echtscheiding aangevraagd toen m'n man vertelde Arcade niet bijzonder te vinden![]()
![]()
![]()
Maar vanavond hoorde ik hem het nummer opeens uit het niets neuriën, dus er is nog hoop voor hem
![]()
![]()
Oh en ik schaam me bijna dat ik een Brabantse ben, wat een mafklappers die 52%![]()
![]()
Welkom Bamba.
Mijn zwager kwam vanmiddag met mijn zus en zei meteen toen hij binnenkwam, nee ik vind het nog steeds niets. Ik snap de hype rond deze zanger en lied niet.
Gaat hij toch even met mij samen wat live versies luisteren van Duncan en de versie van gisteren.
Daarna Italië, Zwitserland etc. (Hij heeft ook niet echt veel met het ESF) zegt dan OK Ik ben eruit.
Italië wint, Zwitserland 2e en Nederland wordt derde (toch ook weer schattig dit).Life can be a bitch, so like it..![]()
Denk dat dit hetzelfde verhaal is: https://www.ad.nl/show/du(...)enrol-waar~aa77e236/quote:Op zondag 7 april 2019 19:28 schreef Momo... het volgende:
https://www.parool.nl/kunst-en-media/ook-concurrentie-ziet-duncan-laurence-als-topfavoriet~a4625578/
Kan iemand zien wat hier in staat verder?![]()
Uit dit artikel blijkt maar weer eens wat een ongelofelijk waardeloze journalist het is.quote:Op maandag 8 april 2019 07:36 schreef Em31 het volgende:
[..]
Denk dat dit hetzelfde verhaal is: https://www.ad.nl/show/du(...)enrol-waar~aa77e236/
Staat letterlijk in dat stuk dat Duncan niet op de pre-party in Londen zal zijn... Wanneer gaat hij zijn ‘werk’ eens goed doen en fatsoenlijk research doen?
Kan iemand die man een corrigerende tweet sturen.![]()
![]()
Lol hij noemt Serhatgod dieptepunt van de avondquote:Op maandag 8 april 2019 07:36 schreef Em31 het volgende:
[..]
Denk dat dit hetzelfde verhaal is: https://www.ad.nl/show/du(...)enrol-waar~aa77e236/![]()
Het toontje ook.. Waylon was arrogant, en Duncan is nu weer te ‘humble’. (is daar een goed Nederlands woord voor?)😄 het is ook nooit goed. Wees gewoon eens enthousiast als journalist..(of onderbouwd kritisch, maar daar is nu geen reden voor 😬)...quote:Op maandag 8 april 2019 07:53 schreef Momo... het volgende:
[..]
Lol hij noemt Serhatgod dieptepunt van de avond![]()
Ik lees dat "humble" niet?
Alleen dit klopt natuurlijk niet:Of heeft hij Londen afgezegd?quote:De komende weken zijn er nog soortgelijke media-evenementen in Londen en Madrid. Laurence zal daar niet verschijnen.C’est Davie :o)![]()
Kan me niet voorstellen als ie zaterdag nog in 48 interviews heeft verteld dat ie zo'n zin heeft in Londen komend weekend.quote:
IT'S GREYSIE IT'S PARTY![]()
Nee ik acht de kans dat Raatgevert weer eens niet goed geresearched heeft toch echt een stuk groterquote:Op maandag 8 april 2019 09:02 schreef Greys het volgende:
[..]
Kan me niet voorstellen als ie zaterdag nog in 48 interviews heeft verteld dat ie zo'n zin heeft in Londen komend weekend.
Op dinsdag 2 augustus 2022 22:02 schreef Domnivoor het volgende:
Jij bent een eindeloze bron van leuke quotes :D![]()
Ik val over het stukje dat hij de songfestivaldiplomatie kent en alle gesprekken over winstkansen vermijdt.. ik vind dat er denigrerend in staan.. maar kan aan mij liggen hoor 🤣🤣quote:Op maandag 8 april 2019 08:59 schreef Dave het volgende:
Ik lees dat "humble" niet?
Alleen dit klopt natuurlijk niet:
[..]
Of heeft hij Londen afgezegd?
Ik trek het toontje van die stukken van Raatgever gewoon niet![]()
Als Nederland winnaar is . Wil ik volgend jaar ook erbij zijn.quote:Op zondag 7 april 2019 17:51 schreef Meridiaan het volgende:
Oh in mijn hoofd boek ik al kaartjes voor Ziggo Dome volgend jaar![]()
Volgens mij wil hij het liefst zuur zijn. Stel we winnen niet dan is hij gok ik de eerste die wel even zal vertellen waar het aan ligt en waarom het toch weer mis is gegaanquote:Op maandag 8 april 2019 08:48 schreef Mlita het volgende:
[..]
Het toontje ook.. Waylon was arrogant, en Duncan is nu weer te ‘humble’. (is daar een goed Nederlands woord voor?)😄 het is ook nooit goed. Wees gewoon eens enthousiast als journalist..(of onderbouwd kritisch, maar daar is nu geen reden voor 😬)...
Dat van die andere pre-party hoef je eigenlijk niet eens te zeggen, maar dat doet hij alleen maar om ‘hij zal daar niet verschijnen’ te kunnen zeggen. En nu is het nog niet eens waar ook![]()
![]()
Nu weer op radio 2. Bart gaat zo bellen met Cornald
Apart from some of the videos and haircuts, I don't think I've made any wrong moves.
George Michael![]()
Er komt een heel mooi plan voor de staging zegt ome Cornald
Apart from some of the videos and haircuts, I don't think I've made any wrong moves.
George Michael![]()
Pfff bij de OGAE poll van Slovenia staan we 17e
https://eurovoix.com/2019(...)-the-ogae-poll-2019/
Edit: Oh sorry het werd zonet op Reddit geplaatst dacht dat het van vandaag was![]()
The current top three is as follows:
Italy – 66 points
The Netherlands – 47 points
Switzerland – 46 points![]()
Ik hoop eigenlijk dat het plan er al is.quote:Op maandag 8 april 2019 10:44 schreef GeorgeM het volgende:
Er komt een heel mooi plan voor de staging zegt ome CornaldC’est Davie :o)![]()
Ik ga er vanuit dat het er ook al grotendeels ligt.quote:Op maandag 8 april 2019 10:49 schreef Dave het volgende:
[..]
Ik hoop eigenlijk dat het plan er al is.
De beelden bij EIC waren in ieder geval al veelbelovend, ze hoeven alleen maar die stijl en sfeer aan te houden en het is al goed genoeg.You won't be lost, hurt, tired or lonely - Something beautiful will come your way![]()
Duncan is in Stockholm! Op zijn insta stories ook een foto van zijn hand met een kleine tattoo. Weet iemand wat dat symbool betekent? Ik ben nieuwsgierig 😄
26% joehoee![]()
Geen idee, maar: https://www.dutchink.nl/anker-tattoo/quote:Op maandag 8 april 2019 11:49 schreef Mlita het volgende:
Duncan is in Stockholm! Op zijn insta stories ook een foto van zijn hand met een kleine tattoo. Weet iemand wat dat symbool betekent? Ik ben nieuwsgierig 😄
26% joehoee
"Hoop"
Het hoort bij de act! ANKERS OP HET PODIUM!C’est Davie :o)![]()
quote:Op maandag 8 april 2019 11:54 schreef Dave het volgende:
[..]
Geen idee, maar: https://www.dutchink.nl/anker-tattoo/
"Hoop"
Het hoort bij de act! ANKERS OP HET PODIUM!hou op
You won't be lost, hurt, tired or lonely - Something beautiful will come your way![]()
Jezusquote:Op maandag 8 april 2019 11:43 schreef Pluto1975 het volgende:
En inmiddels al 26% op https://eurovisionworld.com/odds/eurovision![]()
![]()
Het betekent "Dare to dream"quote:Op maandag 8 april 2019 11:49 schreef Mlita het volgende:
Duncan is in Stockholm! Op zijn insta stories ook een foto van zijn hand met een kleine tattoo. Weet iemand wat dat symbool betekent? Ik ben nieuwsgierig 😄
26% joehoee![]()
![]()
![]()
Hemeltje lief nog es an toequote:Op maandag 8 april 2019 11:43 schreef Pluto1975 het volgende:
En inmiddels al 26% op https://eurovisionworld.com/odds/eurovision
Apart from some of the videos and haircuts, I don't think I've made any wrong moves.
George Michael![]()
Als we de Eurojury moeten geloven gaat Nederland het verliezen van Zweden bij de juryvote. Zij zitten bij elk land in de top 3, Nederland niet..
Van sommige landen zou ik het niet erg vinden om van te verliezen, maar van Zweden dit jaar wel.![]()
Duncan gaat als een woeste zeeman het podium op. Op een boot van lichtbuizen die dan omslaatquote:Op maandag 8 april 2019 11:54 schreef Dave het volgende:
[..]
Geen idee, maar: https://www.dutchink.nl/anker-tattoo/
"Hoop"
Het hoort bij de act! ANKERS OP HET PODIUM!![]()
![]()
Ik ook! Italië ook vaak in de top 3..quote:Op maandag 8 april 2019 12:07 schreef lashatumbai het volgende:
Als we de Eurojury moeten geloven gaat Nederland het verliezen van Zweden bij de juryvote. Zij zitten bij elk land in de top 3, Nederland niet..
Van sommige landen zou ik het niet erg vinden om van te verliezen, maar van Zweden dit jaar wel.![]()
Mwah, Zweden heeft alle voortekenen om net als vorig jaar alleen heel hoog te scoren bij de jury. Italië en Zwitserland hebben meer televoting potentieel.quote:Op maandag 8 april 2019 12:07 schreef lashatumbai het volgende:
Als we de Eurojury moeten geloven gaat Nederland het verliezen van Zweden bij de juryvote. Zij zitten bij elk land in de top 3, Nederland niet..
Van sommige landen zou ik het niet erg vinden om van te verliezen, maar van Zweden dit jaar wel.De Sahara is zonder meer erg droog.![]()
Help me ff, dat zijn toch heel andere mensen die straks de jury zijn? En zijn er maar 3 per land ofzo?quote:Op maandag 8 april 2019 12:07 schreef lashatumbai het volgende:
Als we de Eurojury moeten geloven gaat Nederland het verliezen van Zweden bij de juryvote. Zij zitten bij elk land in de top 3, Nederland niet..
Van sommige landen zou ik het niet erg vinden om van te verliezen, maar van Zweden dit jaar wel.
Maar dat Zweden elke keer hoog komt bij de jury is een gegeven idd. Vorig jaar zelfs schandalig. Snap er niks van.IT'S GREYSIE IT'S PARTY![]()
Van alle Italiaanse inzendingen van de afgelopen jaren vind ik de laatste twee echt de minste en die worden steeds meer gewaardeerd. Ik snap het echt niet. Misschien vind ik Soldi nu minder leuk dan voorheen omdat het ons in de polls het meest in de weg zit.quote:![]()
![]()
Mag ik Zweden een 13-in-een-dozijn-kutnummer vinden ? ik snap niet wat er bijzonders aan is eerlijk gezegd"You can call me Susan if it makes you happy"![]()
Heel benieuwd hoe Mahmood het in Londen gaat doen en of hij in interviews een beetje leuk overkomt. Hij komt op het podium soms wat norsig over.quote:Op maandag 8 april 2019 12:19 schreef Cee het volgende:
[..]
Van alle Italiaanse inzendingen van de afgelopen jaren vind ik de laatste twee echt de minste en die worden steeds meer gewaardeerd. Ik snap het echt niet. Misschien vind ik Soldi nu minder leuk dan voorheen omdat het ons in de polls het meest in de weg zit.![]()
Ik heb het idee dat Soldi live gewoon echt niet uit de verf kan komen. Ik hoor de autotune volgens mij.
En ik vind het zelf een doodsaai nummer. Denk na 1,5 minuut echt, is dit nu NOG niet voorbij.
Maar goed, dat ik het saai vind zegt niet heel veel.
You won't be lost, hurt, tired or lonely - Something beautiful will come your way![]()
Denk dat Italië het echt wel kan winnen. Doet het nu al goed bij alle Juries (ook al zijn dat voornamelijk fans) en in allemaal tops. Alleen bij de bookmakers minder maar misschien vanwege vorige jaren en hype. Zal het ook wel goed doen met televoters net als vorig jaar.![]()
Ben ik met je eens. Gewoon een standaard popdeuntje. Zal met die gave visuals wel heel goed overkomen op het podium verwacht ik. Van het lied zelf moeten ze het niet hebben.quote:Op maandag 8 april 2019 12:28 schreef TLC het volgende:
Mag ik Zweden een 13-in-een-dozijn-kutnummer vinden ? ik snap niet wat er bijzonders aan is eerlijk gezegd
Vind Zwitserland nog het leukst van onze concurrentie.You won't be lost, hurt, tired or lonely - Something beautiful will come your way![]()
Het is voor ons echt een voordeel dat veel mensen het nummer straks voor het eerst horen. Alle kippenvelmomenten kwamen bij de eerste luisterbeurt.![]()
Als het live goed gaat en de staging top is, zal dat veel stemmen trekken. Denk ik. Hoop ik.![]()
![]()
Echt tyf op met Zwedenquote:
Op dinsdag 2 augustus 2022 22:02 schreef Domnivoor het volgende:
Jij bent een eindeloze bron van leuke quotes :D![]()
Maar wordt hier nu de persoonlijke mening van 1 iemand gepresenteerd als jury resultaat?quote:C’est Davie :o)![]()
Ja ik kan me dus niet herinneren dat het vorig jaar ook zo vaak maar 1 of 2 personen was.quote:Op maandag 8 april 2019 12:42 schreef Dave het volgende:
[..]
Maar wordt hier nu de persoonlijke mening van 1 iemand gepresenteerd als jury resultaat?![]()
Want bij de real thing zijn het er 5 per land toch?quote:Op maandag 8 april 2019 12:44 schreef Em31 het volgende:
[..]
Ja ik kan me dus niet herinneren dat het vorig jaar ook zo vaak maar 1 of 2 personen was.C’est Davie :o)![]()
Ik zou met Italië als winnaar nog wel kunnen leven. Zweden en Zwitserland zou ik flink zuur zijn, maar waar ik echt niet overheen zou komen is als fucking Rusland wint met dat nummer.![]()
quote:Op maandag 8 april 2019 12:48 schreef Dave het volgende:
[..]
Want bij de real thing zijn het er 5 per land toch?![]()
![]()
Van Zweden weten we al hoe de stageing eruit komt te zien. Zal ook van invloed zijn denk ik.Boot lickin, piss drinkin, fingerfriggin, tit tweakin, love bitin, arse lickin, shit stabbin, mother fuckin, spunk lovin, ball bustin, cock suckin, fist fuckin, lipsmackin, thirst quenchin, cool livin, ever givin USELESS MAN![]()
Ik zou met Italië als winnaar goed kunnen leven idd. Met Zweden of Rusland wat minder.
IT'S GREYSIE IT'S PARTY![]()
Hij staat wel een stuk hoger in de iTunes, Apple en spotify lijsten.....https://kworb.net/itunes/artist/mahmood.htmlquote:Op maandag 8 april 2019 12:53 schreef Greys het volgende:
Ik zou met Italië als winnaar goed kunnen leven idd. Met Zweden of Rusland wat minder.![]()
Dan kan je dat toch niet serieus nemen, 1 persoon die in de jury zit? Ach en Dalal Midhat deed in 2016 mee en Bosnië en Herzegovina werd uitgeschakeld in de halve finale, en dat voor het eerst in de geschiedenis.quote:Op maandag 8 april 2019 12:44 schreef Em31 het volgende:
[..]
Ja ik kan me dus niet herinneren dat het vorig jaar ook zo vaak maar 1 of 2 personen was.![]()
![]()
Misschien wordt het stemmen wel een chaos dit jaar.
Televote
1. Rusland
2. Zwitserland
3. Nederland
Jury
1. Zweden
2. Nederland
3. Italië
Zoiets![]()
![]()
Ik ben super enthousiast!!! Ik kijk écht uit naar het hele spektakel.
Maar ff een vraagje. Die engelachtige stemmen door het nummer...blijft hij dat zelf doen óf komt er bij de eurovisie versie wél echt een mooi koor?
De opzet van het optreden met de pers en t publiek is een mooi begin. Met die stralen licht die door het water naar beneden schijnen. Mooi gedaan. Maar nog genoeg werk aan de winkel!!The secret of getting ahead is getting started![]()
Een heel koor kan niet want max 6 mensen. Hij zou dus wel achter de schermen 5 backings mogen neerzetten voor dat engelenkoortje.quote:Op maandag 8 april 2019 13:32 schreef Poison-Ivy het volgende:
Ik ben super enthousiast!!! Ik kijk écht uit naar het hele spektakel.
Maar ff een vraagje. Die engelachtige stemmen door het nummer...blijft hij dat zelf doen óf komt er bij de eurovisie versie wél echt een mooi koor?
De opzet van het optreden met de pers en t publiek is een mooi begin. Met die stralen licht die door het water naar beneden schijnen. Mooi gedaan. Maar nog genoeg werk aan de winkel!!Denk echter dat ie het ook zelf doet vooral aan het eind, al dan niet ondersteund door backings, anders ziet het er heel gek uit als je stemmen hoort en hij houdt z'n mond. Want stemmen mogen niet op tape op het ESF. Moet live.
IT'S GREYSIE IT'S PARTY![]()
26 %![]()
en eens met dat als Italië wint, ik daar ook wel mee kan leven, maar Zwitserland, Zweden en Rusland gaan even zeer doen. Maar Duncan gaat het gewoon flikken!All we got is this moment - Joost Klein, 9 mei 2024![]()
Bij zijn DWDD optreden stonden er 2 backings die voor dat engelengeluid zorgden.quote:Op maandag 8 april 2019 13:32 schreef Poison-Ivy het volgende:
Maar ff een vraagje. Die engelachtige stemmen door het nummer...blijft hij dat zelf doen óf komt er bij de eurovisie versie wél echt een mooi koor?All we got is this moment - Joost Klein, 9 mei 2024![]()
Ik denk/hoop dat hij de backings mee neemt die zongen bij DWDD, die zijn heel goed (en ervaren) 😄quote:Op maandag 8 april 2019 13:37 schreef Greys het volgende:
[..]
Een heel koor kan niet want max 6 mensen. Hij zou dus wel achter de schermen 5 backings mogen neerzetten voor dat engelenkoortje.Denk echter dat ie het ook zelf doet vooral aan het eind, al dan niet ondersteund door backings, anders ziet het er heel gek uit als je stemmen hoort en hij houdt z'n mond. Want stemmen mogen niet op tape op het ESF. Moet live.
![]()
Het winstpercentage van Zwitserland daalt en die van Duncan het tegenovergestelde
"You can call me Susan if it makes you happy"![]()
Zweden ja. Gebruiken dezelfde lampen als Oostenrijk vorig jaar en bijna een zelfde soort stagingquote:Op maandag 8 april 2019 12:53 schreef hole1988 het volgende:
Van Zweden weten we al hoe de stageing eruit komt te zien. Zal ook van invloed zijn denk ik.![]()
![]()
Ik heb wel het gevoel dat de top 5 of top 10 er heel anders uit kan komen te zien dan wat de odds suggereren. Nederland gaat echt wel top twee zijn minimaal verwacht ik en als Mahmood zo'n goed optreden neerzet als in dat Italiaanse scholieren/studenten televisieprogramma (als je begrijpt wat ik bedoel) dan zie ik Italië ook hoog scoren. Maar mochten Malta en Cyprus de finale ook halen, valt Zwitserland misschien een beetje weg. Het Zwitserse mist iets, iets unieks en eigens, het mist de fuego zeg maar wat mij betreft. Rusland en Zweden vind ik wel erg belegen, die landen staan standaard hoog, maar dat komt nu wat mij betreft niet door de sterke liedjes. IJsland, Griekenland en Portugal kunnen alle kanten op. Tsjechië, Noord-Macedonië en vooral Hongarije, Servië, Polen en Wit-Rusland (Laatste! Vind ik stiekem wel steeds leuker worden) hebben denk ik veel potentieel om het beter te doen dan verwacht.
![]()
Hij moet wel de backings meenemen, want iedereen is enthousiast over dat koor gedeelte en staar nu eenmaal op plaat.quote:Op maandag 8 april 2019 14:18 schreef grazz het volgende:
[..]
Bij zijn DWDD optreden stonden er 2 backings die voor dat engelengeluid zorgden.Life can be a bitch, so like it..![]()
Net het eurovoxx interview gezien van Eurovision in concert en daar zegtDuncan dat hij ook in London is.
Dacht dat hij daar niet naartoe ging? Maar hoe meer promo des te beter!
Go Duncan #Teamduncan![]()
Italië heeft alleen geen staging. Hij gaat daar staan in zijn kloffie en zingt en kijkt semi-agressief in de camera. Denk niet dat heel Europa daar warm van gaat worden.quote:Op maandag 8 april 2019 15:36 schreef Toposcoupe het volgende:
Ik heb wel het gevoel dat de top 5 of top 10 er heel anders uit kan komen te zien dan wat de odds suggereren. Nederland gaat echt wel top twee zijn minimaal verwacht ik en als Mahmood zo'n goed optreden neerzet als in dat Italiaanse scholieren/studenten televisieprogramma (als je begrijpt wat ik bedoel) dan zie ik Italië ook hoog scoren. Maar mochten Malta en Cyprus de finale ook halen, valt Zwitserland misschien een beetje weg. Het Zwitserse mist iets, iets unieks en eigens, het mist de fuego zeg maar wat mij betreft. Rusland en Zweden vind ik wel erg belegen, die landen staan standaard hoog, maar dat komt nu wat mij betreft niet door de sterke liedjes. IJsland, Griekenland en Portugal kunnen alle kanten op. Tsjechië, Noord-Macedonië en vooral Hongarije, Servië, Polen en Wit-Rusland (Laatste! Vind ik stiekem wel steeds leuker worden) hebben denk ik veel potentieel om het beter te doen dan verwacht.
![]()
Hoe weet je dat?quote:Op maandag 8 april 2019 15:43 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Italië heeft alleen geen staging. Hij gaat daar staan in zijn kloffie en zingt en kijkt semi-agressief in de camera. Denk niet dat heel Europa daar warm van gaat worden.
Nee ik denk dat Italië er nu een goede staging van maakt.
Let op het gaat straks tussen Nederland en Italië. Ik sta ook niet raar te kijken dat plotseling Cyprus, Malta mee gaan doen voor een top 5 notering.
Zwitserland, Zweden en Rusland gaan alles uit de kast trekken om ook in de top 5 te komen.Life can be a bitch, so like it..![]()
Wat wil je qua staging doen met dat nummer? Ik denk dat hij daar gewoon staat en meer niet. Ik denk dat Nederland echt met een belachelijk verschil gaat winnen.quote:Op maandag 8 april 2019 15:48 schreef ato het volgende:
[..]
Hoe weet je dat?
Nee ik denk dat Italië er nu een goede staging van maakt.
Let op het gaat straks tussen Nederland en Italië. Ik sta ook niet raar te kijken dat plotseling Cyprus, Malta mee gaan doen voor een top 5 notering.
Zwitserland, Zweden en Rusland gaan alles uit de kast trekken om ook in de top 5 te komen.![]()
Heb je zijn videoclip al gezien? Daar kan hij genoeg inspiratie uithalen.quote:Op maandag 8 april 2019 15:49 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Wat wil je qua staging doen met dat nummer? Ik denk dat hij daar gewoon staat en meer niet. Ik denk dat Nederland echt met een belachelijk verschil gaat winnen.Life can be a bitch, so like it..![]()
Uiteraard heb ik die gezien, maar noem eens wat? Een geldautomaat op de achtergrond ofzo?quote:Op maandag 8 april 2019 15:50 schreef ato het volgende:
[..]
Heb je zijn videoclip al gezien? Daar kan hij genoeg inspiratie uithalen.![]()
Hopelijk ben jij niet meneer Pannenkoekquote:Op maandag 8 april 2019 15:51 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Uiteraard heb ik die gezien, maar noem eens wat? Een geldautomaat op de achtergrond ofzo?![]()
Zie hem er zo voor aanquote:Op maandag 8 april 2019 15:53 schreef Momo... het volgende:
[..]
Hopelijk ben jij niet meneer PannenkoekDat was natuurlijk een grapje Momo
![]()
![]()
Weet ik het? Genoeg inspiratie wat de Italiaan en zijn team uit de clip en zijn tekst kan halen.quote:Op maandag 8 april 2019 15:51 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Uiteraard heb ik die gezien, maar noem eens wat? Een geldautomaat op de achtergrond ofzo?
Ik weet zeker dat het straks goed neer gezet wordt.Life can be a bitch, so like it..![]()
Polen gaat het stiekem heel erg goed doen, wedden?![]()
![]()
Yvonne riep ergens: Static is gewoon Static, je leeft met hem of niet.
Geen verborgen agenda's, trouw, grote muil, lief hartje, bang voor bloed, scheld FA's graag uit voor lul.
Op dinsdag 26 oktober 2021 16:46 schreef Elan het volgende:
Hier sta ik dan weer niet van te kijken Zelfs het virus is bang voor jou.![]()
Exact. Niemand weet het oftewel staging voor dat nummer bedenken is heel moeilijk, terwijl je dat voor andere nummers heel makkelijk kunt bedenkenquote:Op maandag 8 april 2019 15:54 schreef ato het volgende:
[..]
Weet ik het? Genoeg inspiratie wat de Italiaan en zijn team uit de clip en zijn tekst kan halen.
Ik weet zeker dat het straks goed neer gezet wordt.![]()
![]()
Uiteraard. Die Polen zitten overal. Lekker stucadoren en metselenquote:Op maandag 8 april 2019 15:54 schreef yvonne het volgende:
Polen gaat het stiekem heel erg goed doen, wedden?![]()
![]()
![]()
![]()
Italië verpest het vaker wel dan niet op staging. Is er een concrete aanwijzing dat ze dat dit keer goed aanpakken? Gevalletje hebben wij weerquote:Op maandag 8 april 2019 15:54 schreef ato het volgende:
[..]
Weet ik het? Genoeg inspiratie wat de Italiaan en zijn team uit de clip en zijn tekst kan halen.
Ik weet zeker dat het straks goed neer gezet wordt.![]()
![]()
Die waren echt te gek zaterdag. Heb je daar de video al van gezien van tijdens EIC? En heb je je al aangemeld voor de Halve Finale Meet?quote:Op maandag 8 april 2019 15:54 schreef yvonne het volgende:
Polen gaat het stiekem heel erg goed doen, wedden?![]()
![]()
IT'S GREYSIE IT'S PARTY![]()
Shirt uit, en daar heb je je act.quote:Op maandag 8 april 2019 15:55 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Exact. Niemand weet het oftewel staging voor dat nummer bedenken is heel moeilijk, terwijl je dat voor andere nummers heel makkelijk kunt bedenken
C’est Davie :o)![]()
Mee eens hoor, prachtige en goede liedjes. Komen zij aan met een rommelige act.quote:Op maandag 8 april 2019 15:56 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Italië verpest het vaker wel dan niet op staging. Is er een concrete aanwijzing dat ze dat dit keer goed aanpakken? Gevalletje hebben wij weer
Maar mijn intuïtie zegt dat Italië dit jaar gaat verrassen (OK ik hoop het).Life can be a bitch, so like it..![]()
Nou laat ik het anders zeggen, ik hoop dat Italië beseft dat zij met een goed nummer en hoog in de polls met een goede staging komt.quote:Op maandag 8 april 2019 15:55 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Exact. Niemand weet het oftewel staging voor dat nummer bedenken is heel moeilijk, terwijl je dat voor andere nummers heel makkelijk kunt bedenkenLife can be a bitch, so like it..![]()
Ik denk dat je met dit nummer qua staging niks kan doen. Je kan wat achtergrondplaatjes gebruiken, maar verder? Vuurwerk? Past niet bij het nummer. Dansers? Past niet bij het nummer etc etc.quote:Op maandag 8 april 2019 16:03 schreef ato het volgende:
[..]
Nou laat ik het anders zeggen, ik hoop dat Italië beseft dat zij met een goed nummer en hoog in de polls met een goede staging komt.![]()
Gelukkig doe je niet de regie bij Italiequote:Op maandag 8 april 2019 16:06 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Ik denk dat je met dit nummer qua staging niks kan doen. Je kan wat achtergrondplaatjes gebruiken, maar verder? Vuurwerk? Past niet bij het nummer. Dansers? Past niet bij het nummer etc etc.
Life can be a bitch, so like it..![]()
Gewoon lekker zijn shirt uit, wat Dave zegt en mooie Leds/achtergrond.Life can be a bitch, so like it..![]()
Zou het prima vinden hoor, Italië heeft de afgelopen jaren structureel kwaliteit gebrachtquote:Op maandag 8 april 2019 16:01 schreef ato het volgende:
[..]
Mee eens hoor, prachtige en goede liedjes. Komen zij aan met een rommelige act.
Maar mijn intuïtie zegt dat Italië dit jaar gaat verrassen (OK ik hoop het).![]()
![]()
Nog meer fan polls/clubs
Top 10 from INFE Georgia
1 point goes to Azerbaijan
2 points go to North Macedonia
3 points go to France
4 points go to Sweden
5 points go to The Netherlands
6 points go to Malta
7 points go to Italy
8 points go to… Israel
10 points go to… Switzerland
12 points go to… Cyprus!Life can be a bitch, so like it..![]()
Zou voor de reputatie van het songfestival ook echt enorm slecht zijn als Rusland wint met die oubollige draak. Dan gaat het dus weer niet om het nummer.quote:Op maandag 8 april 2019 12:49 schreef Em31 het volgende:
Ik zou met Italië als winnaar nog wel kunnen leven. Zweden en Zwitserland zou ik flink zuur zijn, maar waar ik echt niet overheen zou komen is als fucking Rusland wint met dat nummer.Forbidden but tasteful.![]()
Je zou bijna zeggen, als we met ons nummer van Rusland verliezen, dan winnen we echt nooitquote:Op maandag 8 april 2019 16:13 schreef FruitofUtopia het volgende:
[..]
Zou voor de reputatie van het songfestival ook echt enorm slecht zijn als Rusland wint met die oubollige draak. Dan gaat het dus weer niet om het nummer.![]()
![]()
Shit ik wilde roepen dat Salvador toch ook van Rusland kon winnen maar die deden niet mee dat jaar.quote:Op maandag 8 april 2019 16:16 schreef Em31 het volgende:
[..]
Je zou bijna zeggen, als we met ons nummer van Rusland verliezen, dan winnen we echt nooit
IT'S GREYSIE IT'S PARTY![]()
Ik neem mijn woorden over dat Raatgever áltijd zuur is een beetje terugnet bij 538 vroeg Sander Lantinga aan hem of er ook iets niet goed is aan Duncan (want iedereen is mega positief) en hij zei dat hij alles goed en leuk doet, dus dat valt mee
![]()
![]()
quote:Op maandag 8 april 2019 16:23 schreef Greys het volgende:
[..]
Shit ik wilde roepen dat Salvador toch ook van Rusland kon winnen maar die deden niet mee dat jaar.toch denk/hoop ik dat hij tegen gaat vallen. Hij won in 2016 dik de televote, maar de concurrentie is nu over het algemeen wat groter + YATOO lijkt me toegankelijker dan Scream.
![]()
Dat ie áltijd zuur is is alleen bij Waylon. Over dertig jaar nog waarschijnlijk.quote:Op maandag 8 april 2019 16:28 schreef Em31 het volgende:
Ik neem mijn woorden over dat Raatgever áltijd zuur is een beetje terugnet bij 538 vroeg Sander Lantinga aan hem of er ook iets niet goed is aan Duncan (want iedereen is mega positief) en hij zei dat hij alles goed en leuk doet, dus dat valt mee
IT'S GREYSIE IT'S PARTY![]()
Dat gaat nooit meer goedkomen neequote:Op maandag 8 april 2019 16:30 schreef Greys het volgende:
[..]
Dat ie áltijd zuur is is alleen bij Waylon. Over dertig jaar nog waarschijnlijk.![]()
![]()
Het gaat om het videobeeld tegenwoordig. Weet je nog Goodbye to yesterday? Heroes? Midnight gold? Er kan zo veel.quote:Op maandag 8 april 2019 16:06 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Ik denk dat je met dit nummer qua staging niks kan doen. Je kan wat achtergrondplaatjes gebruiken, maar verder? Vuurwerk? Past niet bij het nummer. Dansers? Past niet bij het nummer etc etc.== houdt van sterke anekdotes voor op feesten en partijen ==
--- Ga van dat gas af! - Laat Groningen niet zakken ---
Don't give up Andro: https://www.youtube.com/watch?v=VjEq-r2agqc O+
*O* ESF-gekkie: justice for Elvana en justice for Keiino :'( *O*![]()
I know dus dan is het enkel videobeeld, maar daarnaast niks. Ik kan niks bedenken wat bij dat nummer past qua act.quote:Op maandag 8 april 2019 16:33 schreef Andromache het volgende:
[..]
Het gaat om het videobeeld tegenwoordig. Weet je nog Goodbye to yesterday? Heroes? Midnight gold? Er kan zo veel.![]()
Een grote videowand. Een Italiaans veenlijk is op zijn minst mogelijk.== houdt van sterke anekdotes voor op feesten en partijen ==
--- Ga van dat gas af! - Laat Groningen niet zakken ---
Don't give up Andro: https://www.youtube.com/watch?v=VjEq-r2agqc O+
*O* ESF-gekkie: justice for Elvana en justice for Keiino :'( *O*
Forum Opties Forumhop: Hop naar: