Noem eens een FvD-mening waar geen ruimte voor is in de klas. En presenteer ook gelijk een bron waaruit zou blijken dat daar geen ruimte voor is.quote:Op maandag 8 april 2019 12:40 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik vind het echt een zwaktebod om te zeggen 'we hebben al jaren een rechtse regering, dus er is niks aan de hand'. In het hypothetische geval dat het een grootschalig probleem is, zou dat betekenen dat rechts eigenlijk nog groter zou moeten zijn. Dat in het bijzonder GL en D66 veel kleiner zouden moeten zijn. Dat PvdA zonder die indoctrinatie mogelijk nog echt een arbeiderspartij zou zijn, in plaats van een partij met een identiteitscrisis.
En nog belangrijker: dat LPF en FvD niet zo keihard in het verdomhoekje zouden zitten.
Er zijn daadwerkelijk bewijzen van dat het niet altijd even redelijk verloopt. In sommige klassen is er geen ruimte voor meningen die de FvD-kant ook gaan. Dat is raar, op school hoort een leerling alle ruimte te hebben om een eigen wereldbeeld te scheppen. Ook als deze niet past in het straatje van de docent. Het FvD wil de deur openen voor rechtse meningen, niet de deur van links sluiten.
Typisch links dit, een beetje zeuren over 'bewijzen' en 'bronnen' terwijl iedereen die een beetje zijn ogen open heeft direct kan zien wat er allemaal mis is.quote:Op maandag 8 april 2019 12:45 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Noem eens een FvD-mening waar geen ruimte voor is in de klas. En presenteer ook gelijk een bron waaruit zou blijken dat daar geen ruimte voor is.
Even afgezien van dat dit niet werkt omwille van het feit dat links en rechts grotendeels relatief ten opzichte van elkaar en de historie beschreven worden. Laat ik het zo zeggen, als je hypothese is dat ondanks dat meer dan de helft van het land rechts stemt, je dit als een indicatie kunt zien dat de rest wel geindoctrineerd moet zijn. Dan ben ik niet degene die je van een zwaktebod zou kunnen betichten.quote:Op maandag 8 april 2019 12:40 schreef Nattekat het volgende:
Ik vind het echt een zwaktebod om te zeggen 'we hebben al jaren een rechtse regering, dus er is niks aan de hand'. In het hypothetische geval dat het een grootschalig probleem is, zou dat betekenen dat rechts eigenlijk nog groter zou moeten zijn. Dat in het bijzonder GL en D66 veel kleiner zouden moeten zijn. Dat PvdA zonder die indoctrinatie mogelijk nog echt een arbeiderspartij zou zijn, in plaats van een partij met een identiteitscrisis.
De CD zat in een verdomhoekje, de PVV heeft veel dezelfde standpunten en was op enig moment 24 keer zo groot geworden. Historisch gezien is er alleen bewijs voor een indoctrinatie van rechts gedachtegoed. Wat ik overigens niet bepleit. Zo'n gekkie ben ik niet.quote:En nog belangrijker: dat LPF en FvD niet zo keihard in het verdomhoekje zouden zitten.
Misschien hadden ze een meldpunt "onderdrukking van FvD gedachtegoed" moeten starten, in plaats van een meldpunt links gedachtegoed. Was een stuk sympathieker geweest.quote:Er zijn daadwerkelijk bewijzen van dat het niet altijd even redelijk verloopt. In sommige klassen is er geen ruimte voor meningen die de FvD-kant ook gaan. Dat is raar, op school hoort een leerling alle ruimte te hebben om een eigen wereldbeeld te scheppen. Ook als deze niet past in het straatje van de docent. Het FvD wil de deur openen voor rechtse meningen, niet de deur van links sluiten.
Het gaat niet om FvD-meningen he. Meningen die de kant van het FvD opgaan worden ook al onderdrukt. Zo ver hebben we het al laten komen in dit ooit schitterende land.quote:Op maandag 8 april 2019 12:50 schreef speknek het volgende:
Misschien hadden ze een meldpunt "onderdrukking van FvD gedachtegoed" moeten starten, in plaats van een meldpunt links gedachtegoed. Was een stuk sympathieker geweest.
Maar dat hebben ze niet gedaan. Rara politiepet.
Dat vrouwen een lager gemiddeld IQ hebben dan mannen? Dat de meeste vrouwen linksig zijn? En dat de meeste vrouwen het gelukkigst zijn als ze een gezien grootbrengen, in plaats van carrière te maken? Dat de reden dat allochtonen lager opgeleid zijn niet door racisme komt, maar omdat ze gemiddeld genomen een lager IQ hebben? Dat voornamelijk kwaadaardige mensen zich aangetrokken voelen tot de macht? Dat de meeste politici volstrekt onbekwaam zijn en alleen goed zijn in het veinzen van bekwaamheid? Dat de media een linkse liegende bende is met hetzelfde probleem als de politiek? Dat de media via de TV bepaald wie er verkozen wordt, en dat we zodoende in een media dictatuur leven waar de media oppermachtig is? Dat we achterlijke reclames hebben omdat mensen dom en beïnvloedbaar zijn? Dat de politieke correctheid elk jaar groter wordt en iedereen op z'n tenen moet lopen? Dat mensen die de waarheid spreken in aanraking komen met justitie?quote:Op maandag 8 april 2019 12:45 schreef KoosVogels het volgende:
edelijk verloopt. In sommige klassen is er geen ruimte voor meningen die de FvD-kant ook gaan. Dat is raar, op school hoort een leerling alle ruimte te hebben om een eigen wereldbeeld te scheppen. Ook als deze niet past in het straatje van de docent.
Probeer jij het record meeste drogredenen in één bericht te verbreken, ofzo?quote:Op maandag 8 april 2019 12:48 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Typisch links dit, een beetje zeuren over 'bewijzen' en 'bronnen' terwijl iedereen die een beetje zijn ogen open heeft direct kan zien wat er allemaal mis is.
Jij bent onderdeel van het probleem, beste vriend.
Nee, dan had ik een makkelijke non sequitor als 'er is linkse indoctrinatie want rechts was anders veel groter geweest' ook nog wel meegepakt denk ik.quote:Op maandag 8 april 2019 12:57 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Probeer jij het record meeste drogredenen in één bericht te verbreken, ofzo?
Ad hominem, ontduiken van bewijslast, stropop, tertium non datur ('als je niet voor ons bent...').
Ik geloof inderdaad niet dat dit FvD standpunten zijn, of het is nog erger met de FvD gesteld dan ik dacht. Het zou wel goed zijn als ze het wat meer kenbaar maken, want dan zakt hun aandeel vrouwelijke kiezers tenminste.quote:Op maandag 8 april 2019 12:55 schreef borealist het volgende:
[..]
Dat vrouwen een lager gemiddeld IQ hebben dan mannen? Dat de meeste vrouwen linksig zijn? En dat de meeste vrouwen het gelukkigst zijn als ze een gezien grootbrengen, in plaats van carrière te maken? Dat de reden dat allochtonen lager opgeleid zijn niet door racisme komt, maar omdat ze gemiddeld genomen een lager IQ hebben? Dat voornamelijk kwaadaardige mensen zich aangetrokken voelen tot de macht? Dat de meeste politici volstrekt onbekwaam zijn en alleen goed zijn in het veinzen van bekwaamheid? Dat de media een linkse liegende bende is met hetzelfde probleem als de politiek? Dat de media via de TV bepaald wie er verkozen wordt, en dat we zodoende in een media dictatuur leven waar de media oppermachtig is? Dat we achterlijke reclames hebben omdat mensen dom en beïnvloedbaar zijn? Dat de politieke correctheid elk jaar groter wordt en iedereen op z'n tenen moet lopen? Dat mensen die de waarheid spreken in aanraking komen met justitie?
En als dit geen FvD standpunten zijn hoor ik het graag.
Er staat zoveel onzin (en feitelijke onjuistheden) in jouw post dat ik daar niet eens op in ga. Maar ik wil je op basis van deze zin adviseren om te verhuizen naar Turkije of Rusland. Noord-Korea schijnt ook heel gezellig te zijn. Echt de bakermat van mediavrijheid. Ik zie alleen maar een win-winsituatie.quote:Op maandag 8 april 2019 12:55 schreef borealist het volgende:
[..]
en dat we zodoende in een media dictatuur leven waar de media oppermachtig is?
Klopt, FvD heeft het kleinste percentage vrouwelijke stemmers van alle partijen. PvdD de meeste.quote:Op maandag 8 april 2019 13:00 schreef speknek het volgende:
Ik geloof inderdaad niet dat dit FvD standpunten zijn, of het is nog erger met de FvD gesteld dan ik dacht. Het zou wel goed zijn als ze het wat meer kenbaar maken, want dan zakt hun aandeel vrouwelijke kiezers tenminste.
In een politieke dictatuur staat de media in dienst van de overheid. In een media dictatuur staat de politiek in dienst van de media.quote:Op maandag 8 april 2019 13:04 schreef DireStraits7 het volgende:
Er staat zoveel onzin (en feitelijke onjuistheden) in jouw post dat ik daar niet eens op in ga. Maar ik wil je op basis van deze zin adviseren om te verhuizen naar Turkije of Rusland. Noord-Korea schijnt ook heel gezellig te zijn. Echt de bakermat van mediavrijheid. Ik zie alleen maar een win-winsituatie.
wat vreeeeeeeeeeeeeeeeeslijk.....quote:Op maandag 8 april 2019 12:52 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Het gaat niet om FvD-meningen he. Meningen die de kant van het FvD opgaan worden ook al onderdrukt. Zo ver hebben we het al laten komen in dit ooit schitterende land.
Ik heb twee jaar geleden een jongen de klas uitgestuurd omdat hij een zwarte klasgenoot 'kankeraap' noemde. Zie de FvD-onderdrukking in praktijk.quote:Op maandag 8 april 2019 12:52 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Het gaat niet om FvD-meningen he. Meningen die de kant van het FvD opgaan worden ook al onderdrukt. Zo ver hebben we het al laten komen in dit ooit schitterende land.
Dus als het aan jou ligt wordt onze kinderen geleerd dat vrouwen en zwarten over het algemeen een lager IQ hebben? En dat wil je dan aanvullen met een of andere tirade tegen politici en de media?quote:Op maandag 8 april 2019 12:55 schreef borealist het volgende:
[..]
Dat vrouwen een lager gemiddeld IQ hebben dan mannen? Dat de meeste vrouwen linksig zijn? En dat de meeste vrouwen het gelukkigst zijn als ze een gezien grootbrengen, in plaats van carrière te maken? Dat de reden dat allochtonen lager opgeleid zijn niet door racisme komt, maar omdat ze gemiddeld genomen een lager IQ hebben? Dat voornamelijk kwaadaardige mensen zich aangetrokken voelen tot de macht? Dat de meeste politici volstrekt onbekwaam zijn en alleen goed zijn in het veinzen van bekwaamheid? Dat de media een linkse liegende bende is met hetzelfde probleem als de politiek? Dat de media via de TV bepaald wie er verkozen wordt, en dat we zodoende in een media dictatuur leven waar de media oppermachtig is? Dat we achterlijke reclames hebben omdat mensen dom en beïnvloedbaar zijn? Dat de politieke correctheid elk jaar groter wordt en iedereen op z'n tenen moet lopen? Dat mensen die de waarheid spreken in aanraking komen met justitie?
En als dit geen FvD standpunten zijn hoor ik het graag.
Je haalt nu wat zaken door elkaar. Ik neem het hypothetische geval dat er grootschalige indoctrinatie plaats vindt icm de huidige zetelverdeling. Je weet niet hoe de wereld eruit had gezien als die indoctrinatie er niet was. Om te zeggen dat het gegeven dat rechts regeert impliceert dat er 0,0 indoctrinatie is, is gewoon een drogreden. Je kan hooguit beargumenteren dat het niet erg effectief is als het er is.quote:Op maandag 8 april 2019 12:50 schreef speknek het volgende:
[..]
Even afgezien van dat dit niet werkt omwille van het feit dat links en rechts grotendeels relatief ten opzichte van elkaar beschreven worden. Laat ik het zo zeggen, als je hypothese is dat ondanks dat meer dan de helft van het land rechts stemt, je dit als een indicatie kunt zien dat de rest wel geindoctrineerd moet zijn. Dan ben ik niet degene die je van een zwaktebod zou kunnen betichten.
Want?quote:[..]
De CD zat in een verdomhoekje, de PVV heeft veel dezelfde standpunten en was op enig moment 24 keer zo groot geworden. Historisch gezien is er alleen bewijs voor een indoctrinatie van rechts gedachtegoed. Wat ik overigens niet bepleit. Zo'n gekkie ben ik niet.
En het laatste restje neutraliteit het raam uit gooien? Misschien hadden ze wel een passendere naam kunnen bedenken, maar dat is makkelijk achteraf lullen. Het heeft bij mij ook heel lang geduurd voor ik überhaupt wist waar de ophef vandaan kwam.quote:[..]
Misschien hadden ze een meldpunt "onderdrukking van FvD gedachtegoed" moeten starten, in plaats van een meldpunt links gedachtegoed. Was een stuk sympathieker geweest.
Maar dat hebben ze niet gedaan. Rara politiepet.
Ik gaf slechts FvD standpunten weer die gebaseerd zijn op wat ik over FvD gelezen heb. Zoals ik al zei, indien dat onjuist is hoor ik het graag.quote:Op maandag 8 april 2019 13:21 schreef KoosVogels het volgende:
Dus als het aan jou ligt wordt onze kinderen geleerd dat vrouwen en zwarten over het algemeen een lager IQ hebben? En dat wil je dan aanvullen met een of andere tirade tegen politici en de media?
Vermoed dat een fervent FvD-aanhanger zoals Nattekat het niet met je eens is. Die ontkent immers het misogyne karakter van het Forum.quote:Op maandag 8 april 2019 13:24 schreef borealist het volgende:
[..]
Ik gaf slechts FvD standpunten weer die gebaseerd zijn op wat ik over FvD gelezen heb. Zoals ik al zei, indien dat onjuist is hoor ik het graag.
Geloven dat vrouwen een lager gemiddeld IQ hebben is niet per definitie anti-vrouwelijk.quote:Op maandag 8 april 2019 13:27 schreef KoosVogels het volgende:
Vermoed dat een fervent FvD-aanhanger zoals Nattekat het niet met je eens is. Die ontkent immers het misogyne karakter van het Forum.
Stellen dat vrouwen gemiddeld genomen een lager IQ hebben en dat ze eigenlijk het gelukkigst zijn in hun 'traditionele rol' als huismoeder, is gewoon vrouwonvriendelijk. Al is het alleen maar omdat je daarmee het individu ontkent en redeneert in generalisaties.quote:Op maandag 8 april 2019 13:32 schreef borealist het volgende:
[..]
Geloven dat vrouwen een lager gemiddeld IQ hebben is niet per definitie anti-vrouwelijk.
https://nl.wikipedia.org/wiki/Wereldkampioenschap_schaken_vrouwen![]()
De meeste mensen geloven dat vrouwen lichamelijk minder sterk zijn dan mannen, maar ze geloven niet dat dat vrouwen minderwaardig maakt.
Maar niet elke vrouw heeft een beneden gemiddeld IQ, en niet elke vrouw is het gelukkigst als huismoeder. Je bent nu een valse veronderstelling aan het aanvallen.quote:Op maandag 8 april 2019 13:37 schreef KoosVogels het volgende:
Stellen dat vrouwen gemiddeld genomen een lager IQ hebben en dat ze eigenlijk het gelukkigst zijn in hun 'traditionele rol' als huismoeder, is gewoon vrouwonvriendelijk. Al is het alleen maar omdat je daarmee het individu ontkent en redeneert in generalisaties.
Gezien jouw immense intellect, zou jij toch wel moeten inzien dat dergelijke praat behoorlijk vrouwonvriendelijk is.
Dit is beter?quote:Op maandag 8 april 2019 13:44 schreef borealist het volgende:
[..]
Het probleem van links is dat ze een nobel doel voor ogen hadden, vrouwen uit het keurslijf halen, maar niet elke vrouw wil studeren of carrière maken. Helaas voor vrouwen worden ze nu toch in een links keurslijf gestopt, waar mogelijk veel vrouwen doodongelukkig van worden, en dat blijkt ook uit de statistieken waar vrouwen vaker depressief zijn dan mannen.
Dat is een simpele A -> B redenatie die, hoewel die factor wellicht invloed heeft, veel te simpel geredeneerd is. Andere redenen zijn dat bij vrouwen eerder "toegelaten" wordt dat ze emoties tonen en daardoor eerder geneigd zijn naar een psycholoog te gaan vanwege depressieve gevoelens, bij mannen het tegenovergestelde geldt ("mannen moeten emotioneel sterk zijn"), emotionele stoornissen eerder worden gediagnosticeerd bij vrouwen vanwege beschikbaarheidsheuristiek onder psychologen, de interne validiteit van vragenlijsten waardoor vrouwen zich eerder kunnen vinden in stellingen op vragenlijsten, etc, etc.quote:Op maandag 8 april 2019 13:44 schreef borealist het volgende:
[..]
Maar niet elke vrouw heeft een beneden gemiddeld IQ, en niet elke vrouw is het gelukkigst als huismoeder. Je bent nu een valse veronderstelling aan het aanvallen.
Het probleem van links is dat ze een nobel doel voor ogen hadden, vrouwen uit het keurslijf halen, maar niet elke vrouw wil studeren of carrière maken. Helaas voor vrouwen worden ze nu toch in een links keurslijf gestopt, waar mogelijk veel vrouwen doodongelukkig van worden, en dat blijkt ook uit de statistieken waar vrouwen vaker depressief zijn dan mannen.
Goede aanvulling.quote:Op maandag 8 april 2019 03:10 schreef deelnemer het volgende:
[..]
Dat laatste is een gematigd liberalisme (de traditie is waarin hij gevormd is, is nog steeds de status quo). Vrije open samenleving, wetenschappelijke methode (Popper), zorgen over het verdwijnen van christelijke waarden (latere Kolakowski). Daar hoef je geen revolutie voor te beginnen.
wetenschap =/= verlichtingsdenken =/= managementsysteem.
Waar zet hij zich precies tegen af?
Dat is een goed argument, maar zoals elk goed argument is het wel weer erg seksistisch.quote:Op maandag 8 april 2019 13:47 schreef Puddington het volgende:
[..]
Dat is een simpele A -> B redenatie die, hoewel die factor wellicht invloed heeft, veel te simpel geredeneerd is. Andere redenen zijn dat bij vrouwen eerder "toegelaten" wordt dat ze emoties tonen en daardoor eerder geneigd zijn naar een psycholoog te gaan vanwege depressieve gevoelens, bij mannen het tegenovergestelde geldt ("mannen moeten emotioneel sterk zijn"), emotionele stoornissen eerder worden gediagnosticeerd bij vrouwen vanwege beschikbaarheidsheuristiek onder psychologen, etc, etc.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |