Maar meer omdat hij er niks van kan.quote:Op vrijdag 5 april 2019 13:09 schreef Afhaalchinees het volgende:
[..]
Ik stel gewoon dat t lastig gaat worden voor Scherpen
OK, 2 lange seizoenen achter elkaarquote:Op vrijdag 5 april 2019 13:02 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
https://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/uefa/AccessList2019.html Nee voor volgend seizoen staan we nog op de 14e plaats. Dus de #2 drie voorrondes en de #1 twee voorrondes.
Ligt eraan, PSV laat standaard alles Europees lopen dus die ballen een paar potjes op halve kracht. Ajax is eigenlijk de enige die altijd vol voor Europa gaat.quote:
je zal hoe dan ook moeten verschijnen voor die voorronde wedstrijdenquote:Op vrijdag 5 april 2019 13:41 schreef JeSuisDroppie het volgende:
[..]
Ligt eraan, PSV laat standaard alles Europees lopen dus die ballen een paar potjes op halve kracht. Ajax is eigenlijk de enige die altijd vol voor Europa gaat.
quote:Op vrijdag 5 april 2019 13:41 schreef JeSuisDroppie het volgende:
[..]
Ligt eraan, PSV laat standaard alles Europees lopen dus die ballen een paar potjes op halve kracht. Ajax is eigenlijk de enige die altijd vol voor Europa gaat.
TaradoGodquote:Op vrijdag 5 april 2019 12:29 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Die gaat dit in de WalMart laten lezen. Al die Mexicaantjes aan de piel trekken omdat ze in het Ajax topic genoemd worden.
Maar het lijkt een understatement dat er hier een bak frustratie onderhuids borrelt. Behalve bij @:Tarado, wat natuurlijk een topuser is die nog enigszins objectief kijkt.
Doe niet alsof PSV alles heeft gegeven de afgelopen 10 jaar in de Europa, het is vaak gewoon dramatisch om aan te zien. Laatste keer dat ik echt onder de indruk was van PSV in Europa was in 2005.quote:
2005/2006 halve finale.quote:Op vrijdag 5 april 2019 13:59 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Doe niet alsof PSV alles heeft gegeven de afgelopen 10 jaar in de Europa, het is vaak gewoon dramatisch om aan te zien. Laatste keer dat ik echt onder de indruk was van PSV in Europa was in 2005.
weer een psver die alleen naar de punten kijkt.quote:Op vrijdag 5 april 2019 14:04 schreef PSVCL het volgende:
[..]
2005/2006 halve finale.
2006/2007 kwart finale
2015 8e finale.
Ajax heeft voor het eerst in 15 jaar de 2e ronde weten te bereiken
En ik kom jaarlijks klaar op de prestaties van Ajax, ja. Vooral van vorig jaar schok ik nog regelmatig flink na.quote:Op vrijdag 5 april 2019 13:59 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Doe niet alsof PSV alles heeft gegeven de afgelopen 10 jaar in de Europa, het is vaak gewoon dramatisch om aan te zien. Laatste keer dat ik echt onder de indruk was van PSV in Europa was in 2005.
Alsof ajax structureel goed presteert in Europaquote:Op vrijdag 5 april 2019 10:34 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
Sowieso kansloos om Ajax belachelijk te maken met een vergelijking op PSV, enkel omdat ze bovenaan staan in de micky mouse competitie. Ik blijf er bij dat ik geen idee heb waar die grootheidswaanzin van psv supporters op gebaseerd is, er is zo weinig dat die club het waard maakt om te supporten.
Lekker blij zijn met kampioen worden, maar verder niks in Europa klaar spelen en weinig tot geen spelers die het waard zijn om naar het stadion te komen.
Leuk hoor zo'n Luuk de Jong die er 25 in schiet in een seizoen, maar ik wordt er niet warm van als ik er naar kijk.
Buiten Mexico om is er geen land die PSV kent zonder dat er een referentie gemaakt wordt met Ajax.
Tja, die speelt bij PSV ook best een prima degelijk seizoen, volgens mij ook maar weinig fouten gemaakt... ik vind het nog steeds een fout dat ze die de kans hebben gegeven om transfervrij naar Eindhoven over te stappen...quote:Op vrijdag 5 april 2019 12:32 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Type Viergever. Was extreem goed tegen Schalke.
Nee, dat betrekt hij er ook bij. Maar daar ging het verder helemaal niet over eigenlijk. Dan wordt de discussie nog achterlijker debieler.quote:Op vrijdag 5 april 2019 14:06 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
weer een psver die alleen naar de punten kijkt.
Slimmertje had het over de amusementswaarde van het spel van psv. daar doet het behalen van wat dan ook niks aan af.
Nee absoluut niet, maar ze hebben in elk geval wel die ambities (structureel top-20 van Europa zijn). Bij PSV hoor ik eigenlijk nooit echt die doelstellingen wat ze absoluut willen bereiken in Europa.quote:Op vrijdag 5 april 2019 14:07 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Alsof ajax structureel goed presteert in Europa
Die is heel degelijk ja. Maar degelijk is eerlijk gezegd wel een vies woord. Behalve voor een keeper en de twee centralen misschien.quote:Op vrijdag 5 april 2019 14:07 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Tja, die speelt bij PSV ook best een prima degelijk seizoen, volgens mij ook maar weinig fouten gemaakt... ik vind het nog steeds een fout dat ze die de kans hebben gegeven om transfervrij naar Eindhoven over te stappen...
Overwinteren hè. Dat is de doelstelling in de CL. Maar je moet wel realistisch zijn daar in.quote:Op vrijdag 5 april 2019 14:09 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Nee absoluut niet, maar ze hebben in elk geval wel die ambities (structureel top-20 van Europa zijn). Bij PSV hoor ik eigenlijk nooit echt die doelstellingen wat ze absoluut willen bereiken in Europa.
begint wel telkens bij een psver zelf.quote:
Hoezo? Wat bereik je met realistisch spelen dan?quote:Op vrijdag 5 april 2019 14:11 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Overwinteren hè. Dat is de doelstelling in de CL. Maar je moet wel realistisch zijn daar in.
Ik kijk wel met enige bewondering naar de Europese campagne van Ajax. Meer nog dan destijds in de Europa League.
quote:Op vrijdag 5 april 2019 14:09 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Nee absoluut niet, maar ze hebben in elk geval wel die ambities (structureel top-20 van Europa zijn). Bij PSV hoor ik eigenlijk nooit echt die doelstellingen wat ze absoluut willen bereiken in Europa.
Dat is wat anders,Mokkiemok doet alsof ajax jaarlijks overwintert in Europa en wekelijks tiki taka voetbal op de mat legt in de eredivisie.quote:Op vrijdag 5 april 2019 14:09 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Nee absoluut niet, maar ze hebben in elk geval wel die ambities (structureel top-20 van Europa zijn). Bij PSV hoor ik eigenlijk nooit echt die doelstellingen wat ze absoluut willen bereiken in Europa.
Net zoals Ajax blaten over aansluiten bij de top en dan kansloos tegen Rostov onderuit gaan. Ja, het is echt te hopen dat we dat beleid overnemen!quote:Op vrijdag 5 april 2019 14:09 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Nee absoluut niet, maar ze hebben in elk geval wel die ambities (structureel top-20 van Europa zijn). Bij PSV hoor ik eigenlijk nooit echt die doelstellingen wat ze absoluut willen bereiken in Europa.
Er is wel Afrika Cup, Copa America, Nations League en kwalificatie in juni hoor. Dus dan drie weken vakantie en daarna gaat het weer beginnen.quote:Op vrijdag 5 april 2019 14:20 schreef Frozen-assassin het volgende:
Ik denk wel dat volgend seizoen heel belangrijk wordt. Nu heb je geen zomerse interlandverplichtingen en is iedereen dus op tijd aanwezig voor voorbereiding richting voorrondes. Dan moeten alle clubs er zaak van maken om zo vroeg mogelijk je selectie rond te hebben zodat je gewoon met een focus daartoe kan werken.
Dit zie ik niet echt gebeuren, kijk naar hoe zwak Feyenoord speelt die dan ook nog een Van Persie verliest en een totaal nieuwe trainer hebben. AZ staat tegenwoordig ook al heel laag op de ranking, en ik zie niet weer twee NL'se clubs in de Champions League komen.quote:Minimaal 4/5 van de clubs moeten doorheen komen en punten gaan pakken. Het liefst weer met 2 in CL groepsfase.
nu leg je mij woorden in de mond, zo kan je natuurlijk geen verweer houden.quote:Op vrijdag 5 april 2019 14:26 schreef PSVCL het volgende:
[..]
[..]
Dat is wat anders,Mokkiemok doet alsof ajax jaarlijks overwintert in Europa en wekelijks tiki taka voetbal op de mat legt in de eredivisie.
PSV beschikt denk ik niet over de middelen omdat soort doelstellingen uit te spreken ,ajax heeft nu eenmaal meer te besteden.
Ajax had een paar jaar geleden ook niks te besteden, toen kon PSV zelfs meer uitgeven aan transfers. En PSV hoeft nu ook maar één of twee goede verkopen te hebben van 30 miljoen of meer en het kan ineens heel snel gaan, daarbij hebben jullie nu ook een prima jeugdopleiding. Dus ik denk dat PSV ook die ambitie moet kunnen hebben (sowieso elk jaar Europese overwintering).quote:Op vrijdag 5 april 2019 14:26 schreef PSVCL het volgende:
[..]
[..]
Dat is wat anders,Mokkiemok doet alsof ajax jaarlijks overwintert in Europa en wekelijks tiki taka voetbal op de mat legt in de eredivisie.
PSV beschikt denk ik niet over de middelen omdat soort doelstellingen uit te spreken ,ajax heeft nu eenmaal meer te besteden.
In datzelfde seizoen haalde Ajax de EL-finale ja, en nu weer een kwartfinale CL.quote:Op vrijdag 5 april 2019 14:27 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Net zoals Ajax blaten over aansluiten bij de top en dan kansloos tegen Rostov onderuit gaan. Ja, het is echt te hopen dat we dat beleid overnemen!
hier raakt iemand een gevoelige snaarquote:Op vrijdag 5 april 2019 14:27 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Net zoals Ajax blaten over aansluiten bij de top en dan kansloos tegen Rostov onderuit gaan. Ja, het is echt te hopen dat we dat beleid overnemen!
Ik maak met niet zo druk om Ajax. De hele club Ajax boeit niemand buiten Europa. Ik weet hoe het zit. Laatst in El Paso een hoop Mexicanen gespot in PSV shirt. Ik zei "Tu sabes Ajax? Un club de futbol Holandes". Ik kreeg vreemde blikken. Toen riep ik El Chucky Lozano! En begonnen ze te glimlachen en zeiden ze si si! PSV un club hermoso.quote:Op vrijdag 5 april 2019 12:26 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
[..]
Ben benieuwd wat @:Scarface88 van deze post vindt maat
quote:Op vrijdag 5 april 2019 14:55 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Ik maak met niet zo druk om Ajax. De hele club Ajax boeit niemand buiten Europa. Ik weet hoe het zit. Laatst in El Paso een hoop Mexicanen gespot in PSV shirt. Ik zei "Tu sabes Ajax? Un club de futbol Holandes". Ik kreeg vreemde blikken. Toen riep ik El Chucky Lozano! En begonnen ze te glimlachen en zeiden ze si si! PSV un club hermoso.
dat is letterlijk wat ik zei....... buiten mexico om.......quote:Op vrijdag 5 april 2019 14:55 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Ik maak met niet zo druk om Ajax. De hele club Ajax boeit niemand buiten Europa. Ik weet hoe het zit. Laatst in El Paso een hoop Mexicanen gespot in PSV shirt. Ik zei "Tu sabes Ajax? Un club de futbol Holandes". Ik kreeg vreemde blikken. Toen riep ik El Chucky Lozano! En begonnen ze te glimlachen en zeiden ze si si! PSV un club hermoso.
quote:Op vrijdag 5 april 2019 14:55 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Ik maak met niet zo druk om Ajax. De hele club Ajax boeit niemand buiten Europa. Ik weet hoe het zit. Laatst in El Paso een hoop Mexicanen gespot in PSV shirt. Ik zei "Tu sabes Ajax? Un club de futbol Holandes". Ik kreeg vreemde blikken. Toen riep ik El Chucky Lozano! En begonnen ze te glimlachen en zeiden ze si si! PSV un club hermoso.
En al zou deze troll post serieus zijn, die mensen dragen de shirts voor de spelers, niet omdat PSV zo'n legendarische club isquote:Op vrijdag 5 april 2019 14:55 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Ik maak met niet zo druk om Ajax. De hele club Ajax boeit niemand buiten Europa. Ik weet hoe het zit. Laatst in El Paso een hoop Mexicanen gespot in PSV shirt. Ik zei "Tu sabes Ajax? Un club de futbol Holandes". Ik kreeg vreemde blikken. Toen riep ik El Chucky Lozano! En begonnen ze te glimlachen en zeiden ze si si! PSV un club hermoso.
quote:Op vrijdag 5 april 2019 14:55 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Ik maak met niet zo druk om Ajax. De hele club Ajax boeit niemand buiten Europa. Ik weet hoe het zit. Laatst in El Paso een hoop Mexicanen gespot in PSV shirt. Ik zei "Tu sabes Ajax? Un club de futbol Holandes". Ik kreeg vreemde blikken. Toen riep ik El Chucky Lozano! En begonnen ze te glimlachen en zeiden ze si si! PSV un club hermoso.
Heel Amerika heeft posters van Berry van Aerle in huis hangen.quote:Op vrijdag 5 april 2019 15:02 schreef Simmertje het volgende:
[..]
En al zou deze troll post serieus zijn, die mensen dragen de shirts voor de spelers, niet omdat PSV zo'n legendarische club is
Scarface gaat vaker naar andere landen om te vragen of ze daar ajax kennen.quote:
Dit kan ik wel waarderenquote:Op vrijdag 5 april 2019 14:55 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Ik maak met niet zo druk om Ajax. De hele club Ajax boeit niemand buiten Europa. Ik weet hoe het zit. Laatst in El Paso een hoop Mexicanen gespot in PSV shirt. Ik zei "Tu sabes Ajax? Un club de futbol Holandes". Ik kreeg vreemde blikken. Toen riep ik El Chucky Lozano! En begonnen ze te glimlachen en zeiden ze si si! PSV un club hermoso.
quote:Op vrijdag 5 april 2019 14:55 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Ik maak met niet zo druk om Ajax. De hele club Ajax boeit niemand buiten Europa. Ik weet hoe het zit. Laatst in El Paso een hoop Mexicanen gespot in PSV shirt. Ik zei "Tu sabes Ajax? Un club de futbol Holandes". Ik kreeg vreemde blikken. Toen riep ik El Chucky Lozano! En begonnen ze te glimlachen en zeiden ze si si! PSV un club hermoso.
Zieke dissquote:Op vrijdag 5 april 2019 15:02 schreef Simmertje het volgende:
[..]
En al zou deze troll post serieus zijn, die mensen dragen de shirts voor de spelers, niet omdat PSV zo'n legendarische club is
Ik woon in USA maar ben afgelopen zomer wel in Mexico geweest bij Isla Mujeres. Erg mooi daar.quote:Op vrijdag 5 april 2019 15:04 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
Scarface gaat vaker naar andere landen om te vragen of ze daar ajax kennen.
Ik ken de prestaties van Ajax, ik zeg alleen dat het gelul over de Europese ambities van PSV als een lul op een drumstel slaat. Volgens mij speelden ze tot voor kort decennialang structureel in Europa.quote:Op vrijdag 5 april 2019 14:29 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ajax had een paar jaar geleden ook niks te besteden, toen kon PSV zelfs meer uitgeven aan transfers. En PSV hoeft nu ook maar één of twee goede verkopen te hebben van 30 miljoen of meer en het kan ineens heel snel gaan, daarbij hebben jullie nu ook een prima jeugdopleiding. Dus ik denk dat PSV ook die ambitie moet kunnen hebben (sowieso elk jaar Europese overwintering).
[..]
In datzelfde seizoen haalde Ajax de EL-finale ja, en nu weer een kwartfinale CL.
Dat is al een stuk beter dan de Europese prestaties in de tien jaar ervoor.
er is sowieso geen enkele ploeg die europees voetbal zomaar laat lopen, wat wel een probleem is dat sinds NL bij de kneuzenlanden zit je erg vroeg aan de bak moet tegen FC Verweggistan uit de andere kneuzen landenquote:Op vrijdag 5 april 2019 15:10 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Ik ken de prestaties van Ajax, ik zeg alleen dat het gelul over de Europese ambities van PSV als een lul op een drumstel slaat. Volgens mij speelden ze tot voor kort decennialang structureel in Europa.
Mijn broek zakte af terwijl ik een riem om heb op een stoel zit.quote:Op vrijdag 5 april 2019 14:55 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Ik maak met niet zo druk om Ajax. De hele club Ajax boeit niemand buiten Europa. Ik weet hoe het zit. Laatst in El Paso een hoop Mexicanen gespot in PSV shirt. Ik zei "Tu sabes Ajax? Un club de futbol Holandes". Ik kreeg vreemde blikken. Toen riep ik El Chucky Lozano! En begonnen ze te glimlachen en zeiden ze si si! PSV un club hermoso.
Waterreus heeft dat heel vaak als andere mensen iets uitleggen, dus dit kan over van alles gaan.quote:Op vrijdag 5 april 2019 15:15 schreef DeTolk het volgende:
[..]
Die kop van Waterreus... priceless![]()
Waar ging dit precies over?
quote:Op vrijdag 5 april 2019 15:16 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
Waterreus heeft dat heel vaak als andere mensen iets uitleggen, dus dit kan over van alles gaan.
quote:Op vrijdag 5 april 2019 14:55 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Ik maak met niet zo druk om Ajax. De hele club Ajax boeit niemand buiten Europa. Ik weet hoe het zit. Laatst in El Paso een hoop Mexicanen gespot in PSV shirt. Ik zei "Tu sabes Ajax? Un club de futbol Holandes". Ik kreeg vreemde blikken. Toen riep ik El Chucky Lozano! En begonnen ze te glimlachen en zeiden ze si si! PSV un club hermoso.
Ik hoor Waterreus niet graag praten.quote:Op vrijdag 5 april 2019 15:16 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
Waterreus heeft dat heel vaak als andere mensen iets uitleggen, dus dit kan over van alles gaan.
daar is waterreus het zelf niet mee eens.quote:Op vrijdag 5 april 2019 15:41 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Ik hoor Waterreus niet graag praten.²
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |