Grappig, mijn O ook alquote:Op donderdag 4 april 2019 09:41 schreef Jagärtrut het volgende:
Mijn O heeft ook zo’n sterk willetje. Tot nu toe vind ik het vooral grappig. Laatst zat ik een mango klaar te maken aan tafel terwijl de jongens pasta aten, wat er eigenlijk altijd goed ingaat bij O. Totdat hij doorhad dat ik een mango aan het klaarmaken was. Krijsen joh, omdat hij de mango nog niet kreeg...
Zijn trommelvliezen zijn wel dof, maar niet echt ontstoken. Theorie van de huisarts was dat hij door zijn neusverkoudheid vooral tijdens het slapen gedwongen wordt door zijn mond te ademen, en baby's van deze leeftijd ademen vrijwel alleen door hun neus (ook al zijn ze na een maand of 4 wel fysiek in staat om door hun mond te ademen). Hierdoor kan hij gaan hyperventileren en dan raakt hij in paniek. Dus wellicht dat hij daarom zo gek en veel huilt s nachts. Hij heeft ook die aangeboren slappe luchtpijp dus wie weet dat dat zijn gevoel nog versterkt als zijn ademweg niet volledig vrij is...quote:Op donderdag 4 april 2019 21:59 schreef Jentin het volgende:
@:Spees_eend, kwam er nog wat uit het huisartsbezoek met O?
Och, Schanu, volgens mij herkent iedereen dat ‘Mijn beeeeeebie, wat doe je?!’-gevoelGaat dat ooit over? Ik keek gister bij Caesar voor het slapen gaan en die lag daar zo heerlijk vredig. En toen dacht ik: shit, over een paar jaar mag ik écht niet meer komen kijken ‘s avonds, laat staan een kusje brengen
![]()
Haha, mini-ToT begint net langzaam maar zeker een aantal seconden overeind te zitten op een platte ondergrond. 2x heeft hij zichzelf weer op kunnen drukken toen hij omkukelde, Verder pakt hij natuurlijk wel dingen aan die je hem geeft, maar alle dingen die jij hier verder opnoemt moeten nog wel komen.quote:Op donderdag 4 april 2019 15:50 schreef Schanu het volgende:
Wat heerlijk herkenbaar, dat temperament. Ik vond Jewel temperamentvol, maar zij is een engeltje vergeleken met Vlokje somsdie zit soms als een ware directrice aan tafel boos te gebaren en te doen. En ze wil idd ook alles wat Jewel heeft en kan. Wat natuurlijk niet altijd kan en dat is frustratie alom.
Jewel was helemaal niet zo vlot toen ze baby was, Vlokje daarentegen kan zich optrekken en staan, achter een loopwagentje lopen, bal gooien, op commando in handjes klappen, zwaaien, kruipen, klimmen, zitten en zelf tot zit komen. Ik verbaas me echt over hoe snel ze gaat. Vind het enerzijds lastig, ze is mijn laatste en ik wilde juist nog even genieten van die baby tijd terwijl ze gewoon echt baby-af is. Anderzijds is het wel heel fijn juist omdat ze de 2e is, dat we bijvoorbeeld weer kunnen fietsen en dat ze best goed mee kan komen met Jewel wat sommige dingen gewoon echt makkelijker maakt. Zo 'lijdt' het ritme van ons gezin er ook het minste onder wat voor Jewel wel weer prettig is. Maar toch, mijn baby![]()
Wij hebben flesjes van Mam. Ideale pasvorm voor de mond. Meneertje wil niks anders!quote:Op vrijdag 5 april 2019 10:59 schreef Helsinki het volgende:
O ja, wilde ik nog vragen. Wij hebben een Dr Browns fles maar deze lekt zķ vaak. Welk flesje hebben jullie? Philips Avent Natural gehad, maar die plopte steeds naar binnen tijdens het drinken. Difrax gaat traag. Misschien die weer eens proberen met een andere speen.
Breed of smal?quote:Op vrijdag 5 april 2019 18:38 schreef Jagärtrut het volgende:
Ik heb hier twee Dr broek flessen liggen die tegen verzendkosten weg mogen. Als het snel nieuwe vanuit België, anders ben ik over anderhalf week in NL...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Is heel normaal. Blijven schoonmaken zoals je al doet en dan kan het verder geen kwaad.quote:Op zaterdag 6 april 2019 14:43 schreef 1299 het volgende:
Ik ben kerverse pappa van een baby die vorige week vrijdag is geboren
Zijn oogje is een beetje ontstoken, komt wat gele afscheiding uit. Net met een wattenstaafje met eerder gekookt water beetje weggehaald. Iemand hier ervaring mee?
Thanks, we blijven het in de gaten houdenquote:Op zaterdag 6 april 2019 14:52 schreef lunapuella het volgende:
[..]
Is heel normaal. Blijven schoonmaken zoals je al doet en dan kan het verder geen kwaad.
En gefeliciteerd!
quote:Op zaterdag 6 april 2019 14:43 schreef 1299 het volgende:
Ik ben kerverse pappa van een baby die vorige week vrijdag is geboren
Zijn oogje is een beetje ontstoken, komt wat gele afscheiding uit. Net met een wattenstaafje met eerder gekookt water beetje weggehaald. Iemand hier ervaring mee?
Wijzelf hebben altijd de magnetron gebruikt. 13 seconden indien het uit de koelkast komt.quote:Op zaterdag 6 april 2019 15:51 schreef 1299 het volgende:
[..]
Thanks, we blijven het in de gaten houden
Iemand ervaringen met flessenwarmers? Al de moedermelk moet hier gekolfd worden, en ik moet dikwijls in de nacht een flesje opwarmen. Ik pak nu een mok doe daar heet water in en laat de fles daarin dobberen. Dat werkt op zich goed, maar als een flessenwarmer automatisch nog sneller de fles tot de juiste temperatuur verwarmd zou dat makkelijk zijn.
Tip: niet meerdere keren vegen met een wattenstaafje/-schijfje. Elk watje maar 1 “veeg” gebruiken en altijd van buiten naar binnen.quote:Op zaterdag 6 april 2019 14:43 schreef 1299 het volgende:
Ik ben kerverse pappa van een baby die vorige week vrijdag is geboren
Zijn oogje is een beetje ontstoken, komt wat gele afscheiding uit. Net met een wattenstaafje met eerder gekookt water beetje weggehaald. Iemand hier ervaring mee?
90%? Leuke statistiek, maar ik ken echt helemaal niemand met een baby met ontstoken ogen... Onderbouw hem eens?quote:Op zaterdag 6 april 2019 16:04 schreef ToT het volgende:
[..]WOOHOO! Feli!!!
Yup, mini-ToT had de eerste paar maand ook een ontstoken oogje.
Gewoon steeds goed schoon maken. Een wattenstaafje vind ik een beetje eng, wij hebben tissues gebruikt.
In het ziekenhuis geboren?Meer dan 90% van de ziekenhuisbaby's krijgen ontstoken oogjes.
Mijn oudste is in het ziekenhuis geboren, en had na 1 week al een ontstoken prutoog wat antibiotica nodighad.quote:Op zaterdag 6 april 2019 19:46 schreef lunapuella het volgende:
Mijn thuis geboren jongste heeft ook meer last van prutoogjes dan mijn in het ziekenhuis geboren oudste.
(N=2 maar toch hč)
Is ons door meerdere instanties verteld.quote:Op zaterdag 6 april 2019 19:18 schreef Tink89 het volgende:
[..]
90%? Leuke statistiek, maar ik ken echt helemaal niemand met een baby met ontstoken ogen... Onderbouw hem eens?
prima!quote:Op zaterdag 6 april 2019 21:11 schreef aapieannie het volgende:
[..]
Als tink geen interesse heeft zou ik ze wel willen overnemen!
Prul heeft nu de brede flessen en is geen smalle spenen gewend. We hebben nu nuby voor 2,50 per fles uit de uitverkoop gevist en die gaan prima, dus die gaan mee naar het kdv. Maak aapie er maar blij mee.quote:
You brave, brave manquote:Op zaterdag 6 april 2019 22:46 schreef NicolasJoy het volgende:
... en zien of we wat humor in de groep kunnen gooien om haar eruit te laten 'snappen'.
Logisch, toch? Het is ook nogal wat, zo’n baby. Gewoon blijven schoonmaken met water, vaak gaat het vanzelf weg. Wordt het je echt te gortig, kun je altijd nog de ha bellen. Hoe heet je zoontje, of is dat geheim? Hoe gaat het verder met hem? Naast gek en spannend is het ook prachtig hč, zo’n heel nieuw mensjequote:Op zaterdag 6 april 2019 23:14 schreef 1299 het volgende:
Oogje van mijn kleintje zat nu helemaal dicht, morgen maar eens verder kijken. Maar hij is 8 dagen oud en mijn eerste, ik maak mij bij het minste of geringste zorgen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En Jip zijn nieuwe favoriete speelplek:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Na een hele week vol slechte nachten sliep ie vandaag van 1 uur tot een half uur geleden. Met 2 keer kort wakker, maar we hoefden hem niet te troosten, hij viel zelf weer in slaap![]()
Hij heet Guus Johannes, roepnaam Guus. En verder doet hij het hartstikke goedquote:Op zondag 7 april 2019 07:08 schreef Jentin het volgende:
[..]
Logisch, toch? Het is ook nogal wat, zo’n baby. Gewoon blijven schoonmaken met water, vaak gaat het vanzelf weg. Wordt het je echt te gortig, kun je altijd nog de ha bellen. Hoe heet je zoontje, of is dat geheim? Hoe gaat het verder met hem? Naast gek en spannend is het ook prachtig hč, zo’n heel nieuw mensje
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |