dit heb ik al 3 of 4 keer gehad met DHL...quote:Op dinsdag 2 april 2019 21:39 schreef littledrummergirl het volgende:
Toen ik dat een keer had (geen briefje maar wel "bezorgd" in de track and trace) werd ie n dag later alsnog bezorgd
Zelf maar 1x meegemaakt en dat was volgens mij ook alleen met DHL.quote:Op dinsdag 2 april 2019 21:31 schreef Janneke141 het volgende:
Het is uitermate klantonvriendelijk (maar dat zijn pakketbezorgers allemaal), maar het is op geen enkele manier verboden.
Nou, DHL staat toch echt met kop en schouders bovenaan als het om zoiets gaat hoor. Het ligt natuurlijk wel heel erg aan je lokale bezorger. Want over die van PostNL heb ik echt niets te klagen, altijd vriendelijk, altijd op tijd en zal nooit zoiets flikken. Als hij er een keer niet is, gaat het meteen ook een stuk slechter. Zoals nu bijvoorbeeld dat ik een pakje mag gaan ophalen bij een pakketpunt aan de andere kant van de stad.quote:Op woensdag 3 april 2019 05:16 schreef MichaelScott het volgende:
Nee dat mogen ze niet. Wettelijk gezien zijn ze een verplichting aangegaan die ze niet nakomen.
Vervelende is alleen dat alle pakketbezorgdiensten in Nederland ruk zijn, dus zelfs al zou Amazon overstappen dan verandert er voor jou niets.
En verantwoordelijke.quote:Op woensdag 3 april 2019 08:49 schreef Pietverdriet het volgende:
Neem contact op met diegene die het verstuurd heeft, die is de aanspreekpersoon.
Heel schappelijk van Amazon, het is immers hun schuld niet. Verder heb je bij DHL geen poot om op te staan, een kennisgeving is geen contract. Alleen Amazon kan daar aan de bel trekken en dat hebben ze blijkbaar ook gedaan.quote:Op dinsdag 2 april 2019 21:47 schreef Tailless het volgende:
[..]
As a token of apology, I have now extended your Prime by one month. Your prime subscription is now valid until 6.May 2019.
Inderdaad, Amazon is verantwoordelijk voor het leveren van de aankoop.quote:
Correctquote:
quote:Op woensdag 3 april 2019 09:32 schreef littledrummergirl het volgende:
Hier belt post nl altijd in een keer aan bij vier buren en bij degene die t snelst open doet wordt t afgegeven
Dat herken ik ook wel.quote:Op woensdag 3 april 2019 08:42 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
maar een heeeeel enkele keer liepen ze meteen weg van de bel nog voor ik kans kreeg open te doen. (dat was meestal postnl hier, die allemaal vervangen lijken te zijn van blank naar allochtoon valt me enorm op)
Dit. Pakketten bij een ophaalpunt afleveren kunnen ze uit gemakzucht niet overslaan.quote:Op woensdag 3 april 2019 15:31 schreef nils7 het volgende:
Daarom altijd naar zo'n pickup point laten brengen.
Geen gezeur met wel of niet thuis zijn.
Soms heb ik het idee dat het ook policy is van die bedrijven, pakje ligt helemaal niet in het busje maar hey zo zijn je KPI's van binnen x tijd leveren zogenaamd wel gehaald. Dat de klant niet thuis is, tjah....
Ik had exact ditzelfde in onze vorige flatquote:Op woensdag 3 april 2019 09:32 schreef littledrummergirl het volgende:
Hier belt post nl altijd in een keer aan bij vier buren en bij degene die t snelst open doet wordt t afgegeven
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |