bij ons krijg je dan een extra vrije dag als je je in het jaar niet ziek heb gemeld, ik meld mijzelf wel een weekje ziek daarvoor.quote:Op maandag 1 april 2019 18:58 schreef Roces18 het volgende:
[..]
Er zijn werkgevers die je dan een bonus geven.
Yep. Al 2 maal ontvangenquote:Op maandag 1 april 2019 18:58 schreef Roces18 het volgende:
[..]
Er zijn werkgevers die je dan een bonus geven.
Niks mis meequote:Op maandag 1 april 2019 19:47 schreef Linkse_krijger het volgende:
Hou gewoon je inteeltbek met je 200 bezoeken aan de huisarts in 6 jaar tijd.
Hoezo pijnstillers.quote:Op maandag 1 april 2019 19:00 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Het vertraagt je herstel en kan tot complicaties leiden. Jezelf volduwen met pijnstillers en toch maar gaan werken met de griep is een goede manier om nog zieker te worden.
Wow, je werk heeft vakantiedagen uitgevonden!!!quote:Op maandag 1 april 2019 20:29 schreef MMaRsu het volgende:
Op mijn werk hebben ze nu een pilot gestart waarin je een soort van verlofdag kan opnemen als je niet ziek bent maar ook geen zin hebt om te komen werken
gaat wel van je verlof af, en zitten wel wat haken en ogen aan maar vind het wel een ideale uitkomst
Ga er zeker gebruik van maken
Nee het is niet van tevoren inplanbaar, je moet het echt op de dag zelf aanvragen door vantevoren te bellenquote:Op maandag 1 april 2019 20:31 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Wow, je werk heeft vakantiedagen uitgevonden!!!
Dan heb je gewoon een achterlijk immuunsysteem. Snap niet dat zulke ouders zich voortplanten (verder niet negatief bedoeld)quote:Op maandag 1 april 2019 20:16 schreef marc0871 het volgende:
[..]
Ik zal de volgende keer aan mijn werkgever vragen of hij een stukkie kas in de achtertuin zet, met wat planten, buisrail, een oogstcontainer en een buisrailkar.
Als hij dat doet, wil ik wel een poging wagen om een paar vruchten te oogsten en wat planten in te draaien.
Niet iedereen zit op z'n kut voor een beeldschermpje.
Trouwens; als ik ziek ben, dan slaap ik.
Laatste keer dat ik ziek was, ben ik in 24 uur, 2 uur op geweest.
Zelfs mijn vader, waar ik mantelzorger voor was en die zelf zo ziek was dat die het zelf niet zo scherp meer zag, stuurde mij terug naar bed, omdat hij zag hoe ziek ik was.
Dat kan hier ook gewoon met vakantiedagen, eveneens bij veel andere werkgevers.quote:Op maandag 1 april 2019 20:32 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Nee het is niet van tevoren inplanbaar, je moet het echt op de dag zelf aanvragen door vantevoren te bellen
Hmm ja wel chill, zelf nog niet eerder meegemaakt op kantoor!quote:Op maandag 1 april 2019 20:34 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Dat kan hier ook gewoon met vakantiedagen, eveneens bij veel andere werkgevers.
"Jo Jaap, vandaag niet heel veel zin. Kan je 1 vakantiedag van me schrappen?"
Dan ben jij nog nooit echt ziek geweest.quote:Op maandag 1 april 2019 20:33 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Dan heb je gewoon een achterlijk immuunsysteem. Snap niet dat zulke ouders zich voortplanten (verder niet negatief bedoeld)
Ben nog nooit zo ziek geweest dat ik moest gaan slapen. Ben er ook van overtuigd dat men zich mateloos aan het aanstellen is...
Och wat zwaar werk zeg.quote:Op maandag 1 april 2019 20:48 schreef marc0871 het volgende:
[..]
Dan ben jij nog nooit echt ziek geweest.
Onder dubbel dek liggen te klapperen van de koorts, terwijl je de hitte van je koortsige lijf terug voelt slaan.
Oncontroleerbare koortsrillen en je hele lijf doet zeer.
Ik zou elke 2de stap bijna door mijn hoeven gaan.
Lekker, als je 3 meter hoog je werk moet doen.
[ afbeelding ]
Volgens mij is dat best tering hard werken man ipv op kantoor chillenquote:
Meeste kantoorwerk is zwaarder dan blaadjes onderhouden.quote:Op maandag 1 april 2019 21:02 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Volgens mij is dat best tering hard werken man ipv op kantoor chillen
Zonneschermen en airco bestaat niet?quote:Op maandag 1 april 2019 21:02 schreef marc0871 het volgende:
[..]
Moet je eens proberen voor 8 uur per dag, bij 38 graden, vol in de zon.
Haha baasquote:Op maandag 1 april 2019 18:02 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Mensen met wat anders dan een kantoorbaan
Met een bovenscherm ben je de instraling kwijt, maar de hitte niet.quote:Op maandag 1 april 2019 21:04 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Zonneschermen en airco bestaat niet?
En hoezo niet gewoon machines? Genoeg gewassen die volledig gerobotiseerd zijn.
Ja dat zal. Werk altijd alleen op kantoor omdat ik niet hou van echt handwerk enz, geloof er geen zak van dat kantoorbaan zwaarder is dan vruchten plukken of wat dan ook stratenmaker en al die shitquote:Op maandag 1 april 2019 21:03 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Meeste kantoorwerk is zwaarder dan blaadjes onderhouden.
Mja, 20 ton aan paprika's verzetten in porties van 5 en 10 kilo.quote:Op maandag 1 april 2019 21:25 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Ja dat zal. Werk altijd alleen op kantoor omdat ik niet hou van echt handwerk enz, geloof er geen zak van dat kantoorbaan zwaarder is dan vruchten plukken of wat dan ook stratenmaker en al die shit
Of je zoekt gewoon werk met uitdaging zodat je elke dag zin hebt..quote:Op maandag 1 april 2019 20:29 schreef MMaRsu het volgende:
Op mijn werk hebben ze nu een pilot gestart waarin je een soort van verlofdag kan opnemen als je niet ziek bent maar ook geen zin hebt om te komen werken
gaat wel van je verlof af, en zitten wel wat haken en ogen aan maar vind het wel een ideale uitkomst
Ga er zeker gebruik van maken
Ja want met een uitdagende baan heb je altijd zin in werkquote:Op maandag 1 april 2019 21:52 schreef Harlekien het volgende:
[..]
Of je zoekt gewoon werk met uitdaging zodat je elke dag zin hebt..
Jepp.quote:Op maandag 1 april 2019 21:54 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Ja want met een uitdagende baan heb je altijd zin in werk
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |