Tegenover alle andere acteurs (Simone uitgesloten) is ze een ster acteurquote:
Nou nee. Enige die kan acteren is Simone.quote:Op zaterdag 30 maart 2019 20:26 schreef TigerXtrm het volgende:
[..]
Tegenover alle andere acteurs (Simone uitgesloten) is ze een ster acteur
Decor had een gezellige rotzooi moeten zijn.quote:Op zaterdag 30 maart 2019 20:30 schreef roos94 het volgende:
Ik vind het decor ook meh. Voelt echt als een studio voor mij? Het oude decor vond ik er veel 'echter' en minder als een decor uitzien..
Ik vond het juist leuker dan Kees & Co. In mijn herinnering dan. Lang geleden.quote:Op zaterdag 30 maart 2019 20:31 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Bah nee. Dat vond ik echt zo niet leuk.
Komt natuurlijk ook omdat de oude serie niet in HD opgenomen of uitgezonden werd. Hoop van de charme van die oude series komt juist omdat het allemaal niet zo scherp zag, en je dus niet kon letten op de slechte details van de sets.quote:Op zaterdag 30 maart 2019 20:30 schreef roos94 het volgende:
Ik vind het decor ook meh. Voelt echt als een studio voor mij? Het oude decor vond ik er veel 'echter' en minder als een decor uitzien..
Toen kwam ineens Rik in beeld, uit zijn rol, om de kijkers te vertellen dat er geen vissen beschadigd waren tijdens de opnamesquote:
Dat is zeker waarquote:Op zaterdag 30 maart 2019 20:32 schreef TigerXtrm het volgende:
[..]
Komt natuurlijk ook omdat de oude serie niet in HD opgenomen of uitgezonden werd. Hoop van de charme van die oude series komt juist omdat het allemaal niet zo scherp zag, en je dus niet kon letten op de slechte details van de sets.
Ik ben allang blij dat Linda de Mol er niet in zitquote:Op zaterdag 30 maart 2019 20:32 schreef BasEnAad het volgende:
[..]
Decor had een gezellige rotzooi moeten zijn.
En Chantal had er niet in gemoeten, dat leidt alleen maar af. Maar da's een RTL-trekje.
Ja, die mist wel behoorlijk. Plien van Bennekom is ook leuk, maar toch niet hetzelfde.quote:EN WAAR WAS SONJA?!??!?
ach jee zit die er ook weer in?quote:
interview gelezen dat ze niet gevraagd was maar daar wel veel vrede mee had door gezondheidsproblemenquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |