Oh ok. Maar waarom zou iemand videoland betalen voor die pulp? Als er echt niets op TV is, snap ik nog wel dat iemand het op RTL kijkt.quote:Op maandag 17 september 2018 22:46 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Videoland heeft te maken met de nieuwe afleveringen, daarom was het relevant.
staan alle seizoenen op videoland?quote:Op maandag 17 september 2018 22:40 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Oude afleveringen staan al op Videoland.
1 tm 8, dat zal alles wel zijn denk ik?quote:Op maandag 17 september 2018 23:21 schreef roos94 het volgende:
[..]
staan alle seizoenen op videoland?
quote:Op maandag 17 september 2018 23:23 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
1 tm 8, dat zal alles wel zijn denk ik?
Jup, in het boulevard stukje ging het erover dat Kees allerlei ballen in de lucht moet houden. Klinkt een beetje alsof ze een problem solver voor allerlei recurring personages is. Jammer dat Sonja er niet bij is (waarschijnlijk). Die mannen en kinderen, daar is wel iets op te verzinnen.quote:Op maandag 17 september 2018 23:33 schreef roos94 het volgende:
Ik lees dat alleen Kees terugkeert van de oude karakters. Jammer.
Toen kregen ze andere schrijvers maar wisten ze ook niet zo goed meer hoe ze verder moesten.quote:Op dinsdag 18 september 2018 23:57 schreef dennissch het volgende:
goede serie was dat! Maar sinds Ben "dood" was vond ik er geen hol meer aan.
quote:Op woensdag 19 september 2018 00:31 schreef Wereldgozer het volgende:
[..]
post de vbl on tour gifs maar
Waar is dat?quote:Op woensdag 19 september 2018 12:21 schreef roos94 het volgende:
Gaan er nog meer hier naar de opnames op 2okt? Kunnen we een kleine meeting houden
Hilversum.quote:Op woensdag 19 september 2018 12:33 schreef Ceviche het volgende:
[..]
Waar is dat?
Sonja is blijkbaar betrapt op winkeldiefstal
https://www.metronieuws.n(...)t-van-winkeldiefstal
Denk niet dat ze dan nog terugkeert eigenlijk. Nou vond ik haar personage sowieso nooit leuk, maar ze hoort er wel bij natuurlijk.
quote:Op woensdag 19 september 2018 12:54 schreef roos94 het volgende:
[..]
Hilversum.
Las dat Chantal Janzen mogelijk Anne gaat spelen. Aub nee
Jammer dat ze Amber Teterissa niet vragen. Zij acteert immers nog gewoon. Ik denk dat zij het leuk zou vinden om nog eens Anne te spelen.quote:Op woensdag 19 september 2018 13:41 schreef Ceviche het volgende:
[..]
Dan weet je nu al dat het hele karakter anders gaat zijn. Gaat ze ineens grapjes maken enzo wat Anne nooit deed.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |