+0.8 ongeveer van FP2quote:Op zaterdag 30 maart 2019 13:46 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Huh. Ik zag 1,22.
Hier staat iemand voor paal
Verstappen 5e in eerste training Bahrein, Leclerc bovenaanquote:Op zaterdag 30 maart 2019 13:46 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Huh. Ik zag 1,22.
Hier staat iemand voor paal
Niet te snel conclusies trekken. Ik ben er wel mee eens dat Gasly niks speciaals is, maar dat was vrij duidelijk. Kvyat zal nooit meer een kans krijgen in de Red Bullquote:Op zaterdag 30 maart 2019 13:37 schreef Sunri5e het volgende:
GAS blijkt ook maar een matig coureurtje te zijn. Ik heb het idee dat hij op korte termijn zijn plek af kan gaan staan aan KVY.
Nooit weet je nooit, helemaal niet met Marko.quote:Op zaterdag 30 maart 2019 13:48 schreef ButtonenLiverpoolfan het volgende:
[..]
Niet te snel conclusies trekken. Ik ben er wel mee eens dat Gasly niks speciaals is, maar dat was vrij duidelijk. Kvyat zal nooit meer een kans krijgen in de Red Bull
Red Bull geeft geen tweede kansen. Vooral niet aan matige coureursquote:Op zaterdag 30 maart 2019 13:50 schreef Sjemmert het volgende:
[..]
Nooit weet je nooit, helemaal niet met Marko.
Kvyat is niet matig en Kvyat heeft net een tweede (of zelfs derde) kans gekregen.quote:Op zaterdag 30 maart 2019 13:51 schreef ButtonenLiverpoolfan het volgende:
[..]
Red Bull geeft geen tweede kansen. Vooral niet aan matige coureurs
Kvyat is wel de koning van de tweede kansen hequote:Op zaterdag 30 maart 2019 13:51 schreef ButtonenLiverpoolfan het volgende:
[..]
Red Bull geeft geen tweede kansen. Vooral niet aan matige coureurs
Hij heeft laten zien dat hij matig is de vorige seizoenen. Hij is niet beter dan een Magnussen, Stroll, Sainz etcquote:Op zaterdag 30 maart 2019 13:52 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Kvyat is niet matig en Kvyat heeft net een tweede (of zelfs derde) kans gekregen.
Interessant dat je nu ook Sainz noemtquote:Op zaterdag 30 maart 2019 13:54 schreef ButtonenLiverpoolfan het volgende:
[..]
Hij heeft laten zien dat hij matig is de vorige seizoenen. Hij is niet beter dan een Magnussen, Stroll, Sainz etc
Onwennig wel, maar dit concept gaat wel werken denk ikquote:Op zaterdag 30 maart 2019 13:45 schreef Doevelaer het volgende:
Het idee van Ziggo met deze opzet is best leuk, maar het is nog wel heul onwennig/knullig van beide.
Maar de Mercedes en Red Bull moeten echt een stuk dichter bij kunnen komen. Als jij kijkt hoe ze staan ten opzichte van een Norris.quote:Op zaterdag 30 maart 2019 13:57 schreef Maver24 het volgende:
Jezus de rest is niet een beetje langzamer dan Ferrari maar echt veel
Ik ben eerder benieuwd naar de race, ik vraag me af of Fer het de hele race volhoudt op vol vermogenquote:Op zaterdag 30 maart 2019 13:57 schreef Maver24 het volgende:
Jezus de rest is niet een beetje langzamer dan Ferrari maar echt veel
Hulkenberg versloeg hem gemakkelijk en Norris is nu al even snel. Hij was niet eens de snelste coureur in F2. Prima coureur, maar lang niet goed genoeg voor een top team.quote:Op zaterdag 30 maart 2019 13:56 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Interessant dat je nu ook Sainz noemt
Nou ik ben niet overtuigd. Zijn echt een stuk langzamerquote:Op zaterdag 30 maart 2019 13:59 schreef maan_man het volgende:
[..]
Maar de Mercedes en Red Bull moeten echt een stuk dichter bij kunnen komen. Als jij kijkt hoe ze staan ten opzichte van een Norris.
Ik denk niet dat ze op vol vermogen hebben gereden, maar een stukje hebben opengeschroefd om het aerodynamisch effect te bekijken.quote:Op zaterdag 30 maart 2019 13:59 schreef KillerBee4ever het volgende:
[..]
Ik ben eerder benieuwd naar de race, ik vraag me af of Fer het de hele race volhoudt op vol vermogen. Het ziet er leuk uit voor nu, en wellicht halen ze P1 en 2 in de quali, maar de race... ? ik moet het nog zien
Whehehe, riiight...quote:Op zaterdag 30 maart 2019 14:02 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Ik denk niet dat ze op vol vermogen hebben gereden, maar een stukje hebben opengeschroefd om het aerodynamisch effect te bekijken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |