Heb je de douchekop onlangs nog in de schoonmaakazijn gezet? Dat moet ik weer eens doen. Kijken of het weer zo'n verschil maakt.quote:Op donderdag 28 maart 2019 20:56 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Dat werkt voor mij goed. Lekker stomen onder de hete douche. Ga ik nu even doen, ik wil dit weekend liever ook niet nog zo verkouden zijn.
Later
Bij de IPA duurde het bijna een dag. Toen dacht ik dat het grandioos mislukt was.quote:Op donderdag 28 maart 2019 20:58 schreef Recce het volgende:
[..]
Als het als een gek tekeer ging, dan ging het proces misschien sneller dan normaal.
En dan opeens: FLATS!quote:Op donderdag 28 maart 2019 20:57 schreef Ghostbuster het volgende:
[..]Die zijn heel anders super lief en maken guitige geluidjes
Precies. Ik weet niet zoveel van bierbrouwen, maar als broodbakker weet ik wel dat overactieve gist op een gegeven moment doodslaat....quote:Op donderdag 28 maart 2019 20:58 schreef Recce het volgende:
[..]
Als het als een gek tekeer ging, dan ging het proces misschien sneller dan normaal.
quote:Op donderdag 28 maart 2019 21:00 schreef cafca het volgende:
[..]
Precies. Ik weet niet zoveel van bierbrouwen, maar als broodbakker weet ik wel dat overactieve gist op een gegeven moment doodslaat....
Toen het op gang was, ging het toen heftiger dan bij de IPA? En is het voordeel van hevelen dat je dan de troep op de bodem niet meekrijgt?quote:Op donderdag 28 maart 2019 20:59 schreef Prisha het volgende:
[..]
Bij de IPA duurde het bijna een dag. Toen dacht ik dat het grandioos mislukt was.
Even kijken morgen wat de SG is. En ik heb een carboy besteld, glas wel. En een hevel handpompje. Ga toch hevelen denk ik.
Maar heeft het dan z'n werk gedaan of is het brood dan mislukt?quote:Op donderdag 28 maart 2019 21:00 schreef cafca het volgende:
[..]
Precies. Ik weet niet zoveel van bierbrouwen, maar als broodbakker weet ik wel dat overactieve gist op een gegeven moment doodslaat....
Denk dat je glutenstelsel inzakt.quote:Op donderdag 28 maart 2019 21:02 schreef Recce het volgende:
[..]
Maar heeft het dan z'n werk gedaan of is het brood dan mislukt?
Grolsch kanon.quote:
Niet heftiger. Alleen eerder en langer dat snelle bubbelen. Die IPA ging snel over op een keer per minuut een bubbel.quote:Op donderdag 28 maart 2019 21:01 schreef Recce het volgende:
[..]
Toen het op gang was, ging het toen heftiger dan bij de IPA? En is het voordeel van hevelen dat je dan de troep op de bodem niet meekrijgt?
meestal zakt het dan weer in elkaar. Wel eetbaar, maar minder lekker. Geen idee hoe dat met bier gaatquote:Op donderdag 28 maart 2019 21:02 schreef Recce het volgende:
[..]
Maar heeft het dan z'n werk gedaan of is het brood dan mislukt?
Zoiets, volgens mij bestaat het niet meer. Toen het uitgebracht werd heb ik wel eens mensen van hun barkruk zien flikkeren.quote:
Het kan dus wel dat het proces is voltooid omdat er kennelijk wel meer gas vrijkwam dan bij de IPA. Ik ben benieuwd hoe het afloopt.quote:Op donderdag 28 maart 2019 21:04 schreef Prisha het volgende:
[..]
Niet heftiger. Alleen eerder en langer dat snelle bubbelen. Die IPA ging snel over op een keer per minuut een bubbel.
Smoesjes.quote:
quote:Op donderdag 28 maart 2019 21:06 schreef Superbadeendje het volgende:
[..]
Zoiets, volgens mij bestaat het niet meer. Toen het uitgebracht werd heb ik wel eens mensen van hun barkruk zien flikkeren.
In dit specifieke geval niet voor mij.quote:Op donderdag 28 maart 2019 21:07 schreef FANN het volgende:
[..]
is wel te moeite om te luisteren trouwens
10% bier is toch niet zo spectaculair?quote:Op donderdag 28 maart 2019 21:06 schreef Superbadeendje het volgende:
[..]
Zoiets, volgens mij bestaat het niet meer. Toen het uitgebracht werd heb ik wel eens mensen van hun barkruk zien flikkeren.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |