Ik zag een tijdje geleden ook een docu dat ze onderzoek deden naar het beste stemgeluid. Was ook wel interessant. Blijkt best wel moeilijk te zijn.quote:Op maandag 25 maart 2019 21:23 schreef Recce het volgende:
[..]
Elke fabrikant heeft z'n eigen stem, denk ik. Maar ze zeggen wel allemaal hetzelfde.
Piloten noemen een vrouwenstem uit de computer Bitching Betty en een mannen stem Barking Bob. De F-16 heeft een Betty en Boeings Bob.quote:Op maandag 25 maart 2019 21:26 schreef Superbadeendje het volgende:
[..]
Ik zag een tijdje geleden ook een docu dat ze onderzoek deden naar het beste stemgeluid. Was ook wel interessant. Blijkt best wel moeilijk te zijn.
is dat sexistisch?quote:Op maandag 25 maart 2019 21:30 schreef Recce het volgende:
[..]
Piloten noemen een vrouwenstem uit de computer Bitching Betty en een mannen stem Barking Bob. De F-16 heeft een Betty en Boeings Bob.
Ik ben hem aan het terugzoeken nu. Ik heb hem gevonden, het was Aeroperú Flight 603.quote:Op maandag 25 maart 2019 21:23 schreef Recce het volgende:
[..]
Elke fabrikant heeft z'n eigen stem, denk ik. Maar ze zeggen wel allemaal hetzelfde.
Het is moeilijk om de juiste stem te vinden. Die moet gezaghebbend klinken en niet te autoritair. De aflevering die ik vandaag zag vlogen ze recht de berg in terwijl ze wel gewaarschuwd werden.quote:Op maandag 25 maart 2019 21:30 schreef Recce het volgende:
[..]
Piloten noemen een vrouwenstem uit de computer Bitching Betty en een mannen stem Barking Bob. De F-16 heeft een Betty en Boeings Bob.
Oops, je hebt gelijk. Die combinatie van "too low terrain" en "pull up" kwam me niet bekend voor, maar "too low, terrain" bestaat ook inderdaad.quote:Op maandag 25 maart 2019 21:32 schreef Prisha het volgende:
[..]
Ik ben hem aan het terugzoeken nu. Ik heb hem gevonden, het was Aeroperú Flight 603.
Too low terrain. Too low terrain
heb ik m'n zusje op de juiste manier gepestquote:Op maandag 25 maart 2019 21:36 schreef Recce het volgende:
[..]
Oops, je hebt gelijk. Die combinatie van "too low terrain" en "pull up" kwam me niet bekend voor, maar "too low, terrain" bestaat ook inderdaad.
"TOO LOW – TERRAIN" en "TERRAIN" "PULL UP" zijn twee verschillende waarschuwingen, lees ik nu. Jij had ze gecombineerd.quote:Op maandag 25 maart 2019 21:38 schreef Prisha het volgende:
[..]
heb ik m'n zusje op de juiste manier gepest![]()
Dit was best erg trouwens. Neergestort door wat duct tape die ze vergeten waren weg te halen. Zo stom.
Het is de integratie tussen mens en techniek.quote:Op maandag 25 maart 2019 21:41 schreef Recce het volgende:
[..]
"TOO LOW – TERRAIN" en "TERRAIN" "PULL UP" zijn twee verschillende waarschuwingen, lees ik nu. Jij had ze gecombineerd.
Volgens mij heb ik die aflevering heel lang geleden ook wel eens gezien. Sommige ongelukken zijn heel stom en andere zijn heel ingewikkeld, maar het blijft natuurlijk zo dat vliegen echt belachelijk veilig is.
gemiste virus update?quote:Op maandag 25 maart 2019 21:42 schreef Ghostbuster het volgende:
Zijn ze er al uit waarom die nieuwe Boeing vliegtuigen zijn neergestort?
Het werd ook achter elkaar gezegd dus dat was niet zo gek. Met alle andere geluidjes.quote:Op maandag 25 maart 2019 21:41 schreef Recce het volgende:
[..]
"TOO LOW – TERRAIN" en "TERRAIN" "PULL UP" zijn twee verschillende waarschuwingen, lees ik nu. Jij had ze gecombineerd.
Is ook wel veilig als je ziet hoeveel er per dag gevlogen wordt. Wat zeg ik...per uur alleen al.quote:Volgens mij heb ik die aflevering heel lang geleden ook wel eens gezien. Sommige ongelukken zijn heel stom en andere zijn heel ingewikkeld, maar het blijft natuurlijk zo dat vliegen echt belachelijk veilig is.
die ja. @TillyB had net ook een goeie. Dubbelganger bijna! Zelfs qua stem.quote:
quote:Op maandag 25 maart 2019 21:45 schreef Prisha het volgende:
[..]
Het werd ook achter elkaar gezegd dus dat was niet zo gek. Met alle andere geluidjes.
Too low terrain too low terrain WHOOP WHOOP pull up! pull up!
zoiets.
[..]
Is ook wel veilig als je ziet hoeveel er per dag gevlogen wordt. Wat zeg ik...per uur alleen al.
Er was ook zo'n aflevering dat de pillot half door de vooruit gezogen werd. Is er toch geland en die heeft het nog overleefd ook
Is te eng voor Til.quote:Op maandag 25 maart 2019 21:46 schreef Ghostbuster het volgende:
Kijk hem maar niet want dan vind je hem straks weer ruk
Daar was ik ook bang voor jaquote:
quote:Op maandag 25 maart 2019 21:46 schreef Prisha het volgende:
[..]
die ja. @:TillyB had net ook een goeie. Dubbelganger bijna! Zelfs qua stem.
Ja daar was ze Molly Brown. Minder eng.quote:Op maandag 25 maart 2019 21:48 schreef TillyB het volgende:
[..]
Daar was ik ook bang voor ja
Ik ken d'r wel trouwensze heeft in Titanic gespeeld zie ik
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |