abonnement iBood bol.com Vodafone Ziggo Coolblue
pi_185817639

WhatPulse is een wedstrijd tussen verschillende teams op internet. De bedoeling is om zoveel mogelijk toetsaanslagen en muisklikken bij elkaar te sparen. Door deze vervolgens te versturen (het zogeheten pulsen) worden de keys, clicks en miles bij je totalen opgeteld. Meedoen aan WhatPulse is volledig gratis.

Het leek mistermaniac een leuk plan om samen met een flink aantal users van FOK! ook een team te beginnen. Dit om samen te strijden tegen de Dutch Power Cows (voorheen GoT) hoewel dit team allang op kop staat blijven we doortypen tot de top!

Kijk voor meer informatie op de website van WhatPulse Na je te hebben geregistreerd kun je inloggen bij het WhatPulse Control Center. Daar kun je bij Teams het FOK!team komen versterken. Dit is de teampagina.

We zijn ook op IRC te vinden! #fokwhatpulse op irc.fok.nl

FAQ
Wat is WhatPulse?
WhatPulse is een klein programma wat in de achtergrond op je systeem meedraait. Dit programma zorgt ervoor dat alle keys, clicks en miles worden geregistreerd en opgeteld. Door deze te pulsen worden ze naar de centrale server gestuurd en bij je totaal opgeteld.

Wat heb ik er aan?
Eigenlijk niets ( ;) ), maar je strijdt met ons team mee voor de hoogste plek in de WhatPulse ranking.

Wat zijn de huidige versie's
2.6.3 2.6.3 2.6.3

Deze nieuwste versie houdt behalve je aanslagen en klikken ook bij hoeveel je download en upload. Er zijn daarom ook in de statistieken wat nieuwe features gekomen.

Waar kan ik dat programma vinden?
WhatPulse is hier te downloaden.
Na de installatie zul je een icoon in de vorm van de letter W in je systray zien verschijnen.

Registreren en Aanmelden
Op deze pagina kun je een account aanmaken.
Aanmelden bij het FOK!Whatpulse Team kan via hier. Vervolgens klik je op "Join a team" en gebruik je de zoekterm FOK! om het FOK! team te vinden. Even op het team klikken en klaar ben je! Mocht je een teamnummer nodig hebben: 1882.

Hoe zit het met mijn privacy?
WhatPulse registreert alleen de toetsaanslagen, niet de karakters en/of de combinaties daarvan. Er worden dus geen (wacht)woorden of letters naar de WhatPulse server gestuurd. Dit is met een zogenaamde packetsniffer nog extra getest.

Ik zie toetsenbordjes in deze topics voorbijkomen, die wil ik ook!
Dat kan! Ga even naar deze website. Hier kun je een toetsenbordje aanmaken. De instructies staan op de site.
In de nieuwste versie kan je zelf ook al in het menu een toetsenbordje zien, maar om dit online te zetten moet je betaald lid zijn.

Als ik per ongeluk dubbelklik op het icoontje gaat hij pulsen!
Rechtsklik op W'tje, Program Settings, vinkje weghalen bij Pulse on double click tray. Dit werkt overigens niet meer als je de nieuwste versie gebruikt.

Ik zie verschillende Whatpulsers met een link naar het laatste topic in hun sig. Hoe doe ik dat?
Zet dit in je sig:
1[url=http://fok.wyrihaximus.net/go/?whatpulse]Doe mee met FOK! Whatpulse en typ FOK! naar de 1e plaats!![/url]

Hoe zet je je autopulse op ..k?
Ga naar:
1: Settings
2: Tweede tabblad door middel van de pijltjestoetsen
3: Vul in zoals je het wilt regelen
4: Klik op Save

Hoe voorkom ik dat ik keys kwijt raak?
Als je wilt voorkomen dat je keys kwijtraakt, zul je gewoon regelmatig je keys moeten versturen.
Het pulsen bij het afsluiten van je pc is sinds korte tijd niet meer mogelijk.

Statistieken!
Iedere ochtend kun je rond 6:45 verse dagstatistieken vinden in dit topic! Iedere 1e van de maand vind je rond 12:00 de maandstats in dit topic!
Mocht je nog meer statistieken willen dan kun je altijd terrecht op de FOK!Whatpulse website.
Hier vind je onder andere statistiekjes gemaakt door PiRANiA.

Subteams!
Het mogelijk om een subteam te joinen, hier staan de teams op keysaantal gesorteerd..

Ik wil een subteam joinen, hoe doe ik dat?
Een PM op FOK! naar LightLuke, in dit topic of via het IRC-kanaal #fokwhatpulse op irc.fok.nl !
De volgende gegevens zijn nodig voor de statistieken:
Je Whatpulse naam, gewenste Subteam en Whatpulse ID.
Je mag ook een nieuw subteam oprichten!

:s) Megapulse
De Megapulse staat gepland op: Nog niet bekend
Voor de typers die niet weten wat een megapulse is; Dat is wanneer meerdere users hun keys en clicks opsparen en deze in een keer op een afgesproken datum pulsen!
Hierdoor krijg je op één bepaalde dag een grote dag-output.

*O* Onze nieuwspost op de frontpage: http://frontpage.fok.nl/nieuws/77220 *O*

*O* Beste Reeks in 10 jaar FOK!:
*O*

Type en klik er lustig op los en veel plezier!


© donroyco
Deze OP en instructies voor nieuw topic: http://wiki.fok.nl/index.php/OP/Whatpulse
OP Laatst bijgewerkt door: Troel op 22-02-2013
pi_185817924
Hmmm....
pi_185836481
24 March 2019

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118818.949.995.559+1.590.0017.765.790.803+883.837
2osu!5057.432.483.603+2.797.5402.902.013.479+1.042.640
3FOK!4366.161.986.182+728.6792.397.089.844+295.687
4Reddit4005.721.651.270+1.043.2112.919.250.178+501.118
5StepmaniaOnline2275.062.527.111+1.708.4461.058.161.207+348.052
6TeamLiquid2354.175.475.170+311.4662.664.055.280+186.422
7Kongregate2673.474.227.764+858.2641.668.402.993+370.362
8LUElinks2113.190.404.491+115.0551.524.140.530+135.241
9Klamm.de1653.041.444.954+290.4631.539.179.980+138.204
10OCN-Overclock.net3032.910.610.858+261.7061.519.992.797+119.201
1113371412.804.594.993+145.7961.464.510.993+99.898
12Hinnavaatlus1152.736.476.128+225.3141.425.091.586+91.764
13What.cd?1752.637.447.192+131.3261.109.018.650+39.776
14PolishTracker1452.530.684.563+138.6671.295.137.371+42.522
15UnofficialLinusTechTips2001.881.679.247+742.4071.240.225.196+399.834
16GAMEFORGEGAMES1031.803.227.319+25.722997.938.751+12.492
17Board8541.772.864.180+54.028612.536.399+12.509
18SwiftIRC851.672.001.809+7.352804.946.697+5.749
19KongregateElite821.466.581.208+132.491546.799.270+106.111
20FanfictionEnthusiasts871.392.671.575+115.995695.731.332+75.950


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer117.905.794+9.4854.065.8782019-03-25 00:37:58
2Omentuva113.893.15446.061.1712019-03-22 22:52:50
3Jo0Lz112.717.92432.396.8322019-03-07 11:27:12
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5KikiYushima93.476.739+37.83820.330.371+3.0202019-03-25 05:29:07
6Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
7Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
8jaapio198478.107.40016.968.4972019-03-08 19:39:48
9Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
10Phoef68.048.59927.566.3232019-03-16 11:33:50
11commentator65.182.283+1.00026.036.018+2522019-03-24 09:23:38
12CF8765.046.00023.577.3242019-03-20 16:53:39
13Programmeur62.747.83112.971.6932018-08-17 12:53:50
14Apollo1562.513.42023.924.7322019-03-16 20:08:10
15Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
16Jegorex56.800.11821.612.8262019-03-19 23:09:43
17DJMO56.526.9898.418.3692019-03-23 15:53:42
18Dviate56.221.08518.392.2482019-03-18 13:37:08
19ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
20SpeedyGJ55.814.368+38.73114.051.671+3.1382019-03-25 06:36:14
21TigerXtrm55.269.81214.668.3242019-03-20 20:20:33
22PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26DaFan43.611.33421.243.1702019-02-07 08:32:33
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29onlogisch42.333.61114.095.3532019-03-21 21:19:58
30BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
31Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
32Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34jhilverda41.011.2969.666.4822019-03-23 19:55:59
35Karina40.711.750+50.00012.030.054+45.5082019-03-24 12:24:49
36SwollyBoy39.500.00021.143.1262019-03-12 10:04:40
37p438.876.966+10.00025.718.558+9.7152019-03-24 15:38:45
38heywoodu38.722.727+200.0004.343.818+23.0402019-03-24 16:45:09
39DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
40gateway36.918.42515.390.8502018-12-23 09:49:34
41Ge4ce36.564.828+5.00031.920.682+4.3922019-03-24 10:13:40
42Sjowhan36.064.55721.197.9482019-03-15 11:04:29
43Messina35.825.00030.265.3472018-07-19 22:06:59
44Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
45maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
46Ebut35.061.7726.408.1022019-02-03 16:48:07
47SlechtValk34.821.539+23.13612.536.015+2.1812019-03-25 00:54:41
48Oktober34.793.5717.403.2032019-03-22 21:28:36
49VinceSTM34.745.84914.383.2952019-03-13 21:54:45
50SnIpA32.869.43711.602.4472019-03-21 16:39:59
2739
Biep!
pi_185836482

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
138heywoodu38.722.727+200.0004.343.818+23.0402019-03-24 16:45:09
286Drizzt23.272.775+100.0007.734.547+45.6452019-03-24 17:32:40
370Lloris9226.268.961+92.42211.610.318+47.4222019-03-24 21:32:50
482Dr_Flash24.257.367+50.00022.012.033+57.7042019-03-24 22:24:41
535Karina40.711.750+50.00012.030.054+45.5082019-03-24 12:24:49
6123+1superworm16.992.683+50.0004.043.559+9.0792019-03-24 22:08:52
720SpeedyGJ55.814.368+38.73114.051.671+3.1382019-03-25 06:36:14
85KikiYushima93.476.739+37.83820.330.371+3.0202019-03-25 05:29:07
947SlechtValk34.821.539+23.13612.536.015+2.1812019-03-25 00:54:41
10147Nizzno13.967.270+21.12812.016.463+8.9032019-03-24 21:56:15
1166Malfoi27.780.235+10.00015.361.459+6.7632019-03-24 17:08:04
1237p438.876.966+10.00025.718.558+9.7152019-03-24 15:38:45
1385hole198823.364.170+10.00020.110.547+1.7692019-03-24 15:42:08
14329Nalyu1.859.674+9.9021.253.371+9.6032019-03-25 03:18:31
151wonderer117.905.794+9.4854.065.8782019-03-25 00:37:58
1641Ge4ce36.564.828+5.00031.920.682+4.3922019-03-24 10:13:40
17283+1Tocqueville3.607.617+4.0003.074.629+1.4182019-03-24 16:10:49
1887trainfreak23.167.448+3.1586.395.565+2.2182019-03-24 19:06:10
1920919hunter918.769.214+2.85012.270.520+13.8522019-03-24 17:44:38
2011commentator65.182.283+1.00026.036.018+2522019-03-24 09:23:38
2190johne122.676.143+296.404.865+652019-03-24 20:00:36
22129domender1216.432.6038.449.8612019-03-23 14:30:46
234--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
24406Vimkie249.53545.3132012-08-07 18:26:50
25101svgamer20.096.4226.450.0482015-03-30 11:09:14
2672Intrepidity26.034.5876.545.0632019-01-24 18:33:45
27252hhenrieke5.984.5632.602.9252018-12-24 11:03:50
28264AgedeO4.935.0172.274.5882014-02-27 16:20:10
29125Twinky16.864.4157.226.8972017-10-10 16:22:37
30262Jovatov5.250.000436.6602018-08-10 14:26:59
31372Schweppes768.552498.8602012-11-14 19:12:00
32124-1DrOetker16.961.2287.311.5262013-11-14 21:11:36
33311trollling2.584.7364.7782012-10-22 08:15:37
34251Matsuo_Yoshitoki6.090.0001.658.8282014-11-11 12:49:28
35273RhytmicalRemedy4.167.0841.430.9632014-01-29 18:59:58
3614Apollo1562.513.42023.924.7322019-03-16 20:08:10
37358TheFastOne1.079.5061.099.6812018-02-16 11:42:31
38161Comgenie12.286.8851.408.0732013-03-09 14:12:25
39103LompeHork19.670.4673.972.5912017-12-11 20:48:05
40196ILCILA9.658.2132.798.6362012-05-18 13:22:25
41394marinos394.297273.7342016-02-17 19:38:03
4221TigerXtrm55.269.81214.668.3242019-03-20 20:20:33
43197ni67et9.653.7402.907.2722015-03-02 17:18:47
44232NJ7.343.8845.105.0732012-04-25 09:04:23
45310Examinus2.642.4322.054.0182016-06-01 10:46:21
4622PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
47259maen5.420.0001.294.0802017-01-16 21:07:08
4830BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
49327Pulsy1.943.286516.4752013-01-12 12:09:10
5018808gnot10.388.7005.918.7012015-03-02 10:06:17

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO9180.457.81451.275.667
2 DIG8174.573.87977.870.056
3 ONZ8160.231.375+1.00067.899.837+252
4 Frontpage9149.176.916+54.00050.640.370+10.497
5 VBL693.508.151+100.00032.494.467+45.645
6 CREW373.778.24620.803.253
7 MUZ264.947.0329.651.435
8 WGR360.333.353+21.12846.998.529+8.903
9 KLB626.163.17410.611.189
10 TVR224.502.173+10.00020.617.301+1.769
11 GAM419.435.2399.137.474
12 PTA215.787.2434.936.370
13 GC.2813.59395.230
5878
Biep!
pi_185853721
25 March 2019

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118818.952.953.185+2.957.6267.766.866.734+1.075.931
2osu!5057.436.543.243+4.059.6402.902.758.477+744.998
3FOK!4366.162.860.180+873.9982.397.442.766+352.922
4Reddit4005.722.528.128+876.8582.919.771.989+521.811
5StepmaniaOnline2275.063.802.805+1.275.6941.058.528.155+366.948
6TeamLiquid2354.176.138.584+663.4142.664.360.633+305.353
7Kongregate2673.474.592.587+364.8231.668.604.304+201.311
8LUElinks2113.190.598.784+194.2931.524.249.401+108.871
9Klamm.de1653.041.891.939+446.9851.539.352.220+172.240
10OCN-Overclock.net3032.911.360.581+749.7231.520.329.670+336.873
1113371412.804.831.657+236.6641.464.647.545+136.552
12Hinnavaatlus1152.736.885.555+409.4271.425.377.795+286.209
13What.cd?1752.637.574.378+127.1861.109.071.611+52.961
14PolishTracker1452.530.762.383+77.8201.295.169.835+32.464
15UnofficialLinusTechTips2001.882.343.244+663.9971.240.509.529+284.333
16GAMEFORGEGAMES1031.803.314.340+87.021997.973.153+34.402
17Board8541.773.001.540+137.360612.568.793+32.394
18SwiftIRC851.672.028.032+26.223804.962.236+15.539
19KongregateElite821.466.636.061+54.853546.816.731+17.461
20FanfictionEnthusiasts871.392.806.314+134.739695.774.363+43.031


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer117.905.7944.065.8782019-03-25 00:37:58
2Omentuva113.943.154+50.00046.093.142+31.9712019-03-25 16:02:55
3Jo0Lz112.717.92432.396.8322019-03-07 11:27:12
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5KikiYushima93.519.114+42.37520.334.119+3.7482019-03-26 04:52:26
6Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
7Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
8jaapio198478.157.400+50.00016.977.900+9.4032019-03-25 21:36:49
9Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
10Phoef68.048.59927.566.3232019-03-16 11:33:50
11commentator65.186.283+4.00026.038.528+2.5102019-03-25 15:44:10
12CF8765.077.000+31.00023.581.619+4.2952019-03-25 16:20:44
13Programmeur62.747.83112.971.6932018-08-17 12:53:50
14Apollo1562.513.42023.924.7322019-03-16 20:08:10
15Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
16Jegorex56.850.118+50.00021.635.196+22.3702019-03-25 12:21:23
17DJMO56.526.9898.418.3692019-03-23 15:53:42
18Dviate56.271.085+50.00018.408.001+15.7532019-03-25 08:25:14
19ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
20SpeedyGJ55.814.36814.051.6712019-03-25 06:36:14
21TigerXtrm55.319.812+50.00014.682.889+14.5652019-03-25 20:43:37
22PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26DaFan43.611.33421.243.1702019-02-07 08:32:33
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29onlogisch42.333.61114.095.3532019-03-21 21:19:58
30BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
31Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
32Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34jhilverda41.011.2969.666.4822019-03-23 19:55:59
35Karina40.711.75012.030.0542019-03-24 12:24:49
36SwollyBoy39.600.000+100.00021.182.195+39.0692019-03-25 08:12:47
37p438.896.966+20.00025.736.356+17.7982019-03-25 15:11:44
38heywoodu38.722.7274.343.8182019-03-24 16:45:09
39DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
40gateway36.918.42515.390.8502018-12-23 09:49:34
41Ge4ce36.564.82831.920.6822019-03-24 10:13:40
42Sjowhan36.064.55721.197.9482019-03-15 11:04:29
43Messina35.825.00030.265.3472018-07-19 22:06:59
44Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
45maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
46Ebut35.061.7726.408.1022019-02-03 16:48:07
47SlechtValk34.823.465+1.92612.538.725+2.7102019-03-26 03:43:08
48Oktober34.796.571+3.0007.403.840+6372019-03-25 14:29:41
49VinceSTM34.745.84914.383.2952019-03-13 21:54:45
50SnIpA32.869.43711.602.4472019-03-21 16:39:59
12269
Biep!
pi_185853724

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
136SwollyBoy39.600.000+100.00021.182.195+39.0692019-03-25 08:12:47
221TigerXtrm55.319.812+50.00014.682.889+14.5652019-03-25 20:43:37
3252hhenrieke6.034.563+50.0002.649.916+46.9912019-03-25 09:35:44
490+1d4v1d22.713.982+50.0006.462.253+15.3682019-03-25 19:59:10
516Jegorex56.850.118+50.00021.635.196+22.3702019-03-25 12:21:23
68jaapio198478.157.400+50.00016.977.900+9.4032019-03-25 21:36:49
7248+1dimmak6.427.745+50.0003.055.337+28.8452019-03-25 15:15:35
897BootVluchteling20.918.529+50.0007.020.030+10.0532019-03-25 17:14:11
92Omentuva113.943.154+50.00046.093.142+31.9712019-03-25 16:02:55
1080miezziej24.529.213+50.0004.370.036+14.8552019-03-25 10:42:18
11123superworm17.042.683+50.0004.053.208+9.6492019-03-25 20:45:53
1218Dviate56.271.085+50.00018.408.001+15.7532019-03-25 08:25:14
135KikiYushima93.519.114+42.37520.334.119+3.7482019-03-26 04:52:26
1412CF8765.077.000+31.00023.581.619+4.2952019-03-25 16:20:44
1566Malfoi27.800.235+20.00015.365.416+3.9572019-03-25 15:46:16
1637p438.896.966+20.00025.736.356+17.7982019-03-25 15:11:44
17283Tocqueville3.622.740+15.1233.082.210+7.5812019-03-25 22:09:47
18134Maginneke15.870.475+15.00027.485.762+6.9422019-03-25 16:45:10
1965Mr.Furyian27.909.422+14.79419.232.845+9.2132019-03-25 19:54:45
2061LightLuke29.529.692+10.00013.188.505+3.6602019-03-25 14:56:21
21348nostra-NL1.340.178+6.794451.072+1.9752019-03-25 11:46:22
22147Nizzno13.973.713+6.44312.019.076+2.6132019-03-25 23:01:52
23329Nalyu1.864.033+4.3591.257.933+4.5622019-03-26 00:12:06
2411commentator65.186.283+4.00026.038.528+2.5102019-03-25 15:44:10
2520919hunter918.772.966+3.75212.286.553+16.0332019-03-25 18:35:16
2648Oktober34.796.571+3.0007.403.840+6372019-03-25 14:29:41
2747SlechtValk34.823.465+1.92612.538.725+2.7102019-03-26 03:43:08
28281Jordiy3.816.657+1.1991.704.900+2.1472019-03-25 11:05:00
29198rulerofdeath9.460.653+6108.558.598+2.5072019-03-25 08:14:05
30161Comgenie12.286.8851.408.0732013-03-09 14:12:25
31264AgedeO4.935.0172.274.5882014-02-27 16:20:10
32196ILCILA9.658.2132.798.6362012-05-18 13:22:25
33262Jovatov5.250.000436.6602018-08-10 14:26:59
34372Schweppes768.552498.8602012-11-14 19:12:00
35232NJ7.343.8845.105.0732012-04-25 09:04:23
3622PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
37311trollling2.584.7364.7782012-10-22 08:15:37
3830BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
39273RhytmicalRemedy4.167.0841.430.9632014-01-29 18:59:58
404--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
41358TheFastOne1.079.5061.099.6812018-02-16 11:42:31
42101svgamer20.096.4226.450.0482015-03-30 11:09:14
43103LompeHork19.670.4673.972.5912017-12-11 20:48:05
4472Intrepidity26.034.5876.545.0632019-01-24 18:33:45
45394marinos394.297273.7342016-02-17 19:38:03
46125Twinky16.864.4157.226.8972017-10-10 16:22:37
47197ni67et9.653.7402.907.2722015-03-02 17:18:47
4820SpeedyGJ55.814.36814.051.6712019-03-25 06:36:14
49310Examinus2.642.4322.054.0182016-06-01 10:46:21
5082Dr_Flash24.257.36722.012.0332019-03-24 22:24:41

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO9180.507.814+50.00051.290.232+14.565
2 DIG8174.733.879+160.00077.941.630+71.574
3 ONZ8160.235.375+4.00067.902.347+2.510
4 Frontpage9149.242.039+65.12350.657.600+17.230
5 VBL693.508.15132.494.467
6 CREW373.778.24620.803.253
7 MUZ264.947.0329.651.435
8 WGR360.339.796+6.44347.001.142+2.613
9 KLB626.163.17410.611.189
10 TVR224.502.17320.617.301
11 GAM419.435.2399.137.474
12 PTA215.787.2434.936.370
13 GC.2813.59395.230
20609
Biep!
pi_185870124
26 March 2019

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118818.954.685.460+1.732.2757.767.585.576+718.842
2osu!5057.439.667.272+3.124.0292.903.595.052+836.575
3FOK!4366.163.388.959+528.7792.397.681.708+238.942
4Reddit4005.723.923.220+1.395.0922.920.720.016+948.027
5StepmaniaOnline2275.065.724.962+1.922.1571.058.884.908+356.753
6TeamLiquid2354.176.520.977+382.3932.664.509.254+148.621
7Kongregate2673.475.049.085+456.4981.668.792.230+187.926
8LUElinks2113.190.693.861+95.0771.524.304.583+55.182
9Klamm.de1653.042.069.366+177.4271.539.436.506+84.286
10OCN-Overclock.net3032.911.821.839+461.2581.520.480.746+151.076
1113371412.805.024.346+192.6891.464.731.133+83.588
12Hinnavaatlus1152.736.994.508+108.9531.425.424.906+47.111
13What.cd?1752.637.833.762+259.3841.109.178.295+106.684
14PolishTracker1452.530.918.740+156.3571.295.237.932+68.097
15UnofficialLinusTechTips2001.882.806.939+463.6951.240.740.989+231.460
16GAMEFORGEGAMES1031.803.473.687+159.347998.042.613+69.460
17Board8541.773.095.125+93.585612.583.543+14.750
18SwiftIRC851.672.169.641+141.609805.017.982+55.746
19KongregateElite821.466.983.593+347.532546.928.278+111.547
20FanfictionEnthusiasts871.392.929.120+122.806695.824.443+50.080


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer117.913.265+7.4714.065.8782019-03-26 23:25:46
2Omentuva113.943.15446.093.1422019-03-25 16:02:55
3Jo0Lz112.717.92432.396.8322019-03-07 11:27:12
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5KikiYushima93.550.793+31.67920.339.967+5.8482019-03-27 06:07:52
6Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
7Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
8jaapio198478.157.40016.977.9002019-03-25 21:36:49
9Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
10Phoef68.048.59927.566.3232019-03-16 11:33:50
11commentator65.188.283+2.00026.040.050+1.5222019-03-26 13:33:11
12CF8765.097.000+20.00023.583.664+2.0452019-03-26 16:26:09
13Programmeur62.747.83112.971.6932018-08-17 12:53:50
14Apollo1562.513.42023.924.7322019-03-16 20:08:10
15Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
16Jegorex56.850.11821.635.1962019-03-25 12:21:23
17DJMO56.576.989+50.0008.424.017+5.6482019-03-26 16:00:41
18Dviate56.271.08518.408.0012019-03-25 08:25:14
19ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
20SpeedyGJ55.852.889+38.52114.060.988+9.3172019-03-26 19:19:14
21TigerXtrm55.319.81214.682.8892019-03-25 20:43:37
22PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26DaFan43.611.33421.243.1702019-02-07 08:32:33
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29onlogisch42.333.61114.095.3532019-03-21 21:19:58
30BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
31Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
32Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34jhilverda41.011.2969.666.4822019-03-23 19:55:59
35Karina40.711.75012.030.0542019-03-24 12:24:49
36SwollyBoy39.600.00021.182.1952019-03-25 08:12:47
37p438.906.966+10.00025.742.654+6.2982019-03-26 16:21:43
38heywoodu38.722.7274.343.8182019-03-24 16:45:09
39DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
40gateway36.918.42515.390.8502018-12-23 09:49:34
41Ge4ce36.564.82831.920.6822019-03-24 10:13:40
42Sjowhan36.064.55721.197.9482019-03-15 11:04:29
43Messina35.825.00030.265.3472018-07-19 22:06:59
44Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
45maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
46Ebut35.061.7726.408.1022019-02-03 16:48:07
47SlechtValk34.824.151+68612.539.960+1.2352019-03-27 00:49:39
48Oktober34.798.571+2.0007.404.612+7722019-03-26 17:07:49
49VinceSTM34.745.84914.383.2952019-03-13 21:54:45
50SnIpA32.869.43711.602.4472019-03-21 16:39:59
1716
Biep!
pi_185870128

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1174+1EJlol11.455.591+50.0006.900.114+47.1892019-03-26 11:00:29
217DJMO56.576.989+50.0008.424.017+5.6482019-03-26 16:00:41
3170+1Chaos-Zero11.906.850+50.0003.987.781+9.2142019-03-26 13:23:13
4201+2sXAnarioN9.097.794+50.0006.521.518+53.5372019-03-26 09:57:13
578DirkZz24.996.585+50.0009.586.633+16.4322019-03-26 15:41:28
6384+3Dearest550.000+50.000105.980+14.4092019-03-26 12:40:16
720SpeedyGJ55.852.889+38.52114.060.988+9.3172019-03-26 19:19:14
85KikiYushima93.550.793+31.67920.339.967+5.8482019-03-27 06:07:52
951+1mufcie32.628.100+30.00018.335.505+19.6872019-03-26 16:41:30
1061LightLuke29.558.186+28.49413.198.781+10.2762019-03-26 19:14:19
11116Party_P17.527.795+24.67810.163.250+8.7312019-03-26 16:00:57
1212CF8765.097.000+20.00023.583.664+2.0452019-03-26 16:26:09
13134Maginneke15.885.475+15.00027.489.533+3.7712019-03-26 16:04:19
14283Tocqueville3.634.409+11.6693.088.913+6.7032019-03-26 17:45:58
1566Malfoi27.810.235+10.00015.367.289+1.8732019-03-26 11:34:35
1637p438.906.966+10.00025.742.654+6.2982019-03-26 16:21:43
171wonderer117.913.265+7.4714.065.8782019-03-26 23:25:46
18329Nalyu1.870.881+6.8481.264.989+7.0562019-03-27 02:58:06
1920919hunter918.777.602+4.63612.288.713+2.1602019-03-26 20:08:16
20289timo833.520.817+4.2501.342.022+1.9312019-03-26 17:04:14
21147Nizzno13.977.050+3.33712.021.240+2.1642019-03-26 20:59:20
2248Oktober34.798.571+2.0007.404.612+7722019-03-26 17:07:49
2311commentator65.188.283+2.00026.040.050+1.5222019-03-26 13:33:11
2465Mr.Furyian27.910.288+86619.234.795+1.9502019-03-26 10:16:35
2547SlechtValk34.824.151+68612.539.960+1.2352019-03-27 00:49:39
2691johne122.676.283+1406.405.065+2002019-03-26 20:49:43
27333Nielske0131.762.019+127911.762+1162019-03-26 06:30:57
28161Comgenie12.286.8851.408.0732013-03-09 14:12:25
29264AgedeO4.935.0172.274.5882014-02-27 16:20:10
30196ILCILA9.658.2132.798.6362012-05-18 13:22:25
31262Jovatov5.250.000436.6602018-08-10 14:26:59
3221TigerXtrm55.319.81214.682.8892019-03-25 20:43:37
33372Schweppes768.552498.8602012-11-14 19:12:00
34232NJ7.343.8845.105.0732012-04-25 09:04:23
3522PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
36311trollling2.584.7364.7782012-10-22 08:15:37
3730BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
38273RhytmicalRemedy4.167.0841.430.9632014-01-29 18:59:58
394--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
40358TheFastOne1.079.5061.099.6812018-02-16 11:42:31
41101svgamer20.096.4226.450.0482015-03-30 11:09:14
42103LompeHork19.670.4673.972.5912017-12-11 20:48:05
4372Intrepidity26.034.5876.545.0632019-01-24 18:33:45
44394marinos394.297273.7342016-02-17 19:38:03
45125Twinky16.864.4157.226.8972017-10-10 16:22:37
46197ni67et9.653.7402.907.2722015-03-02 17:18:47
47310Examinus2.642.4322.054.0182016-06-01 10:46:21
4882Dr_Flash24.257.36722.012.0332019-03-24 22:24:41
49259maen5.420.0001.294.0802017-01-16 21:07:08
50124DrOetker16.961.2287.311.5262013-11-14 21:11:36

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO9180.507.81451.290.232
2 DIG8174.762.373+28.49477.951.906+10.276
3 ONZ8160.237.375+2.00067.903.869+1.522
4 Frontpage9149.253.708+11.66950.664.303+6.703
5 VBL693.558.151+50.00032.510.899+16.432
6 CREW373.828.246+50.00020.808.901+5.648
7 MUZ264.947.0329.651.435
8 WGR360.343.133+3.33747.003.306+2.164
9 KLB626.163.17410.611.189
10 TVR224.502.17320.617.301
11 GAM419.435.2399.137.474
12 PTA215.787.2434.936.370
13 GC.2813.59395.230
22814
Biep!
pi_185890904
27 March 2019

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118818.956.611.483+1.926.0237.768.271.260+685.684
2osu!5057.441.871.604+2.204.3322.904.288.323+693.271
3FOK!4366.163.918.688+529.7292.397.860.587+178.879
4Reddit4005.725.123.535+1.200.3152.921.231.205+511.189
5StepmaniaOnline2275.067.146.982+1.422.0201.059.133.933+249.025
6TeamLiquid2354.177.156.016+635.0392.664.733.118+223.864
7Kongregate2673.475.895.033+845.9481.669.132.436+340.206
8LUElinks2113.190.773.220+79.3591.524.363.038+58.455
9Klamm.de1653.042.225.914+156.5481.539.514.323+77.817
10OCN-Overclock.net3032.912.290.722+468.8831.520.714.144+233.398
1113371412.805.142.190+117.8441.464.818.066+86.933
12Hinnavaatlus1152.737.386.395+391.8871.425.558.966+134.060
13What.cd?1752.637.902.471+68.7091.109.206.215+27.920
14PolishTracker1452.531.038.876+120.1361.295.289.665+51.733
15UnofficialLinusTechTips2001.883.780.440+973.5011.241.062.398+321.409
16GAMEFORGEGAMES1031.803.593.577+119.890998.091.529+48.916
17Board8541.773.166.125+71.000612.594.537+10.994
18SwiftIRC851.672.365.388+195.747805.135.242+117.260
19KongregateElite821.467.062.182+78.589546.949.768+21.490
20FanfictionEnthusiasts871.392.963.749+34.629695.869.744+45.301


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer117.914.236+9714.065.8782019-03-27 20:00:28
2Omentuva113.993.154+50.00046.105.751+12.6092019-03-27 14:06:16
3Jo0Lz112.717.92432.396.8322019-03-07 11:27:12
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5KikiYushima93.584.895+34.10220.343.034+3.0672019-03-28 05:41:25
6Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
7Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
8jaapio198478.157.40016.977.9002019-03-25 21:36:49
9Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
10Phoef68.048.59927.566.3232019-03-16 11:33:50
11commentator65.191.283+3.00026.041.148+1.0982019-03-27 12:28:14
12CF8765.132.000+35.00023.587.739+4.0752019-03-27 16:05:14
13Programmeur62.747.83112.971.6932018-08-17 12:53:50
14Apollo1562.513.42023.924.7322019-03-16 20:08:10
15Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
16Jegorex56.850.11821.635.1962019-03-25 12:21:23
17DJMO56.576.9898.424.0172019-03-26 16:00:41
18Dviate56.271.08518.408.0012019-03-25 08:25:14
19ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
20SpeedyGJ55.902.842+49.95314.065.893+4.9052019-03-27 06:45:41
21TigerXtrm55.319.81214.682.8892019-03-25 20:43:37
22PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26DaFan43.611.33421.243.1702019-02-07 08:32:33
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29onlogisch42.333.61114.095.3532019-03-21 21:19:58
30BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
31Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
32Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34jhilverda41.011.2969.666.4822019-03-23 19:55:59
35Karina40.711.75012.030.0542019-03-24 12:24:49
36SwollyBoy39.600.00021.182.1952019-03-25 08:12:47
37p438.926.966+20.00025.755.552+12.8982019-03-28 03:30:42
38heywoodu38.722.7274.343.8182019-03-24 16:45:09
39DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
40gateway36.918.42515.390.8502018-12-23 09:49:34
41Ge4ce36.564.82831.920.6822019-03-24 10:13:40
42Sjowhan36.064.55721.197.9482019-03-15 11:04:29
43Messina35.825.00030.265.3472018-07-19 22:06:59
44Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
45maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
46Ebut35.061.7726.408.1022019-02-03 16:48:07
47SlechtValk34.839.167+15.01612.541.897+1.9372019-03-28 01:43:26
48Oktober34.798.5717.404.6122019-03-26 17:07:49
49VinceSTM34.745.84914.383.2952019-03-13 21:54:45
50SnIpA32.919.437+50.00011.616.850+14.4032019-03-27 12:26:46
5192
Biep!
pi_185890906

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1126+1dekkered16.752.521+79.4828.051.888+30.5462019-03-28 02:40:19
2215+1IceDustbin8.444.714+50.0003.806.178+19.2302019-03-27 12:24:01
381Pino11224.509.413+50.00011.134.452+31.9352019-03-27 10:14:08
42Omentuva113.993.154+50.00046.105.751+12.6092019-03-27 14:06:16
550SnIpA32.919.437+50.00011.616.850+14.4032019-03-27 12:26:46
620SpeedyGJ55.902.842+49.95314.065.893+4.9052019-03-27 06:45:41
712CF8765.132.000+35.00023.587.739+4.0752019-03-27 16:05:14
85KikiYushima93.584.895+34.10220.343.034+3.0672019-03-28 05:41:25
9283Tocqueville3.656.108+21.6993.095.992+7.0792019-03-27 22:53:51
1037p438.926.966+20.00025.755.552+12.8982019-03-28 03:30:42
1147SlechtValk34.839.167+15.01612.541.897+1.9372019-03-28 01:43:26
1261LightLuke29.571.718+13.53213.203.985+5.2042019-03-27 10:20:21
13332+1Nielske0131.773.243+11.224915.274+3.5122019-03-27 07:00:42
14134Maginneke15.895.475+10.00027.492.993+3.4602019-03-27 15:19:34
1566Malfoi27.820.235+10.00015.370.204+2.9152019-03-27 10:02:14
1691johne122.684.733+8.4506.405.494+4292019-03-27 20:00:07
17329Nalyu1.876.338+5.4571.269.199+4.2102019-03-28 03:13:51
1820919hunter918.781.781+4.17912.300.279+11.5662019-03-27 21:46:30
19147Nizzno13.981.103+4.05312.023.122+1.8822019-03-27 19:02:09
2011commentator65.191.283+3.00026.041.148+1.0982019-03-27 12:28:14
21289timo833.522.678+1.8611.342.702+6802019-03-27 20:30:51
2257no_tukker30.309.508+1.5448.432.207+6712019-03-27 17:28:30
231wonderer117.914.236+9714.065.8782019-03-27 20:00:28
2465Mr.Furyian27.910.494+20619.235.363+5682019-03-28 00:45:17
25161Comgenie12.286.8851.408.0732013-03-09 14:12:25
26264AgedeO4.935.0172.274.5882014-02-27 16:20:10
27196ILCILA9.658.2132.798.6362012-05-18 13:22:25
28262Jovatov5.250.000436.6602018-08-10 14:26:59
2921TigerXtrm55.319.81214.682.8892019-03-25 20:43:37
30372Schweppes768.552498.8602012-11-14 19:12:00
31232NJ7.343.8845.105.0732012-04-25 09:04:23
3222PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
33311trollling2.584.7364.7782012-10-22 08:15:37
3430BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
35273RhytmicalRemedy4.167.0841.430.9632014-01-29 18:59:58
364--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
37358TheFastOne1.079.5061.099.6812018-02-16 11:42:31
38101svgamer20.096.4226.450.0482015-03-30 11:09:14
39103LompeHork19.670.4673.972.5912017-12-11 20:48:05
4072Intrepidity26.034.5876.545.0632019-01-24 18:33:45
41394marinos394.297273.7342016-02-17 19:38:03
42125Twinky16.864.4157.226.8972017-10-10 16:22:37
43197ni67et9.653.7402.907.2722015-03-02 17:18:47
44310Examinus2.642.4322.054.0182016-06-01 10:46:21
4582Dr_Flash24.257.36722.012.0332019-03-24 22:24:41
46259maen5.420.0001.294.0802017-01-16 21:07:08
47124DrOetker16.961.2287.311.5262013-11-14 21:11:36
48129domender1216.432.6038.449.8612019-03-23 14:30:46
49251Matsuo_Yoshitoki6.090.0001.658.8282014-11-11 12:49:28
50406Vimkie249.53545.3132012-08-07 18:26:50

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO9180.557.814+50.00051.322.167+31.935
2 DIG8174.775.905+13.53277.957.110+5.204
3 ONZ8160.290.375+53.00067.919.370+15.501
4 Frontpage9149.275.407+21.69950.671.382+7.079
5 VBL693.558.15132.510.899
6 CREW373.828.24620.808.901
7 MUZ264.947.0329.651.435
8 WGR360.347.186+4.05347.005.188+1.882
9 KLB626.163.17410.611.189
10 TVR224.502.17320.617.301
11 GAM419.435.2399.137.474
12 PTA215.787.2434.936.370
13 GC.2813.59395.230
6854
Biep!
pi_185910155
28 March 2019

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
17519
Biep!
pi_185910156

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
7188
Biep!
pi_185929443
29 March 2019

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
25811
Biep!
pi_185929444

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
2438
Biep!
pi_185930226
Slari weer kapot :(
  zondag 31 maart 2019 @ 06:42:08 #16
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_185944033
30 March 2019

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118818.961.410.534+1.199.2747.770.388.476+566.174
2osu!5057.452.729.072+4.468.7342.907.138.049+1.063.812
3FOK!4366.165.612.722+459.8992.398.510.230+190.830
4Reddit4005.728.973.146+1.070.0732.922.932.641+483.136
5StepmaniaOnline2275.071.030.431+1.405.9011.059.968.165+405.388
6TeamLiquid2354.178.455.383+516.0252.665.275.212+169.699
7Kongregate2673.477.452.234+439.1631.669.790.209+198.586
8LUElinks2113.191.038.204+131.5851.524.503.795+53.907
9Klamm.de1653.043.128.619+213.8621.539.842.686+107.290
10OCN-Overclock.net3032.913.264.233+146.4951.521.285.424+57.993
1113371412.805.956.624+173.4591.465.449.155+320.352
12Hinnavaatlus1152.737.987.381+120.2591.425.824.950+43.568
13What.cd?1752.638.545.717+253.8011.109.836.065+347.913
14PolishTracker1452.531.359.152+59.8311.295.463.593+25.309
15UnofficialLinusTechTips2001.886.039.236+768.9541.243.884.251+309.212
16GAMEFORGEGAMES1031.803.766.147+53.711998.151.324+18.999
17Board8541.773.392.1250612.642.556+7
18SwiftIRC851.672.530.419+70.648805.221.784+59.026
19KongregateElite821.467.342.317+104.074547.058.256+71.067
20FanfictionEnthusiasts871.393.102.426+62.086695.913.345+27.499


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer117.919.236+3.0004.065.8782019-03-30 22:03:43
2Omentuva114.093.154+50.00046.133.746+13.7522019-03-30 13:32:11
3Jo0Lz112.717.92432.396.8322019-03-07 11:27:12
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5KikiYushima93.697.259+52.62820.357.574+3.7052019-03-31 05:54:25
6Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
7Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
8jaapio198478.157.40016.977.9002019-03-25 21:36:49
9Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
10Phoef68.048.59927.566.3232019-03-16 11:33:50
11commentator65.198.88926.045.0412019-03-30 20:46:41
12CF8765.184.000+7.00023.596.421+1.9822019-03-30 11:25:44
13Programmeur62.747.83112.971.6932018-08-17 12:53:50
14Apollo1562.513.42023.924.7322019-03-16 20:08:10
15Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
16Jegorex56.900.11821.657.0292019-03-30 01:48:03
17DJMO56.626.9898.430.7722019-03-28 18:09:29
18Dviate56.271.08518.408.0012019-03-25 08:25:14
19ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
20SpeedyGJ55.983.044+28.61314.069.698+2.1132019-03-30 11:29:11
21TigerXtrm55.328.88614.684.8142019-03-28 19:47:36
22PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26DaFan43.611.33421.243.1702019-02-07 08:32:33
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29onlogisch42.333.61114.095.3532019-03-21 21:19:58
30BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
31Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
32Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34jhilverda41.061.2969.682.9162019-03-28 11:30:18
35Karina40.711.75012.030.0542019-03-24 12:24:49
36SwollyBoy39.600.00021.182.1952019-03-25 08:12:47
37p438.946.96625.760.1812019-03-28 17:21:42
38heywoodu38.722.7274.343.8182019-03-24 16:45:09
39DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
40gateway36.918.42515.390.8502018-12-23 09:49:34
41Ge4ce36.564.82831.920.6822019-03-24 10:13:40
42Sjowhan36.064.55721.197.9482019-03-15 11:04:29
43Messina35.825.00030.265.3472018-07-19 22:06:59
44Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
45maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
46Ebut35.061.7726.408.1022019-02-03 16:48:07
47SlechtValk34.859.769+10.19012.546.721+1.4272019-03-31 00:57:15
48Oktober34.800.5527.406.0912019-03-29 21:35:52
49VinceSTM34.745.84914.383.2952019-03-13 21:54:45
50SnIpA32.919.43711.616.8502019-03-27 12:26:46
27741
Biep!
  zondag 31 maart 2019 @ 06:42:19 #17
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_185944034

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
186Drizzt23.372.775+100.0007.766.673+32.1262019-03-30 21:58:52
25KikiYushima93.697.259+52.62820.357.574+3.7052019-03-31 05:54:25
3129domender1216.482.603+50.0008.533.348+83.4872019-03-30 19:10:22
4335+1DaMook1.710.397+50.000514.081+13.1332019-03-30 14:12:55
52Omentuva114.093.154+50.00046.133.746+13.7522019-03-30 13:32:11
6382+2Dearest600.000+50.000113.494+7.5142019-03-30 15:55:00
720SpeedyGJ55.983.044+28.61314.069.698+2.1132019-03-30 11:29:11
885hole198823.394.170+20.00020.119.182+2.6142019-03-31 04:53:09
947SlechtValk34.859.769+10.19012.546.721+1.4272019-03-31 00:57:15
10329Nalyu1.891.528+9.0161.286.371+11.3412019-03-31 04:15:48
1112CF8765.184.000+7.00023.596.421+1.9822019-03-30 11:25:44
12126dekkered16.800.729+6.9078.079.821+4.7562019-03-31 01:06:45
13283Tocqueville3.686.843+6.6553.109.443+2.6212019-03-30 17:13:32
1420919hunter918.796.665+5.51912.328.062+5.6632019-03-30 18:52:43
15147Nizzno13.991.798+5.37112.029.410+2.4632019-03-30 18:58:34
16290timo833.527.678+5.0001.344.835+2.1332019-03-30 15:36:18
171wonderer117.919.236+3.0004.065.8782019-03-30 22:03:43
18125Twinky16.864.4157.226.8972017-10-10 16:22:37
19406Vimkie249.53545.3132012-08-07 18:26:50
20252hhenrieke6.034.5632.649.9162019-03-25 09:35:44
2182Dr_Flash24.257.36722.012.0332019-03-24 22:24:41
22264AgedeO4.935.0172.274.5882014-02-27 16:20:10
23124DrOetker16.961.2287.311.5262013-11-14 21:11:36
24262Jovatov5.250.000436.6602018-08-10 14:26:59
25251Matsuo_Yoshitoki6.090.0001.658.8282014-11-11 12:49:28
26372Schweppes768.552498.8602012-11-14 19:12:00
2714Apollo1562.513.42023.924.7322019-03-16 20:08:10
28161Comgenie12.286.8851.408.0732013-03-09 14:12:25
29311trollling2.584.7364.7782012-10-22 08:15:37
30196ILCILA9.658.2132.798.6362012-05-18 13:22:25
31273RhytmicalRemedy4.167.0841.430.9632014-01-29 18:59:58
3221TigerXtrm55.328.88614.684.8142019-03-28 19:47:36
33358TheFastOne1.079.5061.099.6812018-02-16 11:42:31
34232NJ7.343.8845.105.0732012-04-25 09:04:23
35103LompeHork19.670.4673.972.5912017-12-11 20:48:05
3622PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
37394marinos394.297273.7342016-02-17 19:38:03
3830BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
39197ni67et9.653.7402.907.2722015-03-02 17:18:47
404--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
41310Examinus2.642.4322.054.0182016-06-01 10:46:21
42101svgamer20.096.4226.450.0482015-03-30 11:09:14
43259maen5.420.0001.294.0802017-01-16 21:07:08
4472Intrepidity26.034.5876.545.0632019-01-24 18:33:45
45327Pulsy1.943.286516.4752013-01-12 12:09:10
4624Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
47342DjinN1.521.515728.2382017-04-10 11:59:02
48246Frenkje6.562.5262.888.3432013-07-20 10:56:20
49396RiccardoNL321.80449.8802012-04-18 20:42:43
5039DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO9180.566.88851.324.092
2 DIG8174.857.80077.991.890
3 ONZ8160.297.98167.923.263
4 Frontpage9149.356.142+6.65550.697.045+2.621
5 VBL693.658.151+100.00032.543.025+32.126
6 CREW373.878.24620.815.656
7 MUZ264.947.0329.651.435
8 WGR360.357.881+5.37147.011.476+2.463
9 KLB626.163.17410.611.189
10 TVR224.532.173+20.00020.625.936+2.614
11 GAM419.435.2399.137.474
12 PTA215.787.2434.936.370
13 GC.2813.59395.230
25225
Biep!
  maandag 1 april 2019 @ 06:42:04 #18
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_185964235
31 March 2019

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118818.962.930.952+1.520.4187.771.300.823+912.347
2osu!5057.455.820.425+3.091.3532.908.152.111+1.014.062
3FOK!4366.166.123.432+510.7102.398.637.322+127.092
4Reddit4005.730.998.309+2.025.1632.923.710.656+778.015
5StepmaniaOnline2275.072.453.367+1.422.9361.060.324.821+356.656
6TeamLiquid2354.179.008.139+552.7562.665.490.927+215.715
7Kongregate2673.478.032.251+580.0171.670.026.078+235.869
8LUElinks2113.191.098.024+59.8201.526.587.747+2.083.952
9Klamm.de1653.043.328.697+200.0781.539.936.694+94.008
10OCN-Overclock.net3032.913.502.535+238.3021.521.428.123+142.699
1113371412.814.029.930+8.073.3061.480.796.240+15.347.085
12Hinnavaatlus1152.738.108.349+120.9681.425.867.693+42.743
13What.cd?1752.638.587.944+42.2271.109.845.195+9.130
14PolishTracker1452.531.405.485+46.3331.295.485.225+21.632
15UnofficialLinusTechTips2001.886.667.683+628.4471.244.195.532+311.281
16GAMEFORGEGAMES1031.803.795.113+28.966998.164.934+13.610
17Board8541.773.550.556+158.431612.684.476+41.920
18SwiftIRC851.672.796.034+265.615805.331.803+110.019
19KongregateElite821.467.557.303+214.986547.090.472+32.216
20FanfictionEnthusiasts871.393.168.866+66.440695.942.976+29.631


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer117.924.309+5.0734.065.8782019-03-31 23:36:45
2Omentuva114.093.15446.133.7462019-03-30 13:32:11
3Jo0Lz112.717.92432.396.8322019-03-07 11:27:12
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5KikiYushima93.761.570+64.31120.362.014+4.4402019-04-01 06:23:34
6Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
7Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
8jaapio198478.157.40016.977.9002019-03-25 21:36:49
9Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
10Phoef68.048.59927.566.3232019-03-16 11:33:50
11commentator65.198.88926.045.0412019-03-30 20:46:41
12CF8765.184.00023.596.4212019-03-30 11:25:44
13Programmeur62.747.83112.971.6932018-08-17 12:53:50
14Apollo1562.513.42023.924.7322019-03-16 20:08:10
15Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
16Jegorex56.900.11821.657.0292019-03-30 01:48:03
17DJMO56.626.9898.430.7722019-03-28 18:09:29
18Dviate56.271.08518.408.0012019-03-25 08:25:14
19ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
20SpeedyGJ56.033.044+50.00014.070.867+1.1692019-03-31 21:33:53
21TigerXtrm55.328.88614.684.8142019-03-28 19:47:36
22PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26DaFan43.611.33421.243.1702019-02-07 08:32:33
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29onlogisch42.333.61114.095.3532019-03-21 21:19:58
30BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
31Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
32Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34jhilverda41.061.2969.682.9162019-03-28 11:30:18
35Karina40.711.75012.030.0542019-03-24 12:24:49
36SwollyBoy39.600.00021.182.1952019-03-25 08:12:47
37p438.946.96625.760.1812019-03-28 17:21:42
38heywoodu38.922.727+200.0004.367.356+23.5382019-03-31 16:16:10
39DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
40gateway36.918.42515.390.8502018-12-23 09:49:34
41Ge4ce36.564.82831.920.6822019-03-24 10:13:40
42Sjowhan36.064.55721.197.9482019-03-15 11:04:29
43Messina35.825.00030.265.3472018-07-19 22:06:59
44Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
45maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
46Ebut35.061.7726.408.1022019-02-03 16:48:07
47SlechtValk34.867.876+8.10712.548.609+1.8882019-04-01 02:07:26
48Oktober34.800.5527.406.0912019-03-29 21:35:52
49VinceSTM34.745.84914.383.2952019-03-13 21:54:45
50SnIpA32.919.43711.616.8502019-03-27 12:26:46
5661
Biep!
  maandag 1 april 2019 @ 06:42:15 #19
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_185964236

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
138heywoodu38.922.727+200.0004.367.356+23.5382019-03-31 16:16:10
25KikiYushima93.761.570+64.31120.362.014+4.4402019-04-01 06:23:34
320SpeedyGJ56.033.044+50.00014.070.867+1.1692019-03-31 21:33:53
4184+1Chris Gamgee10.497.057+50.0005.326.967+25.8702019-03-31 22:25:55
570Lloris9226.310.092+41.13111.635.443+25.1252019-03-31 21:00:23
691d4v1d22.750.383+36.4016.472.679+10.4262019-03-31 19:55:12
761LightLuke29.615.780+17.93613.222.836+7.0742019-03-31 19:59:24
887trainfreak23.198.756+9.2006.404.067+3.7332019-03-31 20:03:09
965Mr.Furyian27.923.008+9.06119.255.137+12.4962019-04-01 02:01:59
1047SlechtValk34.867.876+8.10712.548.609+1.8882019-04-01 02:07:26
11126dekkered16.808.605+7.8768.083.772+3.9512019-03-31 18:00:46
121wonderer117.924.309+5.0734.065.8782019-03-31 23:36:45
13147Nizzno13.996.612+4.81412.030.919+1.5092019-03-31 13:55:24
14283Tocqueville3.690.509+3.6663.110.981+1.5382019-03-31 17:04:14
15289+1timo833.530.163+2.4851.345.308+4732019-03-31 13:34:11
16329Nalyu1.892.088+5601.290.186+3.8152019-04-01 02:12:42
1790johne122.753.286+896.426.165+472019-03-31 20:37:36
18129domender1216.482.6038.533.3482019-03-30 19:10:22
1914Apollo1562.513.42023.924.7322019-03-16 20:08:10
20406Vimkie249.53545.3132012-08-07 18:26:50
21161Comgenie12.286.8851.408.0732013-03-09 14:12:25
22252hhenrieke6.034.5632.649.9162019-03-25 09:35:44
23196ILCILA9.658.2132.798.6362012-05-18 13:22:25
24264AgedeO4.935.0172.274.5882014-02-27 16:20:10
2521TigerXtrm55.328.88614.684.8142019-03-28 19:47:36
26262Jovatov5.250.000436.6602018-08-10 14:26:59
27232NJ7.343.8845.105.0732012-04-25 09:04:23
28372Schweppes768.552498.8602012-11-14 19:12:00
2922PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
3030BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
31311trollling2.584.7364.7782012-10-22 08:15:37
32273RhytmicalRemedy4.167.0841.430.9632014-01-29 18:59:58
334--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
34101svgamer20.096.4226.450.0482015-03-30 11:09:14
35358TheFastOne1.079.5061.099.6812018-02-16 11:42:31
3672Intrepidity26.034.5876.545.0632019-01-24 18:33:45
37103LompeHork19.670.4673.972.5912017-12-11 20:48:05
38125Twinky16.864.4157.226.8972017-10-10 16:22:37
39394marinos394.297273.7342016-02-17 19:38:03
40197ni67et9.653.7402.907.2722015-03-02 17:18:47
4182Dr_Flash24.257.36722.012.0332019-03-24 22:24:41
42310Examinus2.642.4322.054.0182016-06-01 10:46:21
43124DrOetker16.961.2287.311.5262013-11-14 21:11:36
44259maen5.420.0001.294.0802017-01-16 21:07:08
45251Matsuo_Yoshitoki6.090.0001.658.8282014-11-11 12:49:28
46327Pulsy1.943.286516.4752013-01-12 12:09:10
47277RobinMengerink3.978.5432.913.9732018-02-15 21:37:50
48342DjinN1.521.515728.2382017-04-10 11:59:02
49135riku-san15.818.5206.647.4082019-03-10 12:55:47
50396RiccardoNL321.80449.8802012-04-18 20:42:43

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO9180.566.88851.324.092
2 DIG8174.875.736+17.93677.998.964+7.074
3 ONZ8160.297.98167.923.263
4 Frontpage9149.359.808+3.66650.698.583+1.538
5 VBL693.658.15132.543.025
6 CREW373.878.24620.815.656
7 MUZ264.947.0329.651.435
8 WGR360.362.695+4.81447.012.985+1.509
9 KLB626.163.17410.611.189
10 TVR224.532.17320.625.936
11 GAM419.435.2399.137.474
12 PTA215.787.2434.936.370
13 GC.2813.59395.230
16904
Biep!
  dinsdag 2 april 2019 @ 06:42:08 #20
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_185983662
1 April 2019

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118818.966.102.278+3.171.3267.772.668.533+1.367.710
2osu!5057.459.328.254+3.507.8292.909.218.570+1.066.459
3FOK!4366.166.637.349+513.9172.398.815.357+178.035
4Reddit4005.731.799.360+801.0512.924.165.973+455.317
5StepmaniaOnline2275.073.773.503+1.320.1361.060.516.324+191.503
6TeamLiquid2354.179.389.631+381.4922.665.677.968+187.041
7Kongregate2673.478.405.088+372.8371.670.232.036+205.958
8LUElinks2113.191.165.386+67.3621.526.649.843+62.096
9Klamm.de1653.043.450.133+121.4361.539.998.186+61.492
10OCN-Overclock.net3032.913.872.694+370.1591.521.608.745+180.622
1113371412.814.332.259+302.3291.481.005.374+209.134
12Hinnavaatlus1152.738.500.431+392.0821.426.173.264+305.571
13What.cd?1752.638.864.173+276.2291.109.958.461+113.266
14PolishTracker1452.531.483.961+78.4761.295.541.232+56.007
15UnofficialLinusTechTips2001.887.420.155+752.4721.244.461.569+266.037
16GAMEFORGEGAMES1031.803.826.280+31.167998.186.613+21.679
17Board8541.773.691.336+140.780612.711.458+26.982
18SwiftIRC851.672.871.369+75.335805.350.882+19.079
19KongregateElite821.467.794.581+237.278547.211.705+121.233
20FanfictionEnthusiasts871.393.229.456+60.590695.960.457+17.481


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer117.924.3094.065.8782019-03-31 23:36:45
2Omentuva114.143.154+50.00046.164.267+30.5212019-04-02 02:12:20
3Jo0Lz112.717.92432.396.8322019-03-07 11:27:12
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5KikiYushima93.801.314+39.74420.365.698+3.6842019-04-02 06:27:04
6Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
7Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
8jaapio198478.157.40016.977.9002019-03-25 21:36:49
9Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
10Phoef68.048.59927.566.3232019-03-16 11:33:50
11+1CF8765.234.000+50.00023.604.334+7.9132019-04-01 20:48:33
12-1commentator65.200.889+2.00026.046.521+1.4802019-04-01 13:57:16
13Programmeur62.747.83112.971.6932018-08-17 12:53:50
14Apollo1562.513.42023.924.7322019-03-16 20:08:10
15Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
16Jegorex56.900.11821.657.0292019-03-30 01:48:03
17DJMO56.626.9898.430.7722019-03-28 18:09:29
18Dviate56.271.08518.408.0012019-03-25 08:25:14
19ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
20SpeedyGJ56.033.04414.070.8672019-03-31 21:33:53
21TigerXtrm55.328.88614.684.8142019-03-28 19:47:36
22PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26DaFan43.611.33421.243.1702019-02-07 08:32:33
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29onlogisch42.333.61114.095.3532019-03-21 21:19:58
30BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
31Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
32Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34jhilverda41.061.2969.682.9162019-03-28 11:30:18
35Karina40.711.75012.030.0542019-03-24 12:24:49
36SwollyBoy39.600.00021.182.1952019-03-25 08:12:47
37p438.946.96625.760.1812019-03-28 17:21:42
38heywoodu38.922.7274.367.3562019-03-31 16:16:10
39DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
40gateway36.918.42515.390.8502018-12-23 09:49:34
41Ge4ce36.564.82831.920.6822019-03-24 10:13:40
42Sjowhan36.064.55721.197.9482019-03-15 11:04:29
43Messina35.825.00030.265.3472018-07-19 22:06:59
44Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
45maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
46Ebut35.061.7726.408.1022019-02-03 16:48:07
47SlechtValk34.870.762+2.88612.550.397+1.7882019-04-02 03:19:42
48Oktober34.802.552+2.0007.407.506+1.4152019-04-01 21:53:08
49VinceSTM34.745.84914.383.2952019-03-13 21:54:45
50SnIpA32.919.43711.616.8502019-03-27 12:26:46
29050
Biep!
  dinsdag 2 april 2019 @ 06:42:19 #21
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_185983664

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
183Boer22223.790.534+50.0007.148.609+15.8452019-04-01 08:36:43
2168+1Chaos-Zero12.006.850+50.0004.005.275+9.1602019-04-01 12:23:58
311+1CF8765.234.000+50.00023.604.334+7.9132019-04-01 20:48:33
42Omentuva114.143.154+50.00046.164.267+30.5212019-04-02 02:12:20
578DirkZz25.046.585+50.0009.603.610+16.9772019-04-01 09:46:49
6122+1superworm17.142.683+50.0004.078.571+13.1512019-04-01 18:00:55
75KikiYushima93.801.314+39.74420.365.698+3.6842019-04-02 06:27:04
865Mr.Furyian27.959.027+36.01919.275.197+20.0602019-04-01 14:02:03
966Malfoi27.880.235+30.00015.389.294+11.3782019-04-01 20:59:30
10347+1nostra-NL1.369.141+28.963458.517+7.4452019-04-01 12:48:25
11126dekkered16.827.753+19.1488.093.498+9.7262019-04-01 18:00:56
12287DerRabbit3.560.867+13.358990.976+7.8432019-04-01 17:21:13
13283Tocqueville3.702.107+11.5983.116.449+5.4682019-04-01 20:11:11
14133Maginneke15.955.475+10.00027.514.860+4.1252019-04-01 14:41:23
15116Party_P17.570.862+9.66210.178.783+3.8702019-04-01 16:00:15
16289timo833.533.267+3.1041.345.996+6882019-04-01 17:46:23
1761LightLuke29.618.772+2.99213.223.818+9822019-04-01 07:48:27
1847SlechtValk34.870.762+2.88612.550.397+1.7882019-04-02 03:19:42
19329Nalyu1.894.207+2.1191.294.503+4.3172019-04-02 01:02:49
2048Oktober34.802.552+2.0007.407.506+1.4152019-04-01 21:53:08
2112-1commentator65.200.889+2.00026.046.521+1.4802019-04-01 13:57:16
22331Nielske0131.792.812+324921.016+1992019-04-02 06:33:56
23161Comgenie12.286.8851.408.0732013-03-09 14:12:25
24264AgedeO4.935.0172.274.5882014-02-27 16:20:10
25196ILCILA9.658.2132.798.6362012-05-18 13:22:25
26262Jovatov5.250.000436.6602018-08-10 14:26:59
2721TigerXtrm55.328.88614.684.8142019-03-28 19:47:36
28372Schweppes768.552498.8602012-11-14 19:12:00
29232NJ7.343.8845.105.0732012-04-25 09:04:23
3022PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
31311trollling2.584.7364.7782012-10-22 08:15:37
3230BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
33273RhytmicalRemedy4.167.0841.430.9632014-01-29 18:59:58
344--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
35358TheFastOne1.079.5061.099.6812018-02-16 11:42:31
36101svgamer20.096.4226.450.0482015-03-30 11:09:14
37103LompeHork19.670.4673.972.5912017-12-11 20:48:05
3872Intrepidity26.034.5876.545.0632019-01-24 18:33:45
39394marinos394.297273.7342016-02-17 19:38:03
40125Twinky16.864.4157.226.8972017-10-10 16:22:37
41197ni67et9.653.7402.907.2722015-03-02 17:18:47
4220SpeedyGJ56.033.04414.070.8672019-03-31 21:33:53
43310Examinus2.642.4322.054.0182016-06-01 10:46:21
4482Dr_Flash24.257.36722.012.0332019-03-24 22:24:41
45259maen5.420.0001.294.0802017-01-16 21:07:08
46124DrOetker16.961.2287.311.5262013-11-14 21:11:36
47129domender1216.482.6038.533.3482019-03-30 19:10:22
48251Matsuo_Yoshitoki6.090.0001.658.8282014-11-11 12:49:28
49406Vimkie249.53545.3132012-08-07 18:26:50
5014Apollo1562.513.42023.924.7322019-03-16 20:08:10

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO9180.566.88851.324.092
2 DIG8174.878.728+2.99277.999.946+982
3 ONZ8160.299.981+2.00067.924.743+1.480
4 Frontpage9149.421.406+61.59850.717.202+18.619
5 VBL693.708.151+50.00032.560.002+16.977
6 CREW373.878.24620.815.656
7 MUZ264.947.0329.651.435
8 WGR360.362.69547.012.985
9 KLB626.163.17410.611.189
10 TVR224.532.17320.625.936
11 GAM419.435.2399.137.474
12 PTA215.787.2434.936.370
13 GC.2813.59395.230
12385
Biep!
pi_186003334
2 April 2019

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows1189+118.967.780.338+1.678.0607.773.354.892+686.359
2osu!5057.461.947.379+2.619.1252.910.170.126+951.556
3FOK!4366.167.280.708+643.3592.399.160.266+344.909
4Reddit4005.732.769.445+970.0852.924.574.580+408.607
5StepmaniaOnline2275.074.969.951+1.196.4481.060.874.499+358.175
6TeamLiquid2354.180.046.281+656.6502.666.050.693+372.725
7Kongregate2673.478.848.102+443.0141.670.449.951+217.915
8LUElinks2113.191.290.750+125.3641.526.760.615+110.772
9Klamm.de1653.043.743.964+293.8311.540.160.147+161.961
10OCN-Overclock.net3032.914.003.732+131.0381.521.661.855+53.110
1113371412.814.482.229+149.9701.481.071.267+65.893
12Hinnavaatlus1152.738.757.421+256.9901.426.284.492+111.228
13What.cd?1752.639.018.068+153.8951.110.005.360+46.899
14PolishTracker1452.531.660.939+176.9781.295.655.308+114.076
15UnofficialLinusTechTips2001.888.240.563+820.4081.244.836.401+374.832
16GAMEFORGEGAMES1031.804.195.438+369.158998.293.365+106.752
17Board8541.774.828.636+1.137.300612.932.711+221.253
18SwiftIRC851.672.956.181+84.812805.413.086+62.204
19KongregateElite821.467.959.558+164.977547.314.281+102.576
20FanfictionEnthusiasts871.393.474.625+245.169696.030.834+70.377


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer117.928.468+4.1594.065.8782019-04-02 23:44:51
2Omentuva114.143.15446.164.2672019-04-02 02:12:20
3Jo0Lz112.717.92432.396.8322019-03-07 11:27:12
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5KikiYushima93.832.298+30.98420.368.428+2.7302019-04-03 06:01:09
6Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
7Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
8jaapio198478.157.40016.977.9002019-03-25 21:36:49
9Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
10Phoef68.048.59927.566.3232019-03-16 11:33:50
11CF8765.258.000+24.00023.608.402+4.0682019-04-02 20:29:10
12commentator65.200.88926.046.5212019-04-01 13:57:16
13Programmeur62.747.83112.971.6932018-08-17 12:53:50
14Apollo1562.513.42023.924.7322019-03-16 20:08:10
15Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
16Jegorex56.900.11821.657.0292019-03-30 01:48:03
17DJMO56.626.9898.430.7722019-03-28 18:09:29
18Dviate56.321.085+50.00018.425.970+17.9692019-04-02 13:27:09
19ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
20SpeedyGJ56.033.04414.070.8672019-03-31 21:33:53
21TigerXtrm55.378.886+50.00014.698.181+13.3672019-04-02 20:44:35
22PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26DaFan43.611.33421.243.1702019-02-07 08:32:33
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29onlogisch42.333.61114.095.3532019-03-21 21:19:58
30BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
31Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
32Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34jhilverda41.061.2969.682.9162019-03-28 11:30:18
35Karina40.711.75012.030.0542019-03-24 12:24:49
36SwollyBoy39.600.00021.182.1952019-03-25 08:12:47
37p438.946.96625.760.1812019-03-28 17:21:42
38heywoodu38.922.7274.367.3562019-03-31 16:16:10
39DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
40gateway36.918.42515.390.8502018-12-23 09:49:34
41Ge4ce36.564.82831.920.6822019-03-24 10:13:40
42Sjowhan36.114.557+50.00021.258.049+60.1012019-04-02 22:08:08
43Messina35.825.00030.265.3472018-07-19 22:06:59
44Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
45maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
46Ebut35.061.7726.408.1022019-02-03 16:48:07
47SlechtValk34.873.694+2.93212.551.843+1.4462019-04-03 02:06:43
48Oktober34.806.552+4.0007.408.955+1.4492019-04-02 20:54:34
49VinceSTM34.745.84914.383.2952019-03-13 21:54:45
50SnIpA32.969.437+50.00011.631.162+14.3122019-04-02 11:50:09
23943
Biep!
pi_186003335

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
121TigerXtrm55.378.886+50.00014.698.181+13.3672019-04-02 20:44:35
282Dr_Flash24.307.367+50.00022.057.984+45.9512019-04-02 23:53:23
3296ijs_beer3.313.292+50.0001.941.220+36.0472019-04-02 17:23:16
4214+1IceDustbin8.494.714+50.0003.839.310+33.1322019-04-02 17:55:08
542Sjowhan36.114.557+50.00021.258.049+60.1012019-04-02 22:08:08
650SnIpA32.969.437+50.00011.631.162+14.3122019-04-02 11:50:09
718Dviate56.321.085+50.00018.425.970+17.9692019-04-02 13:27:09
8147Nizzno14.046.612+50.00012.038.090+7.1712019-04-02 17:46:51
9221pieterr947.927.298+50.0004.391.147+14.1062019-04-02 20:33:33
105KikiYushima93.832.298+30.98420.368.428+2.7302019-04-03 06:01:09
1111CF8765.258.000+24.00023.608.402+4.0682019-04-02 20:29:10
1266Malfoi27.900.235+20.00015.394.218+4.9242019-04-02 16:39:57
1351mufcie32.668.100+20.00018.361.105+19.8412019-04-02 16:46:24
14126dekkered16.844.624+16.8718.110.421+16.9232019-04-02 18:00:58
1520919hunter918.812.149+15.48412.353.723+25.6612019-04-02 19:54:49
16133Maginneke15.970.475+15.00027.520.264+5.4042019-04-02 16:59:08
17283Tocqueville3.715.111+13.0043.122.243+5.7942019-04-02 22:12:28
18116Party_P17.581.323+10.46110.184.456+5.6732019-04-02 16:00:13
1961LightLuke29.625.297+6.52513.225.780+1.9622019-04-02 22:15:03
201wonderer117.928.468+4.1594.065.8782019-04-02 23:44:51
2148Oktober34.806.552+4.0007.408.955+1.4492019-04-02 20:54:34
22329Nalyu1.898.116+3.9091.298.791+4.2882019-04-03 01:42:46
23331Nielske0131.796.410+3.598923.039+2.0232019-04-02 13:14:48
2447SlechtValk34.873.694+2.93212.551.843+1.4462019-04-03 02:06:43
25289timo833.535.699+2.4321.346.563+5672019-04-02 19:10:06
26262Jovatov5.250.000436.6602018-08-10 14:26:59
27232NJ7.343.8845.105.0732012-04-25 09:04:23
28372Schweppes768.552498.8602012-11-14 19:12:00
2922PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
3030BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
31311trollling2.584.7364.7782012-10-22 08:15:37
32273RhytmicalRemedy4.167.0841.430.9632014-01-29 18:59:58
334--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
34101svgamer20.096.4226.450.0482015-03-30 11:09:14
35358TheFastOne1.079.5061.099.6812018-02-16 11:42:31
3672Intrepidity26.034.5876.545.0632019-01-24 18:33:45
37103LompeHork19.670.4673.972.5912017-12-11 20:48:05
38125Twinky16.864.4157.226.8972017-10-10 16:22:37
39394marinos394.297273.7342016-02-17 19:38:03
4020SpeedyGJ56.033.04414.070.8672019-03-31 21:33:53
41197ni67et9.653.7402.907.2722015-03-02 17:18:47
42310Examinus2.642.4322.054.0182016-06-01 10:46:21
43124DrOetker16.961.2287.311.5262013-11-14 21:11:36
44259maen5.420.0001.294.0802017-01-16 21:07:08
45251Matsuo_Yoshitoki6.090.0001.658.8282014-11-11 12:49:28
46129domender1216.482.6038.533.3482019-03-30 19:10:22
4714Apollo1562.513.42023.924.7322019-03-16 20:08:10
48406Vimkie249.53545.3132012-08-07 18:26:50
49161Comgenie12.286.8851.408.0732013-03-09 14:12:25
50252hhenrieke6.034.5632.649.9162019-03-25 09:35:44

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO9180.616.888+50.00051.337.459+13.367
2 DIG8174.935.253+56.52578.016.014+16.068
3 ONZ8160.349.981+50.00067.939.055+14.312
4 Frontpage9149.434.410+13.00450.722.996+5.794
5 VBL693.708.15132.560.002
6 CREW373.878.24620.815.656
7 MUZ264.947.0329.651.435
8 WGR360.412.695+50.00047.020.156+7.171
9 KLB626.163.17410.611.189
10 TVR224.532.17320.625.936
11 GAM419.435.2399.137.474
12 PTA215.787.2434.936.370
13 GC.2813.59395.230
2331
Biep!
pi_186023999
3 April 2019

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118918.970.109.656+2.329.3187.774.359.921+1.005.029
2osu!5057.464.704.641+2.757.2622.910.921.333+751.207
3FOK!4366.168.013.844+733.1362.399.439.042+278.776
4Reddit4005.733.637.505+868.0602.925.353.272+778.692
5StepmaniaOnline2275.076.143.122+1.173.1711.061.149.971+275.472
6TeamLiquid2354.180.427.982+381.7012.666.233.378+182.685
7Kongregate2673.479.185.293+337.1911.670.618.354+168.403
8LUElinks2113.191.432.377+141.6271.526.872.516+111.901
9Klamm.de1653.043.927.508+183.5441.540.233.476+73.329
10OCN-Overclock.net3032.914.467.176+463.4441.521.888.211+226.356
1113371412.814.620.129+137.9001.481.103.584+32.317
12Hinnavaatlus1152.739.036.820+279.3991.426.411.318+126.826
13What.cd?1752.639.336.099+318.0311.110.314.479+309.119
14PolishTracker1452.531.817.245+156.3061.295.769.463+114.155
15UnofficialLinusTechTips2001.888.784.792+544.2291.245.113.775+277.374
16GAMEFORGEGAMES1031.804.201.009+5.571998.297.162+3.797
17Board8541.774.991.925+163.289612.959.590+26.879
18SwiftIRC851.673.003.717+47.536805.429.912+16.826
19KongregateElite821.468.080.399+120.841547.333.061+18.780
20FanfictionEnthusiasts871.393.597.252+122.627696.057.514+26.680


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer117.934.468+6.0004.065.8782019-04-03 22:05:21
2Omentuva114.193.154+50.00046.177.529+13.2622019-04-03 23:12:23
3Jo0Lz112.717.92432.396.8322019-03-07 11:27:12
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5KikiYushima93.903.617+71.31920.371.852+3.4242019-04-04 05:13:39
6Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
7Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
8jaapio198478.157.40016.977.9002019-03-25 21:36:49
9Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
10Phoef68.048.59927.566.3232019-03-16 11:33:50
11CF8765.288.000+30.00023.612.639+4.2372019-04-03 16:38:02
12commentator65.207.889+7.00026.048.954+2.4332019-04-03 16:10:02
13Programmeur62.747.83112.971.6932018-08-17 12:53:50
14Apollo1562.562.079+48.65923.934.600+9.8682019-04-03 18:26:07
15Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
16Jegorex56.900.11821.657.0292019-03-30 01:48:03
17DJMO56.626.9898.430.7722019-03-28 18:09:29
18Dviate56.321.08518.425.9702019-04-02 13:27:09
19ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
20SpeedyGJ56.033.04414.070.8672019-03-31 21:33:53
21TigerXtrm55.378.88614.698.1812019-04-02 20:44:35
22PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26DaFan43.611.33421.243.1702019-02-07 08:32:33
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29onlogisch42.333.61114.095.3532019-03-21 21:19:58
30BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
31Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
32Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34jhilverda41.111.296+50.0009.697.921+15.0052019-04-03 15:10:22
35Karina40.711.75012.030.0542019-03-24 12:24:49
36SwollyBoy39.600.00021.182.1952019-03-25 08:12:47
37p438.946.96625.760.1812019-03-28 17:21:42
38heywoodu38.922.7274.367.3562019-03-31 16:16:10
39DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
40gateway36.918.42515.390.8502018-12-23 09:49:34
41Ge4ce36.564.82831.920.6822019-03-24 10:13:40
42Sjowhan36.114.55721.258.0492019-04-02 22:08:08
43Messina35.825.00030.265.3472018-07-19 22:06:59
44Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
45maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
46Ebut35.061.7726.408.1022019-02-03 16:48:07
47SlechtValk34.879.932+6.23812.555.514+3.6712019-04-03 22:38:27
48Oktober34.807.552+1.0007.409.635+6802019-04-03 13:18:12
49VinceSTM34.795.849+50.00014.395.802+12.5072019-04-03 23:08:42
50SnIpA32.969.43711.631.1622019-04-02 11:50:09
2125
Biep!
pi_186024000

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
15KikiYushima93.903.617+71.31920.371.852+3.4242019-04-04 05:13:39
2135riku-san15.868.520+50.0006.684.873+37.4652019-04-03 16:21:39
349VinceSTM34.795.849+50.00014.395.802+12.5072019-04-03 23:08:42
4212+2IceDustbin8.544.714+50.0003.858.347+19.0372019-04-03 16:26:33
5121DrPhibes17.215.667+50.00013.406.444+50.4362019-04-03 16:00:42
62Omentuva114.193.154+50.00046.177.529+13.2622019-04-03 23:12:23
734jhilverda41.111.296+50.0009.697.921+15.0052019-04-03 15:10:22
878DirkZz25.096.585+50.0009.621.589+17.9792019-04-03 16:37:56
9122superworm17.192.683+50.0004.090.051+11.4802019-04-03 21:58:21
10375+7Dearest650.000+50.000122.384+8.8902019-04-03 18:41:50
1114Apollo1562.562.079+48.65923.934.600+9.8682019-04-03 18:26:07
1211CF8765.288.000+30.00023.612.639+4.2372019-04-03 16:38:02
13248dimmak6.500.427+16.9133.083.971+5.6312019-04-03 07:30:17
14133Maginneke15.985.475+15.00027.524.165+3.9012019-04-03 16:58:54
1587trainfreak23.211.749+12.9936.406.658+2.5912019-04-03 20:17:12
16115+1Party_P17.592.537+11.21410.188.812+4.3562019-04-03 16:00:59
1766Malfoi27.910.235+10.00015.396.963+2.7452019-04-03 17:16:53
1851mufcie32.678.100+10.00018.365.486+4.3812019-04-03 09:36:23
19283Tocqueville3.724.783+9.6723.128.948+6.7052019-04-03 20:02:14
2012commentator65.207.889+7.00026.048.954+2.4332019-04-03 16:10:02
21126dekkered16.850.979+6.3558.118.610+8.1892019-04-03 18:00:59
2247SlechtValk34.879.932+6.23812.555.514+3.6712019-04-03 22:38:27
231wonderer117.934.468+6.0004.065.8782019-04-03 22:05:21
24329Nalyu1.903.688+5.5721.306.493+7.7022019-04-04 02:49:03
25331Nielske0131.800.884+4.474925.416+2.3772019-04-03 11:16:05
2690johne122.757.636+4.3506.426.643+4782019-04-03 20:00:28
2754Lafyno31.324.440+2.2137.367.006+3.4872019-04-03 22:33:35
28208+119hunter918.814.011+1.86212.367.966+14.2432019-04-03 23:15:26
29289timo833.536.915+1.2161.347.272+7092019-04-03 22:54:38
3065Mr.Furyian27.960.113+1.08619.276.104+9072019-04-04 02:00:22
3148Oktober34.807.552+1.0007.409.635+6802019-04-03 13:18:12
3282Dr_Flash24.307.36722.057.9842019-04-02 23:53:23
33262Jovatov5.250.000436.6602018-08-10 14:26:59
34124DrOetker16.961.2287.311.5262013-11-14 21:11:36
35372Schweppes768.552498.8602012-11-14 19:12:00
36251Matsuo_Yoshitoki6.090.0001.658.8282014-11-11 12:49:28
37311trollling2.584.7364.7782012-10-22 08:15:37
38273RhytmicalRemedy4.167.0841.430.9632014-01-29 18:59:58
39161Comgenie12.286.8851.408.0732013-03-09 14:12:25
40196ILCILA9.658.2132.798.6362012-05-18 13:22:25
41358TheFastOne1.079.5061.099.6812018-02-16 11:42:31
42103LompeHork19.670.4673.972.5912017-12-11 20:48:05
4321TigerXtrm55.378.88614.698.1812019-04-02 20:44:35
44232NJ7.343.8845.105.0732012-04-25 09:04:23
45394marinos394.297273.7342016-02-17 19:38:03
46197ni67et9.653.7402.907.2722015-03-02 17:18:47
4722PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
4830BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
49310Examinus2.642.4322.054.0182016-06-01 10:46:21
50259maen5.420.0001.294.0802017-01-16 21:07:08

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO9180.616.88851.337.459
2 DIG8175.000.825+65.57278.031.513+15.499
3 ONZ8160.356.981+7.00067.941.488+2.433
4 Frontpage9149.494.082+59.67250.741.181+18.185
5 VBL693.758.151+50.00032.577.981+17.979
6 CREW373.878.24620.815.656
7 MUZ264.947.0329.651.435
8 WGR360.412.69547.020.156
9 KLB626.163.17410.611.189
10 TVR224.532.17320.625.936
11 GAM419.435.2399.137.474
12 PTA215.787.2434.936.370
13 GC.2813.59395.230
6931
Biep!
  vrijdag 5 april 2019 @ 06:42:27 #26
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_186043539
4 April 2019

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118918.972.126.538+2.016.8827.775.016.913+656.992
2osu!5057.467.158.383+2.453.7422.912.007.364+1.086.031
3FOK!4366.168.764.079+750.2352.399.673.538+234.496
4Reddit4005.734.300.838+663.3332.925.665.892+312.620
5StepmaniaOnline2275.077.374.567+1.231.4451.061.488.100+338.129
6TeamLiquid2354.180.881.252+453.2702.666.403.199+169.821
7Kongregate2673.479.686.226+500.9331.671.492.568+874.214
8LUElinks2113.191.567.105+134.7281.526.921.098+48.582
9Klamm.de1653.044.283.228+355.7201.540.319.899+86.423
10OCN-Overclock.net3032.914.801.752+334.5761.522.067.022+178.811
1113371412.814.720.801+100.6721.481.166.566+62.982
12Hinnavaatlus1152.739.195.320+158.5001.426.480.084+68.766
13What.cd?1752.639.543.511+207.4121.110.438.334+123.855
14PolishTracker1452.531.945.147+127.9021.295.816.389+46.926
15UnofficialLinusTechTips2001.889.480.272+695.4801.245.402.772+288.997
16GAMEFORGEGAMES1031.804.281.699+80.690998.317.708+20.546
17Board8541.775.024.998+33.073612.968.157+8.567
18SwiftIRC851.673.195.402+191.685805.498.077+68.165
19KongregateElite821.468.293.178+212.779547.377.938+44.877
20FanfictionEnthusiasts871.393.738.358+141.106696.089.126+31.612


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer117.939.838+5.3704.065.8782019-04-05 00:19:50
2Omentuva114.193.15446.177.5292019-04-03 23:12:23
3Jo0Lz112.717.92432.396.8322019-03-07 11:27:12
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5KikiYushima93.941.299+37.68220.373.693+1.8412019-04-05 05:25:20
6Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
7Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
8jaapio198478.157.40016.977.9002019-03-25 21:36:49
9Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
10Phoef68.048.59927.566.3232019-03-16 11:33:50
11CF8765.333.000+45.00023.617.053+4.4142019-04-04 17:03:50
12commentator65.210.889+3.00026.050.948+1.9942019-04-04 12:24:03
13Programmeur62.747.83112.971.6932018-08-17 12:53:50
14Apollo1562.569.345+7.26623.937.424+2.8242019-04-04 21:54:27
15Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
16Jegorex56.950.118+50.00021.681.410+24.3812019-04-04 20:42:04
17DJMO56.676.989+50.0008.437.185+6.4132019-04-04 09:15:17
18Dviate56.321.08518.425.9702019-04-02 13:27:09
19ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
20SpeedyGJ56.033.04414.070.8672019-03-31 21:33:53
21TigerXtrm55.378.88614.698.1812019-04-02 20:44:35
22PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26DaFan43.611.33421.243.1702019-02-07 08:32:33
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28+1onlogisch42.383.611+50.00014.105.071+9.7182019-04-04 19:32:01
29-1stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
30BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
31Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
32Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34jhilverda41.111.2969.697.9212019-04-03 15:10:22
35Karina40.711.75012.030.0542019-03-24 12:24:49
36SwollyBoy39.600.00021.182.1952019-03-25 08:12:47
37p438.946.96625.760.1812019-03-28 17:21:42
38heywoodu38.922.7274.367.3562019-03-31 16:16:10
39DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
40gateway36.918.42515.390.8502018-12-23 09:49:34
41Ge4ce36.564.82831.920.6822019-03-24 10:13:40
42Sjowhan36.114.55721.258.0492019-04-02 22:08:08
43Messina35.825.00030.265.3472018-07-19 22:06:59
44Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
45maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
46Ebut35.061.7726.408.1022019-02-03 16:48:07
47SlechtValk34.885.212+5.28012.560.456+4.9422019-04-05 04:15:46
48Oktober34.808.552+1.0007.410.242+6072019-04-04 07:13:26
49VinceSTM34.795.84914.395.8022019-04-03 23:08:42
50SnIpA32.969.43711.631.1622019-04-02 11:50:09
4914
Biep!
  vrijdag 5 april 2019 @ 06:42:38 #27
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_186043540

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
185+1Drizzt23.472.775+100.0007.795.601+28.9282019-04-04 15:06:48
217DJMO56.676.989+50.0008.437.185+6.4132019-04-04 09:15:17
328+1onlogisch42.383.611+50.00014.105.071+9.7182019-04-04 19:32:01
416Jegorex56.950.118+50.00021.681.410+24.3812019-04-04 20:42:04
5168Chaos-Zero12.056.850+50.0004.015.131+9.8562019-04-04 10:55:19
680+1Pino11224.559.413+50.00011.167.604+33.1522019-04-04 10:29:47
797BootVluchteling21.018.529+50.0007.038.512+9.1612019-04-04 19:21:21
875Posergoth666725.617.379+50.00011.487.605+27.8742019-04-04 16:45:40
9147Nizzno14.096.612+50.00012.044.952+6.8622019-04-04 11:24:27
1011CF8765.333.000+45.00023.617.053+4.4142019-04-04 17:03:50
115KikiYushima93.941.299+37.68220.373.693+1.8412019-04-05 05:25:20
1290johne122.788.071+30.4356.437.765+11.1222019-04-04 15:12:32
13346+1nostra-NL1.391.981+22.840464.884+6.3672019-04-04 16:03:29
1466Malfoi27.930.235+20.00015.403.148+6.1852019-04-04 20:50:56
15248dimmak6.519.499+19.0723.090.096+6.1252019-04-04 07:32:11
16283Tocqueville3.740.577+15.7943.135.488+6.5402019-04-04 21:22:56
1751mufcie32.688.100+10.00018.368.545+3.0592019-04-04 12:13:37
18331Nielske0131.810.619+9.735930.376+4.9602019-04-05 06:25:50
1961LightLuke29.633.600+8.30313.227.959+2.1792019-04-04 22:18:19
2014Apollo1562.569.345+7.26623.937.424+2.8242019-04-04 21:54:27
211wonderer117.939.838+5.3704.065.8782019-04-05 00:19:50
2247SlechtValk34.885.212+5.28012.560.456+4.9422019-04-05 04:15:46
23133Maginneke15.989.669+4.19427.530.399+6.2342019-04-04 10:56:01
2412commentator65.210.889+3.00026.050.948+1.9942019-04-04 12:24:03
2520819hunter918.816.035+2.02412.371.348+3.3822019-04-04 20:09:54
26329Nalyu1.905.624+1.9361.311.101+4.6082019-04-05 02:33:37
27115Party_P17.593.841+1.30410.189.580+7682019-04-04 16:00:14
2848Oktober34.808.552+1.0007.410.242+6072019-04-04 07:13:26
29129domender1216.482.6038.533.3482019-03-30 19:10:22
3022PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
31406Vimkie249.53545.3132012-08-07 18:26:50
3230BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
33252hhenrieke6.034.5632.649.9162019-03-25 09:35:44
344--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
35264AgedeO4.935.0172.274.5882014-02-27 16:20:10
36101svgamer20.096.4226.450.0482015-03-30 11:09:14
3772Intrepidity26.034.5876.545.0632019-01-24 18:33:45
38262Jovatov5.250.000436.6602018-08-10 14:26:59
39372Schweppes768.552498.8602012-11-14 19:12:00
40125Twinky16.864.4157.226.8972017-10-10 16:22:37
4120SpeedyGJ56.033.04414.070.8672019-03-31 21:33:53
42311trollling2.584.7364.7782012-10-22 08:15:37
4382Dr_Flash24.307.36722.057.9842019-04-02 23:53:23
44273RhytmicalRemedy4.167.0841.430.9632014-01-29 18:59:58
45124DrOetker16.961.2287.311.5262013-11-14 21:11:36
46358TheFastOne1.079.5061.099.6812018-02-16 11:42:31
47251Matsuo_Yoshitoki6.090.0001.658.8282014-11-11 12:49:28
48103LompeHork19.670.4673.972.5912017-12-11 20:48:05
49394marinos394.297273.7342016-02-17 19:38:03
50161Comgenie12.286.8851.408.0732013-03-09 14:12:25

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO9180.666.888+50.00051.370.611+33.152
2 DIG8175.035.466+34.64178.042.641+11.128
3 ONZ8160.359.981+3.00067.943.482+1.994
4 Frontpage9149.509.876+15.79450.747.721+6.540
5 VBL693.908.151+150.00032.616.627+38.646
6 CREW373.928.246+50.00020.822.069+6.413
7 MUZ264.947.0329.651.435
8 WGR360.462.695+50.00047.027.018+6.862
9 KLB626.163.17410.611.189
10 TVR224.532.17320.625.936
11 GAM419.435.2399.137.474
12 PTA215.787.2434.936.370
13 GC.2813.59395.230
20650
Biep!
pi_186062592
5 April 2019

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118918.974.125.950+1.999.4127.775.879.791+862.878
2osu!506+17.473.715.735+6.557.3522.914.472.392+2.465.028
3FOK!4366.169.489.440+725.3612.399.974.134+300.596
4Reddit401+15.811.903.358+77.602.5202.979.560.891+53.894.999
5StepmaniaOnline2275.079.120.730+1.746.1631.061.683.066+194.966
6TeamLiquid2354.181.295.534+414.2822.666.552.414+149.215
7Kongregate2673.480.299.310+613.0841.671.771.912+279.344
8LUElinks2113.191.626.653+59.5481.526.953.651+32.553
9Klamm.de1653.045.033.910+750.6821.540.542.221+222.322
10OCN-Overclock.net3032.915.120.028+318.2761.522.260.521+193.499
1113371412.815.203.500+482.6991.481.437.273+270.707
12Hinnavaatlus1152.739.396.999+201.6791.426.567.014+86.930
13What.cd?1752.639.798.709+255.1981.110.644.174+205.840
14PolishTracker1452.532.008.002+62.8551.295.872.909+56.520
15UnofficialLinusTechTips2001.890.023.831+543.5591.245.636.562+233.790
16GAMEFORGEGAMES1031.804.336.254+54.555998.338.942+21.234
17Board8541.775.142.998+118.000612.983.077+14.920
18SwiftIRC851.673.230.532+35.130805.513.526+15.449
19KongregateElite821.468.607.243+314.065547.606.748+228.810
20FanfictionEnthusiasts871.393.898.117+159.759696.127.641+38.515


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer117.944.838+5.0004.065.8782019-04-06 01:08:30
2Omentuva114.243.154+50.00046.195.622+18.0932019-04-06 01:08:42
3Jo0Lz112.717.92432.396.8322019-03-07 11:27:12
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5KikiYushima93.977.328+36.02920.376.726+3.0332019-04-06 04:51:59
6Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
7Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
8jaapio198478.157.40016.977.9002019-03-25 21:36:49
9Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
10Phoef68.048.59927.566.3232019-03-16 11:33:50
11CF8765.368.000+35.00023.620.807+3.7542019-04-05 14:45:44
12commentator65.265.889+55.00026.087.353+36.4052019-04-05 19:38:52
13Programmeur62.747.83112.971.6932018-08-17 12:53:50
14Apollo1562.569.34523.937.4242019-04-04 21:54:27
15Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
16Jegorex56.950.11821.681.4102019-04-04 20:42:04
17DJMO56.696.943+19.9548.439.565+2.3802019-04-05 11:00:31
18Dviate56.321.08518.425.9702019-04-02 13:27:09
19ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
20SpeedyGJ56.083.044+50.00014.073.427+2.5602019-04-05 20:54:19
21TigerXtrm55.378.88614.698.1812019-04-02 20:44:35
22PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26DaFan43.611.33421.243.1702019-02-07 08:32:33
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28onlogisch42.383.61114.105.0712019-04-04 19:32:01
29stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
30BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
31Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
32Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34jhilverda41.111.2969.697.9212019-04-03 15:10:22
35Karina40.711.75012.030.0542019-03-24 12:24:49
36SwollyBoy39.700.000+100.00021.228.060+45.8652019-04-05 09:16:36
37p438.946.96625.760.1812019-03-28 17:21:42
38heywoodu38.922.7274.367.3562019-03-31 16:16:10
39DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
40gateway36.918.42515.390.8502018-12-23 09:49:34
41Ge4ce36.564.82831.920.6822019-03-24 10:13:40
42Sjowhan36.114.55721.258.0492019-04-02 22:08:08
43Messina35.825.00030.265.3472018-07-19 22:06:59
44Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
45maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
46Ebut35.061.7726.408.1022019-02-03 16:48:07
47SlechtValk34.892.803+7.59112.562.083+1.6272019-04-05 21:51:20
48Oktober34.809.133+5817.411.242+1.0002019-04-05 22:02:04
49VinceSTM34.795.84914.395.8022019-04-03 23:08:42
50SnIpA32.969.43711.631.1622019-04-02 11:50:09
5424
Biep!
pi_186062593

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
136SwollyBoy39.700.000+100.00021.228.060+45.8652019-04-05 09:16:36
212commentator65.265.889+55.00026.087.353+36.4052019-04-05 19:38:52
320SpeedyGJ56.083.044+50.00014.073.427+2.5602019-04-05 20:54:19
4128+1domender1216.532.603+50.0008.597.119+63.7712019-04-05 17:07:01
5164+2TWP12.159.452+50.0002.333.889+16.3122019-04-05 11:55:37
6185+1DutchGrounds10.495.790+50.0005.597.546+27.4602019-04-05 20:38:07
72Omentuva114.243.154+50.00046.195.622+18.0932019-04-06 01:08:42
8284+3DerRabbit3.610.867+50.0001.009.626+18.6502019-04-05 20:27:47
9147Nizzno14.146.612+50.00012.051.169+6.2172019-04-05 22:33:26
105KikiYushima93.977.328+36.02920.376.726+3.0332019-04-06 04:51:59
1111CF8765.368.000+35.00023.620.807+3.7542019-04-05 14:45:44
12125+1dekkered16.872.928+21.9498.136.879+18.2692019-04-05 18:00:17
1366Malfoi27.950.235+20.00015.407.556+4.4082019-04-05 14:41:01
1417DJMO56.696.943+19.9548.439.565+2.3802019-04-05 11:00:31
15283Tocqueville3.757.712+17.1353.140.757+5.2692019-04-05 20:31:00
1690johne122.805.183+17.1126.444.289+6.5242019-04-05 17:29:21
17248dimmak6.534.745+15.2463.095.967+5.8712019-04-05 07:12:07
18115Party_P17.602.890+9.04910.191.869+2.2892019-04-05 16:00:07
1947SlechtValk34.892.803+7.59112.562.083+1.6272019-04-05 21:51:20
20331Nielske0131.816.626+6.007931.992+1.6162019-04-05 15:48:19
21133Maginneke15.994.669+5.00027.533.974+3.5752019-04-05 10:29:13
221wonderer117.944.838+5.0004.065.8782019-04-06 01:08:30
23329Nalyu1.908.247+2.6231.316.114+5.0132019-04-06 01:09:44
2461LightLuke29.635.685+2.08513.228.594+6352019-04-05 19:36:26
2548Oktober34.809.133+5817.411.242+1.0002019-04-05 22:02:04
26161Comgenie12.286.8851.408.0732013-03-09 14:12:25
27264AgedeO4.935.0172.274.5882014-02-27 16:20:10
28196ILCILA9.658.2132.798.6362012-05-18 13:22:25
29262Jovatov5.250.000436.6602018-08-10 14:26:59
3021TigerXtrm55.378.88614.698.1812019-04-02 20:44:35
31372Schweppes768.552498.8602012-11-14 19:12:00
32232NJ7.343.8845.105.0732012-04-25 09:04:23
3322PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
34311trollling2.584.7364.7782012-10-22 08:15:37
3530BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
36273RhytmicalRemedy4.167.0841.430.9632014-01-29 18:59:58
374--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
38358TheFastOne1.079.5061.099.6812018-02-16 11:42:31
39101svgamer20.096.4226.450.0482015-03-30 11:09:14
40103LompeHork19.670.4673.972.5912017-12-11 20:48:05
4172Intrepidity26.034.5876.545.0632019-01-24 18:33:45
42394marinos394.297273.7342016-02-17 19:38:03
43126-1Twinky16.864.4157.226.8972017-10-10 16:22:37
44197ni67et9.653.7402.907.2722015-03-02 17:18:47
45310Examinus2.642.4322.054.0182016-06-01 10:46:21
4682Dr_Flash24.307.36722.057.9842019-04-02 23:53:23
47259maen5.420.0001.294.0802017-01-16 21:07:08
48124DrOetker16.961.2287.311.5262013-11-14 21:11:36
49251Matsuo_Yoshitoki6.090.0001.658.8282014-11-11 12:49:28
50406Vimkie249.53545.3132012-08-07 18:26:50

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO9180.666.88851.370.611
2 DIG8175.152.797+117.33178.095.012+52.371
3 ONZ8160.414.981+55.00067.979.887+36.405
4 Frontpage9149.527.011+17.13550.752.990+5.269
5 VBL693.908.15132.616.627
6 CREW373.948.200+19.95420.824.449+2.380
7 MUZ264.947.0329.651.435
8 WGR360.512.695+50.00047.033.235+6.217
9 KLB626.163.17410.611.189
10 TVR224.532.17320.625.936
11 GAM419.435.2399.137.474
12 PTA215.787.2434.936.370
13 GC.2813.59395.230
239
Biep!
  zondag 7 april 2019 @ 06:42:13 #30
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_186077948
6 April 2019

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118918.975.545.781+1.419.8317.776.612.791+733.000
2osu!5067.477.003.422+3.287.6872.915.288.598+816.206
3FOK!4366.169.842.395+352.9552.400.050.245+76.111
4Reddit4015.812.646.581+743.2232.979.990.046+429.155
5StepmaniaOnline2275.080.700.244+1.579.5141.062.038.725+355.659
6TeamLiquid2354.181.584.330+288.7962.666.761.176+208.762
7Kongregate2673.480.763.631+464.3211.671.975.850+203.938
8LUElinks2113.191.700.313+73.6601.526.994.919+41.268
9Klamm.de1653.045.144.698+110.7881.540.620.790+78.569
10OCN-Overclock.net3032.915.447.088+327.0601.522.405.935+145.414
1113371412.815.992.691+789.1911.481.748.046+310.773
12Hinnavaatlus1152.739.595.133+198.1341.426.694.246+127.232
13What.cd?1752.639.925.252+126.5431.110.682.829+38.655
14PolishTracker1452.532.222.363+214.3611.295.985.261+112.352
15UnofficialLinusTechTips2001.890.609.518+585.6871.245.885.565+249.003
16GAMEFORGEGAMES1031.804.420.421+84.167998.383.227+44.285
17Board8541.775.144.998+2.000612.984.443+1.366
18SwiftIRC851.673.288.747+58.215805.520.468+6.942
19KongregateElite821.468.709.486+102.243547.623.987+17.239
20FanfictionEnthusiasts871.393.988.117+90.000696.163.213+35.572


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer117.947.612+2.7744.065.8782019-04-06 20:32:33
2Omentuva114.293.154+50.00046.200.872+5.2502019-04-07 02:55:40
3Jo0Lz112.717.92432.396.8322019-03-07 11:27:12
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5KikiYushima94.030.834+53.50620.379.045+2.3192019-04-07 05:01:26
6Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
7Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
8jaapio198478.157.40016.977.9002019-03-25 21:36:49
9Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
10Phoef68.048.59927.566.3232019-03-16 11:33:50
11CF8765.372.000+4.00023.621.304+4972019-04-06 13:54:38
12commentator65.265.88926.087.3532019-04-06 21:46:47
13Programmeur62.747.83112.971.6932018-08-17 12:53:50
14Apollo1562.569.34523.937.4242019-04-04 21:54:27
15Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
16Jegorex56.950.11821.681.4102019-04-04 20:42:04
17DJMO56.696.9438.439.5652019-04-05 11:00:31
18Dviate56.321.08518.425.9702019-04-02 13:27:09
19ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
20SpeedyGJ56.163.798+80.75414.088.422+14.9952019-04-06 09:51:16
21TigerXtrm55.378.88614.698.1812019-04-02 20:44:35
22PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26DaFan43.611.33421.243.1702019-02-07 08:32:33
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28onlogisch42.383.61114.105.0712019-04-04 19:32:01
29stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
30BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
31Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
32Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34jhilverda41.111.2969.697.9212019-04-03 15:10:22
35Karina40.711.75012.030.0542019-03-24 12:24:49
36SwollyBoy39.700.00021.228.0602019-04-05 09:16:36
37p438.946.96625.760.1812019-03-28 17:21:42
38heywoodu38.922.7274.367.3562019-03-31 16:16:10
39DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
40gateway36.918.42515.390.8502018-12-23 09:49:34
41Ge4ce36.569.828+5.00031.926.004+5.3222019-04-06 18:19:38
42Sjowhan36.114.55721.258.0492019-04-02 22:08:08
43Messina35.825.00030.265.3472018-07-19 22:06:59
44Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
45maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
46Ebut35.061.7726.408.1022019-02-03 16:48:07
47SlechtValk34.907.580+14.77712.564.623+2.5402019-04-06 23:55:28
48Oktober34.811.133+2.0007.411.784+5422019-04-06 22:46:05
49VinceSTM34.795.84914.395.8022019-04-03 23:08:42
50SnIpA32.969.43711.631.1622019-04-02 11:50:09
1873
Biep!
  zondag 7 april 2019 @ 06:42:25 #31
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_186077949

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
120SpeedyGJ56.163.798+80.75414.088.422+14.9952019-04-06 09:51:16
25KikiYushima94.030.834+53.50620.379.045+2.3192019-04-07 05:01:26
32Omentuva114.293.154+50.00046.200.872+5.2502019-04-07 02:55:40
4374+1Dearest700.000+50.000126.149+3.7652019-04-06 21:15:03
5125dekkered16.910.418+37.4908.146.508+9.6292019-04-07 01:57:18
6223leonn7.812.171+25.5983.388.118+2.2652019-04-06 17:41:55
747SlechtValk34.907.580+14.77712.564.623+2.5402019-04-06 23:55:28
8283Tocqueville3.766.891+9.1793.143.771+3.0142019-04-06 17:37:40
960+1LightLuke29.640.887+5.20213.230.611+2.0172019-04-06 09:09:53
1041Ge4ce36.569.828+5.00031.926.004+5.3222019-04-06 18:19:38
11329Nalyu1.913.187+4.9401.322.704+6.5902019-04-07 03:26:02
1220819hunter918.820.598+4.56312.379.517+8.1692019-04-06 13:08:42
1311CF8765.372.000+4.00023.621.304+4972019-04-06 13:54:38
141wonderer117.947.612+2.7744.065.8782019-04-06 20:32:33
1565Mr.Furyian27.962.549+2.43619.284.330+8.2262019-04-06 22:32:05
1648Oktober34.811.133+2.0007.411.784+5422019-04-06 22:46:05
1754Lafyno31.325.176+7367.367.977+9712019-04-06 21:33:59
18161Comgenie12.286.8851.408.0732013-03-09 14:12:25
19273RhytmicalRemedy4.167.0841.430.9632014-01-29 18:59:58
20196ILCILA9.658.2132.798.6362012-05-18 13:22:25
21358TheFastOne1.079.5061.099.6812018-02-16 11:42:31
2221TigerXtrm55.378.88614.698.1812019-04-02 20:44:35
23103LompeHork19.670.4673.972.5912017-12-11 20:48:05
24232NJ7.343.8845.105.0732012-04-25 09:04:23
25394marinos394.297273.7342016-02-17 19:38:03
2622PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
27197ni67et9.653.7402.907.2722015-03-02 17:18:47
2830BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
29310Examinus2.642.4322.054.0182016-06-01 10:46:21
304--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
31259maen5.420.0001.294.0802017-01-16 21:07:08
32101svgamer20.096.4226.450.0482015-03-30 11:09:14
3372Intrepidity26.034.5876.545.0632019-01-24 18:33:45
34128domender1216.532.6038.597.1192019-04-05 17:07:01
35406Vimkie249.53545.3132012-08-07 18:26:50
36126Twinky16.864.4157.226.8972017-10-10 16:22:37
37252hhenrieke6.034.5632.649.9162019-03-25 09:35:44
38264AgedeO4.935.0172.274.5882014-02-27 16:20:10
3982Dr_Flash24.307.36722.057.9842019-04-02 23:53:23
40124DrOetker16.961.2287.311.5262013-11-14 21:11:36
41262Jovatov5.250.000436.6602018-08-10 14:26:59
42372Schweppes768.552498.8602012-11-14 19:12:00
43251Matsuo_Yoshitoki6.090.0001.658.8282014-11-11 12:49:28
4414Apollo1562.569.34523.937.4242019-04-04 21:54:27
45311trollling2.584.7364.7782012-10-22 08:15:37
46135riku-san15.868.5206.684.8732019-04-03 16:21:39
47362Vinniiee1.025.813250.5142013-09-22 17:40:09
48166Bowilde12.132.7515.433.8392012-12-15 15:03:07
49155Spongerobie12.805.9985.715.2002019-02-04 13:53:44
5061-1Xuavis29.639.91010.963.5922013-11-26 10:31:55

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO9180.666.88851.370.611
2 DIG8175.157.999+5.20278.097.029+2.017
3 ONZ8160.414.98167.979.887
4 Frontpage9149.536.190+9.17950.756.004+3.014
5 VBL693.908.15132.616.627
6 CREW373.948.20020.824.449
7 MUZ264.947.0329.651.435
8 WGR360.512.69547.033.235
9 KLB626.163.17410.611.189
10 TVR224.532.17320.625.936
11 GAM419.435.2399.137.474
12 PTA215.787.2434.936.370
13 GC.2813.59395.230
15973
Biep!
  maandag 8 april 2019 @ 06:42:07 #32
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_186096316
7 April 2019

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118918.976.743.066+1.197.2857.777.362.334+749.543
2osu!5067.480.316.503+3.313.0812.916.303.929+1.015.331
3FOK!4366.170.576.541+734.1462.400.252.404+202.159
4Reddit4015.813.846.993+1.200.4122.980.862.708+872.662
5StepmaniaOnline2275.082.312.344+1.612.1001.062.485.324+446.599
6TeamLiquid2354.181.969.491+385.1612.666.920.796+159.620
7Kongregate2673.481.441.610+677.9791.672.230.141+254.291
8LUElinks2113.191.827.563+127.2501.527.097.648+102.729
9Klamm.de1653.045.348.157+203.4591.540.726.036+105.246
10OCN-Overclock.net3032.915.921.146+474.0581.522.538.145+132.210
1113371412.816.118.054+125.3631.481.806.902+58.856
12Hinnavaatlus1152.739.792.795+197.6621.426.957.056+262.810
13What.cd?1752.640.138.138+212.8861.110.939.254+256.425
14PolishTracker1452.532.299.141+76.7781.296.043.489+58.228
15UnofficialLinusTechTips2001.891.428.160+818.6421.246.277.374+391.809
16GAMEFORGEGAMES1031.804.529.686+109.265998.434.447+51.220
17Board8541.775.300.998+156.000613.000.612+16.169
18SwiftIRC851.673.506.952+218.205805.618.843+98.375
19KongregateElite821.468.950.042+240.556547.849.557+225.570
20FanfictionEnthusiasts871.394.058.117+70.000696.233.273+70.060


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer117.947.6124.065.8782019-04-06 20:32:33
2Omentuva114.293.15446.200.8722019-04-07 02:55:40
3Jo0Lz112.717.92432.396.8322019-03-07 11:27:12
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5KikiYushima94.080.914+50.08020.380.727+1.6822019-04-08 05:50:04
6Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
7Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
8jaapio198478.157.40016.977.9002019-03-25 21:36:49
9Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
10Phoef68.048.59927.566.3232019-03-16 11:33:50
11CF8765.372.00023.621.3042019-04-06 13:54:38
12commentator65.265.88926.087.3532019-04-06 21:46:47
13Programmeur62.747.83112.971.6932018-08-17 12:53:50
14Apollo1562.619.345+50.00023.955.384+17.9602019-04-08 00:02:44
15Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
16Jegorex56.950.11821.681.4102019-04-04 20:42:04
17DJMO56.696.9438.439.5652019-04-05 11:00:31
18Dviate56.321.08518.425.9702019-04-02 13:27:09
19ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
20SpeedyGJ56.163.79814.088.4222019-04-06 09:51:16
21TigerXtrm55.378.88614.698.1812019-04-02 20:44:35
22PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26DaFan43.611.33421.243.1702019-02-07 08:32:33
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28onlogisch42.383.61114.105.0712019-04-04 19:32:01
29stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
30BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
31Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
32Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34jhilverda41.111.2969.697.9212019-04-03 15:10:22
35Karina40.711.75012.030.0542019-03-24 12:24:49
36SwollyBoy39.700.00021.228.0602019-04-05 09:16:36
37+1heywoodu39.122.727+200.0004.392.364+25.0082019-04-07 08:21:06
38-1p438.946.96625.760.1812019-03-28 17:21:42
39DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
40gateway36.918.42515.390.8502018-12-23 09:49:34
41Ge4ce36.569.82831.926.0042019-04-06 18:19:38
42Sjowhan36.114.55721.258.0492019-04-02 22:08:08
43Messina35.825.00030.265.3472018-07-19 22:06:59
44Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
45maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
46Ebut35.061.7726.408.1022019-02-03 16:48:07
47SlechtValk34.922.473+14.89312.568.003+3.3802019-04-07 23:57:14
48+1VinceSTM34.845.849+50.00014.405.128+9.3262019-04-07 10:44:50
49-1Oktober34.812.133+1.0007.412.290+5062019-04-07 16:45:02
50SnIpA33.019.437+50.00011.646.665+15.5032019-04-07 17:54:37
22597
Biep!
  maandag 8 april 2019 @ 06:42:19 #33
151441 SlariBot
Biep biep!
pi_186096318

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
137+1heywoodu39.122.727+200.0004.392.364+25.0082019-04-07 08:21:06
260LightLuke29.747.691+106.80413.271.120+40.5092019-04-07 10:17:13
35KikiYushima94.080.914+50.08020.380.727+1.6822019-04-08 05:50:04
414Apollo1562.619.345+50.00023.955.384+17.9602019-04-08 00:02:44
5334+1DaMook1.760.397+50.000522.426+8.3452019-04-07 10:30:55
648+1VinceSTM34.845.849+50.00014.405.128+9.3262019-04-07 10:44:50
796+1BootVluchteling21.068.529+50.0007.047.321+8.8092019-04-07 11:54:33
850SnIpA33.019.437+50.00011.646.665+15.5032019-04-07 17:54:37
9121+1superworm17.242.683+50.0004.102.143+12.0922019-04-07 20:26:37
1070Lloris9226.345.516+35.42411.670.582+35.1392019-04-07 21:00:56
1147SlechtValk34.922.473+14.89312.568.003+3.3802019-04-07 23:57:14
12125dekkered16.924.096+13.6788.153.846+7.3382019-04-08 01:37:19
1386hole198823.404.170+10.00020.130.610+11.4282019-04-07 21:17:10
1449-1Oktober34.812.133+1.0007.412.290+5062019-04-07 16:45:02
1565Mr.Furyian27.963.539+99019.286.036+1.7062019-04-08 01:51:34
16329Nalyu1.913.873+6861.325.047+2.3432019-04-07 22:00:06
17289timo833.537.506+5911.348.357+1.0852019-04-07 17:41:44
18161Comgenie12.286.8851.408.0732013-03-09 14:12:25
19264AgedeO4.935.0172.274.5882014-02-27 16:20:10
20196ILCILA9.658.2132.798.6362012-05-18 13:22:25
21262Jovatov5.250.000436.6602018-08-10 14:26:59
2221TigerXtrm55.378.88614.698.1812019-04-02 20:44:35
23372Schweppes768.552498.8602012-11-14 19:12:00
24232NJ7.343.8845.105.0732012-04-25 09:04:23
2522PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
26311trollling2.584.7364.7782012-10-22 08:15:37
2730BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
28273RhytmicalRemedy4.167.0841.430.9632014-01-29 18:59:58
294--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
30358TheFastOne1.079.5061.099.6812018-02-16 11:42:31
31101svgamer20.096.4226.450.0482015-03-30 11:09:14
32103LompeHork19.670.4673.972.5912017-12-11 20:48:05
3372Intrepidity26.034.5876.545.0632019-01-24 18:33:45
34394marinos394.297273.7342016-02-17 19:38:03
35126Twinky16.864.4157.226.8972017-10-10 16:22:37
36197ni67et9.653.7402.907.272