En Madilia met haar zoveelste bos bloemen lijkt te denken: "doe nou ook maar weer eens wat van goud of zo."quote:Op donderdag 21 maart 2019 14:26 schreef TillyB het volgende:
[..]en dan gewoon weer in de zon gaan zitten (ok soort van bechermd maar toch)
Ik hoorde net een sirene, ging kijken en zag 2 politiebusjes stoppen voor het bejaardehuis, daar stapte in totaal 7 man uit en 1 nam een stormram mee. Ik word dan wat nieuwsgierig, vooral omdat het een bejaardehuis is.quote:
Ja maar wij hebben een coalitie systeem ze moeten nog verdubbelen om echt een gevaar te worden, en voor die tijd blazen ze zichzelf wel op, je stampt niet zomaar een solide partij uit de grond met goede kandidatenquote:Op donderdag 21 maart 2019 14:09 schreef TillyB het volgende:
[..]
Het lachen is me wel vergaan nu ze zo populair zijn. Heb vandaag bij m’n collega’s gecheckt waarvan ik nog niet wist wat ze stemden, overall gewoon 95% FvD.
IB-terroristen.quote:Op donderdag 21 maart 2019 14:29 schreef ChocoFan het volgende:
[..]
Ik hoorde net een sirene, ging kijken en zag 2 politiebusjes stoppen voor het bejaardehuis, daar stapte in totaal 7 man uit en 1 nam een stormram mee. Ik word dan wat nieuwsgierig, vooral omdat het een bejaardehuis is.
Ik smeer mij ook nooit inquote:Op donderdag 21 maart 2019 14:25 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
In Tilly's topic. Een ex-Utopiaan op vakantie op Tenerife. Insmeren? Ach, zal wel meevallen
Ja dat of misschien wel brandweer ook om te openen Ik weet niet maar vond 7 agenten zoveel. Ach wie weet, tis dat ik die sirene ineens heel dichtbij hoorde anders had ik het helemaal niet geweten.quote:Op donderdag 21 maart 2019 14:27 schreef TillyB het volgende:
[..]
Als ze met zoveel zijn is er misschien iemand overleden in een dicht toilet ofzo? Maar dan zou er ook een ambulance bij zijn oid misschien?
Wie weet, voor hetzelfde geld slepen ze zometeen een bejaarde naar buiten. Maar ik heb geen zin om daar op te wachten.quote:
Badpakquote:Op donderdag 21 maart 2019 14:31 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
En dan de hele dag op het strand in je bikini?
Uit 1974. Ik maak me sterk dat ze dit nummer bij Portishead wel eens gehoord hebben voordat ze Dummy opnamen.quote:
quote:Op donderdag 21 maart 2019 14:28 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
En Madilia met haar zoveelste bos bloemen lijkt te denken: "doe nou ook maar weer eens wat van goud of zo."
Als je hem nat afstroopt na een dag, gelijk onthaard.quote:
Geen zon hierquote:Op donderdag 21 maart 2019 14:30 schreef Voxs het volgende:
Baudet, bidet, doortrekken en ademen halen.
Ik word bijkans lichtelijk verbaal agressief ervan..
Maar, de zon schijnt, er zijn nog lieve mensen op de wereld en mijn onderschildering is af!
quote:Op donderdag 21 maart 2019 14:30 schreef Voxs het volgende:
Baudet, bidet, doortrekken en ademen halen.
Ik word bijkans lichtelijk verbaal agressief ervan..
Maar, de zon schijnt, er zijn nog lieve mensen op de wereld en mijn onderschildering is af!
Losse kaart zo maar even lostrekken en schoonmaken.quote:Op donderdag 21 maart 2019 13:55 schreef Lucky2Bastard het volgende:
[..]
Vast op moederbord, of slot?
Ik ben een vreemdsoortige rooie met pigment en bruine ogenquote:Op donderdag 21 maart 2019 14:34 schreef TillyB het volgende:
[..]als rooie niet?? Dan hangen de vellen er toch bij
Je gaat nu meteen een kopje suiker bij ze lenen?quote:Op donderdag 21 maart 2019 14:31 schreef ChocoFan het volgende:
[..]
Wie weet, voor hetzelfde geld slepen ze zometeen een bejaarde naar buiten. Maar ik heb geen zin om daar op te wachten.
Ga even naar beneden om te kijken danquote:Op donderdag 21 maart 2019 14:35 schreef ChocoFan het volgende:
Er staat nu ook een ambulance en ik hoor een hoop glasgerinkel, denk een raam wat er uit getikt word
Heb je je muziekcollectie al overgezet?quote:Op donderdag 21 maart 2019 14:33 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Uit 1974. Ik maak me sterk dat ze dit nummer bij Portishead wel eens gehoord hebben voordat ze Dummy opnamen.
quote:Op donderdag 21 maart 2019 14:33 schreef Voxs het volgende:
[..]
Als je hem nat afstroopt na een dag, gelijk onthaard.
gewoon 112 meldingen ff checkenquote:Op donderdag 21 maart 2019 14:36 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Ga even naar beneden om te kijken dan
Nope. Die iMac lijkt het te begevenquote:Op donderdag 21 maart 2019 14:36 schreef TillyB het volgende:
[..]
Heb je je muziekcollectie al overgezet?
Ik stuur haar door!quote:Op donderdag 21 maart 2019 14:33 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Geen zon hier![]()
Tevreden zover met de onderschildering?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt....from the labyrinth beyond time and space, seeks her way out to a clearing
Shitquote:Op donderdag 21 maart 2019 14:37 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Nope. Die iMac lijkt het te begeven
Bijna.quote:Op donderdag 21 maart 2019 14:35 schreef TillyB het volgende:
[..]
Je gaat nu meteen een kopje suiker bij ze lenen?
Good busy.quote:Op donderdag 21 maart 2019 14:39 schreef Voxs het volgende:
[..]
Ik stuur haar door!
Ja, een wipe out gedaan na de tekening erop. Met omber geheel inkwasten en met een doek al het licht eruit poetsen. Dus al het donker waar licht moet zijn eruit eigenlijk. Heel tevreden, ik hoop dat het morgen droog is voor verder schilderen.
Daar ben ik dan weer te lui voor, staan inmiddels wel meerdere ouder mensen buiten te kijken.quote:Op donderdag 21 maart 2019 14:36 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Ga even naar beneden om te kijken dan
Oeh spannend.quote:Op donderdag 21 maart 2019 14:41 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Good busy.
Vandaag worden de winnaars van het portret van Annechien op de site gezet, zag ik. Nog niets te zien. Spann0nd
Ja, binnenkort eens even uit elkaar halen.quote:
Zie foto boven, qua tonaliteit klopt het niet geheel, maar kan er mee verder.quote:Op donderdag 21 maart 2019 14:41 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Good busy.
Vandaag worden de winnaars van het portret van Annechien op de site gezet, zag ik. Nog niets te zien. Spann0nd
Ik heb de site al weken openstaan.quote:Op donderdag 21 maart 2019 14:41 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Good busy.
Vandaag worden de winnaars van het portret van Annechien op de site gezet, zag ik. Nog niets te zien. Spann0nd
Als een gedachte achteraf ..quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |