Die bewering lijkt me niet te kloppen.quote:Op donderdag 21 maart 2019 01:19 schreef Poepz0r het volgende:
Corporatietje hier maakt anders miljoenen winst, ieder jaar weer dus dat zal wel meevallen.
Ik snap sowieso niet waarom de NOS gewoon niet doorgaat, het is namelijk toch niet zo dat andere televisie programma's zitten te wachten. Nacht televisie lijkt me veel goedkoper en zo vaak hoef je niet door te halen terwijl er denk ik zo midden in de nacht nog steeds veel kijkers zijn. ( kijkcijfers) Ik had in ieder geval wel de hele nacht willen opblijven, gezien ik er om 5 uur uit moet.quote:Op donderdag 21 maart 2019 01:20 schreef TjjWester het volgende:
[..]
De nos is weer terug als voorzichtig de balans voor de eerste kamer opgemaakt kan worden.
De officiele uitslag volgt veel later pas.
Hier een een goed draadje met uitleg. https://twitter.com/marijn_kruk/status/967702851186241536?s=19quote:Op donderdag 21 maart 2019 01:20 schreef Nibb-it het volgende:
[..]
Ik denk dat die referentie de meeste mensen ontgaan is.
Cooperaties hebben nog steeds genoeg commercieel vastgoed.quote:Op donderdag 21 maart 2019 01:21 schreef svann het volgende:
[..]
Die bewering lijkt me niet te kloppen.
Jij woont in die ene uitzondering met een waanzinnige huur?
Ik betaal belachelijk veel ja.quote:Op donderdag 21 maart 2019 01:21 schreef svann het volgende:
[..]
Die bewering lijkt me niet te kloppen.
Jij woont in die ene uitzondering met een waanzinnige huur?
Wat denk je dat het personeel kost? Terwijl er nul meerwaarde is.quote:Op donderdag 21 maart 2019 01:23 schreef MakkieR het volgende:
[..]
Ik snap sowieso niet waarom de NOS gewoon niet doorgaat, het is namelijk toch niet zo dat andere televisie programma's zitten te wachten. Nacht televisie lijkt me veel goedkoper en zo vaak hoef je niet door te halen terwijl er denk ik zo inm de nacht nog steeds veel kijkers zijn. ( kijkcijfers) Ik had in ieder geval wel de hele nacht willen opblijven, gezien ik er om 5 uur uit moet.
Heeft hij ooit een voorspelling gedaan die maar in de buurt zat??quote:Op donderdag 21 maart 2019 01:24 schreef Elfletterig het volgende:
Forum staat in absolute stemmen enkele tienduizenden stemmen voor op de VVD. Maurice de Hond op Salto: "Het zou me niet verbazen als Forum een procentpunt groter wordt dan de VVD"
Dat dus.quote:Op donderdag 21 maart 2019 01:23 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Hier een een goed draadje met uitleg. https://twitter.com/marijn_kruk/status/967702851186241536?s=19
Boreaal kun je op verschillende manieren uitleggen, maar zoals ik het zie is het belangrijk je eigen waarde/cultuur te behouden. Dat lijkt mij uitstekend. Het is niet de bedoeling dat de Nederlander over 100 jaar niet meer bestaat, wel? Zou anders heel saai worden als we geen culturen meer in de wereld hebben.quote:Op donderdag 21 maart 2019 01:23 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Hier een een goed draadje met uitleg. https://twitter.com/marijn_kruk/status/967702851186241536?s=19
Zegt steeds procent terwijl hij procentpunt bedoeld,quote:Op donderdag 21 maart 2019 01:18 schreef Houtenbeen het volgende:
twitter:geenstijl twitterde op donderdag 21-03-2019 om 01:17:33UPDATE - Live vloggende Maurice de Hond verwacht dat FvD in procenten de grootste wordt, kijk mee https://t.co/hLL8PkjfSm reageer retweet
![]()
Het kan nog!quote:Op donderdag 21 maart 2019 01:27 schreef Elfletterig het volgende:
De Hond: "We hebben nu zelfs het vermoeden dat Forum (in de Eerste Kamer) één zetel groter wordt dan de VVD"
Dat zou toch wat zijn zegquote:Op donderdag 21 maart 2019 01:27 schreef Elfletterig het volgende:
De Hond: "We hebben nu zelfs het vermoeden dat Forum (in de Eerste Kamer) één zetel groter wordt dan de VVD"
Hij zegt nu dat fvd waarschijnlijk 1 zetel lager zit. Oftewel hij weet het niet.......quote:Op donderdag 21 maart 2019 01:27 schreef Elfletterig het volgende:
De Hond: "We hebben nu zelfs het vermoeden dat Forum (in de Eerste Kamer) één zetel groter wordt dan de VVD"
Ik hoop wel dat mevrouw Nanninga meer invloed gaat krijgen. Dat is echt een hele sterke spreker.quote:
Ze vergeten dat er ook nog gestemd moet worden voor de eerste kamer.quote:Op donderdag 21 maart 2019 01:29 schreef Elfletterig het volgende:
De Hond wijst erop dat de uitslag in procenten anders kan uitpakken dan de zetelverdeling in de Eerste Kamer. Dit betreft o.a. DENK en Forum.
Je kunt het ook niet helemaal zeggen nu. Er wordt nogal eens strategisch gestemd...quote:Op donderdag 21 maart 2019 01:30 schreef TjjWester het volgende:
[..]
Hij zegt nu dat fvd waarschijnlijk 1 zetel lager zit. Oftewel hij weet het niet.......
Wat bedoel je? Als partij A 8 zetels krijgt in Brabant dan heeft die partij ook het recht op 8 lijkt mij als we een eerlijke democratie hebben.quote:Op donderdag 21 maart 2019 01:30 schreef TjjWester het volgende:
[..]
Ze vergeten dat er ook nog gestemd moet worden voor de eerste kamer.
Lees eens voordat je iets blaat.quote:Op donderdag 21 maart 2019 01:31 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Wat bedoel je? Als partij A 8 zetels krijgt in Brabant dan heeft die partij ook het recht op 8 lijkt mij als we een eerlijke democratie hebben.
Boreaal is een tijdperk met klimaatverandering.quote:Op donderdag 21 maart 2019 01:26 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Boreaal kun je op verschillende manieren uitleggen, maar zoals ik het zie is het belangrijk je eigen waarde/cultuur te behouden. Dat lijkt mij uitstekend. Het is niet de bedoeling dat de Nederlander over 100 jaar niet meer bestaat, wel? Zou anders heel saai worden als we geen culturen meer in de wereld hebben.
Klimaatverandering is van alle tijden. Of was het hier 500 jaar geleden ongeveer geen 40 graden? Geen enkele GLer wil dat verklaren, gek zeg.quote:Op donderdag 21 maart 2019 01:32 schreef Vader_Aardbei het volgende:
[..]
Boreaal is een tijdperk met klimaatverandering.
Fuck al die geflipte linksgekkies met hun Nazi retoriek. Lekker projecteren.
Sorry bedoelde 8 totaal.quote:Op donderdag 21 maart 2019 01:32 schreef TjjWester het volgende:
[..]
Lees eens voordat je iets blaat.
Ze is een toffe Indische bitch met scherpe tong!!! Love her.quote:Op donderdag 21 maart 2019 01:30 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Ik hoop wel dat mevrouw Nanninga meer invloed gaat krijgen. Dat is echt een hele sterke spreker.
Ik denk niet dat een Statenlid wettelijk verplicht is om op een partijgenoot te stemmen.quote:Op donderdag 21 maart 2019 01:31 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Wat bedoel je? Als partij A 8 zetels krijgt in Brabant dan heeft die partij ook het recht op 8 lijkt mij als we een eerlijke democratie hebben.
Precies en er zit een wiskundige formule achter die de waarde berekent. En alle provinciale partijtjes mogen ook meestemmen.quote:Op donderdag 21 maart 2019 01:34 schreef BlackNero het volgende:
[..]
Ik denk niet dat een Statenlid wettelijk verplicht is om op een partijgenoot te stemmen.
https://verkiezingensite.nl/quote:Op donderdag 21 maart 2019 01:36 schreef Braindead2000 het volgende:
Is er ergens een site waar je de totaalstand kan zien, tot nu toe?
Klimaatverandering is van alle tijden dat klopt! Maar de temperatuur in het tijdperk van de mens) stijgt wel sneller dan in het tijdperk voor de mens! Hoe is dat dan te verklaren? Er is zeker een correlatie tussen de mensheid en hedendaags klimaatverandering.quote:Op donderdag 21 maart 2019 01:33 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Klimaatverandering is van alle tijden. Of was het hier 500 jaar geleden ongeveer geen 40 graden? Geen enkele GLer wil dat verklaren, gek zeg.
Hey die moest voor zijn kind zorgen he!quote:Op donderdag 21 maart 2019 01:35 schreef maan_man het volgende:
Pechtold heeft het zinkende schip tijdig verlaten.
Laat Baudet dat dan zeggen ipv vage verwijzingen naar dit soort dubieuze termen. Zo'n speech helpt totaal niet in wat zijn doel zou moeten zijn, serieus politiek bedrijven om de belangen van al die nieuwe kiezers te vertegenwoordigen. Als hij zo megalomaan bezig blijft is Icarus een treffendere metafoor dan de Uil van Minerva.quote:Op donderdag 21 maart 2019 01:26 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Boreaal kun je op verschillende manieren uitleggen, maar zoals ik het zie is het belangrijk je eigen waarde/cultuur te behouden. Dat lijkt mij uitstekend. Het is niet de bedoeling dat de Nederlander over 100 jaar niet meer bestaat, wel? Zou anders heel saai worden als we geen culturen meer in de wereld hebben.
Het is op z'n zachtst gezegd een besmette term. Van een erudiet spreker als Baudet mogen we toch verwachten dat hij precies zegt wat hij wil zeggen? In dat geval laat hij zich hier flink kennen.quote:Op donderdag 21 maart 2019 01:38 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Laat Baudet dat dan zeggen ipv vage verwijzingen naar dit soort dubieuze termen. Zo'n speech helpt totaal niet in wat zijn doel zou moeten zijn, serieus politiek bedrijven om de belangen van al die nieuwe kiezers te vertegenwoordigen. Als hij zo megalomaan bezig blijft is Icarus een treffendere metafoor dan de Uil van Minerva.
Knap resultaat hoor, daar niet van.
Linkje?quote:Op donderdag 21 maart 2019 01:40 schreef skysherrif het volgende:
Iemand die de hond livestream ook kijkt?
Hij denkt nu dat baudet 1 zetel meer da nVVD pakt
In absolute stemmen de grootste. EK nog afwachten met de stemmingen enzo.quote:Op donderdag 21 maart 2019 01:40 schreef skysherrif het volgende:
Iemand die de hond livestream ook kijkt?
Hij denkt nu dat baudet 1 zetel meer da nVVD pakt
Hij wijzigt zijn mening elke minuut. Zijn conclusie is ik weet het niet.......quote:Op donderdag 21 maart 2019 01:40 schreef skysherrif het volgende:
Iemand die de hond livestream ook kijkt?
Hij denkt nu dat baudet 1 zetel meer da nVVD pakt
Dat kan wel zo zijn, maar als een partij landelijk 10 zetels heeft dan moet het ook 10 zetels krijgen. Anders heb je echt de poppen aan het dansen.quote:Op donderdag 21 maart 2019 01:35 schreef TjjWester het volgende:
[..]
Precies en er zit een wiskundige formule achter die de waarde berekent. En alle provinciale partijtjes mogen ook meestemmen.
500 jaar geleden waren er ook al mensen Hans. 200 jaar geleden was het hier ijskoudquote:Op donderdag 21 maart 2019 01:37 schreef pussycatdoll het volgende:
[..]
Klimaatverandering is van alle tijden dat klopt! Maar de temperatuur in het tijdperk van de mens) stijgt wel sneller dan in het tijdperk voor de mens! Hoe is dat dan te verklaren? Er is zeker een correlatie tussen de mensheid en hedendaags klimaatverandering.
Maar zo werkt het gewoon nietquote:Op donderdag 21 maart 2019 01:42 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Dat kan wel zo zijn, maar als een partij landelijk 10 zetels heeft dan moet het ook 10 zetels krijgen. Anders heb je echt de poppen aan het dansen.
hij denkt nu ook qua zetelsquote:Op donderdag 21 maart 2019 01:41 schreef Houtenbeen het volgende:
[..]
In absolute stemmen de grootste. EK nog afwachten met de stemmingen enzo.
Eens. Soms moet hij dingen simpeler uitleggen.quote:Op donderdag 21 maart 2019 01:38 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Laat Baudet dat dan zeggen ipv vage verwijzingen naar dit soort dubieuze termen. Zo'n speech helpt totaal niet in wat zijn doel zou moeten zijn, serieus politiek bedrijven om de belangen van al die nieuwe kiezers te vertegenwoordigen. Als hij zo megalomaan bezig blijft is Icarus een treffendere metafoor dan de Uil van Minerva.
Knap resultaat hoor, daar niet van.
Nee de statenleden kiezen de eerste kamer.quote:Op donderdag 21 maart 2019 01:42 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Dat kan wel zo zijn, maar als een partij landelijk 10 zetels heeft dan moet het ook 10 zetels krijgen. Anders heb je echt de poppen aan het dansen.
I know en als jij als partij recht hebt op 10 moet je er 10 plekken krijgen.quote:Op donderdag 21 maart 2019 01:43 schreef TjjWester het volgende:
[..]
Nee de statenleden kiezen de eerste kamer.
Je hebt als partij nergens recht op! Alle statenleden bepalen gezamelijk hoeveel zetels een partij krijgt.quote:Op donderdag 21 maart 2019 01:44 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
I know en als jij als partij recht hebt op 10 moet je er 10 plekken krijgen.
Wordt op een Amerikaanse en Britse manier gekeken naar de uitslagen ipv oppervlakkig bij de NOSquote:
Dat kan wel zijn, maar zo hoort een pure democratie niet te werken.quote:Op donderdag 21 maart 2019 01:45 schreef TjjWester het volgende:
[..]
Je hebt als partij nergens recht op! Alle statenleden bepalen gezamelijk hoeveel zetels een partij krijgt.
Ah amerikaanse verkiezingmaat. Heb je er al weer zin in, komt er al weer aanquote:Op donderdag 21 maart 2019 01:45 schreef L3gend het volgende:
[..]
Wordt op een Amerikaanse en Britse manier gekeken naar de uitslagen ipv oppervlakkig bij de NOS
Asscher is ook veel meer mens dan die Jetten.quote:Op donderdag 21 maart 2019 01:33 schreef Elfletterig het volgende:
Opvallend dat de PvdA in de voorlopige scores ruimschoots beter scoort dan D66.
Eens. Asscher lijkt mij een hele toffe kerel.quote:Op donderdag 21 maart 2019 01:46 schreef Klepper272 het volgende:
[..]
Asscher is ook veel meer mens dan die Jetten.
De eerste kamer leden worden daarom ook niet democratisch verkozen.quote:Op donderdag 21 maart 2019 01:45 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Dat kan wel zijn, maar zo hoort een pure democratie niet te werken.
Dat weet ik beste vriend, maar dan moet de gevestigde orde niet blaten dat we in een echte democratie leven, want dat is dus niet zo.quote:Op donderdag 21 maart 2019 01:46 schreef TjjWester het volgende:
[..]
De eerste kamer leden worden daarom ook niet democratisch verkozen.
Elke partij zou in theorie kunnen eindigen zonder senator........
Je hebt er geen recht op. Statenleden hebben zelf het recht om te kiezen wie ze willen. In de praktijk stemmen ze op een partijgenoot, maar dit hoeft niet perse. Daarnaast zijn er ook provinciale partijen zonder een partij in de eerste kamer, die stemmen worden ook nog verdeeld. Dus je hebt geen harde eis op die zetels in de EKquote:Op donderdag 21 maart 2019 01:44 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
I know en als jij als partij recht hebt op 10 moet je er 10 plekken krijgen.
quote:Op donderdag 21 maart 2019 01:47 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Joost Eerdmans is een baas. Ik zie die best als opvolger van Baudet.
Dat is ook niet zo want alle regeringspartijen hebben een strenge fractiediscipline, hun kamerleden stemmen in de praktijk altijd mee met de coalitie en als je dat vaak genoeg doet word je later beloond met een mooi baantje ergens. Ik ben zeer benieuwd hoe de FvD hier mee om zal gaan.quote:Op donderdag 21 maart 2019 01:47 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Dat weet ik beste vriend, maar dan moet de gevestigde orde niet blaten dat we in een echte democratie leven, want dat is dus niet zo.
Leden hoeven niet eens mee te stemmen. Elke fractie stemt met de hand van de fractievoorzitter. Tenzij hoofdelijke stemming uiteraard.quote:Op donderdag 21 maart 2019 01:51 schreef BlackNero het volgende:
[..]
Dat is ook niet zo want alle regeringspartijen hebben een strenge fractiediscipline, hun kamerleden stemmen in de praktijk altijd mee met de coalitie en als je dat vaak genoeg doet word je later beloond met een mooi baantje ergens. Ik ben zeer benieuwd hoe de FvD hier mee om zal gaan.
Dan moeten ze zowel GL als de PvdA erbij halen om een meerderheid te behalen.quote:Op donderdag 21 maart 2019 01:55 schreef Elfletterig het volgende:
De Hond stelt nu dat de coalitie in de Eerste Kamer niet verder dan 29 zetels komt.
Dijkhoff liet al doorschijnen dat hij eigenlijk niet zit te wachten op die klimaatwet, dus FvD is veel logischer, want die zijn gematiger dan GL.quote:Op donderdag 21 maart 2019 01:56 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Dan moeten ze zowel GL als de PvdA erbij halen om een meerderheid te behalen.
Op salto?quote:Op donderdag 21 maart 2019 01:57 schreef Braindead2000 het volgende:
Ik heb zelden zo'n slechte reportage over verkiezingen gezien als nu.
Hontquote:Op donderdag 21 maart 2019 01:58 schreef MakkieR het volgende:
Die uitslagen bij de hond, echt bizar.
Echt he! Beetje kappen om 1 uur. Met de Amerikaanse verkiezingen nota bene gingen ze de hele nacht door.quote:Op donderdag 21 maart 2019 01:57 schreef Braindead2000 het volgende:
Ik heb zelden zo'n slechte reportage over verkiezingen gezien als nu.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |