Serieus?quote:Op woensdag 20 maart 2019 23:12 schreef Ghostbuster het volgende:
Oh die GJ dan op insta man man man, je ziet gewoon mensen verbaasd omkijken wie er zo schreeuwt
Lastigquote:Op woensdag 20 maart 2019 23:13 schreef Voxs het volgende:
[..]
Ik vind het soms wel lastig hoor. Zoals deze, ik heb haar nu groter in beeld in de studie, minder onder en bovenruimte en ik twijfel. Het scheelt maar 2 cm onder en boven, maar misschien moet ik haar toch kleiner neerzetten.
Ik ga morgen nog eens bekijken.
Op Curacao die had jij al gezien volgens mij, soort lelijke markt loopt hij te vloggenquote:
Ga naar je nest Eend!quote:Op woensdag 20 maart 2019 23:14 schreef Superbadeendje het volgende:
[..]
Stuur mij dan maar naar bed toe.
Ik ga zo ook.quote:
Die heb ik idd al gezien.Is trouwens niet de eerste keer dat hij dat doet.quote:Op woensdag 20 maart 2019 23:15 schreef Ghostbuster het volgende:
[..]
Op Curacao die had jij al gezien volgens mij, soort lelijke markt loopt hij te vloggen
Nee hij is nu in Estafana polman een handbalsterquote:Op woensdag 20 maart 2019 23:17 schreef mario390 het volgende:
[..]
de rafael is toch niet mer in sylvie
okequote:Op woensdag 20 maart 2019 23:18 schreef Ghostbuster het volgende:
[..]
Nee hij is nu in Estafana polman een handbalster
de estefana is zeker groter dann rafaelquote:Op woensdag 20 maart 2019 23:18 schreef Ghostbuster het volgende:
[..]
Nee hij is nu in Estafana polman een handbalster
quote:Op woensdag 20 maart 2019 23:18 schreef mario390 het volgende:
[..]
de estefana is zeker groter dann rafael
Ik moet haar kleiner tekenen, zodat je in het schilderij getrokken wordt. Ipv dat zij 'voorin' het schilderij zit. Zucht.. overnieuw! Morgen!quote:
Die van Utopia? Kan daar niet meer komen want ben het niet met de moderatie eens, zijn zulke kinderlijke vrouwen die het nu doen. Iets voor pubers of zo, waar ik mee omga. Bovendien vond ik hoe Mootie beledigd kon worden en dat dat gewoon een normale vriendelijke reactie was volgens de mod, onacceptabel. Zwaar onacceptabel. Maar het daar zeggen heeft geen zin, krijg je hetzelfde bandje dat afgespeeld wordt: jammer dat jij je zo voelt, maar wij.....quote:Op woensdag 20 maart 2019 23:12 schreef Ghostbuster het volgende:
Oh die GJ dan op insta man man man, je ziet gewoon mensen verbaasd omkijken wie er zo schreeuwt
ìn Sylvie nog welquote:Op woensdag 20 maart 2019 23:17 schreef mario390 het volgende:
[..]
de rafael is toch niet mer in sylvie
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |