abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_185693080
Wat weten we nu:

quote:
15:01
Burgemeester Jan van Zanen meldt net dat er drie doden zijn gevallen en negen gewonden door de schietpartij in Utrecht.
GemeenteUtrecht twitterde op maandag 18-03-2019 om 14:54:05 Burgemeester Jan van Zanen reageert op het schietincident eerder vandaag https://t.co/PzI6t2tPtX reageer retweet
quote:
quote:
In de Utrechtse wijk Kanaleneiland heeft maandagochtend een schietpartij plaatsgevonden. Het vuur werd geopend op de inzittenden van een tram bij het 24 Oktoberplein. Dit is wat we tot nu toe weten over het incident.
In het kort

Schutter gevlucht, politie zoekt 37-jarige verdachte
Omgeving 24 Oktoberplein afgezet
Dreigingsniveau 5 voor provincie Utrecht
Terroristisch motief niet uitgesloten
Een schutter opent rond 10.45 uur het vuur in een tram. Volgens een getuige "begon een man in het wilde weg te schieten". Meerdere inzittenden raken gewond en moeten met spoed naar het ziekenhuis.

Voor de slachtoffers is in Utrecht een calamiteitenhospitaal geopend. Het Rode Kruis heeft de website ikbenveilig.nl opengesteld voor mensen die zich ongerust maken over de situatie in Utrecht.

Het 24 Oktoberplein is na de schietpartij ruim afgezet. "Kom niet in de buurt van de plaats van het incident", meldt de politie. Bij een woning aan de Trumanlaan, in de buurt van het 24 Oktoberplein, zijn meerdere politie-eenheden ter plaatse. Volgens de NOS zijn hier en op andere plaatsen invallen gedaan.



https://www.nu.nl/schietp(...)rtij-in-utrecht.html


Livestream:

De verdachte:

PolitieUtrecht twitterde op maandag 18-03-2019 om 14:17:27 De politie vraagt u uit te kijken naar de 37-jarige Gökman Tanis (geboren in Turkije) in verband met het incident vanmorgen aan het #24oktoberplein in Utrecht. Benader hem niet zelf maar bel direct de opsporingstiplijn 0800-6070 https://t.co/QZ88s3Wl0k reageer retweet
Laatste nieuwsberichten
quote:
Ooggetuige Niels (21): ‘Hij schoot op die mensen die die vrouw hielpen’

De 21-jarige Niels zat in de tram in Utrecht waar vanmorgen ‘mogelijke terreurverdachte’ Gökman Tanis begon te schieten. Niels ‘had het gevoel’ dat de dader zich op één persoon richtte. ,,Hij mikte op die mensen die die vrouw probeerde te helpen.”

Niels is net weer thuis, na door de politie te zijn gehoord, nog stevig onder de indruk van wat hij heeft gezien. ,,Het gebeurde in het tramstel achter mij. Er was ineens commotie. De tram kwam stil te staan in een bocht dus ik kon goed zien wat er in het tramstel achter mij gebeurde. De deur van de tram werd geforceerd en er werden ramen ingeslagen. In ons tramstel was verwarring maar bleef het redelijk kalm.”

,,Er was op dat moment op zeker al geschoten in dat tramstel achter mij. Je hoorde van die plop-plop-plop-geluiden, alsof er een geluiddemper op zat. Daarna zag ik mensen naar buiten rennen, echt voor hun leven. Ik had het gevoel dat hij zich speciaal op een iemand richtte want ik zag een vrouw naar buiten kruipen. Omstanders probeerden haar weg te trekken maar toen ze dat deden ging die man speciaal achter haar aan en mikte op die omstanders.”

,,Nee, ik kon niet goed zien hoe hij eruit zag. Hij had een donkere jas aan, normaal postuur, en had een lang pistool in zijn hand. Gewoon zo’n handpistool, geen automatisch wapen, voor zover ik kon zien. Daarna ging ie nog achter iemand aan, met een geel hesje, die die vrouw probeerde te helpen, en daarna kon ik het niet meer zien.”

https://www.ad.nl/binnenl(...)uw-hielpen~abd214eb/
quote:
Gezochte Gökmen Tanis stond terecht wegens schieten met vuurwapen en verkrachting
UTRECHT - De 37-jarige Gökmen Tanis, die wordt gezocht vanwege het schietdrama bij het 24 Oktoberplein, is vaak in aanraking geweest met justitie. Hij stond in 2014 terecht omdat hij zou hebben geschoten met een vuurwapen en wegens poging tot doodslag.

Zijn strafblad is lang: hij zou in oktober 2014 een vrouw hebben beledigd en naar haar hebben gespuugd. Ook beledigde en bedreigde hij toen een agent. Tevens zou hij dat jaar onder invloed hebben gereden.

Zeer recent stond hij ook voor de rechter: twee weken terug nog omdat hij een vrouw zou hebben verkracht. Ook zou hij zich onlangs schuldig hebben gemaakt aan het stelen van een fiets en een inbraak in een bedrijfspand. Die delicten dateren van september en oktober vorig jaar.

De verkrachting zou zijn gebeurd in juli 2017 in Utrecht. Precies twee weken geleden was een zogenoemde regiezitting.

De politie heeft een foto van Tanis verspreid. De man, die Turkse roots heeft, zou vanochtend hebben geschoten in of bij een tram op het 24 Oktoberplein. Daarbij is een nog onbekend aantal mensen gewond geraakt en er zijn mogelijk ook mensen overleden. Tanis is nog voortvluchtig.
Liveblogs
Schietpartij Utrecht: 3 doden, 9 gewonden, man (37) gezocht
https://nos.nl/liveblog/2(...)trecht-verlaten.html

https://www.rtvutrecht.nl/nieuws/1895347/
  maandag 18 maart 2019 @ 16:05:50 #2
468509 _--_
In varietate concordia
pi_185693087
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 16:00 schreef Moustachio het volgende:
DENK houdt zich nu verdacht stil. Vorige week met Urk en Nieuw Zeeland waren ze de hele dag actief.
tunahankuzu twitterde op maandag 18-03-2019 om 12:41:11 Afgelopen zaterdag was ik nog in #Kanaleneiland #Utrecht. We maken ons ernstig zorgen en volgen het nieuws nauwgezet. Laten we de kalmte bewaren en waakzaam blijven. Als .@DenkNL hebben we campagneactiviteiten voorlopig opgeschort. reageer retweet
DenkNL twitterde op maandag 18-03-2019 om 12:48:20 We maken ons ernstig zorgen en volgen het nieuws nauwgezet. Laten we de kalmte bewaren en waakzaam blijven. Als @DenkNL hebben we campagneactiviteiten stilgelegd. reageer retweet
F_azarkan twitterde op maandag 18-03-2019 om 12:51:05 Naar aanleiding van de zeer verontrustende situatie in Utrecht kanaleneiland maken wij ons ernstig zorgen en volgen het nieuws nauwgezet. Laten we de kalmte bewaren, waakzaam blijven en elkaar steunen. Onze gedachten gaan uit naar de slachtoffers en hun familie. reageer retweet
Dat heet zien wat je wil zien. :{w
Crack the following and we will get back to you: !1!llssod000;;
  maandag 18 maart 2019 @ 16:05:50 #3
287741 matspontius
Same old shit, different day
pi_185693088
En we gaan weer verder
"Hoka Hey!"
pi_185693091
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 16:04 schreef Moneyfornothing1 het volgende:

[..]

Gewoon misselijkmakend om meteen zo’n conclusie te trekken.
Ze kent haar eigen volk gewoon goed.
pi_185693093
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 16:03 schreef probeer het volgende:

[..]

Je ziet serieus niet in dat jij hier kortgeleden nog bezig was met precies het omgekeerde?
Toen ik mijn afkeer uitsprak over extreem-rechts, die verschrikkelijke aanslag, die radicale idioot die de doodstraf moet krijgen en het verschrikkelijk vond voor de slachtoffers?

Ik had toch echt 0 reacties op die uitspraken.
  maandag 18 maart 2019 @ 16:06:07 #6
26414 greatgonzo
Gonzo met een G
pi_185693097
en valt er nog wat te speculeren.. tis rustig..
Bij tijd en wijle aanwezig...
pi_185693098
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 16:04 schreef satecl het volgende:

[..]

Is het bij de PVV niet precies andersom?
Wilders heeft erg snel na die aanslag gereageerd. Nee dus.
pi_185693110
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 16:03 schreef Strani het volgende:

[..]

Nou.. als ik een Turk was in Nederland zou ik op dit moment ook een beetje droevig zijn, omdat ik weet wat voor effect dit zou hebben op de manier waarop ik voorlopig behandeld word.
Nou nou, dat valt toch wel mee. Nederlanders hebben niet of nauwelijks problemen met turken. Ja die show in rotterdam met die vlaggen en trots was niet erg verbroederend maar dat waren we al bijna weer vergeten.
  maandag 18 maart 2019 @ 16:06:33 #9
287741 matspontius
Same old shit, different day
pi_185693111
quote:
1s.gif Op maandag 18 maart 2019 16:05 schreef _--_ het volgende:

[..]

tunahankuzu twitterde op maandag 18-03-2019 om 12:41:11 Afgelopen zaterdag was ik nog in #Kanaleneiland #Utrecht. We maken ons ernstig zorgen en volgen het nieuws nauwgezet. Laten we de kalmte bewaren en waakzaam blijven. Als .@:DenkNL hebben we campagneactiviteiten voorlopig opgeschort. reageer retweet
DenkNL twitterde op maandag 18-03-2019 om 12:48:20 We maken ons ernstig zorgen en volgen het nieuws nauwgezet. Laten we de kalmte bewaren en waakzaam blijven. Als @:DenkNL hebben we campagneactiviteiten stilgelegd. reageer retweet
F_azarkan twitterde op maandag 18-03-2019 om 12:51:05 Naar aanleiding van de zeer verontrustende situatie in Utrecht kanaleneiland maken wij ons ernstig zorgen en volgen het nieuws nauwgezet. Laten we de kalmte bewaren, waakzaam blijven en elkaar steunen. Onze gedachten gaan uit naar de slachtoffers en hun familie. reageer retweet
Dat heet zien wat je wil zien. :{w
En je punt is?????
"Hoka Hey!"
pi_185693128
Zin in Jan van Zanen.
  maandag 18 maart 2019 @ 16:07:10 #11
189430 Anonymousz
Bedankt Voor Het Nieuwtje Hans
pi_185693139
Hij viel vaak vrouwen lastig'
Turkse schrijver en opiniemaker Celal Altuna heeft via een volgens hem betrouwbare Turkse bron in Utrecht gehoord dat verdachte Tanis de afgelopen tien jaar verslaafd was aan harddrugs en alcohol. Daarvoor zou hij geradicaliseerd zijn geweest. Hij woont in Kanaleneiland en was daar bekend. Hij viel vaak vrouwen lastig.
Een Fokker Tijdens Oud & Nieuw: http://nl.tinypic.com/m/jsyaom/4
Een Fokker Tijdens Een Meteoroïd: http://nl.tinypic.com/m/fy3nth/4
Een Fokker Tijdens Het Warme Weer: http://nl.tinypic.com/m/ioiw5e/4
pi_185693142
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 16:05 schreef EipNiC het volgende:

[..]

Ze kent haar eigen volk gewoon goed.
Je ziet een kleurtje en je denkt meteen ze is Turk. Een echte Hollander!
pi_185693161
Dus onze niels heeft alles gezien maar geen hakbar gehoord???
speak only if it improves the silence.
pi_185693164
Ze gaan uit van een terroristisch motief maar zeggen niet wat de aanwijzingen daarvoor zijn. Lekker duidelijk weer...
  maandag 18 maart 2019 @ 16:08:03 #15
385501 Starhopper
Nova is mijn prinses
pi_185693166
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 16:02 schreef Razor21 het volgende:
Die info klopt inderdaad niet. Maar om nu te stoppen met Twitter voor vandaag ivm droevige dag vind ik ook zo'n onzin. Alsof dat mens nu thuis droevig zit te zijn :') :')

talithamuusse twitterde op maandag 18-03-2019 om 15:34:22 Ter aanvulling; ik heb alleen mijn eigen ooggetuigenverslag. Maar meer mensen zullen dit net gezien hebben bij station Amstel. Iedereen keek om namelijk. Zeker twintig auto’s deden mee. reageer retweet
talithamuusse twitterde op maandag 18-03-2019 om 15:57:31 Over vorige tweet. Als ik een verkeerde observatie heb gedaan en er een staking is van uber chauffeurs. Dan spijt het mij. Ik schrok erg van de toeterende auto’s; ook kan ik geen nieuwsbronnen vinden over een uber staking. Ga voor vandaag stoppen met twitteren. Te droevig alles. reageer retweet
talithamuusse twitterde op maandag 18-03-2019 om 16:00:10 Excuses voor deze tweet. Blijkt inderdaad vanochtend ook een staking van uber te zijn gepland vlakbij Amstel. Zo zie je hoe snel je door angst verkeerde conclusies kan trekken. Excuses. #utrecht https://t.co/GLlMl5A5wZ reageer retweet
Jezus :')
Op maandag 9 oktober 2023 13:31 schreef Nova het volgende:[/b]
Oh schatje, wat lief van je om dat te zeggen! Jij bent echt een prins op het witte paard voor mij. Met jou voel ik me zo geliefd en speciaal. Laten we nog lang samen genieten van sprookjesachtige avonturen en elkaar verwennen met veel knuffels en kusjes. O+ naar jou, mijn lieve prins! :*
pi_185693167
quote:
‘Vermoedelijke dader handelde uit eerwraak’

https://www.turks.nl/nieu(...)andelde-uit-eerwraak
pi_185693173
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 16:03 schreef Strani het volgende:

[..]

Nou.. als ik een Turk was in Nederland zou ik op dit moment ook een beetje droevig zijn, omdat ik weet wat voor effect dit zou hebben op de manier waarop ik voorlopig behandeld word.
Door zwakzinnigen ja. Maar die tokkies boeien toch niet zo eigenlijk.
pi_185693176
quote:
1s.gif Op maandag 18 maart 2019 16:07 schreef Anonymousz het volgende:
Hij viel vaak vrouwen lastig'
Turkse schrijver en opiniemaker Celal Altuna heeft via een volgens hem betrouwbare Turkse bron in Utrecht gehoord dat verdachte Tanis de afgelopen tien jaar verslaafd was aan harddrugs en alcohol. Daarvoor zou hij geradicaliseerd zijn geweest. Hij woont in Kanaleneiland en was daar bekend. Hij viel vaak vrouwen lastig.
Weer één die zich niet aangesproken voelde door die Gillette reclame.
  maandag 18 maart 2019 @ 16:08:35 #19
385501 Starhopper
Nova is mijn prinses
pi_185693185
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 16:08 schreef Aquarii het volgende:
Ze gaan uit van een terroristisch motief maar zeggen niet wat de aanwijzingen daarvoor zijn. Lekker duidelijk weer...
Maakt niet uit toch? Terreur is terreur.
Op maandag 9 oktober 2023 13:31 schreef Nova het volgende:[/b]
Oh schatje, wat lief van je om dat te zeggen! Jij bent echt een prins op het witte paard voor mij. Met jou voel ik me zo geliefd en speciaal. Laten we nog lang samen genieten van sprookjesachtige avonturen en elkaar verwennen met veel knuffels en kusjes. O+ naar jou, mijn lieve prins! :*
pi_185693197
hasavrat twitterde op maandag 18-03-2019 om 14:53:41 A Turkish businessmsn residing in Utrecht told BBC Türkçe that Tanış had "fought in Chechnya" and that a "few years ago [Tanış] was arrested and released for his connection to ISIS. He was not a part of the Turkish community [in Holland], he was a recluse." https://t.co/RKnMxQB02Q reageer retweet
pi_185693206
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 16:08 schreef Ketchupcurry het volgende:

[..]

Vermoedelijke dader handelde vermoedelijk uit eerwraak. Goed verhaal.
  maandag 18 maart 2019 @ 16:09:22 #22
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_185693210
Dit is al een stuk beter dan Suzanne.
  maandag 18 maart 2019 @ 16:09:31 #23
379283 LittleBrownie
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
pi_185693215
quote:
10s.gif Op maandag 18 maart 2019 16:09 schreef Melleyn het volgende:

[..]

Vermoedelijke dader handelde vermoedelijk uit eerwraak. Goed verhaal.
Vermoedelijk goed verhaal*
[i] When you try your best but you don't succeed. When you get what you want but not what you need. [/i]
pi_185693221
quote:
1s.gif Op maandag 18 maart 2019 16:07 schreef Anonymousz het volgende:
Hij viel vaak vrouwen lastig'
Turkse schrijver en opiniemaker Celal Altuna heeft via een volgens hem betrouwbare Turkse bron in Utrecht gehoord dat verdachte Tanis de afgelopen tien jaar verslaafd was aan harddrugs en alcohol. Daarvoor zou hij geradicaliseerd zijn geweest. Hij woont in Kanaleneiland en was daar bekend. Hij viel vaak vrouwen lastig.
En dat terwijl hij in het Pownedfilmpje juist voor zedelijk gedrag pleitte.
pi_185693233
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 16:06 schreef J.A.R.V.I.S. het volgende:

[..]

Toen ik mijn afkeer uitsprak over extreem-rechts, die verschrikkelijke aanslag, die radicale idioot die de doodstraf moet krijgen en het verschrikkelijk vond voor de slachtoffers?

Ik had toch echt 0 reacties op die uitspraken.
Nee, de post waarin je een gehele religie weer schuld in de schoenen probeerde te schuiven.

"Om dezelfde reden waarom die aanslagplegers van 9/11 of die aanslagplegers in Europa cultfiguren waren in bepaalde kringen. En exact dezelfde reden waarom ze het niet meer over de holocaust kunnen hebben op vele scholen. De reden kun je zelf wel invullen denk ik."

Je weet wel, die post die om specifiek die reden verwijderd is. Maar ga vooral verder met huilen over hoe al die valse allochtonen 'het westen' hier weer de schuld van geven.
"Pools are perfect for holding water"
pi_185693243
Backtracking is al begonnen
pi_185693246
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 16:08 schreef Aquarii het volgende:
Ze gaan uit van een terroristisch motief maar zeggen niet wat de aanwijzingen daarvoor zijn. Lekker duidelijk weer...
Nee houden rekening met de mogelijkheid van terrorisme, ze gaan er niet vanuit.
speak only if it improves the silence.
pi_185693247
quote:
De politie zegt rekening te houden met een terroristisch motief, maar 100 procent zekerheid hebben ze nog niet. "Zou ook kunnen dat het in de relationele sfeer is", zegt woordvoerder Bernard Jens van politie. "We wachten op het onderzoek van de recherche voor we daar verder uitspraken over doen."
Lijkt me duidelijk, te snel het terrorismedraaiboek uit de kast getrokken.
  maandag 18 maart 2019 @ 16:10:17 #29
8369 speknek
Another day another slay
pi_185693249
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 16:08 schreef J.A.R.V.I.S. het volgende:

[..]

Weer één die zich niet aangesproken voelde door die Gillette reclame.
Vandaar ook die baard.
They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.
pi_185693253


Walgelijk! BOYCOTTEN! :(
  maandag 18 maart 2019 @ 16:10:36 #31
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_185693262
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 16:10 schreef Ketchupcurry het volgende:

[..]

Lijkt me duidelijk, te snel het terrorismedraaiboek uit de kast getrokken.
Better safe than sorry
pi_185693266
quote:
6s.gif Op maandag 18 maart 2019 16:08 schreef Nikonlover het volgende:

[..]

Maakt niet uit toch? Terreur is terreur.
Het verschil tussen terroristische aanslag of een schietpartij in de relationele sfeer is groot.
pi_185693279
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 16:10 schreef TjjWester het volgende:

[..]

Nee zouden rekening met de mogelijkheid van terrorisme, ze gaan er niet vanuit.
Werd net gezegd op het NOS journaal
  maandag 18 maart 2019 @ 16:11:42 #34
473519 Drekkoning
Is het al juno?
pi_185693286
quote:
99s.gif Op maandag 18 maart 2019 16:10 schreef Sanddr het volgende:
[ afbeelding ]

Walgelijk! BOYCOTTEN! :(
Linda, is dit het moment om met een lachende profielfoto berichtjes te plaatsen???
Lege bekers in het gras
Modder op mijn schoenen
Verlang naar het moment
Dat we even niks meer moeten
  maandag 18 maart 2019 @ 16:11:46 #35
379283 LittleBrownie
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
pi_185693287
quote:
99s.gif Op maandag 18 maart 2019 16:10 schreef Sanddr het volgende:
[ afbeelding ]

Walgelijk! BOYCOTTEN! :(
Laten we gaan toeteren
[i] When you try your best but you don't succeed. When you get what you want but not what you need. [/i]
  maandag 18 maart 2019 @ 16:12:02 #36
385501 Starhopper
Nova is mijn prinses
pi_185693295
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 16:10 schreef Aquarii het volgende:

[..]

Het verschil tussen terroristische aanslag of een schietpartij in de relationele sfeer is groot.
Dat maakt de impact op NL niet minder groot.
Op maandag 9 oktober 2023 13:31 schreef Nova het volgende:[/b]
Oh schatje, wat lief van je om dat te zeggen! Jij bent echt een prins op het witte paard voor mij. Met jou voel ik me zo geliefd en speciaal. Laten we nog lang samen genieten van sprookjesachtige avonturen en elkaar verwennen met veel knuffels en kusjes. O+ naar jou, mijn lieve prins! :*
  maandag 18 maart 2019 @ 16:12:06 #37
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_185693297
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 16:10 schreef Ketchupcurry het volgende:

[..]

Lijkt me duidelijk, te snel het terrorismedraaiboek uit de kast getrokken.
Want als er zoiets gebeurt heb je liever dat ze uren gaan wachten tot ze weten dat het terrorisme is?
pi_185693298
quote:
De politie zegt rekening te houden met een terroristisch motief, maar 100 procent zekerheid hebben ze nog niet. "Zou ook kunnen dat het in de relationele sfeer is", zegt woordvoerder Bernard Jens van politie. "We wachten op het onderzoek van de recherche voor we daar verder uitspraken over doen."
Man man man, komen ze nu mee.
Koel en donker bewaren
  maandag 18 maart 2019 @ 16:12:17 #39
99295 perezoso
blankjoekel
pi_185693301
Jongens, ik zit er helemaal doorheen, ik moet vandaag meehelpen in de keuken. #kutwijf
pi_185693303
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 16:10 schreef Frozen-assassin het volgende:

[..]

Better safe than sorry
Dit creëert meer gekkies hoor... zo safe is dat niet.
pi_185693304
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 16:11 schreef Aquarii het volgende:

[..]

Werd net gezegd op het NOS journaal
Die zeggen wel meer.
speak only if it improves the silence.
  maandag 18 maart 2019 @ 16:12:47 #42
181667 Strani
Beroemde influencer
pi_185693309
Hoe lang geleden is het eigenlijk dat er nog daadwerkelijk nieuws doorkwam?
Op 02-02-2020 20:20:20 schreef Strani iets
2006 Time Person of the Year
pi_185693317
Heb je eindelijk een verwarde man noemen ze het een aanslag.
"Roken is slecht. Vooral voor de gordijnen." - Willem van Hanegem
  maandag 18 maart 2019 @ 16:13:12 #44
385501 Starhopper
Nova is mijn prinses
pi_185693319
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 16:12 schreef Strani het volgende:
Hoe lang geleden is het eigenlijk dat er nog daadwerkelijk nieuws doorkwam?
Te lang
Op maandag 9 oktober 2023 13:31 schreef Nova het volgende:[/b]
Oh schatje, wat lief van je om dat te zeggen! Jij bent echt een prins op het witte paard voor mij. Met jou voel ik me zo geliefd en speciaal. Laten we nog lang samen genieten van sprookjesachtige avonturen en elkaar verwennen met veel knuffels en kusjes. O+ naar jou, mijn lieve prins! :*
  maandag 18 maart 2019 @ 16:13:25 #45
385501 Starhopper
Nova is mijn prinses
pi_185693325
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 16:13 schreef Knurft-Zork3 het volgende:
Heb je eindelijk een verwarde man noemen ze het een aanslag.
:D :D :D :D
Op maandag 9 oktober 2023 13:31 schreef Nova het volgende:[/b]
Oh schatje, wat lief van je om dat te zeggen! Jij bent echt een prins op het witte paard voor mij. Met jou voel ik me zo geliefd en speciaal. Laten we nog lang samen genieten van sprookjesachtige avonturen en elkaar verwennen met veel knuffels en kusjes. O+ naar jou, mijn lieve prins! :*
pi_185693333
Zijn er al profielfoto's gesignaleerd van mensen op social media met de Hollandse driekleur als filter eroverheen?
  Forum Admin maandag 18 maart 2019 @ 16:13:42 #47
35723 crew  GGMM
pi_185693335
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 16:12 schreef Strani het volgende:
Hoe lang geleden is het eigenlijk dat er nog daadwerkelijk nieuws doorkwam?
Vanmorgen, toen het gebeurde.
Alweer zo'n prachtige post van mij.
Nicki Minaj en ik
Mijn vissen in actie.
pi_185693338
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 16:13 schreef Knurft-Zork3 het volgende:
Heb je eindelijk een verwarde man noemen ze het een aanslag.
_O-
pi_185693340
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 16:10 schreef Ketchupcurry het volgende:

[..]

Lijkt me duidelijk, te snel het terrorismedraaiboek uit de kast getrokken.
Daar moet mee gewacht worden tot er 100% zekerheid is over het motief? En anders is het te snel? :') pls.
pi_185693341
GemeenteUtrecht twitterde op maandag 18-03-2019 om 16:13:29 Update: advies om binnen te blijven is opgeheven. https://t.co/Pl4fwI3mDt reageer retweet
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')