quote:Op maandag 18 maart 2019 15:59 schreef LXIV het volgende:
[..]
Er kan nog van alles gebeuren. Tot gisteren konden we woensdag niet meer rechts stemmen ivm Christchurch. Komt er nog een rechtse aanslag dan kun je woensdag niet op rechts stemmen.
Je kunt dus enkel stemmen op de tegenpartij van de daders van de laatste aanslag!
Als je iemand doodschiet vanwege een erekwestie ben je niet geradicaliseerd?quote:Op maandag 18 maart 2019 15:58 schreef perezoso het volgende:
Een terroristische turk gaat er bij mij ook niet zo 123 in. Denk eerder afrekening/familie eer.
Kan natuurlijk wel geradicaliseerd zijn, alles kan.
Lijkt wel alsof ie strak staat.quote:Op maandag 18 maart 2019 15:57 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
Aan de verwilderde blik in zijn ogen is al te zien dat het een verknipt warhoofd is
[ afbeelding ]
Geloof ik meteen, hola is echt erg moeilijk om te onthouden.quote:Op maandag 18 maart 2019 15:39 schreef Strani het volgende:
[..]
Oh nee hoor. Ik ken mensen die hier (Spanje) al een jaar of 20 wonen en nog steeds niet weten hoe je goeiemiddag zegt in het Spaans.
Islam is radicaal.quote:Op maandag 18 maart 2019 16:00 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Als je iemand doodschiet vanwege een erekwestie ben je niet geradicaliseerd?
Nee, dat is op het spectrum nog waar gematigd staat.quote:Op maandag 18 maart 2019 16:00 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Als je iemand doodschiet vanwege een erekwestie ben je niet geradicaliseerd?
Het zegt vrij veel over de paranoïde waanwereld waarin dat soort types leven.quote:
dat betekent dan ook hallo en geen goedemiddag.quote:Op maandag 18 maart 2019 16:00 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Geloof ik meteen, hola is echt erg moeilijk om te onthouden.
Hola is hallo, niet goedemiddagquote:Op maandag 18 maart 2019 16:00 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Geloof ik meteen, hola is echt erg moeilijk om te onthouden.
Ook wel De Bereden Politie genoemd.quote:
Hij zat toch in de tram. Sjongejonge.quote:Op maandag 18 maart 2019 16:01 schreef Vollenhoven het volgende:
Snap trouwens niet waarom hij niet heeft geschoten in het winkelcentrum?
Loyaliteit van protesterende Über-chauffeurs ligt bij terroristen?quote:Op maandag 18 maart 2019 15:54 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Dit zegt alles over waar hun loyaliteit ligt. Die ligt bij de Turkse terrorist, cq. moslim-broeder. En zeker niet bij Nederland, cq. onze samenleving.
Maar uiteraard zullen nu ook weer politici en andere deskundigen opstaan om moslims in de slachtofferrol te plaatsen.
Omdat daar zijn schoonzus niet was.quote:Op maandag 18 maart 2019 16:01 schreef Vollenhoven het volgende:
Snap trouwens niet waarom hij niet heeft geschoten in het winkelcentrum?
Voor mij is realiteit nog steeds zelfde. Ik ken prima Turken en Marokkanen en ga dit soort incidenten niet gebruiken om hun te framen.quote:Op maandag 18 maart 2019 16:00 schreef J.A.R.V.I.S. het volgende:
Op de NOS facebook gaat het ook weer flink los met moslims in de slachtofferrol of de schuld afschuiven op het racistische westen. Zeer apart is dat je exact dezelfde "taal" leest als wat enkele bekende trollen op FOK! ook continue gebruiken. Wereld van verschil als je de berichten las na de aanslag in NZ, wordt steeds duidelijker voor meer Nederlanders wat de realiteit is.
Er is een winkelcentrum 50 meter van de tram daar vlakbij en 10 meter van het winkelcentrum heeft hij die rooie Clio gestolenquote:Op maandag 18 maart 2019 16:01 schreef TARDIS. het volgende:
[..]
Hij zat toch in de tram. Sjongejonge.
omdat het mogelijk geen aanslag is maar een gerichte moord op ex/schoonzus en mensen die haar hielpenquote:Op maandag 18 maart 2019 16:01 schreef Vollenhoven het volgende:
Snap trouwens niet waarom hij niet heeft geschoten in het winkelcentrum?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |