quote:De Australische senator Fraser Anning zegt geen spijt te hebben van de klappen die hij de 17-jarige William Connolly gaf. De jongen sloeg tijdens een rechtse bijeenkomst een ei stuk op het hoofd van de islamkritische senator. Anning zei dat de jongen 'allang klappen van zijn moeder had moeten krijgen'.
De jongen, die op sociale media 'egg boy' wordt genoemd, kwam tot zijn daad nadat Anning had gezegd dat de islam 'het religieuze equivalent van fascisme' is. Afgelopen vrijdag kwam de omstreden politicus onder vuur te liggen door op Twitter te suggereren dat het doodschieten van 49 islamitische gelovigen een gevolg was van het Nieuw-Zeelandse immigratiebeleid.
Concertkaartjes
"Als iemand je van achteren aanvalt, reageer je en verdedig je jezelf", zei Anning als reactie op zijn daad. "Zijn moeder had hem allang klappen moeten geven, want hij misdraagt zich verschrikkelijk."
De Australische minister-president Scott Morrison veroordeelt de reactie van de senator. "Senator Anning moet keihard worden aangepakt met alles wat volgens de wet mogelijk is", zei hij. 'Egg boy' krijgt verder veel bijval voor zijn daden. Op Twitter bieden bands hem gratis tickets voor concerten aan. https://www.rtlnieuws.nl/(...)qc1eVbgXwVTSbip47nNw
Mooi man, fysiek geweld tegen je politieke tegenstanders aanmoedigen.quote:De Australische minister-president Scott Morrison veroordeelt de reactie van de senator. "Senator Anning moet keihard worden aangepakt met alles wat volgens de wet mogelijk is",
Wie kaatst kan de bal verwachten, toch?quote:Op maandag 18 maart 2019 11:46 schreef luxerobots het volgende:
Je ziet dat Egg-Boy er goed mee wegkomt, hij krijgt gewoon een bitchslap met de slappe hand. Niet meer dan terecht.
Zou zo een uitspraak van Rutte kunnen zijn richting Wilders/Baudet.quote:Op maandag 18 maart 2019 11:54 schreef Nobu het volgende:
[..]
Mooi man, fysiek geweld tegen je politieke tegenstanders aanmoedigen.
Maar.... die mensen zijn echt ziek!!! De senator wordt aangevallen, fysiek aangerand, besmeurd en vernederd door een of andere mongool. En als hij dan (zoals iedere normale man reageert) een tik terug geeft, is HIJ opeens de slechterik? HIJ moet worden vervolgd? Waarom krijgt HIJ geen gratis tickets als troost om te bekomen van deze laffe aanval?quote:De Australische minister-president Scott Morrison veroordeelt de reactie van de senator. "Senator Anning moet keihard worden aangepakt met alles wat volgens de wet mogelijk is", zei hij. 'Egg boy' krijgt verder veel bijval voor zijn daden. Op Twitter bieden bands hem gratis tickets voor concerten aan.
Als volwassen man een kind slaan, mooi man. Dan ben je een echte vent!quote:Op maandag 18 maart 2019 11:54 schreef Nobu het volgende:
[..]
Mooi man, fysiek geweld tegen je politieke tegenstanders aanmoedigen.
Ei VS. Stootquote:Op maandag 18 maart 2019 12:00 schreef Vader_Aardbei het volgende:
[..]
Maar.... die mensen zijn echt ziek!!! De senator wordt aangevallen, fysiek aangerand, besmeurd en vernederd door een of andere mongool. En als hij dan (zoals iedere normale man reageert) een tik terug geeft, is HIJ opeens de slechterik? HIJ moet worden vervolgd? Waarom krijgt HIJ geen gratis tickets als troost om te bekomen van deze laffe aanval?
Ik krijg echt koppijn van dit soort berichten. Hoe achterlijk, laf, zelfhatend moet je zijn om die terrorist ook nog te steunen en zijn slachtoffer te willen vervolgen. ZIJN SLACHTOFFER TE VERVOLGEN. Knetter-fucking-gek.
''Een kind''? Die terrorist is 17, kom op zeg. Waarschijnlijk is hij fysiek sterker dan de senator.quote:Op maandag 18 maart 2019 12:00 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Als volwassen man een kind slaan, mooi man. Dan ben je een echte vent!
Nee, maar als je een volwassen daad denkt te doen moet je ook accepteren dat je wellicht een tegenreactie moet incasseren.quote:Op maandag 18 maart 2019 12:00 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Als volwassen man een kind slaan, mooi man. Dan ben je een echte vent!
Zo, gaat het wel goed met je?quote:Op maandag 18 maart 2019 11:59 schreef Roces18 het volgende:
[..]
Zou zo een uitspraak van Rutte kunnen zijn richting Wilders/Baudet.
Want als je andere standpunten hebt ben je per definitie pure evil en verdien je dit gewoon.
Links kut volk.![]()
Toen Pim Fortuyn door zo'n laffe kuthond getaart werd, reageerde men ook zo laconiek. Een paar maanden later was de lol er wel vanaf.quote:
Ik weet wel zeker dat die 17-jarige supersterk is.quote:Op maandag 18 maart 2019 12:01 schreef Vader_Aardbei het volgende:
[..]
''Een kind''? Die terrorist is 17, kom op zeg. Waarschijnlijk is hij fysiek sterker dan de senator.
Jij ziet in een oogopslag dat hij 17 is ipv bv 20?quote:Op maandag 18 maart 2019 12:00 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Als volwassen man een kind slaan, mooi man. Dan ben je een echte vent!
Rutte is er toch een voorstander van om relschoppers in elkaar te slaan?quote:Op maandag 18 maart 2019 11:59 schreef Roces18 het volgende:
[..]
Zou zo een uitspraak van Rutte kunnen zijn richting Wilders/Baudet.
Want als je andere standpunten hebt ben je per definitie pure evil en verdien je dit gewoon.
Links kut volk.![]()
De terrorist? Laat je nakijken.quote:Op maandag 18 maart 2019 12:01 schreef Vader_Aardbei het volgende:
[..]
''Een kind''? Die terrorist is 17, kom op zeg. Waarschijnlijk is hij fysiek sterker dan de senator.
Bizar wel ja.quote:Op maandag 18 maart 2019 11:54 schreef Nobu het volgende:
[..]
Mooi man, fysiek geweld tegen je politieke tegenstanders aanmoedigen.
De premier zou het vast niet erg vinden dat hij voortaan overal een ei krijgt. Tot een gekkie het ei vervangt met een steen of poep.quote:Op maandag 18 maart 2019 12:19 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Bizar wel ja.
Dit moedigt dus geweld tegen politici aan.
quote:Op maandag 18 maart 2019 12:00 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Als volwassen man een kind slaan, mooi man. Dan ben je een echte vent!
Laten we wel wezen ik zou dat uit reactie ook doen wanneer iemand mij vanachter aanvalt kind of niet.quote:Op maandag 18 maart 2019 12:00 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Als volwassen man een kind slaan, mooi man. Dan ben je een echte vent!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |