is ook gestoord dat vrouwen hier meten werken en de kinderopvang zo duur isquote:Op vrijdag 10 mei 2019 17:51 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Grappig, ik lees nu net dat Japan de peuter/kleur klas (preschool) gratis wil gaan maken in een poging om het aantrekkelijker te maken om kinderen te krijgen. Laatst ookal een een bericht dat ze duizenden immigranten willen binnen gaan halen (hoogopgeleid)
https://www.japantimes.co(...)y-rate/#.XNVEKR7lI0M
Ben wel benieuwd hoeveel kinderen Nederlandse vrouwen krijgen gemiddeld tegenwoordig. Het ligt nu op 1,6, wat al heel erg laag is. Maar dat is wel met immigranten erbij die vaak nog 3-4 kinderen krijgen. Kan helaas nergens vinden wat het cijfer is onder autochtonen.quote:Op vrijdag 10 mei 2019 17:55 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
is ook gestoord dat vrouwen hier meten werken en de kinderopvang zo duur is
en jonge mensne geen woning krijgen
binnenkort worden er geen Nederlandse kinderen meer geboren , alleen import uit EU landen
Het wordt jonge mensen in Nederland onmogelijk genaakt kinderen te krijgenquote:Op vrijdag 10 mei 2019 18:12 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Ben wel benieuwd hoeveel kinderen Nederlandse vrouwen krijgen gemiddeld tegenwoordig. Het ligt nu op 1,6, wat al heel erg laag is. Maar dat is wel met immigranten erbij die vaak nog 3-4 kinderen krijgen. Kan helaas nergens vinden wat het cijfer is onder autochtonen.
Meende een keer gelezen te hebben dat Duitsland zonder immigratie nu al een sterke krimp zou hebben.
Wat heeft een ouder en of de overheid de jeugd dan nog te bieden, alles wordt toch om zeep geholpen waar onze voorouders voor gevochten hebben.quote:Op vrijdag 10 mei 2019 18:46 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Het wordt jonge mensen in Nederland onmogelijk genaakt kinderen te krijgen
Door studieschulden , geen woning, , onderbetaling , wonen is veel te duur in Nederland
ja immigranten zijn allen hooggeleid G.quote:Op vrijdag 10 mei 2019 17:51 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Grappig, ik lees nu net dat Japan de peuter/kleur klas (preschool) gratis wil gaan maken in een poging om het aantrekkelijker te maken om kinderen te krijgen. Laatst ookal een een bericht dat ze duizenden immigranten willen binnen gaan halen (hoogopgeleid)
https://www.japantimes.co(...)y-rate/#.XNVEKR7lI0M
Als ze ervoor zorgen dat een man de kost kan verdienen, kan de vrouw mooi kinderen baren zoals het vroeger ging. Maar voor corporate politiek (LEES: VVD) moest iedereen aan het werk.quote:Op vrijdag 10 mei 2019 17:55 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
is ook gestoord dat vrouwen hier meten werken en de kinderopvang zo duur is
en jonge mensne geen woning krijgen
binnenkort worden er geen Nederlandse kinderen meer geboren , alleen import uit EU landen
en 100% hypotheek op ieder inkomen, zodat iedereen nu dik in de schulden zit en de banken zich rot lachenquote:Op vrijdag 10 mei 2019 18:55 schreef Roces18 het volgende:
[..]
Als ze ervoor zorgen dat een man de kost kan verdienen, kan de vrouw mooi kinderen baren zoals het vroeger ging. Maar voor corporate politiek (LEES: VVD) moest iedereen aan het werk.
mooi he, en die vrouwen maar roepen: FEMINISME!!quote:Op vrijdag 10 mei 2019 19:02 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
en 100% hypotheek op ieder inkomen, zodat iedereen nu dik in de schulden zit en de banken zich rot lachen
Nee, ik bedoel. Japan gaat immigranten binnen halen die hoogopgeleid zijn. Anders kom je niet binnen. Denk aan Nederlanders en Duitsers.quote:Op vrijdag 10 mei 2019 18:55 schreef Roces18 het volgende:
[..]
ja immigranten zijn allen hooggeleid G.
Immigratie is het meest nutteloze wat er is.
Leuk op papier om immigranten binnen te halen
Maar op de lange termijn zijn ze werkloos, zorgen ze voor criminaliteit en spreken ze de taal nooit.
Kost je uiteindelijk alleen maar geld.
Expats daarentegen heb je wel wat aan.
Zou het jou iets kunnen interesseren of je wel of niet mag stemmen in Japan terwijl je daar een dikbelegde boterham kan verdienen? Mij zou het namelijk geen reet kunnen schelen.quote:Op vrijdag 10 mei 2019 23:45 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Nee, ik bedoel. Japan gaat immigranten binnen halen die hoogopgeleid zijn. Anders kom je niet binnen. Denk aan Nederlanders en Duitsers.
De grap is juist dat wij over het algemeen geen zin hebben om in Japan te gaan werken, mede omdat je nooit volledig kan integreren (je zal nooit mogen stemmen) en omdat je de taal moet kunnen. Dat gaan ze nu versoepelen door meer info in het engels te verstrekken.
Gewoon heel Nederland volbouwen met pauperbuurten, zal een gezellige boel wordenquote:Op zondag 17 maart 2019 23:49 schreef Hathor het volgende:
[..]
En landbouwgrond hebben we verder helemaal niet nodig?
Blijkbaar wel, want dit is 1 van de redenen (nooit echt onderdeel van de maatschappij kunnen zijn) waarom westerse mensen geen zin hebben om in Japan te werken voor langere tijd. Ook de taal is een groot probleem natuurlijk.quote:Op zaterdag 11 mei 2019 02:01 schreef Hathor het volgende:
[..]
Zou het jou iets kunnen interesseren of je wel of niet mag stemmen in Japan terwijl je daar een dikbelegde boterham kan verdienen? Mij zou het namelijk geen reet kunnen schelen.
Ik ben in de leeftijd om eraan te beginnen en mijn partner wil eigenlijk ook wel kinderen. Maar als ik er nu aan zou beginnen heb ik het vooruitzicht dat mijn kinderen worden opgevoed door iemand anders (kinderopvang) die niet mijn normen en waarden hanteren en ik daar zelf belachelijk veel geld voor moet betalen ook nog. De koopkracht moet weer flink omhoog zodat zelfs als je 3 of 4 dagen werkt je samen meer dan genoeg geld binnen kunt harken om van alles mee te doen. Dan heb je de vrijheid om samen met je partner (om de beurt) tijd vrij te maken voor kinderen. Nu zit gewoon iedereen vast of stellen ze het maar uit zoals wij. Daarbij komt ook nog dat de Nederlandse infrastructuur compleet vast loopt. Overal files het kost veel te veel tijd om ergens te komen en dan moet je ook nog in die drukke dag met veel te veel reistijd ergens kinderen gaan ophalen/ wegbrengen bij een school of kinderopvang. Hoe moet ik dat nog inpassen in mijn dag?quote:Op vrijdag 10 mei 2019 18:47 schreef john2406 het volgende:
[..]
Wat heeft een ouder en of de overheid de jeugd dan nog te bieden, alles wordt toch om zeep geholpen waar onze voorouders voor gevochten hebben.
6-urige werkdag invoeren zou veel schelen. Gaat je loon wel omlaag natuurlijk, maar als dat bij iedereen het geval is, dalen de huizenprijzen/huren navenand en mis je dat stukje loon ook niet.quote:Op zaterdag 11 mei 2019 12:58 schreef naiipajiiau het volgende:
[..]
Ik ben in de leeftijd om eraan te beginnen en mijn partner wil eigenlijk ook wel kinderen. Maar als ik er nu aan zou beginnen heb ik het vooruitzicht dat mijn kinderen worden opgevoed door iemand anders (kinderopvang) die niet mijn normen en waarden hanteren en ik daar zelf belachelijk veel geld voor moet betalen ook nog. De koopkracht moet weer flink omhoog zodat zelfs als je 3 of 4 dagen werkt je samen meer dan genoeg geld binnen kunt harken om van alles mee te doen. Dan heb je de vrijheid om samen met je partner (om de beurt) tijd vrij te maken voor kinderen. Nu zit gewoon iedereen vast of stellen ze het maar uit zoals wij. Daarbij komt ook nog dat de Nederlandse infrastructuur compleet vast loopt. Overal files het kost veel te veel tijd om ergens te komen en dan moet je ook nog in die drukke dag met veel te veel reistijd ergens kinderen gaan ophalen/ wegbrengen bij een school of kinderopvang. Hoe moet ik dat nog inpassen in mijn dag?
Wat is dit nou weer voor onzin?quote:Op vrijdag 10 mei 2019 18:55 schreef Roces18 het volgende:
[..]
ja immigranten zijn allen hooggeleid G.
Immigratie is het meest nutteloze wat er is.
Leuk op papier om immigranten binnen te halen
Maar op de lange termijn zijn ze werkloos, zorgen ze voor criminaliteit en spreken ze de taal nooit.
Kost je uiteindelijk alleen maar geld.
Expats daarentegen heb je wel wat aan.
immigranten die werkelijk goed opgeleid zijn heten expatsquote:Op zaterdag 11 mei 2019 15:44 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Wat is dit nou weer voor onzin?
Waar haal je vandaan dat immigranten die werkelijk goed opgeleid zijn (of hun kinderen) op de lange termijn zorgen voor criminaliteit?
Het verschil tussen immigrant en expat is subjectief en onduidelijk. En jij probeert dit te onduidelijke verschil te gebruiken om op basis van jouw persoonlijk interpretatie v/h woord expats, een punt te maken. Komt de discussie niet ten goede.quote:Op zaterdag 11 mei 2019 15:46 schreef Roces18 het volgende:
[..]
immigranten die werkelijk goed opgeleid zijn heten expats
![]()
![]()
expat=iemand die een bijdrage levertquote:Op zaterdag 11 mei 2019 15:51 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Het verschil tussen immigrant en expat is subjectief en onduidelijk. En jij probeert dit te onduidelijke verschil te gebruiken om op basis van jouw persoonlijk interpretatie v/h woord expats, een punt te maken. Komt de discussie niet ten goede.
Kun je beter duidelijk omschrijven waar je op doelt, aan welke criteria deze immigranten volgens jou moeten voldoen, etc.
Je begrijpt neem ik aan ook dat dit JOUW persoonlijke definitie is hè?quote:Op zaterdag 11 mei 2019 15:59 schreef Roces18 het volgende:
[..]
expat=iemand die een bijdrage levert
immigrant=iemand die niets bijdraagt
de status expat of immigrant , de stempel if you will. krijg upon arrival.quote:Op zaterdag 11 mei 2019 16:02 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Je begrijpt neem ik aan ook dat dit JOUW persoonlijke definitie is hè?
En volgens deze definitie kan een expat dus toch ook een immigrant worden en omgekeerd.
En we hebben dus in NL zowel niet-westerse (Turkse, Marokkaanse, Surinaamse, etc) expats, als immigranten volgens jouw definitie.
Oké sure. Maar je begrijpt dat dit JOUW persoonlijke definitie is hè?quote:Op zaterdag 11 mei 2019 16:14 schreef Roces18 het volgende:
[..]
de status expat of immigrant , de stempel if you will. krijg upon arrival.
dus wat je later in je leven doet is niet zo interessant.
definities zijn niet zo interessantquote:Op zaterdag 11 mei 2019 16:37 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Oké sure. Maar je begrijpt dat dit JOUW persoonlijke definitie is hè?
Maar iets gewoon duidelijk omschrijven zodat er geen misverstanden ontstaan door de vele interpretaties van een woord, dat is toch vele malen effectiever?quote:Op zaterdag 11 mei 2019 16:40 schreef Roces18 het volgende:
[..]
definities zijn niet zo interessant
ik deal in de waarheid
wat het politiek correcte woordenboek zegt interesseert me niet
Die lagere geboortecijfers in Japan en Zuid-Korea komt voort uit de sterkere mate van verstedelijking. Verstedelijking en dichtheid van steden zijn belangrijke factoren in bevolkingsgroei.quote:Op vrijdag 10 mei 2019 16:42 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Kort door de bocht. Volgens de regels van de biologie zouden we hier in Nederland en elders allemaal 6 kinderen moeten krijgen. Toch gebeurd dat alleen nog in centraal Afrika.
Je hebt gemiddeld 2,1 kinderen per vrouw nodig om de populatie op pijl te houden.
China zit op 1,6
USA zit op 1,8
Europa zit op 1,6
Bangladesh zit op 2,1
India zit op 2,3 maar rap dalend. (was nog 6 veertig jaar geleden)
Zuid-Afrika zit op 2,5 maar ook rap dalend.
Japan zit op 1,4 en Zuid-Korea zit zelfs op 1,17. Echt bizar laag.
Enige is dus Afrika en delen van het MO. Maar ook daar rap dalend...
Populatie blijft nog even stijgen door betere gezondheidzorg (mensen worden ouder) maar de grootste explosie is al achter ons.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |