Wauw, al op de helft!! Van harte gefeliciteerd!quote:Op woensdag 20 maart 2019 11:27 schreef Ynske het volgende:
[..]
Dank je!![]()
Alles gaat prima hier tot nu toe. Morgen op de helft.
Lachen!quote:Op woensdag 20 maart 2019 22:01 schreef beefcake het volgende:
Kennen jullie die grap van die ouders die dachten dat ze aankomende zomer voorgoed de basisschoolperiode zouden afsluiten?![]()
quote:Op donderdag 21 maart 2019 09:42 schreef Djoess het volgende:
Vandaag de uitslag, en ik ben enorm nerveus. Kan eigenlijk alleen maar huilen.
Bah.
Succes en sterke en ik denk aan jullie!quote:Op donderdag 21 maart 2019 09:42 schreef Djoess het volgende:
Vandaag de uitslag, en ik ben enorm nerveus. Kan eigenlijk alleen maar huilen.
Bah.
Had ik ook die onzekerheid in het begin, maar dat is gelukkig heel erg afgenomen inmiddels.quote:Op donderdag 21 maart 2019 08:45 schreef taxibabe het volgende:
Djeez wat gaan jullie hard in dit topic! Er is zoveel geschreven dat ik niet op alles kan reageren!
Wel van harte gefeliciteerd Ynske en Beefcake!
Hier gaat het redelijk, afgelopen dagen waren zwaar. Mijn stiefzoon lag in het ziekenhuis met een klaplong, maar gelukkig is hij weer thuis.
Ik loop zelf op dit moment met mijn ziel onder mijn arm. Ik ben zooo blij dat ik zwanger ben, maar het maakt mij zo onzeker en ben ik bang dat het misgaat. Ik let op elk pijntje, steekje, prikje. Elke keer op het toilet of ik geen bloed zie. Pff.. zo vermoeiend. Misschien komt het ook dat ik geen echte zwangerschapskwaaltjes heb, behalve dat mijn borsten zeer doen en hierdoor soms niet het gevoel heb dat ik zwanger ben. Wel zie ik mijn buik groeien wat ik supermooi vind!
Sorry voor de emopost..
❤❤quote:Op woensdag 20 maart 2019 22:01 schreef beefcake het volgende:
Kennen jullie die grap van die ouders die dachten dat ze aankomende zomer voorgoed de basisschoolperiode zouden afsluiten?![]()
40 weken baby!! Goed man! Hopelijk wordt het geen 42 weken baby. Voel je je nog goed en energiek?quote:Op donderdag 21 maart 2019 07:01 schreef VenusFlyTrap het volgende:
[..]
Ik hou nu al van je.
OMG it’s my due date!!!!
Welkom beef
lieverd wat een spanning. Heel veel sterktequote:Op donderdag 21 maart 2019 14:04 schreef Djoess het volgende:
Vandaag geen uitslag MRI, want de kinderneuroloog is er plotseling niet. Wel heeft de arts verteld dat zij niet verwacht dat er grote afwijkingen op te zien zijn. Vandaag ook geen plek in het ziekenhuis dichterbij huis, misschien morgen, en anders duurt deze opname nachtmerrie nog tot na het weekend.
Ik ben opgelucht, en toch ook niet xD
Gelukkigquote:Op donderdag 21 maart 2019 13:53 schreef Cholula het volgende:
Spannende dag Djoess! Ik kan me voorstellen dat je er emotioneel van wordt.
voor VFT. De mijlpaal der mijlpalen!
Gefeliciteerd Beefcake! Wat zal dat een omschakeling zijn!
Ik ben vanochtend weer goedgekeurd in het ziekenhuis. De komende dagen hoef ik niet meer terug.![]()
@:stippelrientje Ik weet dat baby's aan het einde van de zwangerschap minder ruimte hebben, maar in dit geval was het van veel bewegen naar heel weinig en dat was toch wel wat zorgelijk. Mijn gyn was blij dat ik aan de bel had getrokken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |