Wat een ontroerend mooie gift geef je jouw kind met dit alles. Ik ken je niet en weet geen woorden dus dit :quote:Op vrijdag 15 maart 2019 20:11 schreef Zith het volgende:
Ik ga ook een paar foto's van mijn leven als ansicht kaart gebruiken (klein textje achterop) en ga het filmen terwijl ik het erop schrijf waarom die foto belangrijk is. Die foto kan hij dan later vasthouden en zien dat ik dat ook heb gedaan.
quote:Op vrijdag 15 maart 2019 21:12 schreef liesje1979 het volgende:
Heel veel sterkte voor jou en je naasten. Verder heb ik weinig toe te voegen, Het enige wat ik nog kan bedenken dat het misschien aardig is als je iemand van FOK! die je vertrouwt je adresgegevens geeft. Zodat wij je (prachtige) zoon op zijn verjaardagen kunnen bombarderen met felicitatiekaarten ofzo. Natuurlijk is dat niet zo bijzonder verder, maar kaartjes krijgen is altijd leuk voor kinderen ook al is het van onbekenden en het idee dat zijn vader dat dan voor hem geregeld heeft.
Nogmaals veel sterkte.
En dit wil ik nog even tegen spreken: je laat je zoon juist NIET in de steek. Je doet er alles aan om te zorgen dat hij een fijne jeugd krijgt waarin zijn vader een belangrijke rol blijft spelen ... daar kan ik alleen maar respect voor hebben.quote:Op vrijdag 15 maart 2019 17:45 schreef Zith het volgende:
Ook heb ik een prachtig zoontje die de 20ste 1 jaar wordt die ik in de steek ga laten mij niet zal herrinneren,
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |