Zo'n jonge Noor als Engebraten, of iemand als Aldoshkin ofzo, die kunnen nog wel dichtbij komen in de komende cyclus. Er moeten komende jaren toch wat nieuwe namen opstaan en uiteindelijk moet je 'gewoon' een stap zetten van subtop naar absolute top in een jaar dat er een WK op een snelle baan is. En dan kun je al jaren je lol niet op, maar komende 4 jaar komt er nog een tandje bij, met een WK Afstanden in Calgary 2024 én Italië met overdekt Baselga in 2026, en een WK Allround in Inzell in 2024, wat een schroeigenot gaat dat zijn allemaal.quote:Op donderdag 10 februari 2022 16:45 schreef Remco het volgende:
Zit toevallig even bij de mannen te kijken, er is echt niemand die de komende tijd in de buurt bij Roest kan komen. Nummer 2,4 en 6 zijn al gestopt en Kramer, Pedersen, Bloemen, Verweij en Joekov gaan hun PR's nooit meer verbeteren.
Roest heeft een veel betere 500m en 1500m in de benen en is niet zoveel langzamer op 5 en 10k.quote:Op zondag 13 februari 2022 19:19 schreef I.R.Baboon het volgende:
Ik vind ook dat #1 op de Adelskalendern een lekker absurd doel is waarvoor vd Poel nog even door zou moeten gaan.
Nog een kleine tien maanden te gaan, en dan heeft Klassen het record van Mathisen te pakken wat betreft het aantal dagen op #1quote:Op zondag 13 februari 2022 15:06 schreef franklop het volgende:
Miho Takagi 0,1 dichter bij Cindy gekomen. Die gaat er nog wel voorbij
Dan is het afhankelijk van de WC kalender of het dit jaar nog gaat lukken.quote:Op zondag 13 februari 2022 19:35 schreef Bruce117 het volgende:
[..]
Nog een kleine tien maanden te gaan, en dan heeft Klassen het record van Mathisen te pakken wat betreft het aantal dagen op #1
Het lijkt me ook onwaarschijnlijk. Hij zou vast nog wat van de 5 en 10 kunnen afschaven, en daarna een seizoen vol op sprinten/openen etc gaan en dan haalt ie redelijk gemakkelijk een punt van de 500 en 1500 af, maar dan eindigt ie rond Kramer. Maar goed, het lijkt me iemand bij wie het feit dat het bijna onmogelijk is niet afschrikt en ik dacht me te herinneren dat ie wel een allroundliefhebber was (of van de traditie van schaatsen hield oid) - en dan is de Adelskalendern toch de heilige graal.quote:Op zondag 13 februari 2022 19:32 schreef Ericr het volgende:
[..]
Roest heeft een veel betere 500m en 1500m in de benen en is niet zoveel langzamer op 5 en 10k.
Vd Poel moet in de 36 gaan rijden en op een snelle baan onder de 1:43. Dan nog wordt het heel krap. Lijkt me buiten zijn macht liggen.
Roest heeft een vrij evenwichtige klassering. Je moet op drie afstanden wereldtop zijn om in de buurt te komen.
Ja en ze rijdt de 5k ook lang niet altijd.. Ook hier helpt het vast als ze zelf of de Wit heel graag wil.quote:Op zondag 13 februari 2022 19:43 schreef franklop het volgende:
[..]
Dan is het afhankelijk van de WC kalender of het dit jaar nog gaat lukken.
Al moet er dan wel een 5k bij zitten
Hoe we ook rekenen, 20+ jaar is geredquote:Op zaterdag 3 november 2018 23:02 schreef Felagund het volgende:
[..]
Al een stuk langer, al sinds 21-12-2001. Of 10-02-2002, als je de 10/15 minuten die Friesinger toen op nr. 1 stond meetelt.
Iets meer dan halve punt van Takagi en 1,2 van Klaassenquote:Op zaterdag 5 maart 2022 15:03 schreef Arcee het volgende:
Schouten verbetert haar 500 meter met bijna een halve seconde, is daarmee Sáblíková voorbij en staat nu 3e.
Over 2/3 jaar zal die nieuwe baan in Italië er zijn op 1000m, dus dan is er best wel wat mogelijk, want neem aan dat er dan ook meteen flink wat wedstrijden zullen komen.quote:Op zaterdag 5 maart 2022 18:52 schreef rubbereend het volgende:
Schouten heeft wel pech dat ze zelden 500/1500 op hoogte zal rijden.
Goed nieuws, Takagi/de Wit hebben een doel gemaakt van de Adelskalendern.quote:Op zondag 13 februari 2022 19:58 schreef I.R.Baboon het volgende:
[..]
Ja en ze rijdt de 5k ook lang niet altijd.. Ook hier helpt het vast als ze zelf of de Wit heel graag wil.
Op naar de 10000 dagen!quote:Op dinsdag 13 december 2022 12:45 schreef franklop het volgende:
Cindy is dus inmiddels recordhouder aller tijden
quote:Op dinsdag 13 december 2022 12:45 schreef franklop het volgende:
Cindy is dus inmiddels recordhouder aller tijden
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |