Och sjezus, ja dan moet je eruit. Dat is echt ruk. Hier zat het toen in het dak. Kwam je de lift uit en dan liep je tegen zo'n tent aan, helemaal afgesloten. En de buitenkant dus ook helemaal ingepakt. Vage shit hoor.quote:Op maandag 11 maart 2019 15:55 schreef Charmian het volgende:
[..]
Het zat in de kozijnen, daarom was het voor iedereen verplicht konden ze alles tegelijkertijd doen. Alles werd hermetisch afgesloten
In de keuken zat ook een stukje zeil onder het keukenblok, werd een hele tent incl douche gebouwd om het te kunnen verwijderen.
Het overtegelen is wel een voordeel. Het weg jekkeren van tegels is niet alleen een boel herrie maar ook overal stof.quote:Op maandag 11 maart 2019 15:55 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Hoop echt dat ze het binnen twee dagen van 's ochtends vroeg tot 17 u. voor elkaar krijgen.
de eerste keer kregen we oordopjes en een chocoladeletter. Met die keuken 250,- voor de vloer die eventueel beschadigd zou kunnen worden.quote:Op maandag 11 maart 2019 15:50 schreef Soury het volgende:
[..]
Raar meestal krijgen mensen een soort van vergoeding voor de overlast en soms moeten mensen ook echt het huis uit. Maar dat is belgie toch?
Dat mag je hopen ja.quote:Op maandag 11 maart 2019 15:56 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Ik zet muziek op dan werken ze sneller.
Ze heeft wel een lekkere chillbankquote:Op maandag 11 maart 2019 15:50 schreef ChocoFan het volgende:
[..]
Ohhhhh jaaaaaa. Week bij Soury op de bank.Lekker chillen en fokken en een rokertje.
Je moet asbest nooit in kleine stukjes gaan maken, altijd in zijn totaliteit verwijderen, en met de nodige bescherming.quote:Op maandag 11 maart 2019 15:57 schreef ChocoFan het volgende:
[..]
Och sjezus, ja dan moet je eruit. Dat is echt ruk. Hier zat het toen in het dak. Kwam je de lift uit en dan liep je tegen zo'n tent aan, helemaal afgesloten. En de buitenkant dus ook helemaal ingepakt. Vage shit hoor.
En dan gaat mijn dochter verbouwen en gaat haar schoonvader gewoon asbest platen verwijderen in de schuur en in kleine stukjes in een niet afgesloten zak in haar tuin.
Ohhhh, dat is lekker, lekker warme voetjes.quote:Op maandag 11 maart 2019 15:56 schreef Soury het volgende:
[..]
Ik heb trouwens nu vloerverwarming. Ik moet zeggen dat ik dat erg fijn vind. Ik heb het niet zo vaak koud maar vandaag wel (beetje verkouden ook) en warme voeten zijn best fijn.
Ik krijg kozijnen, geen tegels.quote:Op maandag 11 maart 2019 15:58 schreef Soury het volgende:
[..]
Het overtegelen is wel een voordeel. Het weg jekkeren van tegels is niet alleen een boel herrie maar ook overal stof.
Ik was ook gewoon thuis...aardige gasten allemaal en ook behulpzaam.quote:Op maandag 11 maart 2019 15:52 schreef ChocoFan het volgende:
[..]
Hier niet zover ik weet want sommige mensen willen dat inderdaad wel maar het lukte ze niet. Ach wie weet wat er gaat komen ik hoor het allemaal wel.
We hoeven niet weg maar het schijnt wel handiger te zijn.
Maar ik vind het ook raar om zelf een week/weken niet aanwezig te zijn in mijn huis en vreemde wel. Laat mij dan maar lekker op de bank tussen de rommel zitten.
Sterker nog het duurde meestal een paar weken of langer voordat het sloopwerk verder kon.quote:Op maandag 11 maart 2019 15:55 schreef Charmian het volgende:
[..]
Het zat in de kozijnen, daarom was het voor iedereen verplicht konden ze alles tegelijkertijd doen. Alles werd hermetisch afgesloten
In de keuken zat ook een stukje zeil onder het keukenblok, werd een hele tent incl douche gebouwd om het te kunnen verwijderen.
Dit ja. Maar naar ons werd niet geluisterd.quote:Op maandag 11 maart 2019 15:58 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Je moet asbest nooit in kleine stukjes gaan maken, altijd in zijn totaliteit verwijderen, en met de nodige bescherming.
De vraag is waar ik dan ongestoord kan blowen...quote:Op maandag 11 maart 2019 15:59 schreef Charmian het volgende:
[..]
Ik was ook gewoon thuis...aardige gasten allemaal en ook behulpzaam.
Idd, zolang je er niet in gaat zagen boren of breken kan het geen kwaad voor een keertje. En nat houden als je ermee bezig bent.quote:Op maandag 11 maart 2019 15:58 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Je moet asbest nooit in kleine stukjes gaan maken, altijd in zijn totaliteit verwijderen, en met de nodige bescherming.
Nooit klein gaan hakken, domste dat je kan doen.quote:Op maandag 11 maart 2019 16:00 schreef ChocoFan het volgende:
[..]
Dit ja. Maar naar ons werd niet geluisterd.![]()
Gelukkig heeft ze het niet zelf gedaan. Maar die schoonpa van haar. Afijn. Ik zeg niets.Asbest verwijderen zonder bescherming.
Zie je, komt helemaal goed.quote:Op maandag 11 maart 2019 15:59 schreef Charmian het volgende:
[..]
Ik was ook gewoon thuis...aardige gasten allemaal en ook behulpzaam.
Daar kan je een aardig boete voor krijgenquote:Op maandag 11 maart 2019 15:57 schreef ChocoFan het volgende:
[..]
Och sjezus, ja dan moet je eruit. Dat is echt ruk. Hier zat het toen in het dak. Kwam je de lift uit en dan liep je tegen zo'n tent aan, helemaal afgesloten. En de buitenkant dus ook helemaal ingepakt. Vage shit hoor.
En dan gaat mijn dochter verbouwen en gaat haar schoonvader gewoon asbest platen verwijderen in de schuur en in kleine stukjes in een niet afgesloten zak in haar tuin.
Ah geeft niet, ik ben standaard deprie.quote:Op maandag 11 maart 2019 15:59 schreef Soury het volgende:
[..]
Sterker nog het duurde meestal een paar weken of langer voordat het sloopwerk verder kon.
Ok nu is Choco deprie
Juist, nat houden, om stof te beperken en een mondkapje op.quote:Op maandag 11 maart 2019 16:00 schreef Superbadeendje het volgende:
[..]
Idd, zolang je er niet in gaat zagen boren of breken kan het geen kwaad voor een keertje. En nat houden als je ermee bezig bent.
Dat ga ik dan toch echt wel gewoon doen hoor. Boeiend wat hun er dan van denken.quote:Op maandag 11 maart 2019 16:00 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
De vraag is waar ik dan ongestoord kan blowen...
LOL oordopjes en een chocolade letterquote:Op maandag 11 maart 2019 15:58 schreef Charmian het volgende:
[..]
de eerste keer kregen we oordopjes en een chocoladeletter. Met die keuken 250,- voor de vloer die eventueel beschadigd zou kunnen worden.
En twee laptops dus kunnen we ruzie maken in één kamerquote:
ut was wel een luxe chocolade letterquote:
Hebben we ze ook verteld.quote:Op maandag 11 maart 2019 16:01 schreef Soury het volgende:
[..]
Daar kan je een aardig boete voor krijgen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |