FOK!forum / Voetbal / [La Liga #111] #GETAFE4CL
El-Stinhozondag 10 maart 2019 @ 21:58
Ik heb eens beloofd om een OP of stuk te tikken voor dit topic, maar ik denk dat ik het niet anders kan brengen dan in de vorm van een kleine beschouwing per club. Nu ga ik niet alle twintig ploegen in een keer beschouwen, dus hoop ik het in maximaal vijf trapjes te brengen. Aan de hand van het spelersbudget per ploeg dalen we naar beneden.

32465.jpg


1: FC Barcelona (633 miljoen euro aan spelersbudget)
SPOILER
Seizoen na seizoen brokkelt het levenswerk van Guardiola bij Barça verder af. Deze zomer verliet Don Andrés Iniesta met een kampioenschap en een beker de voordeur, op weg naar Vissel Kobe. Alleen Pique, Busquets en Messi zijn nog over van het droomelftal dat in 2011 voor de tweede keer in de periode van Guardiola’s hegemonie de Champions League binnenhaalde. Dit jaar moet weer eens hét jaar worden van de Catalanen op het Miljoenenbal. Sinds de eindzege in 2015 ging het er steeds in de kwartfinale uit. Met aankopen als Vidal, Arthur, Coutinho (kon vorig seizoen niet meedoen in de CL) en Lenglet moeten succesvolle tijden weer herleven.

De huidige trainer Ernesto Valverde opteert voor een 4-3-3 in balbezit, maar bij balverlies schakelt het over naar een 4-4-2. Alles staat in het teken van de allerbeste; Leo Messi. Momenteel ondervindt de gekozen basis nog problemen. We zien bijvoorbeeld Coutinho op het middenveld staan naast Busquets en Rakitic. Je ziet en voelt dat Coutinho een rol in de voorhoede naast Messi en Suarez meer gelegen is. Het is nog iets te zakelijk voor zijn doen. Met Arthur op het middenveld kan normaal gesproken meer stabiliteit worden toegevoegd. Dembele wordt als linksbuiten geacht het spel breed te houden, maar wordt pas echt gevaarlijk als hij mag zwerven. Wanneer Valverde dit inziet, kunnen er mooie tijden aanbreken.
Julen-Lopetegui1.jpg


2: Real Madrid (567 miljoen euro aan spelersbudget)
SPOILER
Cristiano Ronaldo en Zinedine Zidane zijn verdwenen, Julen Lopetegui heeft nu de sleutels in handen. Real Madrid moet onder zijn leiding weer een collectief worden, geen onemanshow. Na drie succesvolle Champions League campagnes gaf Zidane terecht aan dat hij zichzelf niet meer de juiste man vond om de Koninklijke naar nieuwe successen te leiden. In de competitie was het stroperig en was het wachten tot de CL-cyclus weer verder ging. Tot overmaat van ramp maakte ook nog eens Cristiano Ronaldo zijn vertrek naar Juventus bekend. Het was vroeg spektakel in de transferzomer, maar veel gebeurde er niet meer in Bernabeu. Thibaut Courtois, Mariano Diaz en Alvaro Odriozola werden binnengehaald, maar dat was alles. Lopetegui moet de gevestigde orde in de selectie zien te mixen met de vele jonge talenten die Real Madrid herbergt. Leidt dat tot een nieuwe titel in Spanje en een vierde Champions League op rij?

Julen Lopetegui staat aanvallend voetbal voor. Hij is niet zo variabel in zijn systemen zoals Zinedine Zidane was. Hij kiest voor een 4-3-3 met veel vrijheid voor de backs en vleugelspelers. Het wordt in meerdere varianten bewerkstelligd. Zo wordt het traditionele middenveld Modric, Kroos, Casemiro al niet meer standaard opgesteld; Casemiro, misschien wel Zizou’s lievelingsspeler, zat bijvoorbeeld tegen Bilbao op de bank. Ceballos krijgt, in tegenstelling tot onder Zidane, veel meer speeltijd terwijl Isco krankzinnig genoeg ook nog altijd niet zeker is van een basisplaats. Soms verschijnt Isco als middenvelder, soms als aanvaller. Asensio en Bale willen ook nog wel eens gerouleerd worden. De grote zekerheid lijkt Benzema te zijn Waar hij bijna 9 jaar werkte en sleurde voor Ronaldo, ontplooit hij zichzelf als een technisch frivole spits die meer doet dan alleen afwerken. Bale hoopt na een lange tijd van blessures zichzelf ook weer te hervinden. Zij het met rustpauzes, zij het met basisplaatsen aaneen.
atlet.jpg


3: Atlético Madrid (293 miljoen euro aan spelersbudget)
SPOILER
De Liga leek al vroeg voor de horizon verdwenen te zijn, de Champions League werd een echec; het eerste halfjaar van ‘17/18 was een drama. Toen kwam Diego Costa en met hem diepte, vrijheid voor Griezmann en meer leven in het spel van Atlético. In maart mocht er zelfs even gehoopt worden op hernieuwde titelkansen. Dat duurde maar een paar dagen, want na het puntverlies van Barça op Gran Canaria, schoot Messi de Catalanen weer op een onoverbrugbare afstand voor de mannen van Diego Simeone. Zodoende kon Atlético zich volledig toeleggen op de strijd om de Europa League die, mogen we zeggen, vrij simpel werd gewonnen. De zomer stond vooral in het teken van selectiebreedte. Met Gabi en Torres zwaaiden twee boegbeelden van de Madrilenen af terwijl Vrsaljko en Gameiro hun heil elders zochten. Met Lemar, Rodri en Jonny (uitgeleend aan de Wolves) zijn er voor de toekomst alvast geweldige investeringen gedaan. Arias, Martins en Kalinic zijn in eerste instantie selectievulling.

Tactisch blijft Atlético gewoon Atlético. Een 4-4-2, uitgaande van defensieve organisatie. Er is een tactisch veelzijdige selectie ontstaan waarmee toch zeker een gooi naar de prijzen kan worden gedaan. Jan Oblák is de onbetwiste majesteit. In de verdedigingslinie blijft de rechtsbackpositie een klein zorgenkindje. Juanfran is al drie jaar zichzelf niet meer, terwijl Arias ook nog moeite kent om te aarden. Centraal achterin moet Godin-Giménez een zekerheidje zijn. De Uruguayaanse goden lieten op het WK in Rusland al zien elkaar perfect aan te voelen. Echter moet je niet hopen dat Gimenez geblesseerd raakt, anders moet Savic de verschrikkelijke worden opgevoerd. Filipe Luis is de standaardlinksback. Verder is er Lucas Hernandez, een beoogde opvolger voor Godín die nu als multi-inzetbare joker wordt ingezet; als centrale of als linksback.

Nu Gabi voorgoed weg is, moet Simeone hernieuwde balans zien te vinden op het middenveld. Waar Cholo momenteel het meest op vertrouwt is een linie met Lemar, Koke, Saul en Rodri. Saúl heeft echter nog wat moeite om hierin te aarden. Het voordeel is dat Koke en Saúl dusdanig flexibel zijn dat ze op meerdere posities uit de voeten kunnen. Wie weet wat voor variant hij weet te verzinnen. Met Thomas Partey is er altijd nog een extra hechtpleister. Correa en Martins zijn naast Lemar de andere opties op de flanken. Griezmann heeft met Costa of Kalinic een type-Giroud om zich heen wat hem de benodigde ruimte kan bezorgen om beslissend te zijn.
57c72a8e-364f-11e7-8289-8bc272ce70eb_web_scale_0.2831715_0.2831715__.jpg?maxheight=465&maxwidth=700


4: Valencia (165 miljoen euro aan spelersbudget)
SPOILER
Na jaren van verval was Mestalla vorig seizoen weer eens een bron van vreugde: het bastion van de wederopstanding. De defensieve 4-4-2 apologeet Marcelino, de tacticus die eerder met Villarreal uitstekende prestaties boekte, was de architect hiervan. Bij Villarreal had hij al bewezen om van niets iets te maken. Nu moest hij het door Peter Lim en Jorge Mendes wanstaltig onderhouden Valencia herstellen. Sinds de zomer van 2012: van Pellegrino naar Valverde, naar Dukic, naar Pizzi, naar Nuno, naar Voro, naar iPad Gary, naar Ayestarán, naar Voro, naar Prandelli, naar Voro, naar Marcelino. Palermo-achtig.

De zomer van zijn komst werd een ware renovatie. Met het huren van Kondogbia werd Valencia verzekerd van een complementair duo met Dani Parejo. De toen nog PSG-huurling Gonçalo Guedes bleek een gouden greep op de linkerflank terwijl talent Carlos Soler zich aan de andere zijde opwerkte als revelatie. Rodrigo en Zaza bleken ook een geweldig spitsenduo te vormen, wat je van Zaza allerminst had durven dromen. Deze krachten verenigden zich in één elftal en eindigden op de vierde plaats, wat toegang tot de groepsfase van de Champions League gaf. Dit jaar is het de uitdaging om in de vibe van het vorige seizoen te blijven. Ploegen zullen zich beter weten te wapenen en er is een grotere aanslag op de conditie. In de breedte moeten er fatsoenlijke spelers worden gehaald waardoor het competitief kan blijven.

In het nieuwe seizoen blijven de smaken grotendeels hetzelfde. Vooral in de breedte zijn extra spelers gehaald om een dubbel weekschema dragelijk te maken. Neto blijft de onbetwiste keeper. In de achterhoede waren vorig seizoen Vezo, Murillo, Paulista, Garay, Lato en Gaya regelmatige basisklanten; Diakhaby (centrale verdediger) en Cristian Piccini (rechtsback) zorgen nu op elke positie voor dubbele bezetting. Op het middenveld werd Maksimovic aan Getafe verkocht, maar werd Wass voor slechts vier miljoen van Celta de Vigo gehaald. Zo hebben Kondogbia en Parejo met Coquelin en Wass nu ook een back-up. In de voorhoede is met Cheryshev een back-up voor Guedes gehaald, heeft Soler met Ferran nog altijd een back-up achter zich, terwijl Rodrigo het zonder Zaza moet doen. Er zullen met Gameiro, Batshuayi en Mina nog 86 gevechten komen om de erfopvolging van de verguisde, maar herrezen Italiaan.
15126433959288.jpg


5: Sevilla (163 miljoen euro aan spelersbudget)
SPOILER
Wát een seizoen, wat een chaos: 2017/18 is geen seizoen waaraan Sevilla veel goede herinneringen zal hebben. Toto Berizzo en Vincenzo Montella slaagden er beiden niet in om de boel op de rit te krijgen. Het resultaat was een Sevilla-onwaardige zevende plek. Pablo Machín moet daarom Sevilla inspireren tot nieuwe, grootse daden. De 43-jarige trainer uit Soria kwam deze zomer over van Girona, waarmee hij vorig seizoen debuteerde op het hoogste niveau en meteen knap tiende eindigde. Europees voetbal was zelfs even reëel. Stuani, Portu en Borja Garcia waren de voorname gezichten van een bij vlagen flitsend Girona. Kan hij zijn tactieken en ideeën ook vertalen naar een heel ander klimaat zoals Sevilla dat heeft? Er is in ieder geval voldoende kwaliteit; zowel op de counter als vanuit een opbouwende situatie kan Sevilla uitstekend uit de voeten. Machín zweert bij drie centrale verdedigers en twee wingbacks. Afhankelijk van de kwaliteiten van zijn ploeg past hij zijn tactiek aan. Bij Sevilla gaat hij uit van de reactie.

Sevilla speelt sinds de eerste EL-wedstrijd tegen Standard (5-1) in een 3-4-1-2. Tomas Vaclik probeert en doet Sergio Rico (Fulham) en David Soria (Getafe) met verve vergeten. Jesus Navas wordt opgesteld als rechterwingback. Vorig jaar switchte hij zonder succes tussen de rechtsback en rechtsbuitenpositie; nu als meer geavanceerde speler heeft hij een belangrijk aandeel in aanvallend opzicht met vier assists waar hij er vorig jaar nul had. Het centrale trio wordt gevormd door Simon Kjaer, Sergi Gomez en Daniel Carrico: het probleem is dat het wel een trage achterhoede heeft en zeker tegen betere ploegen daardoor in gevaar kan komen. Op een normale dag staat Mercado op het blaadje in plaats van Carrico maar die heeft nog even te kampen met een blessure. Op de linkerwingbackpositie staat momenteel Guilherme Arana, zij het dat daar op een normale dag Sergio Escudero staat. Die blesseerde zich op een uiterst onsmakelijke wijze tegen Villarreal. Samen met Mercado kan hij als het goed is snel weer bij de selectie zitten.

Op het middenveld staat met Ever Banega en Franco Vazquez een complementair duo. Ever Banega is de technicus op het middenveld terwijl Franco Vazquez een prachtig linkerbeen heeft maar ook zeer gedisciplineerd kan spelen. De nummer 10 in het systeem is Pablo Sarabia; opvallend voor degenen die Sevilla al langer volgen. Normaal kwam hij vanaf de rechterflank veelvuldig naar binnen, maar nu mag hij voor de assists zorgen en rondt hij met regelmaat een voorzet vanaf de flanken af. Dit seizoen heeft hij al negen goals en zes assists gemaakt. Goals komen ook voor bij het spitsenduo dat wordt gevormd door Wissam Ben Yedder en André Silva. Ze zijn beiden technisch onderlegd maar in de lucht niet sterk. Ben Yedder is de snelste van het stel waar André Silva meer de duels aan moet gaan om de bal te winnen. André Silva heeft er al zeven goals inliggen, mede doordat hij in het begin van het seizoen als enige spits startte boven Ben Yedder. Laatstgenoemde heeft negen goals en drie assists op zijn naam.

Sevilla kiest voor veel diepte en snelheid in haar spel. In aanvallend opzicht moet de breedte in het spel worden verzorgd door wingbacks Escudero (of Arana) en Jesus Navas. In het begin van de opbouw worden er vooral veel korte passes gegeven achterin, maar wanneer een back of middenvelder veel ruimte krijgt, wordt het tempo opgeschroefd. Al zijn ze met name op de counter enorm gevaarlijk. Door de 3-4-1-2 hebben ze steeds veel mensen in het centrum en dwingen ze hun tegenstander naar de flanken. Het gevaarlijke aan dit concept is dat de ploegen met een hoog baltempo zich een weg door deze organisatie kunnen vinden. Dit probeert Sevilla te compenseren door volledige discipline van het team. Wanneer het nodig is, gooien ze er een mooie tactische overtreding uit om de counter van de tegenstander in de kiem te smoren.

Sevilla had nog kleine opstartproblemen in het begin; 0-0 tegen Villarreal, een 1-0 verlies in de derby bij Betis en een vrij kansloze 0-2 in eigen huis tegen Getafe. In deze wedstrijden werd het blok op het middenveld gevormd door Banega en Mesa; Mudo Vazquez en Sarabia speelden vlak achter André Silva. Echter werd er in deze wedstrijden nauwelijks iets gecreëerd. Pas wanneer Wissam Ben Yedder erin kwam, was er meer schwung en gevaar. Met Mesa op de bank, Vazquez op het middenveld en Ben Yedder naast André Silva, scoort Sevilla aan de lopende band met als hoogtepunt de glansrijke 3-0 zege op Real Madrid in eigen huis.

Is Sevilla in staat om dit seizoen de top aan te vallen?

Ervaring
Er staat in ieder geval een kwalitatief sterke en ervaren basis. Wanneer alle spelers fit zijn, is huurling André Silva (22) veruit de jongste speler. Daarna volgen een Sergi Gomez en Pablo Sarabia hun 26 jaar. Wanneer spelers ziek, zwak of misselijk zijn, heeft Machín een Aleix Vidal, Luis Muriel, Quincy Promes, Nolito, Roque Mesa, Maxime Gonalons, Ibrahim Amadou, Guilherme Arana, Daniel Carrico of Joris Gnagnon ter beschikking, waarvan Gnagnon en Arana met hun 21 jaar veruit de jongste zijn.

De tactiek en de concurrentie
Al vroeg in het seizoen lijkt Sevilla een evenwichtig elftal te hebben gevonden waarin kwaliteit en gemak komen. Echter blijft de vraag: hoe lang kunnen ze de duidelijke tekortkomingen van hun centrale verdedigers compenseren? Alleen Atlético lijkt momenteel een nóg betere mix te hebben gevonden, wat niet gek is voor een topkandidaat voor de Champions League-eindzege. In de laatste jaren is bewezen dat een sterke defensieve organisatie de goede kickstart voor een succesvolle campagne kan zijn. Valencia werd bijvoorbeeld vorig seizoen op straatlengte vierde voor de rest. FC Barcelona heeft vooral in verdedigend opzicht veel moeite om de wagon overeind te houden terwijl Real Madrid enorme moeite heeft in aanvallend opzicht. In de komende anderhalve maand krijgen we meer te weten over de werkelijke positie van de grote twee; El Clásico en Atlético v Barça zijn daarin belangrijke pijlers.
3rr0rzondag 10 maart 2019 @ 21:58
sufferd die die penalty veroorzaakte
JR-Style-93zondag 10 maart 2019 @ 22:04
Dit is gespeeld.
3rr0rzondag 10 maart 2019 @ 22:05
gespeeld
JR-Style-93zondag 10 maart 2019 @ 22:07
Zo zie je maar dat Real Madrid er toch weer staat wanneer de prijzen worden verdeeld.
El-Stinhozondag 10 maart 2019 @ 22:08
quote:
0s.gif Op zondag 10 maart 2019 22:04 schreef JR-Style-93 het volgende:
Dit is gespeeld.
Deze wedstrijd had een fase van 34 minuten voor Valladolid en sindsdien zitten ze niet meer in de wedstrijd (lol).
El-Stinhozondag 10 maart 2019 @ 22:08
Real Madrid speelt volgende week tegen het matige Celta (lol). Die zijn zonder Aspas tien keer niets en hadden vandaag al tegen het zeer voorspelbare Betis niets in te brengen.
3rr0rzondag 10 maart 2019 @ 22:14
_O- courtois overdag wat anders doet dan fifa spelen
El-Stinhozondag 10 maart 2019 @ 22:26
Casemiro :')
El-Stinhozondag 10 maart 2019 @ 22:30
Lol. Dit is de eerste rode kaart voor Casemiro ooit.
AFCNielszondag 10 maart 2019 @ 22:34
Niet echt een moment om nog rood te pakken.
El-Stinhomaandag 11 maart 2019 @ 12:58
https://twitter.com/SergioRamos/status/1105073405966106626

Ramos houdt een Q&A met zichzelf.
El-Stinhomaandag 11 maart 2019 @ 15:09
https://www.marca.com/fut(...)a47415f018b45f7.html

We kunnen langzaam definitief afscheid nemen van Santi Solari.

El-Stinhomaandag 11 maart 2019 @ 15:16
SPOILER
6a1d432a-404e-11e9-8c97-f5b8ddea5d62.jpg
Volgens Jugones La Sexta, Cadena SER komt hij terug. Geen idee of het interim of permanent is.
chufimaandag 11 maart 2019 @ 15:26
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2019 15:16 schreef El-Stinho het volgende:
SPOILER
Volgens Jugones La Sexta, Cadena SER komt hij terug. Geen idee of het interim of permanent is.
Ik hoorde de rumores al

https://www.marca.com/fut(...)2704ef84f8b48c2.html
El-Stinhomaandag 11 maart 2019 @ 15:28
quote:
99s.gif Op maandag 11 maart 2019 15:26 schreef chufi het volgende:
[..]

Ik hoorde de rumores al

https://www.marca.com/fut(...)2704ef84f8b48c2.html
Het altijd betrouwbare COPE bevestigt het ook. Kan niet meer mis. Zal morgen al de training leiden als ik het zo lees.
chufimaandag 11 maart 2019 @ 15:30
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2019 15:28 schreef El-Stinho het volgende:
[..]

Het altijd betrouwbare COPE bevestigt het ook. Kan niet meer mis. Zal morgen al de training leiden als ik het zo lees.
Ik hoop voor hem dat ie er nog wat van kan maken ... We gaan het meemaken
chufimaandag 11 maart 2019 @ 15:51
Ik zie nu ook de bevestiging op TVE
El-Stinhomaandag 11 maart 2019 @ 15:52
VBL / Zinedine Zidane; hij komt terug bij Real Madrid

Heb er even een topicje voor geopend.
#ANONIEMmaandag 11 maart 2019 @ 15:55
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2019 15:16 schreef El-Stinho het volgende:
SPOILER
Volgens Jugones La Sexta, Cadena SER komt hij terug. Geen idee of het interim of permanent is.
Isco en Marcelo juichen, toch?
El-Stinhomaandag 11 maart 2019 @ 15:56
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2019 15:55 schreef Bolasie het volgende:
[..]

Isco en Marcelo juichen, toch?
Dat denk ik wel, ja. Wel zeer benieuwd, als hij permanent wordt aangesteld, hoe dat af gaat lopen met Vinicius/Llorente en dat soort namen.

Wel einde tijdperk Bale.
onlogischdonderdag 14 maart 2019 @ 14:51
Real Madrid legt recordbedrag neer voor Braziliaanse verdediger

Real Madrid heeft zich versterkt met Éder Militão. De 21-jarige centrumverdediger van FC Porto komt in de zomer naar Madrid, waar hij een contract tot medio 2025 ondertekent.

Porto nam Militão afgelopen zomer over van São Paulo en al snel groeide de Braziliaan uit tot een sensatie in de Primeira Liga. De uitstekende prestaties van Militão vielen ook in het buitenland op en dus kreeg Porto al telefoontjes van onder meer Manchester United en Chelsea. Real besloot daarop toe te slaan en de transferclausule van vijftig miljoen euro te activeren.

De Madrilenen betalen zodoende liefst vijftig miljoen euro voor Militão, die daarmee de duurste uitgaande transfer in de clubhistorie van Porto wordt. Tot nu toe stond dat record op naam van James Rodríguez, die in de zomer van 2013 voor 45 miljoen euro naar AS Monaco vertrok. Militão is de op vier na duurste verdediger aller tijden, alleen Virgil van Dijk, Benjamin Mendy, John Stones en Kyle Walker kostten meer geld.

vi-12924625.jpg

1
2
3
4
5
6
7
8
Geboortedatum: 18 januari 1998 
Leeftijd: 21 
Geboorteplaats: Sertãozinho 
Nationaliteit Brazilië  
Lengte: 1,86 m 
Gewicht: 79 kg 
Huidige club: FC PortoFC Porto  
Nationaal team: Brazilië 
onlogischdonderdag 14 maart 2019 @ 14:53
@Koffieplanter @El-Stinho kennen jullie deze speler een beetje? Is het wat voor Real?
El-Stinhodonderdag 14 maart 2019 @ 14:54
quote:
5s.gif Op donderdag 14 maart 2019 14:53 schreef onlogisch het volgende:
@:Koffieplanter @:El-Stinho kennen jullie deze speler een beetje? Is het wat voor Real?
Nooit zien spelen; Koffieplanter als trouw Brasilerao-watcher ongetwijfeld wel.
El-Stinhovrijdag 15 maart 2019 @ 13:59
Machín ontslagen bij Sevilla. Zucht, hele extreem diepe zucht. En een hoop kots.
onlogischvrijdag 15 maart 2019 @ 15:33
quote:
0s.gif Op vrijdag 15 maart 2019 13:59 schreef El-Stinho het volgende:
Machín ontslagen bij Sevilla. Zucht, hele extreem diepe zucht. En een hoop kots.
De TD zit zondag zelf op de bank.
El-Stinhovrijdag 15 maart 2019 @ 15:35
quote:
10s.gif Op vrijdag 15 maart 2019 15:33 schreef onlogisch het volgende:
[..]

De TD zit zondag zelf op de bank.
Ze willen Monchi weer terughalen als Sporting Director.
#ANONIEMzaterdag 16 maart 2019 @ 14:47
carrusel twitterde op zaterdag 16-03-2019 om 14:40:22 ÚLTIMA HORA | PRIMER 11 DEL REAL MADRID DE ZIDANEKEYLOR NAVASOdriozolaVaraneSergio RamosMarceloKroosModricISCOASENSIOBenzemaBALE Informa @mariotorrejon https://t.co/3HSoYHpPdv reageer retweet
Courtois is dus finished. Isco en Marcelo terug in de basis.
El-Stinhozaterdag 16 maart 2019 @ 15:03
Een Kroos-Modric-Isco middenveld had ik niet verwacht bij afwezigheid van Casemiro. Maar mooi dat hij weer terug is.
chufizaterdag 16 maart 2019 @ 15:22
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 maart 2019 15:03 schreef El-Stinho het volgende:
afwezigheid van Casemiro
Had die geen rood gepakt laatst?
El-Stinhozaterdag 16 maart 2019 @ 15:23
quote:
99s.gif Op zaterdag 16 maart 2019 15:22 schreef chufi het volgende:

[..]

Had die geen rood gepakt laatst?
Dat weet ik.
El-Stinhozaterdag 16 maart 2019 @ 16:52
De comeback van Zizou tot dusverre; GAAP
Frozen-assassinzaterdag 16 maart 2019 @ 16:54
Mij werd verteld dat ik Real - Celta op Ziggo kon zien maar ik zit daar te kijken naar rugby :{
El-Stinhozaterdag 16 maart 2019 @ 17:07
Bale's elleboog van de week wordt met geel afgedaan. Wat speldenprikjes van Real Madrid, maar nog geen goals.
maxi-muszaterdag 16 maart 2019 @ 17:08
Dat was rood.
PSVCLzaterdag 16 maart 2019 @ 17:21
Mooi om zizou terug te zien _O_
El-Stinhozaterdag 16 maart 2019 @ 17:33
Duurt weer een eeuwigheid voor een doodsimpele afkeuring wordt gerealiseerd door de VAR.
PSVCLzaterdag 16 maart 2019 @ 17:35
Keeper had em nooit gepakt,onterecht afgekeurd.
El-Stinhozaterdag 16 maart 2019 @ 17:36
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 maart 2019 17:35 schreef PSVCL het volgende:
Keeper had em nooit gepakt,onterecht afgekeurd.
Lol. Dat is het punt helemaal niet. Varane staat in de baan van het schot van Modric en probeert terwijl de bal onderweg is nog te ontduiken.
Ambrosiuszaterdag 16 maart 2019 @ 17:36
1-0 Isco.
#ANONIEMzaterdag 16 maart 2019 @ 17:36
Prachtig voor Isco.
PSVCLzaterdag 16 maart 2019 @ 17:36
Iscooo _O_
El-Stinhozaterdag 16 maart 2019 @ 17:36
ISCOGOD
chufizaterdag 16 maart 2019 @ 17:37
Ik durf nog niet te juichen
PSVCLzaterdag 16 maart 2019 @ 17:37
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 maart 2019 17:36 schreef El-Stinho het volgende:

[..]

Lol. Dat is het punt helemaal niet. Varane staat in de baan van het schot van Modric en probeert terwijl de bal onderweg is nog te ontduiken.
Mwa.te zwaar.
Moet je rekening mee houden,was buiten het bereik van de keeper.
El-Stinhozaterdag 16 maart 2019 @ 17:37
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 maart 2019 17:37 schreef PSVCL het volgende:

[..]

Mwa.te zwaar.
Moet je rekening mee houden,was buiten het bereik van de keeper.
:')
Frozen-assassinzaterdag 16 maart 2019 @ 17:41
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 maart 2019 17:37 schreef PSVCL het volgende:

[..]

Mwa.te zwaar.
Moet je rekening mee houden,was buiten het bereik van de keeper.
Wanneer ga je een keer eerlijk zijn?
PSVCLzaterdag 16 maart 2019 @ 17:43
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 maart 2019 17:41 schreef Frozen-assassin het volgende:

[..]

Wanneer ga je een keer eerlijk zijn?
Als het 100% zeker was hadden ze de scheids niet verzocht om even een kijkje te nemen,zijn gevallen waarbij het goed wordt gekeurd.
Interpetstie van de scheids.
Frozen-assassinzaterdag 16 maart 2019 @ 17:44
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 maart 2019 17:43 schreef PSVCL het volgende:

[..]

Als het 100% zeker was hadden ze de scheids niet verzocht om even een kijkje te nemen,zijn gevallen waarbij het goed wordt gekeurd.
Interpetstie van de scheids.
Het gaat even niet om de scheids, het gaat om wat JIJ vindt. Varane duikt opzij en dan vind je nog dat het geen obstructie is?
Frozen-assassinzaterdag 16 maart 2019 @ 17:45
15527542970145.jpg
#ANONIEMzaterdag 16 maart 2019 @ 17:45
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 maart 2019 17:43 schreef PSVCL het volgende:

[..]

Als het 100% zeker was hadden ze de scheids niet verzocht om even een kijkje te nemen,zijn gevallen waarbij het goed wordt gekeurd.
Interpetstie van de scheids.
Interpetstie?

Wat is jouw hoogst genoten opleiding als ik vragen mag?
El-Stinhozaterdag 16 maart 2019 @ 17:48
Wel een beetje medelijden met Maxi Gomez deze weken. Brais is de enige speler die de bal nog enigszins in zijn buurt krijgt.
PSVCLzaterdag 16 maart 2019 @ 17:50
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 maart 2019 17:45 schreef Bolasie het volgende:

[..]

Interpetstie?

Wat is jouw hoogst genoten opleiding als ik vragen mag?
Vmbo-T

Interpretatie..ik type snel.
El-Stinhozaterdag 16 maart 2019 @ 17:51
Balelelelelelelele. Prima pot van de beste man.
PSVCLzaterdag 16 maart 2019 @ 17:51
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 maart 2019 17:44 schreef Frozen-assassin het volgende:

[..]

Het gaat even niet om de scheids, het gaat om wat JIJ vindt. Varane duikt opzij en dan vind je nog dat het geen obstructie is?
Klopt,ik gaf mijn kijk erop.
Na 3 herhalingen te hebben gezien ..terecht afgekeurd .
El-Stinhozaterdag 16 maart 2019 @ 17:53
Volgens zijn zaakwaarnemer heeft Bale ondanks de bekoelde relatie met Zidane vooralsnog geen plannen om Madrid te verlaten.
El-Stinhozaterdag 16 maart 2019 @ 18:03
Zidane breekt met alle harde keuzes die zijn voorganger maakte (Navas, Bale, Isco) en dan scoren pijnlijk genoeg ook nog eens Bale en Isco bij de eerste wedstrijd zonder Solari. Ideale start voor Zidane tegen een hemeltergend Celta; over twee weken Huesca. Maar dan wel doordeweeks tegen Valencia.
El-Stinhozaterdag 16 maart 2019 @ 20:09
Atlético heeft een probleem in San Mames.

Nu een heel groot probleem.

[ Bericht 32% gewijzigd door El-Stinho op 16-03-2019 20:16:09 ]
Cocozaterdag 16 maart 2019 @ 20:23
Atlético, wat doe je :{
El-Stinhozaterdag 16 maart 2019 @ 20:24
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 maart 2019 20:23 schreef Coco. het volgende:
Atlético, wat doe je :{
Schoten in de 69e minuut pas voor het eerst op doel (lol). San Mames is lastig, maar dit is wel lachwekked.
TLCzaterdag 16 maart 2019 @ 20:40
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 maart 2019 20:23 schreef Coco. het volgende:
Atlético, wat doe je :{
Nog steeds niet over Ronaldo heen
Noberzondag 17 maart 2019 @ 19:04
Messi evenaart Iniesta als 'ie speelt.

image.png
El-Stinhozondag 17 maart 2019 @ 19:35
Pau López, Joaquín, Mandi, Bartra, Sidnei, Tello, William, Guardado, Canales, Lo Celso y Jesé

Ter Stegen, Sergi Roberto, Piqué, Lenglet, Alba, Busquets, Rakitic, Arthur, Arturo Vidal, Leo Messi y Luis Suárez

@Doublepain MELDEN AUB.
chufizondag 17 maart 2019 @ 19:39
hehe Guedes weer op schot .. 1-0 tegen Getafe .. of VAR ....
chufizondag 17 maart 2019 @ 19:40
anulado ....
Dagoduckzondag 17 maart 2019 @ 20:47
Mensen die niet hun bek kunnen houden :')
Frozen-assassinzondag 17 maart 2019 @ 20:59
Betis kan beter Carvalho gaan overslaan. Vertraagt het spel verschrikkelijk
Ambrosiuszondag 17 maart 2019 @ 21:04
0-1 Messi.
Dagoduckzondag 17 maart 2019 @ 21:04
SOW 0-1
Frozen-assassinzondag 17 maart 2019 @ 21:05
Leo Messi _O_
Dagoduckzondag 17 maart 2019 @ 21:05
Wat een geweldenaar.
El-Stinhozondag 17 maart 2019 @ 21:05
O mijn god wat een vrije trap.
#ANONIEMzondag 17 maart 2019 @ 21:06
In Manchester bibberen ze al.
Dagoduckzondag 17 maart 2019 @ 21:11
Doe nog maar zo'n vrije trap :P
chufizondag 17 maart 2019 @ 21:12
quote:
0s.gif Op zondag 17 maart 2019 21:11 schreef Dagoduck het volgende:
Doe nog maar zo'n vrije trap :P
Wat de Schwalbe naaiers zijn het toch daar bij Barca
PicoMMPzondag 17 maart 2019 @ 21:15
Betis verdient wel een goaltje
Dagoduckzondag 17 maart 2019 @ 21:16
quote:
99s.gif Op zondag 17 maart 2019 21:12 schreef chufi het volgende:

[..]

Wat de Schwalbe naaiers zijn het toch daar bij Barca
Barça is niet degene die de vrije trap geeft toch. Moet je bij de scheids zijn. Denk wel dat ie aangeraakt werd trouwens.
chufizondag 17 maart 2019 @ 21:29
quote:
0s.gif Op zondag 17 maart 2019 21:16 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

Barça is niet degene die de vrije trap geeft toch. Moet je bij de scheids zijn. Denk wel dat ie aangeraakt werd trouwens.
Laatste herhaling was duidelijk genoeg om te zien dat ie pas later ging liggen
Dagoduckzondag 17 maart 2019 @ 21:31
quote:
99s.gif Op zondag 17 maart 2019 21:29 schreef chufi het volgende:

[..]

Laatste herhaling was duidelijk genoeg om te zien dat ie pas later ging liggen
Hij werd volgens mij geraakt door het andere been.
Dagoduckzondag 17 maart 2019 @ 21:33
GOOOOLLL MESSIGOD
Ambrosiuszondag 17 maart 2019 @ 21:33
0-2 Messi net voor rust.
El-Stinhozondag 17 maart 2019 @ 21:35
Dit gaat echt nergens over. Wat een speler.
FireFox1zondag 17 maart 2019 @ 21:36
Als hij de gouden bal niet wint, weet ik het écht niet meer.
opreiszondag 17 maart 2019 @ 21:38
quote:
0s.gif Op zondag 17 maart 2019 21:36 schreef FireFox1 het volgende:
Als hij de gouden bal niet wint, weet ik het écht niet meer.
Hangt af van wie de CL wint, als juve die went krijgt Ronnie hem weer (onterecht)
AFCNielszondag 17 maart 2019 @ 21:41
quote:
0s.gif Op zondag 17 maart 2019 21:35 schreef El-Stinho het volgende:
Dit gaat echt nergens over. Wat een speler.
Pfff, die vrije trap.
El-Stinhozondag 17 maart 2019 @ 21:42
quote:
0s.gif Op zondag 17 maart 2019 21:41 schreef AFCNiels het volgende:

[..]

Pfff, die vrije trap.
Militaire precisie.
Dagoduckzondag 17 maart 2019 @ 21:46
quote:
0s.gif Op zondag 17 maart 2019 21:38 schreef opreis het volgende:

[..]

Hangt af van wie de CL wint, als juve die went krijgt Ronnie hem weer (onterecht)
Hoe kan Juve nou de CL winnen, die moeten tegen Ajax.
chufizondag 17 maart 2019 @ 21:53
Suarez krijgt echt een heel klein aaitje op zn oor of zo.. denkt heel kort na an duikt kermend als een klein kind op de grond
Dagoduckzondag 17 maart 2019 @ 22:06
Het wil niet echt bij Suarez.
FireFox1zondag 17 maart 2019 @ 22:06
quote:
0s.gif Op zondag 17 maart 2019 21:38 schreef opreis het volgende:

[..]

Hangt af van wie de CL wint, als juve die went krijgt Ronnie hem weer (onterecht)
De prestaties van Ronaldo is ook ongekend, maar wat Messi laat soms laat zien, zie je de komende 50 jaar niet meer.

Als hij stopt, dan laat ik een traantje. ;(
Dagoduckzondag 17 maart 2019 @ 22:07
Hmm, wat zei ik net. :P
Ambrosiuszondag 17 maart 2019 @ 22:07
0-3 Suarez, na 2 grote kansen te hebben gemist in de afgelopen minuten.
FireFox1zondag 17 maart 2019 @ 22:08
Suarez kom please terug naar Ajax.
AFCNielszondag 17 maart 2019 @ 22:08
quote:
0s.gif Op zondag 17 maart 2019 22:06 schreef Dagoduck het volgende:
Het wil niet echt bij Suarez.
:D Zo gaat het altijd.
chufizondag 17 maart 2019 @ 22:10
Ik zapp naar de Milan derby ...
FireFox1zondag 17 maart 2019 @ 22:10
quote:
0s.gif Op zondag 17 maart 2019 21:38 schreef opreis het volgende:

Trouwens, meneer opreis, ben U weer terug in Nederland?
chufizondag 17 maart 2019 @ 22:12
En terecht geel voor Schwalbe
Dagoduckzondag 17 maart 2019 @ 22:26
GOOLLLL BETIS
Cocozondag 17 maart 2019 @ 22:26
HET KAN NOG
FireFox1zondag 17 maart 2019 @ 22:27
quote:
0s.gif Op zondag 17 maart 2019 22:26 schreef Coco. het volgende:
HET KAN NOG
Betis is geen PSV :')
Dagoduckzondag 17 maart 2019 @ 22:29
OOOOOOHHHHHHHH IK KWAM KLAAR
Ambrosiuszondag 17 maart 2019 @ 22:29
Messi _O_.
El-Stinhozondag 17 maart 2019 @ 22:29
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
FireFox1zondag 17 maart 2019 @ 22:29
Ballon-d-Or-2014-Football-World-Speler-van-het-Jaar-Trophy-Hars-Gouden-Bal-24-cm.jpg
El-Stinhozondag 17 maart 2019 @ 22:30
Ongelofelijk. Ongelofelijk.
#ANONIEMzondag 17 maart 2019 @ 22:30
Dit kan Giroud ook.
El-Stinhozondag 17 maart 2019 @ 22:30
Applaus van Betis-fans. Oh man.
Ambrosiuszondag 17 maart 2019 @ 22:30
quote:
0s.gif Op zondag 17 maart 2019 22:30 schreef Bolasie het volgende:
Dit kan Giroud ook.
Iedere week?
opreiszondag 17 maart 2019 @ 22:30
quote:
0s.gif Op zondag 17 maart 2019 22:10 schreef FireFox1 het volgende:

[..]

Trouwens, meneer opreis, ben U weer terug in Nederland?
Jep, sinds een paar maanden, na een paar jaar niet
#ANONIEMzondag 17 maart 2019 @ 22:31
quote:
0s.gif Op zondag 17 maart 2019 22:30 schreef Ambrosius het volgende:

[..]

Iedere week?
Dagelijks.
Cocozondag 17 maart 2019 @ 22:31
quote:
0s.gif Op zondag 17 maart 2019 22:29 schreef El-Stinho het volgende:
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
:?
Cocozondag 17 maart 2019 @ 22:31
quote:
0s.gif Op zondag 17 maart 2019 22:30 schreef opreis het volgende:

[..]

Jep, sinds een paar maanden, na een paar jaar niet
Was je op reis?
opreiszondag 17 maart 2019 @ 22:32
quote:
0s.gif Op zondag 17 maart 2019 22:31 schreef Coco. het volgende:

[..]

Was je op reis?
:Y
El-Stinhozondag 17 maart 2019 @ 22:33
quote:
0s.gif Op zondag 17 maart 2019 22:31 schreef Coco. het volgende:

[..]

:?
Dit was een reactie op deze belachelijk goede goal.
Dagoduckzondag 17 maart 2019 @ 22:34
Rip Suarez.
#ANONIEMzondag 17 maart 2019 @ 22:34
quote:
0s.gif Op zondag 17 maart 2019 22:31 schreef Coco. het volgende:

[..]

:?
Stijn doet aan overacting.
FireFox1zondag 17 maart 2019 @ 22:34
quote:
0s.gif Op zondag 17 maart 2019 22:30 schreef opreis het volgende:

[..]

Jep, sinds een paar maanden, na een paar jaar niet
Gezellig man. Vast een hoop dingen gezien, mooie ervaring. :Y

@COCO
@GGMM

Ok, ter zake; Overweeg je een terugkeer bij ons mooie spelletje Haxball? Ik bedoel, je was altijd een meer dan prima speler. ^O^
Dagoduckzondag 17 maart 2019 @ 22:37
Dat scheelde weinig.
Cocozondag 17 maart 2019 @ 22:38
quote:
0s.gif Op zondag 17 maart 2019 22:34 schreef FireFox1 het volgende:

[..]

Gezellig man. Vast een hoop dingen gezien, mooie ervaring. :Y

@:Coco
@:GGMM

Ok, ter zake; Overweeg je een terugkeer bij ons mooie spelletje Haxball? Ik bedoel, je was altijd een meer dan prima speler. ^O^
Dat is een andere coco
Frozen-assassinzondag 17 maart 2019 @ 22:43
Messi GOAT

Plafond gewit
Peryzondag 17 maart 2019 @ 22:50
Elke zondagavond de Messi-show a.u.b, als alle andere kneuzen zijn uitgespeeld.
FireFox1zondag 17 maart 2019 @ 22:51
quote:
0s.gif Op zondag 17 maart 2019 22:38 schreef Coco. het volgende:

[..]

Dat is een andere coco
Bug.

@COCO
Slobeendzondag 17 maart 2019 @ 23:00
Messi op z'n Berghuis zie ik :9~.
El-Stinhozondag 17 maart 2019 @ 23:04
quote:
1s.gif Op zondag 17 maart 2019 23:00 schreef Slobeend het volgende:
Messi op z'n Berghuis zie ik :9~.
https://twitter.com/SeanWalkerSport/status/1107398902842568706
Slobeendzondag 17 maart 2019 @ 23:06
quote:
_O_
El-Stinhozondag 17 maart 2019 @ 23:06
quote:
1s.gif Op zondag 17 maart 2019 23:06 schreef Slobeend het volgende:

[..]

_O_
Ik snap nog steeds niet hoe hij het ziet/doet. Wtf man.
Wereldgozermaandag 18 maart 2019 @ 10:39
Lio :9~ :9~ :9~ :9~ :9~
El-Stinhomaandag 18 maart 2019 @ 13:41
footballespana_ twitterde op maandag 18-03-2019 om 13:31:04 Monchi: "I have chosen the sporting project which convinced me and which appealed to me the most. That project was that of #Sevilla." reageer retweet
Haha, Arsenal.
JR-Style-93maandag 18 maart 2019 @ 16:20
MessiGod _O_
Frozen-assassinmaandag 18 maart 2019 @ 16:32
quote:
0s.gif Op maandag 18 maart 2019 13:41 schreef El-Stinho het volgende:
footballespana_ twitterde op maandag 18-03-2019 om 13:31:04 Monchi: "I have chosen the sporting project which convinced me and which appealed to me the most. That project was that of #Sevilla." reageer retweet
Haha, Arsenal.
Netto verlengt bij Ajax.

Arsenal mag hun shortlist gaan vernieuwen
El-Stinhowoensdag 20 maart 2019 @ 14:53
Paco Jemez terug bij Rayo Vallecano, genot. Niet dat ik denk dat het ze veel kan helpen met het zware schema.
chufiwoensdag 20 maart 2019 @ 15:03
Er is nu een gedoe tussen de selectie van Catalunya en clubs die hun Catalaanse spelers niet vrijgeven om mee te spelen/ trainen
chufizaterdag 30 maart 2019 @ 14:30
Vandaag de Barceloneesche stads Derby , waar Pique de boel aangewakkerd heeft door op TV te melden dat ie meer geld heeft dan de totale begroting van Espanol...
maxi-muszaterdag 30 maart 2019 @ 14:33
quote:
99s.gif Op zaterdag 30 maart 2019 14:30 schreef chufi het volgende:
Vandaag de Barceloneesche stads Derby , waar Pique de boel aangewakkerd heeft door op TV te melden dat ie meer geld heeft dan de totale begroting van Espanol...
De altijd vervelende Pique. Wat een etter.
chufizaterdag 30 maart 2019 @ 14:35
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 maart 2019 14:33 schreef maxi-mus het volgende:

[..]

De altijd vervelende Pique. Wat een etter.
En Shakira ontkent plagiaat
maxi-muszaterdag 30 maart 2019 @ 14:36
quote:
99s.gif Op zaterdag 30 maart 2019 14:35 schreef chufi het volgende:

[..]

En Shakira ontkent plagiaat
Lekker wijf.
El-Stinhozaterdag 30 maart 2019 @ 14:43
Getafe heeft een probleem; ze kunnen het spel niet maken. Vanavond Alavés v Atléti en morgen Sevilla v Valencia.

8e0754ab8dfb7ce5db09e2755b6bb800.png
opreiszaterdag 30 maart 2019 @ 14:55
quote:
99s.gif Op zaterdag 30 maart 2019 14:30 schreef chufi het volgende:
Vandaag de Barceloneesche stads Derby , waar Pique de boel aangewakkerd heeft door op TV te melden dat ie meer geld heeft dan de totale begroting van Espanol...
Dan maak je je vast populair bij de supporters :)
El-Stinhozaterdag 30 maart 2019 @ 14:56
quote:
99s.gif Op zaterdag 30 maart 2019 14:30 schreef chufi het volgende:
Vandaag de Barceloneesche stads Derby , waar Pique de boel aangewakkerd heeft door op TV te melden dat ie meer geld heeft dan de totale begroting van Espanol...
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 maart 2019 14:33 schreef maxi-mus het volgende:

[..]

De altijd vervelende Pique. Wat een etter.
Het was in een satirische show, om even te nuanceren.
chufizaterdag 30 maart 2019 @ 15:04
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 maart 2019 14:56 schreef El-Stinho het volgende:

[..]

[..]

Het was in een satirische show, om even te nuanceren.
Ja ok dat weet ik ook wel.. Maar gelukkig spelen ze thuis
El-Stinhozaterdag 30 maart 2019 @ 15:04
d7a5bea6064cfc555a65aa76c944e42a.png

Vanavond ook Celta v Villarreal in de strijd tegen degradatie. Celta heeft een tijd geleden maar heeft wel Iago Aspas terug. Dinsdag dan weer Villarreal v Barça, wat misschien spelers spaart. En Huesca v Celta.
El-Stinhozaterdag 30 maart 2019 @ 15:19
The arrival at Espanyol of Chinese player Wu Lei two months ago has generated a massive spike in interest in LaLiga in the Asian nation with interest running sky-high ahead of Wu Lei's first Catalan derby with a team from rights holders PPTV arriving in the Catalan capital to relay the action before and after Saturday's derby.

https://en.as.com/en/2019/03/27/football/1553682268_930142.html


Alleen start Wu Lei op de bank. Laat er geen misverstand over bestaan dat het wel een meer dan prima voetballer is.
El-Stinhozaterdag 30 maart 2019 @ 16:36
Als de tegenstander niet de weg plaveit, blijft het afwachten wat Messi wil. En vaak is het fraai. Nog wel 0-0.
PicoMMPzaterdag 30 maart 2019 @ 16:40
Is er een VAR in Spanje?
El-Stinhozaterdag 30 maart 2019 @ 16:45
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 maart 2019 16:40 schreef PicoMMP het volgende:
Is er een VAR in Spanje?
Ja, alleen inconsequent als wat. Hoezo?
PicoMMPzaterdag 30 maart 2019 @ 16:47
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 maart 2019 16:45 schreef El-Stinho het volgende:

[..]

Ja, alleen inconsequent als wat. Hoezo?
Vroeg ik me af. Ik kijk eigenlijk nooit naar La Liga, dus had geen idee. Ik weet dat Duitsland het wel heeft en Engeland niet. Van de rest weet ik het niet. Italië wel geloof ik?
El-Stinhozaterdag 30 maart 2019 @ 16:48
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 maart 2019 16:47 schreef PicoMMP het volgende:

[..]

Vroeg ik me af. Ik kijk eigenlijk nooit naar La Liga, dus had geen idee. Ik weet dat Duitsland het wel heeft en Engeland niet. Van de rest weet ik het niet. Italië wel geloof ik?
Italië ook, ja. In Italië en Frankrijk gebeuren wel de gekste dingen qua VAR. Daar verbleekt Spanje nog wel bij.
El-Stinhozaterdag 30 maart 2019 @ 17:09
Als je me na deze helft zou vertellen dat Barça v Espanyol een derby is, zou ik je niet geloven. Een matte sfeer in Camp Nou; buiten Messi weinig inspiratie bij Barça.
#ANONIEMzaterdag 30 maart 2019 @ 17:19
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 maart 2019 17:09 schreef El-Stinho het volgende:
Als je me na deze helft zou vertellen dat Barça v Espanyol een derby is, zou ik je niet geloven. Een matte sfeer in Camp Nou; buiten Messi weinig inspiratie bij Barça.
Feyenoord - Excelsior/Sparta is ook nooit zo denderend
chufizaterdag 30 maart 2019 @ 17:28
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 maart 2019 17:09 schreef El-Stinho het volgende:
Als je me na deze helft zou vertellen dat Barça v Espanyol een derby is, zou ik je niet geloven. Een matte sfeer in Camp Nou; buiten Messi weinig inspiratie bij Barça.
De sfeer is meer te proeven wanneer Espanol thuis speelt..
El-Stinhozaterdag 30 maart 2019 @ 17:36
Malcom's speelminuten na 6 februari; 5.

Nu in de 59e minuut een invalbeurt..
PicoMMPzaterdag 30 maart 2019 @ 17:44
Messigod
Ambrosiuszaterdag 30 maart 2019 @ 17:44
Je weet gewoon dat ‘ie er ingaat.
franske19zaterdag 30 maart 2019 @ 17:48
Doet dat keepertje goed.
El-Stinhozaterdag 30 maart 2019 @ 17:50
Bijzondere trap van Messi, maar toch weer niet te geloven. Een extreme rukpot van jewelste en toch weer 1-0.
Mykonoszaterdag 30 maart 2019 @ 17:55
Kijken jullie ooit wel eens Barca op de stream met Beinsports? Daar zit zo'n Engelse gast die zo overdreven op Messi zit te geilen altijd, daar valt echt niet naar te luisteren.
El-Stinhozaterdag 30 maart 2019 @ 17:56
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 maart 2019 17:55 schreef Mykonos het volgende:
Kijken jullie ooit wel eens Barca op de stream met Beinsports? Daar zit zo'n Engelse gast die zo overdreven op Messi zit te geilen altijd, daar valt echt niet naar te luisteren.
Ja, dat is Ray Hudson. Die vindt alles geweldig van Barcelona. Bij de Copa-semi in Bernabeu zat hij als een kasplantje bij de legio kansen voor Real Madrid en bij de effectiviteit van Barça sprong hij als een Duracelkonijntje op zijn stoel van geluk.
Mykonoszaterdag 30 maart 2019 @ 18:01
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 maart 2019 17:56 schreef El-Stinho het volgende:

[..]

Ja, dat is Ray Hudson. Die vindt alles geweldig van Barcelona. Bij de Copa-semi in Bernabeu zat hij als een kasplantje bij de legio kansen voor Real Madrid en bij de effectiviteit van Barça sprong hij als een Duracelkonijntje op zijn stoel van geluk.
Ah, okay. Het gebrek aan objectiviteit is inderdaad overduidelijk, en daar komt dat overspannen geschreeuw dan nog bij.
Ambrosiuszaterdag 30 maart 2019 @ 18:02
Heerlijke aanval: 2-0 Messi.
El-Stinhozaterdag 30 maart 2019 @ 18:03
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 maart 2019 18:01 schreef Mykonos het volgende:

[..]

Ah, okay. Het gebrek aan objectiviteit is inderdaad overduidelijk, en daar komt dat overspannen geschreeuw dan nog bij.
Ray Hudson kan een begrafenis nog op een spektakel laten lijken met zijn commentaarpartner.
El-Stinhozaterdag 30 maart 2019 @ 18:04
De eerste goede aanval van Barça pas na 89 minuten, hahahaha. Mooi voor Malcom dat hij zijn assist meepikt, maar man man man.
PSVCLzaterdag 30 maart 2019 @ 18:06
VARessi
chufizaterdag 30 maart 2019 @ 18:10
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 maart 2019 18:06 schreef PSVCL het volgende:
VARessi
Die denkt echt dat ie alles mag ... net als dat direct vragen om een kaart .. (doen ze allemaal bij Barca)
El-Stinhozaterdag 30 maart 2019 @ 18:13
Jammer dat Barça-wedstrijden eigenlijk zinloos zijn om te kijken voor spanning. Zelfs als er lang niets gebeurt, weet je dat het alsnog komt. Dit gaat net zo lang door tot Messi stopt. Espanyol heeft 70 minuten een heel goede geconcentreerde wedstrijd gespeeld; uiteindelijk zinloos.
El-Stinhozaterdag 30 maart 2019 @ 18:30
453c7a0e59f8e5ea228680c3f32eaf78.jpg

Een vol Balaidos voor een levensbelangrijke Celta v Villarreal. Celta vier punten onder de streep; Villarreal 4 punten boven de streep.
El-Stinhozaterdag 30 maart 2019 @ 19:06
Celta gaat degraderen, vrees ik. Een elftal met Lobotka, Maxi Gomez, Brais Mendes, Iago Aspas..
El-Stinhozaterdag 30 maart 2019 @ 20:01
En alweer 2-2..

c840673ac84f76ecaa0095d7037a1588.png

MEEP

[ Bericht 84% gewijzigd door El-Stinho op 30-03-2019 20:16:00 ]
El-Stinhozaterdag 30 maart 2019 @ 20:23
Wat een wedstrijd was het.

Aspas in tranen. Voetbal.

21e68cb5758dd8ef264ba0b299010c27.png
El-Stinhozaterdag 30 maart 2019 @ 20:46
Wtf, co-commentaar van Jan van Halst.
#ANONIEMzaterdag 30 maart 2019 @ 20:55
Van Halst commentator _O-
El-Stinhozaterdag 30 maart 2019 @ 22:27
Thomas _O_
chufizondag 31 maart 2019 @ 17:07
Valencia op 1-0 bij Sevilla door een pingel, rust nu
El-Stinhozondag 31 maart 2019 @ 19:33
Luca Zidane keept vandaag.
chufizondag 31 maart 2019 @ 19:41
quote:
0s.gif Op zondag 31 maart 2019 19:33 schreef El-Stinho het volgende:
Luca Zidane keept vandaag.
de zoon van
El-Stinhozondag 31 maart 2019 @ 19:42
quote:
99s.gif Op zondag 31 maart 2019 19:41 schreef chufi het volgende:

[..]

de zoon van
Woensdag wordt Valencia v Real Madrid wel een partidazo. Nu al zin in.
chufizondag 31 maart 2019 @ 19:45
Huesca mag geen probleem zijn toch .. ? 8-)
chufizondag 31 maart 2019 @ 19:45
quote:
0s.gif Op zondag 31 maart 2019 19:42 schreef El-Stinho het volgende:

[..]

Woensdag wordt Valencia v Real Madrid wel een partidazo. Nu al zin in.
Ah leuk ja .. weet niet voor wie ik ga zijn
chufizondag 31 maart 2019 @ 20:44
Huesca komt uit Huesca Sierd ...
chufizondag 31 maart 2019 @ 20:47
hahaha Huesca op 1-0
Adameszondag 31 maart 2019 @ 20:48
looool
El-Stinhozondag 31 maart 2019 @ 20:49
Huesca versla je niet zomaar ondanks dat ze 20e staan. Hebben zich na de 8-2 in Camp Nou niet meer weg laten spelen, komen alleen veel kwaliteit tekort.
Scorpion_17zondag 31 maart 2019 @ 20:53
quote:
0s.gif Op zondag 31 maart 2019 19:33 schreef El-Stinho het volgende:
Luca Zidane keept vandaag.
Zidane maakt zichzelf meteen ongeloofwaardig als coach
Skedzondag 31 maart 2019 @ 20:56
Wat zie ik nou? :')
El-Stinhozondag 31 maart 2019 @ 21:01
quote:
0s.gif Op zondag 31 maart 2019 20:56 schreef Sked het volgende:
Wat zie ik nou? :')
Je ziet een gemixt B-team dat achterstaat tegen het altijd sympathieke Huesca.
Skedzondag 31 maart 2019 @ 21:19
quote:
0s.gif Op zondag 31 maart 2019 21:01 schreef El-Stinho het volgende:

[..]

Je ziet een gemixt B-team dat achterstaat tegen het altijd sympathieke Huesca.
Waarom een gemixt B-team? Waarom zouden ze niet gewoon met de sterkste elf spelen?
Ambrosiuszondag 31 maart 2019 @ 21:20
quote:
0s.gif Op zondag 31 maart 2019 21:19 schreef Sked het volgende:

[..]

Waarom een gemixt B-team? Waarom zouden ze niet gewoon met de sterkste elf spelen?
Sparen voor de midweekse speelronde, suggereerde Sierd.
El-Stinhozondag 31 maart 2019 @ 21:20
quote:
0s.gif Op zondag 31 maart 2019 21:19 schreef Sked het volgende:

[..]

Waarom een gemixt B-team? Waarom zouden ze niet gewoon met de sterkste elf spelen?
Een aantal blessures en ongemakjes deels. Daarnaast; woensdag tegen Valencia zal je vast wel het A-team zien, want Valencia gaat volle bak in de strijd om CL-tickets en het gat met de nummer 4t/m20 moet wel op peil blijven.
LordVoldermortzondag 31 maart 2019 @ 21:30
Real wordt weggespeeld door de nummer 20.
chufizondag 31 maart 2019 @ 22:12
Inmiddels 2-1

Mooie aanval van Real nu, maar Bensema schiet over
Skedzondag 31 maart 2019 @ 22:15
En toen stond het 2-2.
El-Stinhozondag 31 maart 2019 @ 22:19
Marcelo vandaag weer als een laveloze.
chufizondag 31 maart 2019 @ 22:23
quote:
0s.gif Op zondag 31 maart 2019 22:15 schreef Sked het volgende:
En toen stond het 2-2.
Ja was er ooit in Huesca ... mooi station. B-)
Ambrosiuszondag 31 maart 2019 @ 22:30
3-2 Benzema.
PzKpfwzondag 31 maart 2019 @ 22:31
quote:
0s.gif Op zondag 31 maart 2019 22:30 schreef Ambrosius het volgende:
3-2 Benzema.
Benz _O_
chufizondag 31 maart 2019 @ 22:34
Kom op Wuesca
chufizondag 31 maart 2019 @ 22:35
narrow escape
chufidinsdag 2 april 2019 @ 19:37
Eens kijken wat vanavond brengt
#ANONIEMdinsdag 2 april 2019 @ 19:53
O man wat is dat Atlético toch kut zeg.
El-Stinhodinsdag 2 april 2019 @ 19:54
quote:
18s.gif Op dinsdag 2 april 2019 19:53 schreef O_o_ het volgende:
O man wat is dat Atlético toch kut zeg.
Zou het wat uitmaken?
#ANONIEMdinsdag 2 april 2019 @ 19:55
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 april 2019 19:54 schreef El-Stinho het volgende:

[..]

Zou het wat uitmaken?
Laten we hopen van niet.
El-Stinhodinsdag 2 april 2019 @ 19:56
quote:
18s.gif Op dinsdag 2 april 2019 19:55 schreef O_o_ het volgende:

[..]

Laten we hopen van niet.
Zeker niet; want het seizoen van Atlético zit er toch praktisch op terwijl er een kleine leegloop wordt verwacht.
#ANONIEMdinsdag 2 april 2019 @ 19:58
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 april 2019 19:56 schreef El-Stinho het volgende:

[..]

Zeker niet; want het seizoen van Atlético zit er toch praktisch op terwijl er een kleine leegloop wordt verwacht.
Terug naar de middenmoot.
#ANONIEMdinsdag 2 april 2019 @ 20:05
Nu al tijdrekken.
#ANONIEMdinsdag 2 april 2019 @ 20:21
Kutkanonne.
#ANONIEMdinsdag 2 april 2019 @ 21:05
Genieten dit.
chufidinsdag 2 april 2019 @ 21:06
Met nog een kwartier te gaan nog altijd 0-0
#ANONIEMdinsdag 2 april 2019 @ 21:09
Dit had de wedstrijd nodig.
chufidinsdag 2 april 2019 @ 21:09
En gelijk een VAR goal voor ATM
#ANONIEMdinsdag 2 april 2019 @ 21:10
quote:
99s.gif Op dinsdag 2 april 2019 21:09 schreef chufi het volgende:
En gelijk een VAR goal voor ATM
Op de milliseconde af geen buitenspel, volgens mij.
chufidinsdag 2 april 2019 @ 21:11
quote:
18s.gif Op dinsdag 2 april 2019 21:10 schreef O_o_ het volgende:

[..]

Op de milliseconde af geen buitenspel, volgens mij.
Ik vraag me af of Griesman de bal wel raakte
chufidinsdag 2 april 2019 @ 21:25
quote:
99s.gif Op dinsdag 2 april 2019 21:11 schreef chufi het volgende:

[..]

Ik vraag me af of Griesman de bal wel raakte
Nu wel in de reservetijd met een counter en een stiffie.. 2-0
#ANONIEMdinsdag 2 april 2019 @ 21:26
En zo werd het toch nog een gave avond.
Dagoduckdinsdag 2 april 2019 @ 21:36
Oehh.
Dagoduckdinsdag 2 april 2019 @ 21:42
GOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL
#ANONIEMdinsdag 2 april 2019 @ 21:43
Tap in merchant.
Mansjesterdinsdag 2 april 2019 @ 21:43
Net geen buitenspel
frosty87dinsdag 2 april 2019 @ 21:47
Malcom 0-2
Dagoduckdinsdag 2 april 2019 @ 21:48
Faal.
FireFox1dinsdag 2 april 2019 @ 21:49
Barca binnen 20 minuten 0-2 zonder Messi :o
El-Stinhodinsdag 2 april 2019 @ 21:51
Villarreal gaat doodleuk op dezelfde voet verder als in de tweede helft tegen Celta zaterdag. Hoe ze die kopbal van Malcom verdedigen..
Dagoduckdinsdag 2 april 2019 @ 21:53
1-2 :D
El-Stinhodinsdag 2 april 2019 @ 21:53
Chukwuezegod.
chufidinsdag 2 april 2019 @ 21:54
De aansluittreffer
El-Stinhodinsdag 2 april 2019 @ 21:57
Ondertussen staat Getafe 'alweer' achter bij Espanyol. Het momentum lijkt verdwenen. Valencia kan morgen zomaar vierde staan, al is het voor een dagje.
El-Stinhodinsdag 2 april 2019 @ 21:58
1-1.
El-Stinhodinsdag 2 april 2019 @ 22:00
Molinagod.
#ANONIEMdinsdag 2 april 2019 @ 22:00
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 april 2019 21:57 schreef El-Stinho het volgende:
Ondertussen staat Getafe 'alweer' achter bij Espanyol. Het momentum lijkt verdwenen. Valencia kan morgen zomaar vierde staan, al is het voor een dagje.
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 april 2019 21:58 schreef El-Stinho het volgende:
1-1.
lol.
Dagoduckdinsdag 2 april 2019 @ 22:01
Een dooie in het doelgebied.
El-Stinhodinsdag 2 april 2019 @ 22:26
Valencia en Sevilla/Alavés kunnen de CL-plek van Getafe flink onder druk zetten met een goed resultaat deze speelronde.
PSVCLdinsdag 2 april 2019 @ 22:38
Jaaaaaaaaaaa puta barca!!!
Dagoduckdinsdag 2 april 2019 @ 22:39
Lol.
chufidinsdag 2 april 2019 @ 22:40
Deze was wel leuk
Pleun2011dinsdag 2 april 2019 @ 22:40
Raar doelpunt. Zet gotfrrredomme ook Messi erin joh..achterlijke halve zool van een trainer
El-Stinhodinsdag 2 april 2019 @ 22:42
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 april 2019 22:40 schreef Pleun2011 het volgende:
Raar doelpunt. Zet gotfrrredomme ook Messi erin joh..achterlijke halve zool van een trainer
Valverde is geen halve zool en gunt Messi even wat rust wegens pijntjes bij een 10 punten-voorsprong op de nummer 2.
franske19dinsdag 2 april 2019 @ 22:43
10 punten Sierd
Pleun2011dinsdag 2 april 2019 @ 22:43
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 april 2019 22:42 schreef El-Stinho het volgende:

[..]

Valverde is geen halve zool en gunt Messi even wat rust wegens pijntjes bij een 10 punten-voorsprong op de nummer 2.
Ik snap de logica maar Barcelona zonder Messi is niks..de liefhebber wil alleen Messi.
El-Stinhodinsdag 2 april 2019 @ 22:46
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 april 2019 22:43 schreef Pleun2011 het volgende:

[..]

Ik snap de logica maar Barcelona zonder Messi is niks..de liefhebber wil alleen Messi.
Je hebt praktisch iedere week of doordeweeks de kans om Messi te zien. En dan in paniek raken omdat hij één van de 8 wedstrijden deze maand niet speelt, lol.
franske19dinsdag 2 april 2019 @ 22:50
God uitfluiten. Wat een tuig.
Dagoduckdinsdag 2 april 2019 @ 22:50
_O-
FireFox1dinsdag 2 april 2019 @ 22:51
:')
Dagoduckdinsdag 2 april 2019 @ 22:51
Man man man...
FireFox1dinsdag 2 april 2019 @ 22:51
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 april 2019 22:51 schreef FireFox1 het volgende:
:')
franske19dinsdag 2 april 2019 @ 22:51
De Ligt, Ajax RIP
PSVCLdinsdag 2 april 2019 @ 22:51
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 april 2019 22:38 schreef PSVCL het volgende:
Jaaaaaaaaaaa puta barca!!!
chufidinsdag 2 april 2019 @ 22:51
Leuk dit
#ANONIEMdinsdag 2 april 2019 @ 22:51
Ik wilde dus na de 0-2 (en eigenlijk had het toen al 0-4 moeten staan) posten dat Villarreal er niet zo veel kon. Gelukkig heb ik dat niet gedaan.
Dagoduckdinsdag 2 april 2019 @ 22:57
Op de lat :')
#ANONIEMdinsdag 2 april 2019 @ 22:58
Wat een gruwelijke wedstrijd is dit zeg.
El-Stinhodinsdag 2 april 2019 @ 22:58
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 april 2019 22:51 schreef Bolasie het volgende:
Ik wilde dus na de 0-2 (en eigenlijk had het toen al 0-4 moeten staan) posten dat Villarreal er niet zo veel kon. Gelukkig heb ik dat niet gedaan.
Thuis halen ze wel vaker betere resultaten tegen topploegen, dus zoveel schaamte hoef je niet mee te dragen.
franske19dinsdag 2 april 2019 @ 22:58
Wat een kansen voor Villareal.
chufidinsdag 2 april 2019 @ 22:59
Was niet eens een swalbe
El-Stinhodinsdag 2 april 2019 @ 23:01
Ik denk dat ze in Vigo met angstzweet voor de TV zitten.
Pleun2011dinsdag 2 april 2019 @ 23:03
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 april 2019 22:46 schreef El-Stinho het volgende:

[..]

Je hebt praktisch iedere week of doordeweeks de kans om Messi te zien. En dan in paniek raken omdat hij één van de 8 wedstrijden deze maand niet speelt, lol.
Klopt..ik kijk niet veel naar Barcelona de laatste tijd en als ik kijk dan is dat alleen voor Messi. Maar goed..hij is gelukkig ingevallen. Vrees dat het te laat is.
Dagoduckdinsdag 2 april 2019 @ 23:03
Prutser.
PSVCLdinsdag 2 april 2019 @ 23:05
Kampioenonwaardig wat dit Barca laat zien.
Pleun2011dinsdag 2 april 2019 @ 23:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 april 2019 23:05 schreef PSVCL het volgende:
Kampioenonwaardig wat dit Barca laat zien.
Te makkelijk opgevat en dan gaat het vaak mis
El-Stinhodinsdag 2 april 2019 @ 23:08
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 april 2019 23:05 schreef PSVCL het volgende:
Kampioenonwaardig wat dit Barca laat zien.
Buiten Messi zit er niet veel idee of spirit in het Barça van Valverde.
Dagoduckdinsdag 2 april 2019 @ 23:08
4-2 _O-
Slobeenddinsdag 2 april 2019 @ 23:08
Santi _O_
Ambrosiusdinsdag 2 april 2019 @ 23:09
Lekkere pass zeg.
El-Stinhodinsdag 2 april 2019 @ 23:09
Wat een bal.
FireFox1dinsdag 2 april 2019 @ 23:09
_O-
chufidinsdag 2 april 2019 @ 23:09
*O* *O* *O* *O*
Frozen-assassindinsdag 2 april 2019 @ 23:10
Genot _O_
#ANONIEMdinsdag 2 april 2019 @ 23:10
Zo zonde van zijn zware blessures destijds bij Arsenal. Genottelijke speler.
El-Stinhodinsdag 2 april 2019 @ 23:10
Dit zijn gigantische bonuspunten voor Villarreal met Huesca v Celta in het vooruitzicht.
Pleun2011dinsdag 2 april 2019 @ 23:11
Je kan moeilijk zeggen dat het niet verdiend is
chufidinsdag 2 april 2019 @ 23:14
Das dom Alvaro
Slobeenddinsdag 2 april 2019 @ 23:15
Hernandez Hernandez :').
Dagoduckdinsdag 2 april 2019 @ 23:19
Messigod.
Slobeenddinsdag 2 april 2019 @ 23:19
_O_
Ambrosiusdinsdag 2 april 2019 @ 23:19
Dit weet je.
FireFox1dinsdag 2 april 2019 @ 23:19
Fenomeen.
Dagoduckdinsdag 2 april 2019 @ 23:22
Hahaha.
chufidinsdag 2 april 2019 @ 23:22
wtf
FireFox1dinsdag 2 april 2019 @ 23:22
Dit meen je niet
Ambrosiusdinsdag 2 april 2019 @ 23:22
Natuurlijk.
Slobeenddinsdag 2 april 2019 @ 23:22
Ongelofelijk.
FireFox1dinsdag 2 april 2019 @ 23:22
Wat.een.wedstrijd _O_
Dagoduckdinsdag 2 april 2019 @ 23:23
Dan moet het ook allemaal wel zo vallen :')
El-Stinhodinsdag 2 april 2019 @ 23:23
Belachelijk zuur voor Villarreal dit. Twee gouden punten in de strijd om degradatie aan de neus voorbij. Maar daar hoor je Sierd niet over.
Pleun2011dinsdag 2 april 2019 @ 23:23
Laffing out loud
Maver24dinsdag 2 april 2019 @ 23:24
Jaaaaaaa suarez !!!!!!!
#ANONIEMdinsdag 2 april 2019 @ 23:24
Wat een game, wat een game.
FireFox1dinsdag 2 april 2019 @ 23:24
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 april 2019 23:24 schreef Maver24 het volgende:
Jaaaaaaa suarez !!!!!!!
Trage stream?
El-Stinhodinsdag 2 april 2019 @ 23:26
1ba10c9ad89ec96e93edd9eecb47026b.png
Maver24dinsdag 2 april 2019 @ 23:26
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 april 2019 23:24 schreef FireFox1 het volgende:

[..]

Trage stream?
Gewoon ziggo maar was even aan het juichen 😁😁
Pleun2011dinsdag 2 april 2019 @ 23:27
Ongekend de vrije trappen van Messi.
PSVCLdinsdag 2 april 2019 @ 23:28
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 april 2019 23:08 schreef El-Stinho het volgende:

[..]

Buiten Messi zit er niet veel idee of spirit in het Barça van Valverde.
Messi _O_
FireFox1dinsdag 2 april 2019 @ 23:29
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 april 2019 23:27 schreef Pleun2011 het volgende:
Ongekend de vrije trappen van Messi.
Ronaldo are you watching?
El-Stinhodinsdag 2 april 2019 @ 23:31
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 april 2019 23:28 schreef PSVCL het volgende:

[..]

Messi _O_
Iedere keer denk je dat Barça punten gaat verspelen of een zware avond tegemoet gaat, en dan is hij er altijd weer.
Frozen-assassindinsdag 2 april 2019 @ 23:33
Don Leo staat op.

Niemand kan die man stoppen
El-Stinhodinsdag 2 april 2019 @ 23:35
Nog steeds onbegrijpelijk dat Sierd met geen woord rept over de implicaties van de 4-4 voor Villarreal. Hoe, echt hoe.
Pleun2011dinsdag 2 april 2019 @ 23:35
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 april 2019 23:29 schreef FireFox1 het volgende:

[..]

Ronaldo are you watching?
Bizar dat hij 5e werd bij de Gouden Bal.. achterlijke mongolen
FireFox1dinsdag 2 april 2019 @ 23:37
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 april 2019 23:35 schreef Pleun2011 het volgende:

[..]

Bizar dat hij 5e werd bij de Gouden Bal.. achterlijke mongolen
Bij de volgende krijgt ie hem gewoon weer. Zeker als hij in de CL schittert.
El-Stinhodinsdag 2 april 2019 @ 23:41
Morgen Huesca v Celta.. Het is dat Ajax speelt en om 21:30 Valencia v Real Madrid is.
franske19dinsdag 2 april 2019 @ 23:46
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 april 2019 23:29 schreef FireFox1 het volgende:

[..]

Ronaldo are you watching?
Ronaldo heeft zich enorm op kracht gericht waardoor hij die fijne techniek kwijt is wat hij met name bij Man Utd en zijn begin jaren bij Real nog wel had.
chufidinsdag 2 april 2019 @ 23:47
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 april 2019 23:41 schreef El-Stinho het volgende:
Morgen Huesca v Celta.. Het is dat Ajax speelt en om 21:30 Valencia v Real Madrid is.
Altijd lastig Huesca in eigen huis...
El-Stinhodinsdag 2 april 2019 @ 23:48
quote:
99s.gif Op dinsdag 2 april 2019 23:47 schreef chufi het volgende:

[..]

Altijd lastig Huesca in eigen huis...
Celta heel erg bagger in uitwedstrijden. Huesca over het algemeen vrij taai ondanks plek 20. Zou me vooralsnog verbazen als Celta daar wint.
chufidinsdag 2 april 2019 @ 23:51
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 april 2019 23:48 schreef El-Stinho het volgende:

[..]

Celta heel erg bagger in uitwedstrijden. Huesca over het algemeen vrij taai ondanks plek 20. Zou me vooralsnog verbazen als Celta daar wint.
Ik zie de uitslag wel verschijnen, ga gezien het andere aanbod niet zoeken naar die wedstrijd
FireFox1dinsdag 2 april 2019 @ 23:53
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 april 2019 23:46 schreef franske19 het volgende:

[..]

Ronaldo heeft zich enorm op kracht gericht waardoor hij die fijne techniek kwijt is wat hij met name bij Man Utd en zijn begin jaren bij Real nog wel had.
Ronaldo heeft de laatste jaren zijn vizier 100% op effectiviteit gericht om zijn lichaam te sparen. Daar is Messi ook mee bezig.