Elke keer Duinrell is ook een dure grap, er is op 15 minuten lopen ook een zwembad met glijbanenquote:Op vrijdag 8 maart 2019 00:38 schreef Mariocash het volgende:
[..]
Zolang je maar beweegt.
Al trek je haar op regelmatige basis uit elkaar in Duinrell.Gooi die hartslag omhoog, vriend.
Mono is dat ook niet, maar daar is hij bewust vanquote:Op vrijdag 8 maart 2019 00:40 schreef Mariocash het volgende:
[..]
Mag ik misschien vragen als jij denkt dat Remco geestelijk niet helemaal in orde is?
Daarom zei ik al: zoek gewoon een zwembad in de buurt als je van zwemmen houdt. Er is vast wel een zwembad te vinden in Zaandam, Zaandijk, Wormer, Krommenie etc.quote:Op vrijdag 8 maart 2019 00:41 schreef Remqo het volgende:
[..]
Elke keer Duinrell is ook een dure grap, er is op 15 minuten lopen ook een zwembad met glijbanen
Dat is inderdaad ook geen frisse.quote:Op vrijdag 8 maart 2019 00:43 schreef Remqo het volgende:
[..]
Mono is dat ook niet, maar daar is hij bewust van
Je hebt met kerst ook niet gedoucht, dat ruik ik hier alquote:
Dat kan ik dan wel waarderen dat je geen blad voor de mond neemt, maar je vind het ook leuk om reacties uit te lokken, ieeh boeeh, wat een walgelijke vent die mono, die mept moira gewoon in de Jumboquote:Op vrijdag 8 maart 2019 00:50 schreef Monopoly het volgende:
Maar ik loop er ook niet voor weg. Ik kies mijn eigen pad. Mensen kunnen dat kk gay of pauper vinden, dat is hun eigen mening en hun goed recht.
Ik ben niet in oorlog met Mono, zover ik hem ken mag ik hem welquote:Op vrijdag 8 maart 2019 00:52 schreef Mariocash het volgende:
Heren, ik stel voor dat jullie de strijdbijl begraven.
Make love, not war.
Naast bier over pubermeisjes gooien in de trein, slaat hij ook z’n eigen vriendin?quote:Op vrijdag 8 maart 2019 00:54 schreef Remqo het volgende:
[..]
Dat kan ik dan wel waarderen dat je geen blad voor de mond neemt, maar je vind het ook leuk om reacties uit te lokken, ieeh boeeh, wat een walgelijke vent die mono, die mept moira gewoon in de Jumbo![]()
Rt Andersom net zo. Ik zou nooit Remqo mijn nikker aanvallen. Maar iedereen die denkt dat de KLB SC een plek is waar men kumbaya zingt om een kampvuur en 15 miljoen mensen nuriet op de achtergrond, zijn de mensen die euthanasie verdienen want die snappen het niet.quote:Op vrijdag 8 maart 2019 00:55 schreef Remqo het volgende:
[..]
Ik ben niet in oorlog met Mono, zover ik hem ken mag ik hem wel
Een zacht tikje, maar dat is meer om reacties uit te lokkenquote:Op vrijdag 8 maart 2019 00:57 schreef Mariocash het volgende:
[..]
Naast bier over pubermeisjes gooien in de trein, slaat hij ook z’n eigen vriendin?
[ afbeelding ]
Alsof jij in de trein met je bezopen kop het toe laat dat een paar over het paard getilde snolletjes jouw vriendin uit het niets voor kankerhoer uitmakenquote:Op vrijdag 8 maart 2019 00:57 schreef Mariocash het volgende:
[..]
Naast bier over pubermeisjes gooien in de trein, slaat hij ook z’n eigen vriendin?
[ afbeelding ]
Daar sla je plank wel mis, ik ben tenslotte boze blanke witte manquote:Op vrijdag 8 maart 2019 00:57 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Rt Andersom net zo. Ik zou nooit Remqo mijn nikker aanvallen. Maar iedereen die denkt dat de KLB SC een plek is waar men kumbaya zingt om een kampvuur en 15 miljoen mensen nuriet op de achtergrond, zijn de mensen die euthanasie verdienen want die snappen het niet.
wat jij in je broek hebt hangen is verre van blank vriend.quote:Op vrijdag 8 maart 2019 01:00 schreef Remqo het volgende:
[..]
Daar sla je plank wel mis, ik ben tenslotte boze blanke witte man
Misschien moet ik hem toch eens wassenquote:Op vrijdag 8 maart 2019 01:00 schreef Monopoly het volgende:
[..]
wat jij in je broek hebt hangen is verre van blank vriend.
Oneens.quote:Op vrijdag 8 maart 2019 00:58 schreef Monopoly het volgende:
In de KLB SC moet je je muil open trekken. En of het Haags kwartiertje, Danny, Yvonne of weetikveelwie is die je voor je hebt, je zegt hier gewoon wat je wilt. En dat kost je een keer 24 uur ban. Maar je bent jezelf, je blijft jezelf. Je zult nooit een spreekpop van de politiek correcte paupers worden.
True that!quote:Op vrijdag 8 maart 2019 00:58 schreef Monopoly het volgende:
In de KLB SC moet je je muil open trekken. En of het Haags kwartiertje, Danny, Yvonne of weetikveelwie is die je voor je hebt, je zegt hier gewoon wat je wilt. En dat kost je een keer 24 uur ban. Maar je bent jezelf, je blijft jezelf. Je zult nooit een spreekpop van de politiek correcte paupers worden.
Nee, maar ik ben een geboren en getogen Rotterdammert. Hier pikken we niet veel bullshit van andere mensen. In een grote stad hebben mensen, volgens mij, sowieso wel een iets grotere muil dan mensen die in een dorp zijn opgegroeid.quote:Op vrijdag 8 maart 2019 00:59 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Alsof jij in de trein met je bezopen kop het toe laat dat een paar over het paard getilde snolletjes jouw vriendin uit het niets voor kankerhoer uitmaken_!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |