FOK!forum / Voetbal / [CL @ Veronica] Real Madrid - Ajax #16: #Solariin
KingRolanddinsdag 5 maart 2019 @ 22:53
GettyImages-1063011786-696x489.jpg


De voetbalwereld is fascinerend. Veel mensen, veel meningen, veel belangen en tegenwoordig ook veel geld. Maar vooral dus die meningen. Kan je op maandag 17 december al een voorspelling doen voor een wedstrijd twee maanden later? Misschien als David tegen Goliath moet, anders niet. Toen Ajax Real Madrid lootte, wist iedereen het zeker; dit is na Porto misschien wel de meest ideale loting. Hordes mensen veranderden weer eens in Real Madrid-experts die op een gemiddelde zondag liever Heel Holland Bakt kijken, stammen mensen konden in een glazen bol kijken en weten hoe Real Madrid er in februari 2019 voor zou staan. Er waren in de meeste gevallen twee kampen: “AJAX HEEFT ZEKER TE WETEN KANS!” en “REAL MADRID STAAT ER WEL WEER IN DE CL!1!1!!”. Dat is allemaal leuk en aardig, maar zo werkt voetbal in beide gevallen niet als er nog een paar maandjes te gaan zijn.

Wat beide ploegen gemeen hebben is de giftige wereld waarin beide clubs leven. Een of twee mindere resultaten en het hoofd van Solari of Ten Hag moet weer op het hakblok. Nu moet ik heel eerlijk zijn dat ik het na een paar wedstrijden Solari eigenlijk wel met hem had gezien. We zaten naar een zouteloos geheel te kijken; Ramos was een wanhopige leider in een op Vinicius Junior na hopeloos elftal. We zagen konijnen die angstig in de koplamp keken als de tegenstander zich niet ingroef en agressief de Koninklijke vast wilde zetten. De 3-0 afgang bij Eibar en de heel magere 0-1 zege bij Huesca waren daar het grootste toonbeeld van. Na 6 januari (een verlies tegen Sociedad) lijkt er opeens een knop om te zijn gegaan. Men zegt dat het mede komt door de aanstelling van de fysieke trainer uit het Zidane-tijdperk. Maar dat kan het niet alleen zijn. Ach, dat is gissen.
380447.jpg
13 januari, Real Betis-uit. De Koninklijke speelt volledig in op de zwakten van de zeer aanvallende tegenstander en staat als een armoedige middenmoter te verdedigen en te verdedigen. Het zag er niet uit; het ging nergens over, Real Madrid-onwaardig, maar opvallend was dat de teamprestatie voor het eerst écht oké was. Je zag een elftal dat zich volledig voor elkaar wegcijferde en de vuile meters wilde maken. In de tweede helft ebde dat wat weg en won het gelukkig dankzij een goal van Ceballos; maar dan nog. Tegen Sevilla werd een week later aanvallende progressie geboekt; mede door een sterke tweede helft in pressend opzicht won het met 2-0. Modric was opeens weer oké na maanden van ellende; Varane en Ramos speelden met veel vertrouwen. Bij Espanyol-uit flitste Real Madrid weer. Energiek aanvallend voetbal; een sterk middenveld maar vooral een geniale Modric en Benzema. Die lijn wordt de laatste weken meer dan doorgezet. Benzema als complete spits; passen, doorbewegen, afwerken. Heerlijk. Solari was lovend: "I'm sorry for those who have discovered Benzema last week. But hey, they still have time to enjoy him, he is in a great moment, it's true.’’

Als Solari dan fan is van Benzema, ben ik fan van Vinicius Junior. Sinds de eerste dag dat Solari hem opstelde was hij een verademing tussen de tijdlange zoutzakken van Madrid. Vinicius had schijt aan alles. Hij nam de bal aan, maakte zijn acties, dribbelde, speelde af, bewoog door. Dat kan iedereen wel op een dag, maar bij Vini zie je dat het speciaal is. Hij is pas 18, mensen. Wat deed jij op je 18e? Belangrijk zijn in het spel van Real Madrid? Vandaag de dag mag Vini dan wel een egoïst zijn en wel eens veel risico nemen in balbezit, maar wat eis je van een 18-jarige? Hij heeft een fantastische klik met Benzema die enorm profiteert van de ruimtes die Vinicius maakt voor hem. En ze combineren natuurlijk prima. Vinicius is geweldig.

Afgelopen woensdag kapseisde het schip niet op bezoek bij FC Barcelona (wel met een halffitte Messi). Sterk was het spel niet, maar het wist de eerste helft Barcelona uitstekend uit de wedstrijd te pressen. In de tweede helft viel dat een stuk tegen; Barça herstelde zich en Solari moest al dan niet gedwongen kerncomponenten uit zijn elftal wisselen. En dat is het mooie. Solari’s gelijk wordt bevestigd met de keuzes die hij maakt in La Liga. Marcelo legt het af tegen Reguilón, Casemiro heeft pech met de (nu geblesseerde) sterk spelende Llorente en Vinicius houdt Bale uit de basis. Het zwarte schaap Isco is dan weer een andere case. Die maakt al sinds Eibar-uit ruzie met Solari en alles en iedereen.. maar wil wel graag spelen. Ja, zielepiet; maak dan geen ruzie.

Tegen Atlético Madrid, in Wanda Metropolitano, zette Real Madrid nog eens de ‘heropleving’ kracht bij door met 1-3 te winnen. Dat is knap, zeker in een derby. In de afgelopen jaren heeft alleen Real Madrid twee keer drie goals kunnen maken op bezoek bij Atlético. Kansen geeft de ploeg wel eens weg, maar dat is niet heel gek. Griezmann kon de bal na goed werk van Correa achter Courtois schuiven, maar dat was eigenlijk het enige gevaar van Atléti. Voor de rest was het een en al Real Madrid dat zeker met het middenveld Modric, Kroos, Casemiro weer stabiel is. En dat is goed nieuws; een middenveld wint wedstrijden voor je, want van daaruit geef je sturing.

Kortom; Real Madrid is net op tijd teruggekeerd naar een uitstekende vorm. Je kan dat samen willen vatten als ‘ZE STAAN ER WEL WEER IN DE CL’, maar ik denk niet dat die oneliner twee maanden geleden impliceerde dat Marcelo, Isco, Casemiro en Bale onder druk zouden staan in hun elftal terwijl de afgelopen jaren gewillig gebashte Benzema als een jonge God aan het voetballen is. Solari’s tijdperk begon op een verschrikkelijke wijze, maar inmiddels heeft hij met gedurfde keuzes en redelijk aanvallend voetbal mijn vertrouwen teruggewonnen. Echter moet hij het in de tweede seizoenshelft echt laten zien. Daar worden de prijzen, lofzangen en liefdesverklaringen echt uitgedeeld. Dan kunnen we net zoveel over tactiek, strategie, inzet of mentaliteit (lol) praten..

img-020219-101.onlineBild.jpg


Bij Ajax druppelt de koffie door tot 86 achterkamertjes en allerlei vertakkingen van commissies. Voor alles lijkt een commissie te zijn, voor iedereen werkzaam bij Ajax is er een belang. Na weer eens een duizelingwekkend slecht seizoen moeten er dit seizoen door de forse investeringen prijzen worden gewonnen. Mocht dat dit seizoen niet gebeuren, dan heeft Ajax al vijf jaar geen prijs gewonnen. Zeg dat eens hardop; vijf jaar. Huilen, huilen, huilen. Nadat Erik Ten Hag een half jaar geobserveerd heeft op De Toekomst en ondertussen werd afgeranseld mag hij aan de hand van een meer dan talentvolle selectie en investeringen in Dusan Tadic en Daley Blind Ajax naar een titel leiden. Of nou ja, dat doet niet alleen Ten Hag maar ook de selectie zelf. Iedereen heeft met elkaar afgesproken om nog een jaartje shine te pakken met prijzen.

Iedereen weet het wel. Ajax doorliep soeverein de voorrondes van de Champions League. Dat is toch even een verademing na vier jaar afwezigheid. Alleen PSV liet in 2015/16 een fatsoenlijke indruk achter. In de andere jaren was het jankend, schreeuwend en op een houtje bijtend kijken naar de televisie. Toen kwam Ajax met een, moet gezegd, heel gunstige loting in de groepsfase. Een nog altijd kwakkelend Bayern München, de vergane glorie die Benfica momenteel is.. en AEK Athene. We kunnen babbelen over de eerste twee wedstrijden, maar het gaat vooral om de duels met Benfica. Dat waren twee enorm spannende duels waarin Ajax de basis legde voor overwintering. Wedstrijden die op het scherpst van de snede werden gespeeld. Teams die graag pressen, vooruit willen, iedere vijf seconden wel in duel waren en het ging op en neer en op en neer. Dan moet je een beetje mazzel hebben met Mazraoui in Amsterdam en met Onana in Lissabon, maar je pakt er dus vier punten. In eerdere jaren zou Ajax dat soort wedstrijdjes met 0 of misschien 1 punt afsluiten, maar dit seizoen is het anders.

#KutTenHag, #TenHagOut; wie het vermogen van een gehandicapte beer heeft, had hem afgeschreven na de tweede seizoenshelft van 2017/18. Wie beter wist, had kunnen weten dat een trainer geen tovenaar is. Hij kan niet midden in een seizoen een elftal overladen met ideeën en er meteen een swingend geheel van maken. Zo gaat dat niet. Voetballers zijn geen robots; het zijn mensen en kennen vreugde, pijn, twijfel en verdriet. Dat drong op 15 april 2018 niet tot iedereen door. Het onvermijdelijke busje opwachten, verhaal halen, ziedend zijn, spelers duwen. De Babbelbox vraagt aan u; wanneer had u eens zin om willekeurig mensen te duwen?
bijbeelden_1833remoc.JPG
De fantastische eerste seizoenshelft van Ajax zorgde voor een bitterzoet gevoel. Het bittere is dat je ondanks een fantastische eerste seizoenshelft toch vijf punten achterstaat op PSV; het zoete is de Champions League-overwintering. In de tweede seizoenshelft moesten er dan maar spijkers met koppen geslagen worden. Vooralsnog is het een en al ellende. Nadat FC Emmen in blessuretijd nog naast PSV kwam, stuiterde de ArenA. Een uur later kon Tadic Ajax op 4-1 zetten tegen Heerenveen; sindsdien is het positieve gevoel als sneeuw voor de zon verdwenen.

Tegen Heerenveen en Feyenoord werd als een stel gehandicapten verdedigd. Over Lamprou ga ik het niet hebben; dat is mijn niche niet, want een keeper is niet de hoofdreden dat jij vier tegengoals incasseert tegen Heerenveen. Voetbal is tactiek, kwaliteit en een beetje menselijkheid. Nu kunnen we de komst van Magallan (eventuele wenperiode HAHAHAHA) en de blessure van Tagliafico aandragen maar uiteindelijk blijkt tegen VVV-Venlo ook af en toe, ondanks een 6-0 zege, dat ook met Tagliafico die problemen niet zomaar verholpen zijn. Als dan ook nog eens tegen Heracles het voetbal volledig uit het elftal verdwenen is en je enorm mazzelt met een slechts 1-0 verlies, tsja. De vraag is of het een kwaliteitsgebrek is of het een mentaal probleem. Nou ja, dat is voor mij geen vraag maar misschien voor u als opportunistische lezer. Er zit iets in het hoofd niet goed bij Ajax. Volgens de laatste weken willekeurig wat roepende Menno Pot ligt het aan transfers bij Ajax, maar Blind/Schøne/Tadic zakken ook door het ijs terwijl er daar minder transferperikelen bij zijn.

Kortom: bij Real Madrid gaat alles goed, bij Ajax gaat er heel veel slecht momenteel. Twee maanden geleden wisten ‘mensen’ nog zeker dat Ajax meer dan kans had tegen Real Madrid, maar niemand kan twee maanden verder kijken. Voetbal is iedere dag trainen, stappen maken en ontwikkelen. Wij staan ook iedere dag op met een droom, met een doel en dan gaan we stappen proberen te zetten. Alleen dachten sommigen dat Real Madrid ook twee maanden stil zou staan. Haha, mooi niet.

Woensdag 13 februari 21:00; Ajax v Real Madrid, Johan Cruijff ArenA
DETELEVISIEKIJKERdinsdag 5 maart 2019 @ 22:53
WAAR KOMEN JODEN TOCH VANDAAN
Zipportaldinsdag 5 maart 2019 @ 22:53
JAAAAAAAAAAAA SUPERNIGER GAAT NAAR HET JINEK TOPIC.

HET IS GELUKT.
Van_Poppeldinsdag 5 maart 2019 @ 22:53
Kwartfinale *O*
Perrindinsdag 5 maart 2019 @ 22:53
Ik ga ff toeteren.
Cocodinsdag 5 maart 2019 @ 22:53
*O*
3rr0rdinsdag 5 maart 2019 @ 22:53
HOERA
ChevyCapricedinsdag 5 maart 2019 @ 22:53
:)
supernigerdinsdag 5 maart 2019 @ 22:53
OP NAAR HET JINEK TOPIC.
KingRolanddinsdag 5 maart 2019 @ 22:53
UIT DE KUT VAN TANTE SJAAN
MC-Mdinsdag 5 maart 2019 @ 22:53
JAAAA
Houtenbeendinsdag 5 maart 2019 @ 22:53
*O* *O* *O* *O* *O*
marcb1974dinsdag 5 maart 2019 @ 22:53
Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa *O* *O* *O*
_O_ _O_ _O_
dvdfreakdinsdag 5 maart 2019 @ 22:54
jahh
-Chakotay-dinsdag 5 maart 2019 @ 22:54
Gaat NL nu omhoog in de coëfficiëntenlijst uefa ?
KingRolanddinsdag 5 maart 2019 @ 22:54
post #20 IS VRESELIJK GAY
Karinadinsdag 5 maart 2019 @ 22:54
*G* op naar de volgende ronde
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 22:54
_O_ _O_ _O_ _O_
Wereldgozerdinsdag 5 maart 2019 @ 22:54
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 22:53 schreef Zipportal het volgende:
[..]

Zo die haat. Moet Puyol niet juichen voor het Spaanse voetbal? Dit gaat Spanje punten kosten.

Nederlandse act :')
Asensio juicht ook voor Ajax. Halve Nederlander.
Rafeirodinsdag 5 maart 2019 @ 22:54
*O*
Tallie1982dinsdag 5 maart 2019 @ 22:54
Commentator is erg goed in overdrijven...tegen city en barca zijn ze kansloos.
Quotidiendinsdag 5 maart 2019 @ 22:54
BELEVING
Drizzt_DoUrdendinsdag 5 maart 2019 @ 22:54
JUICHEN TOETERTJES
supernigerdinsdag 5 maart 2019 @ 22:54
Droog tussen de billen genomen.
Koffieplanterdinsdag 5 maart 2019 @ 22:54
Het wonder van Madrid.
Karinadinsdag 5 maart 2019 @ 22:54
Wat een goeie avond was dit dan _O_
Tommekedinsdag 5 maart 2019 @ 22:54
Real helemaal wegtikken en murw spelen in Bernabeu _O_
De-iets-tedikkewielrennerdinsdag 5 maart 2019 @ 22:54
Nu nog 2 uur niet kunnen slapen *O*
wdndinsdag 5 maart 2019 @ 22:54
* wdn = trotse Amsterdammer
Max23dinsdag 5 maart 2019 @ 22:54
quote:
6s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 22:54 schreef KingRoland het volgende:
post #20 IS VRESELIJK GAY
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 22:54 schreef Tallie1982 het volgende:
Commentator is erg goed in overdrijven...tegen city en barca zijn ze kansloos.
Zipportaldinsdag 5 maart 2019 @ 22:54
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 22:54 schreef Wereldgozer het volgende:
[..]

Asensio juicht ook voor Ajax. Halve Nederlander.
Met pindakaas.
BorisDeLuldinsdag 5 maart 2019 @ 22:54
Best goed. :)
Perrindinsdag 5 maart 2019 @ 22:54
_O_

Wat een pot.
3rr0rdinsdag 5 maart 2019 @ 22:54
En de doelpunten waren mooi
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 22:55
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 22:54 schreef Max23 het volgende:
[..]

[..]

KingRoland heeft een glazen bol.
VeX-dinsdag 5 maart 2019 @ 22:55
Ajax verdient door maar wat was Real slecht. Volgende ronde is het sprookje wel uit trouwens. Never nooit niet dat er meer dan dit in zit. We kunnen met opgeheven hoofd Europa uit.
Wereldgozerdinsdag 5 maart 2019 @ 22:55
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 22:54 schreef Zipportal het volgende:
[..]

Met pindakaas.
Yeah lets go
Stichting_NoFapdinsdag 5 maart 2019 @ 22:55
Dat is Bale voor Real
PzKpfwdinsdag 5 maart 2019 @ 22:55
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 22:54 schreef Tallie1982 het volgende:
Commentator is erg goed in overdrijven...tegen city en barca zijn ze kansloos.
Tegen PSG net zo goed.
Cocodinsdag 5 maart 2019 @ 22:55
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 22:54 schreef Max23 het volgende:
[..]

[..]

dat is post 21
Perrindinsdag 5 maart 2019 @ 22:55
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 22:54 schreef Tommeke het volgende:
Real helemaal wegtikken en murw spelen in Bernabeu _O_
Bizar. Echt.
KingRolanddinsdag 5 maart 2019 @ 22:55
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 22:55 schreef VeX- het volgende:
Ajax verdient door maar wat was Real slecht. Volgende ronde is het sprookje wel uit trouwens. Never nooit niet dat er meer dan dit in zit. We kunnen met opgeheven hoofd Europa uit.
Zipportaldinsdag 5 maart 2019 @ 22:55
Dan moet Real het volgende week in A'dam maar afmaken.
-Chakotay-dinsdag 5 maart 2019 @ 22:55
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 22:55 schreef PzKpfw het volgende:
[..]

Tegen PSG net zo goed.
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 22:55 schreef PzKpfw het volgende:
[..]

Tegen PSG net zo goed.
en juventus
KingRolanddinsdag 5 maart 2019 @ 22:55
volgende ronde 300 euro inzetten genot

tenzij porto
Anonymouszdinsdag 5 maart 2019 @ 22:55
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 22:04 schreef Wereldgozer het volgende: [..] @:Anonymousz
;(
supernigerdinsdag 5 maart 2019 @ 22:55
Yolanthe died for this.
Dagoduckdinsdag 5 maart 2019 @ 22:55
Vermakelijke avond.
DETELEVISIEKIJKERdinsdag 5 maart 2019 @ 22:55
JODEN!!!!!
Calanddinsdag 5 maart 2019 @ 22:55
Achteraf gewoon heel slim van Ramos

Nu hoeft ie die eerste twee potjes in de groepsfase niet mee te doen
Oscar.dinsdag 5 maart 2019 @ 22:55
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 22:55 schreef Zipportal het volgende:
Dan moet Real het volgende week in A'dam maar afmaken.
ze gaan janken bij Jinek
wdndinsdag 5 maart 2019 @ 22:55
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 22:55 schreef VeX- het volgende:
Ajax verdient door maar wat was Real slecht. Volgende ronde is het sprookje wel uit trouwens. Never nooit niet dat er meer dan dit in zit. We kunnen met opgeheven hoofd Europa uit.
Zelfs met een Real als dit: de goals waren mooi. Die maak je ook niet altijd tegen een Real als dit.
Karinadinsdag 5 maart 2019 @ 22:55
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 22:54 schreef wdn het volgende:
* wdn = trotse Amsterdammer
#metoo *G*
skysherrifdinsdag 5 maart 2019 @ 22:55
Radioverslag zo terugluisteren
xzazdinsdag 5 maart 2019 @ 22:55
Gefeliciteerd aan alle ajaxciedend
El-Stinhodinsdag 5 maart 2019 @ 22:55
Lekkerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
-Chakotay-dinsdag 5 maart 2019 @ 22:55
quote:
6s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 22:55 schreef KingRoland het volgende:
volgende ronde 300 euro inzetten genot

tenzij porto
bayern is ook niet in topvorm
Cocodinsdag 5 maart 2019 @ 22:55
Benieuwd naar het interview met Haggie.
KingRolanddinsdag 5 maart 2019 @ 22:56
RAMOS ZOMETEEN BIJ JINEK
Mortaxxdinsdag 5 maart 2019 @ 22:56
quote:
6s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 22:55 schreef KingRoland het volgende:
volgende ronde 300 euro inzetten genot

tenzij porto
Hoeveel heb je verloren
El-Stinhodinsdag 5 maart 2019 @ 22:56
D0wM4QjXcAEc-jb.jpg
KingRolanddinsdag 5 maart 2019 @ 22:56
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 22:56 schreef Mortaxx het volgende:
[..]

Hoeveel heb je verloren
150
PzKpfwdinsdag 5 maart 2019 @ 22:56
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 22:55 schreef VeX- het volgende:
Ajax verdient door maar wat was Real slecht. Volgende ronde is het sprookje wel uit trouwens. Never nooit niet dat er meer dan dit in zit. We kunnen met opgeheven hoofd Europa uit.
Gelijk weer die arrogantie.
BorisDeLuldinsdag 5 maart 2019 @ 22:56
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 22:54 schreef Tallie1982 het volgende:
Commentator is erg goed in overdrijven...tegen city en barca zijn ze kansloos.
Frustratie?
Anonymouszdinsdag 5 maart 2019 @ 22:56
Een week niet spelen in de competitie
God
Wereldgozerdinsdag 5 maart 2019 @ 22:56
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 22:55 schreef Anonymousz het volgende:
[..]

;(
Drie doelpunten verschil is genoeg
Cocodinsdag 5 maart 2019 @ 22:56
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 22:55 schreef El-Stinho het volgende:
Lekkerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Gefeliciteerd :)
Marsenaldinsdag 5 maart 2019 @ 22:56
Geen tegengoal na het inkomen van Veltman, dat is wat ik mij altijd zal herinneren van deze avond.
wdndinsdag 5 maart 2019 @ 22:56
Hoeveel goals moet Real nou nog maken?
Karinadinsdag 5 maart 2019 @ 22:56
Ik bale wel dat ik niet heb gewed :')___ sukkel.
TjjWesterdinsdag 5 maart 2019 @ 22:56
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 22:55 schreef xzaz het volgende:
Gefeliciteerd aan alle ajaxciedend
Zonder X
Cocodinsdag 5 maart 2019 @ 22:56
quote:
99s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 22:56 schreef Karina het volgende:
Ik bale wel dat ik niet heb gewed :')___ sukkel.
wedden is voor tokkies
Tommekedinsdag 5 maart 2019 @ 22:56
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 22:55 schreef Perrin het volgende:
[..]

Bizar. Echt.
Echt niet normaal nee.
Mr.Ndinsdag 5 maart 2019 @ 22:57
Real, de cuphouder, weer met beide benen weer terug op aarde.

Ajax gefeliciteerd.

De volgende ronde is wél de eindhalte. :Y
Karinadinsdag 5 maart 2019 @ 22:57
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 22:56 schreef Coco. het volgende:
[..]

wedden is voor tokkies
OK gokken dan :D
Lange_Lansdinsdag 5 maart 2019 @ 22:57
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 22:55 schreef Caland het volgende:
Achteraf gewoon heel slim van Ramos

Nu hoeft ie die eerste twee potjes in de groepsfase niet mee te doen
Een maar hoor.
Frozen-assassindinsdag 5 maart 2019 @ 22:57
Pfffff bohhhhhhhhhhh
El-Stinhodinsdag 5 maart 2019 @ 22:57
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 22:56 schreef Coco. het volgende:
[..]

Gefeliciteerd :)
Bedankt, jongen.

GiftedGloriousDartfrog-size_restricted.gif
MC-Mdinsdag 5 maart 2019 @ 22:57
Toeterend door de straten
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 22:57
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 22:54 schreef -Chakotay- het volgende:
Gaat NL nu omhoog in de coëfficiëntenlijst uefa ?
Ja.
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 22:57
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 22:57 schreef Mr.N het volgende:
Real, de cuphouder, weer met beide benen weer terug op aarde.

Ajax gefeliciteerd.

De volgende ronde is wél de eindhalte. :Y
Schei uit :').
Calanddinsdag 5 maart 2019 @ 22:57
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 22:57 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]

Een maar hoor.
Hij had er toch1 bijgekregen?
Anonymouszdinsdag 5 maart 2019 @ 22:57
Madrid in de oven genot
Lange_Lansdinsdag 5 maart 2019 @ 22:57
Prima potje hoor.
Frozen-assassindinsdag 5 maart 2019 @ 22:58
STANDBEELD VAN TEN HAG AUB!!!
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 22:58
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 22:57 schreef Anonymousz het volgende:
Madrid in de oven genot
Ga koken.
Lange_Lansdinsdag 5 maart 2019 @ 22:58
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 22:57 schreef Caland het volgende:
[..]

Hij had er toch1 bijgekregen?
1 vanavond en de volgende wedstrijd.
Kaneelstokjedinsdag 5 maart 2019 @ 22:58
Volgende ronde Barca uitschakelen. ;(
Anonymouszdinsdag 5 maart 2019 @ 22:58
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 22:56 schreef Wereldgozer het volgende:
[..]

Drie doelpunten verschil is genoeg
Bedankt
hans
Calanddinsdag 5 maart 2019 @ 22:58
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 22:58 schreef Frozen-assassin het volgende:
STANDBEELD VAN TEN HAG AUB!!!
Het liefst met een spreekfunctie

En die zetten we dan in de efteling
Houtenbeendinsdag 5 maart 2019 @ 22:58
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 22:58 schreef Kaneelstokje het volgende:
Volgende ronde Barca uitschakelen. ;(
Daarna PSG en in de finale winnen van City _O_ _O_ _O_
Cocodinsdag 5 maart 2019 @ 22:59
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 22:58 schreef Caland het volgende:
[..]

Het liefst met een spreekfunctie

En die zetten we dan in de efteling
:D
Anonymouszdinsdag 5 maart 2019 @ 22:59
quote:
18s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 22:58 schreef O_o_ het volgende:
[..]

Ga koken.
mad
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 22:59
dermotmcorrigan twitterde op dinsdag 05-03-2019 om 22:58:35 Carvajal on the TV "The season is over. It's been a shit year." reageer retweet
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 22:59
Morgen Feyenoord.
peacemandinsdag 5 maart 2019 @ 22:59
Genoten met een grote G. _O_ _O_ _O_ _O_
Watashiwadinsdag 5 maart 2019 @ 23:00
D07S_HnWoAUFI1s.jpg
wimderondinsdag 5 maart 2019 @ 23:00
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 22:55 schreef PzKpfw het volgende:
[..]

Tegen PSG net zo goed.
Jeetje.
PzKpfwdinsdag 5 maart 2019 @ 23:00
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 22:55 schreef -Chakotay- het volgende:
[..]

[..]

en juventus
Die spelen ook niet best momenteel, maar ja die hebben ene Ronaldo. >:)
R-woud93dinsdag 5 maart 2019 @ 23:00
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:00 schreef Watashiwa het volgende:
[ afbeelding ]
:') _O-
-Chakotay-dinsdag 5 maart 2019 @ 23:00
de beste tegenstander voor Ajax zijn denk ik:

Tottenham, porto, roma, schalke, lyon, en eventueel atletico of bayern... maar de rest is te lastig vrees ik
HoddTowarddinsdag 5 maart 2019 @ 23:00
Heerlijk dat dat Real zo'n seizoen draait en dat we nu eindelijk eens een leuke knockout fase gaan krijgen _O_
wdndinsdag 5 maart 2019 @ 23:00
slapen zit er niet meer in :P
JR-Style-93dinsdag 5 maart 2019 @ 23:00
Dit vergeet ik nooit meer.
Machielovicdinsdag 5 maart 2019 @ 23:01
gefeliciteerd mede Ajacieden :7
TjjWesterdinsdag 5 maart 2019 @ 23:01
quote:
18s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 22:59 schreef O_o_ het volgende:
Morgen Feyenoord.
.???
PzKpfwdinsdag 5 maart 2019 @ 23:01
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 22:58 schreef Houtenbeen het volgende:
[..]

Daarna PSG en in de finale winnen van City _O_ _O_ _O_
Zo'n coma droomt wel lekker weg he.
Scorpion_17dinsdag 5 maart 2019 @ 23:01
De man van deze ABN-reclame gun je een rekening bij Icesave
-Chakotay-dinsdag 5 maart 2019 @ 23:01
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:00 schreef HoddToward het volgende:
Heerlijk dat dat Real zo'n seizoen draait en dat we nu eindelijk eens een leuke knockout fase gaan krijgen _O_
manu zou ook kunnen trouwens
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 23:01
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:00 schreef JR-Style-93 het volgende:
Dit vergeet ik nooit meer.
Zo fenomenaal was het nou ook weer niet.
Slobeenddinsdag 5 maart 2019 @ 23:01
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:00 schreef JR-Style-93 het volgende:
Dit vergeet ik nooit meer.
Gefeliciteerd JR.
skysherrifdinsdag 5 maart 2019 @ 23:01
Plus 10 miljoen ook weer
TjjWesterdinsdag 5 maart 2019 @ 23:01
Wanneer is de loting?
Cocodinsdag 5 maart 2019 @ 23:01
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:00 schreef JR-Style-93 het volgende:
Dit vergeet ik nooit meer.
Remember
Anonymouszdinsdag 5 maart 2019 @ 23:01
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 22:58 schreef Houtenbeen het volgende:
[..]

Daarna PSG en in de finale winnen van City _O_ _O_ _O_
Neymar slopen genot
Zipportaldinsdag 5 maart 2019 @ 23:01
quote:
18s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:01 schreef O_o_ het volgende:
[..]

Zo fenomenaal was het nou ook weer niet.
Voor welke club ben jij nou eigenlijk?
Koffieplanterdinsdag 5 maart 2019 @ 23:01
Ik hoop op Atlético tegen Ajax.
skysherrifdinsdag 5 maart 2019 @ 23:02
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:00 schreef JR-Style-93 het volgende:
Dit vergeet ik nooit meer.
Maaaaaaaaaaaaaaaat

Ik zeiiii het
JR-Style-93dinsdag 5 maart 2019 @ 23:02
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:01 schreef Slobeend het volgende:
[..]

Gefeliciteerd JR.
Dankje maat.
Zipportaldinsdag 5 maart 2019 @ 23:02
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:01 schreef Anonymousz het volgende:
[..]

Neymar slopen genot
Die speelt niet, dagjesvolk.
Anonymouszdinsdag 5 maart 2019 @ 23:02
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:01 schreef TjjWester het volgende:
Wanneer is de loting?
As vrijdag toch
peacemandinsdag 5 maart 2019 @ 23:02
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:00 schreef Watashiwa het volgende:
[ afbeelding ]
_O- _O- _O-
JR-Style-93dinsdag 5 maart 2019 @ 23:02
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:02 schreef skysherrif het volgende:
[..]

Maaaaaaaaaaaaaaaat

Ik zeiiii het
Ik ook.

1-3 dan
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 23:02
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:01 schreef Zipportal het volgende:
[..]

Voor welke club ben jij nou eigenlijk?
Mijn club is in januari 2010 failliet gegaan.
TLCdinsdag 5 maart 2019 @ 23:02
Real voor het eerst in 9 jaar niet in de kwartfinales _O_
Cocodinsdag 5 maart 2019 @ 23:02
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:02 schreef Anonymousz het volgende:
[..]

As vrijdag toch
In de Kuip
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 23:02
Jarenlang probeert iedereen Real uit de CL te gooien. Een wilde Ajax komt effe erin en doet het effe.

Genot.
GlennQuagmiredinsdag 5 maart 2019 @ 23:02
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:01 schreef TjjWester het volgende:
Wanneer is de loting?
Na de eretribune
JR-Style-93dinsdag 5 maart 2019 @ 23:02
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:01 schreef Koffieplanter het volgende:
Ik hoop op Atlético tegen Ajax.
Ajax drie keer naar Madrid dan.
Dagoduckdinsdag 5 maart 2019 @ 23:02
Ramos man of the match?
Lange_Lansdinsdag 5 maart 2019 @ 23:02
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:00 schreef -Chakotay- het volgende:
de beste tegenstander voor Ajax zijn denk ik:

Tottenham, porto, roma, schalke, lyon, en eventueel atletico of bayern... maar de rest is te lastig vrees ik
Tottenham, Atletico en Bayern acht ik toch een maatje te groot. Bayern is aardig in vorm aan het geraken.
Zipportaldinsdag 5 maart 2019 @ 23:03
quote:
18s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:02 schreef O_o_ het volgende:
[..]

Mijn club is in januari 2010 failliet gegaan.
Dat smerige Haarlem?
HoddTowarddinsdag 5 maart 2019 @ 23:03
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:02 schreef Vollenhoven het volgende:
Jarenlang probeert iedereen Real uit de CL te gooien. Een wilde Ajax komt effe erin en doet het effe.

Genot.
Nou niet gaan overdrijven he :')
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 23:03
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:02 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]

Tottenham, Atletico en Bayern acht ik toch een maatje te groot. Bayern is aardig in vorm aan het geraken.
Nope.

Ajax kan nu van iedereen winnen.

Bayern uit had je moeten winnen en Bayern thuis was 50/50
Quotidiendinsdag 5 maart 2019 @ 23:03
Stop allemaal maar met doen alsof je verstand van voetbal hebt want niemand zag dit aankomen.
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 23:03
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:03 schreef Zipportal het volgende:
[..]

Dat smerige Haarlem?
Smerig? Bij je zusje tussen haar benen, dat was smerig.
Anonymouszdinsdag 5 maart 2019 @ 23:04
quote:
18s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:02 schreef O_o_ het volgende:
[..]

Mijn club is in januari 2010 failliet gegaan.
genot
Lange_Lansdinsdag 5 maart 2019 @ 23:04
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:00 schreef JR-Style-93 het volgende:
Dit vergeet ik nooit meer.
Snap ik. Ik kijk nog met enige regelmaat naar de 2005/2006 CL campagne van PSV.
skysherrifdinsdag 5 maart 2019 @ 23:04
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:03 schreef Quotidien het volgende:
Stop allemaal maar met doen alsof je verstand van voetbal hebt want niemand zag dit aankomen.
Uhhhh oke
(Onzin)
Cocodinsdag 5 maart 2019 @ 23:04
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:04 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]

Snap ik. Ik kijk nog met enige regelmaat naar de 2005/2006 CL campagne van PSV.
:9~
Lange_Lansdinsdag 5 maart 2019 @ 23:04
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:03 schreef Vollenhoven het volgende:
[..]

Nope.

Ajax kan nu van iedereen winnen.

Bayern uit had je moeten winnen en Bayern thuis was 50/50
Oké.
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 23:04
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:04 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]

Snap ik. Ik kijk nog met enige regelmaat naar de 2005/2006 CL campagne van PSV.
2004/2005?
Dj_Day-Vdinsdag 5 maart 2019 @ 23:04
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:04 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]

Snap ik. Ik kijk nog met enige regelmaat naar de 2005/2006 CL campagne van PSV.
04-05 bedoel je?
bombmannldinsdag 5 maart 2019 @ 23:04
JOHANGOD
Van_Poppeldinsdag 5 maart 2019 @ 23:04
Johan is een volksmenner
VeX-dinsdag 5 maart 2019 @ 23:04
Gepiepeltgenot.
KingRolanddinsdag 5 maart 2019 @ 23:04
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:03 schreef Vollenhoven het volgende:
[..]

Nope.

Ajax kan nu van iedereen winnen.

Bayern uit had je moeten winnen en Bayern thuis was 50/50
Bayern is nu juist wakker geworden. Die wil je nu echt niet treffen joh
Zipportaldinsdag 5 maart 2019 @ 23:04
quote:
18s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:03 schreef O_o_ het volgende:
[..]

Smerig? Bij je zusje tussen haar benen, dat was smerig.
Dat denkbeeldige zusje wast hem even, hij is weer als nieuw.

Als je over het Haarlem logo wrijft, krijg je de club er niet mee terug.
PzKpfwdinsdag 5 maart 2019 @ 23:04
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:03 schreef Vollenhoven het volgende:
[..]

Nope.

Ajax kan nu van iedereen winnen.

Bayern uit had je moeten winnen en Bayern thuis was 50/50
Wat een grap.
Cocodinsdag 5 maart 2019 @ 23:04
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:04 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]

04-05 bedoel je?
ja
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 23:04
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:03 schreef HoddToward het volgende:
[..]

Nou niet gaan overdrijven he :')
Is toch zo.

Real heeft 4 van de 5 CL's gewonnen en de laatste 3 achter elkaar.

Juventus, Bayern, Liverpool, Atletico. Niemand lukte het.
RipCitydinsdag 5 maart 2019 @ 23:05
Publiek lekker alert.
3rr0rdinsdag 5 maart 2019 @ 23:05
tadic doet z'n buikspieroefeningen
Scorpion_17dinsdag 5 maart 2019 @ 23:05
Wat is Ronald de Boer een engnek geworden
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 23:05
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:04 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]

Oké.
Kan je beargumenteren waarom je denkt van niet?
JR-Style-93dinsdag 5 maart 2019 @ 23:05
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:04 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]

Snap ik. Ik kijk nog met enige regelmaat naar de 2005/2006 CL campagne van PSV.
Hierna duurt het waarschijnlijk weer twintig jaar _O-
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 23:05
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:04 schreef Zipportal het volgende:
[..]

Dat denkbeeldige zusje wast hem even, hij is weer als nieuw.

Als je over het Haarlem logo wrijft, krijg je de club er niet mee terug.
Ah, ok.
Wereldgozerdinsdag 5 maart 2019 @ 23:05
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 22:59 schreef Bolasie het volgende:
dermotmcorrigan twitterde op dinsdag 05-03-2019 om 22:58:35 Carvajal on the TV "The season is over. It's been a shit year." reageer retweet
mad
Zipportaldinsdag 5 maart 2019 @ 23:05
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:05 schreef Scorpion_17 het volgende:
Wat is Ronald de Boer een engnek geworden
Goh.
Tommekedinsdag 5 maart 2019 @ 23:05
Tadic was echt next level vandaag.
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 23:06
Op 5 mei 2005 een leukere en betere partij gezien dan op 4 mei 2005.
Cocodinsdag 5 maart 2019 @ 23:06
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:05 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]

Hierna duurt het waarschijnlijk weer twintig jaar _O-
Mwah 18 jaar is een mooi aantal.
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 23:06
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:04 schreef PzKpfw het volgende:
[..]

Wat een grap.
Jij vindt van niet?
quote:
6s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:04 schreef KingRoland het volgende:
[..]

Bayern is nu juist wakker geworden. Die wil je nu echt niet treffen joh
Oude overschatte team
VeX-dinsdag 5 maart 2019 @ 23:06
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:05 schreef Scorpion_17 het volgende:
Wat is Ronald de Boer een engnek geworden
Ziel verkocht aan de sjeiks he.
Zipportaldinsdag 5 maart 2019 @ 23:06
En dan begint de F1 ook binnenkort. JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.
Van_Poppeldinsdag 5 maart 2019 @ 23:06
quote:
18s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:06 schreef O_o_ het volgende:
Op 5 mei 2005 een leukere en betere partij gezien dan op 4 mei 2005.
Toen verloor AZ van Sporting :(
Cocodinsdag 5 maart 2019 @ 23:06
quote:
18s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:06 schreef O_o_ het volgende:
Op 5 mei 2005 een leukere en betere partij gezien dan op 4 mei 2005.
legendarisch
Karinadinsdag 5 maart 2019 @ 23:06
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:06 schreef Zipportal het volgende:
En dan begint de F1 ook binnenkort. JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.
nou joepie :')
Calanddinsdag 5 maart 2019 @ 23:06
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:06 schreef Zipportal het volgende:
En dan begint de F1 ook binnenkort. JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.
NOG MEER DAGJESMENSEN
De-iets-tedikkewielrennerdinsdag 5 maart 2019 @ 23:06
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:06 schreef Zipportal het volgende:
En dan begint de F1 ook binnenkort. JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.
flopshow
Cocodinsdag 5 maart 2019 @ 23:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:06 schreef Zipportal het volgende:
En dan begint de F1 ook binnenkort. JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.
F1 is geen sport.
R-woud93dinsdag 5 maart 2019 @ 23:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:06 schreef Zipportal het volgende:
En dan begint de F1 ook binnenkort. JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.
*O* *O* *O* *O* *O*
Vjenne12345dinsdag 5 maart 2019 @ 23:07
Baas-jan
RamboDirkdinsdag 5 maart 2019 @ 23:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:06 schreef Zipportal het volgende:
En dan begint de F1 ook binnenkort. JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.
:')
Zipportaldinsdag 5 maart 2019 @ 23:07
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:06 schreef Caland het volgende:
[..]

NOG MEER DAGJESMENSEN
Nattekat kan aan de bak.
Vjenne12345dinsdag 5 maart 2019 @ 23:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:06 schreef Zipportal het volgende:
En dan begint de F1 ook binnenkort. JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.
Is geen sport.
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 23:07
Sjek moet bijna huilen.
R-woud93dinsdag 5 maart 2019 @ 23:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:07 schreef Zipportal het volgende:
[..]

Nattekat kan aan de bak.
:D
HoddTowarddinsdag 5 maart 2019 @ 23:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:04 schreef Vollenhoven het volgende:
[..]

Is toch zo.

Real heeft 4 van de 5 CL's gewonnen en de laatste 3 achter elkaar.

Juventus, Bayern, Liverpool, Atletico. Niemand lukte het.
Je kunt dit Real niet vergelijken met Real van de afgelopen jaren. Wel op aarde blijven he :P
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 23:07
F1 is voor proleten.
Houtenbeendinsdag 5 maart 2019 @ 23:07
ED_Regio twitterde op dinsdag 05-03-2019 om 23:07:05 Eredivisie doet op UEFA-lijst uitstekende zaken na historische zege Ajax in Madrid https://t.co/q4cBnKC6X4 https://t.co/fbv314iPa9 reageer retweet
w/ w/
PzKpfwdinsdag 5 maart 2019 @ 23:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:06 schreef Vollenhoven het volgende:
[..]

Jij vindt van niet?[..]

Oude overschatte team
Als je serieus denkt dat Ajax over twee wedstrijden kan winnen van City of PSG dan zitten er wel wat draadjes los ja.
3rr0rdinsdag 5 maart 2019 @ 23:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:06 schreef Zipportal het volgende:
En dan begint de F1 ook binnenkort. JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.
Max

giphy.gif
Calanddinsdag 5 maart 2019 @ 23:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:07 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]

Is geen sport.
Hef jezelf op
Saekerhettdinsdag 5 maart 2019 @ 23:08
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:02 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]

Tottenham, Atletico en Bayern acht ik toch een maatje te groot. Bayern is aardig in vorm aan het geraken.
Ajax heeft net Real met 1-4 eruit geknikkerd, maar Tottenham is een maat te groot. Ok.
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 23:08
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:07 schreef 3rr0r het volgende:
[..]

Max

[ afbeelding ]
Lekker crashen, niets mis mee.
Zipportaldinsdag 5 maart 2019 @ 23:08
D07TMQ7WsAATG3B.jpg
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 23:08
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:07 schreef HoddToward het volgende:
[..]

Je kunt dit Real niet vergelijken met Real van de afgelopen jaren. Wel op aarde blijven he :P
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:07 schreef PzKpfw het volgende:
[..]

Als je serieus denkt dat Ajax over twee wedstrijden kan winnen van City of PSG dan zitten er wel wat draadjes los ja.
Wat zeiden jullie 2 weken geleden?
TLCdinsdag 5 maart 2019 @ 23:08
D'r zijn toch niet veel clubs in Europa die in een knock-out wedstrijd een thuisnederlaag tegen Real uit goed kunnen maken _O_
Vjenne12345dinsdag 5 maart 2019 @ 23:09
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:07 schreef Caland het volgende:
[..]

Hef jezelf op
Mond dicht.
dvdfreakdinsdag 5 maart 2019 @ 23:09
alleen city en liverpool kan het lastig maken tegen ajax
Koffieplanterdinsdag 5 maart 2019 @ 23:09
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:08 schreef Saekerhett het volgende:
[..]

Ajax heeft net Real met 1-4 eruit geknikkerd, maar Tottenham is een maat te groot. Ok.
Twee helften zijn nooit hetzelfde, twee wedstrijden ook niet.
Saekerhettdinsdag 5 maart 2019 @ 23:09
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:07 schreef PzKpfw het volgende:
[..]

Als je serieus denkt dat Ajax over twee wedstrijden kan winnen van City of PSG dan zitten er wel wat draadjes los ja.
Engelse clubs liggen Ajax wel. PSG geen idee, maar goed, feit is dat Ajax bij de beste acht ploegen van Europa zit.
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 23:09
Ik zie Ajax van iedereen winnen
Lange_Lansdinsdag 5 maart 2019 @ 23:09
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:05 schreef Vollenhoven het volgende:
[..]

Kan je beargumenteren waarom je denkt van niet?
Ja, maar ik heb zo een gevoel dat dat niet helemaal bij je gaat aankomen. :)
Cocodinsdag 5 maart 2019 @ 23:10
quote:
6s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:09 schreef Vollenhoven het volgende:
Ik zie Ajax van iedereen winnen
Niet van Willem II.
Duveldrinkerdinsdag 5 maart 2019 @ 23:10
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:07 schreef HoddToward het volgende:
[..]

Je kunt dit Real niet vergelijken met Real van de afgelopen jaren. Wel op aarde blijven he :P
Zonder Ramos en Ronaldo zeker, maar je moet het wel doen.
HoddTowarddinsdag 5 maart 2019 @ 23:10
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:08 schreef Vollenhoven het volgende:
[..]

[..]

Wat zeiden jullie 2 weken geleden?
Ehm, ik zei niks? :') Maar het is toch over algemeen bekend dat Real een dramatisch seizoen speelt, of ben je het daar niet mee eens?
Tommekedinsdag 5 maart 2019 @ 23:10
Die grijns van De Jong nu :D
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 23:10
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:09 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]

Ja, maar ik heb zo een gevoel dat dat niet helemaal bij je gaat aankomen. :)
Ik ben benieuwd naar je argumenten
PzKpfwdinsdag 5 maart 2019 @ 23:10
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:08 schreef Vollenhoven het volgende:
[..]

[..]

Wat zeiden jullie 2 weken geleden?
Acht Bier bitte.
Dj_Day-Vdinsdag 5 maart 2019 @ 23:10
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:10 schreef Tommeke het volgende:
Die grijns van De Jong nu :D
Die heeft altijd een grijns
Karinadinsdag 5 maart 2019 @ 23:10
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:10 schreef Tommeke het volgende:
Die grijns van De Jong nu :D
Hij blijft maar lachen ja, mooi!
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 23:10
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:10 schreef HoddToward het volgende:
[..]

Ehm, ik zei niks? :') Maar het is toch over algemeen bekend dat Real een dramatisch seizoen speelt, of ben je het daar niet mee eens?
En als Real vandaag won zouden ze de FAVORIET zijn.
WethouderHekkingdinsdag 5 maart 2019 @ 23:11
Frenkie is toch geen Amsterdammer? hij praat wel zo.
Lange_Lansdinsdag 5 maart 2019 @ 23:11
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:08 schreef Saekerhett het volgende:
[..]

Ajax heeft net Real met 1-4 eruit geknikkerd, maar Tottenham is een maat te groot. Ok.
Feyenoord wint niet lang geleden met 6-2 van Ajax om daarna met 0-3 te verliezen. Snap je?
Cocodinsdag 5 maart 2019 @ 23:11
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:10 schreef Tommeke het volgende:
Die grijns van De Jong nu :D
Hier ook al

7sMQWNk.gif
Frozen-assassindinsdag 5 maart 2019 @ 23:11
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:11 schreef WethouderHekking het volgende:
Frenkie is toch geen Amsterdammer? hij praat wel zo.
Jeugdopleiding Ajax
Karinadinsdag 5 maart 2019 @ 23:11
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:11 schreef WethouderHekking het volgende:
Frenkie is toch geen Amsterdammer? hij praat wel zo.
TJa robbie williams is tegenwoordig ook een Amsterdammer he :D
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 23:11
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:11 schreef Coco. het volgende:
[..]

Hier ook al

[ afbeelding ]
_O-
Karinadinsdag 5 maart 2019 @ 23:11
Kijk Huntelaar nou :D
tralalaladinsdag 5 maart 2019 @ 23:12
Huntergod
Houtenbeendinsdag 5 maart 2019 @ 23:12
Maakt johan nou een doping opmerking
Perrindinsdag 5 maart 2019 @ 23:12
Huntelaar is alvast begonnen met de afterparty.
Cocodinsdag 5 maart 2019 @ 23:12
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:12 schreef tralalala het volgende:
Huntergod
In case of emergency..
Zipportaldinsdag 5 maart 2019 @ 23:12
Huntelaar gaat Yolanthe daten, met een stukje gras in de mond.
wimderondinsdag 5 maart 2019 @ 23:12
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 21:37 schreef PzKpfw het volgende:
[..]

Ajax verdient helemaal niets. Beetje janken dat je je rust moet pakken tegen fkng PEC :')
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 21:51 schreef PzKpfw het volgende:
[..]

Gewoon ronduit respectloos naar je tegenstanders toe. Maar goed van respect hebben die neuzen sowieso nog nooit gehoord.
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 22:36 schreef PzKpfw het volgende:
[..]

Beverwijk wel.
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 22:37 schreef PzKpfw het volgende:
Lucky Ajax.
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 22:48 schreef PzKpfw het volgende:
[..]

Dit ja. Tegen PSG of City gaan ze er genadeloos af.
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 22:55 schreef PzKpfw het volgende:
[..]

Tegen PSG net zo goed.
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 22:56 schreef PzKpfw het volgende:
[..]

Gelijk weer die arrogantie.
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:00 schreef PzKpfw het volgende:
[..]

Die spelen ook niet best momenteel, maar ja die hebben ene Ronaldo. >:)
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:01 schreef PzKpfw het volgende:
[..]

Zo'n coma droomt wel lekker weg he.
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:04 schreef PzKpfw het volgende:
[..]

Wat een grap.
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:07 schreef PzKpfw het volgende:
[..]

Als je serieus denkt dat Ajax over twee wedstrijden kan winnen van City of PSG dan zitten er wel wat draadjes los ja.
Ik heb zo de indruk dat je lichtelijk geagiteerd bent.
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 23:12
Hahahah Huntelaar moet dronken of drugs hebben gebruikt omdat hij blij is. Wat heeft Nederland een rare cultuur.
PowerLoungendinsdag 5 maart 2019 @ 23:12
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:11 schreef WethouderHekking het volgende:
Frenkie is toch geen Amsterdammer? hij praat wel zo.
Biblebelt
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 23:13
Op naar het Ajax topic
Duveldrinkerdinsdag 5 maart 2019 @ 23:13
PSV kampioen? Ajax gaat puntjes verspelen rond die wedstrijden in de CL.
Zipportaldinsdag 5 maart 2019 @ 23:13
Henk en Ingrid wachten op Dortmund - Spurs.

OPSCHIETEN.
PzKpfwdinsdag 5 maart 2019 @ 23:13
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:12 schreef wimderon het volgende:
[..]

[..]

[..]

[..]

[..]

[..]

[..]

[..]

[..]

[..]

[..]

Ik heb zo de indruk dat je lichtelijk geagiteerd bent.
Heb je niets beters te doen ofzo.
Cocodinsdag 5 maart 2019 @ 23:13
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:13 schreef Duveldrinker het volgende:
PSV kampioen? Ajax gaat puntjes verspelen rond die wedstrijden in de CL.
KNVB heeft daar een oplossing voor.
Van_Poppeldinsdag 5 maart 2019 @ 23:13
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:13 schreef Duveldrinker het volgende:
PSV kampioen? Ajax gaat puntjes verspelen rond die wedstrijden in de CL.
Daar gaat de KNVB een stokje voor steken :P
Houtenbeendinsdag 5 maart 2019 @ 23:13
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:13 schreef PzKpfw het volgende:
[..]

Heb je niets beters te doen ofzo.
Mad
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 23:13
quote:
9s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:12 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]

Biblebelt
Arkel is het 'rode' dorp daar.
Karinadinsdag 5 maart 2019 @ 23:13
Ja ronald de bal is rond
Frozen-assassindinsdag 5 maart 2019 @ 23:13
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:13 schreef PzKpfw het volgende:
[..]

Heb je niets beters te doen ofzo.
ZIEDEND
Slobeenddinsdag 5 maart 2019 @ 23:13
De bal is rond.
xzazdinsdag 5 maart 2019 @ 23:13
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:11 schreef Coco. het volgende:
[..]

Hier ook al

[ afbeelding ]
Mooi moment.
RamboDirkdinsdag 5 maart 2019 @ 23:14
Ronald moet zo nog een nobelprijs in ontvangst nemen?
PzKpfwdinsdag 5 maart 2019 @ 23:14
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:13 schreef Duveldrinker het volgende:
PSV kampioen? Ajax gaat puntjes verspelen rond die wedstrijden in de CL.
Nee hoor die worden gewoon afgewerkt nadat de reguliere speelronden zijn afgelopen.
Duveldrinkerdinsdag 5 maart 2019 @ 23:14
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:13 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]

Daar gaat de KNVB een stokje voor steken :P
Komende 6 weken vrij Ajax.
Lange_Lansdinsdag 5 maart 2019 @ 23:14
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:10 schreef Vollenhoven het volgende:
[..]

Ik ben benieuwd naar je argumenten
Kwestie van vorm, individuele kwaliteit en selectie. Als je een hele goede dag hebt, en je tegenstander een mindere dag heeft kan natuurlijk alles, maar kijk je puur naar individuele kwaliteit en selectie zijn er betere teams dan Ajax. Dan is vorm hetgeen wat nog een grote factor is en daar kun je nu nog niets over zeggen.
Zipportaldinsdag 5 maart 2019 @ 23:14
De VAR is gewoon kut.
bombmannldinsdag 5 maart 2019 @ 23:14
Simpel zat, bij twijfel niet ingrijpen door de VAR dus beslissing scheids honoreren en goedkeuren. _O_
PowerLoungendinsdag 5 maart 2019 @ 23:15
quote:
18s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:13 schreef O_o_ het volgende:
[..]

Arkel is het 'rode' dorp daar.
Half/half
Houtenbeendinsdag 5 maart 2019 @ 23:15
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:14 schreef PzKpfw het volgende:
[..]

Sterf!
:{
Karinadinsdag 5 maart 2019 @ 23:15
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:14 schreef RamboDirk het volgende:
Ronald moet zo nog een nobelprijs in ontvangst nemen?
Hij ziet er wel uit als een professortje idd :D
Van_Poppeldinsdag 5 maart 2019 @ 23:15
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:14 schreef Duveldrinker het volgende:
[..]

Komende 6 weken vrij Ajax.
Competitie eind juli laten eindigen
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 23:15
ToonGerbrands twitterde op dinsdag 05-03-2019 om 23:13:22 Iedereen bij Ajax gefeliciteerd met deze topprestatie in Madrid. Geweldige avond voor het imago het Nederlands voetbal. Ook belangrijke punten voor de internationale ranking en de plaatsing voor Europese toernooien 👍🏆⚽️ reageer retweet
PSV is nu wél blij.
Lange_Lansdinsdag 5 maart 2019 @ 23:15
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:12 schreef wimderon het volgende:
[..]

[..]

[..]

[..]

[..]

[..]

[..]

[..]

[..]

[..]

[..]

Ik heb zo de indruk dat je lichtelijk geagiteerd bent.
:D
Rabieluhdinsdag 5 maart 2019 @ 23:15
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:14 schreef PzKpfw het volgende:
[..]

Sterf!
Doodsverwensing.
TLCdinsdag 5 maart 2019 @ 23:15
Ramos moet maar ff niet op straat komen in Madrid _O-
Frozen-assassindinsdag 5 maart 2019 @ 23:15
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:15 schreef Bolasie het volgende:
ToonGerbrands twitterde op dinsdag 05-03-2019 om 23:13:22 Iedereen bij Ajax gefeliciteerd met deze topprestatie in Madrid. Geweldige avond voor het imago het Nederlands voetbal. Ook belangrijke punten voor de internationale ranking en de plaatsing voor Europese toernooien 👍🏆⚽️ reageer retweet
PSV is nu wél blij.
Bedankt Toon!
Anonymouszdinsdag 5 maart 2019 @ 23:16
Ramosgod
Lange_Lansdinsdag 5 maart 2019 @ 23:16
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:15 schreef Bolasie het volgende:
ToonGerbrands twitterde op dinsdag 05-03-2019 om 23:13:22 Iedereen bij Ajax gefeliciteerd met deze topprestatie in Madrid. Geweldige avond voor het imago het Nederlands voetbal. Ook belangrijke punten voor de internationale ranking en de plaatsing voor Europese toernooien 👍🏆⚽️ reageer retweet
PSV is nu wél blij.
Toon is heel gewoon gebleven hè.
Zipportaldinsdag 5 maart 2019 @ 23:17
Tadic praat geen Nederlands.

HIJ IS AL MET REAL MADRID BEZIG.
Koffieplanterdinsdag 5 maart 2019 @ 23:17
Marca kopt ''Fail of the century''. Dat wordt echt genieten morgen.
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 23:17
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:14 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]

Kwestie van vorm, individuele kwaliteit en selectie. Als je een hele goede dag hebt, en je tegenstander een mindere dag heeft kan natuurlijk alles, maar kijk je puur naar individuele kwaliteit en selectie zijn er betere teams dan Ajax. Dan is vorm hetgeen wat nog een grote factor is en daar kun je nu nog niets over zeggen.
En als mijn tante een piemel had was het mijn oom.

Als je Real zo weg speelt, Bayern het zo moeilijk maakt, je beste talenten schitteren tegen Duitsland en Frankrijk dan kan je niet spreken over een incident maar over een zeer goed team.

Jammer joh
Rabieluhdinsdag 5 maart 2019 @ 23:18
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:17 schreef Zipportal het volgende:
Tadic praat geen Nederlands.

HIJ IS AL MET REAL MADRID BEZIG.
Hoeveel jaar heeft hij al niet gespeeld in Nederland? Dit kan toch niet.
bombmannldinsdag 5 maart 2019 @ 23:18
Valt mij nu bij die herhalingen van goals pas op hoeveel Ajacieden tussen het thuispubliek zitten :D
PSVCLdinsdag 5 maart 2019 @ 23:18
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:12 schreef wimderon het volgende:
[..]

[..]

[..]

[..]

[..]

[..]

[..]

[..]

[..]

[..]

[..]

Ik heb zo de indruk dat je lichtelijk geagiteerd bent.
zielig figuur dat
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 23:18
Kan TT veranderd worden naar #BringBackMourinho
Zipportaldinsdag 5 maart 2019 @ 23:18
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:18 schreef Rabieluh het volgende:
[..]

Hoeveel jaar heeft hij al niet gespeeld in Nederland? Dit kan toch niet.
Tja.
JeSuisDroppiedinsdag 5 maart 2019 @ 23:18
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:13 schreef PzKpfw het volgende:
[..]

Heb je niets beters te doen ofzo.
Viesmad ben je. Straks lig je in bed nog steeds mad te wezen :D wat een genot.
RipCitydinsdag 5 maart 2019 @ 23:18
JurrVanWessem twitterde op dinsdag 05-03-2019 om 23:04:12 'Je zal als chef-sport zo afgeven op een ploeg, die daarna de sterren uit de hemel plukt. Als je een sportman bent neem je dan zelf ontslag, voordat je het krijgt.'Aimé Jacquet over de chef van l'Equipe, die hem tot de finale van 1998 een prutser noemde. reageer retweet
Valentijnfail.
HoddTowarddinsdag 5 maart 2019 @ 23:18
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:10 schreef Vollenhoven het volgende:
[..]

En als Real vandaag won zouden ze de FAVORIET zijn.
Ja, dat waren ze ook. Een matig Real is nog steeds een goed team. Maar dat wil niet zeggen dat je dit jaar kunt vergeleken met voorgaande jaren, en dat Ajax daarom nu opeens beter is dan voorgenoemde clubs. :')
Van_Poppeldinsdag 5 maart 2019 @ 23:18
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:17 schreef Koffieplanter het volgende:
Marca kopt ''Fail of the century''. Dat wordt echt genieten morgen.
Einde tijdperk Solari vrees ik
PzKpfwdinsdag 5 maart 2019 @ 23:19
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:17 schreef Vollenhoven het volgende:
[..]

En als mijn tante een piemel had was het mijn oom.

Als je Real zo weg speelt, Bayern het zo moeilijk maakt, je beste talenten schitteren tegen Duitsland en Frankrijk dan kan je niet spreken over een incident maar over een zeer goed team.

Jammer joh
Jij hebt er echt geen kijk op he.
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 23:19
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:18 schreef HoddToward het volgende:
[..]

Ja, dat waren ze ook. Een matig Real is nog steeds een goed team. Maar dat wil niet zeggen dat je dit jaar kunt vergeleken met voorgaande jaren, en dat Ajax daarom nu opeens beter is dan voorgenoemde clubs. :')
:')
bombmannldinsdag 5 maart 2019 @ 23:19
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:13 schreef PzKpfw het volgende:
[..]

Heb je niets beters te doen ofzo.
Log uit
Perrindinsdag 5 maart 2019 @ 23:19
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:17 schreef Koffieplanter het volgende:
Marca kopt ''Fail of the century''. Dat wordt echt genieten morgen.
Vandaag op het veld vernederd, morgen in de media.
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 23:19
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:19 schreef PzKpfw het volgende:
[..]

Jij hebt er echt geen kijk op he.
Ik ben benieuwd naar je argumenten
HoddTowarddinsdag 5 maart 2019 @ 23:20
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:19 schreef Vollenhoven het volgende:
[..]

:')
Ah, je kunt niet meer inhoudelijk reageren. Bedankt, ik claim mijn gelijk!
MC-Mdinsdag 5 maart 2019 @ 23:20
Grimmig einde van een memorabel avondje.
Lange_Lansdinsdag 5 maart 2019 @ 23:20
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:17 schreef Vollenhoven het volgende:
[..]

En als mijn tante een piemel had was het mijn oom.

Als je Real zo weg speelt, Bayern het zo moeilijk maakt, je beste talenten schitteren tegen Duitsland en Frankrijk dan kan je niet spreken over een incident maar over een zeer goed team.

Jammer joh
Ja en nog geen maand geleden verlies je kansloos van Feyenoord. Ik bedoel maar.
Calanddinsdag 5 maart 2019 @ 23:20
Ik weet niet wat ik triester vind

Mensen die deze prestatie downplayen of Ajacieden die een paar minuten na zo’n wedstrijd op fok zitten.
-Chakotay-dinsdag 5 maart 2019 @ 23:20
2019-03-05_2319.png
JR-Style-93dinsdag 5 maart 2019 @ 23:20
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:15 schreef Bolasie het volgende:
ToonGerbrands twitterde op dinsdag 05-03-2019 om 23:13:22 Iedereen bij Ajax gefeliciteerd met deze topprestatie in Madrid. Geweldige avond voor het imago het Nederlands voetbal. Ook belangrijke punten voor de internationale ranking en de plaatsing voor Europese toernooien 👍🏆⚽️ reageer retweet
PSV is nu wél blij.
Hij zal voortaan wel een Toontje lager zingen als het om het verplaatsen van wedstrijden gaat hahaha
HoddTowarddinsdag 5 maart 2019 @ 23:21
Is er ergens een livestream van Ramos' woonkamer?
Rabieluhdinsdag 5 maart 2019 @ 23:21
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:20 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]

Hij zal voortaan wel een Toontje lager zingen als het om het verplaatsen van wedstrijden gaat hahaha
Dat verplaatsen van wedstrijden stond toch gewoon op de planning voor volgend seizoen?
firefly3dinsdag 5 maart 2019 @ 23:21
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:02 schreef Vollenhoven het volgende:
Jarenlang probeert iedereen Real uit de CL te gooien. Een wilde Ajax komt effe erin en doet het effe.

Genot.
:D
Anonymouszdinsdag 5 maart 2019 @ 23:21
https://twitter.com/Tuckineddy/status/1103056234196987905?s=19
Lange_Lansdinsdag 5 maart 2019 @ 23:21
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:19 schreef Vollenhoven het volgende:
[..]

Ik ben benieuwd naar je argumenten
Die krijg je net prima gepresenteerd waarna jij met je piemel in je oom reageert.
LosBuenosMuchachosdinsdag 5 maart 2019 @ 23:21
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:20 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]

Hij zal voortaan wel een Toontje lager zingen als het om het verplaatsen van wedstrijden gaat hahaha
Niet als dat Ajax-PSV wordt ;)
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 23:21
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:21 schreef HoddToward het volgende:
Is er ergens een livestream van Ramos' woonkamer?
Daar is Depay nu aan het leegroven wat bij hem eerder is weggehaald.
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 23:21
quote:
10s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:20 schreef Caland het volgende:
Ik weet niet wat ik triester vind

Mensen die deze prestatie downplayen of Ajacieden die een paar minuten na zo’n wedstrijd op fok zitten.
Wat moeten ze dan doen nu?
Van_Poppeldinsdag 5 maart 2019 @ 23:22
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:20 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]

Hij zal voortaan wel een Toontje lager zingen als het om het verplaatsen van wedstrijden gaat hahaha
tenor.gif
RipCitydinsdag 5 maart 2019 @ 23:22
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:21 schreef HoddToward het volgende:
Is er ergens een livestream van Ramos' woonkamer?
alaphilippe__ twitterde op dinsdag 05-03-2019 om 22:53:34 Kijk, dit is Ramos. Hoog in de tribunes, met een cameraploeg want er wordt een docu over hem gemaakt. Vandaag.Kgggggggggggggggggggggggvia @Sampaolismo https://t.co/1UDMzbApPv reageer retweet
Lange_Lansdinsdag 5 maart 2019 @ 23:22
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:20 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]

Hij zal voortaan wel een Toontje lager zingen als het om het verplaatsen van wedstrijden gaat hahaha
Hue hue hue
KingRolanddinsdag 5 maart 2019 @ 23:22
Toon en PSV :') tyf even lekker op joh eerst zeuren en nu juichen
Calanddinsdag 5 maart 2019 @ 23:22
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:21 schreef Bolasie het volgende:
[..]

Wat moeten ze dan doen nu?
Nou zo’n wedstrijd kijk je dan toch of in de kroeg of met vrienden ofzo als je al niet naar het stadion gaat.
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 23:22
Ik claim hierbij mijn gelijk :)
MC-Mdinsdag 5 maart 2019 @ 23:23
wilfredgenee twitterde op dinsdag 05-03-2019 om 23:13:10 Klein smetje wellicht is het feit dat Marc Overmars na vanavond op zoek kan naar een nieuw elftal #reaajax reageer retweet
Hathordinsdag 5 maart 2019 @ 23:23
Ajaxgenot _O_

Heeft Zwolle al om een financiele compensatie gevraagd vanwege hun medewerking aan deze glorieuze avond?
Wereldgozerdinsdag 5 maart 2019 @ 23:23
quote:
10s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:22 schreef Caland het volgende:
[..]

Nou zo’n wedstrijd kijk je dan toch of in de kroeg of met vrienden ofzo als je al niet naar het stadion gaat.
Zoals GGMM?
maxi-musdinsdag 5 maart 2019 @ 23:23
Wat een elftal. doei dubbelpijn
Slobeenddinsdag 5 maart 2019 @ 23:23
Kieft :D
Zipportaldinsdag 5 maart 2019 @ 23:24
quote:
10s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:20 schreef Caland het volgende:
Ik weet niet wat ik triester vind

Mensen die deze prestatie downplayen of Ajacieden die een paar minuten na zo’n wedstrijd op fok zitten.
Of die een mening hebben over staantribunes, terwel ze nooit in het stadion komen.
HoddTowarddinsdag 5 maart 2019 @ 23:24
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:22 schreef RipCity het volgende:
[..]

alaphilippe__ twitterde op dinsdag 05-03-2019 om 22:53:34 Kijk, dit is Ramos. Hoog in de tribunes, met een cameraploeg want er wordt een docu over hem gemaakt. Vandaag.Kgggggggggggggggggggggggvia @:Sampaolismo https://t.co/1UDMzbApPv reageer retweet
_O-
KingRolanddinsdag 5 maart 2019 @ 23:24
quote:
10s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:22 schreef Caland het volgende:
[..]

Nou zo’n wedstrijd kijk je dan toch of in de kroeg of met vrienden ofzo als je al niet naar het stadion gaat.
GGMM heeft dat vandaag gedaan
Houtenbeendinsdag 5 maart 2019 @ 23:24
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:23 schreef MC-Morgan het volgende:
wilfredgenee twitterde op dinsdag 05-03-2019 om 23:13:10 Klein smetje wellicht is het feit dat Marc Overmars na vanavond op zoek kan naar een nieuw elftal #reaajax reageer retweet
Schone zal nog wel blijven
schoonmamsdinsdag 5 maart 2019 @ 23:24
uitslag is 14. Zou het Cruijff zijn?
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 23:24
quote:
10s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:22 schreef Caland het volgende:
[..]

Nou zo’n wedstrijd kijk je dan toch of in de kroeg of met vrienden ofzo als je al niet naar het stadion gaat.
Lekker boeiend.
Hathordinsdag 5 maart 2019 @ 23:24
Heeft Mourinho al getweet over zijn voorspelling?
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 23:24
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:24 schreef schoonmams het volgende:
uitslag is 14. Zou het Cruijff zijn?
Wow, je bent iets op het spoor. Vertel.
El-Stinhodinsdag 5 maart 2019 @ 23:24
veronicainside twitterde op dinsdag 05-03-2019 om 23:06:49 Onze gedachten zijn bij Valentijn Driessen. De man die niet bij Real Madrid - Ajax wou zijn, omdat er niets te halen viel 🙊🙊 #VeronicaInside #reaaja #UCL https://t.co/yRmQzxfKNj reageer retweet
Houtenbeendinsdag 5 maart 2019 @ 23:25
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 23:24 schreef El-Stinho het volgende:
veronicainside twitterde op dinsdag 05-03-2019 om 23:06:49 Onze gedachten zijn bij Valentijn Driessen. De man die niet bij Real Madrid - Ajax wou zijn, omdat er niets te halen viel 🙊🙊 #VeronicaInside #reaaja #UCL https://t.co/yRmQzxfKNj reageer retweet
:D :D :D :D :D